Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Tabula Rasa
 Tabula Rasa - General
 Tabula Rasa - General info
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 25/06/2007 :  13:14:49  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Musím souhlasit, určitej potencial tam je ale mě to přijde zatím víc než ploché a nedokažu si představit že bych měl za tohle platit.

Podle mě je na hře víc jak rok intenzivní práce možná ešte víc.Možné ale je, že každy další beta build změní hru o 100% těžko říct.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 25/06/2007 :  20:14:37  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Ja to vidim asi takhle:
Potencial to ma, ale ne az zase tak velkej.... proste chce to vykrast jeste vic dobrych napadu z ostanich MMORPG. Ja se porad uklidnuju, ze je to prvni close beta a ze je pred vypustenim minimalne pul roku doba na to vse dodelat.

kde vidim plusy (+):
1) prijemna grafika
2) svizny beh i se spustenyma debugama a jinejma beta srackama
3) malo bugu
4) sci-fi prostredi
5) zajimave napady (logos, uhybani strelam, schovavani se za prekazky, bitvy o outposty s enemy atd.)
6) pekne ruznorode instance, pekne exteriery (to ale souvisi i s bodem 1)

minusy (-):
1) malo povolani (top level ma vlastne jen 8 moznosti)
2) craft - pripada mi zatim uplne zbytecnej a neni ani nijak skillove nebo levelove udelanej. Zatim mi to tak pride. Koupim recept, koupim matros a vyrobim si co chci.
3) vizas vsech postav je diky armoru vlastne identicka (daj se obarvovat, ale vse vypada podobne vizuelne)
4) v takovemhle stadiu je hra zajimava na 2 - 3 mesice, pak ne
5) vetsina veci co zminil Noe. Nektere ability jsou moc preboostovane
6) je toho vic

Neutrani veci (+/-):
Logos - nevidim na tom vlastne nic moc na rozvijeni. Proste casem vzniknou mapy (ty uz sou ted) kde loga budou popsany a kazdej si je pozbira (mozna budou vyjimky na dne HC dungu, kam se ale nejspis dostane jakakoliv grupa. V tom pripade nevidim vyuziti nikde, protoze je proste bude mit kazdej.

UI - je proste takove spartanske. Neurazi, ale nenadchne. Spousty veci je nedotazenych. Neprisel jsem na to jak targetovat lidi z grupy napr. na healy atd.
Neprehlednej chat, nemoznost rozmistovat si okna podle sebe (to pocitam ale mozny bude)

Hratelnost - ta mi pride dobra, zabavna a ve vice lidech navykova. Ale jak sem zminil, na par mesicu, pak je vse zatim jednotvarne a nedotazene.

Chary a odlisnosti - zatim jak uz je zmineno nic valnyho. Malo moznosti, malo odlisnosti. Tak uplne nesouhlasim s Noem, ze jsou uplne statove identicke. Docela zajimavy je ze kazde povolani ma jiny bonus a ten treba biotechnik predava areove kolem sebe (nejen do grupy). To pocitam ze bude i u ostanich, proto vidim v high end hre nutnost mit od kazdyho povolani zastupce v grupe ci raidu. Dalsi vec je jestli nekdo preferuje staty nebo rezisty a jak co bude dulezite. Zatim mi pride ze vsechno prervu HPckama a healem.


Zaverem bych chtel rict, ze i pres tohle vsechno jako nejvetsi plus vidim v tom, ze v jednoduchosti je krasa. A to mi na TR zatim pride vazne nejlepsi, ze clovek sedne a hraje. Nic moc slozity skilly, ability, proste hra ma spad a je akcni. Zajimava varianta a moznost mezi vsemi temy fantasy MMORPG titulama. Hra jako takova potencial ma, jen je potreba doladit, spoustu veci dodelat, pridat jeste par charu povolani na vyber, a pokusit se vic oddelit prave ruzne postavy.

Sem presvedcenej ze dodelaj vychytavky jako ingame maily, obchod, vozitka atd. Hra to rozhodne bude zajimava a verim tomu, ze si ji ozkousim i po releasu. Kuzmic

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 26/06/2007 :  06:03:51  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Kdo neni v bete a rad by videl jak se tam bojuje.. moje video:
http://www.youtube.com/watch?v=CMUOt78H6C8&v3

jinak i mne to prijde docela plochy, ale sel bych do toho i ve full a doufam ze nebudu sam :(
Je fakt, ze to zatim moc ani jako MMORPG nevypada, abilit je celkem malo (zkousel tu nekdo stavet turrety jako eng.. je to k necemu?) crafting taky nic moc.. ale ja to beru i jako fps multiplayer.. jako takovou zajimavou volbu treba k planetside.

