Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Tabula Rasa
 Tabula Rasa - Návody & Tipy
 Veci, ktere je dobre vedet
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 11/11/2007 :  10:18:36  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
http://www.giddygamer.com/tabula/content/guides/trtenthings.pdf

Moje poznatky:

- klonováním získáte postavu se stejmýn lvl, stejnýma atributama a vynulovanýma abilitama(nejde tedy změnit povolání)

- každá nová postava začíná s jedním clone creditem

- clone credit získáte za hlavní quest v každé lokaci (wilderness - ten co obsahuje zabij 300emzáků)

- nemá smysl clonovat na lvl 5 (lvl 4 ziskate tím, že přeskočíte tutorial)

-klonovat se doporučuje na lvl 15(před výběrem specializace),30(totéž) a dle potřeby v budoucnu(třeba lvl 50)


Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

KrisCZ
Starting Member

53 Posts

Posted - 11/11/2007 :  14:00:28  Show Profile Send KrisCZ a Private Message  Reply with Quote
Nebrat jako rypani, ale jen doplnim, ze velke questy v kazde lokaci (wilderness,divide,palisades,atd.)se jmenuji Targets of Oportunity (ToO)

Edited by - KrisCZ on 11/11/2007 14:01:17
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 14/11/2007 :  12:25:09  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
- bonus z jedne veci muzete predelat do jine veci i s vyssim lvl pomoci craftu

- vsechny itemy s + bonusem maji mnohem vetsi cenu, nez za kterou je vykupuje vendor, problem je ze zatim moc nebeha obchod mezi hraci a hraci nemaji predstavu o cene itemu(taky jsem par s dobrym bonusem npccku prodal)...

- schemata maji taky vetsi cenu, nez za kterou je vykupuje vendor

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 15/11/2007 :  13:06:36  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
muj nazor
- rozebrat vse co ma bonus (neprodavat NPC), obzvlaste pokud je to vec pro jine povolani (az bude obchod, tak zmenim nazor)
- sebrat vsecko co vidim a neprodavat material
- udelat na poradnym levelu craft postavu z klonu (skili se resetujou u klona) ktera umi takrka vse vyrabet (bude potreba pro high end)
- na low levelu se zda byt craft na pytla, ale verim ze na HE to bude to nejlepsi...

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 19/11/2007 :  13:26:10  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
Četl jsem že každá zbraň má dva staty .... pro ranged a pro boj na blízko. Je v TR vůbec profese která bojuje na blízko? Já měl pocit, že ta hra je jen o střílení.
Go to Top of Page

Dirtas
Starting Member

BSG

57 Posts

Posted - 19/11/2007 :  13:51:48  Show Profile Send Dirtas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

Četl jsem že každá zbraň má dva staty .... pro ranged a pro boj na blízko. Je v TR vůbec profese která bojuje na blízko? Já měl pocit, že ta hra je jen o střílení.



Spy, Guardin

So Say We All!
Go to Top of Page

Martin
New Member

100 Posts

Posted - 19/11/2007 :  16:19:35  Show Profile Send Martin a Private Message  Reply with Quote
Bojovat na blizko muzes ale kazdou zbrani, s kazdym povolanim a na kazdem lvl. Defaultne je to nastaveno myslim na klavesu 'F'. Ale uz jsem taky parkrat videl behat po svete lidi se 'svetelnymi meci'

LOTRO-Rozarka/Minstrel
Anarchy Online-Faller

Edited by - Martin on 19/11/2007 16:20:43
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 27/11/2007 :  09:54:32  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Píšete o rozebrání věcí s bonusem - jak se pls. rozebírají věci a které má smysl rozebírat a které ne ?

další dotaz ... když smažu svůj klon získám zpět volný kredit na klon nebo jsem to prostě vyplácnul ??? Omylem jsem se klonoval na 4 lev


Noe


Edited by - Noe on 27/11/2007 09:55:27
Go to Top of Page

Vali.
New Member

108 Posts

Posted - 28/11/2007 :  08:08:03  Show Profile Send Vali. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Píšete o rozebrání věcí s bonusem - jak se pls. rozebírají věci a které má smysl rozebírat a které ne ?

další dotaz ... když smažu svůj klon získám zpět volný kredit na klon nebo jsem to prostě vyplácnul ??? Omylem jsem se klonoval na 4 lev


Stim smazanim netusim ale pokud si jeste neposteloval jak bude vypadat nezadal jmeno a nepotvrdil ale mas clona porad v kolonce clone tak se nic nedeje on leveluje stebou teprve az kdyz ho potvrdis a presune se do zalozky vytvorenych postav tak stim uz nic nenadelas.Ja mel clona asi na levelu 10 a potvrdil sem ho az na levelu 15.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 28/11/2007 :  08:31:00  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Píšete o rozebrání věcí s bonusem - jak se pls. rozebírají věci a které má smysl rozebírat a které ne ?

