Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 25/06/2010 :  19:44:34  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Wuuduu



Ty vole kolik si za tuhle "píčo..vinu" dal ? Ten paňák je hustej, spal s tebou v postely ?



Ani sa nepytaj, ale vela... ale zase, ved to ma snad 5 kilo.
Panak je neposkvrneny, nevyfarbeny, nepouzity a vonavy.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/06/2010 :  20:15:15  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mickeye

Ba ne, s tim HKO se jen snazim priblizit mentalni urovne vetsiny zdejsich prispevovatelu. Zatim se mi to prilis nedari, ale tak snad se to podda.

S HKO se ti to určitě nepodaří, protože je to pod trollovskou úroveň. Asi něco jako jít do Erroru (hospoda) a všem metalákům vyprávět jak posloucháš Kiss. Úplně stejně se nechytneš

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 25/06/2010 :  20:39:51  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Nejlepší je říct metalákovi, že posloucháš MC Zuzku

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 26/06/2010 :  13:36:09  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
ja bych se rad vratil k tomuhle:
quote:
Originally posted by Elwanelyn

slušný úlet

http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=326733



Oni(Games Workshop) maj pravdu ve vsech bodech obzaloby a ten soud celkem jiste vyhrajou. A neni na tom nic spatnyho ani zadnej fail pro WH,naopak.games wokshop jsou uz 20let pes na svoje autorsky prava,ale ja sem si celkem stoprocentne jistej ze nezalujou fan stranky s par adsense bannerama nebo tak,ale tyhle stranky jsou komplet komercni projekt,regulerni komercni firmy (Curse)a od nazvu url,pres art az po vsechen obsah kompletne tezi z neceho na co nemaj prava..jsou urcity meze v tom co je jeste fanoskovska stranka a co je regulerni komercni projekt,ja myslim ze zrovna u tyhle stranky neni nejmensich pochyb.


btw:
Je videt ze "ultimate trolling experience" dokaze vyhrotit i debatu na urovni :)

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/06/2010 :  16:13:16  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Vrat se zpatky do WoWka, kam lidi tveho razeni patri.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/06/2010 :  20:34:17  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mickeye

Koukam ze je to tady porad stejny, pisou lidi co v te hre nikdy nic nedokazali, hrali ji naposledy pred rokem a presto se citi jako ti nejkvalifikovanejsi hru kritizovat.

Ale dobra, muze mi nekdo z vas co si tady v krouzku spolecne nad tou hrou brecite a nadavate jak je spatna doporucit jine MMORPG? Na rozdil od Dragnora budou me pozadavky daleko jednodussi:

1. Moznost levelovani od zacatku do konce ciste skrz PvP.
2. Massivni world PvP ale i instancovane PvP od rana do vecera.

Hello Kitty Online uz jsem zkousel, a chapu ze to mnohym z vas nabizi jista lakadla, ale pro me to opravdu neni.



WoW. BGčka od 10 lvl a můžeš tím levelovat. Od 78 lvl (to máš do měsíce s prstem v nose a prochlastanejma víkendama) mass pvp ve Wintegraspu každe 2 hodky. Navíc v BGčkách i Winter na 80lvl můžeš používat stroje a střílny.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/06/2010 :  21:37:31  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jsem ani nevěděl, že se dá levelovat přes BG, dost záleží ale na battlegrupě kvůli čekačkám..

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/06/2010 :  22:51:28  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
V prime time jsem něměl problém, ale já to hrál naposled v době jak Blizny udělali, že i do dungeonů se dá přihlásit a jít to s randomem i z jiných serverů. To si strašně moc lidi (i zapřísáhlí Nealti) udělali alta aby mohli chodit staré dungy a "progresovat" je. No, ale dost bylo WoW :o))
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 27/06/2010 :  11:00:03  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Použitelných osobních hodnocení tu je pomálu, tak zkusím jedno přídat, ať je z čeho vybírat:

- WHO jsem hrál nějaký čas po launchi a bavil mě. Skončilo to na odlivu spoluhráčů, jako každá hra je potřeba ji mít s kým hrát (a mě dost záleží na tom, kdo konkrétně ti spoluhráči jsou).

- k WHO jsem se jednou vracel na delší hraní. RvR mě hodně bavilo, trochu mě zklamal pve content. Přestál jsem hrát někde na přelomu t3 a t4 (víceméně ohrání hry, byť jsem měl před sebou ještě celý tier, ale spíš to bylo zklamání z pve a následná ztráta motivace).

- momentálně mám WHO na prvním místě na žebříčku her, které bych rád reaktivnul a stojí to jen na tom, že se mi zatím nepovedlo přesvědčit spoluhráče. Pevně věřím tomu, že by mě to opět pár měsíců bavilo a téměř určitě by se mi to pak ohrálo - protože není naděje na nový content a bojovat pořád dokola o ty stejné pevnosti holt po čase omrzí.

