Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Hellgate London - Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 21/10/2007 :  07:06:16  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Stanice společné, mise to generuje instance.

Můj pocit z toho je, že jako singlovka to je docela hezké, multiplayer možná zajímavý, ale osobně mi to nepřipadá dostatečně "group", abych za to dával měsíčně poplatky. Samozřejmě otázkou jsou vyšší levely, ale zatím do toho nepůjdu.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 21/10/2007 :  08:57:45  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
Imho group her je 3prdele 8 let nevychazi nic jinyho Musim rict ze mmorpg poslednich par let me ubiji jde v podstate o plneni stupidnich questu +acces questu a klikani lv a pro booty kraft v poslednich letech se vraci aspon trochu housing jinak NUDA NUDA.1a nejlepsi hra toho druhu eq1 a jeji sistem je dost ohranej a okoukanej ,pridanim pvp v inst zonach a bez moznosti Fl je na hovn.....a neni to zadna poradna inovace ,hrat 1 a to sami se mi po xty nechce .Takze at si kazdej klika co chce ja volim AKCI

Edited by - Milamber on 21/10/2007 08:59:01
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 21/10/2007 :  10:33:46  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem to nemyslel. Mě nevadí, že je to akce a není to mmorg. Vadí mi zaprvé ty instance - prostě je to singlovka a lidi potáš akorát ve stanicích, při vlastních misích ne, kromě pár lidí v grupě. A vytváření grupy v podstatě není nutné.
Zadruhé mi vadí trochu omezené prostředí - v tomhle bych souhlasil s recenzí. Prostě do volnosti to má sakra daleko, je to spíš pokaždé uzavřená část, kde nemáš kam jít. Měl jsem prostě představu ala oblivion ve městě, City of heroes či něco podobného - prostě standardní město, kde se kříží ulice, jsou tam stoky, metro, domy. Tady máš třeba z toho, co jsem viděl dva typy domů, do kterých můžeš a zbytek nemáš šanci, stejně tak je prostředí nalinkované (i když náhodně generované), takže nehrozí, že místo rovně k bossovi se půjdeš projít na křižovatce jiným směrem.
Dále souhlasím s tou recenzí, že fyzika nic moc - auto nerozstřelíš, bednu nerozstřelíš, prkna nerozstřelíš, pokud to není jedna z pár rozbitelných věcí.

Je to kopie diabla, což není na škodu, má to trochu takovou tu chytlavost, kdy chceš vidět ještě kousíček, ale ty ostaní věci to dost stahují. Nechci říkat "kdyby". ale myslím si, že v dnešní době měli udělat otevřený svět s pár instancema, místo čistě instanční hry - pro mě je to prostě singlovka.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/10/2007 :  10:37:51  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Hellgate bych nejlepe přirovnal ke Guild wars, stanice metra = města a outposty v GW kde se potkáváš s ostatními hráči.A venkovní lokace kam mužeš chodit solo nebo s partou sou vlastně na totožném systému s rozdílem že v Hellgate se náhodně generuje mapa.

Další rozdíl je že za mulťák oproti GW kde je free, tak tady si musíš vybrat jestli očesanej free/nebo placenej.

Jak ovšem napsal Khostri poplatky zavádět neměli zase tak moc výhod tam nebude ale měli jet stylem GW, jednou za 3/4 roku placenej datadisk/addon.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/10/2007 :  10:54:13  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Tak jsem to nemyslel. Mě nevadí, že je to akce a není to mmorg. Vadí mi zaprvé ty instance - prostě je to singlovka a lidi potáš akorát ve stanicích, při vlastních misích ne, kromě pár lidí v grupě. A vytváření grupy v podstatě není nutné.
Zadruhé mi vadí trochu omezené prostředí - v tomhle bych souhlasil s recenzí. Prostě do volnosti to má sakra daleko, je to spíš pokaždé uzavřená část, kde nemáš kam jít. Měl jsem prostě představu ala oblivion ve městě, City of heroes či něco podobného - prostě standardní město, kde se kříží ulice, jsou tam stoky, metro, domy. Tady máš třeba z toho, co jsem viděl dva typy domů, do kterých můžeš a zbytek nemáš šanci, stejně tak je prostředí nalinkované (i když náhodně generované), takže nehrozí, že místo rovně k bossovi se půjdeš projít na křižovatce jiným směrem.
Dále souhlasím s tou recenzí, že fyzika nic moc - auto nerozstřelíš, bednu nerozstřelíš, prkna nerozstřelíš, pokud to není jedna z pár rozbitelných věcí.

