Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Otazky a odpovedi
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/07/2007 :  20:01:01  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lahvan

No přechod do rage měl už DAOC i s animaci - krysa za berserka, jelen za hera. LOTRO má podobný styl (dokonce i podobnou animaci). Tohle imo není objevení Ameriky. ;) Ale stejně se těším...

Hehe to neni. Nevim jestli budou mit nejaky dabing ostatni shouty, ale rad bych, aby byly prave dabovany vsechny, napr. taunt atd.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jardat
Starting Member

11 Posts

Posted - 22/07/2007 :  20:30:43  Show Profile Send Jardat a Private Message  Reply with Quote
Ne nedaří. Ráno jsem se na chvíli připojil na anglickej. Odpo se mi to už nepodařilo. Pozval jsem kámoše z wowka a ty hráli za chopu na francouzkým. Dostali se až do rvr zóny, ale bohužel tam nebyl žádnej trpoš(hráč).
Co se týče plnění nezadaných gestů, tak to funguje. Něco někde seberete či zabijete a později vám nějaké npc dá odměnu + naskočí xp.
Grafika na obrázcích nevypadá moc pěkně, ale v pohybu to je skutečně pěkný. Stíny tomu dodávají realičnosti, i když občas prasí. Rip(ten co hrál chopu) si koupil brnko a po navléknutí měl stín ve tvaru kvádru. Brnění se podobalo odřené drátěnce jak jsme se shodli.
Colison detekce by mě taky docela zajímala, skusím v rvr zóně do někoho vrazit. Npcčkama se normálně dá probíhat.
Daoc jsem nikdy nehrál a betu jsem hrál jedinou wow, ale až otevřenou. Popravdě ještě nějaký fazolky či co:-)
Při srovnání chopy a shamana je dle mého lepší shaman. Na druhou stranu co předvádí chopa v berserkru je nářez. Něco jako mlýnek na maso, ale dlouho trvá než se berserkr nabije.

Trpaslík tělem i duší
Go to Top of Page

Quizee
New Member

199 Posts

Posted - 22/07/2007 :  20:44:08  Show Profile Send Quizee a Private Message  Reply with Quote
Ta logovaci obrazovka vypada dobre.Uz se vi kdy pribudou dalsi povolani?(moc to nesleduju)


Mondragon -TTH- SOLD
Member of international guild A'a Netjer
Stygian Ranger incoming

Go to Top of Page

Jardat
Starting Member

11 Posts

Posted - 22/07/2007 :  20:44:31  Show Profile Send Jardat a Private Message  Reply with Quote
Ted se nedaří připojit už nikam. Skusím to nainstalovat na starej komp at vidím jak to běží. Jinak do bety jsem se hlásil z novýho, takže parametry byly dle něj i s 6600kou.

Trpaslík tělem i duší
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 23/07/2007 :  00:04:46  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
A vy ako betatestery ste povinny davat nejake ,,hlasenia,, alebo to mas vsetko dobrovolne a ked chces tak napises ze tu mate chybu, toto je zle, toto dobre ?

Edit : Nie nie nie nie nieeee, ja to musim prestat pozerat ... to video je dobre :) Kokos, uz v tom betateste to vyzera fajn aj ja cheeeeeem betatest, teraz sa tak nehorazne nudim :) A pozeram ze aj ten regen HPciek je dost rychly, takze mozes stale valit.

Edited by - Pepo on 23/07/2007 00:08:52
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 23/07/2007 :  07:26:37  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
Povinny hodneceni je po nekterych questech (je tam neco ve stylu - ohodnotit v rozmezi 1-5, pribeh, obtiznost. Po chvily hrani (nebo pri logoutu) na mne vyskocila tabulka s dalsima otazkama napr. Cemu se chci venovat: Quests, Gorup Quests, RVR atd. Jestli je z hry "citit" Warhammer svet atd. Celkem je otravny vyplnit ten samy dotaznik nekolikrat, ale da se to prezit :).