I kdyz ty vozitka podle faq na straticsu bejt nemaj, coz je velka skoda a bylo by fajn kdyby bylo.. stejne tak nejake vetsi mesta... civilizace..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 26/06/2007 06:12:59
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 26/06/2007 :  09:52:25  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
kdyz to tak ctu, tohle, vg forum, swg forum v dobe startu...
prijde mi ze nejlepsi kseft v mmo je rozjizdeni noveho projektu, po pul roce se vrhnout na dalsi protoze cim dal tim vic hracu u jednoho titulu nezustane - maji potrebu skusit neco "noveho" tentokrat zarucene "nejlepsiho" ;)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 26/06/2007 :  10:31:46  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer

kdyz to tak ctu, tohle, vg forum, swg forum v dobe startu...
prijde mi ze nejlepsi kseft v mmo je rozjizdeni noveho projektu, po pul roce se vrhnout na dalsi protoze cim dal tim vic hracu u jednoho titulu nezustane - maji potrebu skusit neco "noveho" tentokrat zarucene "nejlepsiho" ;)



Víš, já si spíš začínám uvědomovat jak složitý je udělat pořadnou MMO hru.Natož pak takovou která by byla přesně taková jakou ji chci mít já.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 26/06/2007 :  10:53:31  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Víš, já si spíš začínám uvědomovat jak složitý je udělat pořadnou MMO hru.Natož pak takovou která by byla přesně taková jakou ji chci mít já.



ano, prave proto jsem napsal co jsem napsal, je jednodusi vytvorit famu ze ta moje hra kterou prave ted delam bude megasuper a az to lidi zjisti ze vlastne tak super neni prodam to/zavru to/necham bezet samospadem a pustim se do dalsi... opakuje se to viz AO, SWG, VG... vsichni byly vzdy plni ocekavani jak to bude super, na zaklade ruznejch preview ci for kde vetsinou postovali vyvojari nebo jima zaplaceni agitatori :)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin

Edited by - Yennefer on 26/06/2007 10:54:13
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 26/06/2007 :  10:53:45  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
Díky za info, hlavně Kuzmíkovi, jen houšť. Už jsem se bál, že všechny informace půjdou do skrytého fóra.

Yenn : ... no, asi bych v tom neviděl nic divného - hledat pořád nové věci a toužit vždy po tom, co člověk zrovna nemá, je lidská přirozenost - pravdou je, že když si to člověk uvědomí, vyvaruje se mnohých zklamání
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 26/06/2007 :  10:56:47  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja

Yenn : ... no, asi bych v tom neviděl nic divného - hledat pořád nové věci a toužit vždy po tom, co člověk zrovna nemá, je lidská přirozenost - pravdou je, že když si to člověk uvědomí, vyvaruje se mnohých zklamání



to je vse ok, na tom neni nic spatneho, co me osobne vadi kolik casu clovek musi zbytecne zaplatit za to aby se dostal k end game a zjistil to (mobovanim/questovanim/grindenim), proto se do niceho nepoustim a poustet nebudu a jsem zvedav jak to dopadne u teto hry, take diky kuzmovi za info jen tak dal


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 26/06/2007 :  12:36:22  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer
..... co me osobne vadi kolik casu clovek musi zbytecne zaplatit za to aby se dostal k end game a zjistil to (mobovanim/questovanim/grindenim), proto se do niceho nepoustim ....


To máš pravdu, ne vždy se podaří, aby end game byla vrcholem hry. Je to stejné jako u knih nebo filmů, kdy vyvrcholení děje se ukáže být o mnoho slabší, než třeba podružná záplatka v polovině děje. U MMO her je to snad i pravidlem. Naštěstí než se člověk dostane k end game, může se královsky bavit.

