Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Hellgate London - Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  15:50:19  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel
Dokončit na normal, být subscr. a založit novou postavu v elite modu.




a to budu na jiným serveru anebo budu moct využít equip + loot co mám třeba na týhle postavě a obchodovat a vidět lidi s normál postavou ?
Jak to bude v Party když budu chtít do party s lidma co maj normoš postavu ... a co PvP atd ... malinko to nechápu



TO jsou otázky, které si taky kladu a do dvou dnů na ně budu znát odpověď :-)

Logicky by to ale mělo být separátní. Vím, že ve hře jsou channely jen pro elite postavy a jsou guildy kam berou jen elite postavy :-) Zkusím projet ještě fora. Ale u elite stejně všichni skončíme.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 06/11/2007 :  16:02:25  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Ale u elite stejně všichni skončíme.



no to netuším jelikož mě neprošla ani 3 subscripce :(((

Sakra ale pokud to je doopravdy na 100% nová postava to znamená že na týhle můžu vyzkoušet všechny možný skilly abych věděl co mě sedne a co ne a nemusím si lámat hlavu že to gimpnu :)


Noe

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 06/11/2007 :  16:16:20  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Koukal jsem na nějaké fotky a jsou na nich uplně jine UI než mám ja:

http://hellgate.herniweb.cz/showphoto.php?photo_id=69
http://hellgate.herniweb.cz/showphoto.php?photo_id=51

O co jde? Nějaká test verze, rozdilné ui mezi DX9 a DX10 nebo nejaky mod?
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 06/11/2007 :  16:27:41  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO
O co jde? Nějaká test verze, rozdilné ui mezi DX9 a DX10 nebo nejaky mod?



hmm DX9 nebo 10 to rozhodně není mám DX10 avpadá to uplně stejně jako DX9... tohle vypadá na nějaký upravený UI ... nebo jestli to nejsou screeny třeba z doby E3 2006 kdy ještě nebyl žádný betatest...


jinak k ELITE MODU:
Co je tedy vlastně ta výhoda elite modu ... v čem se vůbec liší od normal mimo toho že levelevat se bude 5x pomalejc protože budou mnohem těžší moby ?


Noe

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 06/11/2007 :  16:31:11  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Tak to za sebe musim říct že současné UI je rozhodně velkým krokem zpět oproti tomu na obrázku. Jestli je to mod tak sem s nim ... Hlavně ten portret postavy vlevo nahoře s HP/Mana mi dost chybi

Edited by - PRIBOO on 06/11/2007 16:32:25
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 06/11/2007 :  16:36:44  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote

no mě zase přijde lepší to současný - zaprvý mi víc ladí k grafice hry, za druhý mi dokonce ikony i ukazatele HP, štítu, zdraví přijdou přehlednější


Noe


Edited by - Noe on 06/11/2007 16:37:17
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  16:43:47  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by PRIBOO
O co jde? Nějaká test verze, rozdilné ui mezi DX9 a DX10 nebo nejaky mod?



hmm DX9 nebo 10 to rozhodně není mám DX10 avpadá to uplně stejně jako DX9... tohle vypadá na nějaký upravený UI ... nebo jestli to nejsou screeny třeba z doby E3 2006 kdy ještě nebyl žádný betatest...


jinak k ELITE MODU:
Co je tedy vlastně ta výhoda elite modu ... v čem se vůbec liší od normal mimo toho že levelevat se bude 5x pomalejc protože budou mnohem těžší moby ?



Nejlepší je když kukneš na oficialni fora a přečteš si pár topiků v sekci Elite.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 06/11/2007 :  16:43:57  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe


no mě zase přijde lepší to současný - zaprvý mi víc ladí k grafice hry, za druhý mi dokonce ikony i ukazatele HP, štítu, zdraví přijdou přehlednější


Si byl vždycky divnej ...
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 06/11/2007 :  17:11:14  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Nejlepší je když kukneš na oficialni fora a přečteš si pár topiků v sekci Elite.



Gabrieli nic proti tobě ale tyhle posty si strč někam, pokud něco víš tak to napiš nebo si tyhle posty ušetři. Už je to tvůj několikátý post kde odkážeš na offic fóra aniž by jsi napsal jediný písmenko k věci.

