Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Hellgate London - Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 30/10/2007 :  17:55:57  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Tak i přezto že to při spuštění hry hlasi Patch available, když se na to clikne najede page not found. Takže si budeme muset asi počkat.

Edit: Zatím nejde ani vytvořit account ze hry, haže to page not found.



Priboo případně všici co máte CZ verzi ... nemáte někdo možnost upladnout ISO instalačních DVD ?
Velmi rád bych měl v budoucnu nainstalovaný obě verze hry - předpokládám že to nebude problém.


Noe

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 30/10/2007 :  18:11:05  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
PRIBOO : jsou tam dva .exe soubory, jeden na SP a druhý na MP, s tím že MP .exe nepotřebuje médium?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 30/10/2007 :  18:12:01  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Jo mimochodem kdo máte sosnuto přes EAStore, tak kliknutím v EA Downloader na obrázek hry se už stáhne manuál v PDF (35MB)

EDIT.: koukám že tam je snad 15 jazyků OMG

Edited by - spajdr on 30/10/2007 18:15:30
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 30/10/2007 :  18:38:52  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Kluci vůbec netuším o čem to tu mluvíte . Zvladam stěží vložit DVD do mechaniky popsanou stranou nahoru ...
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 30/10/2007 :  18:56:22  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Kluci vůbec netuším o čem to tu mluvíte . Zvladam stěží vložit DVD do mechaniky popsanou stranou nahoru ...


Tak ja Ti to prelozim smahni me to DVD a zajdem na pivko

Black
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/10/2007 :  19:53:14  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by PRIBOO

Tak i přezto že to při spuštění hry hlasi Patch available, když se na to clikne najede page not found. Takže si budeme muset asi počkat.

Edit: Zatím nejde ani vytvořit account ze hry, haže to page not found.



Priboo případně všici co máte CZ verzi ... nemáte někdo možnost upladnout ISO instalačních DVD ?
Velmi rád bych měl v budoucnu nainstalovaný obě verze hry - předpokládám že to nebude problém.



To je stejná verze jako si ty stáhneš z EA. Budeš tam mít taky češtinu.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 30/10/2007 :  21:36:48  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
ATTN Beta Players! UPDATED
Hey everyone. Sorry for the short notice, you'll be able to hop into the game and start creating characters.
At 5:00PM PDT, the game will open up to everyone else. This goes for both the US and EU servers. Get to it!


More updates to follow...

Edited by - spajdr on 30/10/2007 21:37:17
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 30/10/2007 :  22:03:13  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

ATTN Beta Players! UPDATED
Hey everyone. Sorry for the short notice, you'll be able to hop into the game and start creating characters.
At 5:00PM PDT, the game will open up to everyone else. This goes for both the US and EU servers. Get to it!


More updates to follow...



No cool teď už jen aby mi dorazila ta CE edice :-)
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 30/10/2007 :  22:22:12  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Mno tak zatim teda single play těžká nuda. Jednotvárný prostředí, jednotvárný mise, chaos v mapach, grafika nic moc, prostředí nic moc, u zbraní je takřka jedno co máš v ruce, brnko to samy. Sem fakt zvedevej co s tímhle udělá multi play bo pokud to nezlepší o 1000% tak je to hra na 1 den a CD valí do šuplíku ... .

Jinak při misich venku když vezmu do ruky nějakou flame flintu a parkrat vysřelím (tzn. hoří půlka mapy) tak se to fakt dost seka ... takže to chce i hodně solidní comp ...
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 30/10/2007 :  23:22:51  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
PRIBOO : co máš vlastně za sestavu?
On ten single později už taková nuda není, i když záleží taky jakou classu hraješ :) já to zkoušel coop několikrát a párkrát jsme chcípli :)
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 30/10/2007 :  23:30:07  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

PRIBOO : co máš vlastně za sestavu?
On ten single později už taková nuda není, i když záleží taky jakou classu hraješ :) já to zkoušel coop několikrát a párkrát jsme chcípli :)


Nic moc ale stejně 2,4GHz / 2G ram / 7600GS
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 31/10/2007 :  06:59:43  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by spajdr

