Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/04/2009 :  11:12:40  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Brutuse ignoruj. Je to opakovani porad toho sameho z jinych sekci. Podobnych postu jsem videl uz tolikrat, ze to neni nutne ani znova cist.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 22/04/2009 :  11:25:07  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Brutuse ignoruj. Je to opakovani porad toho sameho z jinych sekci. Podobnych postu jsem videl uz tolikrat, ze to neni nutne ani znova cist.



V okamziku kdy pouzijes akuzativ tak je spravny tvar Bruta.
Dekuji.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/04/2009 :  11:53:03  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Samozrejme mas pravdu, ale spise si rikam, ze ti dosli argumenty.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 22/04/2009 :  12:00:56  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Samozrejme mas pravdu, ale spise si rikam, ze ti dosli argumenty.



Ja si myslim, ze se pletes :) Nenapsal jsi nic s cim bych mel potrebu polemizovat ani zadny argument, ktery by muj nazor na soucasny stav T4 v WAR vyvracel ci napadal. Tve konstatovani, ze je vetsina mych hodnoceni her pomerne negativni je urcite pravda a je to pravdepodobne tim, ze soucasna produkce nesplnuje moje standarty zabavy.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/04/2009 :  12:21:15  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
nezbyva nez souhlasit s brutesuem

lastfm
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 22/04/2009 :  12:38:33  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
došly a standardy vy chytrolíni
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/04/2009 :  12:47:37  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Brutus: To mas sice mozna pravdu, ale neni nutne to zminovat porad a stale dokola. Bylo by mi celkem jedno, ze napises jednou ci dvakrat, ze to stoji za to, za co to podle tebe stoji. Ale neni mi jedno, kdyz to pises porad dokola. Svuj nazor jsi vyjadril, proc je nutne se opakovat?

Nevidim v tom jediny smysl.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/04/2009 :  12:52:37  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

Tak som prekvapeny. Kam zmizol vsetok order ? Nikto nebrani keepy ani forty, asi preto, lebo to nema teraz zmysel, po "fixe" RoF. Altdorf siege kazdy den. Kam zmizli vsetci BW ha ?? Vidam teraz iba Watdana, Ninju a este jedneho no-name u nas na serveri. Nechce sa mi verit, ze by jeden minor patch urobil taku revoluciu.

A vis, ze bych tomu veril. Kdyz jsem videl nadavno BW, ktery bojoval proti shamanovi stylem: nabehnu k nemu a udelam to AOE kouzlo kolem. Co to kua ma byt. Tohle mi akorat prispiva k celkovemu obrazku "jednotlacitkoveho" Order vs "pouzivame co se da", u Destruction. Polemizovat a balancu frakci nebudu, protoze je to plus minus balanced.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 22/04/2009 :  13:08:21  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Greydawn

Tak som prekvapeny. Kam zmizol vsetok order ? Nikto nebrani keepy ani forty, asi preto, lebo to nema teraz zmysel, po "fixe" RoF. Altdorf siege kazdy den. Kam zmizli vsetci BW ha ?? Vidam teraz iba Watdana, Ninju a este jedneho no-name u nas na serveri. Nechce sa mi verit, ze by jeden minor patch urobil taku revoluciu.

A vis, ze bych tomu veril. Kdyz jsem videl nadavno BW, ktery bojoval proti shamanovi stylem: nabehnu k nemu a udelam to AOE kouzlo kolem. Co to kua ma byt. Tohle mi akorat prispiva k celkovemu obrazku "jednotlacitkoveho" Order vs "pouzivame co se da", u Destruction. Polemizovat a balancu frakci nebudu, protoze je to plus minus balanced.


Hehe, ano, na forach sa tomu tiez smiali a par krat som to zazil na vlastnej kozi aj v scenarkach ze BW nabehol na meleecka a pustil RoF.

MMO traveller
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 22/04/2009 :  13:21:53  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
se přiznám, že mě to malinko zaskočilo, že je teď order v hluboký defenzivě a celkem mě to mrzí, ale jak asi je ještě moc brzo lámat nad orderem hůl..zenový mistr řekl:"uvidíme"
BW běhá po mapě furt dost a věřim, že i přes jejich novej hendikep se daj dokupy a zase nás budou "bolet"

pro akkamova: pro chytrolína každej chytrolín :P
pro bruta: seš docela dobrej úchyl s uctihodnou výdrží, esis dal dokupy na 600 negativních příspěvků, to budeš asi ze slušnýho oddílu!
btw jaká hra se ti líbí a u ktéré si vydržel nejdéle? můžeš krátce nastínit tvé standardy zábavy pls? esi toe moc na tělo a nemáš na to koule odpovědět, tak mě po svym pošli do háje....
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 22/04/2009 :  13:52:26  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jelente
pro bruta: seš docela dobrej úchyl s uctihodnou výdrží, esis dal dokupy na 600 negativních příspěvků, to budeš asi ze slušnýho oddílu!
btw jaká hra se ti líbí a u ktéré si vydržel nejdéle? můžeš krátce nastínit tvé standardy zábavy pls? esi toe moc na tělo a nemáš na to koule odpovědět, tak mě po svym pošli do háje....



proc zrovna 600? mozna vychazis z chybne premisy ze kazdy muj prispevek je zaroven hodnocenim hry?

jinak co mne bavilo (sice netusim co to ma spolecnyho s koulema ale budiz):

