Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 16/07/2009 :  16:45:21  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

ale kde, Runeblade of Darkness na Eltharione je jednoznacne najlepsia volba, pretoze coskoro budu mat 70% speed mounta !

Wudu: bijeme sa o jednotlivca, vobec nikto to nehra, takze kazdy novy clovek je maly zazrak.


Ja viem, ze to uz "nikto nehra", pokles z 50+ na 10 serverov, ci kolko ich teraz zostalo nehovori o narastani poctu hracov.
Vies, ze som mu chcel odpovedat, nech si to kludne kupi...

Btw aky je ten rozdiel, medzi CSkom a WAR? Mapa stale taka ista, len ludia sa menia, su bud lepsi, alebo horsi... o tom to je. Natrafit na dobry team a supera a zabava je zarucena, na mape ani hre az tak nezalezi.
Btw. skus namiesto CSka porovnanie s BF2 na velkej mape, jo?
Rozdiel je, v CS/BF2 ziadny autoattack ani targeting neexistuje.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 16/07/2009 :  17:06:45  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
s tema poctama serveru je to rozhodne slozitejsi...pokud budes mluvit o EN EU serverech tak tam pokud se nepletu zamergovali na 5 serveru z nejakych 30+, v US nemam prehled a ostatni jazykove mutace v EU taky nevim...

no mmo
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 16/07/2009 :  19:33:07  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
z tech for si velkou hlavu nedelej, ostatne jako v kazde jine mmo. podle nich uz war skoncil v rijnu minuleho roku
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 17/07/2009 :  14:30:54  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
v evropě a americe je momentálně 28 serverů. v austrálii je jeden přeplněnej a uvažujou o druhém.
v asii se v blízké době rozjede warhammer v zemích korea, japonsko, čína, taiwan, což je giga trh, ale těžko říct, jestli třeba v číně budou vznikat goldkopáči ala wow, nebo korejci přijmou jinak graficky zpracovaný postavy, než na co jsou zvyklí.

ale beztak, pokud počítám jen EU a NA servery, tak kdyby každej měsíc jeden skončil, máme tu ještě víc jak dva roky o zábavu postaráno!! pak už bude na spadnutí war40k a naše kouzla a meče dostojej upgradu.
vlastně to má i logickej a evoluční proces. war opnline by neměl vydržet déle, než se vyvine war40k, aby se zbytečně nepřekrejvali.

Edited by - Jelente on 17/07/2009 14:31:41
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 17/07/2009 :  18:08:18  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Zajímavá matika. Každopádně pokud máš NA account tak nemůžeš s EU serverem počítat a naopak. Takže ti s EU clientem jako anglicky mluvícímu zbejvá max 4 servery. Z toho jeden je full pvp a ostatní jsou pvp jen ve vyhrazených oblastech. Nemyslím si, že by jsi chtěl hrát na německých, italských, španělských nebo francouzkých serverech.

Edited by - Azkaban on 17/07/2009 18:09:07
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 18/07/2009 :  13:33:31  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Hmm, kdyby pouzili engine z Aionu, tak by WAR nemusel bejt takovej propadak. 100 vs 100 a naprosto plynule na full detaily a pominu to, ze to daleko lip vypada.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 18/07/2009 13:34:30
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 19/07/2009 :  18:20:02  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Trial mě baví. Po tom co jsem četl fora jsem se bal, že tam budu sám ale T2 a T3 oblasti jsou plné lidí. Dnes jsme dva raidy chranili T2 hrádek. Asi to nebude tak horké jak se tu píše a furt to plno lidí baví.
Go to Top of Page

white wizard
Starting Member

26 Posts

Posted - 19/07/2009 :  18:57:45  Show Profile  Send white wizard an ICQ Message Send white wizard a Private Message  Reply with Quote
Je to tak, hraju na Karak Normu a vsude je plno lidi a RvR v plnym proudu. Jedinej problem jsou obcasny lagy a pri hodne lidech mam slaby fps, at nastavim jakkykoliv detaily, tak jsem si objednal novej procesor a snad to bude slapat i pri velkych bitvach.

Jinak ale naprosta spokojenost a po dlouhy dobe hra, co me fakt chytla.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 19/07/2009 :  22:45:20  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by white wizard

Je to tak, hraju na Karak Normu a vsude je plno lidi a RvR v plnym proudu. Jedinej problem jsou obcasny lagy a pri hodne lidech mam slaby fps, at nastavim jakkykoliv detaily, tak jsem si objednal novej procesor a snad to bude slapat i pri velkych bitvach.

Jinak ale naprosta spokojenost a po dlouhy dobe hra, co me fakt chytla.



