Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Tabula Rasa
 Tabula Rasa - General
 Tabula Rasa - General info
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Adam
New Member

202 Posts

Posted - 02/09/2007 :  13:16:42  Show Profile  Send Adam an ICQ Message Send Adam a Private Message  Reply with Quote
Skilly si kupuješ normálně za peníze a tím, že máš hru puštěnou se ti rozhodně nevydělají.
Eve nechytne spoustu lidí, ale to neznamená, že je to špatná hra.
Akorát je možná až příliš hardcore, někomu se to líbí někomu ne
Ovšem toto je fórum o trochu jiné hře...
Go to Top of Page

hippygamer
Starting Member

63 Posts

Posted - 02/09/2007 :  13:51:38  Show Profile Send hippygamer a Private Message  Reply with Quote
quote:

...no, já jsem to hrál víc než před rokem, skilly se daly naučit offline, ale ty status pointy, nebo expa, či jak se tomu říká - prostě ty body za který skilly nakoupíš, naskakovaly jen za čas strávenej on-line, a pamatuju si, že to tam fakt lidi nechávali zapnutý přes noc.


Murdy mas to totalne pomotany :). Nikdy to takhle nefungovalo... ani na zacatku . Pravdou je, ze se hned do tebe nemuseji takhle poustet.

quote:

...jeom žasnu, jak se z TR topicu snažíte udělat něco jako "EVE je nejlepší hračka a kdo tvrdí opak, z toho se pokusíme udělat debila" - jen tak dál pánové,mě to nevadí, jelikož pamatovat si detaily o hře, která mě chytla ze všech MMO nejmíň pro mě vážně neni důležitý



Hmm, tak tohle me mrzi. Podivej se na moje posty. Nic takoveho jsem nechtel, jen jsem mel snahu nasmerovat lidi, kteri chteji neco smysluplneho hrat.

Zanechme prosim flamu a vratme se k TR
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 02/09/2007 :  13:57:44  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
Dalsi offtopic.
Murdy: Nikto sa tu nesnazi robit z teba debila, ale postujes tu nezmyselne info. o EVE
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 02/09/2007 :  15:30:13  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by Arnie

quote:
Originally posted by Murdy






vidim že se opět snažíš rozjet flame, ale vážně nechápu kde v mym postu vidíš, že jsem nepochopil jak funguje skillování.....


Odpovedeli uz jini... jen dodam ze skill ti bezi dokonce i kdyz nemas zaplacenou subscription... samozrejme nemas pak jak prehodit na novej skill, kdyz ti dojde
Jinak o zadnej flame se nepokousim a to sluvko "zase" uz vubec nechapu, jen kdyz si prectu totalni hovadinu tak se ozvu

P.S. Dost uz o EVE kdo chce blizsi a pravdicejsi info tak prosim zde: http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=144
Go to Top of Page

Darrion
Starting Member

49 Posts

Posted - 06/09/2007 :  19:17:50  Show Profile  Send Darrion an ICQ Message Send Darrion a Private Message  Reply with Quote
oficiální stránky www.playtr.com v novém a přibyl i nějaký nový obsah

Planetside NEXT --> Star Wars: The Old Republic (2011) --> Warhammer 40k Online (2012)
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 07/09/2007 :  08:24:07  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hippygamer
jak se snazite najit si hru, ktera vas bude bavit dele jak rok a budete vedet ze ji muzete hrat i za 10 let.... EVE tou hrou je a bohuzel nevim o zadne jine, ktera by byla na takove urovni

Taky jsem si to 2 roky myslel. Jak casm clovek ziskal pristup k jinym hram, jak casem zasalo prosakovat info o tom jak to CCP 'ridi' (skryta podpora 'vyvolenych'), nulova ochoa delat neco pro pve hrace, a koneckoncu i herni 'gankerovska' zakladna me utvrdili v tom, ze Eve uz davno neni to co bejvalo.

Toho, koho bavi lidem maximalne skodit (ano o tom to pvp je), bude spokojen. Ten kdo ale chce vyuzit ze hry vic nez poletovani po imperialnim prostoru, bude sklaman az znechucen.

