Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Marksman
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 08/11/2007 :  09:11:10  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

nedokazu si predstavit finale bez rapid fire... to co vybiha z pekelne brany za armadu tj opravdu humus


Bosse ctvrteho aktu bych bez rapid firu asi taky nedal...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/11/2007 :  09:20:08  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
to pak neni vono :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/11/2007 :  09:21:00  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by †… Havran …†

nedokazu si predstavit finale bez rapid fire... to co vybiha z pekelne brany za armadu tj opravdu humus


Bosse ctvrteho aktu bych bez rapid firu asi taky nedal...



tj ten jako rodi ty mali bestie kdyz se zmensi?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/11/2007 :  09:24:31  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Problém odpůrců rapid fire je jen ten, že ho neumí správně používat :-)
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/11/2007 :  09:40:26  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
presne tak :)
ja osobne ted resim co jet za build na ten elite... nejak netusim co me tam dal ceka, jak je to s obtiznosti co se stane kdyz to dohraju na elite asi to nebude elite nightmare ale tusim ze moby se budou zlepsovat podle lvl?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 08/11/2007 :  10:15:19  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by †… Havran …†

nedokazu si predstavit finale bez rapid fire... to co vybiha z pekelne brany za armadu tj opravdu humus


Bosse ctvrteho aktu bych bez rapid firu asi taky nedal...



tj ten jako rodi ty mali bestie kdyz se zmensi?



Presne ten

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Permon
Starting Member

46 Posts

Posted - 08/11/2007 :  10:24:04  Show Profile Send Permon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Problém odpůrců rapid fire je jen ten, že ho neumí správně používat :-)



No je to mozny, ja byvam levej na cokoli. Zas na druhou stranu, zatim bez Rapid Fire muzu fungovat, tak je pro me zbytecny do nej cpat body :)
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 08/11/2007 :  10:27:34  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem skousel elite mod. Hned v první startovní lokaci mi padnul blue item z bedny a z prvniho bosika s drevenou nohou epik . Jinak je to opravdu krapet težší, moby maji mnohem vice HP.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/11/2007 :  10:28:09  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Permon

quote:
Originally posted by Gabriel

Problém odpůrců rapid fire je jen ten, že ho neumí správně používat :-)



No je to mozny, ja byvam levej na cokoli. Zas na druhou stranu, zatim bez Rapid Fire muzu fungovat, tak je pro me zbytecny do nej cpat body :)



HL je bohužel zacela závislá na zbrani. Fakticky se dá fungovat téměř bez jakéhokoliv skillu. Za tohle má HL největší kritiku všude kolem.

Osobně tipuju do půl roku totální předělání skill tree u všech charů.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/11/2007 :  10:37:47  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
pak doufam ze pujdou prehodit body jinam pokud budou menit skilly :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 08/11/2007 :  10:58:32  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

pak doufam ze pujdou prehodit body jinam pokud budou menit skilly :)



Mno to by mělo nějak jít protože pokud sem někde dobře četl tak předplatitelé máj dostat v addonech nová kouzla/skilly a pokud by si neměl už žádné skill pointy tak by to bylo pěkne k ničemu.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 08/11/2007 :  11:01:54  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
ja v rapidu nemam jedinej bod a nechybi mi.. nerikam ze je to spatna abilata to ne ve svy podstate je proste nejlepsi abilita co maskrman ma jenze:

Rapid Fire ma CD 10sec a je na 3sec...
vzhledem k tomu ze je to abilita ktera ma specificky pouziti (vice nepretel na blizkou vzdalenost) tak tezko budete rapid fire pouzivat na kazdej CD... cyklus pouziti rapidu bude tedy rekneme 15 - 30 sec... protoze proste ne vzdy i kdyz budete mit CD tak rapid usenete... budevam lito ho pouzit na jedno slaby monstrum proste budete obcas cekat na effektivni pouziti rapidu atd..

ted kdyz si ten imba burst dmg kterej rapid ma rozlozite do toho vaseho cyklusu tak zjistite ze samotny DPS toho skillu neni nikterak zazracny...

to je duvod proc ja preferuju pasiv skilly nad VSECHNY aktiv(mana+CD)...
v modelovy situaci kde trebas by bylo vybit nejakou celou silne monstrama zaswapnovanou zonu tak si sem jistej ze bych ji vyrezal driv ja s pasiv skillama a 0lovym pouzitim rapidu nez kdokoliv s nejakym buildem kde cpe vice bodu do rapidu...