Co si myslím, že funguje dobře: RvR a IPvP motivace ve formě renownu, reputaci (nějak jinak se tomu říká, whatever) a rewardu v podobě equipu a talentů. Trochu nepříjemné je, že odměnou za 'dokončení' jednoho tieru, kdy už postava i něco vydrží a zabije, je přechod do dalšího tieru, kde opět začnu dostávat strašně přes hubu.
Co jsem měl možnost posoudit, tak celkem dobře fungovalo i dobývání keepu - díky tomu že objectivů je víc, tak se většinou dá případně zaútočit někde jinde, když by byl nějaký boj příliš zasekaný. Pohyblivost předvídavost a rychlé organizované přesuny jsou klíčem k úspěchu a to se mi na tom líbí. Problém je při posledním nedobitém a notně opevněném a bráněném keepu, aneb zalezlý pasivní protivník.

Dost mi na tomhle konceptu chybí nějaký hlubší smysl bojů. O keepy se bojuje jen kvůli reputaci a expům a to je prostě dost slabá (a chabá) motivace pro válku. Tohle ale ze současných her které jsem hrál rozumě řeší jen Anarchy Online a tam zas masové pvp není tak zábavné.


Celkový verdikt: V tom co WHO nabízí by určitě šlo udělat spoustu pozitivních změn. Na druhou stranu v tom WHO nemá vůbec žádnou konkurenci (žádná jiná hra co znám nic podobného nenabízí - možná s vyjímkou DAoC který jsem nehrál a ani neplánuju zkoušet), takže je v této oblasti doslova bezkonkurenčně nejlepší.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 27/06/2010 :  11:55:35  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
na BG se da expit ve wowku o vikendy, ale na low levelu to je tak 1x za mesic.. jinak to stoji za prd. (dostavas malo expy, rychlejs vyexpis jako vlacek v dungach pres finder..


who me bavilo tak do T2.. potom taky zklamani z pve, (jako outdoor pve me bavilo, ale chybeli mi tam dungy.. vetsi pocet.. atd) taky me sralo to rozdeleni sveta..

a co se tyce pvp o "hrady a zamky" nevim no.. me to prislo o nice, prisernej chaos uzky chodbicky.. jeden velkej lagfest.

podte hratl mortal online.. tam neexpis, world pvp tam je.. je tam i housing a nasledne jde jednotlive baraky lidem nicit.. brzy zapnout i kradeze mezi hracema.. co vic chtit? :)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 27/06/2010 :  13:20:25  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
FPS only dost lidem nesedne

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Foltest
Starting Member

37 Posts

Posted - 27/06/2010 :  23:28:22  Show Profile Send Foltest a Private Message  Reply with Quote
nechapu proc potrebujete nejakou extra odmenu za PvP podle me je odmena to ze zabijes to co jde proti tobe a ty zustanes stat popripade umres a vemes jich co nejvic s sebou a zaverecna odmena je kdyz se nepratele boji tve guildy a lidi z tvyho realmu chodi s tebou pac vi ze neco hrajete o tom je war a ne o nejakym ranku hento tamto

Foltinka - KoBS - RR 5X
Foltest - WP - XX

Foltest - chosen - RR 71
Folticka - DoK - RR 5X

Aion omyl: Foltest - Templar - 37
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 27/06/2010 :  23:51:44  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Foltest

nechapu proc potrebujete nejakou extra odmenu za PvP podle me je odmena to ze zabijes to co jde proti tobe a ty zustanes stat popripade umres a vemes jich co nejvic s sebou a zaverecna odmena je kdyz se nepratele boji tve guildy a lidi z tvyho realmu chodi s tebou pac vi ze neco hrajete o tom je war a ne o nejakym ranku hento tamto



To mužu hrát rovnou CoD tam někoho zabiješ a nic nedostaneš.

V persistentních světech MMO prostě člověk očekává že něco dostane co někdy za čas použije.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 28/06/2010 :  08:26:27  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Zřejmě proto má WAR slabou populaci, většina PvP hráčů vyhledává nějaký challenge a očekává reward (těch normálních, nemusí se jednat o HC).

V Darkfallu nedostanete za kill nic kromě možnosti vyhrotit politickou situaci, ale můžete kompletně toho daného hráče vylootovat a to bych řekl že je slušný reward Ve WoW třeba není zrovna mass PvP (40V40 MAX - ale funguje), ale narozdíl od RR kterej je otázkou času, je tam rating a ladder systém, který otázkou času rozhodně není.

Proto vlastně nevím, v čem je WAR bezkonkurenční, kvůli bitvě o keepy a útokům na hlavní města ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 28/06/2010 08:30:03
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 28/06/2010 :  10:17:14  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
quote:

To mužu hrát rovnou CoD tam někoho zabiješ a nic nedostaneš.

