Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Tabula Rasa
 Tabula Rasa - General
 Tabula Rasa - General info
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Dirtas
Starting Member

BSG

57 Posts

Posted - 29/11/2007 :  07:12:50  Show Profile Send Dirtas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

quote:
Originally posted by KrisCZ

Je tu novy Cesky PvP klan - Play for Pleasure.


...kam ty na ty jmena chodis .... stacilo se trosku poradit a ne byt u vseho prvni nemuselo byt tolik CZ guild

Ja joinu Cthulhu po dohode s Gizmacem.


No trošku mi z tohodle zavání, jako by sis myslel, že tohle založil Kris boco .... Podle toho co vím, tak PfP jsou hráči z UO, kteří již pod tímhle jménem hrají několik let, takže to měnit nechtějí.
Go to Top of Page

Vali.
New Member

108 Posts

Posted - 29/11/2007 :  07:23:42  Show Profile Send Vali. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dirtas

quote:
Originally posted by Black

quote:
Originally posted by KrisCZ

Je tu novy Cesky PvP klan - Play for Pleasure.


...kam ty na ty jmena chodis ....




No trošku mi z tohodle zavání, jako by sis myslel, že tohle založil Kris boco ....


Taky my to tak vyznelo ... jako ze Black vi ze to zalozil Kris ...:)
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 29/11/2007 :  07:32:25  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KrisCZ
Osobne jsem zalozil PvP clan a chtel bych PvP.

a pak tohle
quote:
Originally posted by KrisCZ

Je tu novy Cesky PvP klan - Play for Pleasure. Je PvP aktivni jiz ted (a ma par wars jiz vyhlaseno) a pokud nekdo ma zajem tak kontakt na /tell kocourek, /tell bunny.



... proste jsem si z toho odvodil ze to zalozil Kris, pokud to tak neni tak se mu omlouvam, nicmene zbytek plati ze to jmeno je alespon pro me horsi nez CZF.

Black

Edited by - Black on 29/11/2007 07:33:12
Go to Top of Page

Vali.
New Member

108 Posts

Posted - 29/11/2007 :  07:36:27  Show Profile Send Vali. a Private Message  Reply with Quote
Se v praci taky nudis co? hehe. Jinak tohle:Osobne jsem zalozil PvP clan a chtel bych PvP.Je mysleno na CZF akorat to zle vyznelo.Prepis z clan fora CZF....Vznikl novy Cesky PvP klan "Play for Pleasure", kde je moznost ihned podstoupit Clan Wars (/tell kocourek). Momentalne jsou 3 clenove. U nas se jeste nejakou dobu CW konat nebude tak jen davam info pro ostatni. Pokud snad nekdo ma zajem i o Duel, kontaktujte opet vyse zmineneho.

Edited by - Vali. on 29/11/2007 07:48:14
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 29/11/2007 :  08:19:55  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
No prave ze moc nenudim, proto ctu mezi radky a tak to dopada.

Ted uz je mi to jasne ale vcera jsem si to prelozil jinak, sry.

Black
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/11/2007 :  08:31:36  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

No prave ze moc nenudim, proto ctu mezi radky a tak to dopada.

Ted uz je mi to jasne ale vcera jsem si to prelozil jinak, sry.



tydle konce roku by meli zakazat co ? sem se ted dva dny nedostal pomalu ani k tomu abych do hry lognul

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 29/11/2007 :  08:55:13  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Pokud jste někdo kolem levelu 12-15 ozvěte se na /tell Desure Chtělo by to pár lidí kolem stejného levelu kvůli instancím.

Jinak integrovaný voice chat ve hře chodí velmí dobře.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 29/11/2007 :  09:34:50  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Gabrieli ty mas Donn hotovy ? V kolik dnes budes hrat, ze bychom to pripadne zkusili.

Black
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 29/11/2007 :  09:37:34  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

Gabrieli ty mas Donn hotovy ? V kolik dnes budes hrat, ze bychom to pripadne zkusili.



No nemám, udělal jsem to až do konce sám, ale řeším stejný problém jako vy.