E&B (dokud ho zmrdi z EA nezavreli)
EQ2 nebylo spatny - po cca roce teda
FFXI - IMHO nejlepsi a nejpromakanejsi zalezitost na poli MMORPG co jsem kdy hral - dokonce mne i laka reaktivace ted co predelali grupovaci system - bohuzel z lidi co jsem mel rad uz nikdo nehraje
VG - pocatecni katastrofa se ted dostala do stadia hodne dobry hry - jen co zvednou level cap tak urcite reaktivuju (porad tvrdim ze kdyby to vydali v tom stavu jak je posledniho pul roku tak .....:(

co se WAR tyce stojim si za tim, ze jde o pozoruhodnou kombinaci extremni zabavnosti v T1-2, pocinajicich rozpaku v T3 a naproste demence v T4 (a to bych rad podotknul ze mam 3x lev 40, 2x 30) ... a cca 3x 20) a soucasny lag-disconect patch tomu nasadil korunu

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/04/2009 :  14:45:48  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
VG - pocatecni katastrofa se ted dostala do stadia hodne dobry hry - jen co zvednou level cap tak urcite reaktivuju (porad tvrdim ze kdyby to vydali v tom stavu jak je posledniho pul roku tak .....:(



jenze ono to zacina vypadat jako mmorpg standart, vydat to ve spatnem stavu a zhruba po roce kdy hru opusti vetsina hype hracu se dostat do stadia kdy ta hra je opravdu ready na vydani a pak horko tezko sbirat hrace po jednom zpet.

vg je zarnym prikladem, aoc jak to tak vypada jde v proslapnutych slepejich, war je imo momentalne jeste porad ve stavu vyrazneho upadu.

lastfm
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 22/04/2009 :  14:54:05  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
proc zrovna 600?


sem tak plácnul od boku, vycházejíc ze vzorce 10% "normal" odpovědi, polovina zbytku negativní posty k hrám, polovina jejich obhajoba, vyšlo mi něco okolo 500, byl to odhad na základě postu výše, kde si připustil, že většina tvých příspěvků je negativní hodnocení
každopádně dík za odpověď

pripominas mi jednoho kamaráda, kterej soustavně hledá ideální hru, prve se zapálí a básní, pak vystřízliví a mumlá, pak zvostra nadává a furt dokola...nejraději by vybral z každý hry to nej, co ji zdobí a spatlal jednu jedinou....jako vyrobit auto tvaru brouka, bezpečnosti volva, rychlosti veyronu, luxusu rollse, kvality toyoty,.... to je jen hledání grálu podle mého

btw ty koule nemaj se zábavou samo nic společnýho, to byla jen taková neškodná pobídka k odpovědi, tzv. hec
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 22/04/2009 :  17:58:36  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jelente

quote:
Originally posted by brutus
proc zrovna 600?


sem tak plácnul od boku, vycházejíc ze vzorce 10% "normal" odpovědi, polovina zbytku negativní posty k hrám, polovina jejich obhajoba, vyšlo mi něco okolo 500, byl to odhad na základě postu výše, kde si připustil, že většina tvých příspěvků je negativní hodnocení
každopádně dík za odpověď

pripominas mi jednoho kamaráda, kterej soustavně hledá ideální hru, prve se zapálí a básní, pak vystřízliví a mumlá, pak zvostra nadává a furt dokola...nejraději by vybral z každý hry to nej, co ji zdobí a spatlal jednu jedinou....jako vyrobit auto tvaru brouka, bezpečnosti volva, rychlosti veyronu, luxusu rollse, kvality toyoty,.... to je jen hledání grálu podle mého

btw ty koule nemaj se zábavou samo nic společnýho, to byla jen taková neškodná pobídka k odpovědi, tzv. hec



to je vidět, že jsi tu nový, jinak bys věděl, že na imperiu to takhle prostě chodí, půl roku před vydáním AoC se tu nekonečně debatuje, jak bude hra super nebo naopak, co bude na ho***, pak všichni vlítnou do hry a za měsíc za dva znechuceně odchází, pak příjde to samé s Warhammerem, naposledy s Darkfallem :)) Nikomu nic nevyčítám, jen konstatuju, jak to tu z relativně nezaujatého pohledu vypadá. ;)
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 22/04/2009 :  18:06:13  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jelente


pro akkamova: pro chytrolína každej chytrolín :P



;) :P

edit:

pro docela dobrýho úchyla s uctihodnou výdrží každej docela dobrej úchyl s úctyhodnou výdrží :)

lidi prosím dejte Jelentovi co nejdřív a pořádně zabrat, jestli bude mít úctyhodnou výdrž v těchle detailních analýzách negativ, tak tu budě pěkná votrava

Edited by - akkamov on 22/04/2009 18:18:03
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 22/04/2009 :  18:18:55  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by akkamov
... jinak bys věděl, že na imperiu to takhle prostě chodí, půl roku před vydáním AoC se tu nekonečně debatuje, jak bude hra super nebo naopak, co bude na ho***, pak všichni vlítnou do hry a za měsíc za dva znechuceně odchází, ...


nerekl bych ze je to problem imperia
pokud se podivas na cisla AoC tak z 800k koupenejch placek pri startu spadli na nejakejch 80k ted - mas pocit, ze na imperium chodi tolik lidi? :)
WAR je totez v bledemodrym.

Ten problem neni v hracich - ty se chtej proste jen bavit - a pokud jim to hra neposkytuje tak jdou pryc.

Ja osobne vidim problem v demenci developeru/produceru co vypustej hru v beta stage takze ma technicke problemy (coz jde prekousnout) a pripadne nema content a pripadne ani naznak myslenky jak by mel clovek na max levelu travit cas. Pak se neni cemu divit kdyz lidi dolevelujou na lev 40/80/999/(dopln libovolnej max level) a znudene odchazej.

