Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Webové hry
 Travian - General
 dotazy
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 13/08/2007 :  17:17:38  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
tak mam par dotazu, koukam ze diskuse se pomalu rozjizdi a nekteri jste mnohem dal nez jak takze..

- kdyz zakladam novou vesnici ta je vazana na tu puvodni (v rezidenci/palaci kde jsem postavil osadniky je pod polozkou expanze zapsana tato nove zalozena vesnice), ma to nejakej hlubsi smysl ? napriklad kdyz me zborej rezidenci v teto vesnice nebo me ji nekdo zabere, co se stane s vesnici kterou jsem z teto zborene zalozil ?

- v prehledu vesnic v koukani se na sklady jsou procenta zaplneni a casy, chapu to dobre tak ze prvni hodiny ukazuji kdy nektera ze surovin (drevo/zelezo/hlina) dosahne maximalni kapacity skladu a druhy cas kdy obili dosahne maxima ? je ten sklad surovin bran jako celek nebo se bere jedna ze surovin (ta ktere je nejvic) ?

- jak presne funguje spehovani v pripade ze poslu dostatek spehu na to aby ani jeden muj speh nechcipnul ale protivnik tam nejake spehy ma - dovi se protivnik ze jsem ho spehoval ? kdesi na trafian foru jsem se docetl ze pokud tam zadny muj speh nechcipne nemel by se o tom vubec dovedet, je to pravda ?

diky


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 13/08/2007 :  17:24:22  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
1, Neviem presne aky to ma vyznam, ale viem ze teraz naposledy som prebral dedinku od druheho hraca ktory mal ten prvy expanzny slot uz obsadeny, a ked som mu ju prebral tak to ostalo obsadene = tzn. ze na lvl 10 rezidencii som nemohol nic postavit (to znamena ze mu ju musim vykatovat na 0 .... a kedze si ju inteligent postavil hrozne daleko tak to mam katami 40 hodin )
Ked ti preberu/znicia dedinku, s tou dalsou sa nestane uplne nic.

Podla mojho nazoru je to osetrenie proti tomu aby si ten dotycny nezbural rezidenciu, nepostavil ju znova a na lvl 10 postavil dalsich osadnikov.

2, Hej, tie hodiny chapes dobre. Tiez to nemam potvrdene na 100%, ale co som tak nejako vysledoval tak je tam brana prva surovina ktora dosiahne 100%, ten cas.

3, To neviem, na to som nikdy neprisiel, ale to by si musel poslat vela spehov ... staci ked jeden padne a uz o tebe vie.


Edited by - Pepo on 13/08/2007 17:27:23
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 13/08/2007 :  17:27:21  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

3, To neviem, na to som nikdy neprisiel, ale to by si musel poslat vela spehov ... staci ked jeden padne a uz o tebe vie.



takova byla situace, poslal jsem 60 spehu on jich tam mel asi 5, s tim ze ja je mam upgradnute asi na lvl 3 a on nemel takze me zadny nechcip (jemu take ne samozrejme), dotycny clovek ale zareagoval na moje spehovani tak ze dostal podporu pred utokem ktery nasledoval od meho spoluhrace, otazka zni jestli se to dovedel ze hry - jestli mu hra da vedet i kdyz jsem tam zadneho speha nenechal nebo jestli dostal info od informatora z nasi alience ktereho tam udajne mame :)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin

Edited by - Yennefer on 13/08/2007 17:27:52
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 13/08/2007 :  17:29:50  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Tak teoreticky tie podpory tam mohol poslat ked videl ze na neho utocite sa ho spytaj Neviem, netusim.

Edit : Teraz som sa pytal kamosa z ali, a zevraj ked ti ziadny nepadne ze by to nemal vidiet.