Takhle chytrej umí bejt každý, to pak nemusí být žádný diskuzní fora ale jen linky na offic forum.


Noe

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  17:22:40  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel

Nejlepší je když kukneš na oficialni fora a přečteš si pár topiků v sekci Elite.



Gabrieli nic proti tobě ale tyhle posty si strč někam, pokud něco víš tak to napiš nebo si tyhle posty ušetři. Už je to tvůj několikátý post kde odkážeš na offic fóra aniž by jsi napsal jediný písmenko k věci.

Takhle chytrej umí bejt každý, to pak nemusí být žádný diskuzní fora ale jen linky na offic forum.



Tak oficiální fóra jsou nejlepší zdroj informací a ne vždy mám chuť a čas to tu vypisovat. Za 10 minut to může být jinak.

Jinak je to celkem druhý post, v tom prvním jsem se Ti snažil pomoct se subscription a bohužel ten topik byl už zamčený.

Slibuji přede všemi jako jiskra jasná, že už to vícekrát neudělám
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 06/11/2007 :  17:35:47  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Tak oficiální fóra jsou nejlepší zdroj informací a ne vždy mám chuť a čas to tu vypisovat. Za 10 minut to může být jinak.




imho tohle je tvůj post z jiného fora ... takovéhle posty jsou dle mého gusta, promiň ale na posty typu přečti si to na offic foru jsem alergickej a znovu opakuji není to nic proti tobě.

tvůj post z Hellgate fora z zhruba stejného času:

Podle reakcí na foru je to skoro jako hrát jinou hru. Člověk je nucen jednak dělat úplně jiné buildy než na normal, jednak používat všechny možné buffy co existují, znát dokonale slabé stránky mobů, využívat okolí - výbušné kanistry apod. mnohem více, než v normal nebo nightmare. Rozhodně nefunguje taktika hrubé síly - postav se před bosse, zmačkni dvě tlačítka a on dříve nebo později lehne :-)
Taky je v zonach mnohem vice namedů.
V elite se například nedá resnout jinak, než ve stanici. Což také není zrovna pohodlné, takže si člověk smrt 2x rozmyslí.
Mně naopak přijde logické, že v elite modu si člověk musí založit postavu a že je pro subscribery jako přidaná hodnota. Neplatič má standardní postup - normal, nightmare, level 50, hardcore. Spíš mě děsí zvěsti o tom, že by elite mod měl být pro všechny.
[size=1]


Noe


Edited by - Noe on 06/11/2007 17:36:33
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  17:37:48  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel

Tak oficiální fóra jsou nejlepší zdroj informací a ne vždy mám chuť a čas to tu vypisovat. Za 10 minut to může být jinak.




imho tohle je tvůj post z jiného fora ... takovéhle posty jsou dle mého gusta, promiň ale na posty typu přečti si to na offic foru jsem alergickej a znovu opakuji není to nic proti tobě.

tvůj post z Hellgate fora z zhruba stejného času:

Podle reakcí na foru je to skoro jako hrát jinou hru. Člověk je nucen jednak dělat úplně jiné buildy než na normal, jednak používat všechny možné buffy co existují, znát dokonale slabé stránky mobů, využívat okolí - výbušné kanistry apod. mnohem více, než v normal nebo nightmare. Rozhodně nefunguje taktika hrubé síly - postav se před bosse, zmačkni dvě tlačítka a on dříve nebo později lehne :-)
Taky je v zonach mnohem vice namedů.
V elite se například nedá resnout jinak, než ve stanici. Což také není zrovna pohodlné, takže si člověk smrt 2x rozmyslí.
Mně naopak přijde logické, že v elite modu si člověk musí založit postavu a že je pro subscribery jako přidaná hodnota. Neplatič má standardní postup - normal, nightmare, level 50, hardcore. Spíš mě děsí zvěsti o tom, že by elite mod měl být pro všechny.
[size=1]



Jojo jak říkám, za 10 minut může být vše jinak, mezi tím jsem stačil dopsat P.R. článek do jednoho časáku a sníst dobrej salát. Holt jak málo stačí, že ? .-)
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 06/11/2007 :  17:42:06  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Malej dotaz: pred nedavnem mi sem nekdo odepsal ze subscription je 10$ pro us a 10e pro evropu... ted ctu v nekolika clancich ze je to jen 10$... o nejakejch eurech pro evropu nikde ani zminka. Tak jak je to?