PS. Omlouvám se že rozšiřuju OT, už nebudu :o)
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 26/06/2007 :  13:12:42  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer


to je vse ok, na tom neni nic spatneho, co me osobne vadi kolik casu clovek musi zbytecne zaplatit za to aby se dostal k end game a zjistil to (mobovanim/questovanim/grindenim), proto se do niceho nepoustim a poustet nebudu a jsem zvedav jak to dopadne u teto hry, take diky kuzmovi za info jen tak dal



pokud budes cestu k endgame vnimat jako endgame tak si hru muzes uzit i tak...
samozrejme hraci, kteri delaji vse proto aby byli na konci hned...holt na konci hned budou...

prijde mi to, ze mmo se pretavili z neceho co bylo kdysi pro par hracu na dlouho na normalni hry pro pocitace/konzole...zaplatis XY penez, hrajes XY mesicu (nektere hry dyl nektere min) a konec slus, jdes koupit datadisk/novou-jinou hru...

no mmo
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 26/06/2007 :  13:44:16  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
spíš se přetavili hráči :)

co si budeme povídat,

první MMORPG = hrozná bomba, nepopsatelný zážitky, roky mládi ztraceny
druhá MMORPG = paráda, přehodili to do 3d, zas na chvilku to vydrželo
třetí, čtvrtá, ... = hele todle už jsem někde viděl, v "první MMORPG", a bylo to udělaný mnohem líp, jo to za našich mladejch let stál rohlík tolik a tolik a pivo bylo za korunu, ...

aspoň tak to pozoruju já na sobě :)

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 26/06/2007 :  13:50:04  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
LIDI STOP !!!
Nedělejme z toho zde opět topic s debatou jaká hra je lepší jak to bylo dříve, jak to teď má být atd ... těhle debat je zde na foru milion a většinou zničí (přetlučou) debaty o konkrétní hře (problému).


Noe

Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 27/06/2007 :  23:38:16  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
Video vypadá parádně, musím říct že se na tu hru začínám těšit čím dál tím víc. Po dlouhé době konečně Sci-Fi MMO které mě zaujalo

PS. UO stejně byla nejlepší ať o nových hrách kdo chce co chce říká

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 03/07/2007 :  11:47:59  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja nevim opravte me jestli se pletu ale neni nahodou ncsoft ta firma co vyviji asi 15 mmorpg jednu vetsi nudnou grindovacku nez druhou a vsechny podobne jak vejce vejci ?

lastfm
Go to Top of Page

Adam
New Member

202 Posts

Posted - 03/07/2007 :  12:11:41  Show Profile  Send Adam an ICQ Message Send Adam a Private Message  Reply with Quote
Pleteš se.
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 03/07/2007 :  15:51:59  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

ja nevim opravte me jestli se pletu ale neni nahodou ncsoft ta firma co vyviji asi 15 mmorpg jednu vetsi nudnou grindovacku nez druhou a vsechny podobne jak vejce vejci ?



jestli to neni tim ze ncsoft ma koupenou jednu engine ;)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 08/07/2007 :  03:43:21  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
kua ncsoft tu nda docela drti ;-D mi z youtube smazali vsecky videa ze prej copyrajt infrigement ;-D

/shodou nahod se to stalo az potom, co jsem TR zdrbal na tabula rasa hispano fore kde linkovali ty moje videa z youtube/ :-D


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 08/07/2007 :  20:42:06  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

kua ncsoft tu nda docela drti ;-D mi z youtube smazali vsecky videa ze prej copyrajt infrigement ;-D

/shodou nahod se to stalo az potom, co jsem TR zdrbal na tabula rasa hispano fore kde linkovali ty moje videa z youtube/ :-D


Se nediv kdyz to nazves Tabula Rasa blabla.
Hod to tam jeste jednou a dej tomu nazev v cestine. Treba Cisty stit.
Do bety jsem se nedostal takze bych to rad videl.Dik
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 08/07/2007 :  21:37:31  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
bohuzel jsem to uz smazal i z disku :-(
ale kdyz tak zas nejaky udelam


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 08/07/2007 :  23:44:51  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
divím se, že sem Rodiere ještě píšeš

jestli si dobře četl NDA, tak by si měl vědět, že v tuto chvíli po tobě jdou dva terminátoři najatí NCSoftem ...
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/07/2007 :  10:26:57  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Hlavně s tím podpisem vypadá nenápadně
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 09/07/2007 :  10:49:52  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Hlavně s tím podpisem vypadá nenápadně


Divim se, ze mu jeste nesmazli acount. Hmm mozna je zalogovanej pod jinym jmenem.
Kazdopadne me prijde sympaticke, ze se podeli s lidma, co beta key nedostali, o tom jak ta hra vypada. Rozhodne lepsi nez takovej Velda ktery se kvuli NDA boji napsat jmeno hry i doma na toaletni papir. A to, ze hraje betu by nepriznal ani pri vyslechu MOSADem.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 09/07/2007 :  11:04:18  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

bohuzel jsem to uz smazal i z disku :-(
ale kdyz tak zas nejaky udelam



v jednom topicu se dneska ptáš jak vypadají ve hře dungeony a instance a v duhém píšeš jak ti mažou videa z hry.

