Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Tabula Rasa
 Tabula Rasa - General
 Soldier - comando - guardian
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 27/11/2007 :  09:33:12  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Má někdo z vás tohle povolání. Jak je podle Vás nejlepší rozdělit staty, jaké používat skilly, na jaké se zaměřit zbraně ... prostě diskuze o Soldierech.

Můžete sem hodit své poznatky, myslel jsem že mám zcela jasno jak soldiera-comando-guardiana jet ale releas je evidentně zcela jiný.


Rekrut:
Blesky (Lighting) - mám na 3/5 nevím jestli má smysl ho vymaxovat na 5/5?
Sprint - zatím sním v buildu nepočítám ale v betě byl nutný na max kvůli jednomu logu

Soldiera:
z těchto skillů nemám v plánu vůbec nic

Comando:
armor - mám v plánu vymaxovat
raketomety - mám v plánu vymaxovat

Guardian:
zatím o těch skillech a kouzlech nic moc nevím
staff (hole) - netuším jestli má smysl do nich jít


Noe

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 27/11/2007 :  10:07:44  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
blesk , sprint - tam jsem nedal ani bod

raketomety - moc lidi je take nepouziva , radeji namaxuj machine gun a firearms , machine gun proti jednotlivym cilum a brokarnu proti skupinam , ten knockback je k nezaplaceni

rage - to je asi nejzakladnejsi skill , dat okamzite na max. 100 procent dmg je take hodne znat

v armoru mam jeden bod abych ho mohl pouzivat , bavim se o gravitonu
jinak mam v planu na 30 udelat clona , to mi zresetuje skilly a pote je rozdelit uplne jinak , protoze skilly od levlu 30 vypadaji vice pouzitelneji nez ty do te doby

- to co pisu , doporucuji do levlu 30 , po levlu 30 to ani nectete:)

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive

Edited by - jerryNBK on 27/11/2007 10:08:15
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 27/11/2007 :  10:25:37  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jerryNBK

v armoru mam jeden bod abych ho mohl pouzivat , bavim se o gravitonu



graviton je nejlepší armor soldiera ne? Proč jen jeden bod? já mám v plánu graviton maxnout okamžitě co ho dostanu.


Noe

Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 27/11/2007 :  10:34:13  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
no to ja taky ale az na 30 resetnu skilly - no myslim ze dava bonus do rezistu proti knockbacku a stunu? to bych zatim moc nevyuzil , ale jak rikam nez budu 50 , tak graviton urcite na max pujde

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 27/11/2007 :  10:59:19  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Rage bude jinak upravený, neboli nerfnutý
Původně 20/40/60/80/100
Nově 5/10/15/20/25

Edited by - spajdr on 27/11/2007 11:00:16
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 27/11/2007 :  11:05:18  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
no zatim jede porad na 100 procent

po patchi to Rage 1: 30% damage self buff

Rage 2: 30% damage buff w/squad members

Rage 3: 40% damage self buff – 10% resist bonuses

Rage 4: 40% damage buff w/squad members

Rage 5: 50% damage buff w/squad members – 10% resist bonuses


sice 50 neni 100 , ale i tak se to bude maxovat

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive

Edited by - jerryNBK on 27/11/2007 11:14:27
Go to Top of Page

KrisCZ
Starting Member

53 Posts

Posted - 27/11/2007 :  21:17:02  Show Profile Send KrisCZ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by jerryNBK

v armoru mam jeden bod abych ho mohl pouzivat , bavim se o gravitonu



graviton je nejlepší armor soldiera ne? Proč jen jeden bod? já mám v plánu graviton maxnout okamžitě co ho dostanu.



Samozrejme! Graviton na 5. Pozdeji se trochu rozepisu...Ted nestiham.
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 01/12/2007 :  23:01:52  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
mam takovou otazku - v cem je lepsi vortex nez shrapnel ? kdyz je dostupnej az od levlu 30 , kdezto shrapnel uz od levlu 5 ...... je tam vlastne krome staffky a reflektu neco kam se vyplati davat body?(myslim skilly co se otevrou na 30 levlu)

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive

Edited by - jerryNBK on 01/12/2007 23:05:00
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 02/12/2007 :  10:12:51  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
Presne tuhle classu chci jet

muj build jsem si zatim naplanoval takhle:
http://zeus.jrq.ch/trcb/index.php?x=50240911151000005002203565445108108108

ale to jen v pripade, ze h2h bude ovlivnovat boj se staff, pokud ne, tak ho zrusim a najedu nejaky jiny veci

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 02/12/2007 :  10:30:23  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
h2h ovlivnuje boj s holi teda pokud s ni nestrilis .

jinak si myslim ze conversion je zbytecny , kdyz nekdo tankuje , tak potrebuje zivoty dodavat a ne si je jeste brat . Co jsem cetl , tak se to pouziva pokud je v parte medic , aby vas mohl hned lecit , ale pak nevim proc medic nemuze rovnou lecit ostatni :).

