Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Tabula Rasa
 Tabula Rasa - Návody & Tipy
 Loga
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic   

Dirtas
Starting Member

BSG

57 Posts

Posted - 08/11/2007 :  15:58:42  Show Profile Send Dirtas a Private Message  Reply with Quote
Tady je odkaz na lokace a vše možné okolo log

http://www.giddygamer.com/tabula/content/logos/logos_by_zone.pdf

So Say We All!

KrisCZ
Starting Member

53 Posts

Posted - 10/11/2007 :  01:23:15  Show Profile Send KrisCZ a Private Message  Reply with Quote
A tady zatim neco malo z vlastniho rozpracovanyho repertoaru:
http://www.tabula-rasa.xf.cz/info/logos/logos.html
Go to Top of Page

Martin
New Member

100 Posts

Posted - 18/11/2007 :  18:54:28  Show Profile Send Martin a Private Message  Reply with Quote
http://www.logosatlas.com

LOTRO-Rozarka/Minstrel
Anarchy Online-Faller
Go to Top of Page

Nixonek
Starting Member

16 Posts

Posted - 06/12/2007 :  16:13:30  Show Profile  Send Nixonek an ICQ Message Send Nixonek a Private Message  Reply with Quote
nevíte jak získat logo Summon? Je v druhý mapě ve skále za zavřenejma dveřma u kerejch to píše že sou zamčený..
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/12/2007 :  16:33:36  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nixonek

nevíte jak získat logo Summon? Je v druhý mapě ve skále za zavřenejma dveřma u kerejch to píše že sou zamčený..



Přečti si pořádně popis questu a zjistíš, že k otevření těch dveří musíš mít dvě loga která jsou nedaleko.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 07/12/2007 :  08:56:50  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nixonek

nevíte jak získat logo Summon? Je v druhý mapě ve skále za zavřenejma dveřma u kerejch to píše že sou zamčený..



nejen Summon ale ještě jedno logo v Divide (logo co je u pavouků v jeskyni) je uzamčené energetickým štítem, který jde odemknout jen pokud máš všechny loga co na tom štítě svítěj.


Noe

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 07/12/2007 :  09:11:32  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Nixonek

nevíte jak získat logo Summon? Je v druhý mapě ve skále za zavřenejma dveřma u kerejch to píše že sou zamčený..



nejen Summon ale ještě jedno logo v Divide (logo co je u pavouků v jeskyni) je uzamčené energetickým štítem, který jde odemknout jen pokud máš všechny loga co na tom štítě svítěj.



V Divide u pavouků je právě logo Summon. O dalším zamčeném v té lokaci nevím, ale je možné, že mi něco uniklo.
Go to Top of Page

Nixonek
Starting Member

16 Posts

Posted - 07/12/2007 :  10:48:10  Show Profile  Send Nixonek an ICQ Message Send Nixonek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Nixonek

nevíte jak získat logo Summon? Je v druhý mapě ve skále za zavřenejma dveřma u kerejch to píše že sou zamčený..



nejen Summon ale ještě jedno logo v Divide (logo co je u pavouků v jeskyni) je uzamčené energetickým štítem, který jde odemknout jen pokud máš všechny loga co na tom štítě svítěj.



V Divide u pavouků je právě logo Summon. O dalším zamčeném v té lokaci nevím, ale je možné, že mi něco uniklo.





díky moc
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 07/12/2007 :  15:23:43  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

V Divide u pavouků je právě logo Summon. O dalším zamčeném v té lokaci nevím, ale je možné, že mi něco uniklo.


jedno logo je u ptáků a druhý u pavouků ... summon je podle mě to u ptáků ale může to být opačně.


Noe

Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 07/12/2007 :  21:36:35  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Gabriel

V Divide u pavouků je právě logo Summon. O dalším zamčeném v té lokaci nevím, ale je možné, že mi něco uniklo.


jedno logo je u ptáků a druhý u pavouků ... summon je podle mě to u ptáků ale může to být opačně.


Summon je zavrenej za zamkem, kterej se otevre jenom kdyz ma clovek enligthment a star a jeste 1, ty prvni 2 jsou u ptaku a u pavouku a to posledni uz mate z questu.

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

Jeru
Starting Member

7 Posts

Posted - 28/12/2007 :  17:13:17  Show Profile  Send Jeru an ICQ Message Send Jeru a Private Message  Reply with Quote
zdravim, zjistil jsem ze mam problem.. na zacatku jsem bral questy na vsechna loga a plnil je a ted zjistuju ze takhle oznacena loga se nezapsala. A uz je nemohu znovu pouzit a naucit se je... poradi me prosim nekdo zda to jeste nejak mohu vyresit? diky

edit: chyba vyresena.. problem byl na me strane :-)

Edited by - Jeru on 29/12/2007 13:38:10
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic   
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000