A jeste "Housing and founding of guilds are enabled for subscribers." Tam je Housing ?

Krabice je zaklad.

Edited by - -Mike- on 06/11/2007 17:45:15
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  17:43:41  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Hmm tak Sue píše že elite je pro všechny a hardcore je pro platící, takže jsem byl trochu mimo se svýma informacema.

Edit: Takže to opravdu byl content pro platící ale dali ho všem, to byla změna které jsem si nevšiml. Hmm opravdu mě zajímá, co mi dají za 9 euro měsíčně.

Edited by - Gabriel on 06/11/2007 17:50:25
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 06/11/2007 :  18:08:43  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
takze elite bude i pro neplatice?

ostatne nevim v cem je elite jinej ja myslel ze elite bude neco jako HC hebnes a skoncils ale to jak tak koukam tak nebude tzn v cem?

resp proc bych mel delat jiny buildu nez u normal, night?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 06/11/2007 18:10:03
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  18:09:54  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

takze elite bude i pro neplatice?

ostatne nevim v cem je elite jinej ja myslel ze elite bude neco jako HC hebnes a skoncils ale to jak tak koukam tak nebude tzn v cem?



Ano je pro všechny, Hardcore je pro platící. Takže to nejvyšší stádium je Elite/Hardcore postava.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 06/11/2007 :  18:12:51  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

takze elite bude i pro neplatice?

ostatne nevim v cem je elite jinej ja myslel ze elite bude neco jako HC hebnes a skoncils ale to jak tak koukam tak nebude tzn v cem?

resp proc bych mel delat jiny buildu nez u normal, night?

Tak to by byla rychla hra např. pro takovyho evokera ...
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 06/11/2007 :  18:13:40  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
no ale proc? budou silnejsi moby, budou vic myslet? nebo z jakyho duvodu? bude jich vic?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  18:15:17  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

takze elite bude i pro neplatice?

ostatne nevim v cem je elite jinej ja myslel ze elite bude neco jako HC hebnes a skoncils ale to jak tak koukam tak nebude tzn v cem?

resp proc bych mel delat jiny buildu nez u normal, night?



Netuším zatím jen se orientuju podle dostupného infa. Prostě se volí jiný postup ve hře tak asi jiný build. Většina lidí na normal jeden force buildy, na elite se prostě spěchat nedá.

Na normal mám marksmana s klasickou burst damage na elite plánuju snipera s max escape abilitama :-)
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 06/11/2007 :  18:17:09  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
tj teda chujovina .) sem se tesil ze uz to budu mit dohrany a pojede se konecne na night a vono prd zase tam budem lamerit s nejakym malima lvl :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 06/11/2007 :  18:18:49  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
btw predpokladam ze elite a normal dohromady nepujdou? resp se asi ani neuvidi? zadna parta nic

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  18:20:09  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

tj teda chujovina .) sem se tesil ze uz to budu mit dohrany a pojede se konecne na night a vono prd zase tam budem lamerit s nejakym malima lvl :)



Pokud hraješ na normal a dohraješ normal tak s tou postavou co hraješ pokračuješ dál na nightmare obtížnost až do levelu 50.

Zároveň se pro Tvoje nové postavy otevře ultimatní obtížnost elite a sebevražedná obtížnost hardcore.