Včera jsem psal asi 2x Noemu jestli tam zajdem a nulová odpověď :(
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 29/11/2007 :  09:49:01  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Včera jsem psal asi 2x Noemu jestli tam zajdem a nulová odpověď :(



omlouvám se já mám problém s chatem - mám stažen zvuk hry na minimum protože mě bolí palice a pak si nevšimnu telu ... budu si muset asi udělat solo okno jen na tely a to mít puštěný.
kdyžtak si na mě pls napiš mobil stačí prozvonit na 608322775 ... nebo ideálně nainstaluj si to Ventrilo, to máme většinou puštěný vždy když hrajem s Blackem


Noe

Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 29/11/2007 :  10:30:00  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
no snad nemate problem s instancema , staci napsat do LFG kanalu a ona se behem minutky najde plna grupa


jinak Cthulhu je dalsi ceska guilda?

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive

Edited by - jerryNBK on 29/11/2007 10:51:02
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 29/11/2007 :  10:56:19  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Na www.svet-it.cz mají sběratelskou verzi za 1150Kč
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 29/11/2007 :  11:04:04  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jerryNBK

no snad nemate problem s instancema , staci napsat do LFG kanalu a ona se behem minutky najde plna grupa


jinak Cthulhu je dalsi ceska guilda?



My si jsme starší pánové s rodinama, tak my si u toho rádi pokecáme, dáme vínko, pohoda, klid...Srát se děckama v partě je to nejhorší čeho se bojím :-))
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 29/11/2007 :  12:15:14  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem kuknul na ty vize do budoucna a pak taky na stránku kde to psali a vypadá to na zatím nejlepší sajtnu o TR co jsem viděl.

http://www.tentonhammer.com/tr
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 29/11/2007 :  15:34:57  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
tak sem si to koupil a myslel si ze si zahraju prvni mesic volnej a mezitim si zaridim tu kreditku na platbu do zahranici a vono to chce hned pri registraci cislo ty kreditky to je bordel :-)
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 29/11/2007 :  16:00:55  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
no napis tam treba kreditku rodicu bo kamaradu a hned ja ti to ten volnej mesic veme , tak ji muzes smazat

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 29/11/2007 :  16:15:51  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jerryNBK

no napis tam treba kreditku rodicu bo kamaradu a hned ja ti to ten volnej mesic veme , tak ji muzes smazat



takze teoreticky staci tam zadat to cislo a pak se zatim nic platit nemusi ? platit pak uz muzu mojim cislem kreditky po uplynuti volnyho mesice ?

Edited by - Arach on 29/11/2007 16:16:49
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 29/11/2007 :  16:20:51  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

takze teoreticky staci tam zadat to cislo a pak se zatim nic platit nemusi ? platit pak uz muzu mojim cislem kreditky po uplynuti volnyho mesice ?



ano, ale vymysleny cislo tam zadat taky nemuzes bo si to checkuje nejakej algoritmus jehoz jmeno si nepamatuju :)

lastfm
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 29/11/2007 :  16:53:54  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Drive stacilo na aktivaci volneho mesice jakekoliv cislo vygenerovane pomoci kredit generatoru.
Kazdopadne je to pekna svinarna ze si nemuzes zahrat to co jsi si legalne koupil.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 29/11/2007 :  16:57:38  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
to jo, trochu me zacina mrzet ze sem si nejdrive nevyridil tu kreditku (to bude trvat 14dnu urcite....)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/11/2007 :  16:59:20  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

takze teoreticky staci tam zadat to cislo a pak se zatim nic platit nemusi ? platit pak uz muzu mojim cislem kreditky po uplynuti volnyho mesice ?



ano, ale vymysleny cislo tam zadat taky nemuzes bo si to checkuje nejakej algoritmus jehoz jmeno si nepamatuju :)



proste si zkusej stahnout 1 euro :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 29/11/2007 :  17:25:13  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Jsem naklonovanej, ale nemám žádné questy s clonem. Když nemám dokončem Oportunity Wirdernes první mapy tak bych to s clonem musel dělat celý znovu? To přeci nejde dokončit ten celý příběhový quest ... jak to řešíte v těhle příadech ... s level 14 postavou to dokončit nejde a když pojedu dál s klonem tak přijdu o jeden skoro dodělaný clon credit.


