Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Otazky a odpovedi
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 28/09/2008 :  11:33:57  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by -Mike-

Da se nejak leavnout scenario?


v kazdym scenariu je vychod za mistem kde se resnes po smrti. Je to klasicky zone port oznaceny znakem


jj sem si toho nevsimnul... sem zkousel vsemozny /afk, leave apod :)

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/09/2008 :  08:32:36  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
1) major landmarks - maji nejaky hlubsi smysl nebo je to proste jen misto s nejakym bossem ?

2) renown merchanti se mi s nabizenym equipem zasekli na rank 8 renown 5 a od te doby uz mi nic lepsiho nenabizeji (momentalne jsem rank 11 renown 9), musim do T2 ? Vcera jsem probehl pulku T2 u dark elfu ale zadneho renown merhcanta jsem nenasel !?

diky

lastfm

Edited by - Rashaverak on 30/09/2008 08:32:45
Go to Top of Page

Gurat
Starting Member

72 Posts

Posted - 30/09/2008 :  08:53:52  Show Profile Send Gurat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

...



ad2..T2 RvR zona, hlavni pevnost uplne nahore..

WOW Moula & Sandio <MYTH> DT
WHO Mooshtubba Squig Herder
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/09/2008 :  09:22:40  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
takze to neni v tom campu kde je flight master ?

lastfm
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 30/09/2008 :  09:25:01  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Ne. T2+ jsou v keepech.
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 30/09/2008 :  22:20:54  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
jde zapnout nejak target's target? U healer classu by se mi to celkem hodilo.
diky


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 01/10/2008 :  00:31:03  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

jde zapnout nejak target's target? U healer classu by se mi to celkem hodilo.
diky


nekde jsem cetl ze to nejde a ani to vyvojari neplanuji

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 01/10/2008 :  14:17:43  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

jde zapnout nejak target's target? U healer classu by se mi to celkem hodilo.
diky



No u friendly targetu funguje assist. Jinak netusim...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 01/10/2008 :  19:33:31  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Ne. T2+ jsou v keepech.



A nebo v guild hale ve meste.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 02/10/2008 :  12:42:18  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Jde pozdeji zmenit guild heradly nebo je to uz naporad?
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 02/10/2008 :  12:45:42  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Jde pozdeji zmenit guild heradly nebo je to uz naporad?


AFAIK ti to pri zadavani napise upozorneni o permanent :)

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 02/10/2008 :  13:55:37  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Jojo, mas pravdu. Je to prekerni situace, kazdej prosazuje znak podle toho co hraje za char a ty neutralni za moc nestojej :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/10/2008 :  08:36:01  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Doporučuji pravidelně sledovat, Mark Jacobs zde pravidelně odpovídá co přinesou následující dny, týdny do hry

In the works for next week
http://vnboards.ign.com/warhammer_online_age_of_reckoning_general_board/b22997/108865100/p1
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 10/10/2008 :  03:44:41  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
teraz som si vsimol, ze u mojho trposa engineera mi pribudol (asi na lvl 20 alebo som si to predtym nevsimol) passiv skill Pistol... ja som vsak zatial vsetky pistole videl len pre Empire... su teda neskor v hre aj nejake pistole pre trposov, alebo su ti "obmedzeni" len na pusky cely cas?
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/10/2008 :  05:37:57  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Ví někdo, co přesně v ToK unlocku znamená "Perform a specific task"? Nikde jsem nenašel vysvětlení, takže tápu ve tmě, co si pod tím mám představit.



Budes se smat, ale na webu s addonama (curse) je nakej addon kterej ma informace o tedlech taskach a zatim tam sou kraviny typu
100x na sebe klikni
1000x
10000x
dale to same ale na nekoho jineho, na sebe kdyz jsi nahatej, na nekoho jinyho kdyz si nahatej..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Slunicko
Starting Member