Co je pořád tak těžkého na tom pochopit to :-)
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 06/11/2007 :  18:28:48  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
tj jasny to chapu... ale predpokladam ze po tom co to kazdej dohraje budem asi visichni hrat na elite protoze je to nejaky lepsi

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  18:35:47  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

tj jasny to chapu... ale predpokladam ze po tom co to kazdej dohraje budem asi visichni hrat na elite protoze je to nejaky lepsi



Taky myslím.
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 06/11/2007 :  18:48:44  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
hale, mate nekdo problemy se spoustenim gamesy ? Proste spustim gamesu v DX9 (DX10 at delam co delam proste leze jak snek a padaj drivery) po case spadne, nebo ji ukoncim (to prvni casteji) a dalsi pokus o spusteni uz konci chybovou hlaskou... Musim spustit DX10 klienta, nebo single player verzi, odejit ze hry a zase muzu pustit DX9 clienta bez padu na zacatku :D Nevim nevim, ale pripada me ze to je normalni sabotaz...

Tak co me zacina iritovat:
1. porad to pada a pada
2. neschopnoust provozovatele informovat uzivatele o tom co se deje
3. za posledni dobu v docela neprijemnej cas servery dole (opet podle toho jak amici spinkaj)
4. naprosto posahanej patch (event) s hromadou kokotin, misto poradnyho contentu
5. minimum oficialnich informaci
6. kua porad to pada !!!
7. prakticky zadnej support
8. kazdej 3ti teleport na stanici skoncim v podlaze a nevim co s tim :(

jinak mam Visty 32bit ultimate rozbehany na Q6600 + 2x 8800GTX v SLI + 4 GB RAM + driver 169.04 (nejnovejsi beta, ale zkousel sem i posledni WHQL a porad to pada a DX 10 se to plazi nehlede na nejaky divny low res textury)

edit: pridan bod 8.

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>

Edited by - Marwyn on 06/11/2007 22:28:09
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 06/11/2007 :  22:36:43  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
pokud se někdy seknete o cokoliv tak zkuste příkaz /stuck
nebo i v případě že se rychle chcete vrátit k východu
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/11/2007 :  22:36:47  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ja osobne mel problem jen kdyz jsem jel na dx enginu 10 a nebo fullscreen
zapl jsem dx9 a windowed a jsem bez problemu

Vista 8800 GTX , conroe 6850 + 4GB ram pod vistama
jinak problem subscribu resim tak ze lootuju jen unique subscribed :) ne kazdou kokotinu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 06/11/2007 :  22:41:18  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Just a simple FYI post to let people know that the Nano Forge is currently broken, and not working as intended. Before you go screaming that it works, read on... I have tested this on several items and so have many other players who also posted in the forums.

WEAPONS: Once you upgrade a weapon, the weapon score, level requirements and stat requirements will increase. But the actual “damage” of the item will not increase. Several people get confused here, because they believe that the large number you see at top of the weapon description is damage, when in fact this is not damage but the calculated weapon score which is based on many factors such as item level, weapon damage, mods, etc.

Most people believe they got a weapon upgrade because the weapon score went up, but in fact in many cases the upgrade was a downgrade in the sense that it may have reduced the damage value being dealt by the weapon, while in turn increasing the level required to use it, and the stats required as well.


ARMOR: Unlike weapons, armor does not have an overall calculated score which makes it more obvious in terms of Nano Forge upgrade problems. In fact I did not realize it was not working correctly on weapons until I tried to upgrade several pieces of armor. What currently happens to most people who try to upgrade armor will be a reduction in the armor value by 1 point, but an increase in level requirement and stats reqs. If you try to upgrade the same item again, it will usually increase the armor value 1 point to bring it back to what it was when you started but with higher reqs again, and finally if you upgrade a 3rd time you will get an increase of 1 armor again with some additional + reqs to boot. So 3 upgrades to the same piece of armor make it 6 levels higher with 1 extra armor value and much higher equip stat requirments.

So bottom line, this is totally broken and not working as intended, my advice is to save your mats until they fix this.

If anyone can claim they have the forge working, and are not just confusing the overall weapon score as an actual upgrade, please post some details on what up upgraded, and the percentage increases you saw in damage or armor, etc.

don't upgrade Armors

don't upgrade legendary stuff (or higher)

Only thing you upgrade are Blue (or lower) Weapons you may (not 100% sure) get an improvement

I upgraded my Weapon 3 Times, nothing happens with the dmg.

At the 4 time i got +1 min and max dmg, so it does work . but not really good....


