Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Co je s Ennim? Aneb je to čórka?
 New Topic  Topic Locked
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/03/2007 :  11:47:14  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message
Jestli jste si všimnuli tak náš bývalí guild leader Enni se už nějakou dobu neobjevil ani na fórech. Na ICQ nereaguje a telefon nebere nebo ho položí (to se mu už snažim dovolat asi 3 týdny).

Nejvíce mi ale na to vadí to, že mi už čtyři měsíce posíla mojí 3D kartu kterou mi reklamoval a teď má pro mě novou. Poprvé co mi to posílal se mu to prý vrátilo (zajímavé od koudyho mi vždy došlo všechno) a řikal že mi to pošle znova.
No a od té doby se s nim už nemůžu spojit. Teď lituju toho že jsem si to nevyreklamoval sám, pač to vypadá že je buď Enni naprostej idiot nebo s náma už nic nechce mít a kartu mi zatáh.
Nicméně už asi počítám s tím že se nové karty nedočkám a že mě Enni slušne okradl.

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 17/03/2007 :  12:28:49  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message
koukám enni je pěknej grázl a to ve hře vypadal dost v pohodě ... pokud byla drahá tak podej trestní oznámení, to dokáže leckdy prolomit ledy
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 17/03/2007 :  12:39:51  Show Profile Send Quartax a Private Message
quote:
Originally posted by Jorssk

Jestli jste si všimnuli tak náš bývalí guild leader Enni se už nějakou dobu neobjevil ani na fórech. Na ICQ nereaguje a telefon nebere nebo ho položí (to se mu už snažim dovolat asi 3 týdny).

Nejvíce mi ale na to vadí to, že mi už čtyři měsíce posíla mojí 3D kartu kterou mi reklamoval a teď má pro mě novou. Poprvé co mi to posílal se mu to prý vrátilo (zajímavé od koudyho mi vždy došlo všechno) a řikal že mi to pošle znova.
No a od té doby se s nim už nemůžu spojit. Teď lituju toho že jsem si to nevyreklamoval sám, pač to vypadá že je buď Enni naprostej idiot nebo s náma už nic nechce mít a kartu mi zatáh.
Nicméně už asi počítám s tím že se nové karty nedočkám a že mě Enni slušne okradl.


nj já to říkal vždy... Enni tu NENNI

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 17/03/2007 :  18:30:27  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message
quote:
Originally posted by SNowie

koukám enni je pěknej grázl a to ve hře vypadal dost v pohodě ... pokud byla drahá tak podej trestní oznámení, to dokáže leckdy prolomit ledy


pokud nema nejakej doklad dokazujici ze to ennimu predal a enni to prevzal tak ho svestky poslou doprdele jeste nez na to zacne vubec myslet

kazdopadne to bych od staryho Enniho necekal.. na druhou stranu nechapu proc davas Jorssku kartu na reklamaci nekomu jinymu kdyz neni problem to vyreklamovat sam

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 17/03/2007 18:39:00
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/03/2007 :  19:10:34  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message
Pac sem ji mel od jeho firmy a on to reklamoval jako jeho firma, ze jim tam vyplnil nejaky formular. Oni tu reklamaci prijali tak sem jim poslal kartu a tu novou kartu poslali na enniho firmu.
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 17/03/2007 :  19:20:34  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message
..hmmm.. zdá se že temná strana ovládla Enniho ..hmm.. Jorssk příště více přemýšlet by měl ..hmm..

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/03/2007 :  19:50:41  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message
Jo jorssk uz vi ze zadnemu kamaradovi se neda verit a hlavne od nej neco kupovat. Tobe kravko roznodne neverit na 100%.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/03/2007 :  23:00:33  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message
Neni nekdo s enni v blizsim kontaktu? Urcite tu nekdo byl .
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 19/03/2007 :  09:27:49  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message
to se mi nejak nezda, ze by chtel enni nekoho okrast..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 19/03/2007 :  14:04:36  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message
Spis bych rekl, ze ma nejake problemy doma, nebo mozna zdravotni. Jestli je v nemocnici, tak se nema naladu bavit a tak tipa telefon, ja bych to tak delal taky.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 19/03/2007 :  17:14:28  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Spis bych rekl, ze ma nejake problemy doma, nebo mozna zdravotni. Jestli je v nemocnici, tak se nema naladu bavit a tak tipa telefon, ja bych to tak delal taky.


tak nejak to bude. asi si nasel novou onlinovku.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 19/03/2007 :  18:12:25  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message
jorssku klid... to ze se mu nemuzes dovolat neznamena, ze te okradl.