Jak jsem psal uz nekolikrat - WAR mne prisel extremne zabavnej snad s kazdym charem na T1-2 .... t3 uz je rozpacitej a T4 je opruz. Na lev 40 nastava (opet pro mne - negeneralizuju) naprostej opruz a jedine co zbyva je alt.

Pokud bych mel specifikovat co mne vadi nejvic ->

PVE loot system - 2 nahodny kusy armoru na bosse jsou demence nejvetsi - nekdo nazbira armor na jeden run - nekdo nikdy (muj EN ma skore z 8 full runu 0 a uz tam nepachnu)... a jelikoz ty "dungy" jsou extremne nudny a snadny s debilne nastavenym reenetry tak je vysledkem desnej opruz

PVP loot system - snad jeste horsi - bezne se mne stava ze beham celej den keepy, snazim se a nemam z toho nic - naopak uz jsem zazil ze jsem pribehnul do keepu kdyz uz se zabijel lord a ja stihnul hodit jeden granat - a mel z toho zlatej bagl...

PVP loot system 2 - pote co ma clovek (po desuplne onanii popsane v bode 1) v 5 zlatejch baglech za sebou prilbu kdyz uz mu chybej jen ramena tak by nacpal Jacobsovi s chuti do prdele rachejtli a odpalil

Keepy - nuda nuda sed a nuda - kdo na zerg vyhrava - jeden uzkej bod na schodech co ma smysl branit jinak nic

EndGame - PVP endgame je v realu PvE PQ (navic bugly pul roku od vydani)

asi by mne napadlo hafo dalsich veci ale i z tohodle je asi videt proc jim znova nezaplatim.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 22/04/2009 :  18:26:26  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
Bohužel AoC nemůžu vůbec soudit, protože jsem ho nehrál, ani trial, a asi ani nezačnu, v poslední době jsem zažil dvě zklamání a to mi zas na nějakou dobu stačilo. Nesnáším WoW a všechny současné MMO hry až na pár výjimek mi ho připomínají, je to jak smrad shnilotiny, kterej natáhly.

War jsem chvíli hrál, ale ty timery na jednotlivé útoky byly tak chaotické, že jsem v bitvě nevěděl co dřív mačkat a měl jsem neustále message, že tu abilitu nemůžu ještě použít, s tím ať jdou vývojáři do ******. Rád se cítím dobře a ne frustrovaně, že sem zas k**** zmáčknul špatný tlačítko.

Edited by - akkamov on 22/04/2009 18:35:24
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 22/04/2009 :  18:34:49  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
osobne jsem ze stavu (rozumej velikosti) hracske zakladny po pul roce hry zklaman, na druhou stranu musim ferove priznat, ze se tomu vlastne nedivim, to hlavni (hra na 40ce) je opravdu hodne nepovedena a to pocinaje HW problemy herniho klienta a nekterymi velmi nestastnymi design rozhodnutimi konce (opravdu nekdo vazne cekal, ze vrchol pvp hry bude pve raid na dementni 1shot bosse v mestech?)

dalsi vec je, ze v okamziku, kdy oznamili cut 4 povolani a 4 mest, jsem nabyl dojmu, ze se war ze slibne vyvijejici se hry riti do piip. Ke sve vlastni skode jsem na instinkt nedal a tu pulrocni eskapadu podstoupil.
Svym zpusobem toho nelituju, zabavy jsem zazil celkem dost, skoda, ze pohrichu jen na T1/2 altech. V tuhle chvili si ale nedovedu predstavit svuj navrat do hry.
Zakladni kameny, ktere me osobne vadi jsou:
1) vsichni s kteryma jsem hral prakticky skoncili
2) technicke problemy herniho klienta a bugy
3) nudne rvr... rvr v t4 se zvrhlo v cekani na "neco"... posledni moje ucast byla asi takova, ze jsme "lockovali" zonu, kde jsme 2 hodiny cekali jesti teda ten nepritel prijde nebo ne, pak se na 5 minut tesne pred lockem objevil, zabili jsme ho a pak nam nejaky smejdi ukradli mista na fortress, protoze jsme branili na severu...
4) to je vlastne dalsi vec... neustale omezovani a lockovani mist ve vlastni endgame... fortress uz jsou caply, ted capnuli mesta podle poctu obrancu....
fakt ma nekdo pocit, ze omezovanim poctu moznych ucastniku v "zabave" se dosahne zvetsovani poctu hracu?

no mmo
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 23/04/2009 :  15:36:13  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Mozno by sme sa mali presunut do sekcie "odliv hracov" Ono, na papieri a v hlavach dizajnerov vsetky tie napady vyzeraju mozno dobre, lenze potom nastupi ludsky (hracsky) faktor v reali. Ziskat co najviac za co najkratsi cas je najdolezitejsie, a hraci sa podla toho spravaju. Vidia zonu pod utokom, podla vizie developerov by v tejto chvili mala vzniknut skupina obrancov a zacat boj. Lenze co by z toho obranci mali ? Nic, hodiny natahovania sa o BOs. Idu radsej inu zonu, alebo nebodaj PvE dungeon A utociacim to je po chuti, zaberu keepy, zonu, fort, bude izi renown a bagle za kratky cas ...

