Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Tabula Rasa
 Tabula Rasa - General
 Tabula Rasa - General info
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

nses
New Member

100 Posts

Posted - 02/12/2007 :  22:57:57  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
Neviem ci to tu bolo spomenute, ak ano tak sa ospravedlnujem.
Richard Garriott pripravuje nejaky special quest :-).
Viac info:http://www.space.com/news/070928_garriott_spacetourist.html
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 03/12/2007 :  13:00:58  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trasher

mam technicky dotaz,
stazeno z ftp://ftp.playtr.com/
mam trial key [dik martin] play to ready, ucet activni,kdyz si vyberu server a chci se pripojit ukaze mi to servery eu,us ,vyberu ale - pise to ze server neodpovida,mohl by nekdo tusit v cem mam problem ? to je nakej vypadek ci co



upc nemam mam wifi, ale ping na server mam ok, kdyz seto join na server, napise to ze zada server status a na 10 sec to zmrzne a pak napise unable to conect to server

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 03/12/2007 :  13:12:56  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
upc nemam mam wifi, ale ping na server mam ok, kdyz seto join na server, napise to ze zada server status a na 10 sec to zmrzne a pak napise unable to conect to server
[/quote]

mam presne ten samej problem (taky mam wifi) a nevim co s tim, vsechny onlinovky i gw taky od nc softu nebyl zadnej problem , zacinam litovat koupe :-)
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 03/12/2007 :  13:18:17  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Tak si taky dam +1
Mam GTS Praha 8 a zatim zadny problem. Obcas ve spicce to trochu laguje, ale nic hrozneho.
Go to Top of Page

leafeee
Starting Member

6 Posts

Posted - 03/12/2007 :  13:34:26  Show Profile Send leafeee a Private Message  Reply with Quote
firewall ste odblokovali?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 03/12/2007 :  14:57:11  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Pokud to nevíte, tak v TR nelze mít chary v rozdílných guildách. Dále pak po opuštění guildy běží týdenní timer, během kterého nesmíte vstoupit do jiné guildy, resp. clanu.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 03/12/2007 :  15:04:00  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Pokud to nevíte, tak v TR nelze mít chary v rozdílných guildách. Dále pak po opuštění guildy běží týdenní timer, během kterého nesmíte vstoupit do jiné guildy, resp. clanu.


Na general chanelu nekdo psal, ze se to da MOZNA obejit tim, ze se nechas vykopnout.
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 03/12/2007 :  15:06:01  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
jo , kdyz te z guildy kopnou , tak muzes okamzite joinout jinou

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 03/12/2007 :  15:11:02  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
No ten systém by měli doladit jako třeba v GW. Tam každý char je automaticky členem guildy. Kombinace limitu 200 charů v guildě + klonovací systém + pravidlo CZF o jednom charu v guildě je dost nepříjemná. Jakkoliv to díky tomu limitu 200 charů chápu.
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 03/12/2007 :  15:19:37  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
no ja pravidlo CzF moc nechapu , nikdy nebude v guilde 200 aktivnich lidi . Ted je situace takova , ze vetsina lidi na lvl 30 ma klon a tim padem jsou casto na nem , a jejich main je povetsinou off. Proti limitu nic nemam , ale mel by byt na cisle trebaa 2-4 (50-100) aktivnich lidi je lepsich nez 200 s pulkou neaktivni.

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 03/12/2007 :  15:49:35  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

upc nemam mam wifi, ale ping na server mam ok, kdyz seto join na server, napise to ze zada server status a na 10 sec to zmrzne a pak napise unable to conect to server



mam presne ten samej problem (taky mam wifi) a nevim co s tim, vsechny onlinovky i gw taky od nc softu nebyl zadnej problem , zacinam litovat koupe :-)
[/quote]

co mi chces rict ze sis koupil hru a nejde se ti vubec pripojit do hry ?

mne to najde servery a kdyz chci vstoupit do hry na 10 sec to zmrzne a napise unable to conect server,-jinka login,refresh serveru vse ok,trace na server a ping taky ok, jak na us tak na eu