Noe

Go to Top of Page

KrisCZ
Starting Member

53 Posts

Posted - 29/11/2007 :  18:10:57  Show Profile Send KrisCZ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Jsem naklonovanej, ale nemám žádné questy s clonem. Když nemám dokončem Oportunity Wirdernes první mapy tak bych to s clonem musel dělat celý znovu? To přeci nejde dokončit ten celý příběhový quest ... jak to řešíte v těhle příadech ... s level 14 postavou to dokončit nejde a když pojedu dál s klonem tak přijdu o jeden skoro dodělaný clon credit.




Pokud naklonujes postavu napr. na lv14, tak budes na klonu mit vsechno hotovo do te chvile nez jsi si ten klon vyrobil. Uplne vse. A tak to bude vzdycky - udelas klona na 30lv a ten klon bude mit hotovo vse co mela original postava na 30lv z ktere jsi ji naklonoval (questy, ToO, logos proste vse, krome clone kreditu). ALE - vsechny takhle naklonovane postavy pak musis hrat extra dal, jelikoz vsechny questy co nema postava z ktere klonujes nebude mit ani onen klon z ni udelany. Kazda postava potom jede svoje ToO a ma moznost vydelat si sve vlastni clone kredity. Takhle se da klonovat do nekonecna...
Go to Top of Page

KrisCZ
Starting Member

53 Posts

Posted - 29/11/2007 :  18:14:26  Show Profile Send KrisCZ a Private Message  Reply with Quote
Jinak prima patch notes, skoda toho Military Surplusu, na ten jsem byl nazhavenej (ciste ze srandy sbiram komplety named Motor Asistu Lv28, mam jich 13 + 2variacni, ale nemam ani jeden kompletni):

http://eu.rgtr.com/en/news_article/patch_notes_and_known_issues_29th_november_2007
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 29/11/2007 :  22:13:07  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
No je to takové divné s těma klonama. Já jsem naklonoval teď na levelu 14 a chci pokračovat s klonem jako Sapper. Tzn. musím požádat o znovu přijetí do clanu, znovu si zadat všechny friends a oznámit jim, že nadále pokračuju s jinou postavou.

Trochu nezvyklé :-)
Go to Top of Page

KrisCZ
Starting Member

53 Posts

Posted - 30/11/2007 :  06:24:15  Show Profile Send KrisCZ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

No je to takové divné s těma klonama. Já jsem naklonoval teď na levelu 14 a chci pokračovat s klonem jako Sapper. Tzn. musím požádat o znovu přijetí do clanu, znovu si zadat všechny friends a oznámit jim, že nadále pokračuju s jinou postavou.

Trochu nezvyklé :-)



Neco pravidel i kdyz to nemam moc rad (ale tohle je zrovna jedno z nich):
http://www.tabula-rasa.phorum.cz/viewtopic.php?t=7
Vstoupils a zde jsou podminky se kteryma souhlasis, kdyz vstupujes. Pokud jsi je necetl tak pak s tim zkus neco udelat (jako ostatni) a popremejslej co s tim dal a dej vedet, stale se jedna o svobodu rozhodnuti...Co se tyka tech Friends, to je mi lito, ale to spis napis /petiton ve hre na vyvojare, ze kdyz klonujes, tak si klon nepamatuje kontakty (me to taky stve, ale neda se zatim nic delat).

PS: do klanu tusim jde prijmout 200 lidi, charakteru kazdy z nas muze mit max 16. V klanu je nas ted 39, kdyby kazdy chtel mit v klanu vsechny postavy (ne jen jednu, ale rovnou vsechny), tak uz ted by to bylo 624 postav (vim, je to prehnany, ale i kdyz by kazdy chtel jen 8 nebo 4 stale je to mazec a to se mi nelibi, tohle je i osobnejsi. Je to model co ti tu ukazuju a nemusel bych vlastne vubec...)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/11/2007 :  08:11:20  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KrisCZ

quote:
Originally posted by Gabriel

No je to takové divné s těma klonama. Já jsem naklonoval teď na levelu 14 a chci pokračovat s klonem jako Sapper. Tzn. musím požádat o znovu přijetí do clanu, znovu si zadat všechny friends a oznámit jim, že nadále pokračuju s jinou postavou.

