Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Otazky a odpovedi
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 14/08/2007 :  14:18:25  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little
Mozna te zklamu, ale takovych lidi, je ted v bete imo takovych 80%

Celkem by me zajimala nejaka tabulka, kolik kdo nahlasil bugu, kolik kdo okomentoval questu, kolik kdo mel pripominek, kolik kdo nahlasil chyb v texturach atd atd.


Me nezklames ja to vim a proto si myslim ze dalsi uz nepotrebuji
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 14/08/2007 :  14:27:31  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

ja si myslim, ze s tim mythic pocita, ze tam bude mit spis "jen" hrace...jinak by vyberovy rizeni asi probihali trosku jinak nez rozdavani vstupenek na Conech a losovani z prihlasenych...nemyslite?



Kolem kazdeho projektu v hernim prumyslu je potreba vybudit stupen ocekavani a udrzet ho co nejvys az do okamziku vydani a pokud mozno jeste dal. Pak se muzeme dal bavit o zivotnosti produktu a dalsich suchoparnych vecech. Nicmene chci rict ze masovy a masivni nabor lidi do bety ze sirokeho spektra hracu je jednak ciste marketingovy tah druhak test sam o sobe na kterem makaji desitky placenych testeru a je fakt ze Pepicek z Dolni Lhoty je tam opravdu spis jako faktor na zatez serveru a aby projevil sve nadseni zklamani apod. EA nekoupil Mythic nahodou a je jasne ze jejich cilem je "WoW ma 9mega platicich a my je chceme taky - bud je pretahneme nebo ziskame dalsi" Tudiz je jasne ze se budou snazit zalibit vsem coz je celkem pochopitelne. Proto muzeme bublat jak chceme ale nezbyva nam nez se tise modlit aby v tom kolaci byla poradna porce zabavy i pro nas PvP pozitivni hrace.

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 14/08/2007 14:38:07
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 14/08/2007 :  15:12:15  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy
nezbyva nam nez se tise modlit aby v tom kolaci byla poradna porce zabavy i pro nas PvP pozitivni hrace.

Tzeenchi náš, jenž jsi na nebesích,...


btw, nějaké nové zprávy z bojiště? Nějaké převratné změny, jako že třeba někdo začal hrát PvP? Váleční žurnalisté se zlověstně odmlčeli

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 14/08/2007 :  16:00:41  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Trpelivost posledni zprava od nich: "4Gb patch" :o)

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Jardat
Starting Member

11 Posts

Posted - 14/08/2007 :  17:34:44  Show Profile Send Jardat a Private Message  Reply with Quote
PvP bych viděl na dobu, až přijdou acounty klukům z MM. Pak snad bude na servru víc lidí a v pvp zóně budem moct o někoho škobrtnout. Pokud ani to nebude stačit, nezbyde nám zřejmě nic jiného a budem se muset rozdělit na dva tábory a bojovat proti sobě.
Jinak Sopťa přeháněl, patch neměl 4gb, ale pouze 4086mb:-). Dnes večer vyzkouším Zealota ač nerad.

Trpaslík tělem i duší
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 15/08/2007 :  12:05:50  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jardat

Aha tak to myslíte jinou Memento Mori tahle je ze
serveru Thunderhorn.
Soptík tady postoval stránky, takže dřív než házet špínu by si chtělo zjistit nějaký fakta.
No omluvu asi čekat nemůžu co? Jen jsem to zkusil.


AFAIK EU server Thunderhorn je PVE server, ne ze by ve WoW nekdy pravy PVP server existoval (no mozna pred dobami BG tomu tak bylo), tudiz ale nevim v cem bude to prave testovani PVP, kdyz tam prijde PVE guilda z PVE serveru....ale to je jen takova poznamka.

Tak jako tak do WHO vetsina z nas pujde a vyzkousi si ho na vlastni kuzi, a jen doufam ze beta testeri odvedou alespon trosku nadprumernou praci.

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 15/08/2007 :  15:09:47  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

quote:
Originally posted by Jardat

Aha tak to myslíte jinou Memento Mori tahle je ze
serveru Thunderhorn.
Soptík tady postoval stránky, takže dřív než házet špínu by si chtělo zjistit nějaký fakta.
No omluvu asi čekat nemůžu co? Jen jsem to zkusil.


AFAIK EU server Thunderhorn je PVE server, ne ze by ve WoW nekdy pravy PVP server existoval (no mozna pred dobami BG tomu tak bylo), tudiz ale nevim v cem bude to prave testovani PVP, kdyz tam prijde PVE guilda z PVE serveru....ale to je jen takova poznamka.

Tak jako tak do WHO vetsina z nas pujde a vyzkousi si ho na vlastni kuzi, a jen doufam ze beta testeri odvedou alespon trosku nadprumernou praci.


