Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Hellgate London - Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 04/11/2007 :  22:34:04  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Četl jsem tunu nadšených reakcí na Elite mod. Prý je skutečně třeba u té hry pak přemýšlet :-)
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 05/11/2007 :  06:58:15  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Prý je skutečně třeba u té hry pak přemýšlet :-)


COZE?!

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 05/11/2007 :  07:51:50  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by Gabriel

Prý je skutečně třeba u té hry pak přemýšlet :-)


COZE?!



Vsechno se da prebit lvlem Proste budes jen muset kazdou lokaci prolezt dvakrat

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 05/11/2007 :  07:52:32  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Me by uplně stačilo, aby mi pustili placenou verzi (at už tím myslí cokoli) když už jim ode mě prošla ta platba ...



Uz jsem videl pobihat lidi s guildou, takze subscripce nejak jde...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  08:28:22  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

To windowed je zajimavy, mam naprosto opacnej problem, at delam co delam, ve vokne se to nikdy nerozjede a vždy to mam ve full modu ...



No ono to windowed jde jakoby ve full modu ale když rozdíl poznám v tom, že v windowed modu mi jde hra chodit alt+tab a přepnout se na plochu. V full modu se mi přepnout na plochu nepodaří.
Rozdíl ale mám v tom že v full modu mi hra vydrží mnohem dýl než se sekne na přehlcení grafiky než v tom windowed modu.
Jinak vizuelně mezi mody nemám žádný rozdíl.


Noe

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 05/11/2007 :  08:28:37  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Uz jsem videl nejakyho magora lev 40 vcera odpoledne... :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/11/2007 :  08:33:36  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by PRIBOO

To windowed je zajimavy, mam naprosto opacnej problem, at delam co delam, ve vokne se to nikdy nerozjede a vždy to mam ve full modu ...



No ono to windowed jde jakoby ve full modu ale když rozdíl poznám v tom, že v windowed modu mi jde hra chodit alt+tab a přepnout se na plochu. V full modu se mi přepnout na plochu nepodaří.
Rozdíl ale mám v tom že v full modu mi hra vydrží mnohem dýl než se sekne na přehlcení grafiky než v tom windowed modu.
Jinak vizuelně mezi mody nemám žádný rozdíl.



No zajímavé. Mně to teda jde přepínat bez problémů jak do window modu tak do full screenu a následně si to nastavení pamatuje. Ale hlavně ve window modu mi to nikdy neskončí na přetečené paměti.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  08:35:37  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Četl jsem tunu nadšených reakcí na Elite mod. Prý je skutečně třeba u té hry pak přemýšlet :-)



no já už tak od 17 levelu musím přemýšlet i u normoš hry ... musím říci, že hra je tužší a tužší. A nový lokace v Monument stanici kam jsem se včera dostal už vůbec nebyli žádná sranda.
Ještě před pár levely jsem přepínal zbraně jen sporadicky kvůli minigame, ted přepínám na zbraně takřka každou minutu kvůli situaci.
Ono když mám nad hlavou 10 orbiterů kteří mě smaží a kolem mě skáče 20 meeeláků tak to už není sranda. Na orbitery nedosáhnu a potřebuju si je po jednom stáhnout z oblohy Grasperem ale když se zbavím štítu tak mě meelaři těžce dávaj. Na druhou stranu když se vyprdnu na orbitery pak jsem v jednom kuse v elektrickým šoku a nemohu se léčit.
Musím uznat, že hra po stránce obtížnosti každou lokací pěkně graduje.

Jinak mám jeden zdravotní problém nevím jak vy ale já mám po víkendu namožený zápěstí od klikání a hrozně mě bolí


Noe

Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 05/11/2007 :  08:46:41  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Jinak mám jeden zdravotní problém nevím jak vy ale já mám po víkendu namožený zápěstí od klikání a hrozně mě bolí


Mas hrat Marksmana. Ja mysitko nepoustim

Jinak Noe jakej jsi lvl? Ja taky vcera dorazil do monument. Momentalne jsem v templar...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  08:52:46  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee
Jinak Noe jakej jsi lvl? Ja taky vcera dorazil do monument. Momentalne jsem v templar...