Trochu nezvyklé :-)



Neco pravidel i kdyz to nemam moc rad (ale tohle je zrovna jedno z nich):
http://www.tabula-rasa.phorum.cz/viewtopic.php?t=7
Vstoupils a zde jsou podminky se kteryma souhlasis, kdyz vstupujes. Pokud jsi je necetl tak pak s tim zkus neco udelat (jako ostatni) a popremejslej co s tim dal a dej vedet, stale se jedna o svobodu rozhodnuti...Co se tyka tech Friends, to je mi lito, ale to spis napis /petiton ve hre na vyvojare, ze kdyz klonujes, tak si klon nepamatuje kontakty (me to taky stve, ale neda se zatim nic delat).

PS: do klanu tusim jde prijmout 200 lidi, charakteru kazdy z nas muze mit max 16. V klanu je nas ted 39, kdyby kazdy chtel mit v klanu vsechny postavy (ne jen jednu, ale rovnou vsechny), tak uz ted by to bylo 624 postav (vim, je to prehnany, ale i kdyz by kazdy chtel jen 8 nebo 4 stale je to mazec a to se mi nelibi, tohle je i osobnejsi. Je to model co ti tu ukazuju a nemusel bych vlastne vubec...)



Nevím, co to má společného s pravidly klanu. Jen jsem konstatoval, že by to s těmi klony chtělo ze strany vývojářů nějak malinko doladit.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/11/2007 :  09:06:16  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
chris ukazuje ze CZ ve jmene neznamena nezvladani vysokoskolske nasobilky aneb se rika Dej ..... funkci a vymysli lejstro

lastfm

Edited by - Rashaverak on 30/11/2007 09:07:46
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 30/11/2007 :  09:43:22  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Tak mam za sebou 3 dny trialu a vidim to asi takhle:

Pekne udelana krajina - to se mne vazne libi, je to hodne clenite a ruznorode, da se pouzivat terenu jako zbrane.
Hra je rychla, zabavna - jako strilecka je to fajn. Jde se lognout a dat si rychlou akci pri dobyvani/braneni zakladny.

Bohuzel to neni MMORPG - customizace charu je miziva, rozdelovani bodu do statu ovlivni vysledek pomerne hodne malo.
"Buildem" Nejde ovlivnit DMG - zalezi jen na zbrani.
Skill jsou bud uber (a ma je kazdy) nebo k nicemu (a nema je nikdo).
Vysledkem je ze nejsou buildy - kazdy jede totez.
Problemy s "balnace" - tam kde nic takoveho jako balance charu neni asi nemuzou byt ani problemy :) Jinak nedokazu pochopit jak je mozne, ze chary s nejvetsim armorem maji nejvetsi dmg? Tak jak hra stoji ted (a nejen na lowlevelu podle for) jsou support chary na nic.
System kdy hra nema oficialni fora je IMHO na howno (ze by se inspirovali uspecham Vanguardu? :)

Muj zaver - ja to kupovat nebudu - MMORPG to neni a instantni strilecky existujou lepsi.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 30/11/2007 :  10:09:44  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
Tak jak hra stoji ted (a nejen na lowlevelu podle for) jsou support chary na nic.




no mě to přijde naprosto naopak - support char mě přijde mnohem silnější než Soldier.

Jinak - Buildem ovlivnit damage pochopitelně lze, skill zbraně přidává krom jiného i damage zbraně.

Rozdílné Buildy ... mno vidíš já váhám mezi 2-3 možnými buildy ...

Skilly k ničemu - no 99% her má u každého charu nějaké skilly lepší a nějaké horší, v 99% her se nakonec vytvoří na každý povolání jeden vychytanej nejsilnější build - tak to holt je a bude.


Jinak to jsi jako po 3 dnech trialu poznal že většina skillů je k ničemu ? Nebo jen slepě papouškuješ nějaký neofficiální fora


Noe


Edited by - Noe on 30/11/2007 10:10:51
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/11/2007 :  10:13:07  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Taky si myslím, že buildy se dají vytvářet různé. Osobně jsem na tom jako NOE, řeším tak tři varianty.

