Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 28/04/2009 :  08:52:47  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lupus

Jinak ještě k tomu patchi 1.2.1 ten je spíš dobrý než špatný,mnohem více bych měl spíš výhrady k 1.2 ohledně career,kde nabourat např. mechaniku sorcky,že v jednom stromu top mastery skill nemůže kritnout(u charu který na tohle právě má jet,celkem s podivem),nebo prakticky likvidace CoV aury u doka,nicméně u obou stran je toho celkem dost ohledně úprav,které jdou roztodivnou cestou.



Hmm ktory strom u sorcky ak sa mozem opytat ? A myslis moralku ? Nikdy sa mi nepodarilo s moralkou kritnut u sorcky ?

A co sa stalo s Covenant of Vitality (ak mas na mysli to) ? Nevsimol som si rozdiel ...

Inac vsimol som si urcite zmeny, ktore urcite neboli v patch notes (cital som ich, ale mozno nejaku "inu" verziu), ale o tych vecia, co pises, som nic nevidel.

MMO traveller
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 28/04/2009 :  10:39:48  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
So sorcky napriklad shades of death(agony) nema bonus ze statu ani nemuze critnout,jen ma o neco zvyseny dmg.Nicmene to je patchnotes a sorcku na takovem lvlu nemam abych to mohl potvrdit.

Jinak CoV..ucinnost klesa kvuli resitovani,tzn ze nejen dmg jde dolu ale i heal.Navic ma tento skill vlastni cd na proc nezkousel jsem zatim sam kolik,od jinych 3-5sec,nema davat dmg pokud nemuze healnout od 1.2.1 tohle mozna nefunguje.


Btw greyi nejsem blb a nedelej ho ze me moc dobre vim jak funguji moralky:).Ale kdyz jsi do toho rypnul,taky nekouzelnicka rdps maji explosive shots jako m3 ten od jiste doby muze kritnou a navic je mitigovan:) Btw to same plno taktik co ma naspano nemuze trigernout vic jak jednou behem tri sekund,trigeruje porad:)

Edited by - Lupus on 28/04/2009 10:40:40
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 28/04/2009 :  11:01:28  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lupus

So sorcky napriklad shades of death(agony) nema bonus ze statu ani nemuze critnout,jen ma o neco zvyseny dmg.Nicmene to je patchnotes a sorcku na takovem lvlu nemam abych to mohl potvrdit.

Jinak CoV..ucinnost klesa kvuli resitovani,tzn ze nejen dmg jde dolu ale i heal.Navic ma tento skill vlastni cd na proc nezkousel jsem zatim sam kolik,od jinych 3-5sec,nema davat dmg pokud nemuze healnout od 1.2.1 tohle mozna nefunguje.


Btw greyi nejsem blb a nedelej ho ze me moc dobre vim jak funguji moralky:).Ale kdyz jsi do toho rypnul,taky nekouzelnicka rdps maji explosive shots jako m3 ten od jiste doby muze kritnou a navic je mitigovan:) Btw to same plno taktik co ma naspano nemuze trigernout vic jak jednou behem tri sekund,trigeruje porad:)


To by som si nikdy nedovolil, praveze je vidno, ze sa vyznas Ja som sa len pytal, a dakujem za vysvetlenie. Ja az tak do hlbky nejdem, na ten CoV by som pravdepodobne nikdy neprisiel.

A na agony tak akurat prdiet, neverim, ze existuje sorc, ktory by isiel tak vysoko...

MMO traveller
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 28/04/2009 :  12:10:12  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
inac:

http://forums.war-europe.com/warhammeronline/board/message?message.uid=46454#U46454

celkom som sa pobavil, na podobne veci som sa stazoval ja a ty si napisal "ja nepoznam viac vyrovnany server ako Eltharion"

takze snad teraz chapes moje pocity z hry, pred 1.2

MMO traveller
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 28/04/2009 :  13:46:44  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
To je mozny jen si uz nevybavuju k cemu to presne bylo to s tim vyrovnanym.

Jinak ty keepy to je psycho,ale bylo to uz i driv jen je to vic videt.Na to CoV jsem neprisel ale blbnul jsem si s DoKem a moc jsem o tom charu nevedel jako napriklad jak funguji nektere healy apod navic se par veci zmenilo co jsem nehral tak jsem prolizal WHA.

