Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Hellgate London - Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 31/10/2007 :  20:59:56  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wlk

Nemate nahodou nekdo pro srovnani screeny z DX9 a DX10 verze hry po patchi? Docela by me zajimalo jestli se mi vyplati kvuli tomu instalovat visty :)



Na Visty sere pes - i kdyby to nahodou byl 3x "Jim Beam"

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 31/10/2007 :  21:04:43  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wlk

Nemate nahodou nekdo pro srovnani screeny z DX9 a DX10 verze hry po patchi? Docela by me zajimalo jestli se mi vyplati kvuli tomu instalovat visty :)



MÁ já to udělal je to zcela jiná hra. Jen to chce fakt silnej komp když to máš vše na max včetně light effectů ale pak je to uber - například celá lokace jakoby v lehké mlze apod... v XPčkách jsem to viděl jako o 5 let starší hru.


Noe

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 31/10/2007 :  21:11:25  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
- tak Achieves odměna 100 bodů za dosažení levelu 10 do 4 hodin není zapnutej (udělal jsem to za 3:53 h a nic mě to nepřipsalo).
- ty minigame jsou hodně dobře odměňovaný vyplatí se je dělat padl mi uber legendary meč
- podle mě sundali značení kvality equipu o 1* legendary teď má 3*** co si pamatuji měl 4**** a unique 5***** nebo to bylo jinak tak jak to ted je?

Velmi zajímavá věc ... pokud zbraň například má na sobě skill - tak se Vám ten skill vysvítí a můžete to používat jako by sjte ho měli vytrénovaný - já takhle používal auru of renewall na 2/10 aniž bych jí vytrénoval (nejdřív jsem čuměl jako kráva že sem se nějak gimpnul hehe)


Nějak jsem si zapnul při výběru postavy ELITE MOD a pak nešel vypnout - nevím jestli je to jen můj dojem ale bylo to asi tak 2x těžší než si pamatuji z bety ... na jednom bosíkovi sem dokonce heb 3x za sebou i když v betě sem ho dával jak malinu co si pamatuju, ale možná sem měl jen smůlu. Ale prostě mě to subjektivně přišlo těžší.


Noe

Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 31/10/2007 :  21:44:45  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
tak nam prisel s ZiELLEM mail od http://www.gameexpres.cz/ ze pro nas maji krabice hellgate london a mame si pro ne prijit takze zejtra hrajem

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum

Edited by - MA3X on 31/10/2007 21:44:58
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/10/2007 :  22:45:00  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

- tak Achieves odměna 100 bodů za dosažení levelu 10 do 4 hodin není zapnutej (udělal jsem to za 3:53 h a nic mě to nepřipsalo).
- ty minigame jsou hodně dobře odměňovaný vyplatí se je dělat padl mi uber legendary meč
- podle mě sundali značení kvality equipu o 1* legendary teď má 3*** co si pamatuji měl 4**** a unique 5***** nebo to bylo jinak tak jak to ted je?

Velmi zajímavá věc ... pokud zbraň například má na sobě skill - tak se Vám ten skill vysvítí a můžete to používat jako by sjte ho měli vytrénovaný - já takhle používal auru of renewall na 2/10 aniž bych jí vytrénoval (nejdřív jsem čuměl jako kráva že sem se nějak gimpnul hehe)


Nějak jsem si zapnul při výběru postavy ELITE MOD a pak nešel vypnout - nevím jestli je to jen můj dojem ale bylo to asi tak 2x těžší než si pamatuji z bety ... na jednom bosíkovi sem dokonce heb 3x za sebou i když v betě sem ho dával jak malinu co si pamatuju, ale možná sem měl jen smůlu. Ale prostě mě to subjektivně přišlo těžší.



Hvězdičky jsou pořád stejně. 4 hvězdy jsou pravděpodobně setové věci, které zatím neexistují nebo nejsou vidět.

Elite mod jedině pokud jsi subscriber jinak to nezapíná nic.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 31/10/2007 :  22:51:04  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

No myslím že občas byly i za některé lepší questy ty skill body.



Skill ne, pouze stat. Ale to zas docela casto. Rozhodne v kazdem meste alespon jeden

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 31/10/2007 :  22:53:29  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Elite mod jedině pokud jsi subscriber jinak to nezapíná nic.



