Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Otazky a odpovedi
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 20/07/2007 :  15:03:32  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Doufejme, ze pribude vice lidi. Momentalne bych rad, aby stastlivci byli tak laskavi a venovali trochu casu lidem, kteri se nedostali a radi by vedeli neco vice, videli par screenshotu atd. :-)


Edit: Piste otazky, ja to pak procistim, aby mohli ucastnici v bete najit vsechno a odpovedet pokud mozno na kazdou otazku. :-)

Edit1: Vsechny zadam, aby zadne z techto videi a screeshotu co jsou a budou videt, nepostovaly ven (na jine weby). Pokud se to zjisti, tak vsechny prava rusim. Diky moc.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 14/09/2008 08:48:13

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 20/07/2007 :  15:13:49  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
me osobne by zajimalo hlavne hra za heal classy...uz jsme o tom dost cetli (ze jsou overpowered atd.) tak by me zajimalo jakym smerem se hejbli...
a prip. jak moc na jejich "vykon" budou mit vliv vyvojove vetve (tzn. jestli jako v jine hre naspecovanim je z tebe najednou uplne neco jinyho nez v jine vetvi)

a pak taky orc choppa...predstavuju si ho jako cistyho dmg dealera s nejvetsim potencialem :-)

a pak samozrejme jak moc te to chytlo a bavi

edit: ale rek bych, ze tyhle moje dotazy (prvni dva) budou mozna dost za hranici NDA...

no mmo

Edited by - celdric on 20/07/2007 15:14:20
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 20/07/2007 :  16:56:25  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Otázka: Přenecháte mi jeden z vás ten beta account dobrovolně?

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 20/07/2007 :  16:59:49  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Q1: jaky je prvni pocit z grafickeho provedeni? hybe se to, nebo to bude chtit silnejsi stroj?

Q2: tvorba postavy - slusny vyber? co vsechno jde navolit?

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 20/07/2007 :  17:46:22  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Ja bych uvital porovnani s WoW. Podle obrazku je to kopie. Jak to ale vypada ve skutecnosti?
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 20/07/2007 :  17:50:13  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
jak funguje targetovani?

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia


Edited by - nekrotyrael on 20/07/2007 17:51:21
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 20/07/2007 :  17:53:34  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Ja bych uvital porovnani s WoW. Podle obrazku je to kopie. Jak to ale vypada ve skutecnosti?



A Oblivion je podle obrázků kopie Far Cry ... sorry, ale tenhle flame jsem si nemohl odpustit.

To, ze dve hry vypadaji graficky podobne prece jeste neznamena, ze budou podobne i ve vsem ostatnim.

Me by spis zajimal celkovy pocit ze hry, jak je to chytlave, jak rozumne se to ovlada a pozdeji jake jsou ruzne classy, az to bude mit ten dotycny s cim srovnat.

Jinak dekuji te dobre dusi co mi sem dala pristup.
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 20/07/2007 :  18:01:02  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Ja bych uvital porovnani s WoW. Podle obrazku je to kopie. Jak to ale vypada ve skutecnosti?

Držte mě někdo....držte mě někdo....

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 20/07/2007 :  18:15:45  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
Jsem zvedavej hlavne na tu HW narocnost..nerad bych investoval nejak moc do noveho "zeleza" :)

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Jardat
Starting Member

11 Posts

Posted - 20/07/2007 :  18:45:45  Show Profile Send Jardat a Private Message  Reply with Quote
Nastaly malé technické problémy ohledně stahování. Oba dva soubory se po určité chvíli(od několika hodin po několik minut) sami vypnou a hlásí, že je vše staženo-což samozřejmě není pravda.Nejvíc jsem dosáhl 40,1%. Na beta forum je už 14 stránkový topic na tohle téma s různými radami ohledně instalace. Po pěti hodinách se mi to podařilo rozchodit. Takže malý návod pro následovníky:
1,stáhněte si GetRight www.getright.com
2,nainstalujte a otevřete(měl jsem ho otevřený)
3,na stránce s downloudem klikejte na část, kterou chcete stáhnout. Normálně stáhněte. V návodu je psáno že byste měli zapauzovat download což mi nefungovalo, takže jsem to nepauznul.(vyzkoušejte obě varianty)
4,pravým tlačítkem na myši klikněte na stahovaný soubor v okénku stahování a dejte vlastnosti.
5,označte si url adresu a dejte ctrl+c
6,otevře se vám okénko getrightu kde se to již normálně stahuje-pokud jste to měli pauzlý dejte save as
Snad vám to pomůže a ušetříte si nervy. Stahovací rychlost je malá okolo 20k/s snad se to časem zlepší. Odhad je zatím 56hodin.
Malá otázka: proč je to v hidden sekci a podle čeho určujete koho sem pozvat.