2JARDAT: No ja doufam, ze nejak navyssi kapacitu serveru, prestoze se daji questy plnit bez toho aniz bys je cetl, tak ja si je rad prectu, protoze to maji fakt pekne napsane tou orkstinou. A jeste k tomu mi to ve francouzstine hazi misto nekterych znaku znacku trademarku a copyrightu a dalsi nesmyslny znaky...
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 23/07/2007 :  08:24:02  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Jeste bych mel taky otazku, cetli jste nekdo z vas co jste v bete, knihy ze sveta Warhammera? Pokud ano, pripomina vam to tu atmosferu?
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 23/07/2007 :  08:33:38  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Slasha..orci nazvy jsou fakt supr. :-) Info paradni. Diky



Orcish je ve svete Warhammeru udelana naprosto skvele a neodolatelne :)

"I'm gonna stomp 'em to dust. I'm gonna grind their bones. I'm gonna burn dere towns and cities. I'm gonna pile 'em up inna big fire and roast 'em. I'm gonna bash'eads, break faces and jump up and down on da bits dat are left. An' den I'm gonna get realy mean." - Grimgor Ironhide, Black Orc Warboss

Nicmene se zdaleka nejvic tesim na DE :) (inu 7 let stolniho Warhammeru, kde jsme hral prave za ne zanechalo svoje stopy)

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 23/07/2007 08:47:02
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 23/07/2007 :  09:03:39  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
Tak ja jsem bohuzel zadnou knihu, ze sveta Warhammer necetl. Pokud by jste mi nekdo nejakou doporucil budu jedine rad, protoze ten "svet" si mne za tu chvily docela ziskal
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 23/07/2007 :  09:11:38  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tarvis

Tak ja jsem bohuzel zadnou knihu, ze sveta Warhammer necetl. Pokud by jste mi nekdo nejakou doporucil budu jedine rad, protoze ten "svet" si mne za tu chvily docela ziskal


Zase až tolik jsem jich nečetl, ale u mě jako autor (co se týče čtivosti) jednoznačně vede William King. Má celou sérii, která začíná knihou Troll Slayer (Zabíječ Trolů, vyšlo to celé v češtině) a má asi 7 dalších pokračování, které se taky čtou jedním dechem. Je pravda, že v těchhle knihách trochu trpí atmosféra bezútěšnosti a tak trochu marného boje proti chaosu, protože víš, že nakonec stejně všem namlátí, ale zase se to sakra dobře čte a získáš celkem přehled o světě a jak to tam funguje.
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 23/07/2007 :  09:27:44  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
[quoteGurrshael Posted - 23/07/2007 : 09:11:38
--------------------------------------------------------------------------------

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by Tarvis

...

--------------------------------------------------------------------------------


Zase až tolik jsem jich nečetl, ale u mě jako autor (co se týče čtivosti) jednoznačně vede William King. Má celou sérii, která začíná knihou Troll Slayer (Zabíječ Trolů, vyšlo to celé v češtině) a má asi 7 dalších pokračování, které se taky čtou jedním dechem. Je pravda, že v těchhle knihách trochu trpí atmosféra bezútěšnosti a tak trochu marného boje proti chaosu, protože víš, že nakonec stejně všem namlátí, ale zase se to sakra dobře čte a získáš celkem přehled o světě a jak to tam funguje. ][/quote]

Díky za tip, zkusim mrknout jestli je u nas neco k dostani, kdyztak objednam pres net.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 23/07/2007 :  10:04:38  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

srovnani s wowkem se sica zadna nova mmorpg hra jeste dlouho nevyhne ale milan to rekl zjevne zamerne jako snahu o vyvolani flamu


Diky za pristup. Na rozdmychavani ohnu jsem uz stary brachu. To co postnuli Travis a Jardat me jako odpoved na moji otazku stacilo.

PvP v otevrene krajine tam asi nebude co? Myslim jako boje o hrady a pevnosti.
Jak vypadaji animece pohybu? Pokud budou tak dobre jako ta krava z WoW (uz si nepamatuji jak se ta rasa jmenuje "skleroza, taky vas to ceka") tak budu nadmiru spokojeny.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 23/07/2007 :  10:09:55  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by Rashaverak

srovnani s wowkem se sica zadna nova mmorpg hra jeste dlouho nevyhne ale milan to rekl zjevne zamerne jako snahu o vyvolani flamu


Diky za pristup. Na rozdmychavani ohnu jsem uz stary brachu. To co postnuli Travis a Jardat me jako odpoved na moji otazku stacilo.

PvP v otevrene krajine tam asi nebude co? Myslim jako boje o hrady a pevnosti.
Jak vypadaji animece pohybu? Pokud budou tak dobre jako ta krava z WoW (uz si nepamatuji jak se ta rasa jmenuje "skleroza, taky vas to ceka") tak budu nadmiru spokojeny.



