Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Guardian
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  10:17:19  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
zatím mám navržený tento Build - takže guardiani diskutujme co proč a jak :)))

http://hellgate.ingame.de/skilltree/guardian/?l=50&s=02000006aa070000302006101010


Noe

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/11/2007 :  11:06:20  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Nejak tak podobne to vidim, ale nepojedu asi moc aury. Ja jedu dost pres viru stitu nebo jak se to jmenuje. Zapnu to, nabehnu mezi dost mobu, dam shield turn a nez mi sundaj stit, tak je po nich. Auram se zatim vyhybam, uvidim jak pozdeji. Mam to uz nejak promysleny, ale jeste nevim jestli zaradim shield wall.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/11/2007 :  11:11:55  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
musim rict ze shield strom se mi taky libil nejvic premyslel jsem o necem podobnym i kdyz ja teda nakonec dal bod do toho zakladniho tauntu , absolutne me stvalo behani schovavani pod rimsy atd abych donutil slitnout zvrsku ty co me ostrelovali z dalky

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/11/2007 :  11:22:02  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jak funguje taunt? Pritahne i moba kterej je ve vzduchu a neprileti ke mne? Nebo je lepsi dat do toho skoku jak ma noe?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  11:35:37  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

Jak funguje taunt? Pritahne i moba kterej je ve vzduchu a neprileti ke mne? Nebo je lepsi dat do toho skoku jak ma noe?



v betě jsem z toho tauntu byl takovej rozpačitej ... moby který jsem potřeboval aby se na mě seběhli tak se po tauntu u nich objevil vykřičník ale stejně na jsem je musel honit protože na mě na full kontakt nenaběhli.

Spíš mě přišlo, že taunt fungoval tak že ty moby neútočili na nikoho jinýho v grupě prostě se nalinkovali na dobu tauntu na mě ale že by i moby co jedou range šli na mě na meele nebo co skákaj a pak se stáhnou takhle to nefachalo.


Noe

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/11/2007 :  15:36:50  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by ZiELL

Jak funguje taunt? Pritahne i moba kterej je ve vzduchu a neprileti ke mne? Nebo je lepsi dat do toho skoku jak ma noe?



Spíš mě přišlo, že taunt fungoval tak že ty moby neútočili na nikoho jinýho v grupě prostě se nalinkovali na dobu tauntu na mě ale že by i moby co jedou range šli na mě na meele nebo co skákaj a pak se stáhnou takhle to nefachalo.



me to teda funguje tak ze prijdou na dosah , problem je v poctu :) ze napriklad je 10 strelcu a ja pouziju taunt a prijdou dva nebo tri a zbytek v klidu strili z dalky, ze jsou i mimo dosah aury
otazka je zda by na to pomohlo vic bodu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/11/2007 :  15:59:33  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Kluci něco vam poradim -> deletně toho lamera a založte si enga

1. Dron toho odtankuje 3x vic nez vy, pač za 3-4 bodíčky na nej ma eng insta heal za 1/2 jeho HP kterej muže co 7 sec (za 10 bodu do skilu co 1s). HP a defy přez skily vyženete hodne vysoko nehledě na to že mu oblečete blademastrovo brnko ...

2. Dron toho zabije 3x vic než vy, pač když mu nasadim slušnou flintu tak jede její dmg

3. Sem jestě nazapočítal raketovou věž co vám poletuje nad hlavou a neda se na ni zautočit (takže je nesmrtelna), ktera střílí na jednu ranu až (podle bodu ve skillu) 7 fire raket s aoe efektem takže letaci potvory které tady zminujete ja ještě ve hře živý ve vzduchu neviděl (leda s marksmanem) ...

4. No a k tomu všemu ještě kolem litaji 3 droni kteří automaticky ukazují paprsky polohu mobu okolo a zpomalují jim pohyb ...

Takže když dohulím na balkoně cigaro a vratim se ke klavesnici, area je čistá a questy splněný .

Jinak engi da flintou minimalně 2/3 marksmanovi dmg což taky celkem ujde. Když se mu chce do toho mlacení mobu nedejbože zapojit ...

Edit: Ještě sem zapoměl zmínit ten heal od drona. Taky není marnej

Edited by - PRIBOO on 05/11/2007 16:02:14
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/11/2007 :  17:43:50  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tak to je neco na zpusob summonera

Kazdopadne nebudu nic zkouset, pak dam 1 bod do toho skoku a dal se tim zabyvat nebudu.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/11/2007 :  08:04:03  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Kluci něco vam poradim -> deletně toho lamera a založte si enga



no jo no kdyz clovek potrebuje cas na devky je to blby :)

ale ja mel prave summonerku a to me prislo hrozne "pasivni" ta hra :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 06/11/2007 :  09:01:41  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Jinak engi da flintou minimalně 2/3 marksmanovi dmg



Cim vic late game tin to pro enga bude horsi...uvidis.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

hugo
Starting Member

59 Posts

Posted - 28/12/2007 :  13:06:35  Show Profile  Send hugo an ICQ Message Send hugo a Private Message  Reply with Quote
Co bych ktomu dodal, jen to ze to co napsal PRIBOO je totalni sesmysl.

Guardian je easymod, jeden z nejlehcich class, nesmrtelna teta, a jedinej kdo odtankuje pulku instance s 97% armor mitigation .] zaroven je to nejlepsi healer ve hre.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000