další dotaz ... když smažu svůj klon získám zpět volný kredit na klon nebo jsem to prostě vyplácnul ??? Omylem jsem se klonoval na 4 lev



Smaž ho a uvidíš. Ono mít klona na levelu 4 je otázka přesně dvou minut, kdy si uděláš nový char na levelu 4. To opravdu není velká ztráta :-)
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 29/11/2007 :  08:52:03  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Tak smazání klona Vám clone credit nevrátí.
Jinak pozor při zakládání postavy - pokud postavu smažete už nejde použít stejné jméno ... nebo aspon minimálně do restartu serverů.
Já včera založil char pak jsem se rozhodl pro drobnou změnu vzhledu a tak ho znovu smazal a pak jsem nemohl znovu použít stejné jméno což mě nehorázně štve protože jsem na svý jméno zvyklej


Noe


Edited by - Noe on 29/11/2007 08:52:41
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/11/2007 :  09:10:59  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Tak smazání klona Vám clone credit nevrátí.
Jinak pozor při zakládání postavy - pokud postavu smažete už nejde použít stejné jméno ... nebo aspon minimálně do restartu serverů.
Já včera založil char pak jsem se rozhodl pro drobnou změnu vzhledu a tak ho znovu smazal a pak jsem nemohl znovu použít stejné jméno což mě nehorázně štve protože jsem na svý jméno zvyklej



divny ja teda zalozil stejny jmeno defacto instantne zrovna vcera
smazal jsem Schmutzka Pertha lvl 8 zalozil ihned znovu Schmutzka Pertha
je fakt ze jsem mel uplne prazdnej acc zadnej jinej char

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 29/11/2007 :  09:25:42  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Tak smazání klona Vám clone credit nevrátí.
Jinak pozor při zakládání postavy - pokud postavu smažete už nejde použít stejné jméno ... nebo aspon minimálně do restartu serverů.
Já včera založil char pak jsem se rozhodl pro drobnou změnu vzhledu a tak ho znovu smazal a pak jsem nemohl znovu použít stejné jméno což mě nehorázně štve protože jsem na svý jméno zvyklej



Divný, mně tohle funguje bez problémů. I při dvou postavách.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 29/11/2007 :  09:40:08  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
1) kolik +bonusu u zbrane muzu mit? mam ted brokovnici s dvema muzu tam nacpat jeste nejakej +crit?
2) kde se delaji klony? Kdyz mam klona soldiera tak uz z neho engineera asi neudelam co?
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 29/11/2007 :  09:57:10  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

1) kolik +bonusu u zbrane muzu mit? mam ted brokovnici s dvema muzu tam nacpat jeste nejakej +crit?


max počet bonusů je 4, ale pravděpodobnost, že se podaří takovou zbraň vyrobit je opravdu hodně nízká. Při přidání 5. bonusu by se měl náhodně jeden z původních 4 přemazat, zatím nemám ověřeno.
Osobně jsem zatím na craft naprosto rezignoval, craftit zbraně při levelingu je na houby, rozdíl dmg mezi levely zbraně je hodně poznat a bonusy to podle mě nevyrovnají.
Edit: zrovna crit jsem zkoušel přidávat jako druhý bonus do rifle ... 50% na úspěšný craft, 12% na zničení zbraně a výsledkem bylo pochopitelně destroy ...

Edited by - Teos on 29/11/2007 10:01:19
Go to Top of Page

Nixonek
Starting Member

16 Posts

Posted - 06/12/2007 :  10:22:37  Show Profile  Send Nixonek an ICQ Message Send Nixonek a Private Message  Reply with Quote
mládeži mám prosbu.. jakou byste doporučili nejlepší stránku o TR?

konkrétně teď potřebuju věci okolo kraftění..

dík
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/12/2007 :  10:50:09  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nixonek

mládeži mám prosbu.. jakou byste doporučili nejlepší stránku o TR?

konkrétně teď potřebuju věci okolo kraftění..

dík



http://www.tentonhammer.com/tr
co neni v guides je ve forech

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Nixonek
Starting Member

16 Posts

Posted - 06/12/2007 :  11:26:53  Show Profile  Send Nixonek an ICQ Message Send Nixonek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Nixonek

mládeži mám prosbu.. jakou byste doporučili nejlepší stránku o TR?

konkrétně teď potřebuju věci okolo kraftění..

dík



http://www.tentonhammer.com/tr
co neni v guides je ve forech





díkes, omrknu to
Go to Top of Page

Martin
New Member

100 Posts

Posted - 23/01/2008 :  20:12:29  Show Profile Send Martin a Private Message  Reply with Quote
http://www.codex-tr.net/-nejlepsi mapy s lokacemi logos,NPC,bossu..

LOTRO-Rozarka/Minstrel
Anarchy Online-Faller

Edited by - Martin on 23/01/2008 20:13:32
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,1 seconds. on eygor Snitz Forums 2000