Minule niekto v aliancii zhanal zufalo healera na BE. Po pol hodine dostal odpoved "a pojdete aj BB ?" "nie, asi nepojdeme" "tak to potom sorry, ja potrebujem veci iba z BB" ...hraci su uz proste taki

Treba proste cakat na nejaku revolucnu zalezitost, mozno KotOR Online, prachy EA a genialita Bioware ... mam ale strach, ze to budem mat uz 50 rokov potom



MMO traveller
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 23/04/2009 :  16:57:50  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ted nevim, ale za vypusteni hry v beta stage vetsinou nemuze developer, ale ten kdo je tlaci. Nejakej investor, distributor ?

e: nejak jsem prehlidnul to slovo producer v postu od Brutuse.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 23/04/2009 17:00:27
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 24/04/2009 :  08:10:25  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jednoznacne nelze rici, zda za to muze developer ci publisher. Predne developer ma terminy, ktere musi drzet a na tyto terminy jsou vazane platby. Pokud si plni terminy a vydavatel neni ve financnich problemech, tak vsechno slape jak na dratkach. Pokud ma developer problemy s dodrzovanim terminu, tak je to problem pro publishera. Ze zacatku ci uprostred vyvoje se to da jeste teoreticky nejak nahnat, ale ke konci to jiz vetsinou neni mozne (u singlovky vicemene ano, u MMO ne). Je to hodne vazane na marketingovou kampan. Napriklad marketingova kampan jede od ledna 2008 do rijna 2008 (mesic vydani), vydavatel vycleni 10 milionu dolaru, developer nestiha, ale dostane hru alespon do beta faze. Hra vyjde. Duvod - publisher nehodla dale financovat produkt a zaroven si nemuze dovolit ho polozit. Marketingova kampan se neda jen tak zrusit, protoze to souvisi s rozpocty na dalsi projekty apod. Tzn. fakticky by mohl rozjet dalsi kampan treba az za rok, coz je neprijatelne.

Pomineme-li financni problemy publishera, tak ve vetsine pripadu je to vina vyvojare a to prave v tom, ze vychozi design dokument je prilis nafouknuty a chce implementovat vice feature nez zvladne. Je nutne se na to divat z pohledu, co jsme schopni opravdu zvladnout, kolik to zabere casu a zda to jsme schopni dodat v terminu. Radeji mene, nez vice. MMO neni nic jednoducheho, proto si na tom vylamalo tolik vyvojaru (i publisheru) zuby.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 24/04/2009 :  09:14:04  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Warhammer ale vysel v dany termin, ne ? Uz si nevzpominam, ze by ho nejak odkladali ale treba AoC, to se snad odlozilo o 3 mesice. Ale tak jako tak se musela hra trochu orezat (WAR) a nebo vysla i tak v beta stavu (AoC).

Ten termin vydani predurci developer, protoze na nej tlaci vydavatel a nebo to rekne, protoze chce a spatne to odhadne ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 24/04/2009 :  09:32:04  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Mne by spis zajimalo jakym zpusobem se vytvareji skilly/chary.
To ze ma hra na zacatku HW problemy to chapu - v bete nejde osetrit vse, servery mas hostovane na cizi infrastrukture, k tomu latence netu a milion konfiguraci klientu.
Ale nechapu jak je mozne, ze obe dve Ackove hry lonskeho roku (AoC a WAR) vyjdou a do pul roku je potreba kompletne rebalancovat snad kazdej char. To je totiz presne vec ktera mne hru naprosto znechuti.
Pritom zrovna tohle je vec, ktera jde osetrit a pokud by do tehle (z meho pohledu nejdulezitejsi casti) hry vrazili jen zlomek penez co rvou do engine a grafiky tak by na tom byli uplne jinak.
At mne nikdo nerika, ze nejde najmout matematika co vytvori modely a vybalancuje to. Muj dojem je ze ted to funguje nasledovne: koupi se draha licence na svet, rok se chlasta z radosti ze je vystrana, pak se najme 200 grafiku co udelaj eyecandy a mesic pred otevrenim bety se vymysli nazvy classu a co nejdrsnejsi nazvy skillu.... a pokud zbyde par hodin do otevreni bety tak se necha generator nahodnejch cisel aby jim pridelil nejakej dmg/heal efekt :(

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 24/04/2009 :  09:33:23  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Warhammer ale vysel v dany termin, ne ? Uz si nevzpominam, ze by ho nejak odkladali ale treba AoC, to se snad odlozilo o 3 mesice.


On sa ten Warhammer odkladal dostatocne dlho na to, aby uz konecne vysiel:
http://www.sector.sk/novinka/11634/warhammer_online_shots.htm


EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 24/04/2009 :  12:42:26  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by akkamov
pro docela dobrýho úchyla s uctihodnou výdrží každej docela dobrej úchyl s úctyhodnou výdrží :)


to bylo dobrý, fakt, zasmál sem se...ono to nakonec docela sedí, jen já sem úchylák co píše furt pozitivně, takže takovej opak bruta

de asi o to, co od hry kdo očekává, já nečekám nic a jen se bavim, patche mi sou ukradený, ať se v nich opraví/zkurví cokoliv, je mi to jedno, budu se bavit dál, mě vyhovuje interakce ve hře, chary a jejich skilly sou mi volný, mě stačí chatovat s obrázkama, co víc bych taky za 300 měsíčně chtěl....
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 24/04/2009 :  16:50:37  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Warhammer ale vysel v dany termin, ne ? Uz si nevzpominam, ze by ho nejak odkladali ale treba AoC, to se snad odlozilo o 3 mesice. Ale tak jako tak se musela hra trochu orezat (WAR) a nebo vysla i tak v beta stavu (AoC).

Ten termin vydani predurci developer, protoze na nej tlaci vydavatel a nebo to rekne, protoze chce a spatne to odhadne ?