V každé zóně (tier) má být PvP oblast, kde se můžeš mlátit s ostatníma. Čím vyšší tier, tím větší část celé zóny bude zabírat. Animace viz ta videa. Mě se líbí, nepřišlo mi na ní nic nepřirozeného.
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 23/07/2007 :  11:08:50  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Knizky jsou vyborne, jestli Te bavi ta hra alespon trosku, tak ta knizka Te dostane. Souhlasim s tim, ze William King je bezkonkurencni, cyklus Zabijeci doporucuji, je to surova, krvava fantasy...

saaaakrys, tak bych si tu betu zkusil a nikde zadna pozvanecka
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 23/07/2007 :  11:26:40  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Vzhledem k přecpanosti serverů pochybuju v rozesílání nových pozvánek někdy v krátkodobém horizontu.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 23/07/2007 :  12:11:19  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Knizky jsou vyborne, jestli Te bavi ta hra alespon trosku, tak ta knizka Te dostane. Souhlasim s tim, ze William King je bezkonkurencni, cyklus Zabijeci doporucuji, je to surova, krvava fantasy...

saaaakrys, tak bych si tu betu zkusil a nikde zadna pozvanecka



Spis bych rekl, surova tak akorat a hlavne plna jemneho utlocitneho humoru :) Zatim jsem necetl posledni dil tj. Orcslayer (u nas zatim jako posledni vysel Giantslayer - pokud je to uz jinak, tak me kopnete :)) ktery uz nepsal King, ale Nathan Long a podle ohlasu je to udajne nejlepsi kniha serie. Tak uvidime..

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 23/07/2007 :  12:26:57  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
Mam par otazek:

Jde vlézt do zóny opoziční frakce? Na mě to působilo tak, že jen do té RvR části a pak je plot.

Pokud jsem to pochopil správně, co se týče těch zón... Začínáš v Tier1 a poslední je Tier4 - celkem 9 zón obou ras.

Je možnost vrátit se z T4 na T1? Jestli ano, jaká je šance, že jako newbie sotva vlezu do RvR zóny dostanu instant kill od někoho naexpeného, kdo se tam vrátit zagankovat si lowlevely.

Jsou tam ještě jiné zóny, teď nemyslím dalších 9+9 od ostatních ras, ale prostě něco, kde se dá jen tak poflakovat a expit / gankovat :)
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 23/07/2007 :  13:23:09  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

quote:
Originally posted by night_hawk

Knizky jsou vyborne, jestli Te bavi ta hra alespon trosku, tak ta knizka Te dostane. Souhlasim s tim, ze William King je bezkonkurencni, cyklus Zabijeci doporucuji, je to surova, krvava fantasy...

saaaakrys, tak bych si tu betu zkusil a nikde zadna pozvanecka



Spis bych rekl, surova tak akorat a hlavne plna jemneho utlocitneho humoru :) Zatim jsem necetl posledni dil tj. Orcslayer (u nas zatim jako posledni vysel Giantslayer - pokud je to uz jinak, tak me kopnete :)) ktery uz nepsal King, ale Nathan Long a podle ohlasu je to udajne nejlepsi kniha serie. Tak uvidime..



ja jsem cetl i tu posledni Orcslayer a muzu rict, ze je to trosku o necem jinem, ale urcite si to precti, stoji to za to...
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 23/07/2007 :  13:32:35  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Ak mate zaujem tak sa mi dostalo 7 knih v elektronickej podoby do ruky (diky Eriador) a konci to Zabijec obru. Napiste mi na pkremel@yahoo.co.uk a ja vam ich mozem obratom poslat naspat.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 23/07/2007 :  13:35:17  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
by me zajimalo kolik lidi by hralo takovouhle betu kdyby ji nabidli za 5$ mesic...mam takovyho tusaka ze bych do toho asi sel :-D

no mmo
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 23/07/2007 :  14:23:18  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

by me zajimalo kolik lidi by hralo takovouhle betu kdyby ji nabidli za 5$ mesic...mam takovyho tusaka ze bych do toho asi sel :-D



nevim no ja doufam ze mi beta prijde a zaroven doufam ze neprijde protoze bych si to chtel zahrat na ostro ale pokud by prisla tak to nevydrzim :)

lastfm
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 23/07/2007 :  15:50:38  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
No ja to vidim tak ze kdyz halt neprijde tak neprijde, bude open beta a tam to snad klapne...