V persistentních světech MMO prostě člověk očekává že něco dostane co někdy za čas použije.


no...to mi casto war pripomina, nejakou strilecku, je to hodne akcni a v podstate v nadsazce jde jen o to pozabijet ty cubky na druhy strane. navic malokde se mi povede za 2 roky nastradat pres 100tisic killu. je prijemny se zrealizovat jako masovej vrah, poradne se vyradim a pak jsem v realu klidnej a vyrovnanej :)
war me bavi a navic hraju s nejlepsima, takze tam mam tu povestnou tresnicku.
a zazemi, afery, nebo kde zavreli nejakej obchod o kterym jsem nemel ani tuseni (beztak vlastne ani nevim, kdo vlastne hru provozuje, kdo ji vytvoril apod.) me moc netrapej.
takze se jim to asi povedlo me obalamutit, ze si to stale jeste platim bez naznaku skepse. asi mi ti jesteri dali pod kuzi nejakej cip a maj me ted v hrsti, kua!

Edited by - Jelente on 28/06/2010 10:18:32
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 28/06/2010 :  10:22:46  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Selhal jsem. Zbyva vam posledni zachrana: http://www.universe-people.cz/.

MMOs failed.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 28/06/2010 :  12:42:34  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jelente

quote:

To mužu hrát rovnou CoD tam někoho zabiješ a nic nedostaneš.

V persistentních světech MMO prostě člověk očekává že něco dostane co někdy za čas použije.


no...to mi casto war pripomina, nejakou strilecku, je to hodne akcni a v podstate v nadsazce jde jen o to pozabijet ty cubky na druhy strane. navic malokde se mi povede za 2 roky nastradat pres 100tisic killu. je prijemny se zrealizovat jako masovej vrah, poradne se vyradim a pak jsem v realu klidnej a vyrovnanej :)
war me bavi a navic hraju s nejlepsima, takze tam mam tu povestnou tresnicku.
a zazemi, afery, nebo kde zavreli nejakej obchod o kterym jsem nemel ani tuseni (beztak vlastne ani nevim, kdo vlastne hru provozuje, kdo ji vytvoril apod.) me moc netrapej.
takze se jim to asi povedlo me obalamutit, ze si to stale jeste platim bez naznaku skepse. asi mi ti jesteri dali pod kuzi nejakej cip a maj me ted v hrsti, kua!



pokud mezi killy pocitas to ze na nekoho hodis debuf, on ho nekdo po 5 minutach kuchne a ty dostanes frag tak to ses kurva reznik!

tj skoro jako bys prirovnaval kdyz nekoho real lisknes, a on ho nekdo za 5 let potom zastreli ze ses spoluvinik vrazdy

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 28/06/2010 12:44:49
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 28/06/2010 :  13:32:50  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Foltest

nechapu proc potrebujete nejakou extra odmenu za PvP podle me je odmena to ze zabijes to co jde proti tobe a ty zustanes stat popripade umres a vemes jich co nejvic s sebou a zaverecna odmena je kdyz se nepratele boji tve guildy a lidi z tvyho realmu chodi s tebou pac vi ze neco hrajete o tom je war a ne o nejakym ranku hento tamto



Ono to ma dva aspekty. Prvni je, ze ve hre tohoto typu muzes sice ignorovat odmeny (vypnout expy, nekupovat zadny equip za reputace, atd.), ale jsem vazne zvedavy, jak dlouho te bude bavit hrat na levlu 1. Equip, level a vse, co k tomu patri, je proste jeden z faktoru, ktery ma vliv na to, jestli po svych odejdes ty, nebo protivnik (protivnici).

Druhy aspekt je, ze ne kazdeho proste bavi jen tak bezduvodne bitkarit s nejakymi noname protivniky (a lidi ktere tohle bavi obvykle hraji lineage nebo podobnou grind-based hru ;-)). Ja osobne mam radsi motivaci strategickou (dobyjim nejake mesto, napriklad, takze cilem je hlavne to dobyte mesto, kolik pandulaku po ceste pozabijim nehraje az takovou roli, leda by totalni genocida byla zrovna nejlepsi cesta k cili). Tohle WHO prakticky nenabizi (ano, je tu dobyvani keepu a mest, ale to je pouze prostredek jak se dostat ke skutecnemu dlouhodobemu cili - reputaci a expum. Strategicky vyznam dobyti nejake pevnosti v prostredi, kdy ta pevnost zmeni vlastnika 10x za den a navic reward je obvykle prave za tu zmenu vlastnika, je veskery zadny). Nicmene ani ta motivace v podobe expu, equipu a vubec boostovani sily charu neni uplne spatna.