Podle čeho jsi vybíral server?
Go to Top of Page

white wizard
Starting Member

26 Posts

Posted - 20/07/2009 :  10:28:20  Show Profile  Send white wizard an ICQ Message Send white wizard a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by white wizard

Je to tak, hraju na Karak Normu a vsude je plno lidi a RvR v plnym proudu. Jedinej problem jsou obcasny lagy a pri hodne lidech mam slaby fps, at nastavim jakkykoliv detaily, tak jsem si objednal novej procesor a snad to bude slapat i pri velkych bitvach.

Jinak ale naprosta spokojenost a po dlouhy dobe hra, co me fakt chytla.



Podle čeho jsi vybíral server?




Trial mne ho nabidnul..zjistil jsem si, ze ma slusnou populaci a ze order je v mirny nevyhode - chtel sem hrat za order + je tam momentalne bonus xp/renown, takze skoro jasna volba.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 20/07/2009 :  17:59:26  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
prvotne nadsenie je bezna vec, tiez som bol z WAR nadseny, a to bolo v dobe, ked na pripojenie ma server boli hodinove rady (ak su servery plne, ako pisete, je to tak aj teraz?).
Dajte tomu jeden, ci dva mesiace a napiste sem zase, ako vas to bavi, ako je vsade plno ludi a ako to slape na novom procesore...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/07/2009 :  21:56:25  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

prvotne nadsenie je bezna vec, tiez som bol z WAR nadseny, a to bolo v dobe, ked na pripojenie ma server boli hodinove rady (ak su servery plne, ako pisete, je to tak aj teraz?).
Dajte tomu jeden, ci dva mesiace a napiste sem zase, ako vas to bavi, ako je vsade plno ludi a ako to slape na novom procesore...



Já u toho byl také. ;) Po dvou měsících jsem přestal hrát, ale měsíc a půl jsem se královsky bavil. Když to ted vydží stejně dlouho budu rád. Lepší jak farmit v jiných hrátch nebo chodit donekonečna ty samé dungy.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 20/07/2009 :  23:34:21  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
to mas pravdu... cvicit donekonecna spartakiadu na raidoch, to fakt ne. EVE si neskusal?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/07/2009 :  07:11:53  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

to mas pravdu... cvicit donekonecna spartakiadu na raidoch, to fakt ne. EVE si neskusal?



Ano chvilku. Hra je to pěkná a určitě propracovaná, ale já jsem spíš na ty trpaslíky, elfy a tak než na vesmírné střílečky.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 21/07/2009 :  08:51:46  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
já to mam zase naopak, spíš mě berou sci-fi vesmírné střílečky a fantasy světem už jsem tak trochu přejeden, ale ve waru je dost vymakanej systém pvp a hlavně, což je asi ta nej věc na mmo, máme tam bezva partu.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/07/2009 :  09:34:49  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jelente

já to mam zase naopak, spíš mě berou sci-fi vesmírné střílečky a fantasy světem už jsem tak trochu přejeden, ale ve waru je dost vymakanej systém pvp a hlavně, což je asi ta nej věc na mmo, máme tam bezva partu.



A kde hraješ ve WARu? Nějak se nemohu rozhodnout pro server ani stranu. I když asi více tíhnu k Order. BWčko se mi moc líbí, popřípadě ten novej tančík za empire. Za destro jsem měl socku a zelota.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 21/07/2009 :  14:12:04  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
na eltharionu za destruction. kdyby ses náhodou nakonec přiklonil k destru a dokonce na eltharionu, dej vědět. je nás sice málo, ale samí kvalitní :)
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 22/07/2009 :  14:35:41  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Hraju na Karan Normu (nevim presne)... za order. Je pravda, že RVR jede. Jenže, hra mě baví do té doby než musím jít do T4. Šel jsem pár raidů na T4 keep. Paráda, bylo tam snad 250 lidí (destro, order dohromady). My bránili keep, a pak to přišlo. Jestli je zábava to,že se všech 250 lidí nahrne do 1 keepu, a neprojdou přes "meat wall" tanků a všichni všechny kosí AOE (které má být nerfnuto obecně), paráda. Nehýbe se to a lagy při takových to bitvách jsou otřesné. Představa, že kvůli lepšímu gearu musím tohle dělat pořád dokola (keep. scenárka atd.), ne díky. Tak jsem si rozjel KOTBS a bavím se zas v T1. (čekám na Star Wars)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 22/07/2009 :  17:19:27  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Hraju na Karan Normu (nevim presne)... za order. Je pravda, že RVR jede. Jenže, hra mě baví do té doby než musím jít do T4. Šel jsem pár raidů na T4 keep. Paráda, bylo tam snad 250 lidí (destro, order dohromady). My bránili keep, a pak to přišlo. Jestli je zábava to,že se všech 250 lidí nahrne do 1 keepu, a neprojdou přes "meat wall" tanků a všichni všechny kosí AOE (které má být nerfnuto obecně), paráda. Nehýbe se to a lagy při takových to bitvách jsou otřesné. Představa, že kvůli lepšímu gearu musím tohle dělat pořád dokola (keep. scenárka atd.), ne díky. Tak jsem si rozjel KOTBS a bavím se zas v T1. (čekám na Star Wars)