Trpaslík tělem i duší
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 20/07/2007 :  19:04:51  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
Tak zatim jsem dal tahat klienta a mozna uz behem zitrka bych to mohl poprve testnout, zatim nejsem schopen na dotazy odpovedet.

Ted par "zajimavosti" co jsem si precetl na foru (tudiz to neni z moji zkusenosti): Zatim je mozne hrat jen za dve rasy - greenskins a dwarves, pro kazdou rasu 4 "povolani" GS - Choppas, Black orc, Shamans, Squig Herders; D - Runepriest, Engineers a dalsi dve na ktere si nemohl vzpomenout. Na otazku zda je tam dost lokaci odpovedel: Alot. You wont be getting bored anytime soon. Uz je mozne vytvaret Guildy (jedna z prvnich jmenem Waaaagh prekvapive na strane Destruction; na strane Order - Karak Drakk rychle pribyvaji dalsi). Neco malo co jsme vycetl k rychlosti expeni 18-19lvl je potreba 80 000XP reward za quest 2100-2300XP.

No info celkem na nic, ale tak aby nestala rec...
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 20/07/2007 :  19:39:47  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Držte mě někdo....držte mě někdo....


srovnani se imo nevyhnes...a me osobne by odpoved na tuhle otazku taky pomerne zajimala ... navic pokud se to tu udrzi na informacni bazi tak to povazuji za prinos...

jo a ten HW by me taky hooodne zajimal...ale primarne pocitam s nakupem novyho pecka...

mimochodem jsou nekde na betatest forech zminky o verzi pro byt jakoukoliv konzoli?

no mmo
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/07/2007 :  20:47:59  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
srovnani s wowkem se sica zadna nova mmorpg hra jeste dlouho nevyhne ale milan to rekl zjevne zamerne jako snahu o vyvolani flamu

btw me to po prvnich screenech prislo graficky dost podobne wowku, ted uz mi to i graficky prijde uplne jine

lastfm

Edited by - Rashaverak on 20/07/2007 20:48:43
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 21/07/2007 :  10:53:49  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tarvis

Tak zatim jsem dal tahat klienta a mozna uz behem zitrka bych to mohl poprve testnout, zatim nejsem schopen na dotazy odpovedet.

Ted par "zajimavosti" co jsem si precetl na foru (tudiz to neni z moji zkusenosti): Zatim je mozne hrat jen za dve rasy - greenskins a dwarves, pro kazdou rasu 4 "povolani" GS - Choppas, Black orc, Shamans, Squig Herders; D - Runepriest, Engineers a dalsi dve na ktere si nemohl vzpomenout. Na otazku zda je tam dost lokaci odpovedel: Alot. You wont be getting bored anytime soon. Uz je mozne vytvaret Guildy (jedna z prvnich jmenem Waaaagh prekvapive na strane Destruction; na strane Order - Karak Drakk rychle pribyvaji dalsi). Neco malo co jsme vycetl k rychlosti expeni 18-19lvl je potreba 80 000XP reward za quest 2100-2300XP.