Warhammer nevysel v puvodni termin. Museli orezat dve hlavni mesta u elfu a trpasliku. Nemel byt pouze Altdorf a IC.

Termin vydani vzdy urci vydavatel. Termin vydani se da priblizne urcit jiz na zacatku vyvoje. Developer musi dodat vydavateli rozpis prace (milestonu) s odhady casu na dane milestony. Pokud vse slape termin se dodrzi. Pokud hrozi odklad je mozne s vydavatelem dojednat prodlouzeni, ale i za cenu toho, ze uz nebude za extended cas platit (coz je pruser :-) ). Nedodrzovani terminu je chyba planovani. Lide co to planuji, by meli byt schopni odhadnout casovou narocnost, vcetne gapu (tzn. vysestrit vice casu, nez je ve skutecnosti nutne), pro preklenuti neocekavanych situaci a tech je behem vyvoje nespocet.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 24/04/2009 :  17:15:57  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Muj dojem je ze ted to funguje nasledovne: koupi se draha licence na svet, rok se chlasta z radosti ze je vystrana, pak se najme 200 grafiku co udelaj eyecandy a mesic pred otevrenim bety se vymysli nazvy classu a co nejdrsnejsi nazvy skillu.... a pokud zbyde par hodin do otevreni bety tak se necha generator nahodnejch cisel aby jim pridelil nejakej dmg/heal efekt :(

Mno takto to ve slusne spolecnosti nechodi. . Pokud mas licenci, tzn. mas svet a vsechno kolem odpadne ti mrte prace. Classy jako takove se museji delat od zacatku. Tedy mely by se. Ono pocitat s kazdou moznosti proste neni mozne a matematik ti nepomuze. Je to sice zajimava myslenka, ale nedokazu si predstavit co vsechno by museli udelat za vypocty, aby do toho zahrnuli 1vs1, 2vs2, 2vs3, 3vs3 atd do toho vsechny mozne buffy a debuffy, vsechny mozne combinace statu a jejich vlastnosti (ini - snizuje crit, ws zvysuje parry a armor pene, toughness snizuje dps, armor snizuje dmg...) dale vsechny mozne kombinace gearu, ruzne combinace buildu apod. Jedna z mala veci, kterych je nutne se vyvarovat je one shot ci cokoliv co znemozni jakoukoliv obranu. (jiste si vzpomenes na drivejsi stun lock z wowka).

Nejdulezitejsi je IMO dodrzet co jsem slibil. Neni mozne rici, ze mame RvR battles, kde se bojuje o klicove mista proti PvE environmentu. Neni mozne nejvyssi content udelat jako instancni bitvy. Zabiti kinga muze byt klidne PvE, ale to uz je pouze tresnicka, rozumej odmena za to usili. Vsechny boje, vcetne hlavnich mest maji byt pouze RvR (PvP). Ja hlavne doufal, ze keeps a fortress budou domenou guild a ony to budou branit. Ne ze budu muset zabijet NPC. Nyni lze updatnout moby na champion class, coz bude pozdeji znamenat jeste vetsi omezeni. Boj se samotnym Kingem je celkem rare a tohle bude jeste horsi. Mythic nedodrzel co slibil...pomineme-li mirny disbalanc a bugy (osobne myslim, ze je to relativne balanced a visi to i pada na skillu playeru), tak z toho udelal PvPvPvE (50:50), coz je spatne. Muzu jim vytknout i jine chyby, ktere 100pro mohli odladit pred vydanim jako choke pointy v keepech, tzn. pouze jedna rampa, ale to uz bych se rypal zbytecne v detailech.

Edit: Jeste jsem neco zapomnel PQ - super napad, ale mohli jich udelat o 50% mene a focusnout svuj cas na RvR a vysperkovani zbyvajicich PQ.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 24/04/2009 17:18:06
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 24/04/2009 :  17:34:30  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
no co si budme povidat, pvp je ve WAR je tezkej zergfest kterej ma k zabave daleko
co me osobne nejvic stve je hodne nepovedej engine(na grafiku seru, ale musi se to hejbat coz WAR nesplnuje), naprosto debilni system CC a preboostnuty AoE dmg a group healy, coz vede akorat k tomu ze spousta charu si vystaci se spamovanim dvou tri cudliku, zabava jak prase ;)
wtb old daoc, tam melo rvr/pvp stavu, tohle je hodne slabej odvar


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 24/04/2009 :  18:10:18  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
kdyz uz jsme teda u tech hlavnich problemu... tak pravdepodone nejvetsi problem je ten, ze puvodni focus hry na ktere 3 roky makali byl uplne jiny nez k jakemu je beta testeri dotlacili behem posledniho pul roku beta testu

a tady mate veskere odpovedi...
a) klient nestiha -> no bodejt by jo kdyz byl stavenej na instance o max 48x48
b) spatny design keep + fortress -> no jisteze... byli davany par tydnu pred releasem do hry
atd. atd.

hlavni problem taky bude ze PR Paula Barnetta se ve hre projevilo uplne jinak... videl jsem celkem dost podcastu jak ma hra fungovat a to co mythic ve skutecnosti udelal je tak neco jinyho, ze je to skoro az na zalobu za klamavou reklamu

no mmo

Edited by - celdric on 24/04/2009 18:11:02
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 24/04/2009 :  19:09:01  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jsem si jentak predstavil WAR s combat systemem Darkfallu a hned by me ten Marauder zase bavil

Je vubec mozny v tomhle stadiu vyvoje zasahnout do hry a kompletne predelat combat system nebo ne ? Jsem totiz slysel o SWG, ze tam byl puvodne autoattack system a pak to jednou prehodili do action combat.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 24/04/2009 :  20:46:29  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Combat system je fine, AOE rewamp uz zacal. Engine, lagy apod..uz zacinaji byt v mezich.