PRIBOO : co máš vlastně za sestavu?
On ten single později už taková nuda není, i když záleží taky jakou classu hraješ :) já to zkoušel coop několikrát a párkrát jsme chcípli :)


Nic moc ale stejně 2,4GHz / 2G ram / 7600GS



Aha, no vono je to ostřejší pod DX10, nicméně zase utrpí fps, i když psali že srovnají nebo dokonce překonají rychlost jaká je pod DX9
Zkus jiný class

Edited by - spajdr on 31/10/2007 07:00:14
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 31/10/2007 :  08:20:43  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
já to zkoušel coop několikrát a párkrát jsme chcípli :)



Jsou v tom coop nějak vidět staty lidí v grupě aspoň HP?


Noe

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/10/2007 :  08:27:40  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by spajdr
já to zkoušel coop několikrát a párkrát jsme chcípli :)



Jsou v tom coop nějak vidět staty lidí v grupě aspoň HP?



Jsou.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 31/10/2007 :  08:34:47  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Mno tak zatim teda single play těžká nuda. Jednotvárný prostředí, jednotvárný mise, chaos v mapach, grafika nic moc, prostředí nic moc, u zbraní je takřka jedno co máš v ruce, brnko to samy. Sem fakt zvedevej co s tímhle udělá multi play bo pokud to nezlepší o 1000% tak je to hra na 1 den a CD valí do šuplíku ... .

Jinak při misich venku když vezmu do ruky nějakou flame flintu a parkrat vysřelím (tzn. hoří půlka mapy) tak se to fakt dost seka ... takže to chce i hodně solidní comp ...



mnoja sem hral zatim jen demo a jako celkem nuda, v podstate drzis tlacitko misi a strilis s tim ze vubec neresis kolik do nej nakropis munice bo ji mas neomezene, to by me zajimlo jak to vypada dal

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/10/2007 :  08:45:32  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by PRIBOO

Mno tak zatim teda single play těžká nuda. Jednotvárný prostředí, jednotvárný mise, chaos v mapach, grafika nic moc, prostředí nic moc, u zbraní je takřka jedno co máš v ruce, brnko to samy. Sem fakt zvedevej co s tímhle udělá multi play bo pokud to nezlepší o 1000% tak je to hra na 1 den a CD valí do šuplíku ... .

Jinak při misich venku když vezmu do ruky nějakou flame flintu a parkrat vysřelím (tzn. hoří půlka mapy) tak se to fakt dost seka ... takže to chce i hodně solidní comp ...



mnoja sem hral zatim jen demo a jako celkem nuda, v podstate drzis tlacitko misi a strilis s tim ze vubec neresis kolik do nej nakropis munice bo ji mas neomezene, to by me zajimlo jak to vypada dal



Pořád stejně. Nonstop střílíš do potvor a řešíš jen manu a HP. Přesně jako v Diablo.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 31/10/2007 :  08:45:45  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem se včera snažil přenést a rozchodit ten na 99% stáhlý instalační soubor na jiný komp než kde jsem to stahoval a řeknu Vám je to pěknej opruz udělat to tak aby ten Download manager věděl, že máte už staženo 99% a nestahoval to znovu.


2Milamber: hod sem tvůj mail musím ti poslat ještě 2 malý soubory aby jsi to rozchodil + nějaký popis jak a kam to umístit.


Noe

Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 31/10/2007 :  09:16:45  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
šmarjá co my herní důchodci budem tuto zimu hrát, esli to bude kravina tak vlastnoručně Blacka uškrtím! Krabici už mi vezou a v týdle kose mám zas po večerech čas něco hrát.

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 31/10/2007 :  09:32:58  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Ja nevim co tady lidi resite :)

Hellgate neni MMORPG. Neni to ani FPS.
Je to Diablo 3D.
Tj - nonstop rezba s dobre udelanym vyvojem postav a customizaci zbrani.
Nic vic, nic min.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/10/2007 :  09:35:56  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Ja nevim co tady lidi resite :)

Hellgate neni MMORPG. Neni to ani FPS.
Je to Diablo 3D.
Tj - nonstop rezba s dobre udelanym vyvojem postav a customizaci zbrani.
Nic vic, nic min.