DON'T upgrade

ARMORS and LEGENDARY

it will make your stuff even worse!
Go to Top of Page

TUQ
Starting Member

50 Posts

Posted - 06/11/2007 :  23:19:26  Show Profile  Send TUQ an ICQ Message Send TUQ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Just a simple FYI post to let people know that the Nano Forge is currently broken, and not working as intended. Before you go screaming that it works, read on... I have tested this on several items and so have many other players who also posted in the forums.

WEAPONS: Once you upgrade a weapon, the weapon score, level requirements and stat requirements will increase. But the actual “damage” of the item will not increase. Several people get confused here, because they believe that the large number you see at top of the weapon description is damage, when in fact this is not damage but the calculated weapon score which is based on many factors such as item level, weapon damage, mods, etc.

Most people believe they got a weapon upgrade because the weapon score went up, but in fact in many cases the upgrade was a downgrade in the sense that it may have reduced the damage value being dealt by the weapon, while in turn increasing the level required to use it, and the stats required as well.


ARMOR: Unlike weapons, armor does not have an overall calculated score which makes it more obvious in terms of Nano Forge upgrade problems. In fact I did not realize it was not working correctly on weapons until I tried to upgrade several pieces of armor. What currently happens to most people who try to upgrade armor will be a reduction in the armor value by 1 point, but an increase in level requirement and stats reqs. If you try to upgrade the same item again, it will usually increase the armor value 1 point to bring it back to what it was when you started but with higher reqs again, and finally if you upgrade a 3rd time you will get an increase of 1 armor again with some additional + reqs to boot. So 3 upgrades to the same piece of armor make it 6 levels higher with 1 extra armor value and much higher equip stat requirments.

So bottom line, this is totally broken and not working as intended, my advice is to save your mats until they fix this.

If anyone can claim they have the forge working, and are not just confusing the overall weapon score as an actual upgrade, please post some details on what up upgraded, and the percentage increases you saw in damage or armor, etc.

don't upgrade Armors

don't upgrade legendary stuff (or higher)

Only thing you upgrade are Blue (or lower) Weapons you may (not 100% sure) get an improvement

I upgraded my Weapon 3 Times, nothing happens with the dmg.

At the 4 time i got +1 min and max dmg, so it does work . but not really good....


DON'T upgrade

ARMORS and LEGENDARY

it will make your stuff even worse!



Tady je důvod: http://hellgate.cz/forum/index.php?topic=287.0

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."

Roger Zelazny
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 07/11/2007 :  00:46:24  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
tak prave sem dosel az do pekelne brany a reknu vam uz vim pro cse peklo jmenuje peklo :) je tam asi 5 bosu nebo kolik a ted jdu radsi spat bo ten boj vypada fakt na dlouho :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 07/11/2007 :  09:05:53  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr





Funguje to u vseho, akorat u magickych veci je nejaky bug, ze ti to treba po prvnim vylepseni vec zhorsi, pak srovna a pak teprve vylepsuje....

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 07/11/2007 :  09:45:46  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
ze starších informací pravděpodobně z nějakehé dev chatu u SuE na webu...

"Nebude možné opakovaně zabíjet bossy pro věci jako v diablo. "

wtf?

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 07/11/2007 :  10:00:37  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
No tak to by me pak zajimalo co tam budem delat

Black
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 07/11/2007 :  10:06:28  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

No tak to by me pak zajimalo co tam budem delat



sbirat brambory bonbony a dalsi veci na punc :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 07/11/2007 :  10:06:53  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

ze starších informací pravděpodobně z nějakehé dev chatu u SuE na webu...