Ta agony byla dobra driv pokud to slo v premadu apod,nicmene to nebylo pro lidi co chteji videt sebe nahore v dmg apod pripadne prijit na to ze sorka neni uplna kopie BW.

Technicky vzato sorcka s timto a vylepsene buffovani dmg v parte plus taktika na zvyseni dmg a aspon jeden dok co nahodi CoV s lepsim procem.Zbytek fast attack chary.Ted uz tohle moc nejde jsou efektivnejsi jine cesty.Dalo by se rict ze je to uprava z jedne taktik jak efektivne vyuzit SW coby rdps nez aby ti hraci rerolnuli na neco jineho:)


Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 28/04/2009 :  13:48:17  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
Vidis ale muzu se zeptat,jde vyuzit ta taktika co pridava moralku s restore essence na sebe a pripadne nejak efektivne?
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 28/04/2009 :  14:18:08  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lupus

Vidis ale muzu se zeptat,jde vyuzit ta taktika co pridava moralku s restore essence na sebe a pripadne nejak efektivne?


Do PvE to je vyborna taktika, 2x restore essence a si na polceste k morale rank3.

Ale pouzivam ju aj v PvP, ci uz kvoli tomu, aby som sa co najrychlejsie dostal na 1001 blessings (a 30 sekund nesmrtelnost ), alebo kvoli ludom, ktorych healujem, pretoze restore essence je podla mna velmi kvalitny heal a pouzivam ho stale.

MMO traveller
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 28/04/2009 :  15:00:29  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem o tom prave taky takhle uvazoval.Jinak kvalitni heal celkem jo zvlast po uprave a navic pro healera s regenem,kdyz jsem healoval lidi z gildy s AM kdyz byla knight manie.Tak jsem tenhle heal moc nepouzival protoze to obvykle koncilo mrtvym healovanym a OOAP u me.Tam spis hotku a pomale healy.

Ikdyz dobry kombo bylo 3s single/group heal s focused mind a plnym AP barem:D
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 08/05/2009 :  12:47:12  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Vie niekto, kto to je Wladimir ? Videl som ho v Bohemii, asi nejaky imigrant z DBM, nikdy predtym som ho nestretol. Ak ho poznate, ze dakujem za Royal Crest a brutalnych 1360 renown (on snad je rr 80 ???)

http://img5.imageshack.us/my.php?image=angina015.jpg

P.S. Sacrifice disciple je super.

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 11/05/2009 20:40:41
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 11/05/2009 :  11:37:15  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
Je z bohemky rr nema 80 pokud vim.Nicmene na chatu na forum bohemky mu muzes klidne podekovat,jiste to oceni:)
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 20/05/2009 :  10:09:33  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
jojo, on ti poděkuje - bambitkou

Ninjagon
Go to Top of Page

Cru4l
Starting Member

13 Posts

Posted - 20/05/2009 :  20:59:57  Show Profile Send Cru4l a Private Message  Reply with Quote
Zdravím pánové, je tu nějaká česká guilda na Karak-Nornu? Myslím pouze Order. O Destru vím :) Díkes
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 21/05/2009 :  14:45:59  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
To netušim, ale jestli jsi nováček a měl bys zájem o českou gildu kdekoliv, mrkni do sekce nábor na Tears of Asur, jsme stále aktivní.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Cru4l
Starting Member

13 Posts

Posted - 21/05/2009 :  18:27:08  Show Profile Send Cru4l a Private Message  Reply with Quote
Nováček nejsem, hraju už víc jak 6 měsíců a v guildě jsem.Akorát už mi lezou ty briťáci krkem ;) :D
Go to Top of Page

revi
New Member

450 Posts

Posted - 25/05/2009 :  09:44:06  Show Profile Send revi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cru4l

Nováček nejsem, hraju už víc jak 6 měsíců a v guildě jsem.Akorát už mi lezou ty briťáci krkem ;) :D



hm jako nováček ale vypadáš když sis nezjistil kde ostatní češi hrají. Kdyžtak migruj:
core - karak azgal (Tears of Asur)
pvp - etharion (Bohemia)