Obavam se, že větší polovina betatesterů sere na nějakou praci a hrajou to jen z nudy jako free mmo
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 16/08/2007 :  09:59:06  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Je to tak closed beta neni (nebo spis nemela by byt) jen o hrani a zabave.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Soptik
New Member

111 Posts

Posted - 16/08/2007 :  11:16:38  Show Profile  Send Soptik an ICQ Message Send Soptik a Private Message  Reply with Quote
quote:

Jak jsem psal me je u prdele kdo je v bete ja tam nepotrebuju. Ale hlaska jako az se MM dostane do bety to bude PVP konecne tak ta me dostala. U me MM neni zadna schopna a kvalitni guilda a jak pise Rash proslavit se na UOfree shardu mno ROFL.


Mne je fuk co si myslis o MM z Thunderhornu, ktera nikdy nikam nemigrovala a od sveho pocatku je stale na Thunderhornu. Docela me ale mrzi, ze se tu cituji lzi nejakyho vymastenyho cloveka, ktery proste uz nevi, co by nam zde rekl zajimavyho, a proto si vymyslel nesmysly o moji guilde a spojitosti s UO Free shardem. Navic tydle zvasty tu hazi na hlavu cloveku, ktery vic jak 5 let stravil v guilde CzH a bojove odnozi CzH Warlords na Drachenfelsu, takze at se pote nedivi, ze me podobnyma lzima docela urazi !

To Little : Chapu tvuj nazor. Nicmene my se skutecne na PvP ve WHO tesime. Ac se to na zaklade zvlastnich reakci tady na foru nezda, tak v guilde je i par lidi, kteri maji pomerne bohate zkusenosti s vice online hrama a nejen s WoWem. Snazil jsem se udelat co nejlepsi vyber lidi z guildy. Pohybujem se ve vekove hranici 22-35 let, pricemz jsem vsechny na Ventrilu instruoval oc vlactne jde i s tim, ze jsem jim betu mohl pomerne do detailu popsat - alespon tedy to, co jsem stihnul vyzkouset ja. Vsichni vedi, co se od nich ocekava - par lidi dokonce na zaklade mnou podanych informaci do bety nakonec nechtelo jit, protoze napr. bez opravdu slusnejsi masiny, dobreho pripojeni k internetu atd., tam nema cenu vubec lozit. Mame zarizeny svuj vlastni komunikacni server a v planu je i uzavreny forum jen pro cleny bety, kde budem planovat akce. Navic vetsina z nas je z jednoho mesta a vse dostatecne muzem prodiskutovat zive v hospode, kde mame kazdou stredu "WAR pokec". Nevim uz, co vic proto muzu udelat.

Jinak na zaver bych chtel rict, ze GOA vybrala moji guildu na zaklade mnou vyplneneho dotazniku, kde jsem jasne uvedl, ze nejcastejsi naplni nasi guildy je raidovani ve WoW, ci-li PVE. Takze pokud se nekomu todle nezda a predpokladal snad, ze jsem uvedl "naschval" falesne informace, hluboce se plete a vrele mu doporucuju, aby nadale svoje kritiky ohledne vyberu guild obracel smerem na GOA, ktera se ocividne ridila jinymi kriterii, nez si tady leckdo predstavuje.

UO - CzH, Soptik (Drachenfels) - retired
WoW - Memento Mori, Ronia (Thunderhorn) - retired
WAR - Tears of Asur, Greerson (Karag Azgal) - active
Go to Top of Page

Soptik
New Member

111 Posts

Posted - 17/08/2007 :  12:45:51  Show Profile  Send Soptik an ICQ Message Send Soptik a Private Message  Reply with Quote
Z uplne jineho soudku, at se tu nebavime o nesmyslech.

Po poslednim patchi (par dni zpatky) prestal WAR beta client bezet pod W2k. Do te doby to slapalo naprosto v pohode. Na beta foru jsem se docetl oficielni zpravu, ze Mythic nepodporuje W2k.

Doporucuju tudiz vsem cekajicim betatesterum, kterych se to tyka, aby alespon zmenili ve svem WAR accountu OS z W2k na XP. Byla by pitomost, kdyby kvuli tomudle nekoho nevybrali do bety, ikdyz Mythic o tom nikde nic nepise. Fakt je ale jeden a to pomerne jasnej : Pod W2k beta client uz nebezi a ani se s tim nepocita. Podpora W-Vista se do budoucna planuje, ale zatim jeste neni zaimplementovana.
Jen podotykam, ze pro guild betu maji jasnou podminku splneni HW a SW pozadavku (nejsou mi znamy hlavne ty HW, to nikde nepisou), takze pocitam s tim, ze minimalne stejne naroky budou i na ostatni zajemce.

UO - CzH, Soptik (Drachenfels) - retired
WoW - Memento Mori, Ronia (Thunderhorn) - retired
WAR - Tears of Asur, Greerson (Karag Azgal) - active
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 17/08/2007 :  14:58:34  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
Congratulations, Rashaverak !

We are pleased to invite you to the beta test of Warhammer Online: Age of Reckoning. You will have the opportunity to take part in refining the long-awaited MMO inspired by the legendary Warhammer Fantasy Battle game. Join the army of Order or the army of Destruction, explore the lands, undertake quests, fight in RvR combat and share your opinions to help us improve the game.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 17/08/2007 15:03:06
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 17/08/2007 :  15:13:43  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Gratz máslo!