No info celkem na nic, ale tak aby nestala rec...


a kolik je xp za zabiti hrace nepsali? :)

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 21/07/2007 :  15:21:56  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
Tak se mi to konecne podarilo rozjet a spustit . Pro tvorbe postavy toho moc nastavit nejde. Akorat si vyberete bud greenskins nebo dwarfs. U Dwarfa se muzete rozhodnout za jake pohlavi. Greenskins nabizeji pouze male variantu. Vzhledove se nic zatim (doufam ze je to jen zatim)nastavit neda, takze vsichni zpocatku vypadaji stejne. Ty dve chybejici povolani co jsou na vyber u trpasliku, jak jsem vcera psal je: Ironbreaker a Hammerer. Ja jsem si vybral Grennskins - Black Orca a potom jsem jeste vyzkousel Shamana. Black Orc bude asi plnit klasickou roli tanka, daval mensi damage (oproti Shmanovi) a ma spoustu abilit jak na sobe udrzet moba. Pri prechodu na dalsi rank si v "karte" advances vybirate ruzne kouzla, buffy atd. Ty jsou rozdeleny do nekolika kategorii

Actions: tam si muzete vybrat kouzlo po kazdem dalsim ranku (levelu) (jsou tam napr. u Black Orca - threat u Shamana Ressurection atp.) nebo tzv. "Stat packages" (tj. +4intellect + willpower; +4strenght +4 weapon. Po vybrani nektereho ze spellu se vam hodi do normalniho hotbaru.

Morale: Ma jinak rozlozene ziskavani novych abilit, takze prvni morale abilitu si vyberete napr. v pulce druheho ranku (levelu). Morale se vam plni tim kdyz do nekoho rezete, postupne pribyva a vy pak muzete v urcitou chvily spustit kouzlo ktere jste si vybrali (neco jako Rage ve WoW). Cim vyssi rank daneho kouzla tim vice morale je zapotrebi.

Tactics: Je to podobne jako u Morale tj. dalsi typ tactics si muzete vybrat az dosahnete urcite hranice XP, ktera je jina nez hranice dalsiho ranku (levelu). Tactics funguji neco jako buffy (+5% chance block atp.) a maji svuj vlastni bar (panel).

Posledni zalozkou v advances je Skills bohuzel zde je jen velky napis Coming Soon .

Graficky styl je podobny WoW, ale nektere textury mi pripadnou detailnejsi. Bohuzel je v nastaveni grafiky jen moznost zmenit rozliseni. Je to trochu narocnejsi nez WoW. Mam tak kolem 20-40 FPS (ve WoW vetsinou 60), ale tohle asi nema cenu moc rozebirat, protoze si myslim ze na necem jsou jen provizorni textury, a engine zatim nebude moc vyladeny.

Jinak hrani za Shamana mi prislo rychlejsi a snazsi nez za Black Orca, ale to se takhle na zacatku stejne neda porovnavat az vyssi ranky ukazou jak na tom povolani jsou.

To jsou zatim me prvni dojmy a doufam, ze jsem vas tady moc nemystifikoval a svoje dojmy prida i nekdo dalsi a pripadne poopravy. Celkove se mi ta hra libi hodne, ale to asi kazdy MMO po 2-3 hodinach hrani. Zitra bych zkusil nekam hodit par obrazku, pripadne udelat nejake kratke video.
Go to Top of Page

Quizee
New Member

199 Posts

Posted - 21/07/2007 :  18:07:29  Show Profile Send Quizee a Private Message  Reply with Quote
Pokud si uz delal nejake questy jake byli resp. co si mel udelat?


Mondragon -TTH- SOLD
Member of international guild A'a Netjer
Stygian Ranger incoming

Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 21/07/2007 :  18:53:28  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
Zjimal by me Orc choppa Tarvisi jestli jsi zkousel
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 21/07/2007 :  19:08:56  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tarvis


Graficky styl je podobny WoW, ale nektere textury mi pripadnou detailnejsi. Bohuzel je v nastaveni grafiky jen moznost zmenit rozliseni. Je to trochu narocnejsi nez WoW. Mam tak kolem 20-40 FPS (ve WoW vetsinou 60), ale tohle asi nema cenu moc rozebirat, protoze si myslim ze na necem jsou jen provizorni textury, a engine zatim nebude moc vyladeny.