82 Posts

Posted - 16/10/2008 :  18:41:27  Show Profile  Send Slunicko an ICQ Message Send Slunicko a Private Message  Reply with Quote
Dneska mi kompl hlasi malo mista na disku, kde mam WAR, prestoze jsem tam mel asi 15GB volnyho, tak se mrknu na slozky a instalace WARu ma najednou necelych 30GB, pricemz nejvetsi palka je data.myp (19GB). Vubec nechapu jak je takovy nabobtnani mozny, netusite nekdo? Kdyby se nejakym zpusobem samovolne stahlo treba intro, tak to pochopim, ale polozka Cinematic ve hre je stale prazdna.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 17/10/2008 :  07:27:21  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
nekde tam jsou logy, tak se koukni na ne jestli uz u tebe nemaji par giga

lastfm
Go to Top of Page

Slunicko
Starting Member

82 Posts

Posted - 17/10/2008 :  11:56:07  Show Profile  Send Slunicko an ICQ Message Send Slunicko a Private Message  Reply with Quote
Logy maji 50 mega. Na jinym pc ma soubor data.myp 60 mega a ten muj ma 19 giga, to vubec nechapu jak se to nabralo. Ze by se to stahlo, to se mi nezda.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 17/10/2008 :  12:03:25  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Slunicko

Logy maji 50 mega. Na jinym pc ma soubor data.myp 60 mega a ten muj ma 19 giga, to vubec nechapu jak se to nabralo. Ze by se to stahlo, to se mi nezda.


bejt tebou zkusil bych tenhle soubor presunout pryc a nechat patcher opravit instalaci schalne esi stahne 19 giga :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 17/10/2008 :  14:15:26  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
zkousel nekdo instalaci prekopcit z jednoho kompu do druhyho ? jde me o to nemuset
to na novym kompu cely patchovat
u gw tohle bylo v poho
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 17/10/2008 :  15:25:39  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Ano, zkousel jsem to.
Hru jsem rozjel po stahnuti tohoto souboru, jelikoz se objevila hlaska ze tento soubor nelze nalezt: d3dx9_34.dll.
Soubor jsem nahral primo do adresare WHO. Patchovat jsem nic nemusel.
Go to Top of Page

Chimeera
Starting Member

13 Posts

Posted - 07/11/2008 :  20:14:53  Show Profile Send Chimeera a Private Message  Reply with Quote
dotaz, hraje nějaká guilda na Karak Eight Peags ? za destro ???
CZ-SK guilda samozřejmě x)díky za odpověď

Klan Tripartita !
Warhammer online
CORE ! Destruction ! - devils.s@seznam.cz !
server - Karak Azgal
Go to Top of Page

piChy
Starting Member

Ironstencl 64

30 Posts

Posted - 22/11/2008 :  12:55:36  Show Profile  Visit piChy's Homepage  Send piChy an ICQ Message Send piChy a Private Message  Reply with Quote
Mam problem... ihned po pokusu o spusteni hry na mne zarve chybova hlaska:

The patch client was unable to retrieve the file patcher-goa.prod.sig from the patch server. Please try the patch operation again in a short while.

a dal se nedostanu... nemel sem ted na hrani WARu moc cas a hlavne naladu to pozde vecer resit... nicmene problem nastal z niceho nic cca pred trema dnema a od ty doby pretrvava...

ani dnesni reinstalace hry nepomohla...
Go to Top of Page

piChy
Starting Member

Ironstencl 64

30 Posts

Posted - 22/11/2008 :  13:16:03  Show Profile  Visit piChy's Homepage  Send piChy an ICQ Message Send piChy a Private Message  Reply with Quote
Hmmmm... tak problem po pohrani si s nastavenim pripojeni a firewallu snad vyresen

Edited by - piChy on 22/11/2008 15:39:34
Go to Top of Page

Asheen
Starting Member

4 Posts

Posted - 08/02/2009 :  18:32:36  Show Profile Send Asheen a Private Message  Reply with Quote
Prosím muzete mi poradit ktere classy jsou na eltharionu hledane?Za ktere se nejvic "uzivim"? A na jake strane tam hraje vic cechu, order ci destruction? (mam who teprve objednano a rad bych si vybral dobre:))

Edited by - Asheen on 08/02/2009 18:51:16
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 08/02/2009 :  22:32:17  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Asheen