TR má skvělé questy a výborné instance.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 30/11/2007 :  15:56:48  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe
Jinak to jsi jako po 3 dnech trialu poznal že většina skillů je k ničemu ? Nebo jen slepě papouškuješ nějaký neofficiální fora



Vytahl jsem char na lev 15 a pouzil klony - takze myslim ze muzu rict, ze jsem pouzil docela hodne skillu - a zjistil ze jsou az na vyjimky na howno. a prave po tomhle zjisteni jsem zacal procitat fora a zjistil ze tento nazor nemam sam (takze mozna fora telepaticky papouskuji mne? :)

Co se buildu tyce - pro mne neni vytvareni buildu o tom, ze cekam na lev 30 a tam narvu vsechny body do 2 skillu ktery jsou k necemu. Pro mne je to o planovani statu, jejich rozdeleni a trenovani skillu ktere jdou mezi sebou kombit a chainovat.

(jinak ja se tady nerozepisuju proto, ze bych touzil po flame - pokud vas TR bavi tak vam zavidim, protoze ja uz nemam asi rok coi hrat :(( a doufal jsem, ze TR mne chyti - ale je to proste jinej typ hry nez co mne vyhovuje - neimplikuju tim, ze je to spatna hra - jen pro muj herni vkus moc easy.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Dirtas
Starting Member

BSG

57 Posts

Posted - 30/11/2007 :  17:54:44  Show Profile Send Dirtas a Private Message  Reply with Quote
Je pravda, že některé skilly jsou opravdu naprd, ale upřímně... 90% skill pointu narveš do skillu s Tierem 4.. Pak už najednou cítíš ten nedostatek a hle už je prostor pro různé kombinace.. Mít tohle na 5 a tohle na 3? nebo naopak? co se mi vic hodi? osobne mam se sniperem tezky nedostatek skill pointu... rage, called shot, stealth armor, torqueshell rifle.. a co dal? sprint? lighting? carpet bombing? teh skillů je tu hafec a nemyslim si že prevladaj ty špatný.. Staty mě taky vadí... je jich malo, ale přece jen vidim alespon 3 různé možnosti.. Vše do body, vše spirit, a nebo balance... teh možností je víc.. Dungeony jsou výborné, jen bych za ně na tom lvlu 30+ dával větší reward.. a víc questů do nich.. Jako sniper můžu v planetau krásně grindovat na stalkerech a mam cca 5k expu za minutu + nice dropy. Co stalker to aspon 4 itemy... Trošku mi přijde, že zatím jednotliva povolani jsou nevyrovnana na pvp 1v1.. i kdyz zaleží na fantazii.. Zažil jsem, jak sem si dal pvp s kamosem a uz sem ho mel na musce a miřim ( sniperka musi 3sekundy mirit, jinak se střela prerusi) a kamos se schoval za bednu.. Takle me asi 3x vypek až se dostal ke me, a kill tohle se mi opravdu libilo a je docela dobre, že se da efektivne vyuzivat terén. Má to svoji akčnost Craft mi zatím příjde celkem jednoduchý, ale je to jen začátek a věřím, že se to zvedne, jelikož autoři docela slušně makají.. viz patch notes. Mě ale nejvíc chybí, nějaké to ultimate vybavení z bossů.. Nodropy a podobně.. Přece jen mi přijde, že ten armor vypada pořád stejne...
Shrnuto podtrženo.. Tabula Rasa má podle mě velkou budoucnost a určitě je to pro mě druhé nejlepší MMO hned za Anarchy Online.
/end
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/11/2007 :  18:19:25  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
skoro slintam :)

lastfm
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 30/11/2007 :  19:20:40  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
jj souhlas s dirtasem , taky musim rict ze tabula rasa urcite neni pro kazdeho

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 01/12/2007 :  13:22:29  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
Takova dulezita informace, s novym patchem pribude 1 bezplatny respec vsech charakteru (budou se nerfovat nektery skilly - treba rage) tento respec bude jednorazovy po prvnim prihlaseni po patchy do hry, takze zbytecne neklonujte


Jinak blacku a noe - posledni 3 dny se vas snazim nahodit do guildy ale zatim jsem vas nenzastihl online, kdyztak mi pls napiste na icq az lognete(nemam vase icq, jak icq udelalo pruvan v protokolech, tak se mi ztratilo) a ja poslu invite. Nebo napiste /tell xxhell (gil-galad) a on vas invitne, je ve hre casteji nez na