Keeps maji mit druhou rampu a hlavni mesta maji byt mene PvE. Tohle vse je v horizontu nekolika mesicu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 24/04/2009 20:46:55
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 24/04/2009 :  22:49:50  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Combat system je fine, AOE rewamp uz zacal. Engine, lagy apod..uz zacinaji byt v mezich.

Keeps maji mit druhou rampu a hlavni mesta maji byt mene PvE. Tohle vse je v horizontu nekolika mesicu.


sundej si ty ruzovy brejle...


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 24/04/2009 :  23:34:58  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
to je niekedy az neuveritelne, ako dlho dokazu niektori ludia nosit ruzove okuliare.
Az mam dojem, ze tie okuliare su cierne a v rukach maju bielu palicku.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/04/2009 :  00:10:20  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Combat system je fine, AOE rewamp uz zacal. Engine, lagy apod..uz zacinaji byt v mezich.

Keeps maji mit druhou rampu a hlavni mesta maji byt mene PvE. Tohle vse je v horizontu nekolika mesicu.

Pokud neprosel razantnimi zmenami, tak mne prijde strasnej.. Ale takovy ty zakladni chyby snad uz vylepsili.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 25/04/2009 :  06:40:03  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To sedi od lidi, kteri to nehraji a maji vsechno z druhe ruky. Vite zrejme prd, co bylo za updates a jak to momentalne funguje, ale porad mate plno reci na tema bryle atp. Berte to tak, ja to beru z prime zkusenosti, kdezto vy to berete ze zkusenosti davno minule ci z druhe ruky. Coz je typicky nesvar vetsiny kritiku tady na foru.

Kde byste meli cist co je psano, tak ctete mezi radky (vyse jsem psal co mi vadi). Klasika..hledate si pouze to co se vam hodi do kramu. Nicmene to me na whine foru imperiu preci nemuze prekvapit. Vzdyt je to trend poslednich let.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 25/04/2009 06:41:17
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 25/04/2009 :  08:38:22  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Combat system je fine, AOE rewamp uz zacal. Engine, lagy apod..uz zacinaji byt v mezich.

Keeps maji mit druhou rampu a hlavni mesta maji byt mene PvE. Tohle vse je v horizontu nekolika mesicu.



problem bych videl v te posledni vete... nemyslim, ze by nekoho nejak vyznamne zajimal horizont "nekolika mesicu", kdyz povetsinou to jsou veci, ktere meli byt ve hre tak nejak hned...

osobne by me zajimali momentalni zakulisni jednani EA x mythic... uz hodne dlouho MJ nikde nic nenapsal, z jeho strany je podezrele moc ticho...
nechci byt zbytecny pesimista, ale kdo vi jestli vzhledem ke krize necutnulo EA jeste vic penez z vyvoje a chce to jen tak smrdlat, coz by hlavne znamenalo, ze ty zmeny o kterych mluvis by se mohli presunout z horizontu nekolik mesicu klidne taky na horizont nekolik let, ostatne prvni cuty uz prodlouzili dobu vyvoje z nekolik tydnu na nekolik mesicu jak uz ostatne je videt v intervalech prisunu patchu

no mmo
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 25/04/2009 :  09:45:37  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
2 Shem: myslis, ze ludia co to hraju a pisu svoje nazory na forach su vsetci dementi, co pisu kraviny a ty si jediny clovek, ten vyvoleny, ktoreho nazor je jediny spravny a ktoreho nazor je jediny, ktory mame brat za smerodajny? Imperium nie je jedine forum, kde si citam o WAR, co je noveho a co sa deje.

Btw to co piseme aj tak vychadza z toho, co pises ty. Akurat ty sa tesis z toho, ze pol roka po vydani sa lagy a pady serverov zlepsuju a ake to je velmi super. My negativisti napiseme, ze ta hra je vlastne stale napicu, lebo po cely cas, co je vonku pada a laguje.
Nazor nas aj tvoj je ovsem taky isty.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 25/04/2009 09:46:48
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 25/04/2009 :  12:26:36  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Wuuduu ty musis byt uplne hloupy vid? Akorat jsi potvrdil, ze mas vsechno z druhe ruky. Jestli jsou ostatni negativisti dementi o tom ja nevim. To tvrdis ty, ja to nikdy nenapsal. Napsal jsem pouze aktualni stav veci po patchi 1.2.1 + hotfixes, ale chapu, ze tvoje inteligence ti nedovoluje reagovat na vhodne urovni a stale si vytahujes z vet co uznas za vhodne.

Narozdil o tebe to nehodnotim jednim pohledem a ac stale ignorujes moje vytky na WAR, tak bych ti rad zopakoval, ze ne nejsem s WARem uplne spokojen, ale vsechno v te hre NENI spatny a ver tomu, ze i tvoje jedna baba povidala nazory, mohou byt minimalne nepresne.

Jestli si myslis, ze ctenim for se z tebe stane znalec dane hry, tak jsi na velkem omylu. Uz by ses mohl konecne naucit, ze jenom osobni (a aktualni) zkusenost ti dava "pravo" psat relevantni feedback na aktualni stav jakekoliv MMO.