Mohl bys sem hodit na jakem stroji to hrajes, abychom meli srovnani?
Go to Top of Page

Jardat
Starting Member

11 Posts

Posted - 21/07/2007 :  20:26:53  Show Profile Send Jardat a Private Message  Reply with Quote
Taky se mi to podařilo rozjet. Mám shamana level 3(orc). Objevil jsem se uprostřed bitvy. Trpaslíci chránily pevnost a standarty. Pomocí katapultu se můžete nechat vystřelit na pevnost. Pokud nějaký orc vám zadává qest má nad sebou srolovaný pergamen. Přijmete qest a v pravo na obrazovce se vám objeví kolik čeho máte zabít či donést. Zároven se vám to i odškrtává. Qesty nemusíte ani číst, protože se vám na mapě udělá červený kruh označující oblast kde se plní.
Jeden příklad. Přijal jsem qest na odstranění trpaslíků kladivonosičů a kanovníků. Na minimapě se mi objevil kroužek, abych nezabloudil.Došel jsem ke katapultu a nechal se vystřelit na hradby. Okolo vás to bouchá a střílí, prostě krása. Nahoře byla nádrž s trpasličí zakotvenou lodí. Útok na prvního hammerera jsem začal cursou, která mu po dobu deseti secund bere 4 lify. Následuje zelená koule zanechávající za sebou efektní kouřovou stopu. Tři rány a je mrtvej. Třemi ranami se mi nabije whaah či co a můžu použít specialitku, která mě léčí během boje. S canovníkama odstřelující z vrcholku naše pozice dole jsem udělal to samý. V případě nabrání více potvor na sebe , lze použít zrychlení běhu, ale sežere vám to "manu". Pak hupky dupky spět. Odevzdat a xp a odměna jsou doma.
Ovládání je podobné jako WoW i rozmístění všeho na obrazovce.

Trpaslík tělem i duší
Go to Top of Page

Quizee
New Member

199 Posts

Posted - 21/07/2007 :  20:44:41  Show Profile Send Quizee a Private Message  Reply with Quote
Zni to skvele nemohl by jsi sem hodit screeny z toho questu?Myslim jak to tam vypadalo :)


Mondragon -TTH- SOLD
Member of international guild A'a Netjer
Stygian Ranger incoming

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/07/2007 :  10:25:54  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
mozna hloupa otazka, ale pokud to hraje nekdo kdo uz ma nejake zkusenosti s betama jinych onlinovek, dokazete odhadnout na zaklade toho jak ta hra vypada ted kdy ji asi vydaji ? ;)

lastfm
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 22/07/2007 :  10:30:14  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
jestli se muzu zeptat,
Jaka je tam mapa, jak funguje? Jsou tam nejake souradnice?
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 22/07/2007 :  10:57:02  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

mozna hloupa otazka, ale pokud to hraje nekdo kdo uz ma nejake zkusenosti s betama jinych onlinovek, dokazete odhadnout na zaklade toho jak ta hra vypada ted kdy ji asi vydaji ? ;)


Nejpozdnější odhady co jsem našel je březen 2008, resp. 1. čtvrtina 2008.

Tzn. že si ještě minimalně pul roku počkaš :)
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 22/07/2007 :  10:58:53  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Těžko říct, jak je to po technické stránce (doufám, že to nebude další retail beta, ale toho bych se nebál vzhledem k tomu, kdo to dělá), ale po stránce contentu mají co dělat. Za každou stranu (order/chaos) jsou tři fakce, ve kterých jsou 4 povolání. A to je spousta questů, území a dalších serepetiček, když si vezmeme, že Mythic zatím neprozradil nic bližšího o elfech.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 22/07/2007 :  10:59:32  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
budou/funguji nejakym zpusobem ty threat specky black orca i v pvp? zatim jsme slyseli jen, ze taunt bude zvyhodnovat utoceni na black orca ve srovnani s ostatnimi cili v pvp...

tak by me zajimalo jak zjevne pve tank povolani bude fungovat v pvp...

trochu vic bych se rad dozvedel o specovani heal class :-), zatim se mi jevi, ze asi porad jsou dost op ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Jardat
Starting Member

11 Posts

Posted - 22/07/2007 :  11:04:44  Show Profile Send Jardat a Private Message  Reply with Quote
Je tam klasická minimapa + world mapa(písmeno M nebo u minimapy globus).
Malá zelená kolečka značí dostupné qesty, zlatá splněné. Červené kruhy(stačí dojít doprostřed) říkají kde se qest plní. Souřadnice impletované nejsou.
Je lepší se ptát aspoň vím na co se mám soustředit.