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/08/2007 :  15:15:56  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Gratz

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 17/08/2007 :  15:24:45  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

Congratulations, Rashaverak !

We are pleased to invite you to the beta test of Warhammer Online: Age of Reckoning. You will have the opportunity to take part in refining the long-awaited MMO inspired by the legendary Warhammer Fantasy Battle game. Join the army of Order or the army of Destruction, explore the lands, undertake quests, fight in RvR combat and share your opinions to help us improve the game.




Gratuluji a tesim se na report
Go to Top of Page

Quizee
New Member

199 Posts

Posted - 17/08/2007 :  15:49:25  Show Profile Send Quizee a Private Message  Reply with Quote
Gratz hordaku :)


Mondragon -TTH- SOLD
Member of international guild A'a Netjer
Stygian Ranger incoming

Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 17/08/2007 :  16:38:55  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Taková nespravedlnost :D
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 18/08/2007 :  07:27:45  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Rashi GZ!

Neco malo ohledne Memento Mori vs ostatni. Zdrzte se please jakychkoliv urazek kohokoliv. Sorry chlapi, ale i kdyz je WAR RvR hra, ma i PvE. To, ze byli clenove MM na Thunderhornu, coz je PvE server, je uplne jedno. Hra potrebuje otestovat vsechny casti.

Prectete si nejaky info o WARu, a pak argumentujte co je a co neni. Na PvE sice neni kladeny takovy duraz, ale ma byt plnohodnotnou soucasti WAR sveta. Mythic vi, ze existuji i PvE hraci, kteri plati, coz je nejdulezitejsi.

Diky jejich focusu na RvR je velka sance na group PvP balance a podle toho poradne pripraveny bg's, siege, group PvP, scenarios...atp. Vsechny posty, ktery se tykaly diskuze o MM byly smazany. Zkratka vybrali MM a nevybrali MDK. To je cele. Holt s tim musime zit. :-)

PvP jako takove nema v soucasnem buildu vubec smysl nejak rozumne testovat. Az budou vsechny classy in s abilitami co maji mit, tak az PAK je mozne provadet trosku sofistikovany testing. Ted se tam muzou placat for fun. Prave PvE, enviroment a technologie by se mela hlavne
tedka testovat.

Edit: Doufam, ze uz Vam je jasne, proc vybrali MM a ne MDK...posledni odstavec to snad vsem dostatecne vysvetlil.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 18/08/2007 07:40:07
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 18/08/2007 :  10:06:31  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Stejně je to jen beta a na konci budeme všichni platící zákazníci :)

Edited by - Aramir on 18/08/2007 10:06:45
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 20/08/2007 :  07:18:13  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Moc jsem toho za tu neděli nestihl, ale alespoň trochu poznatků z RvR.

V současné době jsem teprve lvl 9 Chaos Zealot. Za jeden večer RvR jsem udělal Renown Rank 8. Kupodivu jsem byl překvapený, že v sobotním i nedělním prime time to v RvR zónách kupodivu žilo. Né sice tolik, jako v PvE částech mapy, ale zase ti, kteří PvP hráli, th hráli dobře. Takové ty běžné jevy, kdy se 4 snaží umlátit tanka a jeho healer ho v klidu vedle nich healuje, se nekonaly.
Chaos vs. Empire RvR zóna (a více méně stejně tak i všechny ostatní) jsou adaptací klasických domination style her, kde je cílem zabrat a 3 minuty udržet nějaké místo na mapě. Po úspěšném přebrání a udržení této pozice, jsou všichni v dosahu ohodnoceni 50ti renown pointama. Což je zhruba o něco málo víc, než je za výhru 1vs1. Za Renown ranky a pár peněz, se dá v campu před RvR zónou u vendora nakoupit fijalový PvP quip, který je v porovnání s equipem za questy celkem overpowered.
Group PvP se odehrávalo spíš zergovitě. Celkově jsem se nemohl zbavit dojmu, že hraju AVčka ve WoW. Chvíli oni kempovali náš východ campu, chvíli zase my jejich. Jen zřídka nějaký větší fight o objective.
Celou neděli jsem byl ve frontě do nějakého toho instancovaného PvP scenaria, ale nebyli na něj lidi.

Jinak tedy aktuálně nejsou ve hře žádné DR na CC specky, takže dostat se mezi dva sehraný vousáče k paličkou, znamená být permanentně ve stunu. Výborný je ale ten kolizní systém, který je tedy normálně vypnutý, ale aktivuje se v okamžiku vstupu do RvR zóny. Pak už není možné skrz kohokoliv proběhnout a to ani skrz vlastní. Bohužel ale, healy a kouzla jdou skrz některé skály a baráky castit normálně.