Nekdo tu srovnaval WHO s 'expenim' v battlegroundech ve WoW. Ve WoW to takhle nebude fungovat, protoze expy se rychleji sezenou pve questenim a honor na nizkych levlech je smesny a na level capu je relativne nepodstatny (trocha afk grindu v BG je potreba, ale kdo nehraje areny, tak si beztak neskrtne).

edited by higher principle

Edited by - Rahman on 29/06/2010 15:11:55
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 28/06/2010 :  15:37:38  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Právě že honor je podstatnej i pro top arena hráče, zrušily se marky a teď item třeba stoji 2,5k arena pointu a 55k honor pointu najednou + to chce PSR z 3v3 a 5v5 bracketu.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

mickeye
Starting Member

14 Posts

Posted - 28/06/2010 :  16:09:36  Show Profile Send mickeye a Private Message  Reply with Quote
Nejaky fungujici leaderboard a odmeny za to ze jses vysoko na zebricku rozhodne chybi, bohuzel je to tezce realizovatelny. WAR je od zacatku smerovana jako World PvP hra, kde cilem neni ani tak neco vyhrat jako spise zabijet protihrace. Scenare jsou sice dobry ale porad jen doplnek pro ty, co si chteji zahrat instancovane PvP. Nikdy nemely byt hlavnim contentem hry, proto nechtel Mythic delat nejaky zebricek pro scenare. Driv bylo v podstate nejvetsi odmenou a uspechem dostat se do souperova mesta a zabit krale, proste vyhrat kampan. To uz dneska neplati protoze dostat se do mesta je primitivni a zabit krale je jako vzit decku panenku. Campaign fail to deliver. Proto treba taky momentalne WAR nehraju protoze mi chybi nejaky dalsi content, duvod ktery by me primel jit a zabijet protihrace nejen proto ze me to bavi ale i pro nejakou odmenu.


Kazdopadne failtrollove pomalu vyklizi pole, a prichazej lidi co maj zajem bavit se o hre, nikoli na ni hazet sracky. Uspel jsem.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 28/06/2010 :  16:52:19  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mickeye
To uz dneska neplati protoze dostat se do mesta je primitivni a zabit krale je jako vzit decku panenku. Campaign fail to deliver. Proto treba taky momentalne WAR nehraju protoze mi chybi nejaky dalsi content, duvod ktery by me primel jit a zabijet protihrace nejen proto ze me to bavi ale i pro nejakou odmenu.


Kazdopadne failtrollove pomalu vyklizi pole, a prichazej lidi co maj zajem bavit se o hre, nikoli na ni hazet sracky. Uspel jsem.



Ty jses vazne lolik...

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 29/06/2010 :  00:43:04  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by mickeye
To uz dneska neplati protoze dostat se do mesta je primitivni a zabit krale je jako vzit decku panenku. Campaign fail to deliver. Proto treba taky momentalne WAR nehraju protoze mi chybi nejaky dalsi content, duvod ktery by me primel jit a zabijet protihrace nejen proto ze me to bavi ale i pro nejakou odmenu.


Kazdopadne failtrollove pomalu vyklizi pole, a prichazej lidi co maj zajem bavit se o hre, nikoli na ni hazet sracky. Uspel jsem.



Ty jses vazne lolik...



A ty seš zas failer

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 29/06/2010 :  07:28:54  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman



Ono to ma dva aspekty. Prvni je, ze ve hre tohoto typu muzes sice ignorovat odmeny (vypnout expy, nekupovat zadny equip za reputace, atd.), ale jsem vazne zvedavy, jak dlouho te bude bavit hrat na levlu 1. Equip, level a vse, co k tomu patri, je proste jeden z faktoru, ktery ma vliv na to, jestli po svych odejdes ty, nebo protivnik (protivnici).

Druhy aspekt je, ze ne kazdeho proste bavi jen tak bezduvodne bitkarit s nejakymi noname protivniky (a lidi ktere tohle bavi obvykle hraji lineage nebo podobnou grind-based hru ;-)). Ja osobne mam radsi motivaci strategickou (dobijim nejake mesto, napriklad, takze cilem je hlavne to dobite mesto, kolik pandulaku po ceste pozabijim nehraje az takovou roli, leda by totalni genocida byla zrovna nejlepsi cesta k cili). Tohle WHO prakticky nenabizi (ano, je tu dobyvani keepu a mest, ale to je pouze prostredek jak se dostat ke skutecnemu dlouhodobemu cili - reputaci a expum. Strategicky vyznam dobiti nejake pevnosti v prostredi, kdy ta pevnost zmeni vlastnika 10x za den a navic reward je obvykle prave za tu zmenu vlastnika, je veskery zadny). Nicmene ani ta motivace v podobe expu, equipu a vubec boostovani sily charu neni uplne spatna.

Nekdo tu srovnaval WHO s 'expenim' v battlegroundech ve WoW. Ve WoW to takhle nebude fungovat, protoze expy se rychleji sezenou pve questenim a honor na nizkych levlech je smesny a na level capu je relativne nepodstatny (trocha afk grindu v BG je potreba, ale kdo nehraje areny, tak si beztak neskrtne).



Teda clovece, ja obvykle takovy to rypani do gramatiky moc nezeru, ale abys ze 4 pokusu napsal dobyvani spravne jenom jednou... sila :-) a nebo jsi vazne ty mesta bil?

no mmo
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 29/06/2010 :  08:55:49  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

pokud mezi killy pocitas to ze na nekoho hodis debuf, on ho nekdo po 5 minutach kuchne a ty dostanes frag tak to ses kurva reznik!

tj skoro jako bys prirovnaval kdyz nekoho real lisknes, a on ho nekdo za 5 let potom zastreli ze ses spoluvinik vrazdy


ne tahle to samo nefunguje, ani ve hre, ani v realu. snad nejsi prekvapen.