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 03/12/2007 15:55:31
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 03/12/2007 :  15:55:46  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
nj vyhodte ty vase pripojeni z okna , ja mam wifinu od uplne obycejny malinky firmy ve stredoceskym kraji a jsem uplne vysmatej

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 03/12/2007 :  16:16:07  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

No ten systém by měli doladit jako třeba v GW. Tam každý char je automaticky členem guildy. Kombinace limitu 200 charů v guildě + klonovací systém + pravidlo CZF o jednom charu v guildě je dost nepříjemná. Jakkoliv to díky tomu limitu 200 charů chápu.


CZF bych vubec neresil. Ve spicce je tam asi 4-5 lidi online. Takze nemas proc brecet ze ti nevezmou klona. Proste leavni a pripojse jinam.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 03/12/2007 :  16:17:32  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:

mne to najde servery a kdyz chci vstoupit do hry na 10 sec to zmrzne a napise unable to conect server,-jinka login,refresh serveru vse ok,trace na server a ping taky ok, jak na us tak na eu



jo presne tak, zejtra to vyzkousim jeste na jinym pripojeni a kdyz to nepujde tak to prodam nebo s tim podpalim kotel

jaky maj ip ty servery abych si taky vyzkousel ping ?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 03/12/2007 :  16:23:54  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by Gabriel

No ten systém by měli doladit jako třeba v GW. Tam každý char je automaticky členem guildy. Kombinace limitu 200 charů v guildě + klonovací systém + pravidlo CZF o jednom charu v guildě je dost nepříjemná. Jakkoliv to díky tomu limitu 200 charů chápu.


CZF bych vubec neresil. Ve spicce je tam asi 4-5 lidi online. Takze nemas proc brecet ze ti nevezmou klona. Proste leavni a pripojse jinam.



No to je právě ono, díky tomu systému mají asi tak málo lidí online, protože jich mraky vidím na klonech.
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 03/12/2007 :  23:44:31  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

quote:

mne to najde servery a kdyz chci vstoupit do hry na 10 sec to zmrzne a napise unable to conect server,-jinka login,refresh serveru vse ok,trace na server a ping taky ok, jak na us tak na eu



jo presne tak, zejtra to vyzkousim jeste na jinym pripojeni a kdyz to nepujde tak to prodam nebo s tim podpalim kotel

jaky maj ip ty servery abych si taky vyzkousel ping ?


mno pripojeni je ok, ale mne to vubec nepusti do hry :]

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

leafeee
Starting Member

6 Posts

Posted - 04/12/2007 :  07:38:40  Show Profile Send leafeee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trasher

quote:
Originally posted by Arach

quote:

mne to najde servery a kdyz chci vstoupit do hry na 10 sec to zmrzne a napise unable to conect server,-jinka login,refresh serveru vse ok,trace na server a ping taky ok, jak na us tak na eu



jo presne tak, zejtra to vyzkousim jeste na jinym pripojeni a kdyz to nepujde tak to prodam nebo s tim podpalim kotel

jaky maj ip ty servery abych si taky vyzkousel ping ?


mno pripojeni je ok, ale mne to vubec nepusti do hry :]




tiez mi to nebezi,pusti ma to iba na americky server aj to iba rano
poobede mi to pri pripajani zmrzne alebo okamzite diskonektne a to som vypol aj firewall aj antivirus :/
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/12/2007 :  12:38:28  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
nemate nekdo zajem o TR? za 500 :) ucet. free month uz ted vyprchal.
mozna vymena za ucet v jine hre.. pripadne se na cene dohodnem.
icq 10905813


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 04/12/2007 :  13:39:51  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leafeee

quote:
Originally posted by Trasher

quote:
Originally posted by Arach

quote:

mne to najde servery a kdyz chci vstoupit do hry na 10 sec to zmrzne a napise unable to conect server,-jinka login,refresh serveru vse ok,trace na server a ping taky ok, jak na us tak na eu



jo presne tak, zejtra to vyzkousim jeste na jinym pripojeni a kdyz to nepujde tak to prodam nebo s tim podpalim kotel

jaky maj ip ty servery abych si taky vyzkousel ping ?