A pokud jsi dohral normal obtiznost.
Ale taky jsem to pri vyberu mohl zakliknout, ale nic to neudelalo.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 31/10/2007 :  23:08:01  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Zkousel uz nekdo ten voice chat? Jak se zapina?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 31/10/2007 :  23:10:50  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Velmi zajímavá věc ... pokud zbraň například má na sobě skill - tak se Vám ten skill vysvítí a můžete to používat jako by sjte ho měli vytrénovaný - já takhle používal auru of renewall na 2/10 aniž bych jí vytrénoval (nejdřív jsem čuměl jako kráva že sem se nějak gimpnul hehe)



D2 klasika. Tam slo dokonce pouzivat i skilly nekoho jineho. Delali se na to buildy. Hammerdin s teleportem, barb s tou feral helmou atd...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/11/2007 :  07:58:02  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
http://www.hellgatelondon.com/underground/server-coming-down

Server Coming Down!
Howdy folks. We're taking the servers down just for a bit at 5:30PM PDT. We're going to add a patch that opens up the Halloween content for everyone, subscriber or not. We should be back up shortly. Thanks!

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 01/11/2007 :  08:18:59  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
kua uz nekomu prisla hra z xzone? vcera psali ze j poslali a hovno zatim ;-DDD

kuaaaa

Informace o zásilce:

Zásilka byla podána dne 31.10.2007 na poště 44001 - Louny 1
Zásilka je právě doručována poštou 43402 - Most 2


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 01/11/2007 08:21:14
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 01/11/2007 :  08:36:27  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
nejam me ten post nademnou nesedi k tomu ze hellgate je sracka

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 01/11/2007 :  08:37:30  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
vcera sem koukal na to demo a na zbranich jsou nejaky mody nebo co... zkousel jsem zbranvylepsit pomoci jinych komponentu z jinych veci zvedl se dmg ale s modem to nejak nehlo k cemu to tam je a jak to muzu upravovat?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/11/2007 :  08:59:34  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

nejam me ten post nademnou nesedi k tomu ze hellgate je sracka



Do týdne ... :-)
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 01/11/2007 :  08:59:38  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Recall portál - jak Vám funguje ?
Mě se otevře brána do posledního navštívenýho městečka (báze) ale nemám tam už žádnou zpětnou bránu. Black říkal že tam měl vždy bránu zpět takže zase hupsnul zpět na místo odkud se recalloval.

Jak Vám to funguje? Neb na zpětnou bránu je třeba něco speciálního ... já viděl prodávat jen ten Personal Recall Device.



Noe

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/11/2007 :  09:02:01  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Recall portál - jak Vám funguje ?
Mě se otevře brána do posledního navštívenýho městečka (báze) ale nemám tam už žádnou zpětnou bránu. Black říkal že tam měl vždy bránu zpět takže zase hupsnul zpět na místo odkud se recalloval.

Jak Vám to funguje? Neb na zpětnou bránu je třeba něco speciálního ... já viděl prodávat jen ten Personal Recall Device.





No otevírej to přes Personal Recall Device a budeš mít ve stanici portál zpět.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 01/11/2007 :  09:07:06  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

vcera sem koukal na to demo a na zbranich jsou nejaky mody nebo co... zkousel jsem zbranvylepsit pomoci jinych komponentu z jinych veci zvedl se dmg ale s modem to nejak nehlo k cemu to tam je a jak to muzu upravovat?



je to jako soketed v Diablu ... zbraně mohou mít určitý počet soketed slotů vypadá to na až max. 8 slotů (já viděl max. 6 zatím) do těch slotů vkládáš modifikace jednoduše tím, že tu modifikaci přesuneš na zbraň. Vyndat ale jde jen ve spešl zařízení v bázi za poplatek (mě stálo vyndání 3 modifikací z legendary zbraně level 7 včera 500platin).
Modifikací je několik druhů a určitý druh vyžaduje i určitý slot.
Modifikace přidávají různé effekty od například zvýšení Damage, statů, rychlosti a pod...
Zatím jsem našel pouze zbraně se sloty ... doufám že i ostatní equip bude mít na vyšších levelch mod. sloty.


Noe

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 01/11/2007 :  09:08:58  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
No otevírej to přes Personal Recall Device a budeš mít ve stanici portál zpět.



Já to otvírám přes tu ikonu portal - ale samozřejmě to sežere 1x Personal Recall Device. To znamená že když to vyvolám přímo tím Device přetaženým na lištu a né tou ikonou tak to je obousměrná gate?