Je to kopie diabla, což není na škodu, má to trochu takovou tu chytlavost, kdy chceš vidět ještě kousíček, ale ty ostaní věci to dost stahují. Nechci říkat "kdyby". ale myslím si, že v dnešní době měli udělat otevřený svět s pár instancema, místo čistě instanční hry - pro mě je to prostě singlovka.



Dobře ignorujme chvilku fakt že hry by měli bavit a je jedno co to je jestli offline hra, multi hra, MMO atd.

A teď si řekněme jakej je rozdíl mezi WoWkem a Hellgate, když přivřu obě oči podle mě žádnej! obě hry jsou postavene na "barbie systému" tj. vylepšovaní sveho avatara/postavičky equipem aby byl/a silnější, hezčí.Tohle maj obě hry společné a troufnu si říct že i všechny MMO posledních pár let.

Vratmě se k Hell vs. WoW hrači si v obou hrách vytvořej partu a jdou pokosit během par hodin svého života par desítek nebo set AI protivníků.Mě bude uplně jedno jestli půjdu do instance ve WoW nebo do ulice v Hellgate, stím rozdílem že v Hellgate mužu jít sám (obrovská výhoda pro mě) nebo s partou.Tohle WoW nemá a jsi nucen hledat 24 jiných lidi nebo další 4 na dungeon.

Ale jak bylo napsáno v první větě tohle všechno padá když tě hra baví, to potom klidně mužeš hrát Tetris.A jelikož mě Hellgate oproti WoWku začl bavit tak u mě je jasnou volbou.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 21/10/2007 :  11:06:40  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
rozdiol je vtom, ze ve wowku potkas stovky lidi.. v hellgate nepotkas nikoho
1. instance
2. to nikdo hrat nebude vsude MP strhavaj :) Kdo ma rad tenhle prisernej system hraje GW "zdarma" ktere je imho lepsi.

Taky mne to zklamalo cekal jsem minimmorpg..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/10/2007 :  11:17:34  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

rozdiol je vtom, ze ve wowku potkas stovky lidi.. v hellgate nepotkas nikoho
1. instance
2. to nikdo hrat nebude vsude MP strhavaj :) Kdo ma rad tenhle prisernej system hraje GW "zdarma" ktere je imho lepsi.

Taky mne to zklamalo cekal jsem minimmorpg..



Tak zase perlíš, kde potkáš stovky lidí? lol v krajině?? leda tak ve městě stejně jak tomu bude v Hellgate.Stovku lidí potkáš ve WoWku možná tak v dalším datadisku až budou všichni levelit ale né teď.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/10/2007 :  11:38:42  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
co se týče možných lokací tak o tom psali že bych ji mělo být mezi 50-60.

http://www.rage3d.com/board/showthread.php?t=33905198&page=7

Heading through Whitehall you might find yourself either below or above ground in any of 50 to 60 different types of location – Victorian sewers, the disused Tube network, back alleys, deserted streets and so on.

Hráli jste to někdo ve dvou? super COOP záležitost, taky je to těžší a později nad level 10+ tím tuplem :) škoda že se nedá normální cestou sehnat sběratelská verze. Jedině snad přes
http://videogames.barnesandnoble.com/ co berou CZ karty, ale zkušenosti s tímhle obchodem nemám.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/10/2007 :  12:55:05  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Je to Diablo koncept od spolutvůrců Diablo. Bylo to vyvíjeno jako Diablo koncept a bude to i nadále rozvíjeno jako Diablo koncept. Absolutně nerozumím tomu, co od toho někteří čekají nebo čekali za kouzla.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 21/10/2007 :  13:25:38  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Rodier

rozdiol je vtom, ze ve wowku potkas stovky lidi.. v hellgate nepotkas nikoho
1. instance
2. to nikdo hrat nebude vsude MP strhavaj :) Kdo ma rad tenhle prisernej system hraje GW "zdarma" ktere je imho lepsi.