Něco málo Chaos Zelotovi. Zatím na lvl 9 mám jen jedno DD kouzlo, jednu DoTku, jeden direct heal,jeden instant HoT, jeden buff a jeden Harbinger. Jako asi každý hybrid je to parádní PvE char. Obyč mobů uhealuje naprosto bez problémů i několik najednou, trochu horší to je s hardhiting potvorama, kdy velký direct heal stojí hodně AP a ty se pak nestačí dostatečně rychle regenerovat ani při aktivní Tactics na jejich zvýšenou regeneraci. Podařilo se mi sólnout i o 3lvl vyššího Special moba. Elity z PQ ale ne
Zealot v group RvR je pasovanej na klasickou healing bitch. Bohužel díky tomu, že Harbinger může být vždy aktivní pouze jeden, vyčerpá Zealot svůj potenciál celkem rychle. Healy má, stejně jako podle mého názoru i Runepriest, celkem dobře velikostně vyrované damage ostatních. Uvidíme, jak se to změní časem.
Musím ale říct, že v 1vs1 je to nehoráznej řezník. Měl jsem těhle fightů za ten den odhadem asi 15 a jen jediný jsem prohrál. Ten jediný prohraný duel byl s o 3 lvl vyšším Bright Wizardem, keří jsou nehorázní damage dealeři. V současné době jsou na těhle nízkých lvl jediní, kdo dokáže někoho onehitnout. A to ještě k tomu AoEčkem Bohužel díky současnému bugu, kdy se celkem často v PvP zasekene Morale na 100% a drží tam i po skončení fightu, dávají občas BW nějakou brutální 4kovou DD specku okamžitě po nahození RvR flagu. Snad to brzy opraví.
Duel s Warrior Priestem je celkem zajímavý. Více méně se jen čeká, kdo udělá první chybu a vyčerpá se z many na tolik, že nestihne dát včas další velký heal. Jinak je to nekonečný fight.
Trpasličí classy jsou, až na Runepriesta, pro Zelota celkem pohoda. Engineer dokáže občas trochu zatopit, pokud má v pracce nějakou slušnou flintu. Hammerer je nebezpečnější spíš do group RvR, kvůli jeho relativně silným AoE útokům.

To je zatím asi vše co mě takhle napadá. Kdyžtak se ptejte...

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 20/08/2007 :  07:53:35  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
hmm potreti se optam...jde nejak poznat jak funguji aggro specky (prip. taunt) tanka v pvp? (tedy jak jsi psal modelovou situaci tank+healer a hraci jdou po healerovi jestli ten tank ma vubec nejakou sanci ovlivnit aby to nebylo tak vyhodny ;-) psalo se o brutalnim snizeni dmg do netankovych targetu po tauntu)

co se tyce toho domination - tedy stojim 3 minuty, ziskam body, jdu pro reward...tohle uz je ve wowku a je to failure jako prase...optimalni zpusob totiz je nechat soupere prebarvit a pak si sam jit prebarvit...maximalizujes gain...vubec to nejhorsi co muzes udelat je snazit se bojovat (tedy hrat pvp)! ale chapu, ze je to otazka spis nastaveni zisku RP (tedy co je vyhodnejsi...zabijet maniky kolem domination cile a nebo spis ziskavat cile)

trochu jsem nepochopil ze zealot je vic healer? tzn. normalni healy ma tak vysoky, ze skoro nemusi delat dmg aby si je nabijel na silnejsi (tzn. misto dmg/heal hybrida je to spis paladin z wowka?)

no mmo
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 20/08/2007 :  08:08:49  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

hmm potreti se optam...jde nejak poznat jak funguji aggro specky (prip. taunt) tanka v pvp? (tedy jak jsi psal modelovou situaci tank+healer a hraci jdou po healerovi jestli ten tank ma vubec nejakou sanci ovlivnit aby to nebylo tak vyhodny ;-) psalo se o brutalnim snizeni dmg do netankovych targetu po tauntu)
Black Orca jsem ještě neměl možnost vyzkoušet, ale vim, že ti, se kterýma jsem tam hrál, Taunt na ty trpaslíky používali. Ale nevybavuju si, že by to nějak pomohlo, stále mlátili do mě Snad to v nejbližší době stihnu vyzkoušet.

quote:
co se tyce toho domination - tedy stojim 3 minuty, ziskam body, jdu pro reward...tohle uz je ve wowku a je to failure jako prase...optimalni zpusob totiz je nechat soupere prebarvit a pak si sam jit prebarvit...maximalizujes gain...vubec to nejhorsi co muzes udelat je snazit se bojovat (tedy hrat pvp)! ale chapu, ze je to otazka spis nastaveni zisku RP (tedy co je vyhodnejsi...zabijet maniky kolem domination cile a nebo spis ziskavat cile)
Jo, taky se mi to nelíbilo, protože už i teď tam tohle praktikovali. Bohužel jen za vidinou toho OP PvP equipu Tak jak je to nastavené teď, je ale mnohem rychlejší RP gain přes PvP, takže snad to tak bude i ve vyšších Tier zónách.

quote:
trochu jsem nepochopil ze zealot je vic healer? tzn. normalni healy ma tak vysoky, ze skoro nemusi delat dmg aby si je nabijel na silnejsi (tzn. misto dmg/heal hybrida je to spis paladin z wowka?)