(dobre maskovana nervozita prozrazujici se snad jen na kost ohlodanymi nehty a obrovska kerka pres cela zada "WARHAMMER")

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 23/07/2007 :  19:56:04  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Skoda toho global timeru na abilitkach :(

Za prve se tim nastavuje hard cap treba na rychlost casteni (kazdej mava rukama stejne jako dalsich milion pandulaku) a za druhe se hra s global timerem stava tahovkou.

Edited by - VT on 23/07/2007 19:56:44
Go to Top of Page

Jardat
Starting Member

11 Posts

Posted - 23/07/2007 :  20:23:00  Show Profile Send Jardat a Private Message  Reply with Quote
Z warhammeru jsem četl všechny zabíječe (několikrát), dokonce i posledního(toho jen jednou) ke kterému se vyjadřovat nebudu, snad jen že King je fakt král. Pak jsem četl nějaký povídky i ty knížky od Thorpa + Warmammer 40k. Soudit atmosféru dle knížek je ještě brzo, ale už se moc těším až uvidím známá místa.
Dneska jsem to rozchodil na starým kompu, což je athlon1800+xp, 1gb ram a 9800pro. Cuká se to, když se otočím jinak to docela jde. Bohužel nevím jak zobrazit fps. Tarvisi pokud jsi na to přišel, dej mi pls vědět, at to sem hodím pro představu ostatním.

Trpaslík tělem i duší
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 23/07/2007 :  20:45:48  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Zkus FRAPS
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 23/07/2007 :  21:50:55  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Ak chces radu, NEINSTALUJ si fraps demo verziu .... *cenzura*

Edit : Jojo, sorrac :) Ja len ze kazdemu je jasne ako to chodi v dobe internetu, tak preco z toho robit take drahoty. Ale kludne to zmazem

Edited by - Pepo on 23/07/2007 22:41:48
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 24/07/2007 :  07:36:33  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Tarvis: Ze ja jsem ten svuj post vubec mazal . Nabizet nelegalni software je zakazany.


- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 24/07/2007 07:38:05
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 24/07/2007 :  08:41:02  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

Skoda toho global timeru na abilitkach :(

Za prve se tim nastavuje hard cap treba na rychlost casteni (kazdej mava rukama stejne jako dalsich milion pandulaku) a za druhe se hra s global timerem stava tahovkou.



musim rict, ze neni poprve co od tebe tohle slysim na tomhle foru, ale rozhodne s timto nazorem nesouhlasim...

tahovka znamena totiz neco trochu jineho...uvedu priklad...
sachy...tahnes figurou, cekas nez souper tahne figurou, pak tahnes opet ty....
tebou uvadene "tahovky"...tahnes(pouzijes specku), souper nic...tahnes(pouzijes specku)... tzn. behem boje si do velke miry svoje tahy urcujes sam a souper ma pouze velmi maly casovy ramec udelat svuj tah...jinymi slovy kazdy ma svoje tahy ale souper si je muze libovolne vuci tobe posouvat a navic je moznost, ze jich treba kvuli tve pohodlnosti(lagu spojeni klient server) udela vic nez ty...
to nemluvim o tom, ze u melee class vetsinou white dmg jede nezavisle na timerech...
a u casteru treba obvykle byvaj cast timey pomerne dost vetsi nez GCD...

jinymi slovy...tahovka to neni ani zdaleka...a kdo kdy hral turn based strategie prip. dungeonovky, kde skutecne se jel TB system mi da za pravdu...

no mmo
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 24/07/2007 :  08:56:50  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric
a u casteru treba obvykle byvaj cast timey pomerne dost vetsi nez GCD...



No to byvaji, ale kdyby byla moznost nejakym statem casteni zrychlit tak proste gcd (osklivy acronym z wow) bude hard capem (ktery se vsichni budou snazit reachnout a za pul roku bude kazdej pandulak castit zase stejne rychle).

Vanguard mel gcd 1.5 (nebo 1.2 ted nevim) a bylo to prilis. Proste real time turn based.

Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 24/07/2007 :  09:01:17  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Pokud by nebyl global cooldown, tak by systém musel být podobný tomu, co je v DAoC - tedy návazné specky třeba. Ale v DAoC jsi měl swing mezeru mezi útokem, i když už nevím, jestli to ovlivňoval nějaký atribut.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 24/07/2007 :  09:21:37  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by Aramir

Pokud by nebyl global cooldown, tak by systém musel být podobný tomu, co je v DAoC - tedy návazné specky třeba. Ale v DAoC jsi měl swing mezeru mezi útokem, i když už nevím, jestli to ovlivňoval nějaký atribut.