Kdyz uz nekdy o necem pisu co aktualne nehraju, obvykle napisu, jak bylo drive, ci kdysi apod tedy slova, kde jasne upozornim, ze je to stav z minulosti. Ne pan XY napsal je to sracka a tim padem je to sracka a ja to budu psat po vsech forech. WAR neni skvela MMO a neni spatna MMO. Je to uz konecne jasne i tobe?

To je naposledy co z tebou ztracim svuj drahoceny cas, protoze ty jsi jak stale hrajici deska.

To Celdric: V EA ani v Mythicu nedelam, zakulisni veci neznam. To ze MJ momentalne nevystupuje nemusi znamenat nic spatneho, stejne tak jako muze. To jsou pouze spekulace. Navic vyvojari celkem hodne pisou na ofiko US WAR foru, tzn. kontakt s komunitou je. (viz zacinajici rewamp AOE, viz token system, apod)

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 25/04/2009 12:28:10
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 25/04/2009 :  19:09:24  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
precitaj si moje posty, uz vyse mesiaca nic konkretne k hre nepisem, vacsinou sa vyjadrujem len k nazorom ludi, o hre nic.

Takisto som nikoho neurazal, nenadaval mu do hlupakov a pod.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 25/04/2009 19:10:00
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 26/04/2009 :  03:03:06  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
Patch 1.2.1 je celkem dobrý z mého pohledu,sice jsou tam určité nedostatky, nicméně celkovou hratelnost o dost zvýšil hlavně pro chary užívajíci castbar,kdy opravdu daný čas je daný čas a ne dany čas a k tomu 1+ sekund...lagy v siege byli i předtím a až to šlo skoro k nehratelnosti.Osobně jsem k warhammeru dost skeptický, ale tomu patchi dávám rozhodně plus.

Ohledně ostatního charů a narážek na balance se ukazuje pouze zakomplexovanost některých hráčů,za prvé BW nabíhajíci na mdps nedává RoF ale anihilate,dost podstatný rozdíl u spelu,což asi hráči,kteří neustále melou o tom jak je něco OP si moc nevědomují.A ohledně jednoho tlačítka, tam si myslím si nemají hráči co vytýkat protože dost hráčů sorcek dělá přesne to samé.
Na eltharionu jsem byl teď jen krátce ale myslím,že ta absence obrany nemá co do činění s upravou AoE jako spíš s dobrou organizací,slušnou převahou destra a šílenyým počtem tanků.Ono totiž,když naběhne vřava chosenů a k tomu maraudeři s AoE stuny a díky lagnutí serverů neprocnou imunity,takže se ne člověk ale i celá WB může dostat do stunlocku,kdy je po pár sekundách konec,tak se moc bránit nedá.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 26/04/2009 :  07:11:13  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Sice odbiham od tematu, ale ohledne tech immunities. Mozna me salil zrak, ale mam pocit, ze chosenuv AOE knockdown a marauderuv knockdown spatne trigeruje immunitu (ci spise ignoruje immunitu). Protoze jsem mel dve immunity v jeden cas a jsem si temer jisty, ze jsem dostal KD od chosena, a pak hned od maraudera..mozna se mylim. Bylo to preci jenom trosku rychle...ale dve immunities jsem mel urcite nahozeny.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 26/04/2009 :  09:55:31  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
No těžko řict testovat se mi to moc nechce, ale háček u toho je,že imunita naskakuje až po skončení stunu a je tam i normálně krátka mezera,s lagy při větším množství lidi se to tam může prorvat,někdy imunita nenaskočí,jindy déle trvá disabled. U KOBS ekvivalent quake ignoroval imunitu,ale to již upravili a u chosena to zmiňované nebylo,osobně bych opravdu spíš tipoval to první.Stejně tak odhoz morálkou point blank ne vždy funguje,dá sice dmg ale ne knockback(smozřejmě cíl nemá imunitu)...mám to začité u SW a když teď blbnu s chosenem,tak se mi to stalo právě včera taky s jednim SW. Což je taky dost uhozený že dobře hraný chosen byl nejobávanější tank pro order a spoustou destro hráčů značně nedoceněný, jen proto že neměl zbugovany super self heal či slaší self heal s % buffem na tougness
v případě druheho tanka.

Jinak ještě k tomu patchi 1.2.1 ten je spíš dobrý než špatný,mnohem více bych měl spíš výhrady k 1.2 ohledně career,kde nabourat např. mechaniku sorcky,že v jednom stromu top mastery skill nemůže kritnout(u charu který na tohle právě má jet,celkem s podivem),nebo prakticky likvidace CoV aury u doka,nicméně u obou stran je toho celkem dost ohledně úprav,které jdou roztodivnou cestou.


Edited by - Lupus on 26/04/2009 09:59:23
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 27/04/2009 :  08:52:40  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

To sedi od lidi, kteri to nehraji a maji vsechno z druhe ruky. Vite zrejme prd, co bylo za updates a jak to momentalne funguje, ale porad mate plno reci na tema bryle atp. Berte to tak, ja to beru z prime zkusenosti, kdezto vy to berete ze zkusenosti davno minule ci z druhe ruky. Coz je typicky nesvar vetsiny kritiku tady na foru.

Kde byste meli cist co je psano, tak ctete mezi radky (vyse jsem psal co mi vadi). Klasika..hledate si pouze to co se vam hodi do kramu. Nicmene to me na whine foru imperiu preci nemuze prekvapit. Vzdyt je to trend poslednich let.