Noe

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/11/2007 :  09:19:22  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel
No otevírej to přes Personal Recall Device a budeš mít ve stanici portál zpět.



Já to otvírám přes tu ikonu portal - ale samozřejmě to sežere 1x Personal Recall Device. To znamená že když to vyvolám přímo tím Device přetaženým na lištu a né tou ikonou tak to je obousměrná gate?



No pak by jsi měl mít normálně ve stanici portál zpět.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 01/11/2007 :  09:23:46  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
No pak by jsi měl mít normálně ve stanici portál zpět.


nemam a nikdy jsem nemel :(


Noe

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/11/2007 :  09:36:20  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

kua uz nekomu prisla hra z xzone? vcera psali ze j poslali a hovno zatim ;-DDD

kuaaaa

Informace o zásilce:

Zásilka byla podána dne 31.10.2007 na poště 44001 - Louny 1
Zásilka je právě doručována poštou 43402 - Most 2



xzone sux jak jsem rikal ;p . Mne vcera volali z GameExpres, ze si uz pro to muzu prijit a asi to vidim na zatah a pujdu si to zachvili vyzvednout

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 01/11/2007 :  09:40:43  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

quote:
Originally posted by Rodier

kua uz nekomu prisla hra z xzone? vcera psali ze j poslali a hovno zatim ;-DDD

kuaaaa

Informace o zásilce:

Zásilka byla podána dne 31.10.2007 na poště 44001 - Louny 1
Zásilka je právě doručována poštou 43402 - Most 2



xzone sux jak jsem rikal ;p . Mne vcera volali z GameExpres, ze si uz pro to muzu prijit a asi to vidim na zatah a pujdu si to zachvili vyzvednout



hovno zadny zatahovani ucit se ucit se ucit se v kolik hodin ze pustej ty servry na ofic placeny?

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Wlk
Starting Member

24 Posts

Posted - 01/11/2007 :  10:01:47  Show Profile  Send Wlk an ICQ Message Send Wlk a Private Message  Reply with Quote
Nevite nekdo jak se s EU accountem dostan na oficialni fora? Nebere mi to tam login a bez nej se tam nikdo nedostane, ani na koukani. A lognout se muzu jen na eu.hellgate.com a tam samo zadna fora nejsou :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/11/2007 :  10:11:47  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Asi nijak, já se tam dostanu jenom s US beta accountem.

Mimochodem, vyšlo ISO .. Hellgate.London.CLONEDVD-AVENGED
kdyby si někdo chtěl udělat zálohu, kdo máme blbou Digital download od EA

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/11/2007 :  10:19:38  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Luck na itemech - mate někdo tucha co všechno ovlivnuje? Drop? Hit? atd.

V grupě pada loot kazdymu zvlast nebo spolecně?

Edited by - PRIBOO on 01/11/2007 10:20:16
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/11/2007 :  10:26:48  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MA3X

quote:
Originally posted by ZiELL

quote:
Originally posted by Rodier

kua uz nekomu prisla hra z xzone? vcera psali ze j poslali a hovno zatim ;-DDD

kuaaaa

Informace o zásilce:

Zásilka byla podána dne 31.10.2007 na poště 44001 - Louny 1
Zásilka je právě doručována poštou 43402 - Most 2



xzone sux jak jsem rikal ;p . Mne vcera volali z GameExpres, ze si uz pro to muzu prijit a asi to vidim na zatah a pujdu si to zachvili vyzvednout



hovno zadny zatahovani ucit se ucit se ucit se v kolik hodin ze pustej ty servry na ofic placeny?


mam v patek prelozit vsechny schuzky a only hellgate?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 01/11/2007 :  10:28:10  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Luck na itemech - mate někdo tucha co všechno ovlivnuje? Drop? Hit? atd.

V grupě pada loot kazdymu zvlast nebo spolecně?



mám modifikaci luck +30 od 6 levelu a během 3 levelů mě padly 3 legendary meče
Ale jestli to je tím asi nikdy nezjistím každopádně tu modifikaci si asi nechám hehe.
Podle mě luck zvyšuje % šanci na lepší drop.


