Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Luck
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 03/11/2007 :  13:43:35  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem nasadil luck vybavu. Luck 274 a cely 4 lvly zadnej unik? Kolik lucku mate, ze vam to tak pada?

Planetside 2, Diablo 3

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 04/11/2007 :  11:08:33  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
No unique, jak jiz ze jmena vyplyva ma byt jedinecnym takze je spravne, ze ti nepada, byl bych nastavny kdyby jo :)
Prijde mi, ze s vyssim levelem je drop rate daleko horsi, coz je imo dobre. Pada mi tak 70% bilych 25% zelenych 5% modych 0.1% orange a zluty jen jeden kdysi na levelu 6.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 04/11/2007 :  11:44:30  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Tak to je dobry,. Ja byl jen nesvuj jak tady kazdej rika co vsechno nema na vymenu

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 04/11/2007 :  12:00:07  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Zluta mi jeste nikdy nepadla.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 04/11/2007 :  12:06:29  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

Zluta mi jeste nikdy nepadla.

Ja jich mam full banku na dvou postavach a nemam to kam davat tak to disuju . Jinak mě padlo už i par 5ti hvezdičkovejch itemu.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 04/11/2007 :  12:12:30  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Mne padaj samy crapy i kdyz par legendarek mam.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 04/11/2007 :  12:39:54  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by ZiELL

Zluta mi jeste nikdy nepadla.

Ja jich mam full banku na dvou postavach a nemam to kam davat tak to disuju . Jinak mě padlo už i par 5ti hvezdičkovejch itemu.



Ty to porad pletes, zluty jsou TY 5ti hvezdickovy. Ty, jak jich mas plnou banku, coz neni tak slozity vzhledeme k velikosti banky, jsou oranzovy.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/11/2007 :  23:55:04  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
taky mi padla jedna legendarka a zrovna se mi hodila.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/11/2007 :  07:28:08  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

taky mi padla jedna legendarka a zrovna se mi hodila.

Užasný post
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/11/2007 :  09:27:38  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No padl mi 2x unique a tim byla jen ta useless horici hlava

A na co je ten zombot? Se mi jen vali v bance a vadi mi, ze mi na nej porad padaj mats.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 09/11/2007 :  10:44:58  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Jsem si to rochu testoval a rekl bych že luck ovlivnuje drop rate a ne kvalitu itemu. Testoval jsem na bossovi co se na nej chodi kolem 5tyho levelu. Na zacatku bez luck equipu hazel tak 3-4 itemy, ted s luck 468 se z nej vysype tak 7-8 itemu. A protože v množství je síla tak je tim pádem vetší šance na uniq/rare.
Go to Top of Page

mittra
New Member

324 Posts

Posted - 09/11/2007 :  12:36:59  Show Profile Send mittra a Private Message  Reply with Quote
No mě už padlo tak 5 unique věcí relativně high level (cca 35 item level), ale byly to neuvěřitelný, ale opravdu neuvěřitelný shity. Asi mi někde něco uniklo, ale jak je možný, že poslední dvě unique věci neměly žádnou, opakuji ŽÁDNOU vlastnost? :)) Maj krásný unique jméno, pyšní se 5 hvězdičkami a jsou horší něž bílej crap co se dá koupit v shopu.

Vím, že unique nejsou premade, ale generovaný jako ostatní loot, ale bez vlastností, to je trochu síla.

Pokud jsem jenom natvrdlej a něco zcela zásadního mi uniká, tak mě prosím vyveďte z temnot, díky.

AO: NT Mittra - reactivated
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 09/11/2007 :  12:50:00  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mittra

No mě už padlo tak 5 unique věcí relativně high level (cca 35 item level), ale byly to neuvěřitelný, ale opravdu neuvěřitelný shity. Asi mi někde něco uniklo, ale jak je možný, že poslední dvě unique věci neměly žádnou, opakuji ŽÁDNOU vlastnost? :)) Maj krásný unique jméno, pyšní se 5 hvězdičkami a jsou horší něž bílej crap co se dá koupit v shopu.

Vím, že unique nejsou premade, ale generovaný jako ostatní loot, ale bez vlastností, to je trochu síla.

Pokud jsem jenom natvrdlej a něco zcela zásadního mi uniká, tak mě prosím vyveďte z temnot, díky.

Jo jo. Taky mi padaji Uniky bez vlastnosti. Respektive bych řekl že jakakoli Unik věc o mi zatim padla byla naprosto nepoužitelná a sílenýma požadavkama na staty. Mají to kluci proste vychytany
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 09/11/2007 :  14:38:37  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mittra

Vím, že unique nejsou premade.



Ja myslel ze jsou premade?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

mittra
New Member

324 Posts

Posted - 09/11/2007 :  16:47:44  Show Profile Send mittra a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by mittra

Vím, že unique nejsou premade.



Ja myslel ze jsou premade?



"Unique (Golden): Unique items are a bit different in Hellgate London than they were in, say, Diablo II. Instead of being premade by the game’s designers, uniques in HGL are randomized, just like lower-level loot: they will have unique names, however, and will usually be quite a bit more powerful than any other item that you’re likely to find. (Sometimes the randomness of these items can result in a bunch of mods that simply aren’t that useful; don’t hesitate to deconstruct a unique if it’s just not good enough for you.) If you find a unique item for a class that’s not your own, be sure to offer it up in chat channel to other players; you’re likely to earn quite a bit of cash for it."

viz http://www.gamespot.com/features/6182055/p-7.html

AO: NT Mittra - reactivated
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 09/11/2007 :  16:48:16  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by mittra

Vím, že unique nejsou premade.



Ja myslel ze jsou premade?



unikaty jsou i nejsou premade... maji urcitou sablonu akorad nektery slozky ty sablony maji treba vicero moznosti... takze se lisi jen opravdu malicko... vetsinou se jedna jen treba ze misto 11 je u druhyho 12 toho samyho a jina vlastnost naopak tam je 15 a na druhym 14 atd...

so...
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 09/11/2007 :  17:43:34  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar
unikaty jsou i nejsou premade... maji urcitou sablonu akorad nektery slozky ty sablony maji treba vicero moznosti... takze se lisi jen opravdu malicko... vetsinou se jedna jen treba ze misto 11 je u druhyho 12 toho samyho a jina vlastnost naopak tam je 15 a na druhym 14 atd...

Ja tam na tech unikátech mam teda vzdycky 0 a ne 15 nebo 14, respektive mi tam chybi celej ten řádek s nejakym bonusem
Go to Top of Page

mittra
New Member

324 Posts

Posted - 03/12/2007 :  10:19:02  Show Profile Send mittra a Private Message  Reply with Quote
Na fórech z test serveru se objevila domněnka, že luck neovlivňuje kvalitu dropu, ale šanci na objevení passages a spawn rare a unique mobů. Informace je z druhé ruky, takže bez odkazu. Osobně taky nepozoruju žádnou změnu v kvalitě dropu i v equipu s luck přes 300.

AO: NT Mittra - reactivated
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000