Prosím muzete mi poradit ktere classy jsou na eltharionu hledane?Za ktere se nejvic "uzivim"? A na jake strane tam hraje vic cechu, order ci destruction? (mam who teprve objednano a rad bych si vybral dobre:))

Jestli destro ci order je celkem jedno. Vsude najdes dost cechu. Jediny pravidlo vzdycky plati a to, ze healer se uzivi vzdycky a vsude.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 09/02/2009 :  13:42:33  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Za order hra na Eltharione gilda Bohemia, spytaj sa Ninjagona, ake su podmienky na prijatie :) je to asi dost aktivna gilda, ich clenov stretavam casto

Za destro hra Runeblade of Darkness, ale vidam ich velmi sporadicky, a aj to iba zopar ludi


Co sa tyka classy, hmmm ... stale sa neviem zbavit pocitu, ze za order hra prilis vela healerov, lvlujem teraz svoju stvrtu 40tku a stale minimalne raz denne sa mi stane extrem ako 12 destro dps ludi bez healera vs 12 order z toho 8+ healerov, vacsinou runeprizti :)

neviem cim to je, cim su ti healeri tak zaujimavi, za destro healerov skoro nestretnes ...

ako healer sa uzivis vsade a vzdy, ale pocitaj s tym, ze na 40tke ti bude chybat dps ...

rollni bright wizarda, neolutujes, je ich ako sraciek, ale ak si dobry ...uzijes si v pvp, som cital nedavno porovnanie so sorc, a som skoro padol zo stolicky, ake vychytavky ma ta classa

enjoy

MMO traveller
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 09/02/2009 :  16:56:46  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Já du snad k vám, na Azgalu je to s healerama pořád naopak, 2 debilní doci, 2 šamani, k tomu 2 we, a je vymalováno, když nás všechny healuje všeho všudy 1 AM.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 09/02/2009 :  17:20:02  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
ja T4 momentalne nehravam..tak presne neviem ale v T3 je to teraz sialenost.. co scenarko .. to minimalne traja WP .. do toho dalsi 3-4 RP alebo AM, zvysok knighty a IB ..a hotovo.. Je sice pravda ze teraz su shamani nejako dost rozsireny..aspon v T3..ale zas na druhej strane zealoti vymyzli asi kompletne. DoK-ov byva obcas dost ale spoliehat sa ze nieco uhealuju sa fakt neda :)

V poslednej dobe ked vidim takuto zostavu v scenarku a pozrem potom na nasu kde to su to tak dvaja shamani a zvysok je WE, Sorc, Marauder, Magus a podobne.. tak ani nestracam cas a leavnem.. Ked sa zacnu WPs "cross-healovat" popripade ich guarduju Iron Breakery, tak nas nezachrani ani quadro prehypovanych Witch Elfiek (ktore skapu v momente ked sa objavia)

Ale ak mam teda poradit co hrat..tak by som asi tiez povedal nejake DPS.. Je to dost zmena oproti WoW-ku ale je fakt ze je castokrat vacsi problem zohnat KVALITNE dps ako tankov a healerov.
Go to Top of Page

Asheen
Starting Member

4 Posts

Posted - 09/02/2009 :  23:35:53  Show Profile Send Asheen a Private Message  Reply with Quote
Jak je to za order na Eltharionu s engineerama? da se to povazovat za kvalitni dps? Strasne se mi libi jak nekam soupne bombu,tam kilne par destructu a zdrha pryc(aspon podle toho co sem cetl na who forkach,jak tam nejaky hrac strasne vypenil jak ho to stve) a i gameplay video se mi hodne libilo.A taky, je tato classa usable do pve?

