Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - Questy/Buildy/Hinty
 60 lvl co nejrychleji
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Das
Starting Member

21 Posts

Posted - 19/04/2007 :  20:18:31  Show Profile Send Das a Private Message  Reply with Quote
Ahoj je mozne udelat 60 lvl za par dnu???? Jestli ano jak??

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 19/04/2007 :  20:48:40  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
6 dni played se da napohodu,jen to chce mit naky zkusenosti s lvlenim predchozich postav a mit dobrou pamet na questy. Jinak si splas nakej placenej(haha) guide joanna nebo jak se menuje ;)

GL

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

Das
Starting Member

21 Posts

Posted - 19/04/2007 :  20:54:27  Show Profile Send Das a Private Message  Reply with Quote
Jak to myslis nejakej placenej a ono podle me nestaci jen delat Q ne za ne sice dostanes dost ex ale stejne musis aji creepit.
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 19/04/2007 :  21:23:03  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johny

6 dni played se da napohodu,jen to chce mit naky zkusenosti s lvlenim predchozich postav a mit dobrou pamet na questy. Jinak si splas nakej placenej(haha) guide joanna nebo jak se menuje ;)

GL


a nesmis lootovat a nesmis spat ... right johny ? :P

to Das: try search

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/04/2007 :  09:21:37  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Vsechno je to o XP/hr.
Takze musis rychle lootovat a neztracet cas cimkoli (duely, alici/horda, etc), dale vedet kam presne kdy jit, vedet kdy je tzv. "grind time" a kdy mas delat jakej Q a jaky rozhodne vynechat, dale vetsinou nechodis instance, pokud teda nedostanes hned inv do grupy bez ztraceni casu hledanim grupy. Pak se jedna o velmi slusny XP/hr. Zkus www.wow-pro.com a najdi si Jame's guide. Hodne slusnej navod zadara a kamos udelal 61 sakra rychle na to ze mel cas 3-4 h denne.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 20/04/2007 09:24:01
Go to Top of Page

Das
Starting Member

21 Posts

Posted - 20/04/2007 :  12:32:27  Show Profile Send Das a Private Message  Reply with Quote
Nebylo by tu neco v cestine???
Go to Top of Page

Tazikus
Moderator

508 Posts

Posted - 25/04/2007 :  11:19:09  Show Profile  Visit Tazikus's Homepage  Send Tazikus an ICQ Message Send Tazikus a Private Message  Reply with Quote
Česky? To jako chceš návod kde ti napíšou.
Jdi do Tisícjehel a na místě pod skálou (pozice 33,28) přijmi úkol Zkouška znalostí.
Tento úkol tě zavede do nemrtvého města k člověku s jménem Párkl Fintběda, která tě pošle do knihovny Šarlatového kláštera.

No promiň, ale hru hraješ v EN (DE, FR, ESP) takže jakékoliv návody v CZ jazyce ti budou na ...

Hodně zdaru při expení.

Tazikus 70lvl Warrior - Drak´Thul@Immune(http://ctprofiles.net/2747128)
Tazi 60lvl Warrior - ER
Go to Top of Page

telekezteleke
Starting Member

96 Posts

Posted - 25/04/2007 :  13:45:04  Show Profile Send telekezteleke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tazikus

Česky? To jako chceš návod kde ti napíšou.
Jdi do Tisícjehel a na místě pod skálou (pozice 33,28) přijmi úkol Zkouška znalostí.
Tento úkol tě zavede do nemrtvého města k člověku s jménem Párkl Fintběda, která tě pošle do knihovny Šarlatového kláštera.

No promiň, ale hru hraješ v EN (DE, FR, ESP) takže jakékoliv návody v CZ jazyce ti budou na ...

Hodně zdaru při expení.