Ja bych to do nej teda nerekl

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 19/03/2007 :  20:37:14  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message
Se na tebe vysral. To se stává.
Ber to pozitivně, příště už nenaletíš.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 20/03/2007 :  16:58:50  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message
Tak alespon muze napsat SMS. Ale je fakt ze mohl treba slitnout s komina nebo ze strechy....
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 20/03/2007 :  17:28:30  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message
no pokud Ti položí telefon jak píšeš v úplně prvním postu tak to vypovídá o tom že o tobě ví. Ledaže by pak ten tel típal někdo jinej než Enni.. Mě se taky zdál v poho a tohle bych do něj neřekl.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/03/2007 :  17:47:03  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message
taky mu mohl nekdo ukrast telefon
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 20/03/2007 :  19:00:17  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message
Jenom blb by si nechal původní simku, podle které ho fízlové snadno vystopují, když už mobil ukradne.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/03/2007 :  19:06:47  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Jenom blb by si nechal původní simku, podle které ho fízlové snadno vystopují, když už mobil ukradne.


jako by fizly zajimal nejakej ukradenej mobil

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 20/03/2007 :  21:04:17  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Jenom blb by si nechal původní simku, podle které ho fízlové snadno vystopují, když už mobil ukradne.


jako by fizly zajimal nejakej ukradenej mobil



presne... by je to stopovani stalo vic nez ukradenej telefon

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 21/03/2007 :  09:02:22  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message
No buď je to obsazene, nebo to nebere nebo to položí, nikdy to ale neveme. Už jsem mu posilal i takovou nasranou sprostou SMS a taky na ni neodpověděl. A proč se neozve tady na foru?
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 21/03/2007 :  09:09:00  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message
a co tak za ním zajet, víš kde bydlí? můžeš si na něj pozvat občasnké judo
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 21/03/2007 :  12:04:29  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message
A muzes si nasadit masku Vadera a mlatit ho FX kladelkem
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 21/03/2007 :  13:49:27  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

A muzes si nasadit masku Vadera a mlatit ho FX kladelkem

chrrrrr chrrrrrr chrrrrr ... Enni you have failed me for the last time
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 21/03/2007 :  14:24:51  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message
Ja nevim kde bydli, on bydli uplne nekde mimo. Asi na komine v pavucine a jeho otec je spider-man.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 21/03/2007 :  14:55:15  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja nevim kde bydli, on bydli uplne nekde mimo. Asi na komine v pavucine a jeho otec je spider-man.


ja deti nemam!

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 21/03/2007 :  15:07:31  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by Jorssk

Ja nevim kde bydli, on bydli uplne nekde mimo. Asi na komine v pavucine a jeho otec je spider-man.


ja deti nemam!

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 21/03/2007 :  17:20:40  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message
quote:
Originally posted by SNowie

chrrrrr chrrrrrr chrrrrr ... Enni you have failed me for the last time


Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 21/03/2007 :  17:25:57  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message
Jorssk sráží Enniho na kraj střechy. Enni se z posledních sil drží římsy.
Jorssk: Enni, jsem tvůj Guild Leader.
Enni: Neeeeeeeeee.
Jorssk k němu natáhne ruku: Pojď se mnou do SWG, je to tvá jediná šance.
Enni se pustí římsy a padá z osmého patra...

Jorssk maskuje Enniho pád tady na fóru tím, že se mu Enni neozývá...
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 21/03/2007 :  18:28:05  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Jorssk sráží Enniho na kraj střechy. Enni se z posledních sil drží římsy.
Jorssk: Enni, jsem tvůj Guild Leader.
Enni: Neeeeeeeeee.
Jorssk k němu natáhne ruku: Pojď se mnou do SWG, je to tvá jediná šance.
Enni se pustí římsy a padá z osmého patra...