Taky mne to zklamalo cekal jsem minimmorpg..



Tak zase perlíš, kde potkáš stovky lidí? lol v krajině?? leda tak ve městě stejně jak tomu bude v Hellgate.Stovku lidí potkáš ve WoWku možná tak v dalším datadisku až budou všichni levelit ale né teď.



ale hovno. co to meles za blbosti? zajdisi na server ve spicce a uvidis. v outlandu ale i normal svete v hlavnich lokacich je hafo hracu.. zkus nekdy experimentovat s /who vurcite zone.

Ale hlavne jde o ten princip. v Hellgate nepotkas ani 20 lidi protoze tam prste zadnej svet NENI.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 21/10/2007 :  13:28:13  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Je to Diablo koncept od spolutvůrců Diablo. Bylo to vyvíjeno jako Diablo koncept a bude to i nadále rozvíjeno jako Diablo koncept. Absolutně nerozumím tomu, co od toho někteří čekají nebo čekali za kouzla.



Vtom se teda HODNE pletes. Jeste na GC v Lipsku predminulej rok o tom basnili jak to bude revolucni a jakej to bude super online RPG. Tenkrat jeste ani nemeli jasno, jestli teda instancovanej svet nebo ne. Ten oznamili az na GC v minulem roce. Puvodne slibovali multi stejne jako singl.. moznost chodit po Londyne naprosto volne.. To potom zmenili.

Sam jsem s nima o tomhle mluvim na letosnim GC kde jsem byl v ramci novinarske vypravy pro GP.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 21/10/2007 :  13:33:03  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Je to Diablo koncept od spolutvůrců Diablo. Bylo to vyvíjeno jako Diablo koncept a bude to i nadále rozvíjeno jako Diablo koncept. Absolutně nerozumím tomu, co od toho někteří čekají nebo čekali za kouzla.


Opakuju, že mě nevadí, že je to diablo. Mě vadí, že to diablo není dotažené do konce. alespoň z té části co jsem viděl.
tohle je klasická akční konzolovka, což mi nevadí vzhledem k tomu, že na konzoli tyhle hry hraju. Jen jsem měl pocit, že přeci jen vzhledem k dnešní době a platformám mohly být lokace rozmanitější, rozvětvené a volnější a ne vypadat stejně a mít stejná omezení, jako kterákoliv druhá hra na ps2.
A znovu opakuju, že jako singlovka se mi to hodně líbilo.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/10/2007 :  13:42:26  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
akorát že na konzoli celou dobu zaměřovat gamepadem by nikoho asi moc nebavilo :)) až vylepší chat a věci co se MP týče, tak to bude paráda. držím jim palce. Vylepšování zbraní, crafting je sice easy, ale zábavné.

Edited by - spajdr on 21/10/2007 13:43:58
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/10/2007 :  13:48:08  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Tak ja do tehle hry jdu urcite a naplno. Mohl by mi nekdo poradit jak tuhle hru ziskat uz na halloween? Nekdo zminoval nejakej direct download od EA? A pripadne pokud hru ziskam z ameriky, pujde hrat na evropskych serverech?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/10/2007 :  14:00:17  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Tak ja do tehle hry jdu urcite a naplno. Mohl by mi nekdo poradit jak tuhle hru ziskat uz na halloween? Nekdo zminoval nejakej direct download od EA? A pripadne pokud hru ziskam z ameriky, pujde hrat na evropskych serverech?



Podle FAQ by US verze měla jít hrát na EU .. ale jestli chceš si hru sosnout až bude k dispozici z EAstore, tak prostě napiš www.eastore.cz a vyber si UK :) (je to za 1200,- na naše). Na xzone píší že to budou mít skladem 2.11. takže 3.11. bys to mohl mít doma. na EUstore to snad bude k dispozici ke stáhnutí už 1.11.

Edited by - spajdr on 21/10/2007 14:02:39
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/10/2007 :  14:07:38  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

quote:
Originally posted by Gabriel

Je to Diablo koncept od spolutvůrců Diablo. Bylo to vyvíjeno jako Diablo koncept a bude to i nadále rozvíjeno jako Diablo koncept. Absolutně nerozumím tomu, co od toho někteří čekají nebo čekali za kouzla.