Ja se do eve vratim, az CCP dostane rozum a udela nonPvP server.

btw: sorry za offtopic, ale taky se musim ozvat kdyz ctu ty glasky o dokonalosti tady


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/09/2007 :  13:15:26  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tabula Rasa je gold, do obchodů dorazí 19. října.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 07/09/2007 :  20:11:11  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Tabula Rasa je gold, do obchodů dorazí 19. října.


No já nevím. Poslední patch přinesl dost balance, ale nějak se jim nedaří to hlavní a to optimalizace klienta :)
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 07/09/2007 :  20:38:07  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
ale nějak se jim nedaří to hlavní a to optimalizace klienta :)



Souhlasím veškeré videa ze hry na ktere sem se díval ze hry vypadaly o 100% hezčí graficky a hlavně plynulejší lepši LOD atd. nechápu na čem to ty vývojáři natačej.

Já vystřídal troje ovladače od grafiky a pořád mi ve hře chyběj stíny a pokročilé grafické finesy, engine škube jak sviň, prostě nechápu na čem to hrajou asi 8800 GTX ve SLI, ja mam jen 8800 GTS ale ta hra je po technické stránce příšerná.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 07/09/2007 :  21:01:26  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Mně to chodí pěkně, ale jako hra mě to nezaujalo.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 18/10/2007 :  20:05:04  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
supr, dneska mi dosel invite do bety! ;p

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/10/2007 :  22:09:52  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
tak ono vyšlo už i demo, že
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/10/2007 :  22:30:58  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
demo? kde? jak?

jinak ja doufam ze ta konpatibilita bude v tom full clientovi :-DD



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/10/2007 :  22:34:13  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
co se tyce TR gold prej ma vyjit az v listopadu
podle gamestopu kterej vetsinou "ma" informace 30.10.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/10/2007 :  23:04:26  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by airvash

quote:
Originally posted by kajda

quote:
Ad schovavani se za veci hned v tech tutorial misich jak po me strilela vez branici zakladnu tak v klidu strilela skrz zed i obrovske kameny...


Tak tohle by mělo být opraveno v dnešním patchi, byl to bug.
Já si nemyslím že by lidi měli dělat závěry v closed betě ale počkat si na open až to bude hotové.
Komu se nelíbylo to zaměřování tak přidali klasické MMO zaměřování.
Řekl bych že už se to moc nezmění ale uvidíme co z toho bude za rok protože ta hra má potenciál.
Kdyby tu hru udělali dokonalou hned ze začátku tak co by vydávali v placených expanzích ne ?




hra co ma potensial je SWG , a jak ji zmrvili... tabula rasa neni hra, to je proste only PVE, a to pro me neni MMORPG.

MMORPG ma bejt hlavne o mass pvp s prvky expeni, to dela hru zabavnou - polozime si otazku, proc lidi konci ve wow? protoze zabijou bose, a nemaji co delat, pvp o nicem, atd atd atd...

takze, TR je podle meho nazoru picovina, kde nic nefunguje jak ma a ani od toho clovek nic ocekavat nemuze

je to pouze muj nazor, ale musim rict, ze me se snad i ten wow libi vic nez tohle... a to jsem na wow uz fakt alergickej


lool ty jsi jak ty noobove co jim je 14 let, hrajou na free serverech a kdyz je neco sere tak whinuji "ze lidi odchazi".. znam asi tak 500 lidi a nikdo znich s wowkem nezkoncil a to hraji od bety.

Za chvili Blizzard ohlasi 10M hracu a ty tu mluvis neco o odchazeni? big one LOL

Jinak hral jsem TR betu a mne tam vadi jedine - ze tam neni poradnej svet. O craftingu a pvp nemluvim protoze v bete nebylo - ale opet. Rikat ze mmorpg je PvP je hovadina. naprosta vetsina hracu si PvP nepreje, pripadne ho tise toleruje (viz wow a pvp servery).

MMORPG je o tom ze jdes s partou a je fuk jestli do dungu nebo na PvP.

a co se tyce cileni - pokud strilis do hlavy davas vic dmg nez do nohou atp. Podle toho kam miris mas miss atp.

Proste to je jako jit hrat wowko a na L11 rict. To je picovina. Dyt mam 4 ikonky, grafika o hovne.. jdete nekam


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/10/2007 :  23:06:51  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by hippygamer

Chlapy nechci aby to znelo jako rejpani, ale zkouseli jste EVE? Kdo se prokousal zdanlive slozitym zacatkem a prvnim pulrokem hrani (a samo ma rad SCI-FI) tak na EVE neda dopustit... hra s obrovskym potencialem do budoucna, clovek nemusi u toho drepet furt a presto mu nic neutika, totalne hardcorovy PvP.... atd... (dala by se popsat stranka)...