Noe

Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 01/11/2007 :  10:55:58  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by †… Havran …†

vcera sem koukal na to demo a na zbranich jsou nejaky mody nebo co... zkousel jsem zbranvylepsit pomoci jinych komponentu z jinych veci zvedl se dmg ale s modem to nejak nehlo k cemu to tam je a jak to muzu upravovat?



je to jako soketed v Diablu ... zbraně mohou mít určitý počet soketed slotů vypadá to na až max. 8 slotů (já viděl max. 6 zatím) do těch slotů vkládáš modifikace jednoduše tím, že tu modifikaci přesuneš na zbraň. Vyndat ale jde jen ve spešl zařízení v bázi za poplatek (mě stálo vyndání 3 modifikací z legendary zbraně level 7 včera 500platin).
Modifikací je několik druhů a určitý druh vyžaduje i určitý slot.
Modifikace přidávají různé effekty od například zvýšení Damage, statů, rychlosti a pod...
Zatím jsem našel pouze zbraně se sloty ... doufám že i ostatní equip bude mít na vyšších levelch mod. sloty.



aha super... dikec
Este jedna otazka MP jede jen na netu nebo je tam moznost i pres lan? presne jako v diablu?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/11/2007 :  11:14:46  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by PRIBOO

Luck na itemech - mate někdo tucha co všechno ovlivnuje? Drop? Hit? atd.

V grupě pada loot kazdymu zvlast nebo spolecně?



mám modifikaci luck +30 od 6 levelu a během 3 levelů mě padly 3 legendary meče
Ale jestli to je tím asi nikdy nezjistím každopádně tu modifikaci si asi nechám hehe.
Podle mě luck zvyšuje % šanci na lepší drop.


Mno mam luck asi 70 a padnul mi už i Unikátní raketomet (5 hvězd) Ale radej bych nejakou snipe flintu kua
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/11/2007 :  11:23:25  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by †… Havran …†

vcera sem koukal na to demo a na zbranich jsou nejaky mody nebo co... zkousel jsem zbranvylepsit pomoci jinych komponentu z jinych veci zvedl se dmg ale s modem to nejak nehlo k cemu to tam je a jak to muzu upravovat?



je to jako soketed v Diablu ... zbraně mohou mít určitý počet soketed slotů vypadá to na až max. 8 slotů (já viděl max. 6 zatím) do těch slotů vkládáš modifikace jednoduše tím, že tu modifikaci přesuneš na zbraň. Vyndat ale jde jen ve spešl zařízení v bázi za poplatek (mě stálo vyndání 3 modifikací z legendary zbraně level 7 včera 500platin).
Modifikací je několik druhů a určitý druh vyžaduje i určitý slot.
Modifikace přidávají různé effekty od například zvýšení Damage, statů, rychlosti a pod...
Zatím jsem našel pouze zbraně se sloty ... doufám že i ostatní equip bude mít na vyšších levelch mod. sloty.



aha super... dikec
Este jedna otazka MP jede jen na netu nebo je tam moznost i pres lan? presne jako v diablu?



LAN nejde. Bylo kolem toho hodně řevu ale bohužel.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 01/11/2007 :  11:30:51  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO
hvězd) Ale radej bych nejakou snipe flintu kua


mam celkem slušnou sice zelenou sniperku ale má 6 mod slotů :)


Noe

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/11/2007 :  11:36:00  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Já jsem na sebe navěsil věci s LUCK asi 90 dohromady a od té doby mi padaly JEN zelené věci. :(
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 01/11/2007 :  11:36:09  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO




udělal jsi ten level 10 do 4 hodin? Já kvůli tomu asi amažu postavu a zkusím to znovu ale nevím jestli jim to funguje


Noe

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/11/2007 :  13:01:47  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Já jsem na sebe navěsil věci s LUCK asi 90 dohromady a od té doby mi padaly JEN zelené věci. :(

Asi prostě jen smůla ...
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/11/2007 :  13:03:12  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by PRIBOO




udělal jsi ten level 10 do 4 hodin? Já kvůli tomu asi amažu postavu a zkusím to znovu ale nevím jestli jim to funguje

Nevím Noe, asi ne. 1. na to abych si to stopoval na hodinkách jsem už moc starej 2. rád si cestou rozbiju sem tam nějakou bednu a podívám se po okolí ...
Go to Top of Page