Trpaslík tělem i duší

Edited by - Jardat on 22/07/2007 11:05:50
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/07/2007 :  11:10:03  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ani me moc nezajima co mate za kompy ale spis jake kompy jste uvedli pri registraci do bety :) zajimalo by me jestli opravdu vybirali podle toho dxdiagu a o koho pripadne meli zajem

lastfm
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 22/07/2007 :  11:28:05  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

ani me moc nezajima co mate za kompy ale spis jake kompy jste uvedli pri registraci do bety :) zajimalo by me jestli opravdu vybirali podle toho dxdiagu a o koho pripadne meli zajem



Pokud se nepletu, tak někde psali že budou vybírat jak z nabušených PC, tak těch starších, takže ten dxdiag by neměl mít nějaký zásadní vlic. Samozřejmě, pokud bys to ani nerozchodil, tak tě tam asi nevezmou :)
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 22/07/2007 :  13:06:40  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
by som sa chcel spytat testerov ze ako na nic tato hra zaposobila ci ma spravnu atmosferu a vizera zaujimavo, proste ci si myslia ze ma buducnost (samozrejme s prihliadnutim nato ze je to beta a este to ma asi daleko k finalnej verzii:)
Go to Top of Page

Jardat
Starting Member

11 Posts

Posted - 22/07/2007 :  13:25:27  Show Profile Send Jardat a Private Message  Reply with Quote
Takže compa jsem uvedl toho co mám nyní. Shodou okolností jsem si pořizoval novej. Dvoujádro athlon 5600+, 2gb ram, grafika 6600 od kámoše, čekám až mi dorazí nová. Hejbete se to samozrejmě dobře, chtělo by to horší pc na porovnání.
Doted jsem hrál jen jednu onlinovku a to WoW od open bety do letošního jara. Byl jsem MT v Memento Mori, asi znáte to video z BWL. Tak ten trpaslík jsem já:-).
Atmosféra je super. Jsem zatím v prcní mapě, takže na posouzení je brzo. Je tam dost naskriptovanejch věcí. Veškeré boje co tam probíhaj. Např. Orci se najednou rozeběhnou k pozicím trpaslíků a ty je odbouchnou dělama. Přispívá to k atmosféře. Jediný co mě zatím sklamalo je, že nezačínáte jako houžvička, jak se říkalo, ale jste normální svalnatej orc. Trpaslíci maj vousy až k opasku místo strniště jak jsem se těšil.



Trpaslík tělem i duší
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 22/07/2007 :  13:36:10  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Mozno to este zmenia to finlanej verzie.
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 22/07/2007 :  15:14:20  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
K pocitaci: uvedl jsem svuj hardware popravde. Mam P4 D940 3,2Ghz; 2GB RAM DDRII; 7900GT 256MB.

Choppu jsem nezkousel vyzkousim napisu, pripadne hodim nejake dalsi screeny s kouzlama. Odhadnout jak je to daleko do vydani nedovedu, ale vzhledem k tomu ze je mozne hrat jen za dve rasy z 6, nejsou hotove skilly, tak to jeste asi nejakou chvilku potrva.

Uploadnul jsem par prvnich screenu (moc z nich videt neni ). Dovolena se to jmenuje umyslne . Doufam ze je nikdo nebude vystavovat na verejnych galeriich, to se na to potom vy....

http://www.edisk.cz/stahni/20189/Dovolena_07.rar_3.64MB.html

heslo: imperium

Go to Top of Page

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 22/07/2007 :  15:31:31  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
podle tech screenu to vypada zatim nic moc graficky

Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 22/07/2007 :  15:42:51  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
dakujeme za tie screeny....(inak naozaj to nedavajte na nijake fora alebo tak lebo by bolo smutne keby mu koly tomu dali ban + vy mi co v bete nie sme by sme stratili info z 1 ruky:) a o grafiku by som sa nebal som si isty ze bude vizerat dobre ved si staci pozriet nejake screeny na oficialnej stranke.....+ EA ma plno penazi a pochybujem ze kamenom urazu by bola prave grafika

a mala otazocka dost ma zaujima ako funguje colision detekcia bo je to jedna z veci co ma na tejto hre asi najviac zaujala.....
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 22/07/2007 :  15:49:22  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
Tak je to beta a ja verim, ze graficky se to jeste zlepsi.