No jde hlavne o kombinaci instantu, chantu a klasickych specek a abilit.

Pokud mas gcd tak hra vypada nasledovne - instant, specka, instant.
Jenom trubka pojede - specka, instant, cekat na gcd, neco dalsiho.

Proste GCD maximalne omezuje hru a diky nemu nemuzes pruzne reagovat na to co se prave kolem tebe deje. GCD hru zpomaluje.


na druhou stranu hru zpomalujou i lagy klient-server...
a jeste porad si muzes svoje instanty setrit na jeho casty...rozcasteny spelly se daji prerusit apod.
naopak bych rek, ze prostoru pro taktiku je i v tomto systemu pomerne dost...
souhlasim s tebou, ze hrac sam o sobe jede v tazich, ale jelikoz tahy nejsou synchronizovany prese vsechny hrace ucastnici se konfliktu tak to proste nemuzes oznacovat jako tahovku...

nehlede na to, ze jestli si spravne pamatuju tak daoc mel opravdovych instantu naproste minimum s velkymi CD (takze max. 1x za boj)...

kdezto treba ve wow jsou instanty spis blizsi treba pojeti weapon stylu, ktere jsou synchronizovany rychlosti zbrane a tam asi nejaky CD byt musi...

no mmo
Go to Top of Page

Soptik
New Member

111 Posts

Posted - 24/07/2007 :  09:43:53  Show Profile  Send Soptik an ICQ Message Send Soptik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

Mam par otazek:

Jde vlézt do zóny opoziční frakce? Na mě to působilo tak, že jen do té RvR části a pak je plot.


No nam se stalo, ze v ne-pvp zone kde sme behali na lvl 3 s chopou jsme potkali lvl 7 trpose (rune priesta). Navic ten trpos sesmahl ve vesnici jednoho straznyho a my sme ty strazi ani nemohli pomoct, proste na nej neslo v tydle zone utocit. V PVP zone jsme byli jen chvilku, takze presne nevim, jak to tam bylo udelany, ale prislo mi to jako ze se da probehnout na druhou stranu... Ruku do ohne za to zatim nedam, ale ten trpos to nejak takhle asi udelal.

UO - CzH, Soptik (Drachenfels) - retired
WoW - Memento Mori, Ronia (Thunderhorn) - retired
WAR - Tears of Asur, Greerson (Karag Azgal) - active
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 24/07/2007 :  10:02:37  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Soptik

quote:
Originally posted by vlkodlak

Mam par otazek:

Jde vlézt do zóny opoziční frakce? Na mě to působilo tak, že jen do té RvR části a pak je plot.


No nam se stalo, ze v ne-pvp zone kde sme behali na lvl 3 s chopou jsme potkali lvl 7 trpose (rune priesta). Navic ten trpos sesmahl ve vesnici jednoho straznyho a my sme ty strazi ani nemohli pomoct, proste na nej neslo v tydle zone utocit. V PVP zone jsme byli jen chvilku, takze presne nevim, jak to tam bylo udelany, ale prislo mi to jako ze se da probehnout na druhou stranu... Ruku do ohne za to zatim nedam, ale ten trpos to nejak takhle asi udelal.



Kurna to je nejaky uchylny, v jakemsi rozhovoru tvrdili, ze jak prebehnes na enemy uzemi, klidne prave uz na low levelu, tak ses automaticky oznacenej jako PvP cil. Bud to teda preorali, nebo to nechapu, anebo je to "under construction" :)

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 24/07/2007 :  10:13:42  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Meddy: Bude normalne nenasilny. Predtim zminovali jako priklad reku. Prebrodil jsi reku a byl jsi v PvP zone. Pravdepodobne tam maji bug, ze PvP flagged hrac, ktery bojuje s NPC neni flagged i pro playery, kdyz jsou v PvE zone, tzn. na nej nemohou utocit.

Dalsi veci je, ze flagged enemy player ztrati po urcite dobe flag, opkud prejde do PvE zony. Otazka zni za jak dlouho a jaky jsou podminky, aby se z nej stal flagged v PvE zone (pokud to vubec jde).