"Nebude možné opakovaně zabíjet bossy pro věci jako v diablo. "

wtf?



je to zamotanejsi co sem si vsiml ja:

- Quest bossove z optional questu a v podstate i z hlavni linie kteri maji fixni misto spawnu se znovu nespavnuji... (nebo se k nim nedostanete) vyjimka je pokud nekdo z grupy ma Q aktivni...
- Hlavni boss hry i s jeho 5ti boss sluzebnikama jde campit ovsem loot je nastaven asi takto..
1.kill vam padaji itemy i z podbossu a z hlavniho padne min 1x legendary item
2-x. killy z podbossu nepada vetsinou vubec nic obcas nejakej sedej item...
z mainbosse pokud jdete na solo vetsinou nepadne taky nic (obcas zelenka-modra) z cca 10ti solo killu nepadla myslim ani jedina legendarka

pokud ovsem jdete rekillnout mainbosse ve vice lidech loot je mnohonasobne lepsi... chodily sme campit main bosse ve dvou a modrej item padl snad vzdycky a cca kazdej 3ti kill i legendarka

ve vice lidech sem to jeste neskousel jestli to jeste pujde dal...
ale je to furt vse generator akorad se ta sance zvetsuje/zmensuje podle par pravidel...

- neni snad jedinej nequestovni blue/gold bossik kterej by mel fixni spawn tzn campeni odpada...

so...
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 07/11/2007 :  10:20:36  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
no zabijet ty zaverecny bosy v tom pekle muze bejt funy v parte, kdyz si nekdo vybavite nejakej valecnej film tak asi tak to tam vypada :) pri predsatve ze ty potvory tam este v parte prituhnout... mno potes koste... :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 07/11/2007 :  10:24:27  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
ona hlavne campeni bossiku neni tak effektivni jako treba "craft"... protoze pokud si chcete opravdu udelat full high-lvl legendary set tak craft u npc je snazsi/rychlejsi... predvcerejsi patch to sice dosti nerfnul (ja sem si nastesti udelal full legendary setik uz pre-patch:) )ale stejne si myslim ze este nejakej nerf toho prijde...

so...
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 07/11/2007 :  10:30:54  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

no zabijet ty zaverecny bosy v tom pekle muze bejt funy v parte, kdyz si nekdo vybavite nejakej valecnej film tak asi tak to tam vypada :) pri predsatve ze ty potvory tam este v parte prituhnout... mno potes koste... :)



zaverecni bossove sou super a zabavni hlavne v parte ale to prostredi je des a hruza... uplne nenapadity proste jen kus pole a trapna mlha ze vetsinu ze zabijenejch bossiku nevidite ani pritom kdyz je zabijite a strilite do mlhy... :)

tak jak sem byl nadsenej treba designem necropolisu tak peklo bylo obrovsky sklamani... D2 catedrala byla uzasna pokazdy kdyz tak clovek prisel i po 1000ty ale tady se mi to hnusilo uz od prvniho killu.

so...
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 07/11/2007 :  10:54:39  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Mno tak to potom nevím ale end game obsah tu je nulovej a dám tu hru k ledu na půl roku protože co dělat fakt nevim.
Pokud vám padnou itemy jen na první zahrání popřípadně na druhé zahrání na Elite mód a potmom už nebude dropovat skoro nic tak teda nevím čím chtěj hnát lidi dopředu? Přitom mě osobně nepadnul ještě vyloženě přesnej a kvalitní item do buildu, vždycky to mělo nějaký nechtěný vlastnosti.

Nejsem Rodier že bych to prodal tu hru ale začínám na tom vidět dost zápornejch věcí.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 07/11/2007 :  10:59:00  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

ze starších informací pravděpodobně z nějakehé dev chatu u SuE na webu...

"Nebude možné opakovaně zabíjet bossy pro věci jako v diablo. "

wtf?



sakra tak to jsem asi zrovna hrál jinou hru když jsem 15x za sebou zabil finálního bosse aktu 3 .)


Noe

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 07/11/2007 :  11:01:53  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Jaffa

ze starších informací pravděpodobně z nějakehé dev chatu u SuE na webu...

"Nebude možné opakovaně zabíjet bossy pro věci jako v diablo. "

wtf?



sakra tak to jsem asi zrovna hrál jinou hru když jsem 15x za sebou zabil finálního bosse aktu 3 .)



Jak jsi to udělal ? Já jsem přesně toto řešil. Myslím, že jediná cesta je nesplnit quest. Po zabití sebrat loot, dát exit game a znovu. Ale jakmile to dokončíš, tak to prostě už nejde.