Jorssk maskuje Enniho pád tady na fóru tím, že se mu Enni neozývá...



zapoměl jsi napsat že ho po pádu na dlažbu lootnul (jako správnej BH) a vzal si nejen svoji grafárnu ale i všechno ostatní Třeba Mandalorian slipy atd..

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 21/03/2007 18:29:13
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 21/03/2007 :  18:35:15  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message
Nene, Enni spadl na Century Pigeona, ktery zrovna projizdel okolo a ten ho odvezl v dali smerem ku hranicim znameho vesmiru, aby tam v klidu materske flotily nabral silu na boj s Darth Jorsskem. A proto tipa telefon, aby BHcka nevystopovala jeho pozici. Nebo mozna jenom prepnul na CZE chat a nevidi telly od Jorsska, kdovi...
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 21/03/2007 :  18:47:22  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden
....

Proto doporučuju Jorsskovi : v Praze na hlaváku vedle bufetu s bagetami je BH terminál, venku je parčík kde můžeš vypustit akaryd droida, tam v parku na lavičkách pak seženeš i lidi do grupy, cucněte si vasarian brandy, sedněte na skiff a jeďte to Ennimu nandat :))

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 21/03/2007 :  18:56:41  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message
No na lavickach tam spis sezene duchodce, kterym uz konci v SWG subscription, ti uz nikam nepujdou, nebo tam posedavaji SOE devove typu Smedleyho, kteri to tesne pred cilem bugnou. Jo a jenom bacha, az budes privolavat toho droida, aby neklepl nejakeho bezdomovce po hlave...
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 21/03/2007 :  19:08:45  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message
ten topic se zas zvrhnul ... tím správným směrem
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 04/04/2007 :  18:35:27  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message
co eny, neozval sa?

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 04/04/2007 :  21:55:58  Show Profile Send Miky a Private Message
quote:
Originally posted by Olusriel

co eny, neozval sa?
Enni tu Nenni prece.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 05/04/2007 :  20:38:11  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message
Omlouvam se ale mel jsem docela velike zdravotni potize... rozplacl jsem se na strese a k tomu jsem musel resit dost hodne neprijemnosti a mel jsem fakt hodne spatnou naladu... nehraju skoro vubec nic, nejsem v zadne jine onlinovce.. a duvod neni na to vubec nalada...
Jorssku kartu tady mam.. zkousel jsem ji a funguje je zabalena v orig. baleni a ceka tady na tebe, bud ti ji poslu a nebo bych ti ji privezl. Tim ze jsem prisel o auto tak to nebude tak jednoduche priject autem... No jak bych rekl par mesicu uplne idot. Chtel bych priject nekdy pristi tyden do PHA, musim tam vyresit par veci a sehnat si zbrojni prukasku abych odpraskl par lidi... Jorsku jestli chces napis mi na ICQ... a muzeme pokecat... par lidi co ma na me ICQ tak budu snaset narazky a pokud jsem nekomu ublizil tak se mu omlouvam...

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 06/04/2007 :  01:20:58  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message
ted uz to nespravis!

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 06/04/2007 :  08:19:06  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message
spis bych rekl, ze ted by se meli jisti lide naopak omluvit ennimu..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 06/04/2007 :  09:24:26  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message
Ja rikal, ze je to neco zdravotniho, nebo po nem sel Darth Jorssk a Enni ted schani high lvl boss loot zbran, aby se mohl branit.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 06/04/2007 :  22:37:30  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message
A proc neberes vubec mobil, nebylo by to prez nej snazsi? Jinak tu kartu neposilej, radsi ji privez. Doufam ale ze nebudu na to az prijedes zase cekat pul roku. Mas kliku dneska sem chtel objednavat na netu novou grafarnu. Musime se ale dohodnout na presnem dnu, protoze ja taky pracuju, aby si neprijel a ja nebyl dostupnej. Pac ted delam mimo prahu.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 07/04/2007 :  08:32:04  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message
quote:
Originally posted by Jorssk

A proc neberes vubec mobil, nebylo by to prez nej snazsi? Jinak tu kartu neposilej, radsi ji privez. Doufam ale ze nebudu na to az prijedes zase cekat pul roku. Mas kliku dneska sem chtel objednavat na netu novou grafarnu. Musime se ale dohodnout na presnem dnu, protoze ja taky pracuju, aby si neprijel a ja nebyl dostupnej. Pac ted delam mimo prahu.