mno pripojeni je ok, ale mne to vubec nepusti do hry :]




tiez mi to nebezi,pusti ma to iba na americky server aj to iba rano
poobede mi to pri pripajani zmrzne alebo okamzite diskonektne a to som vypol aj firewall aj antivirus :/



a to mas full ? nebo taky ten trial ?
ja sem dneska zousel i jiny typ sitovky a stejne mi to pri log na server zmrzne, gm mi psal ale je z toho nakej spatnej

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 04/12/2007 :  15:42:32  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
tak je to mojim netem, asi ma providet nekde neco zablokovany

na jinym pripojeni to jde, takze hura do hry :-))
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 04/12/2007 :  18:27:10  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by Gabriel

No ten systém by měli doladit jako třeba v GW. Tam každý char je automaticky členem guildy. Kombinace limitu 200 charů v guildě + klonovací systém + pravidlo CZF o jednom charu v guildě je dost nepříjemná. Jakkoliv to díky tomu limitu 200 charů chápu.


CZF bych vubec neresil. Ve spicce je tam asi 4-5 lidi online. Takze nemas proc brecet ze ti nevezmou klona. Proste leavni a pripojse jinam.



----------------------------------------------------------------------

jj to je pravda , pravidla maji nastaveny pro hrace , kteri nehodlaji klonovat , takhle je to dost k prdu , kdyz pulka lidi neni online , protoze hraji na klonu

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive
Go to Top of Page

leafeee
Starting Member

6 Posts

Posted - 04/12/2007 :  19:35:44  Show Profile Send leafeee a Private Message  Reply with Quote


[/quote]
a to mas full ? nebo taky ten trial ?
ja sem dneska zousel i jiny typ sitovky a stejne mi to pri log na server zmrzne, gm mi psal ale je z toho nakej spatnej
[/quote]


mam zatial iba trial, hru mam objednanu a neviem ci nezmenim este providera, doobeda to relativne ide ale vecer si neskrtnem
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 04/12/2007 :  20:06:00  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

tak je to mojim netem, asi ma providet nekde neco zablokovany

na jinym pripojeni to jde, takze hura do hry :-))


muzes mi rict vcem sou tva pripojeni rozdilna ?

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 04/12/2007 :  21:14:08  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trasher

quote:
Originally posted by Arach

tak je to mojim netem, asi ma providet nekde neco zablokovany

na jinym pripojeni to jde, takze hura do hry :-))


muzes mi rict vcem sou tva pripojeni rozdilna ?



jedno je klasicka wifi v prdelakove a tam to nejde, asi ma neco vyblokovanyho, se ho musim zeptat
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 05/12/2007 :  10:58:33  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

quote:
Originally posted by Trasher

quote:
Originally posted by Arach

tak je to mojim netem, asi ma providet nekde neco zablokovany

na jinym pripojeni to jde, takze hura do hry :-))


muzes mi rict vcem sou tva pripojeni rozdilna ?



jedno je klasicka wifi v prdelakove a tam to nejde, asi ma neco vyblokovanyho, se ho musim zeptat


zeptejse na tyto porty
Richard Garriott's Tabula Rasa #153; nécessite l'ouverture des ports:2106, 80, 8001, 8101-8108, 7701-7704 UPD & TCP