K launchers jsem take nepricichl , moc se mi nelibi , kdyz to obehnu holi zabijuu je rychleji.

Ale co by me zajimalo tak co si myslis o Force Blast??Ja ji nikdy nepouzival , tak by me zajimalo jestli se tam ty body urco vyplati....

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive

Edited by - jerryNBK on 02/12/2007 10:32:43
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 02/12/2007 :  13:19:37  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
Jeste jsem se tak daleko nedostal takze vsechny ty skilly nemam(jsem lvl 20), nicmene moje predstava je nasledujici:

1. faze boje: z dalky ostreluji bazukou, ostatni riflema nebo chainama - klasicky agrovani mobu
2. faze boje: mam diky AE ucinku raket a granatometu naagrovany vsechny nebo vetsinu mobu, zapnu, conversion reflection a vortex kterym si moby pritahnu na melee a zacnu je rubat. Healuje me medik direct healem, ja conversi healuju ostatni cleny groupy, kteri stoji za mnou a strili do mobu.




Premyslel jsem ted o tom conversion a tezko rict, zalezi na mnozstvi za ktery ho healuje, nicmene predpokladam ze s guardem budu tankovat, coz znamena ze me bude healer primarne healovat, ale ostatni v grupe budou taky dostavat dmg, coz v podstate vyleci to conversion. Druha vec je ze to conversion v podstate nic nestoji, dela se automaticky na zakalade dmg.

K force blast - jak jsem psal tak ho nemam nicmene mi to prijde jako solidni dmg vsech moznych druhu(kazdej lvl ma jinej druh dmg a muzes pouzivat vsechny lvly co mas) imho se muze uplnatnit v pvp

Jeste jsem premyslel misto neceho vzit Shrapnel, kdyz budu mit kolem sebe moby tak je jeste budu AE zranovat...

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 02/12/2007 :  13:38:03  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
hele ja mam sharpnel na levlu 5 a jsem spis zklamanej , staffkou s rage davam 7,5K (h2h mam jen na levlu 2) a sharpnel dava tak max za 2K-2,5K - nic moc ¨

vortex , reflekt a to sacrifice asi jako tanci uzijem

na pvp doporucuji rushing blow tak na level 2-3 vic ani min , pak uz jen melee dmg myslim ze na force blast nebude cas , kdyz mas vymaxovanej h2h , tak stejne porad busis do soupere ktery se vali na zemi :) otazka je jak budou na stun odolny na levlu 50

ja bych build videl asi nejak takhle http://zeus.jrq.ch/trcb/?x=50240911151000005000300565455108108108

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive

Edited by - jerryNBK on 02/12/2007 14:11:44
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 02/12/2007 :  22:23:38  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
jen by me zajimalo jak je to s power, lvl 31 jsem dal celej do mind (3 body) a pribylo mi 7 power - coz mi prijde dost divneeeeeee

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 03/12/2007 :  09:10:26  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jerryNBK

jen by me zajimalo jak je to s power, lvl 31 jsem dal celej do mind (3 body) a pribylo mi 7 power - coz mi prijde dost divneeeeeee



i biotechnician dostává 2-3 power za 1 bod mindu - taky mě to přijde nějak málo.


Noe

Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 03/12/2007 :  11:17:52  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
bohuzel o nemuzu najit ale nekde jsem videl slovne popsany opstup, podle kteryho se to rozdeluje

taky jsem nekde cetl, ze spirit zvysuje regeneraci armoru, coz je urcite u gravitron potreba

dalsi otazka je co ovlivnuje body, do ted jsem do nej primarne daval, ale je to vazne potreba?

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 03/12/2007 :  12:16:06  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Don Gizmo

taky jsem nekde cetl, ze spirit zvysuje regeneraci armoru, coz je urcite u gravitron potreba




určitě armoru? podle mě ovlivňuje regeneraci poweru a hpp


Noe

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 03/12/2007 :  12:56:47  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
No já si taky myslím, že něco regeneraci armoru urychluje, protože u Sappera regeneruju armor hodně rychle a tam mám body jen v mind.
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 03/12/2007 :  13:39:25  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
regen(spirit) nema na obnovu armoru vliv , je tam jasne napsano life, power . Jestli to ovlivnuje armor tak ukamenuju NCsoft.Ale ted kdyz mam 11k armor , a regen skoro 300 procent , tak porad zadna slava , takze na ten armor fakt nevsazejte.