Bohužel tu koncepci silnějších healů v závislosti na Morale zrušili tou změnou Morale v poslednim patchi asi. Teď morale použitím specky nemizí a tak je po chvilce v combatu na 100%. Velikost healu je ovlivněná levelem a Willpower atributem. Prostě WoWizace..
Jinak Zealota já jsem si představoval primárně jako debuffera, pak healera a DD nakonec. Ale díky tomu, že debuff může hodit jen na jeden!!! target, tak sem z toho byl docela zklamanej. Navíc ten první debuff snižující damage o 25% funguje jen na toho Zealota, né na ostatní. V group RvR sem prostě raději stál vzadu a jen házel po ostatních healy.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%


Edited by - NoX on 20/08/2007 08:16:39
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 20/08/2007 :  08:39:29  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
Warrior priesta ste dakto neskusali? lebo to bude dost mozno moj buduci main:) teda ak splnia to co pisali ze si pri healovani aj slusne zabojujem
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 20/08/2007 :  08:58:28  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Methodius

Warrior priesta ste dakto neskusali? lebo to bude dost mozno moj buduci main:) teda ak splnia to co pisali ze si pri healovani aj slusne zabojujem

Za něj jsem bohužel hrát ještě nezkoušel, ale hrál jsem hodněkrát proti němu. Do groupy má rozhodně slabší healy jak Runepriest. Při 1vs1 je to lepší, damage má celkem slušnou, ale nijak zázračnou. Přes Morale má tušim nějakej masivní heal, kterym se vyhealoval vždycky do full, ale ani jednou sem s ním s tim Zealotem neprohrál.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 20/08/2007 :  09:14:23  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
dik za info, o to ze by bol slaby sa nebojim ved sila classov sa meni aj pocas samotnej hry a nieto este v bete
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 20/08/2007 :  09:23:56  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Jinak jsem si teď vzpoměl. Je aktivní ten PvP loot. Ze zabitého hráče občas zůstane na zemi náhrobní kámen, který se dá normálně lootnout podle nastaveného pravidla. Padá jak armor tak zbraně a štíty. Většinou obyč zelené věci, sem tam padne i nějaký lepší modrý kousek. Jednou dokonce padl i setový fijalový kus PvP armoru. Měli jsme ale včera docela smůlu, protože jsme lootovali samé věci pro Dark Elfy a nebo Chaos Choseny

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 20/08/2007 :  09:59:06  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
hmm no nepotesil jsi me...cim dal tim min mam o war zajem...

no mmo
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 20/08/2007 :  10:38:05  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

hmm no nepotesil jsi me...cim dal tim min mam o war zajem...


No bohuzel, sem na tom podobne. Nemam zajem o WoW 2.
Chapu, ze marketingovy tah je pretahnout co nejvic hracu WoW. Blizzard urcite nasadil plno user friendly vychytavek, ktere se objevuji v mnoho dalsich mmo. Jenze vseho moc skodi.

Tak nejak se bojim take WoWizace v oblasti PVP. Ruzne podcasty, news a buh vi co jeste sice slibuji pekne veci, ale vime co se slibovalo na zacatku WOW a jak to nakonec dopadlo ze.

No nebudu delat unahlene zavery v dobe closed bety, ale cim dal tim vic se toho bojim, a posty lidi v bete me v tom cim dal tim vic utvrzuji :P

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 20/08/2007 :  10:44:06  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

No nebudu delat unahlene zavery v dobe closed bety, ale cim dal tim vic se toho bojim, a posty lidi v bete me v tom cim dal tim vic utvrzuji :P


Ve smyslu, že se jim to taky nelíbí nebo jsou jednoznačně pro WoW2?
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 20/08/2007 :  11:10:29  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir
Ve smyslu, že se jim to taky nelíbí nebo jsou jednoznačně pro WoW2?


Nejde o jejich nazor zda se jim to libi nebo ne, jde o to, jak WHO zacina vypadat, coz se mne osobne moc nelibi. Ale jak rikam, v dobe closed bety je brzo cokoliv nejak odsuzovat, vsechno se bude stejne jeste xkrat menit.

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 20/08/2007 :  11:14:11  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

quote:
Originally posted by Aramir
Ve smyslu, že se jim to taky nelíbí nebo jsou jednoznačně pro WoW2?


Nejde o jejich nazor zda se jim to libi nebo ne, jde o to, jak WHO zacina vypadat, coz se mne osobne moc nelibi. Ale jak rikam, v dobe closed bety je brzo cokoliv nejak odsuzovat, vsechno se bude stejne jeste xkrat menit.


k horsimu
:)

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 20/08/2007 :  11:14:20  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Jsem doufal ze ty group fajty budou podobne jako v GuildWars, kdyz uz pouzili stejnej model doplnujicich se AP, ale zatim to spis vypada na nejakou variantu onehit festu, snad se to zlepsi.