Edited by - Jelente on 29/06/2010 08:56:58
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 29/06/2010 :  15:08:42  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric
Teda clovece, ja obvykle takovy to rypani do gramatiky moc nezeru, ale abys ze 4 pokusu napsal dobyvani spravne jenom jednou... sila :-) a nebo jsi vazne ty mesta bil?



Spis dobijel ve vyznamu recharge, misto conquer...

To je tak, kdyz si to po sobe neprectu a nepisu to v nejakem bazmeku, ktery ma spellchecker a rovnou me to prasti do nosu. Pravdepodobne me zmatlo slovo bitka, kde je to kupodivu spravne ;-)

edit:
Jinak tohle je jasny dukaz toho, ze cestina je jednoznacne spatne, kdyz i ja v ni delam chyby ;-) Spravny jazyk by mel byt blbuvzdorny (nebo mit alespon solidni syntakticky analyzator).

Edited by - Rahman on 29/06/2010 15:14:27
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 29/06/2010 :  16:19:13  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by celdric
Teda clovece, ja obvykle takovy to rypani do gramatiky moc nezeru, ale abys ze 4 pokusu napsal dobyvani spravne jenom jednou... sila :-) a nebo jsi vazne ty mesta bil?



Spis dobijel ve vyznamu recharge, misto conquer...

To je tak, kdyz si to po sobe neprectu a nepisu to v nejakem bazmeku, ktery ma spellchecker a rovnou me to prasti do nosu. Pravdepodobne me zmatlo slovo bitka, kde je to kupodivu spravne ;-)

edit:
Jinak tohle je jasny dukaz toho, ze cestina je jednoznacne spatne, kdyz i ja v ni delam chyby ;-) Spravny jazyk by mel byt blbuvzdorny (nebo mit alespon solidni syntakticky analyzator).



dobít a dobýt, i a y, čas přítomný a čas minulý, maďar se poďívá a musí mu to být jasné

EDIT: s i to ale zní vostřeji, tak bych malou změnu syntaxe českého jazyka v mezích pokroku, klidně přivítal :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 29/06/2010 16:26:40
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 29/06/2010 :  17:46:59  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
no ja obvykle nejaky ty carky, i/y naprosto ignoruju, kdyz jednak sam moc necarkuju a co se tyce minuleho casu to taky nejsem hvezda, ale u dobit/dobyt me to vzdycky z fleku trkne, protoze je to zmena vyznamu a ne jen hnidopisstvi ;-) navic mi to kdyz jsem byl malej nekde nekdo pomerne dost vtloukal do hlavy, ze hrady se dobyvaji a rozhodne nedobivaji...:-)

no mmo
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 29/06/2010 :  20:14:23  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

no ja obvykle nejaky ty carky, i/y naprosto ignoruju, kdyz jednak sam moc necarkuju a co se tyce minuleho casu to taky nejsem hvezda, ale u dobit/dobyt me to vzdycky z fleku trkne, protoze je to zmena vyznamu a ne jen hnidopisstvi ;-) navic mi to kdyz jsem byl malej nekde nekdo pomerne dost vtloukal do hlavy, ze hrady se dobyvaji a rozhodne nedobivaji...:-)



Vím co myslíš, taky si tohle slovo dobře pamatuju a nikdy jsem žádnou změnu ve významu slova, záměnou i za y nezaregistroval. V nějakém ústavu pro mentálně vyspělé by nám určitě otevřeli oči, takhle ale zavání slovo "dobýt" záškodnickou prací, až sabotáží školometského dobytka, zodpovědnou za milióny zruinovaných vysvědčení, kariér a životů :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 29/06/2010 20:17:01
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 01/07/2010 :  19:43:54  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
just fyi dneska jsem dostal od war teamu povzbudivou zpravu, ze si Mythic prevzal od GoA spravu veci v EU...

tak me schvalne vy kdo to jeste hrajete po tom 29.7. (myslim, ze to je ten den co psali, ze to prevezmou) pisnete jestli nejsou nejaky horsi pingy, jestli to nevzali cistou vodou s takovym nenapadnym mergem serveru do US

no mmo
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 02/07/2010 :  07:49:02  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Foltest

Filda: pokud vim hrals na KA ze? zkus si zaplatit mesic zahrat si ten mesic v Bohemia at okusis war tak jak byl myslen a pak muzes hodnotit



Myslim tym postavit co najviac AoE oriented teamov? :)

Kazdy Bombhemiu pozna, a vieme, ze cast z vas bombila aj v ToVL, co uz nieco hovori.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 02/07/2010 :  08:08:13  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

just fyi dneska jsem dostal od war teamu povzbudivou zpravu, ze si Mythic prevzal od GoA spravu veci v EU...