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/12/2007 :  13:50:43  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Zhodnocení high end content
http://boards.stratics.com/php-bin/tr/showflat.php?Cat=&Number=11553&page=0&view=collapsed&sb=5&o=&fpart=1
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/12/2007 :  14:17:42  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Zhodnocení high end content
http://boards.stratics.com/php-bin/tr/showflat.php?Cat=&Number=11553&page=0&view=collapsed&sb=5&o=&fpart=1




Tyhle topicy se objeví absolutně u všech online her po prvních dvou měsících.

U TR se přidává content každých 14 dní myslím.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 01/12/2007 :  15:51:15  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Připomína mi to LOTRO to nemělo taky žadnej end game content když vyšlo.Vydali několik books a hned je mnohem lepší situace i když eště to neni uplně ono, mno a s TR je to stejný takže tak za půl roku snad něco bude.

Nějakej náznak co přijde je tady špatně to nevypada http://www.playtr.com/community/community_news/elder_game.html

Jinak ten týpek má ale naprostou pravdu, high level obsah není.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Zodiac-r
Starting Member

35 Posts

Posted - 01/12/2007 :  21:25:19  Show Profile  Visit Zodiac-r's Homepage  Send Zodiac-r an ICQ Message Send Zodiac-r a Private Message  Reply with Quote
Máte nějaký odkaz kde se dá koupit klíč co TB elektronickou cestou?

http://s1.darkpirates.cz/c.php?uid=45190
http://www.hattrick.org
http://imazodiac.sweb.cz/DDD.jpg
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/12/2007 :  22:21:48  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zodiac-r

Máte nějaký odkaz kde se dá koupit klíč co TB elektronickou cestou?



Kdo by to byl řekl - plaync.com
Go to Top of Page

Zodiac-r
Starting Member

35 Posts

Posted - 02/12/2007 :  06:18:45  Show Profile  Visit Zodiac-r's Homepage  Send Zodiac-r an ICQ Message Send Zodiac-r a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Zodiac-r

Máte nějaký odkaz kde se dá koupit klíč co TB elektronickou cestou?



Kdo by to byl řekl - plaync.com



Skus jiný, nechce mi to brát kartu.

http://s1.darkpirates.cz/c.php?uid=45190
http://www.hattrick.org
http://imazodiac.sweb.cz/DDD.jpg
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/12/2007 :  09:09:07  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
Neda mi to abych nenapsal hodnoceni po prvnim dnu.

Jako dlouholety hrac CSka, ackoliv naposledy jsem hral pred rokem a momentalne jsem zavislosti zbaven, mam urcite naroky na 3d akci. Bohuzel TR tyto naroky vubec nesplnuje. A jsem si docela jist ze je nebude splnovat ani pro hrace 3d akci typu quake.

Pokud se na hru podivam z pohledu mmorpg, mam dva poznatky, strasne jednoduche a nedodelane je jeden. Druhy je NCSoft. Za nejhorsi mmorpg kterou jsem kdy hral povazuju lineage 2 a nemuzu se ubranit dojmu ze ncsoft ma jakysi interface a dle nej chrli jednu hru za druhou. TR ackoliv konceptualne docela originalni mi pripomina lineage v tolika ohledech ze je to pro me neprekousnutelne (grafika, menu, ovladani do jiste miry, vyvoj postavy). Opravdu by me zajimalo co s tou hrou ma spolecneho Garriot. Mozna jakysi obecny koncept kombinace rpg a 3d akce.

Takze ve finale po jednom dnu hrani. Hloupocke mmorpg zkombinovane s prisernou 3d akci. Nejsem tak blby abych hodnotil hru a hlavne mmorpg hru po jednom dni, ale prvni dojem je otresny. Mmorpg hra me vzdy chytne aspon na mesic a teprve pak poznam jak kvalitni opravdu je, tohle je po lineage2 druha mmorpg ktera me totalne nudi po prvnim dni, obavam se Gabe ze ode me free mesic nedostanes :( I kdyz se jeste pokusim v tom najit zalibeni.