Jinak u toho zealota, casem budes mit moznost pouzivat vic Harbingeru,Marks na lvl 9 jeste nemas tolik buff/debuff slotu.
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 20/08/2007 :  11:48:15  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Onehit fest to tak úplně neni. (Teda když opominu Bright Wize, kteří maj brutální alfu) Spíš mi to přijde oproti DAoC příliš arkádovitý.
Dost je problém i v lidech, kterým je pro mě nepochopitelně líto umřít i když je ta smrt nic nestojí a tak když vidí, že prohrávají, utíkají pod sukni guardů. A těch lidí jsem za ten včerejšek potkal fakt kotel. To taky celkem brání tomu, nějak solidně přes PvP levlovat. Expa za hráče je nastavená celkem dobře, ale jede to přes ní cca 2x pomaleji, než přes PvE.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%


Edited by - NoX on 20/08/2007 11:49:28
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 20/08/2007 :  12:02:47  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
No aspon ze v tomhle smeru odpovida BW slovum Paula "He is a nuclear weapon"

Urcite dej vedet az se dostanes k nejakemu ritualu, porad nechapu jak to vsechno dohromady funguje (u Zealota).
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 20/08/2007 :  12:07:06  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
a nenasiel by sa tu nejaky dobrak co by mohol postnut aspon jeden jedinky screen s tymi novymi svetlami...len tak, bo som dost zvedavy jak to vizera (si vyretusujte meno ak chcete)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/08/2007 :  12:56:40  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
takze vsechny veci jsou class specific ?

jak velka je mapa sveta, uz to vypada ze tam je cely svet nebo je tam jen kousek ? da se odhadnout jak velke to bude ? zatim mi prijde ze tam jsou 3 mapy s pve ktere stoji za prd a par pvp zon ktery jsou wow-like :(

lastfm
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 20/08/2007 :  13:17:39  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
no jedna z veci, ktera me absolutne medi z tech zmen co jste zatim napsali je ta kravina s neresetovanim morale...
jsem trochu myslel, ze boje ve waru budou delsi (je to dano ramp-upem abilit), ale s takovou z toho bude vazne one-hit show jako wowko...
a s tim muzou jit panove....k sipku...

nehlede na to, ze po nabiti na 100% nema healer absolutne duvod bejt vepredu a ohanet se palickou...(podle popisu zjevne 100% morale ability vykompenzujou nedostatek waagh, ktera normalne multiplikuje healy) jestli jsem vas spravne pochopil...

vubec me to nejak cimdaltimvic medi...napred to zaclo tim zatracenym instancovanim pvp...a pak to pokracovalo nejakyma zmenama co stihli udelat...

no mmo
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 20/08/2007 :  13:25:30  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
To Lobos: určitě poreferuju, jen co se dokopu do toho nutného zla PvE levlování

To Rash: Itemy jsou buď skill (Robes, Medium Robes, Light Plate, Heavy Plate, atd..), class nebo race specific. Většinou nějaká kombinace.
Za tu dobu levlování na tu 9tku jsem prošel 3 mapy. Odzoomovat z těch map jednotlivých lokací na nějakou mapu světa zatím nejde. Je to tam pouze vypsané textově. Tuším že tam bylo něco kolem 10ti map v tom seznamu. Večer mrknu přesně kdyžtak. Jinak ty jednotlivé zóny mi přijdou celkem malé. Člověk je proběhne poměrně zachvilku. Jak už tu někdo psal, questy jsou udělaný dobře tak, že když vyčepáš jeden chapter, tak tě poslední quest nasměruje do další lokace. Výborně to na mapě ukazuje oblasti, kde se zhruba se plní kterej quest a po splnění jeho objective to vyznačení zase zmizí. Takže žádné zdlouhavé chaotické lítání po mapě a hledání NPCček. Každá ta zóna má postupně větší a větší tu RvR část. Na té třetí co zatím jsem, je to ale uboze maličké. Vlastně jen jedna taková mrňavá vesnička o třech objectives.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Soptik
New Member

111 Posts

Posted - 20/08/2007 :  13:36:15  Show Profile  Send Soptik an ICQ Message Send Soptik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

takze vsechny veci jsou class specific ?

V podstate ano. Kdyz uz u nejaky veci neni napsan primo career, tak tam je typ ty veci (napr robe, medium armor, atp.) coz tvuj career treba nemuze vubec pouzit. lepsi veci, jako fialovy setovky, jsou ciste jen career spec, nikdy sjem nenasel neco podobnyho bez urceni career. Dokonce i predmet urceny do socketu mel poznamku chopa/black orc.
quote:

jak velka je mapa sveta, uz to vypada ze tam je cely svet nebo je tam jen kousek ? da se odhadnout jak velke to bude ? zatim mi prijde ze tam jsou 3 mapy s pve ktere stoji za prd a par pvp zon ktery jsou wow-like :(

Mapy tam jsou uz od zacatku vsechny (samozrejme neodkryty). Celkova velikost se mi ale hodne spatne odhaduje, neobjevil jsem tam neco jakoby ucelenou mapu, zatim je to reseno jako seznam tierovych map ze vsech koutu sveta.
Principielne bych to videl tak, ze mas vzdy tier mapu, jejiz nemalou cast zabira PVE napln obcas s prvkama "konfliktnich" ovsem ne-PvP PQs (tzn ktera strana udela prvni fazi PQ rychleji, ty se otevre dalsi faze), ukoncena leckdy nemalou RvR zonou. Takhle to alespon bylo u greenskinu tier 1 - 3, dal jsem se uz nedostal.
Udajne ted po poslednim patchi pridali do war campu (ty jsou vzdy pred RvR zonou) NPC, ktery vas je schopny teleportovat do jine "spratelene" lokace, zrejme tedy asi do jineho war campu. Nemam to overeny, ale todle tam driv vubec nebylo, takze ted se da svet a jeho rozloha zkoumat mozna o kus lip.