Pokud děláš ve hře videa pak evidentně hru hraješ, ale když se zároveň ptáš na uplně základní věci (instance a dungy jsou už na první mapě pro level 1-10) přijde mi že prostě jenom opět jako vždy píšeš o něčem co jsi ani neviděl.



Noe

Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 09/07/2007 :  11:08:31  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

jestli si dobře četl NDA, tak by si měl vědět, že v tuto chvíli po tobě jdou dva terminátoři najatí NCSoftem ...



owned


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 09/07/2007 :  15:24:24  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
kdyby nekoho omrzela beta TR at se me ozve rad bych to hral ale bohuzel me nevybrali do BETY

icq 272906593

predem dekuju

Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra

Edited by - Bottenanna on 09/07/2007 15:24:42
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 26/07/2007 :  00:25:26  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Rodier

bohuzel jsem to uz smazal i z disku :-(
ale kdyz tak zas nejaky udelam



v jednom topicu se dneska ptáš jak vypadají ve hře dungeony a instance a v duhém píšeš jak ti mažou videa z hry.

Pokud děláš ve hře videa pak evidentně hru hraješ, ale když se zároveň ptáš na uplně základní věci (instance a dungy jsou už na první mapě pro level 1-10) přijde mi že prostě jenom opět jako vždy píšeš o něčem co jsi ani neviděl.





Myslel jsem nejake dungy ainstance na vyssim levelu :))


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

airvash
New Member

107 Posts

Posted - 16/08/2007 :  18:06:11  Show Profile  Send airvash an ICQ Message Send airvash a Private Message  Reply with Quote
osobne musim rict, ze nic extra

vim ze to je beta, ale nemuzu se porad zbavit pocitu, ze je to chaotickej wow.. aspon podle tech zacatku

questy stejny (jasne, oni jiny ani bejt asi nemuzou)

instance - docela prdel, fakt me to bavilo
solo - nuda, zadna takova jiskra u me neni, prijde mi to hrozne monotoni
pvp - je tam vubec? pripadne jaky? jak to bude dal?, ja zatim na zadny nenarazil
zbrane - prijde mi to takovy... mno, nic moc, rifle dela malej dmg, blesk 100x lepsi, brokovka je husta, minigun na pi...

nemuzu si pomoct, jsou tam veci, ktery se mi fakt libi - instant teleport, fakt mazec, nebo krapet to prostredi, ale zarovne teda fakt mi to prijde nuda

jsem pouze na lvl 11 ale nemam silu nejak ani hrat dal... resp. nevim proc bych mel, nevidim v te hre zadny cil - napr v L2 jsem vedel, ze kdyz budu vysokej lvl, - bude aspon zabavneji pvp ale tady? instance me sice bavi, ale neni to pro me priorita - to muzu hrat solo hru, nebo nejakou multi ale ne mmorpg. ja chtel pvp, masakr, zabavu s hracema, a proti nim, ne proti mobum...

podle me, hra je delana pro PVE lidi, kteri si radi zahraji ve sci-fi prostredi... je to beta, treba se to zmeni nebo treba uz i ted je to jinak na vysokych lvl, ale..... pro me 5 z 10

btw. muze mi nekdo rict, jak je to s tim pvp, popripadne jestli je v bete pvp na vyssich lvl? nebo jaky to je (zabava) na vyssich lvl?

Airvash - CzA !!!Rovnost, volnost, bratrstvi, rebelie!!! SWG: Eclipse (retired)
Airvash - Zdechliny !!!Feel the power of the shadow!!! WoW:Drak'thul (retired)

Airvashka - The Genesis, Carpe diem ally! LA2:Gustin
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 16/08/2007 :  18:38:58  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
No jediné PvP se kterým se pro vydání počíta sou duely a clan wars, zbraně se eště pořát dolaďují, a rifle mně nepříde že dělá malé DMG teda jak spiš jak který druh proti čemu, ja su LvL 17 a pořád mě to baví od lvl 15 když si zvolíš druhou specializaci dostaneš novou zbraň (ja mam Net gun a ta je paradni) no a nedivím že tě to přestalo bavit zrovna teď protože od lvl 8-15 se to skoro nedá hrát. No a hra je dělaná jako PvE s tim že instance sou asi pro skupiny, na PvP se moc nemyslelo to je pravda ale třeba já sem nikdy PvP nehrál (kromě EvE a UO tam se mě nikdo neptal )