True true. A po pár hodinách je to úplně stejně chytlavé, ne-li víc.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 31/10/2007 :  10:22:28  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Jinak v pozdejsich fazich se hra vyrazne zlepsi hlavne diky vice druhum potvor. Kdyz na vas z dalky strili snajpri, vrhaj se na vas zombici,skacou na vas leapri (nesnasim tyhle SVINE) a za vas se teleportujou potvory co vas phasnou a portnou zas pryc, tak uz muzete i trochu taktizovat....

A verim, ze druhu potvor bude jeste mnohem vic... A ze budou opravdu delat neco jineho, ne ze budou jen silnejsi melee/ranged.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 31/10/2007 :  10:45:06  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Skoda ze mi ta hra do toho lvlu 6 prisla jak prochazka ruzovym sadem. Nevim jestli to dela ta budoucnost (kdyby se to odehravalo nekdy kolem 1895, byl bych radsi), ale proste to nevyvolava zadnou hruzostrasnou atmosferu. Takovy diablo2 bez maphacku v napr. durance of hate bylo perfektni. Sice ptaci pohled, ale dalo se do toho semtam vzit. Samozrejme neocekavam silent hill atmosferu, ale je to moc lehky a muzu se u toho divat na televizi. Pravdou je, ze diablo2 bylo taky lehky do pulky 1. aktu.

necham se prekvapit ;)

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/10/2007 :  10:58:39  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

Skoda ze mi ta hra do toho lvlu 6 prisla jak prochazka ruzovym sadem. Nevim jestli to dela ta budoucnost (kdyby se to odehravalo nekdy kolem 1895, byl bych radsi), ale proste to nevyvolava zadnou hruzostrasnou atmosferu. Takovy diablo2 bez maphacku v napr. durance of hate bylo perfektni. Sice ptaci pohled, ale dalo se do toho semtam vzit. Samozrejme neocekavam silent hill atmosferu, ale je to moc lehky a muzu se u toho divat na televizi. Pravdou je, ze diablo2 bylo taky lehky do pulky 1. aktu.

necham se prekvapit ;)



No přituhne pak neboj.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 31/10/2007 :  11:02:46  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

Skoda ze mi ta hra do toho lvlu 6 prisla jak prochazka ruzovym sadem.



No měl jsem stejný dojem do levelu 8 levelu cca pak se to začíná podstatně zlepšovat (někde kolem dungu British Muzeum) a postupně se zvyšuje náročnost a to celkem výrazně. Aspoň za Guardiana mě to tak přišlo.


Noe

Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 31/10/2007 :  11:04:03  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
hehe Noe ja ten instal asi po hodine vzdal a normalne jsem to objednal pres ten CZ kram, stav- vyrizeno a naceste udajne....
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/10/2007 :  11:14:03  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by ZiELL

Skoda ze mi ta hra do toho lvlu 6 prisla jak prochazka ruzovym sadem.



No měl jsem stejný dojem do levelu 8 levelu cca pak se to začíná podstatně zlepšovat (někde kolem dungu British Muzeum) a postupně se zvyšuje náročnost a to celkem výrazně. Aspoň za Guardiana mě to tak přišlo.



Jojo Test Monkey spouští pěkný peklo :-)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/10/2007 :  11:15:19  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Jinak ty servery jsou ve stavu no wipe beta. Takže pokud nemáte full klienta ale máte beta klienta normálně to jede. Myslím že do 2. 11. Pak přestane jet beta klient ale chary zustanou.

Jako server navrhuji Sydonai. Je to rozhodně hezčí jméno než ten Tatar server nebo jak se jmenuje :-)

Ping mám 50 a char se jmenuje Gabriela. Tak se na vás těším :-)

Edited by - Gabriel on 31/10/2007 11:17:18
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 31/10/2007 :  11:40:53  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Je to jako v diablu. Obtiznost si urcujes sam podle toho jak jdes rychle dopredu.