Edit : NoX byl rychlejsi, mazat to uz ale nebudu

UO - CzH, Soptik (Drachenfels) - retired
WoW - Memento Mori, Ronia (Thunderhorn) - retired
WAR - Tears of Asur, Greerson (Karag Azgal) - active

Edited by - Soptik on 20/08/2007 13:40:38
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 20/08/2007 :  13:39:07  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Instance jsou, ale co vyplyva z poslednich informaci tak je pristupna pouze ta, ktera se nachazi v zone jez je "in conflict" v ostatnich probiha jen klasicky RvR.
Navic asi 3 tydny stara zprava od devs hovori o tom, ze byly zruseny instance pri dobyvani hlavnich mest (brany). Vzhledem k tomu, ze je tato cast hry povazovana za end game, je to vcelku fajn.

Edited by - Lobos on 20/08/2007 13:41:48
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 20/08/2007 :  13:49:46  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

no jedna z veci, ktera me absolutne medi z tech zmen co jste zatim napsali je ta kravina s neresetovanim morale...
jsem trochu myslel, ze boje ve waru budou delsi (je to dano ramp-upem abilit), ale s takovou z toho bude vazne one-hit show jako wowko...
a s tim muzou jit panove....k sipku...

nehlede na to, ze po nabiti na 100% nema healer absolutne duvod bejt vepredu a ohanet se palickou...(podle popisu zjevne 100% morale ability vykompenzujou nedostatek waagh, ktera normalne multiplikuje healy) jestli jsem vas spravne pochopil...

Jo tyhle Morale úpravy mě taky zklamaly. Jak tu někdo postoval ty patch notes, celé je to teď založené jen na jejich konfiguraci a cooldownech.
Možná to tu už někde bylo, ale já to kdyžtak zopakuju. Jou 4 sloty na Morale ability, které se normálně učí od trenéra. S (téměř) každym dingem hráč dostane nějaký počet buď Morale nebo Tactics bodů. Tolik se pak může u trenéra naučit jednotlivých specek. Na morale specky jsou 4 sloty a rozdelené podle ranku 1-4. Každá specka má taky suj pevný rank a tím tedy přesnou pozici, do jakého slotu se může šoupnout. Ty se pak dají OOC prohazovat. Tactics jsou pasivní ability a mají sety po tuším 10ti pozicích a těch setů se dá připravt hned několik a mezi sebou je OOC prohazovat. Osobně mi to připadá jako takové "flexibilní talenty" z WoW.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%


Edited by - NoX on 20/08/2007 13:58:49
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/08/2007 :  14:01:26  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
hmm diky takze zony jsou spis typu uzavrena hala jako wowko kde pomalu dohlednes ode zdi ke zdi nez treba ve vanguardu kde mas nadhernej pocit otevrene krajiny ?

lastfm
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 20/08/2007 :  14:05:17  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

hmm diky takze zony jsou spis typu uzavrena hala jako wowko kde pomalu dohlednes ode zdi ke zdi nez treba ve vanguardu kde mas nadhernej pocit otevrene krajiny ?

Jo jo, je to spíš WoW style. Né že by se jako tam mělina s každou zónou tak násilně vizáž kompletně celé zony, ale je tak nějak ohraničená.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Soptik
New Member

111 Posts

Posted - 20/08/2007 :  14:05:20  Show Profile  Send Soptik an ICQ Message Send Soptik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

no jedna z veci, ktera me absolutne medi z tech zmen co jste zatim napsali je ta kravina s neresetovanim morale...
jsem trochu myslel, ze boje ve waru budou delsi (je to dano ramp-upem abilit), ale s takovou z toho bude vazne one-hit show jako wowko...
a s tim muzou jit panove....k sipku...

nehlede na to, ze po nabiti na 100% nema healer absolutne duvod bejt vepredu a ohanet se palickou...(podle popisu zjevne 100% morale ability vykompenzujou nedostatek waagh, ktera normalne multiplikuje healy) jestli jsem vas spravne pochopil...

Joj je to tedka v duchu zmen z posledniho velkyho patche :
• Due to the increase in morale generation that does not expend morale, each morale rank has been given a cooldown time to ensure players are not triggering powerful abilities too frequently. These cooldown times are as follows
  • Rank 1 - 30s

  • Rank 2 - 60s

  • Rank 3 - 120s

  • Rank 4 - 300s

Pred patchem morale pri pouziti ability zmizla, ale samosebou neexistovali zadny cooldowny. Taky kazda morale abilita mela vice ranku a mohl si ji budto pouzit ve slabsi verzi napr na 20% morale anebo nejsilnejsi verzi na 100% morale pokud sis "chvilku" pockal. To zrusili a udelali odlisny morale ability s prirazenym pevnym rankem.
Jejich duvody :
We have made adjustments to morale generation that should generally improve the experience of gaining & using morale. Expending morale when powering abilities just did not feel correct. In addition it was very difficult to get to high levels of morale even when chaining fights together. Because of the increased power of individual abilities we have increased the reuse times for each rank. This is to allow players to potentially release very powerful attacks infrequently. (no to jsem teda zvedavej ;-)