Opakuju, že mě nevadí, že je to diablo. Mě vadí, že to diablo není dotažené do konce. alespoň z té části co jsem viděl.
tohle je klasická akční konzolovka, což mi nevadí vzhledem k tomu, že na konzoli tyhle hry hraju. Jen jsem měl pocit, že přeci jen vzhledem k dnešní době a platformám mohly být lokace rozmanitější, rozvětvené a volnější a ne vypadat stejně a mít stejná omezení, jako kterákoliv druhá hra na ps2.
A znovu opakuju, že jako singlovka se mi to hodně líbilo.



V čem to není dotaženo do konce ? Jen hodně málo lidí tu hru vidělo dál, než za ACT1, přičemž to má aktů 5. Když se objevilo demo na DII, tak tomu snad skoro všichni předpověděli max 7/10. Hnusná grafika, zastaralý koncept a já nevím co ještě.

Obsahuje to snad všechny myslitelné prvky z DII + některé navíc - zejména upgrady věcí. Já od toho čekám Diablo koncept, protože nic z toho, co kdy chtělo být kopií Diabla nevyšlo. Třeba jen z důvodů nedotaženého prefix - sufix konceptu. Tady mám poprvé pocit, že jde někdo ještě o kousek dál.

Snad jen UI je tu děsné :(

Mimochodem o portu na konzole se vůbec neuvažuje.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 21/10/2007 :  14:26:02  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Je to Diablo koncept od spolutvůrců Diablo. Bylo to vyvíjeno jako Diablo koncept a bude to i nadále rozvíjeno jako Diablo koncept. Absolutně nerozumím tomu, co od toho někteří čekají nebo čekali za kouzla.


diablo bylo zabavne. uz v demu. tohle je nudna po vsech strankach.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 21/10/2007 :  14:38:15  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Obsahuje to snad všechny myslitelné prvky z DII + některé navíc - zejména upgrady věcí. Já od toho čekám Diablo koncept, protože nic z toho, co kdy chtělo být kopií Diabla nevyšlo. Třeba jen z důvodů nedotaženého prefix - sufix konceptu. Tady mám poprvé pocit, že jde někdo ještě o kousek dál.

Snad jen UI je tu děsné :(

Mimochodem o portu na konzole se vůbec neuvažuje.


Odpovím otázkou - nepřipadají ti lokace lineární a velmi omezené? Nečekal bys větší volnost? Dejme stranou hratelnost toho grindování.

O ničem jiném, než o prostředí jsem se nebavil. Snad kromě velmi drahého multiplayeru.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/10/2007 :  14:38:50  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by Gabriel

Je to Diablo koncept od spolutvůrců Diablo. Bylo to vyvíjeno jako Diablo koncept a bude to i nadále rozvíjeno jako Diablo koncept. Absolutně nerozumím tomu, co od toho někteří čekají nebo čekali za kouzla.


diablo bylo zabavne. uz v demu. tohle je nudna po vsech strankach.



Me to bavi

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 21/10/2007 :  14:50:01  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Taky mě zaráří jak ty recenze tak kategoricky hodnotí hru podle demoverze kde lze dosáhnout jen 5 levelu. Defakto po 20 minutovém tutorialu.

2rodier: jdi prosím perlit jinam, opět se vyjadřuješ ke hře (betě) kterou jsi evidentě neviděl ... v bázích normálně potkáváš ostatní hráče (včera v 5 ráno jich na můj vkus bylo až moc a báze byly plný lidí).


Noe


Edited by - Noe on 21/10/2007 14:51:44
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/10/2007 :  14:51:18  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

quote:
Originally posted by Gabriel

Obsahuje to snad všechny myslitelné prvky z DII + některé navíc - zejména upgrady věcí. Já od toho čekám Diablo koncept, protože nic z toho, co kdy chtělo být kopií Diabla nevyšlo. Třeba jen z důvodů nedotaženého prefix - sufix konceptu. Tady mám poprvé pocit, že jde někdo ještě o kousek dál.