V aktu 2 jsi mohl byt na lvlu 12-13 a nedaval jsi skoro nic. Nebo taky az na lvlu 20 a bylo to v klidu.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 31/10/2007 :  11:44:08  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
takze to neni jak Diablo ze si zakladas servry sam? je jeden spolecnej? klidne teda pudem na ten sydonai

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/10/2007 :  11:50:44  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MA3X

takze to neni jak Diablo ze si zakladas servry sam? je jeden spolecnej? klidne teda pudem na ten sydonai



Navíc SUE na Hellgate.cz píše, že se němci dohodli na ten druhý server, takže Sydonai je lepší volba. I když tam němčiny v chatu taky není zrovna málo. Jinak jakmile si založíte někde postavu tak další servery už nevidíte. Teď vidím Sydonai a jeden US server.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 31/10/2007 :  12:12:13  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem taky na sydonai. Ale hrat budu az vecer... Ale ctvrtek mam zas volnej

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 31/10/2007 :  13:08:45  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Jinak ty servery jsou ve stavu no wipe beta. Takže pokud nemáte full klienta ale máte beta klienta normálně to jede. Myslím že do 2. 11. Pak přestane jet beta klient ale chary zustanou.
Jako server navrhuji Sydonai. Je to rozhodně hezčí jméno než ten Tatar server nebo jak se jmenuje :-)
Ping mám 50 a char se jmenuje Gabriela. Tak se na vás těším :-)



Jsi si 100% jist že beta account normálně překlopím na full account bez WIPU postavy?


Noe

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 31/10/2007 :  13:13:05  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Já měl beta US account a pokud se teď lognu na www.hellgatelondon.com pod tím starým beta účtem + heslo, tak pod Account už je změna, je tam

Enter the registration key as displayed on the game manual:
XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX

* Registration Key
If you have an unused pre-order code, you may redeem here:

Pre-order Code
If you have a promotional code to apply to your account, enter it here:

Noe : wipe by se ti stát neměl, aspoň o tom nikdo na fóru nepíše.

EDIT.: pod account je i odkaz Badges, kde vidíte jaký máte dye kity atd.

Edited by - spajdr on 31/10/2007 13:15:44
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 31/10/2007 :  13:18:05  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr



Tak mám aktivovaný full account :))))


Noe

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 31/10/2007 :  13:22:36  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

EDIT.: pod account je i odkaz Badges, kde vidíte jaký máte dye kity atd.



Uff sežralo mi to full key ale Badges mi hlásí pouze:

Beta Tester
Eligible for Founder's Offer
Wasp Dye Kit

hlavně ten Beta tester mě děsí - myslel že to bude hlásit full account.


Noe

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 31/10/2007 :  13:27:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Jsem zase vyhrál s tím digital downloadem, krabice už je v JRC a já budu čekat do pátku, ach jo
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/10/2007 :  13:27:33  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by spajdr

EDIT.: pod account je i odkaz Badges, kde vidíte jaký máte dye kity atd.



Uff sežralo mi to full key ale Badges mi hlásí pouze:

Beta Tester
Eligible for Founder's Offer
Wasp Dye Kit

hlavně ten Beta tester mě děsí - myslel že to bude hlásit full account.




No dyť to je v pořádku. Byl jsi beta tester takže je to v seznamu Tvých výhod. Teď si ještě zaplať founder subscr. pro Evropu ať v tom nejsem sám a je to :-)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/10/2007 :  13:28:05  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Jsem zase vyhrál s tím digital downloadem, krabice už je v JRC a já budu čekat do pátku, ach jo



Beta klienta už nemáš ?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 31/10/2007 :  13:31:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Právě že nemám no, jinak bych byl vysmátý

Edited by - spajdr on 31/10/2007 13:31:42
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 31/10/2007 :  13:32:18  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

No dyť to je v pořádku. Byl jsi beta tester takže je to v seznamu Tvých výhod. Teď si ještě zaplať founder subscr. pro Evropu ať v tom nejsem sám a je to :-)



v accountu není žádná volba Subscription - takže asi zatím není možné být subscriber.
Founder je blbost 15 měsíců v kuse u toho určitě nevydržím.

Jsi si jist 100% tím že nesmažou postavy?