Škoda, že nejde stopnout expa :(
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 22/07/2009 :  19:28:19  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

...Jestli je zábava to,že se všech 250 lidí nahrne do 1 keepu, a neprojdou přes "meat wall" tanků a všichni všechny kosí AOE (které má být nerfnuto obecně), paráda. Nehýbe se to a lagy při takových to bitvách jsou otřesné. Představa, že kvůli lepšímu gearu musím tohle dělat pořád dokola (keep. scenárka atd.), ne díky...



ziadna novinka, ale co si sam nevyskusas, tomu neuveris, co?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

white wizard
Starting Member

26 Posts

Posted - 22/07/2009 :  19:44:40  Show Profile  Send white wizard an ICQ Message Send white wizard a Private Message  Reply with Quote
Ja neverim tomu, ze se to na adekvatnim hardwaru a pripojeni nehejbe dobre..dyt prece ta hra je od zacatku koncipovana jako masivni RvR - engine a sitovej kod, kterej tohle zvladne musela byt jejich priorita pri vyvoji ne?

To mi nejde do hlavy, ze by byli takhle neschopny..
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 22/07/2009 :  19:49:17  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
heh ciste pro zajimavost ja jsem postupne vyupgradoval masinu na amd phenom ii, geforce 9800gt a stejne vic jak 10 fps na NEJNIZSI detaily bez efektu v bitkach 100x100 nejedes...
uznavam neni to sice top of the line masina v dnesni dobe, ale bohate prevysuje doporucenou konfiguraci...

imo na war enginu je nejvetsi pruser, ze maj pravdepodobne fps synchronizovany s komunikaci se serverem, coz potom znamena, ze pri heavy situacich to proste nejede... normalne nebyl problem jet scenarka na balanced s full efektama

no vsak uvidis sam... mimochodem co me nejvic dostavalo bylo, ze v okamziku kdy jsem vlezl do warbandy tak mi spadlo klidne fps o 10 dolu i kdyz jsem stal jeste v zakladne, stacilo ze kolegacci bojovali o keep...
nebo si stoupnes v keepe tak, ze nemas na obrazovce nikoho a stejne jedes ukrutnych 10 fps jen proto, ze je zaspamovanej keep lord

no mmo
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 22/07/2009 :  22:06:02  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Ano, pokud jsi ve WB, tak je to na tom jak se ti hra hybe znat. Je to skoda, nadruhou stranu, WOW se vychytval podstatne dele. Uvidime.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 23/07/2009 :  00:33:34  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
ja jedu plny fortresy okolo 30fps, absolutní minimum sleze na 20-25.
myslim, že ve fps neni ani tak problem, jako v tom, že to nějak servery nezvladaj a postavy se pak jemne "teleportujou".
celkově si myslim, že už to je daleko lepší než to bývávalo. problém je už jen u slabších kompů u plných fortress a pokud člověk jede char na boj zblízka.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 23/07/2009 :  01:04:04  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jelente

ja jedu plny fortresy okolo 30fps, absolutní minimum sleze na 20-25.
myslim, že ve fps neni ani tak problem, jako v tom, že to nějak servery nezvladaj a postavy se pak jemne "teleportujou".
celkově si myslim, že už to je daleko lepší než to bývávalo. problém je už jen u slabších kompů u plných fortress a pokud člověk jede char na boj zblízka.



fort neni zrovna nejlepsi priklad, kdyz uz tam 3x snizovali cap hracu nemyslis? nevim presne kolik je, ale nekde jsem cetl o 2 warbandach za obrance... to je asi dost slabej test vykonu, kdyz si pamatuju vetsi rvr akce na K-A, kde jsme byli v zone jen za order 6 warband a nejvetsi akce byla pres 10 warband, ale to byla vyjimka ;-)

edit: jen tak na okraj...zkuste popremyslet nad tim, proc za 6 mesicu hry ztratila guilda co zacinala se zhruba 60ti cechoslovaky pres 50 hracu, kdyz jsem opoustel hru tak pokud vim zbyla prakticky jen grp 1 a guilda se rozpustila do jinych guild