22 zatím jsem udělal první instanci a Q (ted nevím jak se jmenuje) a nakoukl do dalšího pokračování.

v Templar? tam mě včera ještě Q nezadávali. Asi musím něco v monument splnit.


Noe

Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 05/11/2007 :  09:00:01  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
JJ poslou te nekoho zachranit a pak te tam pusti. Ja jsem 19 a jsem v templar. Ale docela bych to prosel jeste jednou, tak kdybys mel zajem o nekoho pro koho flyingove nejsou problem

Budu online odpoledne (tak ve 4) nick : KarChee

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 05/11/2007 :  09:15:07  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

jak vypnu to autoparty?
jak nastavit aby hra nešla ve windows modu ? - kdykoliv si to vypnu pak po dalším restartu hry to zase má zapunej windowed mod.



tlacitko P vypnes autoparty

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 05/11/2007 :  09:17:55  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Kar-Chee
Jinak Noe jakej jsi lvl? Ja taky vcera dorazil do monument. Momentalne jsem v templar...


22 zatím jsem udělal první instanci a Q (ted nevím jak se jmenuje) a nakoukl do dalšího pokračování.

v Templar? tam mě včera ještě Q nezadávali. Asi musím něco v monument splnit.



no me chyby asi 3 moby do lvl 20 a uz jsem taky u templaru... sem se v tom predchozim meste vubec nejak nezdrzel :)

jinak jak je to s vecma co maji amror nektery veci maj jen stit nektery maj stit a armor... kdyz mam nejakej armor a dostanu zasah redukuje se i dmg do stitu? tzn je lepsi mit kombinaci armor + stit?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 05/11/2007 09:23:48
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 05/11/2007 :  09:26:11  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Kar-Chee
Jinak Noe jakej jsi lvl? Ja taky vcera dorazil do monument. Momentalne jsem v templar...


22 zatím jsem udělal první instanci a Q (ted nevím jak se jmenuje) a nakoukl do dalšího pokračování.

v Templar? tam mě včera ještě Q nezadávali. Asi musím něco v monument splnit.



no me chyby asi 3 moby do lvl 20 a uz jsem taky u templaru... sem se v tom predchozim meste vubec nejak nezdrzel :)

jinak jak je to s vecma co maji amror nektery veci maj jen stit nektery maj stit a armor... kdyz mam nejakej armor a dostanu zasah redukuje se i dmg do stitu? tzn je lepsi mit kombinaci armor + stit?



Pokud uplatnuju zkusenosti z D2. Tak nejlepsi priklad je energy shield sorceressky, kde se armor uplatnoval. Podle toho to taky stavim a zda se, ze je to pravda. S vetsim armorem pada shield pomaleji...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  09:53:01  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
já jedu jako guardian hlavně na armor než na armor+štít
jdu především na full-kontakt kde mi štít zrušej velmi rychle a pak potřebuji odolávat tedy mít co nejvyšší armor a defens ... u postav na range bych se ale specializoval spíše na štít


edit: mám problém s jedním questem tedy spíše mi přijde že se mi ten quest ztratil - v Tempple station jsem dostal quest kde jsem měl mít reward Legendary zbraň ale dodělal jsem v temple všechny questy a nidko mi žádný lagendary zbraň nakonec nedal ... těšil jsem se na ní jako malej kluk protože od 10 levelu nemám pořádný meč prostě né a né dropnout ani modrej mečík s více modama ... bohužel už si nepamatuju jak se ten Q jmenoval jen vím že byl od nějaký ženský :))


Noe


Edited by - Noe on 05/11/2007 09:56:05
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/11/2007 :  10:09:32  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jak je u Guardiana pasivka spiritual strenght, jak presne funguje? Zatim nejak nemam v planu do ni davat.


REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/11/2007 :  10:22:34  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Tak collectors konečně dorazila :-)
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  10:25:16  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

Jak je u Guardiana pasivka spiritual strenght, jak presne funguje? Zatim nejak nemam v planu do ni davat.





no to já v plánu mám a pokud to půjde jí i vymaxovat.
Funguje tak že ti o daný počet bodů 12/24/36/48/60/72 sníží nároky na STR při oblíkání equipu ... předpokládám že to má co dělat s tím jak uvádějí že Guardian jediný může obléci nejtěžší zbroj. Navíc ušetřím velkou kupu STR bodů který mohu dát do STA a WIL ... knkrétně s WIL mám ohromné problémy pořád jí mám málo a když nacpu pořádný modifikace do zbraně pak chce zbraň takový WILL který zatím ani omylem nemám.

