Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Last Chaos
 LCh - General
 Flame
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

AnpetuWi
Moderator

1964 Posts

Posted - 20/11/2007 :  11:21:17  Show Profile  Visit AnpetuWi's Homepage  Send AnpetuWi an ICQ Message Send AnpetuWi a Private Message  Reply with Quote
Huz jen impy a reperk zpet deko, uz si bal veci v lch :) Pekne vsechno presun na sklad at z toho neco kluci maji :)
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 20/11/2007 :  11:43:55  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AnpetuWi

Huz jen impy a reperk zpet deko, uz si bal veci v lch :) Pekne vsechno presun na sklad at z toho neco kluci maji :)


supr, tak to uz konecne budes moct za nama ;p

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 04/12/2007 :  10:21:49  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AnpetuWi

Hele jak vidite budoucnost LCH? Da se to parit dlouho? Bude to zabavne na vyssich levelech? Co raidy?
Ja jen ze je vas tu dost z AO a pokud se nebudete prubezne zastavovat i v ao, tak se rozhodne nebudete mit kam vratit...
To ja jen tak ze jsem vcera zahlidl ve spicce 24 aktivnich hracu, coz je kua malo...a akorat to vsichni zabalej...
Jen jsem chtel trochu zanarikat nad ztratou ppls... :)


Dost? Jsem tu jen ja, Deka a Loni, to je vse :) Aki loguje sporadicky na 20minut jednou za 3 dny :)
Jinak Egeha co vim je prospikovana nejakejma bosikama, nevim co dropujou (asi 1:1000 zase pravdepodobnost dropu :))) pak tu mas Grand Gold Dragon v Egeze a dalsi veci o kterejch v tomhle vim tak maximalne z doslechu :)
quote:

...tak se rozhodne nebudete mit kam vratit...


mno ja jsem svuj AO acc cancelnul uz naveky, nehodlam se vracet...

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

AnpetuWi
Moderator

1964 Posts

Posted - 04/12/2007 :  16:33:35  Show Profile  Visit AnpetuWi's Homepage  Send AnpetuWi an ICQ Message Send AnpetuWi a Private Message  Reply with Quote
quote:

mno ja jsem svuj AO acc cancelnul uz naveky, nehodlam se vracet...



never say never! Pac bys me rozhorcil! :)
Treba solda by se zrovinka hodil... Zase se cas od casu chodi desina...deko...loni...
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 04/12/2007 :  17:34:40  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AnpetuWi
Zase se cas od casu chodi desina...deko...loni...


Tak to ma slusnej drama potencial. Tenhle topic si subscribnu:-)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 04/12/2007 :  18:30:03  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by AnpetuWi
Zase se cas od casu chodi desina...deko...loni...


Tak to ma slusnej drama potencial. Tenhle topic si subscribnu:-)


nevim nevim cece, ale rekl bych, ze ne :)

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 04/12/2007 :  18:32:08  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AnpetuWi

quote:

mno ja jsem svuj AO acc cancelnul uz naveky, nehodlam se vracet...



never say never! Pac bys me rozhorcil! :)
Treba solda by se zrovinka hodil... Zase se cas od casu chodi desina...deko...loni...


no dobre, beru zpet naveky ;) jako proste v dohledny dobe neplanuju navrat ani omylem :)

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 05/12/2007 :  09:00:49  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AnpetuWi

quote:

mno ja jsem svuj AO acc cancelnul uz naveky, nehodlam se vracet...



never say never! Pac bys me rozhorcil! :)
Treba solda by se zrovinka hodil... Zase se cas od casu chodi desina...deko...loni...


hmm hmm, nevim cece, nejak jsem uz vycerpal vymluvy, tak musim s holou kuzi na trh: ja jeste AO lognu (podari-li se mi opet rozchodit), ovsem jen z nekolika malo duvodu (1-zrusit shopy, 2-vratit advisora(pokud me nelogne anpe a neudela to), 3-vratit veci na sklad(pokud nejake pujcene najdu), 4-rozloucit se s Vama). Pak to cancelnu, pac to mam zaplacene do poloviny rijna 08 cca a je zbytecne aby to bezelo na prazdno. Ze se "ZASE cas od casu" chodi desitka je mi u prdelky, resim skolu a progress v LCh sezere vetsinu volneho casu, mimojine si nemyslim, ze jsem daleko od pravdy, kdyz si predstavuji jak se ta desitka "cas od casu" chodi ;pp Ovsem 10ka nehraje roli, nejak sem prestal mit zajem o tudle hru, jedine co me mrzi je fakt, ze vas jen tak brzo zase neuvidim :(

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 05/12/2007 :  09:39:44  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deka
Pak to cancelnu, pac to mam zaplacene do poloviny rijna 08 cca a je zbytecne aby to bezelo na prazdno.


Mam bejt ja ten, co ti rekne, ze ti subskripce stejne pobezi?:-)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 05/12/2007 :  11:01:02  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Deka
Pak to cancelnu, pac to mam zaplacene do poloviny rijna 08 cca a je zbytecne aby to bezelo na prazdno.