no mmo

Edited by - celdric on 23/07/2009 01:06:30
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 23/07/2009 :  08:58:03  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
tak obecně mam při 1. části obléhání/bránění měst a fortresách nejnižší fps. další problémy snížení jsou na mapách chaos waste a talabecland. ale na otevřeném prostranství mi to vždy jelo v pohodě. jen ta teleportace se tu a tam vyskytne...
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 23/07/2009 :  10:46:04  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
V poslední době jsem taky poměrně bez problémů co se týče lagů. Je to možná trochu divný, jak vyšla 1.3. tak si dost lidí stěžovalo, dodnes si stěžuje na keepech, při větších bitkách, ale u mě celkem v klidu. Forty beru jako dobrou křivárnu, tam problemy nemám snad vůbec. Mě spíš dostává můj poskytovatel netu, ale hold v malé dědince si moc vybírat nemůžu.
Celdriku jestli myslíš tou guildou RoD, tak tam je celkem jasno, proč velká guilda je na tom počtově jak je. Polovina lidí pryč kvůli hře samotné - jednak technické problémy, jednak hru zaměřenou natolik na PvP a tím pádem na spolupráci je problém považovat za zabavnou, když si až tak nemužeš vybrat , koho máš na svoji straně a prohráváš v podstatě zbytečně, protože lidi u toho nemyslí. Druhá polovina je pryč, protože prostě jim guilda neměla co nabídnout. Ono mět fungující větší celek v online hře je docela problém a aby to šlapalo , tak vedení musí mít celkem dost jasno co a jak. A guilda, která vznikne na základě nějaké domluvy z bety, pak se k ní přidávají lidi , protože vlastně nic jinýho českýho není a funguje v podstatě samospádem , tak nemá šanci se udržet.Mimochodem tam prošlo dost lidí, kteří v online hrách něco už někdy zvládli, ale bohužel se vesměs se nevyužil jejich potencionál a zkušenosti , takže proto na závěr je malý celek, kde to muže fungovat na základě nějakých osobních vztahů. Jedna věc je mít talentované hráče a druhá je to dát do kupy, využít toho co kdo umí a zařídit aby to fungovalo.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/07/2009 :  11:20:00  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mě také, že plno lidiček co hraje pvp to hraje jak Doom a střílí po všem co je nejblíž. War jsem hrál odzačátku a v tu dobu jsem si myslel, že lidi se naučí že je lepší první sejmout healera a pak tanka. Jaké je pro mě překvapení, když to lidi dělají dodnes. Další velice smutná věc je, když vidíš healera jak dáva dmg a dotky na všechny cíle a ty nebo tank který stojí opodál umírá. Lidi pořád neuvěřitelně lamí.

Hodně lidí si prostě zvolilo špatnou hru a měli by hrát PvE, kde jim před raidem vysvětlí kde mají stát a co mačkat. :o)

Jinak k těm zkušenostem. Nedávno jsem se v jedné nejmenované hře a guildě musel smát jak, plno lidí vyhrožovalo guild leavem pokud bude na raidech master loot nebo DKP.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 23/07/2009 :  11:52:17  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
warhammer je hodně kompetitivní a vydržej u toho, jen ti dobří, nebo ti, kteří se baví bez ohledu na to, esi umíraj, nebo zabíjej.
je to celkem o disciplíně a spolupráci. přece jen zabíjet každej den myslící postavičky, který taktizujou a jsou míň čitelný, než AI je daleko víc na palici, než si zalízt do instance na raida, kterej má furt stejnej program - sebelepší AI nenahradí lidskou improvizaci, zkušenosti a obří schopnost učit se, nebo expit dokola tejden tu samou skupinku mobů (wow a lineage - jiný hry moc neznám). zkrátka ve waru silnější pes mrdá, slabší opouští smečku.
už nefunguje jen ohraný tank`n`spank kdy se mydlí vše co se hejbe a chápu, že dost lidí dost sejří, že jim místo zábavy war servíruje nepřetržitý žraní hlíny. to by mě asi taky nebavilo. bez ohledu na chybky, která má každá mmo je war víceméně jen pro nadšence pvp (dobrýho pvp), co maj koule na to, občas dostat pořádnej vejprask od druhý strany.

///edit nechci, aby to znělo nějak ofenzivně na ty, co war opustili, přece jen každej má svý důvody musíme je respektovat, jen jsem chtěl vyjádřit názor, že war je hodně agresivní hra, která nemusí sednout každýmu

Edited by - Jelente on 23/07/2009 12:05:49
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 23/07/2009 :  11:54:47  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
nn mluvil jsem o Unimpressed a tam to odpadlo vylozene na navraty do jinych onlinovek + nuda a nefunkcnost t4
ja osobne mam 3 duvody proc jsem vlastne z waru odesel
1) guilda se rozpadla a hlavne se mi rozpadla pve group
2) bugy
3) vykonnost herniho klienta

bod 1) se pravdepodobne uz zachranit neda, bod 2) by i mohl, nad bodem 3 dost vaham, myslim, ze EA proste prachy z waru stahlo (usuzuji z oznameni o mergeu tymu) a tedy nebude prideleno dost lidi na uplnou revoluci v enginu/serveru
je fakt, ze trochu cekam, ze 1.3 pomuze protoze lidi diky tweakum aoe budou aoe min pouzivat a trochu si myslim, ze za problemy mohla prehrsel aoecek :-) a mozna i ty CCcka...

no mmo
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 23/07/2009 :  12:07:36  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jelente

...