Edited by - Asheen on 09/02/2009 23:58:49
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 10/02/2009 :  09:27:22  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Preco davas otazky, na ktore ti kazdy moze odpovedat inak.
Preco si to sam nevyskusas? Nemas jednu postavu na cely zivot...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 10/02/2009 :  09:28:54  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
minule v howling gorge scenarku inzinier jebol 500k dmg, sme pozerali na tabulku a smiali sa ... som pocul ze inizinier teraz dava SLUSNE dmg. kazdopadne, som nedavno jedneho stretol v 1v1 so sorckou a praskol ma za par sekund, ani som nestihol nadotovat. (btw, tie granaty davaju physical alebo corp/elemental dmg ? nevidim velmi do order classov)

aj tak je to jedno co si zvolis. WAR je cisto o mass pvp, na 1v1 mozes uplne zabudnut. ako jednotlivec v scenarku vobec nic neznamenas, mozes mat uplne najlepsi equip, mozes mat najrychlejsie reakcie, cokolvek, ked nemas healera a nie si tank, skapes ihned. preto su pugy v scenarkach absolutne o nicom, ked system namiesa dvanast nezmyselnych povolani bez healera

zvol si co len chces, aj tak potom skusis aj ine povolania



MMO traveller
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/02/2009 :  09:38:50  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
jestli si spravne vybavuju tak grenadier dava prevazne corp, kterou si sam debuffuje...

no mmo
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 10/02/2009 :  16:45:29  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Dokážu ti odpovědět na otázku pve: do instancí je fakt dobrej, mám ho vedle sebe radši než bw. A do premadeů na sc se taky neztratí.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Lewi
Starting Member

9 Posts

Posted - 13/05/2010 :  19:25:59  Show Profile Send Lewi a Private Message  Reply with Quote
Zdravím,

1. je nějaká kvalitní guilda(klan) za Destro která ještě funguje?
Pokud ano tak link na web či forum.
2. je to stále placené ?
3. Hraje to vůbec ještě někdo ?

díky

http://www.teraportal.cz/
http://www.teraportal.cz/forum/
Go to Top of Page

Gralf
Starting Member

29 Posts

Posted - 17/05/2010 :  10:26:37  Show Profile  Visit Gralf's Homepage Send Gralf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lewi

Zdravím,

1. je nějaká kvalitní guilda(klan) za Destro která ještě funguje?
Pokud ano tak link na web či forum.
2. je to stále placené ?
3. Hraje to vůbec ještě někdo ?

díky



Caues, na Karag Azgal je Beyond Insanity na Destro strane, stale funguje dobre, ve vecernich hodinach cca 20+- akt. hracu online. Pokud by si mel zajem napis komukoliv z guildy ti te odkazou na "hlavy pomazane ":)
edit: forum neni kontakt jedine in game

Ugabobo saman (WAR)<Beyond Insanity>
Nutnezlo sorc (WAR)<Beyond Insanity>
Vnadnavanda resto druid (WOW)<Memento Mori>

Edited by - Gralf on 17/05/2010 10:27:30
Go to Top of Page

Lewi
Starting Member

9 Posts

Posted - 17/05/2010 :  12:33:27  Show Profile Send Lewi a Private Message  Reply with Quote
Zatím jsme já a brácha na Trial Accountu ;) už jsme obědnali krabice. Ale nejsem si jist zda máme ty trial accounty převést na normální acc nebo založit novej?(máto nějakou výhodu ?) ;) Každopádně určitě se ozvu... zrovna na Karak Azgalu sem začínal.

:-D docela Náhoda "Vnadnouvandu" si pamatuju z TH ;)

http://www.teraportal.cz/
http://www.teraportal.cz/forum/

Edited by - Lewi on 17/05/2010 12:40:39
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 17/05/2010 :  19:00:23  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
naco ste s bratom zbytocne vyhadzovali prachy (aj ked malo) za dve krabicky WAR? Hie je uz tato hra v stadiu, ze staci zaplatit a mas z trialu full? T.j. krabicku absolutne nepotrebujes?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Lewi
Starting Member

9 Posts

Posted - 17/05/2010 :  19:43:13  Show Profile Send Lewi a Private Message  Reply with Quote
takhle... ;) kdyby mi o tom někdo řekl, tak bych to určitě udělal jinak, ale jelikož sem dlouho hledal(marně) někoho kdo by mi řekl víc infa, tak jsem za 350,- koupil krabici ;) což mi přišlo v pohodě když měsíc hraní stojí asi tak stejně.


