Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - Questy/Buildy/Hinty
 help with sian rotam
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Hajzlik
Starting Member

1 Posts

Posted - 27/06/2007 :  11:43:41  Show Profile Send Hajzlik a Private Message  Reply with Quote
ahojky :) zhanam dobrovolnika z hordy ktory by mi pomohol tamnut vo winterspringu sian rotam. ja som alik na drakthule a ten biely lev sa objavy len v ramci plnenia questu ktory ma ale len horda. tak keby sa mi ozval niekto kto by ten quest bol ochotny ist robit a vydrzal by ma nezabit kym toho leva netamnem budem stastny ako blcha :)

Kalep
Starting Member

47 Posts

Posted - 14/08/2007 :  23:48:47  Show Profile Send Kalep a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajzlik

ahojky :) zhanam dobrovolnika z hordy ktory by mi pomohol tamnut vo winterspringu sian rotam. ja som alik na drakthule a ten biely lev sa objavy len v ramci plnenia questu ktory ma ale len horda. tak keby sa mi ozval niekto kto by ten quest bol ochotny ist robit a vydrzal by ma nezabit kym toho leva netamnem budem stastny ako blcha :)






pod radsi na rande

Kalep bacha abich ti neukrat hlasku
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 27/08/2007 :  13:12:36  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajzlik

ahojky :) zhanam dobrovolnika z hordy ktory by mi pomohol tamnut vo winterspringu sian rotam. ja som alik na drakthule a ten biely lev sa objavy len v ramci plnenia questu ktory ma ale len horda. tak keby sa mi ozval niekto kto by ten quest bol ochotny ist robit a vydrzal by ma nezabit kym toho leva netamnem budem stastny ako blcha :)

Tamne lva ... failne quest ... a jetště tě pak rozstříli na hadry .. to my u hordy zname tyhle pofiderní alienční loudily!!!

Pure holy palata ve full mersile na tebe

Edited by - PRIBOO on 27/08/2007 13:13:36
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000