Hovoris o kazdej jednej PvP hre (vratane CSka), ale v tom pripade su tu aj lepsie a narocnejsie PvP hry, kde hlavny dojem a naval adrenalinu z PvP nie je v tom ze prehravas a "zeries hlinu", ale ze ked prehras, tak o nieco aj prides, t.j. full loot (DF, EVE...), alebo ze neozijes az do konca kola (CS).
To vo WAR nie je, takze PvP vo WAR je to iste, ako tazsi raid vo WOW-ku... zabiju ta, postavis sa a ides zase... do aleluja.
Dalsi dost podstatny rozdiel je, ze vsetky ostatne lepsie PvP hry maju engine, ktory to PvP zvlada...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 23/07/2009 :  13:31:59  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
no, moc nechápu o co ti de.
však každej má jiný preference a v pvp upřednostňuje něco jinýho.
mě je celkem jedno, jak je to v ostatních hrách, protože ostatní hry nehraju, hraju warhammer a tam je vkalitního pvp 24/7 od prvního levelu. popár měsících už samo ubylo toho adrenalinu a někdy je to otrava, ale ještě je furt mraky situací, který mě svým průběhem tak strhnou, že přestanu mít pojem o čase a třeba i několik hodin se řežu s nepřítelem. a jsou to hodně zajímavý a rozmanitý souboje. mam tam dobrou partu a baví mě to tahle, jak to je.
o tom enginu a HW nárocích už byly napsaný tuny, budiž, neni to ideální, ale mě to nijak nepřekáží, protože problémy tohohle rázu mam absolutně minimálně.

ostatně každej ať hraje to, co ho baví a co ho naplňuje, chceš přijít o křižník po roce hraní, budiž, jeď eve, chceš důmyslný raidy, budiž, jeď wow. všechno jsou bezesporu kvalitní kousky, který bavěj tisíce lidí. chceš zářit taktickou spoluprácí v malym týmu, masti dotu. všude je něco, co ostatní hry nemaj a čim ta hra vyniká.

mě tyhle dohady, přijdou jak když se hádáme o tom, kdo má jakou rád barvu, jeden bílou protože odráží slunce a druhej zelenou, protože nemá špinavou prdel, když si sedne do trávy....
Go to Top of Page

Wonator
Starting Member

7 Posts

Posted - 23/07/2009 :  13:35:35  Show Profile Send Wonator a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jelente

no, moc nechápu o co ti de.
však každej má jiný preference a v pvp upřednostňuje něco jinýho.
mě je celkem jedno, jak je to v ostatních hrách, protože ostatní hry nehraju, hraju warhammer a tam je vkalitního pvp 24/7 od prvního levelu. popár měsících už samo ubylo toho adrenalinu a někdy je to otrava, ale ještě je furt mraky situací, který mě svým průběhem tak strhnou, že přestanu mít pojem o čase a třeba i několik hodin se řežu s nepřítelem. a jsou to hodně zajímavý a rozmanitý souboje. mam tam dobrou partu a baví mě to tahle, jak to je.
o tom enginu a HW nárocích už byly napsaný tuny, budiž, neni to ideální, ale mě to nijak nepřekáží, protože problémy tohohle rázu mam absolutně minimálně.

ostatně každej ať hraje to, co ho baví a co ho naplňuje, chceš přijít o křižník po roce hraní, budiž, jeď eve, chceš důmyslný raidy, budiž, jeď wow. všechno jsou bezesporu kvalitní kousky, který bavěj tisíce lidí. chceš zářit taktickou spoluprácí v malym týmu, masti dotu. všude je něco, co ostatní hry nemaj a čim ta hra vyniká.

mě tyhle dohady, přijdou jak když se hádáme o tom, kdo má jakou rád barvu, jeden bílou protože odráží slunce a druhej zelenou, protože nemá špinavou prdel, když si sedne do trávy....




Je videt ze o EvE nevis vubec nic. Prosel sem L2, WAR, WoW. A muzu objektivne rict ze nejlepsi PvP co se tyce tymu a adrenalinu je v EvE.

z
0
r

Edited by - Wonator on 23/07/2009 13:36:00
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 23/07/2009 :  13:53:50  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jelente
no, moc nechápu o co ti de.