Vite hral uz jsem par MMO (Ragnarok, LII, WoW, GuildWars a dalsi) a vzdy jsem se po case dostal do bodu, kdy clovek ceka na dalsi datadisk aby se mohl rozvijet dale... = zadna budoucnost... + cim je clovek starsi tim sedi u tech her min...

berte to jen jako namet na premysleni

Edit: koukal jsem ze zvedavosti co se chysta na on-line scene ... kdyz jsem cetl reakce mam to zkusit, nemam to zkusit, tak mi to nedalo



Taky nechci rejpat, a sry jestli se pletu, ale když sem EVE vyzkoušel, hra byla postavená na tom, kdo má dýl spuštěnýho klienta - to znamená, že nejlíp na tom byl ten, komu EVE běželo 24 hodin denně. Všechny skilly se totiž získávají časem, tzn. že člověk, kterej začne hrát později než ostatní v podstatě NEMÁ ŠANCI tyto hráče dohnat.... nevim jestli se toto změnilo, ale ruku v ruce s nemožností ovládat loď (to že si najdu ve vesmíru bod a loď tam pošlu nepovažuju za přímý ovládání, čekal sem něco jako v SWG) mě to od hry totálně odradilo, nehledě na to že vzhledem ke zdlouhavosti hry sem u toho neustále usínal, vesmír mi přišel po 10ti dnech hraní tak nudnej a monotónní, že jsem to odinstaloval

.... svýho času sem se bavil u vektorovýho Elite2 - Frontier stokrát víc, ač to nebylo online :)



presne tak. Eve Online je njehorsi mmorpg co existuje /z placenych/
srot system, srot grafika. Az udelaji full 3D ovladani a bude to ciste o skillu jako FPS hry, potom si to zahraju. Navic ji hraje zoufale malo lidi.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Adam
New Member

202 Posts

Posted - 19/10/2007 :  02:42:14  Show Profile  Send Adam an ICQ Message Send Adam a Private Message  Reply with Quote
To jsou zase perly
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 19/10/2007 :  06:57:47  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Rodiere ty seš fakt unikát

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 19/10/2007 :  09:24:49  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
Rodier neni unikat ale dement...
BTW zna 500 lidi, tak bacha !

Tak a ted k TR :) hratelny to je pekne, jen me stve ze nemuzu zapnout vsecko na plno :( pokud totiz zapnu osvetleni, tak se nejak posere Z buffer a vidim skrz veci a tak podobne... jinak je to nadherne rychli, (teda na poradnym stroji, na kalkulacce to dost skube ). Jo a kdo chce zkusit jeste posledni sanci na betu, muze si za 5 EURO koupit preorder a ma pristup do bety...

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

KrisCZ
Starting Member

53 Posts

Posted - 19/10/2007 :  15:33:32  Show Profile Send KrisCZ a Private Message  Reply with Quote
EVE je hlavne pro jinou sortu lidi nez je Rodier, ktery zrejme nepochopil principy a to v cem se hleda kouzlo tehle hry (kazdopadne urcite najde mezi 100ky dalsich tu pravou, ktera sedne (tusim, ze sveho casu DKtech a Lineage??)). Pravdou je, ze EVE ma uplne jiny skillovaci system (mam account od 2005 a asi to bude znat:)), ktery funguje tak, ze si prectu za jak dlouho dany skill (realneho casu) bude a ten zapnu a skill se uci at uz jsem online ci ne, ale presto je to zabavne i pro nove prichozi (srovnani s Bradbenovo Elite je na miste, jelikoz je to totalne rozvedena myslenka puvodni hry, ktera byla jen omezena faktory sve doby (presto David B. Rulezz!!). Zde jde hlavne o taktiku a dlouhodobou strategii do budoucna s tim, ze si musi vsichni rozmyslet co vlastne budou delat, jako jednotlivec stejne jako v jinych MMORPG nema moc smysl...Mezi mistnima paranama v EVE Online a napr. AnarchyOnline se o Tabula Rasa vi a dost z nich i do ni smeruje (i jako second parbu, jako napr.ja:)-prave pripad EVE+TR (teda, abch se priznal tak spise TR+eve), Anarchy uz do toho fakt nestiham,ale je to taky narez). Sry za rozbor a co se tyce Tabula Rasa, tak ta me chytla naprosto a vypada to, ze me vyzdime. Jsem naprosto nadsen a to co se chysta do budoucna (uz jen z ruznych DEV blogu apod) to zni zatracene slibne! Preorder pack mam objednany uz asi 10 dni na xzone.cz, ale mam dost obavy:(, jelikoz Beta konci 26.10. 2007 ve 22:00hod:(( a Preordery zacinaji 28.10.2007 (ostra 02.11.2007) a v xzone maji psano ze dodaji zacatkem listopadu, tak jsem na to zvedavy jestli tomu budu moci rikat jeste Preorder pack...protoze takhle mi to bude k nicemu a vychutnam si spolecne s ostatnimi uvodni lagovou smrst a to se mi fakt nechce:(((