Mam bejt ja ten, co ti rekne, ze ti subskripce stejne pobezi?:-)


fakt? fok :) toz na co ten subscript/cancel je? Dlasi feature k hovnu?

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 05/12/2007 :  11:34:19  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deka

quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Deka
Pak to cancelnu, pac to mam zaplacene do poloviny rijna 08 cca a je zbytecne aby to bezelo na prazdno.


Mam bejt ja ten, co ti rekne, ze ti subskripce stejne pobezi?:-)


fakt? fok :) toz na co ten subscript/cancel je? Dlasi feature k hovnu?


no je to k tomu, aby ti to příští podzim nesežralo další předplatný
btw i s cancelnutým účtem můžeš lognout, teda do té doby dokud je zaplacenej ...
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 05/12/2007 :  11:47:02  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Teos

quote:
Originally posted by Deka

quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Deka
Pak to cancelnu, pac to mam zaplacene do poloviny rijna 08 cca a je zbytecne aby to bezelo na prazdno.


Mam bejt ja ten, co ti rekne, ze ti subskripce stejne pobezi?:-)


fakt? fok :) toz na co ten subscript/cancel je? Dlasi feature k hovnu?


no je to k tomu, aby ti to příští podzim nesežralo další předplatný
btw i s cancelnutým účtem můžeš lognout, teda do té doby dokud je zaplacenej ...


no safra, tak to sem myslel, ze staci vymazat info o karte... s cancelnutym uctem jde lognout, omg zmetci to sou, jebat na to, v tom pripade je tam cancel uplne na ... a neni potreba to vubec cancelnout az do zari :)

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 05/12/2007 :  12:16:51  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deka
no safra, tak to sem myslel, ze staci vymazat info o karte... s cancelnutym uctem jde lognout, omg zmetci to sou, jebat na to, v tom pripade je tam cancel uplne na ... a neni potreba to vubec cancelnout az do zari :)


no kdybys to cancelnul pred zarim letos, tak by ti ten cancel cudl prinesl co mel :)

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 05/12/2007 :  12:30:23  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wilda

quote:
Originally posted by Deka
no safra, tak to sem myslel, ze staci vymazat info o karte... s cancelnutym uctem jde lognout, omg zmetci to sou, jebat na to, v tom pripade je tam cancel uplne na ... a neni potreba to vubec cancelnout az do zari :)


no kdybys to cancelnul pred zarim letos, tak by ti ten cancel cudl prinesl co mel :)


jo ono to ma jeste k tomu kazdej mesic jinou funkci jo ;))

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

revi
New Member

450 Posts

Posted - 06/12/2007 :  18:43:04  Show Profile Send revi a Private Message  Reply with Quote
neměla by se celá tahle sekce LCH - general přejmenovat na "AO hráči mění hru"

PS: dneska sem to sosnul a chvíli zahrál a připadá mě to jako dalších milion kopii Lineage 1a2, Silkroad, 2moons, 9dragons, Archlord, atd.
Má to hodně podobných znaků - stejnej (nebo hooodně podobnej engine), prakticky žádné info na itemech jen dmg a req. lvl, postupně se zvyšující lvl itemů u obchodníků (dycky po tak 5lvl), cca 5velkých map a pak nic (resp. nemám sílu zkoušet co bude na lvl 70), skillpoints na skilly, ale hlavně GRIND JAKO PRASE!!!

AO - Revi - trox MA 220/27/70 http://auno.org/ao/equip.php?saveid=59939
WAR - Etharion - Order - Bohemia
Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 06/12/2007 :  21:55:38  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by revi

neměla by se celá tahle sekce LCH - general přejmenovat na "AO hráči mění hru"

PS: dneska sem to sosnul a chvíli zahrál a připadá mě to jako dalších milion kopii Lineage 1a2, Silkroad, 2moons, 9dragons, Archlord, atd.
Má to hodně podobných znaků - stejnej (nebo hooodně podobnej engine), prakticky žádné info na itemech jen dmg a req. lvl, postupně se zvyšující lvl itemů u obchodníků (dycky po tak 5lvl), cca 5velkých map a pak nic (resp. nemám sílu zkoušet co bude na lvl 70), skillpoints na skilly, ale hlavně GRIND JAKO PRASE!!!


ano, je to GRIND ;p Ale grind u ktereho si ja osobne odpocinu a nemam nocni mury z toho, ze musim utratit trochu IP na multirange abych eguipl notum pistole a pak nasadil 250 support symb ;p

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

AnpetuWi
Moderator

1964 Posts

Posted - 07/12/2007 :  15:02:21  Show Profile  Visit AnpetuWi's Homepage  Send AnpetuWi an ICQ Message Send AnpetuWi a Private Message  Reply with Quote
JJ deko, proste jsi zaplatil a hotovka... jedine co muzes zkusit je banan. Pak zazadat o nahradu casu v prubehu banana :)

edit:

Jo a wille, proslicha se ze pry za tebe nekdo bude reaktivovat, pokud to neudelas sam :) Ja wim ze o tom mluvil jen nejakej Negr :)

Edited by - AnpetuWi on 07/12/2007 15:13:59
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000