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 24/07/2007 10:15:04
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 24/07/2007 :  11:03:27  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Mám-li hodnotit vzhled dle obrázků a videí - skvělé. Mythic nezklame v detailech, to co předváděl v DAoCu s texturama, se ve WH opakuje.
Třeba ty pařezy s utnutých stromů ... nebo textury země s tím vším prachem, úlomky kamenů.

Koukám že stromy se také klátí.

Nepochybuji o tom, že to po výtvarně-vizuální stránce bude vymakané. Nespatřil jsem zde žádné prefabrikované výlisky z renderovacích programů - krása.

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 24/07/2007 :  11:18:27  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Kdyby nekdo prehledl moji nabidku:

5000,- za wo beta account se vsim vsudy (secret word etc.)


Plati pouze dnes do vecera, pak prestanu mit zajem ) Penize mohu predat osobne cca do 50km kolem Prahy, nebo zaslu behem 30 sekund na ucet.


Jsem na telefonu 603400794.

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 24/07/2007 :  13:00:36  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
chtel bych se zeptat beta testeru (i kdyz vetsina tehle otazek se bude dat zodpovedet az na max lvl po mesici hrani, nicmene aspon momentalni pocity)

PVP

1) kdyz si predstavi trojuhelnik na jednom vrcholu nahodu na druhem equip a na tretim skill hrace kam by umistili bod uvnitr tohoto trojuhelniku. vim ze je moc brzo ale to je asi nejdulezitejsi vec.

2) co vsechno si pri boji hrac musi hlidat a co vsechno musi sledovat

3) rychlost boje, jak dlouho trva v duelu nez jeden padne

4) pohyb pri boji je mozny? da se vlastne kouzlit pri pohybu ? pomaha pohyb ? specky fungujou do urcite vzdalenosti na locknutej target ? da se locknout target ? otaci se postavicka automaticky za targetem ?

PVE

1) vzdy se taha jen jeden mob nebo jsou tam skupinky mobu.

2) co predvadi bossove jak moc tupi jsou, jestli dokazou prekvapit nebo maji treba jednu specku a to je vse.

3) da se v pve locknout target? da se pretahnout mob ? kdo dostane xp ten kdo prvni zautoci nebo ten kdo udela nejvetsi dmg ?

lastfm

Edited by - Rashaverak on 24/07/2007 13:01:23
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 24/07/2007 :  14:42:05  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
Na vetsinu otazek ted nejsem schopen odpovedet.

Castecne bych mohl napsat neco k bodu 4/PVP, ale je to zkusenost PVE :). Pri souboji se postava za mobem, pokud se pohybuje (prelagne nekam za mne), automaticky otaci. Na videu jsem se snazil pri jednom ze souboju pobihat a poskakovat kolem, bohuzel pravdepodobne byli nejake lagy nebo co a obcas se nedalo pouzit kouzlo/abilita, takze se mi zdalo lepsi bojovat s postavou na miste (samozrejme v PVP asi nebudou stat dva hraci vedle sebe a rezat se nez jeden padne ).
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 24/07/2007 :  21:15:20  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Vim, ze je na to hoodne brzo, ale pokud by nekoho beta nebavila a byl by ochotny ji zapujcit, tak bych byl moc happy. :-)

Jinak smazal jsem par offtopicu. Jeste to budu prochazet. Brzo toho bude opravdu hodne co cist, tak at je to trosku informativni. GCD tema a podobne topics zustanou. Tak se nedeste. :-))

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 24/07/2007 :  22:12:11  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Vim, ze je na to hoodne brzo, ale pokud by nekoho beta nebavila a byl by ochotny ji zapujcit, tak bych byl moc happy. :-)

Jinak smazal jsem par offtopicu. Jeste to budu prochazet. Brzo toho bude opravdu hodne co cist, tak at je to trosku informativni. GCD tema a podobne topics zustanou. Tak se nedeste. :-))



1. tuhle reakci muzes smazat
2. neslo by spis diskusi o GCD presunout na vhodnejsi topic?
3. neni na case zde krome jednoho big topicu udelat par mensich? :-D (holt jsem posedlej skatulkovanim do threadu...tak to tak berte...)

no mmo
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 24/07/2007 :  22:14:19  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Smazal jsem pouze dva topics. Reakce na VT nabidku. K cemu to bylo dobre? K nicemu. Diskuzi na tema moderovani muzeme vest pres ICQ. Uz jsem se k tomu vyjadroval nekolikrat.