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 16/08/2007 :  20:36:41  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Prosím pište informace citlivějšího rázu o hře do topicu ve skryté sekci pokud tam máte přístup.Čím méně tady budem porušovat NDA tím lépe aspoň to tu nezavřou Dnes jsem tam na hru naházel taky trochu špíny.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 16/08/2007 :  21:00:58  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
A dropy jaký tam jsou? Hodně epiců padá? WOWko rulezzzzz
Go to Top of Page

airvash
New Member

107 Posts

Posted - 16/08/2007 :  21:06:44  Show Profile  Send airvash an ICQ Message Send airvash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

A dropy jaký tam jsou? Hodně epiců padá? WOWko rulezzzzz



no rekl bych, ze drop je vetsinou useless...

Airvash - CzA !!!Rovnost, volnost, bratrstvi, rebelie!!! SWG: Eclipse (retired)
Airvash - Zdechliny !!!Feel the power of the shadow!!! WoW:Drak'thul (retired)

Airvashka - The Genesis, Carpe diem ally! LA2:Gustin
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 18/08/2007 :  13:41:46  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
Airvoshi pridej si me do pratel ingame hraju preorder
Maxmilian Dshay

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 20/08/2007 :  22:48:21  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
No tak po prvnim dnu zkouseni jsem docela zklamanej :( Cekal sem ze ta hra bude fps ale kdyz zameris target tak se trefujes i kdyz koukas na druhou stranu. Z FPS sem si odvodil ze budu moct uhybat strelam coz taky nejde, ale to je logicky vzhledem k systemu zamerovani. No a pak sem cekal ze to bude hlavne o pvp. Mno nic... Ale myslenka dobra
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 21/08/2007 :  06:55:18  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Mno tak ta hra je katastrofální kokotina,normálně stále nemohu věřit že tohle chce někdo vydat jako Áčkovou mmo,AI nepřátel je na nule,zaměřování a lock cíle vůbec nevím proč tam je,kolizní systém střel s ostatním prostředím je taky nulovej,kdyby byl duben řeknu že je to aprílovej žert,ale asi to opravdu takhle bude vypadat

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 21/08/2007 :  10:54:21  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Teda zas tak strasne to neni.. ja jsem betu skousel nekdy v cervnu tusim a je pravda ze hned po nalogovani jsem si rikal ze od MMORPG z roku 2007 bych cekal lepsi grafiku .. ale prekonal jsem to a sel dal, pak jsem se musel vyrovnat s pocitem ze boj je ponekud chaoticky, ale to uz asi patri k veci a hlavne je to sok z prechodu z WoWa .. kde mel clovek nad vsim uz temer podvedomou kontrolu .. kdyz jsem tohle presel, zacal jsem se U TR nahodou pomerne slusne bavit..( 21 LvL Eng )

Zamerovani neni idealni, ale neni pravda ze by jsi se do nepritele trefoval i za zady, jakmileho mas zamereneho .. to mel Arnie, nebo server nejake lagy .. naopak cim presneji miris, tim lepe se postava trefuje to je fakt..

Kolizni system strel ktery kritizuje Yurekk opravdu neni perfektni, mensich objektu si vubec nevsima .. ale presto plni tu funkci, kterou ma mit, tzn, je mozne strilet strilet strilet a pak si skocit za strom, sutr, nebo za zidku, prebit, zapnout heala a zase vybehnout do boje .. o to tu melo jit a v tomhle je to treba vymaklejsi nez WoW ..

IQ nepratel je pravda spatny a nejvetsi figle co jsem zazil u NPC byly typu "hodim na tebe sit a pustim psa" .. ale co chcete po MMOPRG, kde musi server pocitat chovani stovek jednotek najednou :) Takze ho nahrazuje system je nas mnogo a mame dlouhe trasy kudy chodime .. a v pozdejsich fazich hry by to mohli dohnat kombinaci ruznych jednotek..

No, ale jak rikam, presto jsem se po dobu hrani dobre bavil, proti WoWku to byla velka zmena a jsem od prirody druzny clovek, takze jsem neustale byl s nejakymi lidmi v parte a dobijeli jsme outposty, ktere drzeli NPC, chodili jsme dungy a pribyvalyi jak expy, tak lide ve friend listu .. kdyz nebyli lide, chodil jsem questy, dosli questy, presel jsem do dalsiho uzemi .. dostal jsem se jen na lvl 21 s engem a pak jsem se na to vybodl, protoze jsem se chtel zase zapojit pozdeji az odladi dalsi veci, dodaj PvP a crafteni + bussines .. a ted jsem mimo republiku, takze neparim.