Peace
Go to Top of Page

Mankind
Starting Member

21 Posts

Posted - 19/10/2007 :  18:16:32  Show Profile  Send Mankind an ICQ Message Send Mankind a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KrisCZ

...jednotlivec stejne jako v jinych MMORPG nema moc smysl...


Nebudu resit jestli je EVE dobra hra nebo neni,ale s vyse citovanou vetou urcite nesouhlasim. Spis bych az skoro rekl,ze me vzdy zvedne ze zidle. Klidne se s tebou vsadim,ze nejmene 50% hracu MMORPG jen hru prosoluje s obcasnym groupovanim. Maniaku co prosedi u pocitace 12 hodin denne a travi je v grupe,na raidech nebo nevim kde,je mensina. Ta prvni skupina neni moc videt,zato ti druzi ano. A EVE pro solo hrace opravdu nema prilis co nabidnout.

Edited by - Mankind on 19/10/2007 18:17:17
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 19/10/2007 :  19:14:06  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by hippygamer

Chlapy nechci aby to znelo jako rejpani, ale zkouseli jste EVE? Kdo se prokousal zdanlive slozitym zacatkem a prvnim pulrokem hrani (a samo ma rad SCI-FI) tak na EVE neda dopustit... hra s obrovskym potencialem do budoucna, clovek nemusi u toho drepet furt a presto mu nic neutika, totalne hardcorovy PvP.... atd... (dala by se popsat stranka)...

Vite hral uz jsem par MMO (Ragnarok, LII, WoW, GuildWars a dalsi) a vzdy jsem se po case dostal do bodu, kdy clovek ceka na dalsi datadisk aby se mohl rozvijet dale... = zadna budoucnost... + cim je clovek starsi tim sedi u tech her min...

berte to jen jako namet na premysleni

Edit: koukal jsem ze zvedavosti co se chysta na on-line scene ... kdyz jsem cetl reakce mam to zkusit, nemam to zkusit, tak mi to nedalo



Taky nechci rejpat, a sry jestli se pletu, ale když sem EVE vyzkoušel, hra byla postavená na tom, kdo má dýl spuštěnýho klienta - to znamená, že nejlíp na tom byl ten, komu EVE běželo 24 hodin denně. Všechny skilly se totiž získávají časem, tzn. že člověk, kterej začne hrát později než ostatní v podstatě NEMÁ ŠANCI tyto hráče dohnat.... nevim jestli se toto změnilo, ale ruku v ruce s nemožností ovládat loď (to že si najdu ve vesmíru bod a loď tam pošlu nepovažuju za přímý ovládání, čekal sem něco jako v SWG) mě to od hry totálně odradilo, nehledě na to že vzhledem ke zdlouhavosti hry sem u toho neustále usínal, vesmír mi přišel po 10ti dnech hraní tak nudnej a monotónní, že jsem to odinstaloval

.... svýho času sem se bavil u vektorovýho Elite2 - Frontier stokrát víc, ač to nebylo online :)



presne tak. Eve Online je njehorsi mmorpg co existuje /z placenych/
srot system, srot grafika. Az udelaji full 3D ovladani a bude to ciste o skillu jako FPS hry, potom si to zahraju. Navic ji hraje zoufale malo lidi.