V Bruselu????
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 07/04/2007 :  09:35:17  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Jorssk

A proc neberes vubec mobil, nebylo by to prez nej snazsi? Jinak tu kartu neposilej, radsi ji privez. Doufam ale ze nebudu na to az prijedes zase cekat pul roku. Mas kliku dneska sem chtel objednavat na netu novou grafarnu. Musime se ale dohodnout na presnem dnu, protoze ja taky pracuju, aby si neprijel a ja nebyl dostupnej. Pac ted delam mimo prahu.



V Bruselu????


PSSSSSSSSSST, to je tajemstvi....

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 07/04/2007 :  13:48:38  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message
na net se dostavam obcas... vic co a jak budu vedet v tydnu...

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 09/04/2007 :  14:52:47  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message
No tak hlavne si to zarid co nejdriv neminim na kartu cekat dalsi mesic, a napis mi na icq svoji adresu jestli se naseru tak abych vedel kde te hledat.
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 09/04/2007 :  16:12:38  Show Profile Send Sidinus a Private Message
quote:
Originally posted by Jorssk

No tak hlavne si to zarid co nejdriv neminim na kartu cekat dalsi mesic, a napis mi na icq svoji adresu jestli se naseru tak abych vedel kde te hledat.



Bu Bu Bu Brum Brum Brum

(příklad Interního humra)

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 12/04/2007 :  22:18:47  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message
quote:
Originally posted by Jorssk

No tak hlavne si to zarid co nejdriv neminim na kartu cekat dalsi mesic, a napis mi na icq svoji adresu jestli se naseru tak abych vedel kde te hledat.


Některý lidi mě nepřestanou překvapovat.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 13/04/2007 :  08:45:15  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message
Mě taky ne, zase neodpovídá, Jestli budu na tu kartu čekat zase několik měsíců tak na něj už fakt seru.
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 13/04/2007 :  09:15:40  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Jorssk

No tak hlavne si to zarid co nejdriv neminim na kartu cekat dalsi mesic, a napis mi na icq svoji adresu jestli se naseru tak abych vedel kde te hledat.


Některý lidi mě nepřestanou překvapovat.


vzhledem k okolnostem se Jorsskovi vůbec nedivím že je nasranej. Já bych taky byl.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 13/04/2007 :  15:17:25  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Jorssk

No tak hlavne si to zarid co nejdriv neminim na kartu cekat dalsi mesic, a napis mi na icq svoji adresu jestli se naseru tak abych vedel kde te hledat.


Některý lidi mě nepřestanou překvapovat.


myslim, ze pokud bys mel u nekoho nekolik mesicu kartu, kterou ti reklamoval, a ani by ti nebral telefony, taky bys neskakal nadsenim.....

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 13/04/2007 :  18:38:28  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message
quote:
Originally posted by Carmax
myslim, ze pokud bys mel u nekoho nekolik mesicu kartu, kterou ti reklamoval, a ani by ti nebral telefony, taky bys neskakal nadsenim.....


Avšak dokázal bych to pochopit, zvláště potom co enni napsal. A rozhodně bych se neprojevil jak ukřivděný dítě.

Navíc co psal Jerzee je taky pravda... přesto tu nikde žádnou omluvu nevidím, tak doufám, že někteří jedinci jsou natolik chlapi, že se omluví aspoň přes ICQ.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 13/04/2007 18:38:48
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 13/04/2007 :  18:38:43  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Jorssk

No tak hlavne si to zarid co nejdriv neminim na kartu cekat dalsi mesic, a napis mi na icq svoji adresu jestli se naseru tak abych vedel kde te hledat.


Některý lidi mě nepřestanou překvapovat.


myslim, ze pokud bys mel u nekoho nekolik mesicu kartu, kterou ti reklamoval, a ani by ti nebral telefony, taky bys neskakal nadsenim.....


ne? ja treba jo, aspon bych ju nemohl rozbit

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Topic Locked
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,22 seconds. on eygor Snitz Forums 2000