tak me schvalne vy kdo to jeste hrajete po tom 29.7. (myslim, ze to je ten den co psali, ze to prevezmou) pisnete jestli nejsou nejaky horsi pingy, jestli to nevzali cistou vodou s takovym nenapadnym mergem serveru do US


prebirani serveru Mythicem zacalo 29.6. a skoncit by melo 6.-7.7.
nejedna se o merge serveru (aspon prozatim), pouze uz bude jen jeden provozovatel spolecnej pro US a EU a to Mythic. Mimochodem vsichni EU zakaznici by meli dostat 2 tejdny free (i ty co nemaji momentalne aktivni subscription) tak si to muzete vyzkouset :p
servery by mely fyzicky byt v nemecku


Kallath <Mor do Kuli>

Edited by - Aragorn on 02/07/2010 08:09:12
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 02/07/2010 :  08:17:45  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by TDK

...dva Acc skoro zadara nikdo nechce...



Ta hra uz je zadara, jak bolo povedane, ale preco nikto nechce moju CE... toto nechapem. Nepouzita, neposkodena, same krasne WAR veci.

http://www.youtube.com/watch?v=PCVc-JUiOi0&feature=related


No, nekup to!



Sorry za spam, ale ja by som to za symbolicku cenu zobral. Predsa len som Warhammer&Warhammer 40k fan :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 02/07/2010 :  08:37:03  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

just fyi dneska jsem dostal od war teamu povzbudivou zpravu, ze si Mythic prevzal od GoA spravu veci v EU...

tak me schvalne vy kdo to jeste hrajete po tom 29.7. (myslim, ze to je ten den co psali, ze to prevezmou) pisnete jestli nejsou nejaky horsi pingy, jestli to nevzali cistou vodou s takovym nenapadnym mergem serveru do US


ted je tejden volno ve waru, takze se jeste nevi, esi to bude lepsi/horsi. ja jsem navic jeden z mala, co mu hra jela i pod goa ok, takze necekam nejakou zmenu. merge s usa by moc dobrej momentalne nebyl, ale ja bych ocenil nejaky cross-serverovy scenaria. jak je takovahle vec narocna na it? moc se v tom nevyznam

Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 02/07/2010 :  08:53:06  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace
Myslim tym postavit co najviac AoE oriented teamov? :)

Kazdy Bombhemiu pozna, a vieme, ze cast z vas bombila aj v ToVL, co uz nieco hovori.


esi sem to pochopil ok, tak se ti nelibi aoe.

ja si myslim, ze neni nic spatnyho tovl bombit at uz pri purge (vycisteni expici party), nebo pri grindu (progresovani).
pri grindu rychleji padaji trash mobove, naopak na bosse je to horsi, ale pokud mas bw/sorc (mozna i slayer/choppa) s velkou dmg a zkusenym tymem, je aoe lepsi, quli rychlosti. grind talismanu do veseel weaponu mezi 1. a 2. si na single moc neumim predstavit. ovsem je pravda, ze na single target se boss slozi az o nekolik desitek sekund rychleji, 8. boss je na aoe spec jentaktak. a trash mobove chodej vetsinou po dvou/trech.
ale beztak je to spise vec preference a vkusu. vim ze na azgalu se traduje single>aoe a na nornu aoe>single.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 02/07/2010 :  08:53:26  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Tiez som nemal nejake problemy co sa tyka chodu hry. Bohuzial servery v poslednej dobe dost padali. Minimalne KN.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/07/2010 :  09:00:01  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
jo to zni dobre, hra ve ktere se aoe vyplati na single target vice nez single target spell je nejspis uplne v poradku :)

lastfm
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 02/07/2010 :  09:12:53  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jelente

quote:
Originally posted by DarkFace
Myslim tym postavit co najviac AoE oriented teamov? :)

Kazdy Bombhemiu pozna, a vieme, ze cast z vas bombila aj v ToVL, co uz nieco hovori.


esi sem to pochopil ok, tak se ti nelibi aoe.

ja si myslim, ze neni nic spatnyho tovl bombit at uz pri purge (vycisteni expici party), nebo pri grindu (progresovani).
pri grindu rychleji padaji trash mobove, naopak na bosse je to horsi, ale pokud mas bw/sorc (mozna i slayer/choppa) s velkou dmg a zkusenym tymem, je aoe lepsi, quli rychlosti. grind talismanu do veseel weaponu mezi 1. a 2. si na single moc neumim predstavit. ovsem je pravda, ze na single target se boss slozi az o nekolik desitek sekund rychleji, 8. boss je na aoe spec jentaktak. a trash mobove chodej vetsinou po dvou/trech.
ale beztak je to spise vec preference a vkusu. vim ze na azgalu se traduje single>aoe a na nornu aoe>single.



Nj. Prepac, nevyjadril som sa dostatocne presne. Hovorim o 7dmom bossovi v ToVL.