Snad jen UI je tu děsné :(

Mimochodem o portu na konzole se vůbec neuvažuje.


Odpovím otázkou - nepřipadají ti lokace lineární a velmi omezené? Nečekal bys větší volnost? Dejme stranou hratelnost toho grindování.

O ničem jiném, než o prostředí jsem se nebavil. Snad kromě velmi drahého multiplayeru.



Ale no tak, 200Kč měsíčně je velmi drahé?.
Jednou Londýn je přepadnuté město pekelnýma sračkama, všude vidíš nějaké barikády, což mi přijde jako správný krok, asi tak nějak by to bylo všude, kde někdo na někoho zaútočil, né že si budu běhat volně po Londýně jako kdyby se nic nestalo, mě se naopak líbí že člověk lítá v tunelech a opuštěných stokách, kde jinde by měl lítat? po pláži ala Farcry? psal jsem to výše, že autoři slibuji 50-60 různých lokací, i když je to pravda nějak moc. Lidi co bydlí v londýně doopravdy si zase stěžují že používají staré modely autobusů a my si zase stěžujeme na to že tam je malá variabilita míst. Je to prostě kurwa jednou bojová zóna a né zájezd na malibu

Edited by - spajdr on 21/10/2007 14:52:21
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/10/2007 :  14:51:20  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Tak mam objednano z EAstore. Nevi nekdo kdy pujde ten download od nich?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/10/2007 :  14:53:47  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Taky mě zaráří jak ty recenze tak kategoricky hodnotí hru podle demoverze kde lze dosáhnout jen 5 levelu. Defakto po 20 minutovém tutorialu.

2rodier: jdi prosím perlit jinam, opět se vyjadřuješ ke hře (betě) kterou jsi evidentě neviděl ... v bázích normálně potkáváš ostatní hráče (včera v 5 ráno jich na můj vkus bylo až moc a báze byly plný lidí).



Ještě by mě zajímalo, co to je, když si něco kutíš u automatu na craft a hup najednou tě to portne na jedno určité místo v stanici, stejně jako dalších 10-20 lidí
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/10/2007 :  14:55:18  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Tak mam objednano z EAstore. Nevi nekdo kdy pujde ten download od nich?




No asi je pro nás tohle datum důležité

Status: Pre-Release Thu Nov 01 19:00:00 CDT 2007

Doufám že linky nebudou přetížené, jak tomu bylo u half life 2 EP2
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/10/2007 :  15:10:58  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

quote:
Originally posted by Gabriel

Obsahuje to snad všechny myslitelné prvky z DII + některé navíc - zejména upgrady věcí. Já od toho čekám Diablo koncept, protože nic z toho, co kdy chtělo být kopií Diabla nevyšlo. Třeba jen z důvodů nedotaženého prefix - sufix konceptu. Tady mám poprvé pocit, že jde někdo ještě o kousek dál.

Snad jen UI je tu děsné :(

Mimochodem o portu na konzole se vůbec neuvažuje.


Odpovím otázkou - nepřipadají ti lokace lineární a velmi omezené? Nečekal bys větší volnost? Dejme stranou hratelnost toho grindování.

O ničem jiném, než o prostředí jsem se nebavil. Snad kromě velmi drahého multiplayeru.



No abych pravdu řekl nepřipadají. Diablo koncept je většinou o boss runech a představa, že ho budu někde hledat dvě hodiny a u toho kosit tunu trashe mě děsí. To už bych rovnou hrál MMORPG.

Navíc v nightmare a hell obtížnosti budou lakce větší. A to mě děsí :( Doteď mám v živé paměti nekonečné a neuvěřitelně nudné probíjení mobů v Guild wars.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/10/2007 :  15:16:04  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Zajímavé že když si dám customer support a informaci jak hru pak sosnout, tak US stránka zmiňuje že si mám sosnout EA Download Manager, mají tam i link, sosnul jsem to, lognul se a seznam je prázdný. UK stránka EAstore, tam zase píší že budu po zaplacení vyzván k tomu abych si EA DM stáhnul, ale přišlo někomu něco? mě akorát potvrzovací email, že jsem si od nich něco koupil a tím to haslo, tak jsem zvědav co se bude dít toho 1.11.