OMG hral si nekdy vubec eve ? Nevim proc zoufale malo lidi vas jak je ted prelidneno? Ovladani jako FPS hry ? To by potom nebyla EVE ale X3 MMO. Proc by to melo byt o skillu ? Takovych her je dost malo co ja vim sou spis o lagu nez o skillu a ani jedna za moc nestoji. A o srot grafice si popovidame za dva mesice navic ani dnes neni drafika spatna. Radsi by sis mel zahrat WoWko a co se EVE tyce radsi uplne zapomen ze nake takove slovo existuje

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 19/10/2007 19:22:13
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 22/10/2007 :  00:55:10  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
pravda boli.. ja vim.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Pacient
New Member

297 Posts

Posted - 22/10/2007 :  01:17:37  Show Profile  Send Pacient an ICQ Message Send Pacient a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

pravda boli.. ja vim.


http://www.eve-online.com/community/awards.asp

Dutá hlava víc duní.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 22/10/2007 :  01:19:58  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tyhle awardy ma i Neocron.. a kde dneska je?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 22/10/2007 :  01:28:25  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

tyhle awardy ma i Neocron.. a kde dneska je?



hod sem link, kde je vypis tech awardu pro neocron. Asi sem slepej, ale na offic strankach neocronu sem nic takovyho nenasel, wikipedie taky nic nepise.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 22/10/2007 :  07:22:50  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

tyhle awardy ma i Neocron.. a kde dneska je?




tam kde ty, v prdeli
Go to Top of Page

Nixonek
Starting Member

16 Posts

Posted - 23/10/2007 :  10:10:32  Show Profile  Send Nixonek an ICQ Message Send Nixonek a Private Message  Reply with Quote
na jakej server se chystáte jít hrát?

kua dlouho sem t nebyl tak už nevim jak se tu postuje.. omlouváme se za případné nechtěně vytvořené zprávy.. :-)))

s bráchou máme předobjednanou sběratelskou edici a dneska možná vlítnem do bety esli se mu to podaří stáhnout..
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 23/10/2007 :  15:01:00  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
kdyz to napises este do vic topicku urcite to nikdo neprehlidne

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 23/10/2007 :  22:13:23  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by Rodier

tyhle awardy ma i Neocron.. a kde dneska je?



hod sem link, kde je vypis tech awardu pro neocron. Asi sem slepej, ale na offic strankach neocronu sem nic takovyho nenasel, wikipedie taky nic nepise.



Holt nemaj duvod si pomerovat penisy.

Mimo jine
http://web.archive.org/web/20040430063231/http://www.neocron.com/img/NeocronBanner02.gif


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 23/10/2007 :  22:45:09  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
Holt nemaj duvod si pomerovat penisy.

Mimo jine
http://web.archive.org/web/20040430063231/http://www.neocron.com/img/NeocronBanner02.gif


Tomu rikam argument! Jinak receno zadny awardy nejsou. To cos postnul v tom banneru, tak sou akorat cisla z recenzi ruznejch magazinu.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 24/10/2007 :  03:49:39  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
to je jedine cojsem nasel. Vzhledem k tomu ze to v tom roce dostalo nejvetsi hodnoceni ze vsech online her, muselo to logicky dostat i awardy. Navic jsi offtopic a asi ti dam ban


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 24/10/2007 :  10:07:13  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

to je jedine cojsem nasel. Vzhledem k tomu ze to v tom roce dostalo nejvetsi hodnoceni ze vsech online her, muselo to logicky dostat i awardy. Navic jsi offtopic a asi ti dam ban


prestan tu machrovat Rodiere s bananama a sklidni hormon. Vem to tak ze se opet potvrzuje ze si lempl jak noha a neumis ani jednat s lidma natoz abys vedel neco o gamesach :) proste porad stejna pisnicka...

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 24/10/2007 :  14:57:52  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Kua, tak tu vecne ctu ty vase akce lid versus rodier a uz je to celkem na sepsani denniku bridget jonesove :D
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 24/10/2007 :  15:43:08  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Navic jsi offtopic a asi ti dam ban

No hlavně že ty offtopic nejsi .... Každopádně není nad dobrý a pádný argument .
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 24/10/2007 :  18:40:36  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

to je jedine cojsem nasel. Vzhledem k tomu ze to v tom roce dostalo nejvetsi hodnoceni ze vsech online her, muselo to logicky dostat i awardy. Navic jsi offtopic a asi ti dam ban


Rodier opet nezklamal

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 24/10/2007 :  22:15:14  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Jen tak abych si zaflamoval :) ty awardy pro eve jsou celkem drsny..