sem uz lvl 39 a narovinu rikam ze sem nemel jedinej sklon k tomu abych si ten rapid vzal a pouzival i kdyz vim presne jak funguje a umim ho pouzivat. Dokud budu mit pasivni skilly na zvedani tak body budu proste rvat tam...

nechcu od rapidu nikoho odrazovat jak sem psal rozhodne to neni spatne investovana abilita ale memu stylu hry proste moc nevyhovuje takze ji proste nepouzivam... hraju dmg classu a chcu vsechno co nejrychleji vykosit a desne me bavi pouzivat sprint+strafovani + nasledna tactical stance a dotoho mi ten rapid proste moc nezapada tot vse:p

so...
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/11/2007 :  11:31:53  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
rapid ma CD 10s ale ma taky pasive skill kterej to snizuje..

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 08/11/2007 :  11:50:11  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

rapid ma CD 10s ale ma taky pasive skill kterej to snizuje..



jo vim ale i kdyz si ho vytalentujes tak neodpadne to o cem sem mluvil ze Rapid je abilita na konkretni pouziti ktery malicko koliduje s tim ze marksman je classa ktera ma nejvetsi petencial a silu ve strelbe na dalku... takze i kdyby mel rapid CD 1s tak ho tak casto stejne nikdy pouzivat nebudes a budes ho pouzivat treba jen kazdejch 10s nebo i vic (takze celkem odpada duvod si ho talentovat na nizsi CD)...

nevim jak vy ale ja diky uz celkem brutalnimu critu a multicritu z tactic stance vykosim takovy kvanta mobu driv nez se ke mne vubec dostanou ze bych rapid i kdybych ho mel tak bych sanci ho pouzit mel mozna tak 1x za minutu nebo spis ani to ne...

kdyz uz se ke mne neco na nightmare dostane/portne tak stejne akamzite strafe+sprint na 30m od neho protoze me v nightmaru nemalo monstrel (pokud a jako ze skory vzdy kosim moby o nekolik lvl vejs) me dokazou temer instakillnout.

so...
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 08/11/2007 :  11:59:21  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
ale abych rapidfire jen nehanil tak nadhodim imho jeho nejeffektivni vyuziti... a to by byl spec. marksmana na brutalni devastaci na low range... tzn double. rotacni raketomet (ted nevim jak se presne menuje uz me z ty cz jebe) ma to 600strel za minutu do jedny ruky. a aim pres pul obrazovky ale je to nesmirne effektivni a desatujici zbran na hafo monster pobliz vas. s temahle kverama. a equipem orietovanym castecne na defense abyste snesli obcas nejakou tu ranu. muze bejt RapidFire naprosto nehoraznej masakr.

takze pokud se nekomu rapidfire libi a chce ho casto a effektivne vyuzivat tak doporucuju toto.

so...

Edited by - Khandar on 08/11/2007 12:15:42
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/11/2007 :  12:34:08  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
rotacak do jedne ruky sem uz mel legenadry ale bohuzel sem nenasel zadnej kvalitnejsi do druhe takze sem jel jen kombo rotacak + raketova pistole a s rapidem to bylo imba uz tak :) horsi je strelba na vetsi vzdalenost to trosku pokulhava ale na blizko uber :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

mittra
New Member

324 Posts

Posted - 08/11/2007 :  17:58:12  Show Profile Send mittra a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee
Ten samý problém? Tactical stance zveda stity. Sniper snizuje armor....

Navic ja nepouzivam ani jedno, coz bys vedel kdybys alespon precetl tenhle kratky topic...



Zvednutí štítu moc nefunguje a hlavně celej štít ti sebere trochu schopnější mob jednou ranou, dostaneš stun a pak už jen klikáš na respawn. Hitnout se nesmíš nechat vůbec a to ve sniperovi i ve tactical stance imho.

Krátký topic jsem si přečetl, ale opravdu si po jednom přečtení nepamatuju, kdo jede jakej build. Pokud se tě to dotklo, omlouvám se :)

Moc by mě zajímalo, co budeš říkat na rapid fire až budeš 30+ Zatím to vypadá tak, že když jsi dost blízko, abys něco trefil, tak už jsi prakticky mrtvej :) Takoví tři, čtyři blade servanti, popřípadě jeden gargantua ti podle mě rapid fire rychle rozmluví, ale samotnýho by mě to zajímalo jak to dopadne v reálu, tak to sem pak prosím postni.