Co me na hre nejvic vadi ? Vadi me ze tam neni zadne PvP a tehle hre by poradne World PvP kurva sluselo .. Chtelo by to jeste nejakou druhou lidskou stranu, takze by clovek behal se svoji partou, nebo se plizil sam a nekoukal by jen po NPC, ale i po lidech z druhe strany .. to by byl masakr.
Dalsi vec co me vadila, byla ze nebylo rozchozene craftni a s tim spojene veci, jako schaneni materialu, kseftovani a s tim spojena interakce s ostatnimi hraci ..

Uvidime jak to s TR bude, ale tak cerne jako vy to nevidim, prci jen jeste nejaky cas maji .. netrpit enahodou tim klasickym kino sindromem, kde plati ze kdyz jdete na film od ktereho cekate maximum, jste zpravidla zklamani a naopak ? Me by ke stesti stacilo dolazeni par drobnosti, poradne World PvP a poradne Crafteni/kseftovani a uz by to bylo docela slusne hratelne :) ( pravda, mozna ze me mluvi herni absence )

https://www.facebook.com/esqgame

Edited by - M.C warior on 21/08/2007 10:58:38
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 21/08/2007 :  11:30:35  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
No mě se to zaměřování líbí asi ze všeho nejvíc konečně jenom nesedim a nečumím jak to samo miří, střílí, bojuje u toho sem opravdu někdy usínal. A specky to nenahradí to je zase jenom mačkání pár čísel. No a ten target lock skoro nepoužívám nejsem přece noob abych neuměl aspoň trošku zamířit ne ? A hlavně není to ňáké z*****é fantasy.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 21/08/2007 :  11:31:18  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior
.. netrpit enahodou tim klasickym kino sindromem, kde plati ze kdyz jdete na film od ktereho cekate maximum, jste zpravidla zklamani a naopak ...



Ja jsem od tyhle hry nic moc necekal - a presto jsem byl zklaman.
Nevydrzel jsem to sice moc dlouho, ale to co jsem videl bylo hoooodne slaby.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 21/08/2007 :  21:20:26  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kajda

No mě se to zaměřování líbí asi ze všeho nejvíc konečně jenom nesedim a nečumím jak to samo miří, střílí, bojuje u toho sem opravdu někdy usínal. A specky to nenahradí to je zase jenom mačkání pár čísel. No a ten target lock skoro nepoužívám nejsem přece noob abych neuměl aspoň trošku zamířit ne ? A hlavně není to ňáké z*****é fantasy.


No na me to zamerovani prave ten dojem dela, ze dam TAB locknu target a pak muzu stat a klikat strelbu...
Ad schovavani se za veci hned v tech tutorial misich jak po me strilela vez branici zakladnu tak v klidu strilela skrz zed i obrovske kameny... po tyhle zkusenosti sem schovavani za predmety vzdal
Ale nechci to hanit na to sem to hral moc malo... ale asi si to nekoupim :(

Edited by - Arnie on 21/08/2007 21:24:38
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 21/08/2007 :  21:32:26  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Ad schovavani se za veci hned v tech tutorial misich jak po me strilela vez branici zakladnu tak v klidu strilela skrz zed i obrovske kameny...


Tak tohle by mělo být opraveno v dnešním patchi, byl to bug.
Já si nemyslím že by lidi měli dělat závěry v closed betě ale počkat si na open až to bude hotové.
Komu se nelíbylo to zaměřování tak přidali klasické MMO zaměřování.
Řekl bych že už se to moc nezmění ale uvidíme co z toho bude za rok protože ta hra má potenciál.
Kdyby tu hru udělali dokonalou hned ze začátku tak co by vydávali v placených expanzích ne ?

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

airvash
New Member

107 Posts

Posted - 22/08/2007 :  00:04:54  Show Profile  Send airvash an ICQ Message Send airvash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kajda

quote:
Ad schovavani se za veci hned v tech tutorial misich jak po me strilela vez branici zakladnu tak v klidu strilela skrz zed i obrovske kameny...


Tak tohle by mělo být opraveno v dnešním patchi, byl to bug.
Já si nemyslím že by lidi měli dělat závěry v closed betě ale počkat si na open až to bude hotové.
Komu se nelíbylo to zaměřování tak přidali klasické MMO zaměřování.
Řekl bych že už se to moc nezmění ale uvidíme co z toho bude za rok protože ta hra má potenciál.
Kdyby tu hru udělali dokonalou hned ze začátku tak co by vydávali v placených expanzích ne ?




hra co ma potensial je SWG , a jak ji zmrvili... tabula rasa neni hra, to je proste only PVE, a to pro me neni MMORPG.