AO - Revi - trox MA 220/27/70 http://auno.org/ao/equip.php?saveid=59939
WAR - Etharion - Order - Bohemia

Edited by - revi on 25/05/2009 09:45:01
Go to Top of Page

Cru4l
Starting Member

13 Posts

Posted - 27/05/2009 :  18:13:15  Show Profile Send Cru4l a Private Message  Reply with Quote
Chtěl jsem si to zkusit s čechama, to přiznávám. Byl jsem spokojenej s britskou guildou a čechům se záměrně vyhýbal. A pokud soudíš "nováčkovství" podle zjišťování populace daného národa, jsi "prudce" inteligentní člověk :) Děkuji za upozornění :)Edit. Otázka zněla: Nevíte o českých guildách na Karak Nornu? Jiné servery mě taktéž nezajímají. Na Eltharionu je to samej čech a na Karaku jsem spokojenej. Btw. Z Karaku se nedá migrovat nikam a ani není možné migrovat z jednoho druhu serverů na druhý.

Edited by - Cru4l on 27/05/2009 18:37:45
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 28/05/2009 :  09:50:23  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cru4l

Chtěl jsem si to zkusit s čechama, to přiznávám. Byl jsem spokojenej s britskou guildou a čechům se záměrně vyhýbal. A pokud soudíš "nováčkovství" podle zjišťování populace daného národa, jsi "prudce" inteligentní člověk :) Děkuji za upozornění :)Edit. Otázka zněla: Nevíte o českých guildách na Karak Nornu? Jiné servery mě taktéž nezajímají. Na Eltharionu je to samej čech a na Karaku jsem spokojenej. Btw. Z Karaku se nedá migrovat nikam a ani není možné migrovat z jednoho druhu serverů na druhý.


a to sem myslel, že sem orientace-na-forech-neschopnej jen já!
koukni se o pár sekcí nahoru, truhlíku. http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=29431
pokud tam nenajdeš nic na Karak Nornu, zajdi si do altdorfu a zařvi do jedničky, že hledáš nějaký čechy. z lidí, co tu píšou se mi zdá, že hrajou jen asi 2-3 a ti ti neporaděj.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 28/05/2009 :  10:45:42  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
No náborovej topic je totálně k prdu, skoro žádná z gild co tam je už nehraje.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Cru4l
Starting Member

13 Posts

Posted - 28/05/2009 :  13:47:04  Show Profile Send Cru4l a Private Message  Reply with Quote
Přesně tak, ten topic jsem projel od shora až dolu a prakticky nikdo nehraje. A právěže žádná z uvedených není Order na Karak Nornu. Bohužel.
Go to Top of Page

neogen
Starting Member

21 Posts

Posted - 16/06/2009 :  22:25:53  Show Profile Send neogen a Private Message  Reply with Quote
Laguje to porad?
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 16/06/2009 :  23:28:41  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Jo.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 17/06/2009 :  09:53:53  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
Nechci se dohadovat , ale lagy zrovna moc nemívám, problemy jsou tak jednou do týdne, když je zona opravdu přeplněná. Klasická fortresa s plnou obranou a utokem bez problemu.
Go to Top of Page

revi
New Member

450 Posts

Posted - 17/06/2009 :  13:45:05  Show Profile Send revi a Private Message  Reply with Quote
Lagy jsou ale málo, normální rvr kdy to je 2wb vs. 2wb (čili 100 lidi) je bez probémů, lagy jsou až když je lidí fakt moc, klasicky 150+ lidí ve fortě a nejmín 100 uvnitř.

AO - Revi - trox MA 220/27/70 http://auno.org/ao/equip.php?saveid=59939
WAR - Etharion - Order - Bohemia
Go to Top of Page

Clavius
Starting Member

46 Posts

Posted - 20/06/2009 :  00:04:56  Show Profile  Send Clavius an ICQ Message Send Clavius a Private Message  Reply with Quote
Čistě ze zvedavosti bych se vás chtěl zeptat, jak se WAR ještě s populací drží? Které/kolik servery/ů jsou ještě Med:Med. Už to od nového roku nehraji, ale zajímalo by mě, jestli ta hra postupně upadá, nebo se teď nějak stabilně drží.