Wlk
Starting Member

24 Posts

Posted - 01/11/2007 :  13:23:06  Show Profile  Send Wlk an ICQ Message Send Wlk a Private Message  Reply with Quote
Haha funny problem - blbe se mi vygenerovala mapa a nemuzu se dostat dal - proste tam neni spojujici chodba. Nevite jak dlouho trva nez se pregeneruje mapa? Vyzonovani samo nestaci :(
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/11/2007 :  13:47:51  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Ty vole, tam jsou ty samé chyby co v betě jak to tak sleduju, hlavně že jsem to hlásil, taky se občas stane že předmět změní svůj vzhled, přitom v inventáři je pořád ta samá helma, nebo se věc úplně ztratí.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 01/11/2007 :  14:09:23  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
proc v intru je ta holka tak pekna a potom pri tvorbe postav tam sou samy muzatky :-DDD


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 01/11/2007 :  14:18:17  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak to je hell.. cesky questy sou sice fajn ale mit cesky i prikazy?
/sep
/mesto
/pozvat

/blijici smajlik/


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 01/11/2007 :  14:33:01  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wlk

Haha funny problem - blbe se mi vygenerovala mapa a nemuzu se dostat dal - proste tam neni spojujici chodba. Nevite jak dlouho trva nez se pregeneruje mapa? Vyzonovani samo nestaci :(


taky se mi to stalo musel jsem vynoup Hellgate a znovu nalogovat pak to bylo OK


Noe

Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 01/11/2007 :  15:06:59  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
prave jsem se stal hrdym majitelem krabice Hellgate london

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Wlk
Starting Member

24 Posts

Posted - 01/11/2007 :  15:09:12  Show Profile  Send Wlk an ICQ Message Send Wlk a Private Message  Reply with Quote
Nemate nekdo predstavu, jestli je nejaky rozdil kdyz rozkladam identifikovanou a neidentifikovanou vec? Je mi lito placat na to ID device, tak jestli treba neprichazim o komponenty :)
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 01/11/2007 :  17:00:45  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Luck je pouze na hledani veci. Ale myslim, ze takhle na zacatku to nema cenu. I unique co ted najdete stejne na amx lvlu pouzivat nebudete.

Ja si + luck veci zatim jen schovavam a v klidu hraju s bilou puskou.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/11/2007 :  17:15:44  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Lidi chodte s otevrenym oknem chatu obcas (nebo radeji furd ). Semtam nekomu napisu a vždy bez odpovedi ... bud mě všichni ignorují nebo nikdo nechce grupovat
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/11/2007 :  17:20:08  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Luck je pouze na hledani veci. Ale myslim, ze takhle na zacatku to nema cenu. I unique co ted najdete stejne na amx lvlu pouzivat nebudete.

Ja si + luck veci zatim jen schovavam a v klidu hraju s bilou puskou.

S tim bych az tak nesouhlasil. Veci jdou upgradnout atd. Ja napřiklad nasel modrou sniperku lvl 4 a ted ji mam lvl 8 ...
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 01/11/2007 :  17:30:42  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Kar-Chee

Luck je pouze na hledani veci. Ale myslim, ze takhle na zacatku to nema cenu. I unique co ted najdete stejne na amx lvlu pouzivat nebudete.

Ja si + luck veci zatim jen schovavam a v klidu hraju s bilou puskou.

S tim bych az tak nesouhlasil. Veci jdou upgradnout atd. Ja napřiklad nasel modrou sniperku lvl 4 a ted ji mam lvl 8 ...



Nejdou upgradovat porad...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 01/11/2007 :  18:38:10  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Lidi chodte s otevrenym oknem chatu obcas (nebo radeji furd ). Semtam nekomu napisu a vždy bez odpovedi ... bud mě všichni ignorují nebo nikdo nechce grupovat



zrovna jsem to chtel napsat. To chat okno udelali dost blbe.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 01/11/2007 :  19:00:48  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by PRIBOO

Lidi chodte s otevrenym oknem chatu obcas (nebo radeji furd ). Semtam nekomu napisu a vždy bez odpovedi ... bud mě všichni ignorují nebo nikdo nechce grupovat



zrovna jsem to chtel napsat. To chat okno udelali dost blbe.



JJ chtelo by to aby bylo vice pruhledne...takhle to opravdu vadi...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/11/2007 :  19:21:50  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Je možný respec? Pokud ano jak
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 01/11/2007 :  19:41:26  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Je možný respec? Pokud ano jak



nejde a nepude


Taky vám to tak jednou za 1-2 hodiny padne do černý obrazvky s mečema z který je nutný na 90% restart. Mě to padá takhle vždy v nějaké bázi.


Noe

Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000