Edit: Pokud nesouhlasis, muzes kontaktovat admina o spatnem moderovani. Delam co povazuju za spravne.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 24/07/2007 22:16:01
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 24/07/2007 :  22:14:24  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Musíme brát, že je to teprve začátek bety a eventuálně se do ní dostane víc lidí v pozdějších fázích, kdy už budou i jiné fakce, tedy i víc věcí na reporting, screenshoting a filming :)
Go to Top of Page

Jardat
Starting Member

11 Posts

Posted - 24/07/2007 :  22:19:49  Show Profile Send Jardat a Private Message  Reply with Quote
Při pohybu se kouzlit nedá-interupet
target se loknout dá jen s tím je občas problém jakoby vypadával
postavičce se otáčí za targetem jen hlavička
jde naagrovat tělem, ale co je zvláštní i když jsem nastřelil moba, který stál těsně u jiného tak šl sám. Takže pull je easy.-)
mob se přetáhnou dá funguje tam klasický agro. Dneska jsem se takhle s jedním shamanem přetahoval o moba
Jinak jsem si dneska vyzkoušel pvp. Doběhl jsem do rvr zóny(po několika pokusech). Při nabehnutí se vám odpočítává 10s a pak je na vás možno útočit. Byl jsem tam na levlu 4 ostatní kolem desítky, takže jsem jenom healoval. Udělal jsem pár sebevražedných náběhů, abych otestoval kolizní systém a skutečně funguje. Nepřátelskou postavičkou nelze proběhnout.
Taky jsem si udělal jeden public qest. Jedná se ogra či co to je v první mapě. Je potřeba více lidí. Když naběhnete dostatečně blízko, aktivuje se vám odpočet na zabití hopsavců(zelené příšerky). Po jejich zabití, dostanete za úkol, v časovém limitu otevřít určitý počet sudů. Pak ogr vezme výbušninu a otevře vrata, kterými na vás začnou nabíhat čím dál silnější vlny trpaslíků, až nakonec obdoba elite z wowu. Dostáváte hromadu xp + na konci rolujete o dvě zelenky.

Trpaslík tělem i duší
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 25/07/2007 :  07:18:46  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Diskuzi na tema moderovani muzeme vest pres ICQ. Uz jsem se k tomu vyjadroval nekolikrat.

Edit: Pokud nesouhlasis, muzes kontaktovat admina o spatnem moderovani. Delam co povazuju za spravne.



jestli tohle bylo na me? nevim proc...
co se tyce threadu...v tuhle chvili bych videl jako "optimalni" thread "obrazky&videa", "informace o PvE", "informace o PvP"... opravdu se mi jevi dost obtizne pro lidi proklikavat se X strankovym topicem aby se dovedeli to co je zajima a neco neprehledli


no mmo
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 25/07/2007 :  07:20:16  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
hmm s tim lockovanim targetu...znamena to, ze to melee classu drzi i automaticky v melee range, tzn. neco jak je stick v daoc?
nevim nevim jestli se mi to libi :-)

zajimalo by me...byli v rvr zone i souperi? jestli ano mohli na tebe utocit i hraci s velkou levelovou vyhodou? nekde se psalo, ze o X levelu rozdil bude boj uplne zablokovan

no mmo
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 25/07/2007 :  07:27:48  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Celdric: hm tak to jsem spatne pochopil. Sry. Nemuzu presunout posty. Topic o jednotlivych aspektech hry si muzete zalozit sami, klidne zaloz. Tim lepe.

Edit: Ad lockovani targetu. Z toho co napsal Jardat jsem pochopil nasledujici, ze ty jsi locknuty na target, ale pouze na autoattack, tzn. jako kdysi fungoval add-on u wowka, ktery ti drzel target i pres feign death apod. Zkratka jsi porad utocil a nemusel klikat znovu. Ostatni veci jsou plne v tve rezii. Postava musi byt face to face, pripadne vlevo/prave od tebe, zady k tobe. Coz uz rozviji pozicni specky, ktery jsou taky ve WARu. (a take musis dodrzovat melee range)

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 25/07/2007 07:33:42
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 25/07/2007 :  07:38:56  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

To Celdric: hm tak to jsem spatne pochopil. Sry. Nemuzu presunout posty. Topic o jednotlivych aspektech hry si muzete zalozit sami, klidne zaloz. Tim lepe.