Edited by - Clavius on 20/06/2009 00:09:30
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 20/06/2009 :  00:10:40  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Clavius

Čistě ze zvedavosti bych se vás chtěl zeptat, jak se WAR ještě s populací drží? Které/kolik servery/ů jsou ještě Med:Med. Už to od nového roku nehraji, ale zajímalo by mě, jestli ta hra postupně upadá, nebo se teď nějak stabilně drží.



hehe je otazka jestli vubec zbyl nekdo kdo ti odpovi ;-)

no mmo
Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 20/06/2009 :  22:49:04  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Clavius

Čistě ze zvedavosti bych se vás chtěl zeptat, jak se WAR ještě s populací drží? Které/kolik servery/ů jsou ještě Med:Med. Už to od nového roku nehraji, ale zajímalo by mě, jestli ta hra postupně upadá, nebo se teď nějak stabilně drží.



hehe je otazka jestli vubec zbyl nekdo kdo ti odpovi ;-)


Podle xfire grafu se docela drží, sice tam je vidět mírnej úbytek ale nikterak markantní
http://www.xfire.com/games/who/Warhammer_Online_Age_of_Reckoning/

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 20/06/2009 :  23:43:59  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Med:med je většina EN serverů.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Clavius
Starting Member

46 Posts

Posted - 21/06/2009 :  21:00:53  Show Profile  Send Clavius an ICQ Message Send Clavius a Private Message  Reply with Quote
Teď ještě tak vědět, kolik podle Mythicu ten Med je. Starej dobrý DAoC, kde se nestyděli při logovaní zobrazit přesné čísla.
Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 21/06/2009 :  21:45:44  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Clavius

Teď ještě tak vědět, kolik podle Mythicu ten Med je. Starej dobrý DAoC, kde se nestyděli při logovaní zobrazit přesné čísla.

Starej dobrej Age of Conan zobrazoval ve hře jenom medium/heavy load, takže když byly některý servery před sloučením skoro prázdný tak byly pořád na medium

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 22/06/2009 :  10:34:59  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
K otázce populace - je to už více stabilizované. V gildě (Bohemia - Eltharion) máme zase už příliš mnoho lidí, takže zastavujeme nábor pro všechny co nejsou rank 40. Kdo není online déle jak týden (bez důvodu), dostává kick.

Ninjagon
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 07/07/2009 :  09:25:44  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
sice to tu moc nežije, ale kdyby se tu našla zbloudilá duše, co by si chtěla zahrát na Eltharionu za destruction, dejte ve hře vědět na nick Prasklá, Dolf, nebo Chacklinne.
Go to Top of Page

cancerman
New Member

Cancer

191 Posts

Posted - 08/07/2009 :  13:06:11  Show Profile Send cancerman a Private Message  Reply with Quote
ciste pro informaci, jen tak kdyby nekdo hral Order na Karak Eight Peaks tak uz sem v T3


pisu jak prase ... no a?

DP1 DP2 WWIIOL Teiravon SWG EQ2 EVE DAoC Vanguard Warhammer Online STO ... proste skoro secko /mimo WoW!/

Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 08/07/2009 :  14:49:31  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Zdravim poslali me 10 dnu zdarma ... automaticky prehodili moje postavy na high populated server karak azgal .... a pak jeste nejaky karak eight peak nebo tak nejak.
Kazdopadne moje high level postavy zustali zrejme na etharionu jestli vubec jeste existuje.
Kde je v tuto chvili nejvetsi populace cechu? a je stale co hrat? Odesel jsem uz kdysi protoze nebylo ve hre vubec co delat.


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Foltest
Starting Member

37 Posts

Posted - 08/07/2009 :  16:11:52  Show Profile Send Foltest a Private Message  Reply with Quote
ve hre je skoro porad co delat
a myslim ze na karag azgalu a na eltharionu je asi nejvic cechu

Foltinka - KoBS - RR 5X
Foltest - WP - XX

Foltest - chosen - RR 71
Folticka - DoK - RR 5X

Aion omyl: Foltest - Templar - 37
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 08/07/2009 :  16:26:29  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Na Azgalu žije za Order Tears of Asur, za destro Czech Dark Legion. Večer je tu sranda, ráno nic moc, protože destro hráči maj letní prázdniny.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 09/07/2009 :  11:02:22  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
dostal som konecne aj ja mail...