Upřímně ale bych byl raději aby ten skill modifikoval nároky na WIL :)


Noe

Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 05/11/2007 :  10:25:31  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

já jedu jako guardian hlavně na armor než na armor+štít
jdu především na full-kontakt kde mi štít zrušej velmi rychle a pak potřebuji odolávat tedy mít co nejvyšší armor a defens ... u postav na range bych se ale specializoval spíše na štít


edit: mám problém s jedním questem tedy spíše mi přijde že se mi ten quest ztratil - v Tempple station jsem dostal quest kde jsem měl mít reward Legendary zbraň ale dodělal jsem v temple všechny questy a nidko mi žádný lagendary zbraň nakonec nedal ... těšil jsem se na ní jako malej kluk protože od 10 levelu nemám pořádný meč prostě né a né dropnout ani modrej mečík s více modama ... bohužel už si nepamatuju jak se ten Q jmenoval jen vím že byl od nějaký ženský :))



furt mam na sklade ten legenadry mec s dmg 100 nikdo zatim nemel zajem..

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/11/2007 :  10:33:37  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by ZiELL

Jak je u Guardiana pasivka spiritual strenght, jak presne funguje? Zatim nejak nemam v planu do ni davat.





no to já v plánu mám a pokud to půjde jí i vymaxovat.
Funguje tak že ti o daný počet bodů 12/24/36/48/60/72 sníží nároky na STR při oblíkání equipu ... předpokládám že to má co dělat s tím jak uvádějí že Guardian jediný může obléci nejtěžší zbroj. Navíc ušetřím velkou kupu STR bodů který mohu dát do STA a WIL ... knkrétně s WIL mám ohromné problémy pořád jí mám málo a když nacpu pořádný modifikace do zbraně pak chce zbraň takový WILL který zatím ani omylem nemám.

Upřímně ale bych byl raději aby ten skill modifikoval nároky na WIL :)



no ja mam ted mozna zbytecne moc str, ted nevim presne kolik, ale jel jsem

2str,2stam,1will a kombinoval to s 1str,3stam,1will a str pak vytahoval pres bonus staty za questy. Nicmene mam str a stam snad na stejny urovni, jak to mas ty Noe?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  10:41:19  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

2str,2stam,1will a kombinoval to s 1str,3stam,1will a str pak vytahoval pres bonus staty za questy. Nicmene mam str a stam snad na stejny urovni, jak to mas ty Noe?



jj když rozděluji tak dávám 2STR/2STA/1WIL a občas vrazím pár bodíků více do WIL když to potřebuji nutně kvůli equipu.
Jinak mam equip asi o +20 all stat - bez něj bych se snad ani neoblík Včera mi droply lůegendary kaťata s +75 luck tak jsem si je chtěl oblíct na bosse a ani mě spadli 2 zbraně do báglu že na ně nemám staty (na stávajících kalhotech mám +10 all stat) a přitom mám jen cca 12 nerozdělených stat piontů.


Noe

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/11/2007 :  10:50:32  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Aha, no ja mam zatim jen lvl 14 a problem s oblecenim equipu zatim neni, tak rikas teda pridat na willpower?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/11/2007 :  10:50:33  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Ja rozděluji hlavně podle itemu co nasazuju, beham s 20ti bodama nepřidělenýma a když nasazuju new equip tak tomu přizpůsobuju body.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 05/11/2007 :  11:22:39  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
zkousel uz nekdo pvp? jaky to je? je to jen formou duelu? nebo i teamy?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  11:47:37  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

Aha, no ja mam zatim jen lvl 14 a problem s oblecenim equipu zatim neni, tak rikas teda pridat na willpower?



rozděluj podle potřeby já rozděluji 2str+2sta+1wil standartně a nechávm si tak 10-12 dbodů v záloze pro potřeby equipu


Noe

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  15:50:47  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
jede to teď někomu? nemůžu se spojit se serverem?