MMORPG ma bejt hlavne o mass pvp s prvky expeni, to dela hru zabavnou - polozime si otazku, proc lidi konci ve wow? protoze zabijou bose, a nemaji co delat, pvp o nicem, atd atd atd...

takze, TR je podle meho nazoru picovina, kde nic nefunguje jak ma a ani od toho clovek nic ocekavat nemuze

je to pouze muj nazor, ale musim rict, ze me se snad i ten wow libi vic nez tohle... a to jsem na wow uz fakt alergickej

Airvash - CzA !!!Rovnost, volnost, bratrstvi, rebelie!!! SWG: Eclipse (retired)
Airvash - Zdechliny !!!Feel the power of the shadow!!! WoW:Drak'thul (retired)

Airvashka - The Genesis, Carpe diem ally! LA2:Gustin
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 01/09/2007 :  09:18:01  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
hmm ja hraju EvE asi rok ted sem se k tomu zase vatil zalozil sem si 3 accounty a zacinam zase od zacatku :-P

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 01/09/2007 09:18:21
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 01/09/2007 :  12:52:03  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hippygamer

Chlapy nechci aby to znelo jako rejpani, ale zkouseli jste EVE? Kdo se prokousal zdanlive slozitym zacatkem a prvnim pulrokem hrani (a samo ma rad SCI-FI) tak na EVE neda dopustit... hra s obrovskym potencialem do budoucna, clovek nemusi u toho drepet furt a presto mu nic neutika, totalne hardcorovy PvP.... atd... (dala by se popsat stranka)...

Vite hral uz jsem par MMO (Ragnarok, LII, WoW, GuildWars a dalsi) a vzdy jsem se po case dostal do bodu, kdy clovek ceka na dalsi datadisk aby se mohl rozvijet dale... = zadna budoucnost... + cim je clovek starsi tim sedi u tech her min...

berte to jen jako namet na premysleni

Edit: koukal jsem ze zvedavosti co se chysta na on-line scene ... kdyz jsem cetl reakce mam to zkusit, nemam to zkusit, tak mi to nedalo



Taky nechci rejpat, a sry jestli se pletu, ale když sem EVE vyzkoušel, hra byla postavená na tom, kdo má dýl spuštěnýho klienta - to znamená, že nejlíp na tom byl ten, komu EVE běželo 24 hodin denně. Všechny skilly se totiž získávají časem, tzn. že člověk, kterej začne hrát později než ostatní v podstatě NEMÁ ŠANCI tyto hráče dohnat.... nevim jestli se toto změnilo, ale ruku v ruce s nemožností ovládat loď (to že si najdu ve vesmíru bod a loď tam pošlu nepovažuju za přímý ovládání, čekal sem něco jako v SWG) mě to od hry totálně odradilo, nehledě na to že vzhledem ke zdlouhavosti hry sem u toho neustále usínal, vesmír mi přišel po 10ti dnech hraní tak nudnej a monotónní, že jsem to odinstaloval

.... svýho času sem se bavil u vektorovýho Elite2 - Frontier stokrát víc, ač to nebylo online :)

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 01/09/2007 12:53:39
Go to Top of Page

hippygamer
Starting Member

63 Posts

Posted - 01/09/2007 :  14:02:34  Show Profile Send hippygamer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

Taky nechci rejpat, a sry jestli se pletu, ale když sem EVE vyzkoušel, hra byla postavená na tom, kdo má dýl spuštěnýho klienta - to znamená, že nejlíp na tom byl ten, komu EVE běželo 24 hodin denně. Všechny skilly se totiž získávají časem, tzn. že člověk, kterej začne hrát později než ostatní v podstatě NEMÁ ŠANCI tyto hráče dohnat.... nevim jestli se toto změnilo, ale ruku v ruce s nemožností ovládat loď (to že si najdu ve vesmíru bod a loď tam pošlu nepovažuju za přímý ovládání, čekal sem něco jako v SWG) mě to od hry totálně odradilo, nehledě na to že vzhledem ke zdlouhavosti hry sem u toho neustále usínal, vesmír mi přišel po 10ti dnech hraní tak nudnej a monotónní, že jsem to odinstaloval

.... svýho času sem se bavil u vektorovýho Elite2 - Frontier stokrát víc, ač to nebylo online :)



Murdy nepletes se.... ve vsem co jsi napsal mas pravdu.... ale to je pravda, kterou clovek ma na zacatku hrani nez pochopi hru jako takovou... vysvetlim..