Pro mě je to obrovské zklamání. HL je někde na půl cesty, já risknu ještě prosinec, počkám na ohlášený update se stonehange a pokud zklame tak asi konec :(
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 07/11/2007 :  11:11:20  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
no mě crafting přijde takovej hoodně divnej

1. je to hrozně předražený
2. je nemá to žádný řád

včera jsem craftil - mdifikoval šedý meč s více modi. sloty
přidal jsem mu 5 vlastností rare - stálo mě to 50000 goldů (každá vlastnost 10k) a z těch 5-ti vlastností mi to random hodilo 3 skilly blademastera který mi jsou uplně k ničemu.

Nemám nic proti tomu aby to dávalo random vlastnosti ale at to pak stojí 2k třeba za pokus ... těch 50k bylo 50% všech peněz co jsem do 24 levelu naspořil a to jsem nikdy nic jinýho než lékárny a analyzátory nekoupil.
Přijde mě to hodně ulítlí abych si za 24 levelů vydělal nato abych si mohl vycraftit dva šedý meče na rare vlastnosti.

Jen pro info jedna legendary vlastnost stála 40k :)

Co se týká levelování zbraně - vše absolutně vše rozpouštím - achievement za disenchant mám už od cca 15-levelu takže mám rozpuštěno tak kolem 2000 věcí a chtěl jsem polevelovat můj legendary meč z 10-tého levelu ... jeden leveling by mě ale sežral cca 5-7% všech věcí co mám a to se náročnost na suroviny zvětšuje.

To jako mám po 2000ks předmětů suroviny na to abych vylevilil jeden legendary item o 10-15 levelů cca ??? to mi přijde jako extra brutální nepoměr.


Noe

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 07/11/2007 :  11:15:16  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel


Jak jsi to udělal ? Já jsem přesně toto řešil. Myslím, že jediná cesta je nesplnit quest. Po zabití sebrat loot, dát exit game a znovu. Ale jakmile to dokončíš, tak to prostě už nejde.

Pro mě je to obrovské zklamání. HL je někde na půl cesty, já risknu ještě prosinec, počkám na ohlášený update se stonehange a pokud zklame tak asi konec :(



zabil jsem ho - nevlezl jsem do brány ale vrátil se vyzonovat ze zony a zase zazonoval zpět a boss byl znovu spawnutej a celá zona byla ale vybytá.
Zabil jsem ho 15x v kuse a padlo mi 2unikue / cca 6 legendary/ 20 rare itemů a vůbec mě nepřišlo, že by se loot snížil na nějaký crapy --- naopak crapy mě padly při prvním killu.
Bohužel nepadnul mi žádný meč :( o který mě hlavně šlo - pak už mě to nebavilo ho zabíjet dokola tak jsem ukončil akt vtupem do tý brány co tam stála od 1 killu.


Noe

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 07/11/2007 :  11:17:27  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel


Jak jsi to udělal ? Já jsem přesně toto řešil. Myslím, že jediná cesta je nesplnit quest. Po zabití sebrat loot, dát exit game a znovu. Ale jakmile to dokončíš, tak to prostě už nejde.

Pro mě je to obrovské zklamání. HL je někde na půl cesty, já risknu ještě prosinec, počkám na ohlášený update se stonehange a pokud zklame tak asi konec :(



zabil jsem ho - nevlezl jsem do brány ale vrátil se vyzonovat ze zony a zase zazonoval zpět a boss byl znovu spawnutej a celá zona byla ale vybytá.
Zabil jsem ho 15x v kuse a padlo mi 2unikue / cca 6 legendary/ 20 rare itemů a vůbec mě nepřišlo, že by se loot snížil na nějaký crapy --- naopak crapy mě padly při prvním killu.
Bohužel nepadnul mi žádný meč :( o který mě hlavně šlo - pak už mě to nebavilo ho zabíjet dokola tak jsem ukončil akt vtupem do tý brány co tam stála od 1 killu.