Thing that are not ready for testing:

Character Creatiom/Customization
User-Interface Polish
In-Game Tutorial
Advanced CHat/Communication
Item Enchancment System
Advanced grouping functionality
Cloaks/Trophies
Advanced Player Guilds
Death System
Advanced RVR - City Capture
Full-featured Help System
Player Mounts
Long Distance Transportaion
Crafting
Empire Content and Careers
Chaos Content and Careers
High Elf Content and Careers
Dark Elf Content and Careers

Jinak jsem se docetl ze zatim maximalni rank (level) by mel byt 40.

A ted otazecka pro Jardeta: Dari se ti logovat do hry? Mne se zda ze jsou preplneny English a Germany servery protoze mne to pri logovani vzdycky odpoji . Ale na Francouzsky, Italsky a Spanelsky servery se dostanu bez problemu, bohuzel temto jazykum nejak nehovim.
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 22/07/2007 :  15:49:40  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
Hmm, co na ty screeny říct. Asi jen - MORE!!! MORE WAR!!! ;)

Ještě takový dotaz lidi co se dostali do BETY hrají DAOC? Uvedli předchozí BETA zkušenosti?
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 22/07/2007 :  16:15:55  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
DAoC jsem hral jen jako trial. V dobe kdy jsem se hlasil do bety War jsem jeste v zadne BETE nebyl. Stejne jsem to udelal v pripade bety Tabula Rasa a taky mne vzali :) . Nejake screeny jeste hodim ;)
Go to Top of Page

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 22/07/2007 :  16:33:51  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
nekdo ma holt mega stesti hlasil sem se na oboje a ani na jedno me nevybrali nezbejva nez cekat az to vyjde ale zatim to vypada slibne tu grafiku asi urcite vylepsej takze to bude pecka

Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/07/2007 :  16:51:16  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jestli se nejaky z techto shotu nebo pozdeji treba videi objevi venku, tak vsechny pristupy zrusim a necham tady pouze par vernych a spolehlivych lidi, o kterych vim, ze by takovou kravinu neudelali (=lidi co znam).

Vyber do Bety je random. Necekejte, ze by to bylo nejak jinak. Urcite maji nejake kriteria podle nich dulezite. Stejne, tak jak je pro ne dulezity uplny novacek na poli MMO, tak je pro ne dulezitej HC MMO player. Nehledejte v tom vedu :-). Zkratka mame smulu .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 22/07/2007 16:56:46
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 22/07/2007 :  17:13:44  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
asi jsem divnej...ale me se ta grafika celkem libila :-) a to, ze se to svizne hejbe na 6600vce (moje karta) beru jako velke plus :-D

no mmo
Go to Top of Page

Quizee
New Member

199 Posts

Posted - 22/07/2007 :  17:16:26  Show Profile Send Quizee a Private Message  Reply with Quote
Ty screeny vypadaji moc dobre.O grafiku bych nemel strach ucite ji zlepsi,ale i takhle je minimalne na stejne urovni jako wow dokonce bych rekl na lepsi.Doufam ze to do pul roku vyde osobne sem nehorazne natesenej


Mondragon -TTH- SOLD
Member of international guild A'a Netjer
Stygian Ranger incoming

Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 22/07/2007 :  17:36:12  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
Tak dalsi varka screenu. Protoze se mi nepovedlo lognout na English ani Germany server musel jsem hrat na French a proto jsou nektery texty takovy divny :D. Jsou tam "fotky" zakladnich kouzel Choppa + jsem "vyfotil" to okno s advances, jak jsem o nem psal vcera - morale, tactics atd. Je tam videt i Quest Log (bohuzel jsou texty francouzsky), ve stejne knize je i bestiar a nejaky help (ke kazde priserce v bestiari je i nejake povidani). Jinak dojmy z hrani za choppu je to proste damage dealer :), jaky ma "kouzla" si m muzete prohlidnout na screenech, nosit medium armor (heavy nevim protoze kdyz jsem za nej hral tak mi zrovna nic nepadlo :D). Jinak odmeny za questy se meni podle toho co vase postava muze nosit - takze za stejny quest jakozto Black Orc si muzete vybrat mezi stitem a mecem, shaman mezi dvema staffkama a Choppa mezi dvema mecema.

