Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Hellgate London - Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 24/09/2007 :  13:04:16  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
Zdarec bude nekdo hrat placenou verzi?
http://hellgate.cz/pages/gamespy-elite.php
docela bych si zahral

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 24/09/2007 :  18:23:35  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Ja nejspis ano. Je nekdo v Bete?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 24/09/2007 :  19:04:49  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Clanek jsem si precetl, ale rozhodne me nepresvedcili o vyhodnosti Elite. Podle me ani sami nevedi za co by si meli nechat platit, tak vymesleji kraviny.
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 24/09/2007 :  19:19:40  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
rad bych sel do bety je jeste open?

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 24/09/2007 :  19:34:45  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
rozhodne ne, nebudu si kupovat hru abych jeste platil mesicne poplatky za to, ze si muzu zahrat multiplayer. U mmorpg je to normalni, ale platit mesicne za multiplayer ani nahodou

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 24/09/2007 :  21:01:26  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MA3X

rad bych sel do bety je jeste open?



Nikdy nebyla. Já čekám na beta key a jsem z toho už celý zoufalý.

Jak říkají bratři slováci - Iděm sa rezať
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 24/09/2007 :  22:03:26  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by MA3X

rad bych sel do bety je jeste open?



Nikdy nebyla. Já čekám na beta key a jsem z toho už celý zoufalý.

Jak říkají bratři slováci - Iděm sa rezať



a kde si se registroval? tahle hra me zajima fakt moc urcite koupim orig

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 25/09/2007 :  06:43:37  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milamber

Zdarec bude nekdo hrat placenou verzi?
http://hellgate.cz/pages/gamespy-elite.php
docela bych si zahral


Pokud me ta hra bude bavit, nevidim duvod proc to nezaplatit :)

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/09/2007 :  12:10:54  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MA3X

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by MA3X

rad bych sel do bety je jeste open?



Nikdy nebyla. Já čekám na beta key a jsem z toho už celý zoufalý.

Jak říkají bratři slováci - Iděm sa rezať



a kde si se registroval? tahle hra me zajima fakt moc urcite koupim orig



Registruju se průběžně už rok do všech jejich beta fází :-) Počítám že v tom mám tak 8 svých emailů.
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 25/09/2007 :  12:23:46  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by MA3X

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by MA3X

rad bych sel do bety je jeste open?



Nikdy nebyla. Já čekám na beta key a jsem z toho už celý zoufalý.

Jak říkají bratři slováci - Iděm sa rezať



a kde si se registroval? tahle hra me zajima fakt moc urcite koupim orig



Registruju se průběžně už rok do všech jejich beta fází :-) Počítám že v tom mám tak 8 svých emailů.



hm tak uz sem taky reglej asi 6 mailama

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum

Edited by - MA3X on 25/09/2007 12:26:37
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/09/2007 :  14:10:11  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No cekal jsem, ze ta hra bude MMO only a ne placenej multiplayer Nevim no jestli do toho pujdu.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/09/2007 :  14:15:55  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

No cekal jsem, ze ta hra bude MMO only a ne placenej multiplayer Nevim no jestli do toho pujdu.



Nikdy to neměla být MMO only. Systém jako diablo, ten placený multiplayer vymysleli až později, když jim došlo, že toho prodají asi fakt hodně, protože podobný styl hry tu chybí a jejich reputace z předchozích titulů je opravdu legendární.

Mají poměrně logické argumenty ale taky v tom ještě nemají úplně jasno. Já si klidně dva měsíce zaplatím a uvidím.
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 25/09/2007 :  15:06:26  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

No cekal jsem, ze ta hra bude MMO only a ne placenej multiplayer Nevim no jestli do toho pujdu.



ty voe ty delas jak kdyby ti zalezelo na penezich sam vis ze si to hned cvaknem

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/09/2007 :  15:08:17  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Neresim prachy, resim diablo style, o kterym mluvi Gabriel.

Vis jak dopadlo Diablo2 pres net, rychlovka, kazdej te provede a jen grinduje Baala a porad se zakladaj rychle hry atd. Mam rad kdyz je neco stalyho, proto u tyhle hry nevim, ale nerikam, ze to bude spatny, sam o tom toho moc nevim a tak to nebudu predem odsuzovat.

EDiT:
2Gabriel: kdysi, uz si nevzpominam kdy, mi kamos kterej hraval WoW (nez ho nekdo 2 hacknul) poslal odkaz na youtube a byl to cinematic trailer na ten Hellgate London a k tomu hral Demon Hunter - Not Ready To Die (dost povedenej trailer s timhle trackem) a myslel jsem si teda jen podle toho vidka, ze to bude singleplayerovka. Pak mi ale casem nekdo nakecal, ze to bude nejvic drsny mmo a ze to bude strasne parit, ze na nejaky warhammery s*re (to se jeste nevedelo ze bude WoW:WoTLK). Takze me spis tohle tak trochu zklamalo az kdyz jsem si neco o ty hre precetl.

EDiT2: http://www.youtube.com/watch?v=aMy4lMx4ZS8

Turn up your volume, please !