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/12/2007 :  11:26:19  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

nemate nekdo zajem o TR? za 500 :) ucet. free month uz ted vyprchal.
mozna vymena za ucet v jine hre.. pripadne se na cene dohodnem.
icq 10905813



jasne rodiere, zavolej mi prosimte na 906 111 222 a na vyzvu rekni ze chces prodat tu TR

lastfm
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/12/2007 :  21:15:26  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Možná to víte, ale pokud ne, tak antialiasing aby správně fungoval, tak je třeba si vybrat profil custom a následně u nastavení stínů (deferred shadows atd.) vše vypnout a pokud máte přes ovl. panely grafiky nastaven nějaký režim AA tak se ten daný mód aplikuje a nebude to to trapné rozmazání co má ingame AA, nevýhoda je že to není už tak hezky osvětlené a chybí stíny.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 06/12/2007 :  14:30:08  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Rodier

nemate nekdo zajem o TR? za 500 :) ucet. free month uz ted vyprchal.
mozna vymena za ucet v jine hre.. pripadne se na cene dohodnem.
icq 10905813



jasne rodiere, zavolej mi prosimte na 906 111 222 a na vyzvu rekni ze chces prodat tu TR



tak jsem tam volal a je to prodany ;-))


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Dubovic
Starting Member

5 Posts

Posted - 06/12/2007 :  18:31:49  Show Profile  Send Dubovic an ICQ Message Send Dubovic a Private Message  Reply with Quote
Ahoj. Schanim nekoho do party/tandemu, kvuli prolezeni vsech moznych zakouti nove planety, aniz by se muselo tak casto zdrhat ci umirat.

kontakt: in-game /tell Dubovic
icq a spol viz kontakty na tomto foru
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 06/12/2007 :  23:37:05  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Na test serveru je nový patch s mnoha úpravami. Mimo jiné třeba předělání skillů u Biotechnika a Medica.

K nahlédnutí zde

Edit: Si tak říkám, když se dívám na ty patch notes, jestli nebude lepší tak na 2 - 3 měsíce přestat hrát a pak se vrátit do úplně jiné hry - víc dodělané :)

Edited by - Aramir on 07/12/2007 00:02:11
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 08/12/2007 :  11:27:21  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
presne to mam v planu

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 11/12/2007 :  09:46:35  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
nevite nekdo jak se zbavit toho ze pri zazonovani mi z tracku zmizi vsechny questy ?

jinak tabula rasa je priserna hra, prakticky vsechno mi vadi, ovsem neskutecne me chytla, paradox :)

moc nechapu lidi stezujici si na bugy, me ta hra na to jak je kratce po vydani prijde docela bug free, zatim nejhorsi vec co se mi stala ze mi zmizel vsechen equip, ale to mohlo byt tim ze jsem ho ze zacatku neopravoval takze se mozna znicil nebo tim ze jsem z trialu prechazel na ostrou, mozna potom vsechno zmizi(coz tedy neni uplne idealni reseni pokud to tak je), tezko rict, kazdopadne se mi to stalo na lvl 6 takze me to nejak netrapi.

pral bych lidem stezujicim si na bugy hrat vg

lastfm

Edited by - Rashaverak on 11/12/2007 09:49:58
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 11/12/2007 :  14:39:05  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Zbavit se toho nelze.
Těžkých bugů to moc nemá, ale na vyšších levelech mě to přijde takové nedodělané (třeba instance v Incline - Comm tower a další) + třeba totální nevyužitelnost Exobiologisty co se týče jeho skillů. A samozřejmě nesmíme zapomínat na neustálé lagy Miresu a dalších zón.
Ale zatím jeví docela snahu na vylepšování, tak se uvidí :)

Edit: Tak už je tu dneska nový patch se spoustou změn (pozitivních).

Edited by - Aramir on 11/12/2007 20:48:52
Go to Top of Page

Vali.
New Member

108 Posts

Posted - 12/12/2007 :  07:23:01  Show Profile Send Vali. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Zbavit se toho nelze.
Těžkých bugů to moc nemá, ale na vyšších levelech mě to přijde takové nedodělané (třeba instance v Incline - Comm tower a další) + třeba totální nevyužitelnost Exobiologisty co se týče jeho skillů. A samozřejmě nesmíme zapomínat na neustálé lagy Miresu a dalších zón.
Ale zatím jeví docela snahu na vylepšování, tak se uvidí :)

Edit: Tak už je tu dneska nový patch se spoustou změn (pozitivních).