http://www.teraportal.cz/
http://www.teraportal.cz/forum/
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 17/05/2010 :  22:41:19  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
To je v pohode no. Na zapade se svyho casu prodavaly dolar kus a mesic byl v cene :) Bejt tebou, tak s tou investici trochu pockam, protoze WAR je kandidat do sine slavy po boku takovych velikanu jako Hellgate London nebo Tabula Rasa.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 17/05/2010 22:41:32
Go to Top of Page

Lewi
Starting Member

9 Posts

Posted - 17/05/2010 :  23:01:23  Show Profile Send Lewi a Private Message  Reply with Quote
takhle, já od toho nečekám něco světoborného ;) už jsem to hrál vím jak to zhruba při startu dopadlo. Ale s wowkem jsem praštil a krátím si tím čekání na Teru ;)

navíc mi nepřijde že by byl war mrtvej v RVR je stále kotel hráčů co se řežou od rána do večera, sice je to dost zalagované ale což ;)

http://www.teraportal.cz/
http://www.teraportal.cz/forum/

Edited by - Lewi on 17/05/2010 23:05:53
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 18/05/2010 :  00:36:50  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

To je v pohode no. Na zapade se svyho casu prodavaly dolar kus a mesic byl v cene :) Bejt tebou, tak s tou investici trochu pockam, protoze WAR je kandidat do sine slavy po boku takovych velikanu jako Hellgate London nebo Tabula Rasa.

Hellgate by se dal jeste zkousnout, ale ta Tabula, to byl teda hype...

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 18/05/2010 :  02:15:19  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Mozna tak v T1, kde je gratis unlimited trial. Alespon to rikaji spolutrollove na forech...
Kazdopadne z ty sklizne failu, co se za posledni dobu urodila, se fakt neda moc vybirat, takze pokud nemas zadny naroky, WAR te na kratkou dobu zasyti. Ale to spis bych sahl po Aionu, kdyz cekas na Teru. Minimalne po graficky strance je tam silena shoda.

Ja osobne cekam na GW2 a Blade&Soul. Cim vic infa prosakuje o GW2, tak spis teda to druhy.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 18/05/2010 :  11:56:32  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
Pokud někoho trápí lagy, zkuste amiky, maj to v podstatně lepším stavu než žabožrouti.
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 07/06/2010 :  09:31:12  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
tady jen jedno moje 3 -dilne video, aby jste meli predstavu jak moc je war mrtvy: http://www.youtube.com/watch?v=aAkJDjuOK9I&feature=related
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 07/06/2010 :  09:50:12  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
neni mrtvy, hraju ho... stovky ludi.
Hra, ktora zije a neni mrtva dostava nove addony a upgrady - co z toho bude, okrem 2x prepratych starych eventov?
Btw na to spamovanie kol-dokola toho isteho spellu by sis mal spravit makro, alebo nejake hardwarove autofire tlacitko.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 07/06/2010 :  13:17:09  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Props za oldschool Manowar, ale ten nizkej framerate to celkem kazi.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 08/06/2010 :  12:46:52  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

neni mrtvy, hraju ho... stovky ludi.
Hra, ktora zije a neni mrtva dostava nove addony a upgrady - co z toho bude, okrem 2x prepratych starych eventov?
Btw na to spamovanie kol-dokola toho isteho spellu by sis mal spravit makro, alebo nejake hardwarove autofire tlacitko.



pozorne sem se dival, a kouzlil 3 ruzny kouzla !
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 08/06/2010 :  14:01:34  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Je to takova lehce retard game. Healer by mohl bejt stejne tak nahrazenej nakym jednoduchym skriptem, protoze s tim square addonem je to fakt utter joke.
Pak drsny magicove vzadu delaj velkou DAMAGE neustalym opotrebovavanim jedne a te same klavesy, ti chytrejsi pak odpali makro a shodej hru do traye.

A kdyz si uvedomite, ze tohle je udajne nejlepsi pvp MMORPG na trhu, tak je to trochu smutny.

WARu zustavam verny az do vypnuti posledniho serveru na Taiwanu :)... aha tak nic.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 08/06/2010 :  15:06:16  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Kde se dá dočíst, že je to údajně nejlepší PvP MMORPG ?

Možná ve starých hype postech, než to vyšlo..

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 08/06/2010 15:06:44
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,33 seconds. on eygor Snitz Forums 2000