AoE sa mi nepaci. To ze Sorc/BW nema obmedzenie na pocet cielov, ktore moze zasiahnut a tym ma obrovsku vyhodu v RvR co je lagfest minimalne na KN, tak to je retardacia.
Aspon ze konecne fixli AA stacking, skoda, ze som si to ako BG vyzral :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 02/07/2010 :  09:28:09  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aragorn

...Mimochodem vsichni EU zakaznici by meli dostat 2 tejdny free (i ty co nemaji momentalne aktivni subscription) tak si to muzete vyzkouset ...

Nie dakujem, ani zadarmo neprosim.

quote:
Originally posted by DarkFace

Sorry za spam, ale ja by som to za symbolicku cenu zobral...

Neviem, ako si predstavujes tu cenu a odkial si, posli mi spravu, nech tu nespamujeme.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 02/07/2010 :  10:20:01  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace
Nj. Prepac, nevyjadril som sa dostatocne presne. Hovorim o 7dmom bossovi v ToVL.

AoE sa mi nepaci. To ze Sorc/BW nema obmedzenie na pocet cielov, ktore moze zasiahnut a tym ma obrovsku vyhodu v RvR co je lagfest minimalne na KN, tak to je retardacia.
Aspon ze konecne fixli AA stacking, skoda, ze som si to ako BG vyzral :)


bohuzel po novym patchi (1.3.5) je 7. boss totalne predelanej a svoji obtiznosti se radi tak na uroven prvniho. byly vyrazne zredukovany blesky (kazdej dostane max jeden, pokud neni lempl, boss nema mezi stagema dmg cap, takze se na single spec nedostanes ani do 3. stage, obavani dervish cousins encounter je extremne neskodny. zustali snad jen ty aoe kaluze, ale na nich sem schopnej chcipnout snad jen ja. me osobne to docela mrzi, protoze to byla opravdu challenge a nez jsme se ho naucili umirali sme nekolik hodin. i na farm statusu se clovek musel soustredit, aby ho dal napoprve/napodruhe. momentalne je vyzva max dat vl s pugem, kerej posbiras po lodt, kdy nejslozitejsi je boss c.5
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 02/07/2010 :  10:36:50  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Hmmm diki za info.

V novom patchi som zbehol asi 5-6 siegov a na viac nebolo casu. Od vtedy som to uz nejak nemal cas zapnut, lebo som bol 25 dni z 30 v praci.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Foltest
Starting Member

37 Posts

Posted - 02/07/2010 :  15:08:22  Show Profile Send Foltest a Private Message  Reply with Quote
Darkface: nechci rusit tvoje whinovani na AOE ale socka i BW maj omezeni na aoeckach na 9 cilu

Foltinka - KoBS - RR 5X
Foltest - WP - XX

Foltest - chosen - RR 71
Folticka - DoK - RR 5X

Aion omyl: Foltest - Templar - 37
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 03/07/2010 :  06:04:34  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Vypada to tak, ze mas pravdu. Kedy to zmenili?

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Foltest
Starting Member

37 Posts

Posted - 04/07/2010 :  14:11:29  Show Profile Send Foltest a Private Message  Reply with Quote
uz docela davno behem prvniho nerfu aoe tak 1/2 roku zpet asi

Foltinka - KoBS - RR 5X
Foltest - WP - XX

Foltest - chosen - RR 71
Folticka - DoK - RR 5X

Aion omyl: Foltest - Templar - 37
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 06/07/2010 :  00:23:54  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
mno ja bych rek, ze nejobtiznejsi je 8., pac tam hraje moc velky vliv faktor nahody. Ze 7. tento faktor odstranili, tudiz se stal trivialni, ale presto je to stale zajimavy encounter. Narozdil od 6. jez je nejotravnejsi bos v cele hre. U 5. bose jde jen o to jak dobre umi tank tauntovat.

Edited by - Dragnor on 06/07/2010 00:30:58
Go to Top of Page

Foltest
Starting Member

37 Posts

Posted - 07/07/2010 :  12:50:51  Show Profile Send Foltest a Private Message  Reply with Quote
Dragnor to 8 nejak menili nebo jaka nahoda?
jinak 7 je pry tedka easy mod nebyl sem tam po patchi jeste :)
a 5 s jednim tankem je zahul s 2 easy mod:)

Foltinka - KoBS - RR 5X
Foltest - WP - XX

Foltest - chosen - RR 71
Folticka - DoK - RR 5X

Aion omyl: Foltest - Templar - 37
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 08/07/2010 :  10:49:33  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

quote:
Originally posted by Jelente

quote:
Originally posted by DarkFace
Myslim tym postavit co najviac AoE oriented teamov? :)

Kazdy Bombhemiu pozna, a vieme, ze cast z vas bombila aj v ToVL, co uz nieco hovori.


esi sem to pochopil ok, tak se ti nelibi aoe.

ja si myslim, ze neni nic spatnyho tovl bombit at uz pri purge (vycisteni expici party), nebo pri grindu (progresovani).
pri grindu rychleji padaji trash mobove, naopak na bosse je to horsi, ale pokud mas bw/sorc (mozna i slayer/choppa) s velkou dmg a zkusenym tymem, je aoe lepsi, quli rychlosti. grind talismanu do veseel weaponu mezi 1. a 2. si na single moc neumim predstavit. ovsem je pravda, ze na single target se boss slozi az o nekolik desitek sekund rychleji, 8. boss je na aoe spec jentaktak. a trash mobove chodej vetsinou po dvou/trech.
ale beztak je to spise vec preference a vkusu. vim ze na azgalu se traduje single>aoe a na nornu aoe>single.