1, skilly se skutecne uci casem (tzn. neskillujeme zabijenim = nemusis u toho sedet 8 hodin denne abys byl dobry hrac)... nemusis mit zapnuteho klienta aby ti skill bezel ... u EVE skilly slouzi k napr. ovladani lodi.... neplati prima umera, ze hrac hrajici 2 roky automaticky porazi cloveka hrajiciho pulroku.... vyhodou lidi, kteri hraji dele jak ty jsou pouze 2 veci... maji skilly na vyssi urovni jak ty a mohou ovladat vice lodi (nebo ridit corpu, lepe zkoumat a obchodovat, atd.)

2, ovladani lode neni o jumpech ze systemu do systemu.... je velmi dulezite pri PvP nebo i pri misich (u mensich lodi je ovladani smeru letu otazkou preziti ).... chyba se tresta smrti...

3, nuda - vim co mas na mysli

EVE je vsechno jen ne nudna hra.... nechci predelavat topic o TR... v EVE sekci je ted vicero novych temat, kde se clovek lecos dozvi (protoze se ptaji novacci)... nechci aby jste me meli za agitatora, ktery chce nekomu busit do hlavy jak jsou EVE nejlepsi na svete.... jen vidim, jak se snazite najit si hru, ktera vas bude bavit dele jak rok a budete vedet ze ji muzete hrat i za 10 let.... EVE tou hrou je a bohuzel nevim o zadne jine, ktera by byla na takove urovni
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 01/09/2007 :  16:19:58  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Sice offtopic ale neodpustim si .. je pravda ze Eve neni pro kazdeho, zabava tam neni tak naservirovana jako u her typu WoW atd .. clovek s musi stanovit vlastni cile a zacit je plnit, pripadne plnit je s kamosema z korpy .. Ale je to super gamesa a koho chyti, toho jen tak nepusti, byt to bude par % lidi z MMO herni komunity :)

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Werrtigo
Starting Member

24 Posts

Posted - 01/09/2007 :  20:50:32  Show Profile Send Werrtigo a Private Message  Reply with Quote
hoj
malicka technicka :) zaseknul jsem se v texture kde najdu nejaky prikaz jak se odtamtud kopnout? GM jsem psal ale .............:(
Go to Top of Page

Werrtigo
Starting Member

24 Posts

Posted - 01/09/2007 :  21:20:23  Show Profile Send Werrtigo a Private Message  Reply with Quote
tak uz je to ok, to je tak zkousim /unstuck a /stuck nezkusim:))
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 01/09/2007 :  23:20:40  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy




No kdyz si po 10 dnech hrani neprisel na to jak funguje alespon skillovani nedivim se, ze te ta hra nechytla

Ale musim rict, ze si me pobavil

Edited by - Arnie on 02/09/2007 00:41:03
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 02/09/2007 :  04:06:50  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by Murdy




No kdyz si po 10 dnech hrani neprisel na to jak funguje alespon skillovani nedivim se, ze te ta hra nechytla

Ale musim rict, ze si me pobavil



vidim že se opět snažíš rozjet flame, ale vážně nechápu kde v mym postu vidíš, že jsem nepochopil jak funguje skillování.....

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 02/09/2007 :  10:10:01  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
No asi tam kde píšeš že musíš mít zapnutý eve 24 hodin deně,protože se skilly učí časem...ale skilly se učí i když seš offline

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 02/09/2007 :  11:56:00  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

No asi tam kde píšeš že musíš mít zapnutý eve 24 hodin deně,protože se skilly učí časem...ale skilly se učí i když seš offline



...no, já jsem to hrál víc než před rokem, skilly se daly naučit offline, ale ty status pointy, nebo expa, či jak se tomu říká - prostě ty body za který skilly nakoupíš, naskakovaly jen za čas strávenej on-line, a pamatuju si, že to tam fakt lidi nechávali zapnutý přes noc.
...jeom žasnu, jak se z TR topicu snažíte udělat něco jako "EVE je nejlepší hračka a kdo tvrdí opak, z toho se pokusíme udělat debila" - jen tak dál pánové,mě to nevadí, jelikož pamatovat si detaily o hře, která mě chytla ze všech MMO nejmíň pro mě vážně neni důležitý

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 02/09/2007 11:58:42
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000