AO: NT Mittra - reactivated
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 12/11/2007 :  14:40:37  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
Multishot teh Rapidfire killer... naprosto ultimatni abilita... bouzel je draha a na vziti byste potrebovaly nacpat asi 8bodu do skillu pred nim ale neni to nutnost muzete nato jit jako ja...
vybehal si poradnej kver me se zadarila legendary lvl 48. fire automatika (namodovana dmg 460+ ) co ma jednu z 5ti vlastnosti +3 prave do multishopu (happy hunting tak 5-20h prezonovavani:p)

kazdopadne co dokaze multistrela?
strilite 2extra kulky tzn dmg x3... ale co je natom tak ultimatniho oproti rapid fire?... no muzete ho pouzivat zabehu,skoku proste volne se s touhle aktivovanou abilitou pohybovat a dokonce i v tactic stanci(tzn stackujou se dmg boosty z tact stance) to muzete zapnout... naprosta imba dmg kdyz ste v tact. stanci.
ma to nehoraznou dmg do single tarketu a to na libovolnou vzdalenost! A na blizko to rozseka klidne 10mobu najednou pac to ma roztazenej horizontalni aim + proc odrazenejch kulek z toho udela naprosty jatka.


so...
Go to Top of Page

fyfasek
Starting Member

2 Posts

Posted - 06/12/2007 :  00:32:05  Show Profile Send fyfasek a Private Message  Reply with Quote
Khandare mohl by si sem postnout svuj passive build? :)
Go to Top of Page

mittra
New Member

324 Posts

Posted - 07/12/2007 :  10:50:51  Show Profile Send mittra a Private Message  Reply with Quote
Problém Marksmana dneska vidím už úplně jinde. Projet nightmare až do Liverpool station a nalevelit na 50 byla procházka růžovou zahradou. Problémem se však ukázalo zabíjení bossů kolem Sydonaie, kteří jsou level 60 a sám Sydonai level 62. Pokud pojedete prakticky jakýkoliv build a budete mít nehoráznou dmg, stejně tady většina pohoří. Se svou sniperkou s dmg cca 260 - 360 (dmg uvedená ve vnitřních statech zbraně, to co se píše velkým číslem nahoře není dmg ale jakási bonita zbraně, ta byla skoro 600), crit chance 15% a crit dmg +700% i při namodování zvýšení crit chance a crit dmg proti jednotlivým typům monster se to prostě reálně nedá pozabíjet. Napadá mě jen jediná marksmanova šance spočívající v max elemental beacon a fire based zbrani namodované výhradně na ignite. Zkoušel jsem to s tím svým crit equipem a nepočítaje otravu s neustálým umíráním (Despair bere jednou ranou až 1000 hp) jsem hrál čistě lokaci Hell 6 hodin a po zabití 4 bossů a nakrojení pátýho na polovinu HP jsem skončil nedobrovolně server errorem.

O jednom úspěšným marksmanovi vím, tomu to celé včetně Sydonaie trvalo 4 a půl hodiny, takže taky nic moc :)

AO: NT Mittra - reactivated
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 10/12/2007 :  09:11:06  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fyfasek

Khandare mohl by si sem postnout svuj passive build? :)


normal char uz sem zamitl takze jeho build sem postovat nebudu(navic je gimplej pres 5bodu ve sprintu viz. nehoda o par postu niz...) a ted hraju uz jen Elite char kde sem jen lvl 40 upne sem prestal power lvlit a spis cekam na patche.

build vypada takto:
http://hellgate.ingame.de/skilltree/marksman/?l=50&s=930101070102020100020300a00

zbyvajicich 7 bodu poputuje bud do
Overshield / Elemental Vision
nebo Homing Shot - Ref. Shot / Hollow Points dos zalezi natom jak budou po 0.7 patchi fungovat prave tyhle skilly...
a asi si nabose dam aspon jeden do Beaconu...

hraju pure dmg + speedboosty na beh
temer jakejkoliv kontakt s mobem je ma smrt takze uplne v equipu vypoustim cokoliv pro defense...

vymaxovanej multishot je neskutecne imba a pouzivam ho na kazdym CD...
rapidfire je v solo hre absolutne nepouzitelnej a jde pouzit jen pokud hrajete gruped s nekym kdo tankuje samozrejmne kdybych nemusel tak do nej nedam ani bod ale jinak bych nemel Multishot:) kez by byl multishod odlinknutej od rapidfire...