Edited by - spajdr on 21/10/2007 15:16:42
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/10/2007 :  15:20:04  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Khostri

quote:
Originally posted by Gabriel

Obsahuje to snad všechny myslitelné prvky z DII + některé navíc - zejména upgrady věcí. Já od toho čekám Diablo koncept, protože nic z toho, co kdy chtělo být kopií Diabla nevyšlo. Třeba jen z důvodů nedotaženého prefix - sufix konceptu. Tady mám poprvé pocit, že jde někdo ještě o kousek dál.

Snad jen UI je tu děsné :(

Mimochodem o portu na konzole se vůbec neuvažuje.


Odpovím otázkou - nepřipadají ti lokace lineární a velmi omezené? Nečekal bys větší volnost? Dejme stranou hratelnost toho grindování.

O ničem jiném, než o prostředí jsem se nebavil. Snad kromě velmi drahého multiplayeru.



No abych pravdu řekl nepřipadají. Diablo koncept je většinou o boss runech a představa, že ho budu někde hledat dvě hodiny a u toho kosit tunu trashe mě děsí. To už bych rovnou hrál MMORPG.

Navíc v nightmare a hell obtížnosti budou lakce větší. A to mě děsí :( Doteď mám v živé paměti nekonečné a neuvěřitelně nudné probíjení mobů v Guild wars.



Polovina high lvl contentu u diabla byl cow lvl. Po patchi baal runy. U vseho jsi vzdy kosil spousty trash mobu...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/10/2007 :  15:21:36  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Zajímavé že když si dám customer support a informaci jak hru pak sosnout, tak US stránka zmiňuje že si mám sosnout EA Download Manager, mají tam i link, sosnul jsem to, lognul se a seznam je prázdný. UK stránka EAstore, tam zase píší že budu po zaplacení vyzván k tomu abych si EA DM stáhnul, ale přišlo někomu něco? mě akorát potvrzovací email, že jsem si od nich něco koupil a tím to haslo, tak jsem zvědav co se bude dít toho 1.11.



Mne taky pouze mail. zadny info nic... Nechapu proc nemuzou otevrit pre-download ate pak nemaj pretizeno.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/10/2007 :  15:27:14  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by spajdr

Zajímavé že když si dám customer support a informaci jak hru pak sosnout, tak US stránka zmiňuje že si mám sosnout EA Download Manager, mají tam i link, sosnul jsem to, lognul se a seznam je prázdný. UK stránka EAstore, tam zase píší že budu po zaplacení vyzván k tomu abych si EA DM stáhnul, ale přišlo někomu něco? mě akorát potvrzovací email, že jsem si od nich něco koupil a tím to haslo, tak jsem zvědav co se bude dít toho 1.11.



Mne taky pouze mail. zadny info nic... Nechapu proc nemuzou otevrit pre-download ate pak nemaj pretizeno.



Napsal jsem na support, kdy to jako máme čekat, že to bude ke stažení přesně. Jinak ten EA download manager si sosni, potřebovat to na sosnutí hry budeme.
http://na.llnet.cdn.ea.com/u/eadm/eadm-installer.exe

Aha tak ještě něco jsem našel

After I login, my purchase doesn’t show up in the EA Download Manager. What should I do?
Make sure you are logged in with the correct account. You need to log in with the account you used when purchasing or registering the product. Pre-ordered games will not show up until the game is ready for preload or released to the public. If you still cannot access your game, contact customer service. Http://support.ea.com

I preordered a game from EA's webstore. How do I get it?
You will receive an email notification when your game is available for download. Simply log in to the EADM and it will be listed in your library of downloads. Click Start to begin downloading.

Edited by - spajdr on 21/10/2007 15:28:59
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/10/2007 :  15:41:22  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Khostri

quote:
Originally posted by Gabriel

Obsahuje to snad všechny myslitelné prvky z DII + některé navíc - zejména upgrady věcí. Já od toho čekám Diablo koncept, protože nic z toho, co kdy chtělo být kopií Diabla nevyšlo. Třeba jen z důvodů nedotaženého prefix - sufix konceptu. Tady mám poprvé pocit, že jde někdo ještě o kousek dál.