Noe

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 31/10/2007 :  13:32:44  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Právě že nemám no, jinak bych byl vysmátý



kam to chceš uploadnout - právě jsem to vyhrabal z koše


Noe

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 31/10/2007 :  13:37:21  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by ZiELL

Skoda ze mi ta hra do toho lvlu 6 prisla jak prochazka ruzovym sadem.



No měl jsem stejný dojem do levelu 8 levelu cca pak se to začíná podstatně zlepšovat (někde kolem dungu British Muzeum) a postupně se zvyšuje náročnost a to celkem výrazně. Aspoň za Guardiana mě to tak přišlo.



Jo tak to rad slysim, mam taky v planu hrat za Guardiana, nevim jestli mi zustane z bety. Ta classa mi ze vsech sedla nejvic, blademastera jsem teda skipnul. Tak snad zaziju nejaky to napeti

A funguje tu nejakej respec nebo prehazovani tech skill pointu? Treba v Diablu kdo si nejak poradne nenaplanoval char dopredu tak na hell uz byla postava dost slaba a ani equip nepomohl.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 31/10/2007 :  13:39:43  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel

No dyť to je v pořádku. Byl jsi beta tester takže je to v seznamu Tvých výhod. Teď si ještě zaplať founder subscr. pro Evropu ať v tom nejsem sám a je to :-)



v accountu není žádná volba Subscription - takže asi zatím není možné být subscriber.
Founder je blbost 15 měsíců v kuse u toho určitě nevydržím.

Jsi si jist 100% tím že nesmažou postavy?



Musíš si číst na www.hellgatelondon.com NEWSky, subscription teď nefunguje :)

Noe : jako že bych si udělal privátko FTP? to by bylo na dlouho :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 31/10/2007 :  13:40:25  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL
A funguje tu nejakej respec nebo prehazovani tech skill pointu? Treba v Diablu kdo si nejak poradne nenaplanoval char dopredu tak na hell uz byla postava dost slaba a ani equip nepomohl.



Nefunguje, takže bacha co vybíráš
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/10/2007 :  13:43:14  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel

No dyť to je v pořádku. Byl jsi beta tester takže je to v seznamu Tvých výhod. Teď si ještě zaplať founder subscr. pro Evropu ať v tom nejsem sám a je to :-)



v accountu není žádná volba Subscription - takže asi zatím není možné být subscriber.
Founder je blbost 15 měsíců v kuse u toho určitě nevydržím.

Jsi si jist 100% tím že nesmažou postavy?



To není v kuse, to je na furt :-)

Jsem si jistý že to nesmažou.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 31/10/2007 :  13:49:08  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by ZiELL
A funguje tu nejakej respec nebo prehazovani tech skill pointu? Treba v Diablu kdo si nejak poradne nenaplanoval char dopredu tak na hell uz byla postava dost slaba a ani equip nepomohl.



Nefunguje, takže bacha co vybíráš


No tak to asi zalozim novej char. A budu si muset projet nekde nejakej talent calculator.

maximalni lvl je 50? Tudiz 49 skill pointu? Nebo dostavaj se skill pointy za questy?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 31/10/2007 :  13:54:29  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No myslím že občas byly i za některé lepší questy ty skill body.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 31/10/2007 :  17:17:48  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak xzone hlasi odeslani objednavky ;-D


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 31/10/2007 :  18:47:44  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Jsem zase vyhrál s tím digital downloadem, krabice už je v JRC a já budu čekat do pátku, ach jo



Mě to poslali dneska v 14:30 takže zejtra to mam doma ale jsem zítra 12 hodin v praci přijdu večer kdy pošta bude už zavřena víš co to bude čekat přes noc na ráno

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Wlk
Starting Member

24 Posts

Posted - 31/10/2007 :  20:52:08  Show Profile  Send Wlk an ICQ Message Send Wlk a Private Message  Reply with Quote
Nemate nahodou nekdo pro srovnani screeny z DX9 a DX10 verze hry po patchi? Docela by me zajimalo jestli se mi vyplati kvuli tomu instalovat visty :)
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,22 seconds. on eygor Snitz Forums 2000