Nj. Prepac, nevyjadril som sa dostatocne presne. Hovorim o 7dmom bossovi v ToVL.

AoE sa mi nepaci. To ze Sorc/BW nema obmedzenie na pocet cielov, ktore moze zasiahnut a tym ma obrovsku vyhodu v RvR co je lagfest minimalne na KN, tak to je retardacia.
Aspon ze konecne fixli AA stacking, skoda, ze som si to ako BG vyzral :)


To je to BGcko z mojho uctu alebo si si spravil noveho ?

MMO traveller
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 08/07/2010 :  12:20:50  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Foltest

Dragnor to 8 nejak menili nebo jaka nahoda?
jinak 7 je pry tedka easy mod nebyl sem tam po patchi jeste :)
a 5 s jednim tankem je zahul s 2 easy mod:)


8. stejnej, nekde jsem slysel, ze se mu nestackujou resist debuffy uz (posledne jsem to zapomnel okouknout). je furt stejne tezkej/lehkej, jak se to veme, ja bych vzdy v partach, kdy nam neudelal nejakou divocinu, jako treba cisla 7,6,5,4. je predvidatelnej a citelnej, dragnor asi mysli to hazeni do truhly, kde je potreba mit pug v parte hodne na uzde a rikat jim, kdy pustit jakej skill, jakou moralku, aby parta vydrzela treba serii 3x na jednoho hylera. posledni dobou, co jsem byl asi 4x komplet vl s pugem z lodtu jsme nej wipu meli na 5. bossovi. neni "tezkej", ale spis komplikovanej, kor jak rikas s jednim tankem. hlavne oproti 8 nejde urcit kam pobezi, co udela, hlavne champove. dva zkuseni tankove z toho ale udelaj modni prehlidku s emotikonama :) to je taky fakt...
ale ta sedmicka, ta je fakt hrozna, kdyz reknu, ze to dam s hylerem a jeste jednim dps ve trech nebudu daleko od pravdy.
kazdopadne kazdej ma z vl jiny pocity, svy oblibeny bosse a naopak.
Go to Top of Page

Foltest
Starting Member

37 Posts

Posted - 08/07/2010 :  12:40:38  Show Profile Send Foltest a Private Message  Reply with Quote
ja mam oblibenou 8
za order 20+ killu a jen 1 telo
za destro cca 10 killu a 2 tela
nesnasim luckery co kill to telo :(

Foltinka - KoBS - RR 5X
Foltest - WP - XX

Foltest - chosen - RR 71
Folticka - DoK - RR 5X

Aion omyl: Foltest - Templar - 37
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 14/07/2010 :  11:43:52  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Tak Mythic nenápadně naznačil, že hra jde do maintenance módu. Za poslední 3 dny jsem více času strávil disconnectováním a logováním, o pár výjimečných CTD ani nemluvě. Není nad to vyhrávat scenarko, těšit se na odměnu, a najednou vidět error: No WAR disc in drive D. Další jedinečný zážitek byl, když mi v TOVL najednou naskočila hláška Your city instance is available, pak pro jistotu naskočila znovu, načež ji zcela překryl nápis You have earned renown rank 13! a celá hra spadla. Dobrý je, že se Mythic snaží nastartovat ekonomiku, ovšem jde na to způsobem sobě vlastním. To si prostě jdete vyzvednout na poštu balíček, kliknete na něj, balíček vám z pošty zmizí, ale v inventáři ho už nikdy neuvidíte. Jediná dosavadní pzitivum je, že po roce a půl dokázali předělat dobývání měst tak, aby bylo zábavný. Bohužel ho už ho nedokázali udělat tak, aby nebylo zabugovaný. Ale určitě to Soon opravěj. nakonec nejrozumnější volbou, abych nemusel lagovat, bylo chodit instance, tak po hodině logování se tam člověk občas i dostal. Takhle dokurvit už pořádně zkurvenou hru, to dokáže asi opravdu jen Mythic, protože jsem nezažil hůř fungující MMO, a to sem hrál i několik vážně pochybnejch freeček. Nicméně budu logovat, éé, pardon, hrát (working as intended přece, né?) dál, a třeba anrazim na ještě lepší perličky.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 14/07/2010 :  11:50:49  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Jo, ještě jsem zapomněl na upgrade a downgrade scenario guardů. Ty Orderácký čuměj, i když se jim destro dostane za zádá, naopak destrácký vás honěj přes půl mapy a občas vás jen tak někde zabijou jen tak.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,92 seconds. on eygor Snitz Forums 2000