Iba o to, ze ospevujes WAR, ako vzor dokonaleho PVP (pravdepodobne preto, ze ine hry s PvP zameranim si neskusal, nehral - ako si spominal)... a prave WAR je podla mna, a nielen mna, jednym z tych horsich. Ved v tej hre nic nefunguje ta, ako by malo a ako to autori zamyslali. Nic viac, nic menej.
To je, akoby si ospevoval svoju novu Fabiu Junior - tvoje prve auto v zivote, ze je to super vymakane auto, ze to ma 4 kolesa a este aj brzdu a ze si tam mozes otacanim packy otvorit okienka na prednych dverach... Ako sa asi bude tvarit majitel Mercedesa, Superbu, alebo Toyoty?

quote:
Originally posted by Jelente
ostatně každej ať hraje to, co ho baví a co ho naplňuje

Asi tak... ale niekedy je dobre skusit nieco ine, inak nevies, o co prichadzas.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 23/07/2009 13:56:44
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 23/07/2009 :  14:19:42  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu


Iba o to, ze ospevujes WAR, ako vzor dokonaleho PVP


ale vůbec ne, já war s jinou hru neporovnávám, jen vim, že mě baví a že je to výborná pvp hra. navíc příklad s těma autama bych postavil jinak. všechny hry jsou třída rpg onlajnovky, takže všechny sou podle mýho fabie, jen jedna má větší kufr, protože je spíš pro rodinu, druhá junior je pro študáky, protože ti nemaj prachy a další sportovnější pro ty, co chtěj živější jízdu. mě jiná hra neláká právě proto, že to sou všechno jen fábie, jen každá má jinej packet. je mi jedno jakou zrovna jedu....hlavní pro mě je, že mam dobrý spolujezdce

a ty wonatore uvidíš, že až budeš trochu zkušenější, adrenalinu bude ubejvat, zdá se, že se dokážeš dobře nabudit i pročítáním forek. to je pak asi jedno esi hraješ adama, nevo evu, žíla může naskočit i u tetrisu...diskutuj a nenavážej se.

Edited by - Jelente on 23/07/2009 14:24:52
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 23/07/2009 :  14:57:26  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jelente, ty snad musis bejt multinick vykopnutyho failera Jacobse.
pvp ve WAR neni o skillu, nemuzes tam nic ztratit a je kvuli zprasenymu programovani nehratelny pri vic jak 20 lidech na screenu.

Hloupi lidi kupuji porad novy zelezo a cekaji, ze se jim zlepsi vykon. http://en.wikipedia.org/wiki/Scalability.

Rikam, to uz je lepsi hrat Aion, kterej sice taky neni o skillu a neni tam co ztratit, ale aspon funguje a ty lidi utahne.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 23/07/2009 14:59:35
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/07/2009 :  15:07:20  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jelente

quote:
Originally posted by Wuuduu


Iba o to, ze ospevujes WAR, ako vzor dokonaleho PVP


ale vůbec ne, já war s jinou hru neporovnávám, jen vim, že mě baví a že je to výborná pvp hra. navíc příklad s těma autama bych postavil jinak. všechny hry jsou třída rpg onlajnovky, takže všechny sou podle mýho fabie, jen jedna má větší kufr, protože je spíš pro rodinu, druhá junior je pro študáky, protože ti nemaj prachy a další sportovnější pro ty, co chtěj živější jízdu. mě jiná hra neláká právě proto, že to sou všechno jen fábie, jen každá má jinej packet. je mi jedno jakou zrovna jedu....hlavní pro mě je, že mam dobrý spolujezdce

a ty wonatore uvidíš, že až budeš trochu zkušenější, adrenalinu bude ubejvat, zdá se, že se dokážeš dobře nabudit i pročítáním forek. to je pak asi jedno esi hraješ adama, nevo evu, žíla může naskočit i u tetrisu...diskutuj a nenavážej se.

nejsou vsechno fabie :) ale verit tomu nemusis :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 23/07/2009 :  15:29:54  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle
nejsou vsechno fabie :) ale verit tomu nemusis :)

Ta sadla, velmi trefne!