Hello Klingac,

The forces of Order and Destruction need you now more than ever! War rages on in the heart of the Old World, and the new Land of the Dead zone is there for the taking. Ever since your peaceful retreat, your comrades have been calling upon you to take up arms once more to defend your Realm and slay your eternal foes.
...
If you have received this e-mail after having resubscribed, the 10 free days will be added to your subscription period.


See you soon in-game,

The WAR Team

Dost slabucky bonus na nalakanie ludi, chlapci... dajte mesiac zadarmo k zaplatenemu mesiaci a sanca sa zvysi, 10 dni je bezvyznamne nic. Hlavne v lete.

Filda, orderaci prazdniny nemaju? Len destro?
Btw. Ako fici Land of Dead? Ako prepokladal NINJA, obrovske masivne a nekonciace PvP?
Lebo na forach je oznacovany za PvE fest... ako som predpokladal ja.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 09/07/2009 12:13:48
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 09/07/2009 :  12:03:45  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
se jukni na warhammeralliance na sekci Karak-Azgal server a dovis se ;-)
taky jsem mailik dostal, co me prekvapilo tak si vybrali moji nejlepsi postavu, takze si dali aspon nejakou malou praci pri vybirani osloveni

no mmo
Go to Top of Page

Lianna
Starting Member

48 Posts

Posted - 09/07/2009 :  12:47:12  Show Profile  Visit Lianna's Homepage Send Lianna a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cancerman

ciste pro informaci, jen tak kdyby nekdo hral Order na Karak Eight Peaks tak uz sem v T3



Bud zdrav, napis komukoliv z gildy Ki Rin (/who ki rin), vzdy vitame prijemne a schopne lidi. Vsichni jsme 40ky, ale rada altu je v T3.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 09/07/2009 :  14:39:50  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Tak určitě pár jo, ale poukazoval jsem tim an to, že destráky prostě hraje víc dětí. Červnový rána bejvaly vždycky pro obě strany dost vyrovnaný, od začátku července je každý ráno všechno rudý, a sranda začne odpoledne, kdy se lidi vracej z práce.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/07/2009 :  18:24:19  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Taky jsem si říkal, že když už mi dají těch 10 dní zadara, proč nedat WAR šanci.

Jak to vypadá na Karak-Azgalu za Order? Je ta hra pořád Ranged vs Ranged nebo už si můžu udělat meele char a slušně s ním zabojovat?
Go to Top of Page

white wizard
Starting Member

26 Posts

Posted - 15/07/2009 :  22:28:12  Show Profile  Send white wizard an ICQ Message Send white wizard a Private Message  Reply with Quote
Hoj, zkusil jsem trial a vazne me to bavi, proto uvazuju o koupi, ale jedna vec me odrazuje - at se kouknu na jakkykoliv forum, vsude slysim jen zdrcujici kritiku a predpovedi o jistem konci..

Takze je to fakt tak spatny? Bojim se, abych to nekoupil a za par mesicu to zavreli nebo by to hrala jen hrstka lidi...
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 16/07/2009 :  09:00:01  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by white wizard

Hoj, zkusil jsem trial a vazne me to bavi, proto uvazuju o koupi, ale jedna vec me odrazuje - at se kouknu na jakkykoliv forum, vsude slysim jen zdrcujici kritiku a predpovedi o jistem konci..

Takze je to fakt tak spatny? Bojim se, abych to nekoupil a za par mesicu to zavreli nebo by to hrala jen hrstka lidi...