EDiT3: Urcite si to koupim



Jinak jeste OT: Dneska jsem narazil taky na dalsi pekny vidko se supr trackem, jestli nekoho zajima tak :

http://www.youtube.com/watch?v=DTlB2AglLOU

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 25/09/2007 17:04:44
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 25/09/2007 :  20:10:22  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by ZiELL

No cekal jsem, ze ta hra bude MMO only a ne placenej multiplayer Nevim no jestli do toho pujdu.



Nikdy to neměla být MMO only. Systém jako diablo, ten placený multiplayer vymysleli až později, když jim došlo, že toho prodají asi fakt hodně, protože podobný styl hry tu chybí a jejich reputace z předchozích titulů je opravdu legendární.

Mají poměrně logické argumenty ale taky v tom ještě nemají úplně jasno. Já si klidně dva měsíce zaplatím a uvidím.




Jak píše Gabri, ma hru se celkem teším a nevidím problém si zaplatit měsíc, dva.Ono to fakt vypada že nemaj jasno jak to nastavit, všechno bude záležet na odezvě jak se zpoplatnění ujme.

Mohlo by se taky stát že to skončí jako GW budou vydávat placený častý datače a nechaj to free ale to je asi malá šance.

Jinak hrát bude co než vyjde Hellgate od zítra Halo3,Blue Dragon /X360, koncem měsíce moje nejočekávanější pecka roku srdcová záležitost....Elfská věstkyně Ithilinne předpověděla, že přijde věčná zima ze severu ... jasně The Witcher a hned tyden potom snad Hellgate.

A že to nejsou MMO a co? můžu snad za to že nic nevychází?.Aspoň se všichni MMO hráči o to více budou tešit na 1/2Q 08 kdy to nastane AoC, WAR.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/09/2007 :  21:20:10  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Podzim je z hlediska her peklo, je toho fakt hodně. Mno já osobně nejvíc čekám na PS3 záležitost Little Big Planet. Čím jsem starší, tím víc toužím po něčem opravdu kreativním :-)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/09/2007 :  21:30:22  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ja si koupim PS3 asi az vyjde MGS 4

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 25/09/2007 :  22:53:03  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
on jeste nekdo hraje offlinovky?

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/09/2007 :  09:16:12  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Kdybys vedel co je MGS tak se tak divit nebudes

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/09/2007 :  09:19:04  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

on jeste nekdo hraje offlinovky?



Většina ?
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 26/09/2007 :  11:15:14  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Většina ?



nikoho takoveho neznam

lastfm
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 26/09/2007 :  13:24:33  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
tak sem kontaktoval xzone s dotazem jestli nebudou k predobjednavce davat preorder klice. Bohuzel NE. Pak sem se ptal jestli budou prodavat taky sberatelskou edici. Tak odpovedeli ze se ji pokusi sehnat.

jinak sem koukal jestli je to pravda tak sberatelska edice by mela stat 60$ a normalni verze 50$ tak to sem zvedavej jestli je to pravda

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 26/09/2007 :  14:35:21  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

Většina ?



nikoho takoveho neznam



Protože jsi menšina, která nevylézá ze svého gheta.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 26/09/2007 :  14:45:10  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Jinak mě osobně pořád uniká, čím je Hellgate London tak zajímavej... mě to přijde jako tuctovka.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 26/09/2007 :  15:08:30  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
Dockej casu cece
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 26/09/2007 :  15:52:24  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
Prisla me odpoved od Xzone: Pred hodinou jsme dostal odpoved od ceske EA a bylo me receno, ze
sberatelskou edici od teto hry dovazet nebudou


hm kua to si to snad budu muset obejdnat ze zahranici

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 26/09/2007 :  17:33:15  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MA3X

Prisla me odpoved od Xzone: Pred hodinou jsme dostal odpoved od ceske EA a bylo me receno, ze
sberatelskou edici od teto hry dovazet nebudou


hm kua to si to snad budu muset obejdnat ze zahranici



Já objednal od Xzone obyč verzi ta mi bude stačit.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/09/2007 :  17:51:42  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
V US jsou edice s lifetime subscription a speciálními dye kity. Na Evropu se pochopitelně sere.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 27/09/2007 :  19:21:20  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Takže i když koupíte krabici v US dá se vytvořit EU účet. Platí i pro lifetime subscr.

Tím je to vyřešené.
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 27/09/2007 :  20:54:14  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Takže i když koupíte krabici v US dá se vytvořit EU účet. Platí i pro lifetime subscr.

Tím je to vyřešené.



nice diky za info

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 17/10/2007 :  12:31:50  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
tak jsem si objednal Collectors ed. z US ... vypadá to fakt zajímavě a může to být celkem zábava na podzimní a zimní propršený dny.