Screeny: http://www.edisk.cz/stahni/60124/Dovolena_07_02.rar_7.7MB.html

heslo: imperium
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 22/07/2007 :  18:02:43  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
V jednom videu vypravěl Barney, že jsou ve hře questy, které vlastně můžeš plnit ještě než ti je zadají - něco jako: Zabij 12 trpasličích embryi, ale já sem viděl, že už si jich asi 20 rozmlátil - tady máš odměnu. Funguje to tak? Nebo je to spíš tradiční způsob?
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 22/07/2007 :  18:13:58  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
Tak ja zatim jedu tradicnim zpusobem, tzn. vezmu quest a pak jdu zabijet to co musim. Ale jednou jsem se pripojil ke skupince, ktera delala nejaky group quest a kdyz jsme zabili "bosse" tak jsem diky tomu splnil quest ktery jsem urcite nemel zadany.

Protoze jsou servery plnejsi a plnejsi, tak uz se mi neda pripojit ani k frantikum. Podarilo se mi sice pripojit na Italsky server, ale nejde vlezt promo do hry, tak jsem natocil alespon jak vypada uvodni "login" obrazovka a jak momentalne vypada tvorba postav.

Video: http://www.edisk.cz/stahni/43002/Video_Dovolena_07_01.rar_10.26MB.html

heslo: imperium
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 22/07/2007 :  18:21:01  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tarvis

Tak ja zatim jedu tradicnim zpusobem, tzn. vezmu quest a pak jdu zabijet to co musim. Ale jednou jsem se pripojil ke skupince, ktera delala nejaky group quest a kdyz jsme zabili "bosse" tak jsem diky tomu splnil quest ktery jsem urcite nemel zadany.

Protoze jsou servery plnejsi a plnejsi, tak uz se mi neda pripojit ani k frantikum. Podarilo se mi sice pripojit na Italsky server, ale nejde vlezt promo do hry, tak jsem natocil alespon jak vypada uvodni "login" obrazovka a jak momentalne vypada tvorba postav.

Video: http://www.edisk.cz/stahni/43002/Video_Dovolena_07_01.rar_10.26MB.html

heslo: imperium



Super, jeste jednou diky za info, obrazky a videa :)

Choppa vypada celkem sympaticky :)
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/07/2007 :  18:24:42  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Slasha..orci nazvy jsou fakt supr. :-) Info paradni. Diky

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 22/07/2007 :  18:40:06  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
Btw je hezky videt, že ten choppa má na sobě jenom nějaký trosky brnění. To je fajn, prostě noobish style ;)
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 22/07/2007 :  18:50:17  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Ty obrázky se vám nemusí zdát, protože ve hře nejsou zatím lightning effects - jediné, kde jsou, je login screen :)
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 22/07/2007 :  18:55:21  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
Tak se nakonec zadarilo a pripojil jsem se alespon na French server kde mam Choppu :). Na videu je videt ten quest s vystrelenim jak popisoval Jardat, par souboju s trpasliky a nakonec opet dole odkud jsem se nechal vystrelit a rozhlednuti po krajine. Jinak jsem jeste chvilku hral za

Choppa zatim se mi jevi jako nejvetsi reznik z povolani ktera jsem zkousel (Shaman, Black Orc). I kdyz Shamana jsem nehral moc a u nej zalezi na co se specializujete, vybirate kouzla a ability (heal, dps).

Ode mne je to uz dneska asi vse, na pripadne dotazy na ktere budu schopen odpovedet odpovim az behem zitrka.

Video: http://www.edisk.cz/stahni/90066/Video_Dovolena_07_02.rar_35.24MB.html

Heslo: imperium
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/07/2007 :  19:29:48  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Konecne jsem se dockal "dabovanych" shoutu. Prechod do rage je supr. Doufam, ze Marauder bude mit pri mutacich taky nejaky pekny rev .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 22/07/2007 :  19:48:48  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
No přechod do rage měl už DAOC i s animaci - krysa za berserka, jelen za hera. LOTRO má podobný styl (dokonce i podobnou animaci). Tohle imo není objevení Ameriky. ;) Ale stejně se těším...
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000