Snad jen UI je tu děsné :(

Mimochodem o portu na konzole se vůbec neuvažuje.


Odpovím otázkou - nepřipadají ti lokace lineární a velmi omezené? Nečekal bys větší volnost? Dejme stranou hratelnost toho grindování.

O ničem jiném, než o prostředí jsem se nebavil. Snad kromě velmi drahého multiplayeru.



No abych pravdu řekl nepřipadají. Diablo koncept je většinou o boss runech a představa, že ho budu někde hledat dvě hodiny a u toho kosit tunu trashe mě děsí. To už bych rovnou hrál MMORPG.

Navíc v nightmare a hell obtížnosti budou lakce větší. A to mě děsí :( Doteď mám v živé paměti nekonečné a neuvěřitelně nudné probíjení mobů v Guild wars.



Polovina high lvl contentu u diabla byl cow lvl. Po patchi baal runy. U vseho jsi vzdy kosil spousty trash mobu...



No chodily se boss runy tam, kde bylo relativně nejmíň trashe nebo téměř všechen pohromadě. Pak přišly hry jako DS, Titan Quest a podobně, kde toho trashe narvali 2x tolik a mysleli si jak to bude zábavné a lidi si budou vážit toho, že se hodinu prokousávali k bossovi. A nic...

Edited by - Gabriel on 21/10/2007 15:42:00
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/10/2007 :  15:46:00  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
No chodily se boss runy tam, kde bylo relativně nejmíň trashe nebo téměř všechen pohromadě. Pak přišly hry jako DS, Titan Quest a podobně, kde toho trashe narvali 2x tolik a mysleli si jak to bude zábavné a lidi si budou vážit toho, že se hodinu prokousávali k bossovi. A nic...



To mluvis ale o singlu ne? Multiplayer diabla II zil pote pouze na lovu itemu, PvP a o snahu dosahnout co nejvetsiho lvlu. To vse se delo casto skrz zabijeni neuveritelneho kvanta bucicich trash mobu

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/10/2007 :  15:46:36  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
.....



Diky za info

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/10/2007 :  15:48:30  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Gabriel
No chodily se boss runy tam, kde bylo relativně nejmíň trashe nebo téměř všechen pohromadě. Pak přišly hry jako DS, Titan Quest a podobně, kde toho trashe narvali 2x tolik a mysleli si jak to bude zábavné a lidi si budou vážit toho, že se hodinu prokousávali k bossovi. A nic...



To mluvis ale o singlu ne? Multiplayer diabla II zil pote pouze na lovu itemu, PvP a o snahu dosahnout co nejvetsiho lvlu. To vse se delo casto skrz zabijeni neuveritelneho kvanta bucicich trash mobu



Které bučely téměř na jednom místě.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/10/2007 :  15:50:53  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Ten EA downloader jede uzasnou rychlosti 60kB/s .....

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/10/2007 :  15:56:21  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Mnohem horší jsou jejich problémy pár dní před release. Klient absolutně nestabilní, memory leak na denním pořádku, padání do modrých obrazovek, no prostě hrůza.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/10/2007 :  15:58:33  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
To se teda mame na co tesit. Jinak mozna hloupa otazka, ale nema nekdo volny beta klic?

Kdyby ano : Kar-Chee (at) seznam (dot) cz

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 21/10/2007 15:59:12
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/10/2007 :  16:08:05  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

To se teda mame na co tesit. Jinak mozna hloupa otazka, ale nema nekdo volny beta klic?

Kdyby ano : Kar-Chee (at) seznam (dot) cz



No v tuto chvíli betu raději ani nechtěj :-)
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/10/2007 :  16:13:46  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Jestli nebude lepší koupit krabici protože pokud se download potahne jak smrad, tak to by si při objemu kolik? přes 8Gb? moh na hru čekat par dní. To už by možná fakt byla lepší ta krabice.

Jinak u SUE na webu sem zjistil že EA cz se vyjadřili k lokalizaci že pujde nainstalovat jak CZ tak EN.Tak snad by ten multiplayer klient moh bejt v pohodě.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/10/2007 :  16:40:16  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Ten EA downloader jede uzasnou rychlosti 60kB/s .....