Reader's Choice Favorite Graphics: 2006 nevim nevim

mno nic ..btw:vite ze nejlepsi klub sveta je Banicekhttp://voteyourteam.com/ (kua ted se divam ze ti zm**i z portugalska nas uz dohanej

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 26/10/2007 :  04:32:17  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
nj lamy z <insert hated game here> nepochopili ;)))
samozrejme modi ban dat nemohou a ani nechteji

jinak TR preorderuju :-D

Marwyn - klasik jako vzdy..tezka rana .]


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 26/10/2007 04:34:26
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 26/10/2007 :  09:08:11  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Jen tak abych si zaflamoval :) ty awardy pro eve jsou celkem drsny..

Reader's Choice Favorite Graphics: 2006 nevim nevim

mno nic ..btw:vite ze nejlepsi klub sveta je Banicekhttp://voteyourteam.com/ (kua ted se divam ze ti zm**i z portugalska nas uz dohanej



nejlepsi klub sveta je bohemka banicek to je nekdo v polsku?

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 28/10/2007 :  21:46:14  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Kdy to začíná vlastně ostrá verze? preorder tři dny dříve hraní, to znamená už zítra?
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 29/10/2007 :  11:14:11  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

nj lamy z <insert hated game here> nepochopili ;)))
samozrejme modi ban dat nemohou a ani nechteji

jinak TR preorderuju :-D

Marwyn - klasik jako vzdy..tezka rana .]



kdo se vsadi ze to rodier nevydrzi hrat ani 2 mesice, :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 29/10/2007 :  12:33:06  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Vzhledem k tomu že Rodier ještě nic nehrál víc jak dva měsíce,tak moc sázkařů se do toho asi nezapojí

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 29/10/2007 :  13:42:59  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
sakra tj fakt :) skratime to na polovinu :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

KrisCZ
Starting Member

53 Posts

Posted - 29/10/2007 :  16:01:24  Show Profile Send KrisCZ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Kdy to začíná vlastně ostrá verze? preorder tři dny dříve hraní, to znamená už zítra?


Preorder zacina 30.10.2007 v 08:01hod naseho casu (EU Server). Ostra zacina 02.11.2007.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 29/10/2007 :  16:21:43  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KrisCZ

quote:
Originally posted by spajdr

Kdy to začíná vlastně ostrá verze? preorder tři dny dříve hraní, to znamená už zítra?


Preorder zacina 30.10.2007 v 08:01hod naseho casu (EU Server). Ostra zacina 02.11.2007.




Fajn, no uvidím jak budu stíhat hrát současně hellgate london a tabula rasa
Go to Top of Page

Nixonek
Starting Member

16 Posts

Posted - 30/10/2007 :  15:02:01  Show Profile  Send Nixonek an ICQ Message Send Nixonek a Private Message  Reply with Quote
NA JAKEJ EU SERVER SE DE PAŘIT?


..pokud jich tam je víc :-) eště sem se k tomu nedostal
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 30/10/2007 :  15:03:33  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Je tam jenom jeden EU a tři US
Go to Top of Page

Nixonek
Starting Member

16 Posts

Posted - 30/10/2007 :  16:26:52  Show Profile  Send Nixonek an ICQ Message Send Nixonek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Je tam jenom jeden EU a tři US



..tak to je luxus ;-)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 31/10/2007 :  07:01:36  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
mazec, jede teprve preorder a už jediný EU server byl na high, zatímco ostatní při US stále jenom LOW. Akorát ty textury země oproti obrázkům co jsem viděl mi přijdou nějaké neostré, přitom mám dáno vše na max.
Go to Top of Page

Lucky_Lee
New Member

oko2

126 Posts

Posted - 31/10/2007 :  07:59:41  Show Profile  Send Lucky_Lee an ICQ Message Send Lucky_Lee a Private Message  Reply with Quote
Jen doufám že přidají aspoň jeden EU server jinak to dopadne tragicky po release.
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,29 seconds. on eygor Snitz Forums 2000