Noe

Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 05/11/2007 :  15:53:11  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
je to down este cca na 1-2hodiny... aplikujou patch 0.1 na MP

so...
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 05/11/2007 :  15:53:14  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

jede to teď někomu? nemůžu se spojit se serverem?



patch 3-6 naseho casu

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:02:22  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Evoker má rozhodně nejhezčí armor ve hře, ale marksman je prostě nejvíc cool:

http://img166.imageshack.us/my.php?image=elitekw3.gif

a

http://img147.imageshack.us/img147/766/ubar2fz7.gif
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:05:00  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

jede to teď někomu? nemůžu se spojit se serverem?

A máš správný číslo?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:08:09  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
No i když Guardianka taky není k zahození:

http://images.mmosite.com/news/2006/07/26/hellgate_avalon_huge.jpg
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:13:36  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Evoker má rozhodně nejhezčí armor ve hře, ale marksman je prostě nejvíc cool:

http://img166.imageshack.us/my.php?image=elitekw3.gif

a

http://img147.imageshack.us/img147/766/ubar2fz7.gif



z jakýho levelu jsou ty screny přijde mi že ten marksmann má nějk hodně HPP 1080 ???


Noe

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:13:54  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

No i když Guardianka taky není k zahození:

http://images.mmosite.com/news/2006/07/26/hellgate_avalon_huge.jpg

No má něco do sebe, to je fakt ...
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:19:34  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel

Evoker má rozhodně nejhezčí armor ve hře, ale marksman je prostě nejvíc cool:

http://img166.imageshack.us/my.php?image=elitekw3.gif

a

http://img147.imageshack.us/img147/766/ubar2fz7.gif



z jakýho levelu jsou ty screny přijde mi že ten marksmann má nějk hodně HPP 1080 ???



To tam bohužel není napsáno. Ale moje evokerka má na levelu 18 myslím 400 HP tak to asi nebude problém dosáhnout.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:24:03  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Ja mam u enga na 21 kolem 600 HP a jede stejny brnka jako marksman.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:28:56  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
nepřeháníte já mám u guardiana 650HP na 22 lev a to mám +20 do all stat
Sakra v týhle hře už může mít HP jako tank uplně každej


Noe

Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:30:02  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar

je to down este cca na 1-2hodiny... aplikujou patch 0.1 na MP


uz je to up

so...
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:31:15  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Už jsem potkal nového bosse a hned mi dal legendary fire automatic rifle. Úžasná.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  11:24:52  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
No zkusili jsme v MDK grupu pěti lidí a několik zon. Potvory přituhly opravdu hodně, hrát to tímto hurá stylem na Elite a hardcore k tomu tak jsme se nedostali ani přes prvních pár mobů. Každopádně to je sranda.

Taky pár duelů jsme dali a myslím, že PvP tu má budoucnost. Zejména pak evokeři .-)

Edited by - Gabriel on 06/11/2007 11:25:36
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 06/11/2007 :  12:09:15  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

No zkusili jsme v MDK grupu pěti lidí a několik zon. Potvory přituhly opravdu hodně, hrát to tímto hurá stylem na Elite a hardcore k tomu tak jsme se nedostali ani přes prvních pár mobů. Každopádně to je sranda.

Taky pár duelů jsme dali a myslím, že PvP tu má budoucnost. Zejména pak evokeři .-)



Porad bych sazel spis na marksmany Ja escape nemel on blink ano

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 06/11/2007 :  12:14:37  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Porad bych sazel spis na marksmany Ja escape nemel on blink ano



Jak obstál guardian tedy pokud tam s Vámi nějaký byl ?


Noe

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 06/11/2007 :  12:17:42  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee
Porad bych sazel spis na marksmany Ja escape nemel on blink ano



Imho sef bude PvP naspecovanej Evoker - ma tech fint v rukavu vic :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 06/11/2007 :  12:29:18  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Gabriel

No zkusili jsme v MDK grupu pěti lidí a několik zon. Potvory přituhly opravdu hodně, hrát to tímto hurá stylem na Elite a hardcore k tomu tak jsme se nedostali ani přes prvních pár mobů. Každopádně to je sranda.