Noe

Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 17/10/2007 :  15:07:37  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
urcite to zabavi hodne lidi ja osobne sem pln ocekavani a ted si kratim chvile u ET:Quake wars neodolal sem a koupil sem si to taky doporucju

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 17/10/2007 :  15:42:24  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
já si předobjednal digital download z EAStore :)
s 8Mbit od UPC to půjde rychle :)
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 17/10/2007 :  16:46:07  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

já si předobjednal digital download z EAStore :)
s 8Mbit od UPC to půjde rychle :)



Dobrej tip jdu do toho taky.

Black
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 17/10/2007 :  19:20:21  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

já si předobjednal digital download z EAStore :)
s 8Mbit od UPC to půjde rychle :)



No ale to nebudes mit krabici ne? A krabice je zaklad.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 17/10/2007 :  19:26:42  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by spajdr

já si předobjednal digital download z EAStore :)
s 8Mbit od UPC to půjde rychle :)



No ale to nebudes mit krabici ne? A krabice je zaklad.



www.krabice.cz

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 17/10/2007 :  20:34:28  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
In game v hellgate beta: Gabriela. Kdo hrajete ozvete se.
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 17/10/2007 :  21:15:41  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
by me zajimalo podle ceho do ty bety vybiraly zase me prislo hovno

piste naky poznatky z BETY pls

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 17/10/2007 :  21:37:53  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MA3X

by me zajimalo podle ceho do ty bety vybiraly zase me prislo hovno

piste naky poznatky z BETY pls



No já to mám za koupi collectors edition :-)

Jinak je to prostě dokonalé diablo v moderním hávu s fantastickou grafikou.

Za dva dny bude single player demo.
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 17/10/2007 :  22:08:47  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by MA3X

by me zajimalo podle ceho do ty bety vybiraly zase me prislo hovno

piste naky poznatky z BETY pls



No já to mám za koupi collectors edition :-)

Jinak je to prostě dokonalé diablo v moderním hávu s fantastickou grafikou.

Za dva dny bude single player demo.



http://www.hellgatelondon.com/underground/hgl-gone-gold-demo-coming

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum

Edited by - MA3X on 17/10/2007 22:11:35
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 17/10/2007 :  22:14:01  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by MA3X

by me zajimalo podle ceho do ty bety vybiraly zase me prislo hovno

piste naky poznatky z BETY pls



No já to mám za koupi collectors edition :-)

Jinak je to prostě dokonalé diablo v moderním hávu s fantastickou grafikou.

Za dva dny bude single player demo.



vždyť tam píší že to je pouze pro US/Canada Residents?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 17/10/2007 :  22:18:18  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Tak to aby jsi se rychle přestěhoval!
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 17/10/2007 :  22:38:04  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Tak to aby jsi se rychle přestěhoval!



No krabice by byla, teď už jenom kdo mě pošle.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 17/10/2007 :  22:41:45  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Zkus shop Barnes & Noble máme collectors od nich a dostaneš i klíč do bety od gamestopu, ale beta končí mám pocit 21. 10.

Jinak podle vyjádření tvůrců je jedno odkud máš krabici můžeš si udělat předplatné pro jakékoliv servery. US, EU je to jedno.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 18/10/2007 :  08:29:25  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem nakonec zrušil tu collectors a objednal taky ten digital download - díky za tip.

Jak to plánujete hrát? Jdete všichni do placené online verze nebo to spíše vidíte na offline či neplacenou osekanou online verzi.

Já osobně počítám pouze s hrou na placený online.


Noe


Edited by - Noe on 18/10/2007 08:32:44
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/10/2007 :  08:46:09  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Tak jsem nakonec zrušil tu collectors a objednal taky ten digital download - díky za tip.

Jak to plánujete hrát? Jdete všichni do placené online verze nebo to spíše vidíte na offline či neplacenou osekanou online verzi.

Já osobně počítám pouze s hrou na placený online.



Určitě placenou. Lifetime subsc. co je u collectors edition. Vyjde to na pár korun.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 18/10/2007 :  09:05:01  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Lifetime subsc. co je u collectors edition. Vyjde to na pár korun.



Tomu moc nerozumím - to znamená že platíš pouze za čas co jsi byl ve hře?
Nikde jsem se nedočetl, že to je rozdíl mezi Collectors a normál edicí - kde jsi to našel?


Noe

Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 18/10/2007 :  09:07:41  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
No ja planuju hrat placenou verzi jak to jen pujde
A nejspis blademastera .
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/10/2007 :  09:14:09  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel
Lifetime subsc. co je u collectors edition. Vyjde to na pár korun.



Tomu moc nerozumím - to znamená že platíš pouze za čas co jsi byl ve hře?
Nikde jsem se nedočetl, že to je rozdíl mezi Collectors a normál edicí - kde jsi to našel?



U collectors edition je access to the Founder’s Offer subscription upgrade. Což je lifetime subscr. - zaplatíš najednou tuším to je 100 dolarů a máš subscr. na furt.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/10/2007 :  09:14:32  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milamber

No ja planuju hrat placenou verzi jak to jen pujde
A nejspis blademastera .




Toho hraju v betě. Úžasná postava.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/10/2007 :  09:15:11  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Jinak nejvíc českého infa je asi u Sue na webu

http://hellgate.cz/
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000