2Jelente: ja ti prave radim aby si porovnaval... skus zopar trialov, skus u kamosov, porovnavaj.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 23/07/2009 15:31:15
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/07/2009 :  15:37:02  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já už toho zkusil tolik, že už čekám kdy si budu do knihovničky dávat krabici a zjistím, že stejnou už tam mám :o)

Na Anion se těším jak malej kluk. NCSoftu se Lineage2 hodně povedl a vypadá to, že ta hra spěje k tomu, že bude hodně podobná. Hlavně už za dob L2 byli epické boje o siege v počtu několika set hráčů. To byla parádička.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 23/07/2009 :  16:16:06  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu



ja ti prave radim aby si porovnaval... skus zopar trialov, skus u kamosov, porovnavaj.


ale to já nechci, znám ty ostatní hry, ale jsem zvyklej bejt nejlepší v tom, co dělám, takže se musim věnovat jen jednomu a nepřeskakovat. hrát každej půlrok něco jinýho, to neni můj styl.

právě to porovnávání.....:) podle mě nevíte, co chcete, taky jsem byl takovej...
vy nechápete o co mi de a já to líp vysvětlit neumim a ani snad nechcu, ale už jsem to tu kdysi psal, jsem na to zvyklej a nemam vám to za zlý.


Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 23/07/2009 :  16:26:10  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
RvR hry jsou zrovna neco, kde se pojem "nejlepsi" ztraci v nekonecny mase zergu. Ja WAR hral a ten skillcap je tam tak neuveritelne nizko, ze i simpanz by to dal za den za dva a pak uz by se nemohl dal zlepsovat.

Obecne MMORPG hry o skillu vubec nejsou, ale najde se par svetlych vyjimek jako GW a snad i budouci mortal. Mozna i do jisty miry EVE, ale tam je to spis na styl pokemon souboju a rozhoduje, kolik mas nacteno (fleet vs fleet je neco jinyho, ale tam zas nevynikne skill jednotlivce).

MMOs failed.

Edited by - Jace on 23/07/2009 16:27:11
Go to Top of Page

Foltest
Starting Member

37 Posts

Posted - 23/07/2009 :  16:59:08  Show Profile Send Foltest a Private Message  Reply with Quote
war je skvelej tim zazemim co ma za sebou naprosto promakany svet s dlouho tradici dela sve i kdyz hra samaosobe dost pokulhava a vyvojari tomu dle myho radne pridavaj.
ale stale war nabizi relativne dost moznosti: zerg bitky, maly bitky scenare, dungeony a kdo chce si najde i 1v1 a 6v6 coz me bavi asi nejvic:)

jinak pokud fakt ches byt nejlepsi Jelente mel bys zmenit strategii svyho hrani celkem rapidne:D

Foltinka - KoBS - RR 5X
Foltest - WP - XX

Foltest - chosen - RR 71
Folticka - DoK - RR 5X

Aion omyl: Foltest - Templar - 37
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 23/07/2009 :  17:18:26  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Foltest


jinak pokud fakt ches byt nejlepsi Jelente mel bys zmenit strategii svyho hrani celkem rapidne:D


to mi spíš řekni, co dělám z tvojeho pohledu špatně, ať to můžu zlepšit, pokud si to myslel upřímně, nebo je to jen další z řady narážek?
svoji postavu zvládám velmi dobře, ale určitě tam je co zlepšovat, takže to vážně docela uvítám. i od teoretika.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/07/2009 :  20:12:30  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Nezlob se na mě, ale WAR není rozhodně o skillu. Jasně je tam plno špatných hráčů, ale naučit se hrát za svou postavu není nic co by tě dohlnalo k několikahodinovému koumání nad tím co použít a kdy použít. To už si myslím, že je na to AoC nebo Areny ve WoW lépe.

Ve WAR se mi líbí hlavně díky tomu, že můžu hrát scénárko jak a kdy se mi zachce a není to náročné na čas. Semtam nějaké spestření při dobívání hradu. Nemyslím si, že by mě nějak naplnovalo mít rank 40/80 a víc.. je to jen o grindu.

Edited by - Azkaban on 23/07/2009 20:13:32
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 23/07/2009 :  20:56:32  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
War není o skillu ? Kdyby lidi měli skill tak nebrečí nad bombing party , nejsou ve scenárkách v 5 partách , když je jich tam 12, neustále se netluče do tanků, když o metr dál stojí healer a dalších x věcí. Mimochodem za skill se dá považovat i mačkání dvou tlačítek, je neuvěřitelný kolik lidí nezvládne ani to. Logni se ted do hry , najdi si mapu, kde se bojuje, spočítej si lidi a odečti ty co nedelaj alespon zásadní chyby pernamentně. Beru v potaz to, že nejsme stroje a dokonale a bez chyb to zahraje opravdu málokdo. To co zůstane beru za ty co mají skill. A věř tomu, že toho moc nebude. Fora jsou plný názorů jak je to jednoduchý, ale z teoretiků se jich v praxi nikdy moc neukázalo, včetně těch co píšou tady na foru.
Jinak zminujete tady Lineage. Ale bylo by dobrý připomenout to , že pravidelně v každé verzi byla některá povolání o dost výhodnější než jiná. K tomu možnost walkera - když jsem lemra , tak zapnu a nafarmím equip a pak na CS honím machra , jak si to vodím. Co se musí uznat , tak je plynulost LA i pře větších bitvách. Hold rychlejší souboje asi dost pomáhají . Takže aji na jejich nový počin čekám s chladnou hlavou a uvidíme, jak to bude vypadat až se to rozjede. Po zkušenost z WH se nehodlám zapojovat hned ze začatku, dělat platícího testera není zrovna dobrý :D.