Ted je to spis o tom, jak se ti morale v RvR zone generuje - co vim, tak driv rozhodne RvR zona neznamenala generovani morale - musels nejdriv byt v boji a pokud tvuj nepritel chcipnul, morale mi zacala za chvili opet klesat, dokud jsem se zase nedostal do boje (coz byl problem na poloprazdnym serveru). Na druhou stranu nekde v RvR zonach jsou i NPC, takze stacilo jednoho sikovne kitovat a drzet si morale UP - to mi taky neprislo jako uplne koser.

UO - CzH, Soptik (Drachenfels) - retired
WoW - Memento Mori, Ronia (Thunderhorn) - retired
WAR - Tears of Asur, Greerson (Karag Azgal) - active
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 20/08/2007 :  14:45:43  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Soptik
Ted je to spis o tom, jak se ti morale v RvR zone generuje - co vim, tak driv rozhodne RvR zona neznamenala generovani morale - musels nejdriv byt v boji a pokud tvuj nepritel chcipnul, morale mi zacala za chvili opet klesat, dokud jsem se zase nedostal do boje (coz byl problem na poloprazdnym serveru). Na druhou stranu nekde v RvR zonach jsou i NPC, takze stacilo jednoho sikovne kitovat a drzet si morale UP - to mi taky neprislo jako uplne koser.

Morale je závislá na tom, zda-li je hráč v combatu. Né na RvR zóně.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/08/2007 :  18:08:40  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Jinak jsem si teď vzpoměl. Je aktivní ten PvP loot. Ze zabitého hráče občas zůstane na zemi náhrobní kámen, který se dá normálně lootnout podle nastaveného pravidla. Padá jak armor tak zbraně a štíty. Většinou obyč zelené věci, sem tam padne i nějaký lepší modrý kousek. Jednou dokonce padl i setový fijalový kus PvP armoru. Měli jsme ale včera docela smůlu, protože jsme lootovali samé věci pro Dark Elfy a nebo Chaos Choseny



Jo ten loot system, to rad slysim

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 20/08/2007 :  19:02:02  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Tak me napada, jdou itemy tradovat volne, nebo je ve hre system soulbond,bind on pickup apod?
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/08/2007 :  20:52:17  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Podle me tam bude boundsystem ale treba se to bude jmenovat jinak. V Guild Wars je to "Customized for.." myslim.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 20/08/2007 20:53:35
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 21/08/2007 :  07:14:39  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Zatím jsem na žádné věci nějaký bind neviděl. Ale taky se mi zatím s nikým nepodařilo otevřít trade okno

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 21/08/2007 :  15:08:28  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Vzpoměl jsem si teď na pár takových drobností...
U HoTek i DoTek se počítá crit u každého ticku zvlášť a né na celek. Crit měl vždy dvojnásobnou hodnotu. S critama Mythic v boji počítá, několik Tactics jsou na nich závislé. (70 AP zpátky po critu healu atp..) Na setu PvP armoru je jako bohus modifikátor na crit. Není ale rozlišené, zda-li se jedná o melee nebo spell.
Castění se zásahem nepřeruší, ale jen oddálí. Castění se taky nepřeruší, když se target dostane mimo LoS. Například při přeběhnutí nepřítele za záda, se za ním caster sám automaticky otáčí. Takové ty finty z WoW, kdy stačilo proběhnout skrz castera se tedy nekonají. (samozřejmě už jen kvůli koliznímu sytému :)
Jak se tu někdo ptal, jestli jsou spec útoky instant nebo next attack, tak na mě působí spíš jako next attack. Ale může to být způsobené lagama, ještě to testnu.
Jakákoliv použitá specka nahodí 1,5 vteřinový GCD a 5sec CD na Morale ability.
Jinak v PvP jsem se setkal s takovým tim grafickým bugem známým z WoW, kdy po bojišti hráči jezdí po zemi jako mrtvoly. Snad s tím Mythic na rozdíl od Blizzardu něco udělá :)

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Soptik
New Member

111 Posts

Posted - 22/08/2007 :  08:53:58  Show Profile  Send Soptik an ICQ Message Send Soptik a Private Message  Reply with Quote
Moznost Trade tam je uz od zacatku bety...ale presne jak pise NoX - je nefunkcni :-} Zadny soulbond atp veci jsem tam taky nevidel. Nicmene na zaklade tohoto oficial-dev tvrzeni :
Botting and gold-farming are hated by the team, and game mechanics are being crafted to prevent and discourage the practices
se jeste asi dost veci ohledne lootu, prachu atd zmeni. Uvidime

UO - CzH, Soptik (Drachenfels) - retired
WoW - Memento Mori, Ronia (Thunderhorn) - retired
WAR - Tears of Asur, Greerson (Karag Azgal) - active
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,38 seconds. on eygor Snitz Forums 2000