Počkej tobě to tu hru už sosá?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/10/2007 :  16:45:44  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
nějaké další pics
http://img211.imageshack.us/img211/7346/hellgatempdx10x86200710ny5.jpg
http://img210.imageshack.us/img210/8630/hellgatempdx10x86200710wi6.jpg
http://img210.imageshack.us/img210/5683/hellgatempdx10x86200710fy9.jpg
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/10/2007 :  16:46:44  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Kar-Chee

Ten EA downloader jede uzasnou rychlosti 60kB/s .....



Počkej tobě to tu hru už sosá?



Nesosa. Jen rychlost stahovani toho download managera....ocekavam ze to muze jit ze stejneho zdroje jako pak hellgate

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/10/2007 :  16:50:59  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Kar-Chee

To se teda mame na co tesit. Jinak mozna hloupa otazka, ale nema nekdo volny beta klic?

Kdyby ano : Kar-Chee (at) seznam (dot) cz



No v tuto chvíli betu raději ani nechtěj :-)



Proc ne?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 21/10/2007 :  16:56:20  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
myslíte že nebude stačit jen opatchovat beta verzi?
Ten downloader jede fakt sakra pomalu - uplně děsím releasu hry. Doopravdy nechápu proč digital preorder není možné stáhnout už teď nebo aspon o 3 dny dříve.


Noe

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/10/2007 :  18:41:42  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
ve FAQ píší že to nebude mít ani žádnou ochranu.
Takže je tu ještě možnost že to vyjde na warez a prostě si jenom sosneme klienta a použijeme klíč co nám dodá EA. Ale jestli to bude nějaká online aktivace alá bioshock nebo settleři 6 s patchem... tak nic :)
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/10/2007 :  18:50:21  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

ve FAQ píší že to nebude mít ani žádnou ochranu.
Takže je tu ještě možnost že to vyjde na warez a prostě si jenom sosneme klienta a použijeme klíč co nám dodá EA. Ale jestli to bude nějaká online aktivace alá bioshock nebo settleři 6 s patchem... tak nic :)



No nevim o té ochraně sem to sice čet ale zase nevěřím že by to měli takhle nezabezpečený.Osobně to vidim na vytvoření klasického accountu někde kde budeš provádět platby pokud budeš chtít jet placenou verzi a i aktivaci přes něj?

http://www.bluesnews.com/cgi-bin/board.pl?action=viewthread&threadid=81996

převzato z Tiscali o nějaké EA aktivační vyjebávce.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 21/10/2007 18:53:16
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/10/2007 :  18:53:22  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by EA
3. Consent to Use of Data. You agree that EA, its affiliates, and each Related Party may collect, use, store and transmit technical and related information that identifies your computer, including without limitation your Internet Protocol address, operating system, application software and peripheral hardware, that may be gathered periodically to facilitate the provision of software updates, dynamically served content, product support and other services to you, including online play. EA and/or the Related Parties may also use this information in the aggregate and, in a form which does not personally identify you, to improve our products and services and we may share that aggregate data with our third party service providers.



Neprehaneji to uz trochu?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/10/2007 :  18:55:29  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
jo to je ten hnus co sem myslel

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/10/2007 :  18:58:05  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Jestli to chapu dobre, tak vlastne odsouhlasim, ze muzou monitorovat COKOLIV a poskytnout to KOMUKOLIV.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/10/2007 :  19:10:48  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Jestli to chapu dobre, tak vlastne odsouhlasim, ze muzou monitorovat COKOLIV a poskytnout to KOMUKOLIV.



ešte specifikovat co znamená cokoliv? že koukám na porno? nebo že sem si stáhnul písničku od Heleny Vondráčkové z torrentu?

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 21/10/2007 :  19:33:22  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Kar-Chee

Jestli to chapu dobre, tak vlastne odsouhlasim, ze muzou monitorovat COKOLIV a poskytnout to KOMUKOLIV.



ešte specifikovat co znamená cokoliv? že koukám na porno? nebo že sem si stáhnul písničku od Heleny Vondráčkové z torrentu?



No prave ze "cokoliv" (related information) se uz moc specifikovat nemusi...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000