tak na prvni cast otazky ti nikdo jiny nez sefove EA neodpovi. Co se tyce druhe casti otazky... tezko rict, presna cisla nikde nejsou a stejne rozhoduje populace toho konkretniho serveru na kterem hrajes a pokud by poklesla pod urcitou hranici tak bude Mythic / GoA zase dal mergovat servery dokud to pujde
Obecne se ceka dalsi pokles v souvislosti s releasem AION, ktery podle vsech indicii sedi primo v hlavni sile waru (open rvr) a co se tyce technicke stranky veci to dela asi jen 10x lip nez mythic (pry to opravdu nelaguje ani pri 200x200 a i herni klient to pry zvlada, coz byl podle me hlavni problem waru a proto se pohrbil)
jestli nechces riskovat penize (pro nekoho tech 700 za hru a mesic zdarma a dalsich par mesicu 300 muze byt dost penez) tak bych pockal do zari do releasu AION a zkusil vypatrat jak si stoji servery s populaci pak, ale do zari jsou to rekneme 2 mesice to bys akorat zvladl dodelat postavu na max a jeste si zahrat mesic t4 rvr a treba by sis rek, ze tu hru ani dlouhodobe hrat nechces...

no mmo
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 16/07/2009 :  09:28:59  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by white wizard
Takze je to fakt tak spatny? Bojim se, abych to nekoupil a za par mesicu to zavreli nebo by to hrala jen hrstka lidi...



Myslim, ze co bude s WAR za par mesicu ti vubec nemusi trhat zily, protoze ta hra je super zabavna v T1 a T2, v T3 zacnes nabirat podezreni a v T4 zjistis ze je to stupidni zerg/grind/lag nuda.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 16/07/2009 :  09:35:43  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by white wizard
Takze je to fakt tak spatny? Bojim se, abych to nekoupil a za par mesicu to zavreli nebo by to hrala jen hrstka lidi...



Myslim, ze co bude s WAR za par mesicu ti vubec nemusi trhat zily, protoze ta hra je super zabavna v T1 a T2, v T3 zacnes nabirat podezreni a v T4 zjistis ze je to stupidni zerg/grind/lag nuda.



Já bych to tak kriticky neviděl. Pokud ho baví hry jako CSko nebo CoD a nevadí mu chodit do zblbnutí 3-4 mapy tak ho to určitě bavit bude.
Go to Top of Page

white wizard
Starting Member

26 Posts

Posted - 16/07/2009 :  11:10:25  Show Profile  Send white wizard an ICQ Message Send white wizard a Private Message  Reply with Quote
Tak uz jsem koupil a stahuju klienta. Definitivne me presvedcil ten novej developer letter, mozna jsem naivni, ale je z nej citit nadseni a optimismus.

Jinak diky za reakce..to, ze je to potom "podobny" CoD mi vubec nevadi, vetsinou mam cas hrat jen par hodin vecer, proto mi prijde idealni, ze se lognu, dam nejakou bitvu a hra nevyzaduje, abych u toho sedel celej den.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 16/07/2009 :  12:47:39  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
přijď se podívat na eltharion za stranu destruction a ozvi se někomu z guildy devilish horde (prasklá, kratass, chacklinne, dolf). je tam dost optimistů a na aion se z 40 lidí chystá tak dva až tři. navíc bys měl s kým hrát na nízkém ranku(levelu).
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 16/07/2009 :  14:38:49  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Radši poď za Order na Azgal ;)

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 16/07/2009 :  15:36:28  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
ale kde, Runeblade of Darkness na Eltharione je jednoznacne najlepsia volba, pretoze coskoro budu mat 70% speed mounta !

Wudu: bijeme sa o jednotlivca, vobec nikto to nehra, takze kazdy novy clovek je maly zazrak.

MMO traveller
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 16/07/2009 :  16:30:12  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Já bych to tak kriticky neviděl. Pokud ho baví hry jako CSko nebo CoD a nevadí mu chodit do zblbnutí 3-4 mapy tak ho to určitě bavit bude.



videl bych dost zasadni rozdily mezi chozenim jedne mapy v csku stale dokola a mezi behanim jedne areny/battlegroundu v war/wow

lastfm
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 16/07/2009 :  16:41:18  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

Já bych to tak kriticky neviděl. Pokud ho baví hry jako CSko nebo CoD a nevadí mu chodit do zblbnutí 3-4 mapy tak ho to určitě bavit bude.



videl bych dost zasadni rozdily mezi chozenim jedne mapy v csku stale dokola a mezi behanim jedne areny/battlegroundu v war/wow



Já také. V CSku rozhoduje skill a ve WoW setup a až pak skill.
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,94 seconds. on eygor Snitz Forums 2000