Edit: Ad lockovani targetu. Z toho co napsal Jardat jsem pochopil nasledujici, ze ty jsi locknuty na target, ale pouze na autoattack, tzn. jako kdysi fungoval add-on u wowka, ktery ti drzel target i pres feign death apod. Zkratka jsi porad utocil a nemusel klikat znovu. Ostatni veci jsou plne v tve rezii. Postava musi byt face to face, pripadne vlevo/prave od tebe, zady k tobe. Coz uz rozviji pozicni specky, ktery jsou taky ve WARu. (a take musis dodrzovat melee range)



skoda, ze nemuzes ty posty presouvat... no muzu samozrejme udelat topic "obrazky & videa" ale ty linky na ne by musel dotycny asi prelinkovat sam...no mozna zkusim vyhrabat a prepostnout

co se tyce toho lockovani...jestli tam spravne ctu jardata tak pise, ze se "hlavicka otaci za targetem" coz pro me znamena, ze napr. caster se automaticky otaci tak aby mel porad los na casteni...to by zase dost znevyhodnovalo melery ne? a drzeni targetu aniz ho deselectnes bych bral jako "automatickou vec", kterou netreba specialne teda rozebirat ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 25/07/2007 :  07:42:51  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Hahah, tak jsme to zalozili uplne ve stejnou dobu. Ty linky prelinkuju ja. Tohle by mela byt moje prace, ne tvoje. Ta hlava je pouze visualniho charakteru. :-))

Edit: Diky

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 25/07/2007 07:44:07
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 25/07/2007 :  08:49:46  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jardat

Při pohybu se kouzlit nedá-interupet
target se loknout dá jen s tím je občas problém jakoby vypadával
postavičce se otáčí za targetem jen hlavička
jde naagrovat tělem, ale co je zvláštní i když jsem nastřelil moba, který stál těsně u jiného tak šl sám. Takže pull je easy.-)
mob se přetáhnou dá funguje tam klasický agro. Dneska jsem se takhle s jedním shamanem přetahoval o moba
Jinak jsem si dneska vyzkoušel pvp. Doběhl jsem do rvr zóny(po několika pokusech). Při nabehnutí se vám odpočítává 10s a pak je na vás možno útočit. Byl jsem tam na levlu 4 ostatní kolem desítky, takže jsem jenom healoval. Udělal jsem pár sebevražedných náběhů, abych otestoval kolizní systém a skutečně funguje. Nepřátelskou postavičkou nelze proběhnout.
Taky jsem si udělal jeden public qest. Jedná se ogra či co to je v první mapě. Je potřeba více lidí. Když naběhnete dostatečně blízko, aktivuje se vám odpočet na zabití hopsavců(zelené příšerky). Po jejich zabití, dostanete za úkol, v časovém limitu otevřít určitý počet sudů. Pak ogr vezme výbušninu a otevře vrata, kterými na vás začnou nabíhat čím dál silnější vlny trpaslíků, až nakonec obdoba elite z wowu. Dostáváte hromadu xp + na konci rolujete o dvě zelenky.



Super, paradni info, o tomhle questu jsem cetl jako o prvnim prikladu public questu a moc se mi libil. OK takze je jasne, ze na to aby ti aktivne public bezel, musis byt do urcite rozumne vzdalenosti a pokud mozno se aktivne ucastnit, pokud se nepletu, tak ten kdo tomu questu "da nejvic" by mel udajne taky nejvic dostat tj. snad item navic? Nevis jak to nakonec presne probehlo? Krome toho by ten q mel jit neustale opakovat - nedostals item, ktery jsi chtel? Tak do toho jdi znovu a snaz se.

BTW neni to ogre, ale giant - picovinka, ja vim, ale ve warhammeru je mezi nima celkem zasadni rozdil :) No a kdyz uz pixluju s pitchovinama tak to hopkavy je squig :) Obrovska zubata huba s hopkavejma nozickama a pidipazourkama, ktera je napul houba a napul zivocich - uchylarna co? Proste agresivni vsezravy zampionodlak :p Ono ale vzhledem k tomu ze orkove a goblini se narodili z houbovych spor prenasenych vesmirnym vetrem to zase az takovy shock neni :)

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 25/07/2007 08:53:19
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 25/07/2007 :  09:22:59  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Meddy zase ulitl, ale to neni nic neobvykleho

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000