2mittra:
tohle pravdepodobne vyresi scalovani NM obtiznosti v novym patchi pac to asi malicko prehnaly s nadlvlovanim monster obecne v celym NM... 12je neskutecne moc a problem neni v tvy dmgi ale v tom ze takhle vysoky lvly maji proti tobe tak obrovskou mitigaci ze to vypada jak kdybys zadnou dmg nedelal a to se samozrejmne tyka i uspesnosti nasazeni trebas ignitu takze i s namaxovanim na ingnite bys proste cekal pul hodiny nez se ti podari ho zapalit.

so...

Edited by - Khandar on 10/12/2007 10:33:23
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 10/12/2007 :  10:54:10  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
jinak po fixu unikatnich veci se uz konecne zacina projevovat jejich sila... a potvrzuje to ze hellgate je hra s jednoznacne nejrozmanitejsi itemizaci ze vsech proste alchemie s itemama coz je to co me nejvic bavi:p

zatim sem nasel 2 kousky a to:

Automatiku se Speaktralni dmgi 7modama (normalne nexistuje automatika se spec. dmg)
400 strel/min
max namodovana bude dosahovat az 600-700 weapon rating...
sama osobe ma este toxic dmg a el. dmg + boost k zelektrizovani a k zfazovani...
staci pridat modama fire dmg + fizickou a pak nejaky boosty dle libosti a je z toho vcelku nehorazna kosa na bosse protoze nazazuje na bosse vsech 5 debufu z elementu a to s obrovskym posilenim.

druhej kousek je Automaticka 1hadn uzina(300/min) bouzel jen s 2modama
ktera ma ale ovsem unikatni 200% pretizeni shieldu a pak +6%ˇna crit a este nejaky staty... ale stezejni je to pretizeni protoze at ma monstrum sebesilnejsi stit tak s timhle v prackach ho behem pul sekundy nema (mobove o 5 lvl vejs jak ja na Elite obt.) on samotnej proc extra shotu (ref shot,homing shoot) sunda stity vsem okolo, staci strilim do jednoho targetu s nejvic HP a vsici okolo sou behem sek bez stitu a pak uz jim jen ubejvaj HP a casto se stava ze driv nez padne ten mmt target tak popoda i pulka mobu vsude kolem.

btw:
podarilo ze nekomu najit 2x stejnej unikat(zbran) a mel rozdilnej pocet mod slotu? 2x tahle uzina s 2x4 slotama by bylo neco neskutecnyho akorad nevim jestli je to mozny najit...

so...

Edited by - Khandar on 10/12/2007 11:30:05
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 10/12/2007 :  13:12:45  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Co je shield overcharge? :)

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 10/12/2007 :  13:57:22  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

Co je shield overcharge? :)



Shield Overcharge = nasobitel tvoji dmg vuci shieldu mobu...

rekneme ze mas trebas 1000 DPS tak s bonusem 200% Shield Overcharge budes vsem mobum do stitu delat 3000 DPS v podstate 3x nasona dmg do stitu
jenze se to pravdepdobne jeste scaluje s critem a crit bonusem takze to bude este o fouc vic nez 3x...

so...

Edited by - Khandar on 10/12/2007 14:10:56
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 10/12/2007 :  16:42:41  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar

quote:
Originally posted by Kořka

Co je shield overcharge? :)



Shield Overcharge = nasobitel tvoji dmg vuci shieldu mobu...

rekneme ze mas trebas 1000 DPS tak s bonusem 200% Shield Overcharge budes vsem mobum do stitu delat 3000 DPS v podstate 3x nasona dmg do stitu
jenze se to pravdepdobne jeste scaluje s critem a crit bonusem takze to bude este o fouc vic nez 3x...



Jo takhle, tak proto jde dycky ten stit tak rychle dolu :) ja nadtim dycky dumal co to je,dik...
Hrajou to lidi btw porad? A bude nejaky novy content nebo tak? Ja to teprv dojel singl poprve a dsotal sem blby nightmare, sem chtel ten mod jak je to cele těžší :( to asi musim dojet znova, co?

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 10/12/2007 :  21:09:05  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
No hlavne si to budes muset zaplatit
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 11/12/2007 :  14:41:47  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milamber

No hlavne si to budes muset zaplatit



Jak to? To je jen pro subscribery? Uuuu
edit: nvm, je to jen multi předpokládám... bůů

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 11/12/2007 14:44:43
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000