Edited by - Pepo on 13/08/2007 17:31:56
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 13/08/2007 :  18:34:32  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Tak teoreticky tie podpory tam mohol poslat ked videl ze na neho utocite sa ho spytaj Neviem, netusim.



ne o tom utoku nikdo nevedel a byl nahly :) takze mame spiona v alienci pry je to bezne ;)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 13/08/2007 :  18:50:50  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Jo, je to bezne ... toz aj radegasti tak porazili MA .... zevraj.
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 13/08/2007 :  19:23:45  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
1- no pokud ty nekdo zboura rezidenci prez kterou mas vesnicku tak se nic nestane. Ono totiz dost lidi po zalozeni nove vesnicky tu rezidenci bourj sami, aby meli dalsi spot na stavbu ... pokud samozrejme, potom v te vesnice nechtej delat vudce/sentaore/nacelnike :p

2- pokud se dobre pamatuju tak ta cisla ukazuju cas za ktery se ten sklad naplni :)

3- pokud tvuj speh neumre, nepritel nevi ze jsi ho spehoval. Ale, ono to pocitani jeslti umre nebo se nejak jinak pocita, protoze se tam nepocitaj zdi. Takze, se me x krat stalo ze nekdo tam mel 150 spehu a slo na nej 400 spehu a skoro vse mi chciplo, a to te spehy mam na lvl 18 ;p Takze to jeste musim prozkoukmat jak to funguje.

Jinak pokud mate speha v ali tak s tim nic moc neudelate. Mi uz davno na fore nic neresime a mame na to irc a vnt, ale pokud nejste seksupeni znamich lidi tak to jde o dost hur, pac forum je potreba.
Navic, nejhorsi je pokud nekdo z nepratelske ali ma pristup na nekoho kdo je u vas - pak muze za pomoci jedne jednotky perfektne spehovat kazdeho, tim ze zautoci ze sviho nepratelskeho accountu, a pak se prelogne a podiva se co to branilo ve vypisu utoku :p Tohle je imba... a strane pomaha pri likvidaci nepratele ...

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 13/08/2007 :  19:35:29  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Jo, to sme pouzivali na jedneho hraca, ked sme mali asi 4 dedinky kazdy a on mal asi 7 .... poslali sme fake utoky a on nam povedal kde kolko branilo.
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 13/08/2007 :  19:53:33  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

3- pokud tvuj speh neumre, nepritel nevi ze jsi ho spehoval. Ale, ono to pocitani jeslti umre nebo se nejak jinak pocita, protoze se tam nepocitaj zdi. Takze, se me x krat stalo ze nekdo tam mel 150 spehu a slo na nej 400 spehu a skoro vse mi chciplo, a to te spehy mam na lvl 18 ;p Takze to jeste musim prozkoukmat jak to funguje.



sila spehu by mela byt ovlivnena upgradama ve zbrojnici/kovarne, utok pri spehovani a obrana pri odhalovani cizich spehu


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 13/08/2007 :  20:10:57  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
No jasne, jenze x se stalo ze dejem tomu 200 spehu "defne" 400 spehu, a oboje jsou lvl 20/20.

Co jsem cet (a fakt nevim jeslti je to pravda) tak pri upgradu obrani u spehu dostavas vic nez pri upgradu utoku, protoze pri stretu speh vs speh se nepocitaj zdi ...

Zkusim to overit :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Marcurus
Starting Member

68 Posts

Posted - 16/08/2007 :  16:15:21  Show Profile Send Marcurus a Private Message  Reply with Quote
Zdroj: Plusacky simulator
Ano, obrana se zveda vic nez utok.
Ano, zed ovlivnuje vysledek.
Germansky speh je slabsi nez jeho rimsky a galsky protejsek.
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 17/08/2007 :  11:29:24  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marcurus

Germansky speh je slabsi nez jeho rimsky a galsky protejsek.



jsou nekde k dispozici nejaka cisla ? jelikoz jsem german zajima o kolik je slabsi ;)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 20/08/2007 :  14:45:11  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer

quote:
Originally posted by Marcurus

Germansky speh je slabsi nez jeho rimsky a galsky protejsek.



jsou nekde k dispozici nejaka cisla ? jelikoz jsem german zajima o kolik je slabsi ;)



Musi bejt o moc, protoze mate overpowered palkare ... takze vse musi byt slabsi jinak se nastvu! :P

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 06/09/2007 :  14:44:51  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
mam nove dotazy ;)

1. co kdyz nekomu seberu vesnicu a on tam mel trebas vylepsene jednotky, prenese se to vylepseni na me jednotky ?