Shemi ja to furt hraju, takze moje zkusenosti s WAR rozhodne nejsou z druhy ruky a stojim za svym nazorem na WAR. Engine proste je zprasenej a nezvlada to zakladni co mel WAR nabizet - mass rvr bitvy.
Nestackujici se AoE je sice krok k lepsimu, ale furt je tech AoE strasne moc a moc silnejch. Obdobne je to se systemem CC - imo je totalne zprasenej a zabave rozhodne nepridava - AoE pull patri do kategorie "nejdebilnejsi skill roku" v mmorpg.


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 27/04/2009 :  09:09:55  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lupus

Ohledně ostatního charů a narážek na balance se ukazuje pouze zakomplexovanost některých hráčů,za prvé BW nabíhajíci na mdps nedává RoF ale anihilate,dost podstatný rozdíl u spelu,což asi hráči,kteří neustále melou o tom jak je něco OP si moc nevědomují.A ohledně jednoho tlačítka, tam si myslím si nemají hráči co vytýkat protože dost hráčů sorcek dělá přesne to samé.


Ono právě ledaskdo nahazoval RoF :D. Toho jsem byl svědkem poměrně často a ted to ubylo hlavně díky tomu, že hromada BW není najednou moc vidět. S tím souvisí narážky na jedno tlačítko, alespoň z mojí strany.
Co se týče lagů a záseků, dost se to vylepšilo a taky hodně záleží na tom, jak to máte nastavený a co používáte za adony. Pravidelně jsem měl naprostej zásek při targetnutí dveří v keepech. Stačí povypínat vše co na nich tiká a je po problému.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 27/04/2009 :  09:24:00  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Wuuduu ty musis byt uplne hloupy vid?


on hood je trosku retardovanej vis? u nej je to uplne bezny ze zasadne hlasi to co jedna baba za rohem povidala...

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 27/04/2009 :  11:12:44  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Shemiramoth

Wuuduu ty musis byt uplne hloupy vid?


on hood je trosku retardovanej vis? u nej je to uplne bezny ze zasadne hlasi to co jedna baba za rohem povidala...



seci ste kokoti, iba ja som lietadlo, co? :)
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 27/04/2009 :  11:19:20  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
Já co jsem se vrátil teĎ k WARu tak mám těď problém dost s vypadáváním targetu PvE i PvP(s addony i bez) a není to jen u mě.

S těmi BW neříkám že to není možný,ono totiž když jede AoE,tak má defakt smysl používat jen ten RoF a detonate, a ono tam nic jinýho smysluplnýho není co se týče udělování konstantního dmg na dálku.No a to nabíhání může být,že dotyčný je pako,zkoušel flaming breath anebo blbě viděl cíle. Na to třetí bych dost sázel protože s vyobrazováním postav má klient WARu dost značné problémy. Jinak ten úbytek BW může být několik,spousta jich příšla v druhé vlně rerollu order postav z T4 SW,WL,SM atd. A dost těch lidí buď skončilo nebo se vrátila k původním postavám atd,dost lidí přešlo na slayery. Další hlavní faktor může být i ten značný nárust tanků a mdps,které se protentkorát nebojí jít dopředu a tím do sebe nenechají jen tak střílet.Oni ti mágové tam jsou rozhodně dost v porovnání k ostatním charům, akorát buď stihnou zdrhnout nebo jsou smeteni:)
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 27/04/2009 :  11:54:43  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Kallath: no slava alespon jeden. Mno mam jednu otazecku. Proc to teda hrajes? :-) Ciste z nostalgie k Mythicu a Mordredu, s ocekavanim lepsich zitrku? Jen me to zajima. Ja nic moc neocekavam, protoze je to stejne vsechno o lidech. Kdyz vidim jak se chovaji v davu, tak ji nepomuze ani uplny balanc. Tak maximalne pocket nuclear strike. Protoze je donutit hnou prdeli kupredu je neco strasnyho. Kdyz se neodhodla x tanku/mdps vrazit klin do davu, tak se nic nestane. Mam pocit, ze furt nekdo zdrha (Eltharion order, K8P destro ve scenarich - nekdy).

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 27/04/2009 11:56:44
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 27/04/2009 :  12:34:38  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

To Kallath: no slava alespon jeden. Mno mam jednu otazecku. Proc to teda hrajes? :-) Ciste z nostalgie k Mythicu a Mordredu, s ocekavanim lepsich zitrku? Jen me to zajima. Ja nic moc neocekavam, protoze je to stejne vsechno o lidech. Kdyz vidim jak se chovaji v davu, tak ji nepomuze ani uplny balanc. Tak maximalne pocket nuclear strike. Protoze je donutit hnou prdeli kupredu je neco strasnyho. Kdyz se neodhodla x tanku/mdps vrazit klin do davu, tak se nic nestane. Mam pocit, ze furt nekdo zdrha (Eltharion order, K8P destro ve scenarich - nekdy).


obnovil jsem subscription pred mesicem abych vyzkousel slayera + jsem hral i maina AM, obnovovat zatim nebudu a zkusim to zas po case..
jo, je v tom i trochu nostalgie po daoc, furt doufam ze z toho mythic nakonec udela hratelnou hru, bohuzel zatim to moje pozadavky nesplnuje


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 27/04/2009 :  16:02:57  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aragorn
obnovil jsem subscription pred mesicem abych vyzkousel slayera


To jsme na tom stejne - ja si obnovil sub. na Slayera, dojel ho na 40, potvrdil si, ze T4 je porad superopruz a kdyby mne GOA zase neudelala klasickej trik s manual/auto subscription tak uz jsem off (teda ne ze by to byl zasadni rozdil - stejne jsem za poslednich 10 dni lognul asi 3x na dohromady mozna 15min :(

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,19 seconds. on eygor Snitz Forums 2000