Jo jo Mires me neskonale vytaci sem level 28 a ma mtoho fakt plny kecky kazdej quest je pro me desny utrpeni.
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 12/12/2007 :  08:48:35  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
Mires jsem víceméně vynechal, udělal jsem pár snadných questů a na levelu 29 šel radši do Plateau. S těma lagama absolutně nehratelný. Teď na levelu 32 ty questy dodělávám, s novou sadou rifle/shotgun to už celkem jde, sice to pořád laguje, ale vím, že moba sejmu tak na 3 výstřely místo 10 co předtím.
Go to Top of Page

Nixonek
Starting Member

16 Posts

Posted - 12/12/2007 :  09:13:21  Show Profile  Send Nixonek an ICQ Message Send Nixonek a Private Message  Reply with Quote
Nevíte kdy by mohli bejt zhruba jezdítka? :)
Go to Top of Page

Martin
New Member

100 Posts

Posted - 12/12/2007 :  15:42:10  Show Profile Send Martin a Private Message  Reply with Quote
Jak je to s otviranim beden? Mam Tools na max,'udelatko' na otvirani ma sanci kolem 1400% a presto mi to v Palisades u nekterych beden pise Your skill is low. Potrebuji lepsi Cipher Tool nebo je to bug?

LOTRO-Rozarka/Minstrel
Anarchy Online-Faller
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 12/12/2007 :  15:51:05  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Martin

Jak je to s otviranim beden? Mam Tools na max,'udelatko' na otvirani ma sanci kolem 1400% a presto mi to v Palisades u nekterych beden pise Your skill is low. Potrebuji lepsi Cipher Tool nebo je to bug?



jj lepsi tool

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Darrion
Starting Member

49 Posts

Posted - 14/12/2007 :  19:24:11  Show Profile  Send Darrion an ICQ Message Send Darrion a Private Message  Reply with Quote
jaké novinky chystají tvůrci pro Tabula Rasa odpovídal Starr Long na mmorpg.com http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/gameId/150/setView/features/loadFeature/1629

Planetside NEXT --> Star Wars: The Old Republic (2011) --> Warhammer 40k Online (2012)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/12/2007 :  18:49:56  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Feedback friday 14th December 2007

http://eu.rgtr.com/en/news/news_article/feedback_friday_14th_december_2007

Edited by - spajdr on 15/12/2007 18:50:07
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 16/12/2007 :  10:41:53  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
No že by měl konečně healing nějaký smysl ?
Go to Top of Page

Dirtas
Starting Member

BSG

57 Posts

Posted - 16/12/2007 :  17:25:37  Show Profile Send Dirtas a Private Message  Reply with Quote
Co přijde příště... vyměnej celou profesi za nejakou jinou?
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 16/12/2007 :  20:52:00  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Jak se pls meri ping ve hre zkusil sem trial a docela se bavil merenim casu nez me vendor po kliknuti otevre kram
v prumeru me to vychazelo tak na 3 min
rano kdyz byl server prazdnej tak to slo
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 16/12/2007 :  21:19:07  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
F4
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 16/12/2007 :  21:26:46  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
tak sem si to pomeril a musim nechat ze ping 91 400 prekvapil i me
ale pohybuje se to od 20k az po 80k
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 16/12/2007 :  21:29:01  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
tak dokonce i novy rekord v pingach 117 200
to je na 4 Mb linku slusny
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 16/12/2007 :  21:32:58  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Pokud jsi ve Wilderness, zkus změnit instanci. První docela dost laguje.
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 16/12/2007 :  21:40:55  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
preskocil sem do low instance a dokonce nadhernych 162 000 to je primo bozsky ping
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 16/12/2007 :  22:06:34  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Tak to je super :)
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 17/12/2007 :  00:23:09  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
dam ti radu - ten internet co mas vem a vyhod z okna , ja tam mam ping 20 (vidis za tou 20 zadny K nemam)

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000