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 03/12/2007 :  13:41:04  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
ja sice uz nehraju - ale kdyz jsem si jeste myslel ze budu tak tohle byla jedna z veci co jsem zjistoval - a podle testovani i podle for nema regen na Armor zadnej vliv - tyka se jen poweru a HP

Gab: jako sapper regenerujes rychle bo tahle vetev ma Armor s nehvetsim regenem + mas dalsi regen za skill

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 03/12/2007 13:42:21
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 03/12/2007 :  13:48:56  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

ja sice uz nehraju - ale kdyz jsem si jeste myslel ze budu tak tohle byla jedna z veci co jsem zjistoval - a podle testovani i podle for nema regen na Armor zadnej vliv - tyka se jen poweru a HP

Gab: jako sapper regenerujes rychle bo tahle vetev ma Armor s nehvetsim regenem + mas dalsi regen za skill



Heh, no jasně, dyť na to mám armor. Bože nenávidím pondělky :-)
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 03/12/2007 :  14:51:47  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
takze regen armoru jedine bonusem do veci pokud to spravne chapu?

Jaky teda jedete atributy a kolik? a kde najdu popsany co kterej dela? primo ve hre?

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 03/12/2007 :  15:00:58  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
ja sem do levlu 30 jel 2 body 1 spirit , ted po 30 asi budu davat do mind abych mel nejak rozumne power chci tak 500 - 750 , pak opet budu davat 2 body 1 spirit

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive
Go to Top of Page

Lucky_Lee
New Member

oko2

126 Posts

Posted - 04/12/2007 :  14:11:04  Show Profile  Send Lucky_Lee an ICQ Message Send Lucky_Lee a Private Message  Reply with Quote
Force Blast má docela slušný DMG pokud ho použiješ správně. Co si pamatuji z bety když jsem šel na pavouky do jeskyně v Arieky a dával jsem jim laserem 5-7k dmg na dálku.
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 04/12/2007 :  18:19:28  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
myslim ze pokud se nebude delat klon zvlast na pvp a pvm tak tam body na rushing blow nejsou - http://zeus.jrq.ch/trcb/?x=50240911151000005000300565455108108108

pripadne pripominky prijimam :)

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/04/2008 :  15:17:11  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak zatim mam L17 commando a jedu:
firearms 1
machineguns 4
launchers 2
rage 4
shrapnel 1
blast 1
reflective + griton armor 1 + 2

vetsinou pouzivam prave machinegun je to docela narez. kdyz potrebuju aoe tak granatomet a kdyz jdu na velke cile typu trojnozky..tak laser raketomet


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

BillyBoy
Starting Member

BillyBoy

15 Posts

Posted - 03/04/2008 :  16:15:56  Show Profile  Visit BillyBoy's Homepage  Send BillyBoy an ICQ Message Send BillyBoy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

tak zatim mam L17 commando a jedu:
firearms 1
machineguns 4
launchers 2
rage 4
shrapnel 1
blast 1
reflective + griton armor 1 + 2

vetsinou pouzivam prave machinegun je to docela narez. kdyz potrebuju aoe tak granatomet a kdyz jdu na velke cile typu trojnozky..tak laser raketomet



No psat build na lvl 17 je dost zbytečná informace (ma to cenu až od 30 lvl kdy jsou k dispozici vsechny skily) ale co bych k tomu tvemu dodal tak: machine guns rozhodne na max, to same graviton, shrapnely do toho bych rozhodne neinvestoval, a rage staci bohate na 3 na vyssich stupnich je moc drahej

Guild Wars - "důchod" I Need Ammo [Fast]
Tabula Rasa - Czech Freelancers [CZF]
http://www.tabula-rasa.xf.cz/
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/04/2008 :  20:31:27  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
no ten rage je ale hustej 40% dmg bonus a aura :-D

ten shrapnel - pravda :)

no ja jen aby nekdo vedel kdyby cetl..ze ty ostatni veci vcetne blastu sou celkem na nic..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 04/11/2008 :  22:47:37  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
Tak mam zase zaplaceno, zitra ujdu po roce ingame tak uvidime, zajimalo by me jestli je tento build stale pouzitelny - http://zeus.jrq.ch/trcb/?x=50240911151000005000300565455108108108 ?

Mozna by na PvE byl lepsi shrapnel na tahani aggra, jestli to tady teda tak funguje :), ale zase jestli ma ted velkej podil na obsahu hry PvP, tak by ten Rushing Blow byla lepsi volba. Poradte nekdo, kdo momentalne guardiana hraje a vim o cem mluvi.

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive

Edited by - jerryNBK on 04/11/2008 22:48:36
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000