Edited by - Dolf on 23/07/2009 21:00:38
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 23/07/2009 :  21:13:42  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Pletes si skill s demenci.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/07/2009 :  23:05:01  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Pletes si skill s demenci.



Přesně tak. Něco podobného jsem popisoval v některém ze svých postů vejš.

Jinak L2 a balance. Neexistovala balance class. Ten styl hry byl naprosto jiný než třeba ve WoW, AoC nebo jiných hrách kde vše většinou expíš přes questy. Nepamatuji si, že za ten půl rok co jsem byl na ofiku by si někdo naříkal na to, že je jeho char slabý. Každej prostě měl nějakou roli v partě. Expili jsme v partách už od nějakého 20 lvl. Ono to k tomu přímo pobízí. Farmení matroše, receptů a tak dále. V té hře nebyl až na přestupáky, dracka a questů na zaječí uši jedinej rozumnej quest a musím říct, že mě ta hra bavila mnohem víc a déle než WAR a AoC dohromady. Ti siege za to prostě stáli. No a to, že jsi v siegi byl slabej char? Vzdy jsme se o něj postarali.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 24/07/2009 :  09:44:17  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
mě to příde, že ste spíš takoví konzumenti, kteří po několika hodinách hraní si udělaj na hru svůj názor, kterej je stejně z 90% někde okoukanej, nebo pokřivenej podle doslechu a dete zkoušet něco jinýho. ok.
warhammer má na krabici 13+, takže nepude o nic složitýho, ale abyste se oddělili od bezduchýho zergu, musíte něco umět a hlavně mít nahráno.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 24/07/2009 :  09:46:26  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Maximalni "skill" co WAR umoznuje je magnet + AoE (a kupodivu i tenhle "skill" staci aby 2-3 sehrany lidi ownovali scenarka).

Pokud chce nekdo hrat class u kteryho skotecne zalezi na skillu vrele doporucuju ranged healera - jeho "skill" spociva v naspecovani 100% aoe heal stromu, schovani se za roh a spamovani velkyho AoE healu - a na takovouhle vec uz je potreba skiller jak prase

Kdyz k tomu pripoctu jeste vymazlenej drop/loot system v dungach (mel jsem tu pochybnou cest jit crypty 10x aniz by mne cokoliv padlo) tak je to hra pro skotecne skalni .....

(Jo a tohle pisu z pozice cloveka co ma 4x lev 40 char - ja se fakt snazil aby mne WAR bavil....)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 24/07/2009 :  10:17:46  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Maximalni "skill" co WAR umoznuje je magnet + AoE (a kupodivu i tenhle "skill" staci aby 2-3 sehrany lidi ownovali scenarka).

Pokud chce nekdo hrat class u kteryho skotecne zalezi na skillu vrele doporucuju ranged healera - jeho "skill" spociva v naspecovani 100% aoe heal stromu, schovani se za roh a spamovani velkyho AoE healu - a na takovouhle vec uz je potreba skiller jak prase

Kdyz k tomu pripoctu jeste vymazlenej drop/loot system v dungach (mel jsem tu pochybnou cest jit crypty 10x aniz by mne cokoliv padlo) tak je to hra pro skotecne skalni .....

(Jo a tohle pisu z pozice cloveka co ma 4x lev 40 char - ja se fakt snazil aby mne WAR bavil....)


však hej. mě nezaráží, že tě to zkrátka přestalo bavit. to se stane.¨

to tě ani na chvíli nenapadlo, že umíš něco víc, než ostatní, když sis magnet+aoe povodil celý sc? mě teda, když několikrát po sobě někoho přejedu nenapadne, že on je dement a že to, co dělám umí každej. protože vim, že to neumí každej. zaráží mě, že si z těch herních situací vybereš zrovna schovanýho aoe-spam hýlera a ne třeba překvapivej vpád do nepřítelova týlu s úspěšnym koncem. nebo ubránění bo proti dvoj/trojnásobný přesile. sry ale to podle mě nejsou věci, který dokáže každej. bohužel pro masu tucťáků jsou v každý hře hráči, co uměj. proto snad i sami uvěřili, že to co ti druhý dělí od nich umí každej...
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,38 seconds. on eygor Snitz Forums 2000