No to zní skoro jako bug, který dříve nebo později opraví. Prostě systém na prd. Bohužel.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 07/11/2007 :  11:21:07  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Další věcí co mě pěkně serou je absolutně nevyvážený loot systém. Osobně považuji random generated za to nejlepší co existuje ale i to prostě musí mít pravidla. Tohle je k smíchu:

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 07/11/2007 :  11:22:19  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

no mě crafting přijde takovej hoodně divnej

1. je to hrozně předražený
2. je nemá to žádný řád

včera jsem craftil - mdifikoval šedý meč s více modi. sloty
přidal jsem mu 5 vlastností rare - stálo mě to 50000 goldů (každá vlastnost 10k) a z těch 5-ti vlastností mi to random hodilo 3 skilly blademastera který mi jsou uplně k ničemu.

Nemám nic proti tomu aby to dávalo random vlastnosti ale at to pak stojí 2k třeba za pokus ... těch 50k bylo 50% všech peněz co jsem do 24 levelu naspořil a to jsem nikdy nic jinýho než lékárny a analyzátory nekoupil.
Přijde mě to hodně ulítlí abych si za 24 levelů vydělal nato abych si mohl vycraftit dva šedý meče na rare vlastnosti.

Jen pro info jedna legendary vlastnost stála 40k :)

Co se týká levelování zbraně - vše absolutně vše rozpouštím - achievement za disenchant mám už od cca 15-levelu takže mám rozpuštěno tak kolem 2000 věcí a chtěl jsem polevelovat můj legendary meč z 10-tého levelu ... jeden leveling by mě ale sežral cca 5-7% všech věcí co mám a to se náročnost na suroviny zvětšuje.

To jako mám po 2000ks předmětů suroviny na to abych vylevilil jeden legendary item o 10-15 levelů cca ??? to mi přijde jako extra brutální nepoměr.



Vylevelovat věc jde jen o 5 levelu, víc ne aspoň myslím že to tak je.
Mě po přibližně (nepočítal sem to) 5 pokusech to napsalo hlášku že další vylepšení není možné a nebyla to ta hláška že nemám dost zkušenosti, prostě není možné.

Jinak máš pravdu pokud má jako hlavní aktivita k předmětům sloužit craft tak musí zlevnit pokud chtěj zachovat náhodné přidávní vlastností.Ja to použil jen jednou na zbraň a přidalo mi to " 13% šance že vypustí šipky když zbraň zabije nepřítele"

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 07/11/2007 :  11:27:17  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Další věcí co mě pěkně serou je absolutně nevyvážený loot systém. Osobně považuji random generated za to nejlepší co existuje ale i to prostě musí mít pravidla. Tohle je k smíchu:





Taky jsem nadaval jak jsou uniky k nicemu, ale pak jsem si vzpomel na D2. Az do tech nej uniku bylo taky vse naprd a cela hra byla vlastne o lovu tech unikatu. Ale vazne nechapu proc dali pryc boss runy? Vzdyt na tom D2 zilo...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 07/11/2007 :  11:32:13  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Když vezmu šedivej předmět nakoupenej od obchodníka nebo droplej a koupím mu legendary vlastnost, tak se z něj stane oranžovej item nebo to je furt šedivej předmět ale s legendary vlastností?

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 07/11/2007 :  11:40:23  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Když vezmu šedivej předmět nakoupenej od obchodníka nebo droplej a koupím mu legendary vlastnost, tak se z něj stane oranžovej item nebo to je furt šedivej předmět ale s legendary vlastností?



pořád šedej ale má legendary vlastnosti - nicméně nikdy jsem neměl finance na to abych byl shopen na svém levelu dát šedé věci stejného levelu více než 2 legendary vlastnosti


Jinak mám velký strach že hra bude hratelná tak nejdříve za 6-12 měsíců potom co jim ubyde velký počet subscriberů a někdo se chytí za nos a začnou hru upravovat tak aby byla zajímavá po všech stránkách ...


Noe

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 07/11/2007 :  12:04:43  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Jinak mám velký strach že hra bude hratelná tak nejdříve za 6-12 měsíců potom co jim ubyde velký počet subscriberů a někdo se chytí za nos a začnou hru upravovat tak aby byla zajímavá po všech stránkách ...



souhlas naprostej

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,39 seconds. on eygor Snitz Forums 2000