Taky pár duelů jsme dali a myslím, že PvP tu má budoucnost. Zejména pak evokeři .-)



Porad bych sazel spis na marksmany Ja escape nemel on blink ano



Šlo o to že první co sem udělal sem ti blinknul do protisměru a začal prát spektrál lash ono taky nic jiného nešlo na tu vzdálenost, zadruhé mi proclo na tobě fázování pokud sem dobře viděl a za poslední když si mi strhnul shield a začal brát HP tak sem zapnul Arcane shield což zregeneruje shield na maximum + přidá dalších xx šťítu.

Je dost možný že v budoucnu až přidaj ty Arény tak by tu mohlo bejt šlušný groupe PvP.

V tom prvním duelu si mě zase dostal ty ale to si to domě pral z 1 metru snad :)

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  13:09:30  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Gabriel

No zkusili jsme v MDK grupu pěti lidí a několik zon. Potvory přituhly opravdu hodně, hrát to tímto hurá stylem na Elite a hardcore k tomu tak jsme se nedostali ani přes prvních pár mobů. Každopádně to je sranda.

Taky pár duelů jsme dali a myslím, že PvP tu má budoucnost. Zejména pak evokeři .-)



Porad bych sazel spis na marksmany Ja escape nemel on blink ano



Šlo o to že první co sem udělal sem ti blinknul do protisměru a začal prát spektrál lash ono taky nic jiného nešlo na tu vzdálenost, zadruhé mi proclo na tobě fázování pokud sem dobře viděl a za poslední když si mi strhnul shield a začal brát HP tak sem zapnul Arcane shield což zregeneruje shield na maximum + přidá dalších xx šťítu.

Je dost možný že v budoucnu až přidaj ty Arény tak by tu mohlo bejt šlušný groupe PvP.

V tom prvním duelu si mě zase dostal ty ale to si to domě pral z 1 metru snad :)



Marksman má taky rychlý refresh štítů - ale je bugnutý :(
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 06/11/2007 :  13:14:49  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
ELITE MOD - jak je to stímto modem ... aktivuje se mi po projití celé hry ale musím vytvořit novou postavu a začít znovu nebo mohu pokračovat ve své původní postavě další kolo na elite mod?



Noe

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  13:20:33  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

ELITE MOD - jak je to stímto modem ... aktivuje se mi po projití celé hry ale musím vytvořit novou postavu a začít znovu nebo mohu pokračovat ve své původní postavě další kolo na elite mod?





Dokončit na normal, být subscr. a založit novou postavu v elite modu.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 06/11/2007 :  14:38:40  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Noe

ELITE MOD - jak je to stímto modem ... aktivuje se mi po projití celé hry ale musím vytvořit novou postavu a začít znovu nebo mohu pokračovat ve své původní postavě další kolo na elite mod?





Dokončit na normal, být subscr. a založit novou postavu v elite modu.



hmm tak to lol nová postava, sem čekal že to pujde se starou

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  14:46:10  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Noe

ELITE MOD - jak je to stímto modem ... aktivuje se mi po projití celé hry ale musím vytvořit novou postavu a začít znovu nebo mohu pokračovat ve své původní postavě další kolo na elite mod?





Dokončit na normal, být subscr. a založit novou postavu v elite modu.



hmm tak to lol nová postava, sem čekal že to pujde se starou



Na to je obtížnost nightmare.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 06/11/2007 :  15:38:48  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Dokončit na normal, být subscr. a založit novou postavu v elite modu.




a to budu na jiným serveru anebo budu moct využít equip + loot co mám třeba na týhle postavě a obchodovat a vidět lidi s normál postavou ?
Jak to bude v Party když budu chtít do party s lidma co maj normoš postavu ... a co PvP atd ... malinko to nechápu


Noe

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 06/11/2007 :  15:44:45  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel
Dokončit na normal, být subscr. a založit novou postavu v elite modu.




a to budu na jiným serveru anebo budu moct využít equip + loot co mám třeba na týhle postavě a obchodovat a vidět lidi s normál postavou ?
Jak to bude v Party když budu chtít do party s lidma co maj normoš postavu ... a co PvP atd ... malinko to nechápu

Myslim Noe, že tu pokládáš otázky na který ještě neznají odpověď ani kluci z Flagship Studios ...
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,31 seconds. on eygor Snitz Forums 2000