Vsichni kterym se TR strasne libi mi ted muzete zacit nadavat jak strasne nemam pravdu ...

lastfm

Edited by - Rashaverak on 02/12/2007 10:34:23
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 02/12/2007 :  09:42:43  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

Neda mi to abych nenapsal hodnoceni po prvnim dnu.

Jako dlouholety hrac CSka, ackoliv naposledy jsem hral pred rokem a momentalne jsem zavislosti zbaven, mam urcite naroky na 3d akci. Bohuzel TR tyto naroky vubec nesplnuje. A jsem si docela jist ze je nebude splnovat ani pro hrace 3d akci typu quake.

Pokud se na hru podivam z pohledu mmorpg, mam dva poznatky, strasne jednoduche a nedodelane je jeden. Druhy je NCSoft. Za nejhorsi mmorpg kterou jsem kdy hral povazuju lineage 2 a nemuzu se ubranit dojmu ze ncsoft ma jakysi interface a z nej chrli jednu hru za druhou. TR ackoliv konceptualne docela originalni mi pripomina lineage v tolika ohledech ze je to pro me neprekousnutelne (grafika, menu, ovladani do jiste miry, vyvoj postavy). Opravdu by me zajimalo co s tou hrou ma spolecneho Garriot. Mozna jakysi obecny koncept kombinace rpg a 3d akce.

Takze ve finale po jednom dnu hrani. Hloupocke mmorpg skombinovane s prisernou 3d akci. Nejsem tak blby abych hodnotil hru a hlavne mmorpg hru po jednom dni, ale prvni dojem je otresny. Mmorpg hra me vzdy chytne aspon na mesic a teprve pak poznam jak kvalitni opravdu je, tohle je po lineage2 druha mmorpg ktera me totalne nudi po prvnim dni, obavam se Gabe ze ode me free mesic nedostanes :( I kdyz se jeste pokusim v tom najit zalibeni.

Vsichni kterym se TR strasne libi mi ted muzete zacit nadavat jak strasne nemam pravdu ...



No upřímně Rashi, já jsem od Tebe žádný měsíc zdarma nečekal :-)
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 02/12/2007 :  13:30:07  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Don Gizmo

Takova dulezita informace, s novym patchem pribude 1 bezplatny respec vsech charakteru

Na kdy je ten novy patch planovan?
Rage ma ted jen 25% coz je na prd. Takze bych si to momentalne predelal na tohle?
http://zeus.jrq.ch/trcb/index.php?x=50240911151000005002203565445108108108
Apropo ten H2H. Ma nejakou zvysenou dmg oproti zbranim. Vyplati se to? Zatim jsem videl jen jednoho tipka s mecem, tak nevim. Abych se zase negimpnul.
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 02/12/2007 :  13:51:45  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
mam technicky dotaz,
stazeno z ftp://ftp.playtr.com/
mam trial key [dik martin] play to ready, ucet activni,kdyz si vyberu server a chci se pripojit ukaze mi to servery eu,us ,vyberu ale - pise to ze server neodpovida,mohl by nekdo tusit v cem mam problem ? to je nakej vypadek ci co

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 02/12/2007 14:24:10
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 02/12/2007 :  16:19:12  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Je to nějaký divný, já mám disco pravidelně do 5 minut po nalogování. Nikdy jsem s tím problémy neměl.
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 02/12/2007 :  16:37:54  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Je to nějaký divný, já mám disco pravidelně do 5 minut po nalogování. Nikdy jsem s tím problémy neměl.


jesli mas upc, tak tady je problem:
http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=26518&whichpage=1

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 02/12/2007 :  16:43:08  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Don Gizmo

quote:
Originally posted by Gabriel

Je to nějaký divný, já mám disco pravidelně do 5 minut po nalogování. Nikdy jsem s tím problémy neměl.


jesli mas upc, tak tady je problem:
http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=26518&whichpage=1



Nemám. Ale asi to bude něco u mě.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 02/12/2007 :  22:25:16  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dirtas
určitě je to pro mě druhé nejlepší MMO hned za Anarchy Online.
/end


takze jsi ve skutecnosti chtel rict, ze je hodne spatne? :)

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,28 seconds. on eygor Snitz Forums 2000