!!!!!!!!!! na 32 28 neni zadnej fintbeda
Go to Top of Page

Melinor
Starting Member

57 Posts

Posted - 05/05/2007 :  13:34:40  Show Profile  Send Melinor an ICQ Message Send Melinor a Private Message  Reply with Quote
Jsou na to ruzny specialni guidy kde ti primo napisou ti tam a tam a vem ty a ty questy, pak ruzne chodis, a nakonec to treba vse odevzdat, je to bez straty jakehokoli casu, guidy jsou vetsinou placene, pro info pisni na ICQ :)

329756978
Go to Top of Page

lavaza
Starting Member

25 Posts

Posted - 09/01/2008 :  16:23:55  Show Profile  Send lavaza an ICQ Message Send lavaza a Private Message  Reply with Quote
JE mozne udelat 60lvl za 5dni na pohodu ale bavime se o 120hodinach takze kdyz na tom stravis cistyho casu 120hodin je to 5dni a mas 60lvl ne ze 5dni a z toho na wow stravis 4-6 hodin denne....

""Hardrock Hallelujah""
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 22/07/2008 :  23:58:59  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
jednu takovou sem kdysi cetl .. tu Joanas.. ale prijde mi to vetsi ztrata casu cist nejaky pdf...

nejlepsi je proste hrat, akorat mit ve hre MobMap plugin - www.mobmap.de ten ti u kazdyho questu udela otaznicek (v quest logu) no a ty na ten otaznicek kliknes.. a hned vidis kde se ten quest plni i odevzdava = > neztracis cas.. jdesprimo.. a ani nemusis cumet do zadny guide..

jedina vyhoda guide je asi ta, ze ti rekne jak ty q brat za sebou.. ale to b ys to musel mit otevreny na 2. monitoru nebo tak neco..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Avastasian
Starting Member

1 Posts

Posted - 15/08/2008 :  10:04:00  Show Profile Send Avastasian a Private Message  Reply with Quote
Chci se zeptat , nebyl by tu nějaký borec , který by mi vyexpil 60 lvl +- za 400kč , mám 37druida a nebaví mě to do 60tky , kdyžtak moje icq 375 988 617 , díky všem ;-)
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 15/08/2008 :  12:10:49  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
Ne

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 15/08/2008 :  12:51:24  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Avastasian

Chci se zeptat , nebyl by tu nějaký borec , který by mi vyexpil 60 lvl +- za 400kč , mám 37druida a nebaví mě to do 60tky , kdyžtak moje icq 375 988 617 , díky všem ;-)



napis sem username a password a nekdo se tam urcite pripoji

lastfm
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 15/08/2008 :  13:27:18  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Avastasian

Chci se zeptat , nebyl by tu nějaký borec , který by mi vyexpil 60 lvl +- za 400kč , mám 37druida a nebaví mě to do 60tky , kdyžtak moje icq 375 988 617 , díky všem ;-)



napis sem username a password a nekdo se tam urcite pripoji


Hele dela ti to fakt dobre, zasirat fora takovejmahle retardovskejma postama?
Kamkoliv vlezu tam je neco podobnyho s tvym jmenem.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 18/08/2008 :  13:15:32  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Avastasian

Chci se zeptat , nebyl by tu nějaký borec , který by mi vyexpil 60 lvl +- za 400kč , mám 37druida a nebaví mě to do 60tky , kdyžtak moje icq 375 988 617 , díky všem ;-)


Kamarad zaplatil za powerleveling 3200 KC z 1-60, cekal na to prekvapive jen 11 dni, slibujou do 15ti. 400 Kc je opravdu vysmech.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Silius
New Member

146 Posts

Posted - 19/08/2008 :  20:12:36  Show Profile  Send Silius an ICQ Message Send Silius a Private Message  Reply with Quote
Existujou addony ktere ti ukazuji questy....
Tzn kde si ho vzal kam mas jit a vetsinou i co tam mas udelat proste vezmes ukol mrknes na mapu a jdes nemusis nic cist,nic hledat.......
Samozrejme bez drivejsich zkusenosti s lvlingem to bude pruda.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 19/08/2008 :  20:26:35  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Quest Helper

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000