2. kdyz stavim jednotky a vylepsuji tak se pri postaveni jednotky na ni ulozi jakej level zbrane/brneni ma nebo postupnym vylepsovanim vylepsuji vsechny jednotky ktere jsem ve vesnici postavil i kdyz jsou trebas nekde uklizene jako podpora ?


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin

Edited by - Yennefer on 06/09/2007 14:46:15
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 06/09/2007 :  19:57:42  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
1, Hmmm, neviem, pretoze ked preberam dedinku tak sa nikdy toho dotycneho nepytam ake tam mal vyskumy, ale viem ze vzdy ked som nieco prebral, tak ta dedinka bola nevyskumana .... vsetko bolo na lvl 0 a ani v akademii nemal nic vyskumane.

2, Upgrady sa robia na dedinku ... cize ked postavit kovarnu na lvl 20 a spravis si vsetky upgrady na lvl 20 kludne ju mozes zburat, tie vylepsenia tam stale budes mat .... a vylepsenia sa aplikuju na vsetky jednotky ktore uz mas postavene + aj tie ktore postavis samozrejme. A to ze su niekde na podpore vobec nema vplyv na to.
Go to Top of Page

Marcurus
Starting Member

68 Posts

Posted - 09/09/2007 :  03:32:20  Show Profile Send Marcurus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer
1. co kdyz nekomu seberu vesnicu a on tam mel trebas vylepsene jednotky, prenese se to vylepseni na me jednotky ?


Ne, vsechny vyzkumy jdou dolu, zed taky. A to i v pripade ze prebiras vesnicku sam sobe.
quote:

2. kdyz stavim jednotky a vylepsuji tak se pri postaveni jednotky na ni ulozi jakej level zbrane/brneni ma nebo postupnym vylepsovanim vylepsuji vsechny jednotky ktere jsem ve vesnici postavil i kdyz jsou trebas nekde uklizene jako podpora ?


Viz pepo.

quote:

jsou nekde k dispozici nejaka cisla ? jelikoz jsem german zajima o kolik je slabsi ;)



Tak abych pravdu rekl, tak to ze jsou slabsi jsem asi do simulatoru nemlatil, ale bral to z herni zkusenosti. Jestli si na to nekdy vzpomenu tak to testnu primo ve hre, jestli odchytnu nejakeho germana. Simulator hlasi ze to je stejne, ale to imho pravda neni.
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 17/09/2007 :  10:02:28  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
dalsi dotaz, v hl vesnici jsem si postavil turnajove hriste, podle popisku by vojaci mely behat rychleji do 30 poli vzdalenosti, jenze kdyz dam poslat vojaky cisla jsou stale stejna - spatne to ukazuje a oni ve skutecnosti po vyslani pobezi rychleji nebo to funguje nak jinak ?


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 17/09/2007 :  10:12:53  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
No, za 1, ten vojak musi bezat viacej ako 30 poli

za 2, ten bonus sa ti pripocitava az po 30 poliach, cize 30 poli bezi rychlostou dajme tomu 5 a az tie polia ktore su nad 30 sa ti pripocitava ten bonus. Teda to som tak nejako vydedukoval ja z toho co som pozoroval, mozno sa mylim
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 17/09/2007 :  14:22:29  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
aha :) cetl jsem to jako do 30 poli..


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000