Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Tabula Rasa
 Tabula Rasa - General
 Engineer
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 28/11/2007 :  12:38:00  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jak postupujete co levelujete za skilly do kterych atributu pridavate atd ?

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 28/11/2007 :  12:40:54  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ja osobne nevim zatim mi prijde jako v hodny do budoucna si casem vymaxovat lightning , kvuli tomu ze je to prej jedina vec as kterou avatar dava stejne velkou dmg jako vy
edit: uz se me to mota :D avatar je u exobiologa :) tak este ze sem vic nepridal
ale zatim jsem tam dal jen dva body jen abych mel aoe efekt

pouzivam zatim lightning + shotgun a zabijim to aoe, je to pouzitelny i do budoucna ? nebo me ceka krute vystrizliveni v podobe toho ze zjistim ze v dalsi mape si s touhle taktikou neskrtnu ?

v souvislosti s tim rvu vsechny atributy do max power + regen

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 28/11/2007 12:49:26
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 28/11/2007 :  12:45:25  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

ja osobne nevim zatim mi prijde jako v hodny do budoucna si casem vymaxovat lightning , kvuli tomu ze je to prej jedina vec as kterou avatar dava stejne velkou dmg jako vy
ale zatim jsem tam dal jen dva body jen abych mel aoe efekt

pouzivam zatim lightning + shotgun a zabijim to aoe, je to pouzitelny i do budoucna ? nebo me ceka krute vystrizliveni v podobe toho ze zjistim ze v dalsi mape si s touhle taktikou neskrtnu ?

v souvislosti s tim rvu vsechny atributy do max power + regen



Podle toho co jsem vyčetl na různých forech je ligthing věc používaná neustále.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/12/2007 :  10:55:48  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
http://zeus.jrq.ch/trcb/?x=50361321511000005005500465502108108108
takovej support build o kterym jsem premejslel jak to vidite vy co uz jste meli ty ability z lvl 30 moznost vyzkouset ?

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 03/12/2007 :  11:02:14  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Možná bych doporučil Polarity guny. Ze začátku nic moc, ale jak dostaneš frost a fire dmg, tak je to docela nářez.
Jinak nejpoužitelnější věc u Sappera je bezesporu ten štít. Snižuje dost dmg taken, takže se dá přežít i proti přesile nebo silné jednotce.
Hack ani moc nevím, jestli je nějak použitelný. Spíš je otázka, na jaké mechanické cíle to jde použít, protože na vyšším levelu (zatím jsme Torden Incline - lvl 29) těch mech cílů zase tolik není, když nepočítám sem tam nějaké robůtky.
Pokud to nejde použít třeba na Stridery/Stalkery, tak se mi to zdá vcelku zbytečné.
Dál zatím nemohu soudit. Lvl 30 ještě nejsme.

Edited by - Aramir on 03/12/2007 11:06:16
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 03/12/2007 :  11:37:11  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Možná bych doporučil Polarity guny. Ze začátku nic moc, ale jak dostaneš frost a fire dmg, tak je to docela nářez.
Jinak nejpoužitelnější věc u Sappera je bezesporu ten štít. Snižuje dost dmg taken, takže se dá přežít i proti přesile nebo silné jednotce.
Hack ani moc nevím, jestli je nějak použitelný. Spíš je otázka, na jaké mechanické cíle to jde použít, protože na vyšším levelu (zatím jsme Torden Incline - lvl 29) těch mech cílů zase tolik není, když nepočítám sem tam nějaké robůtky.
Pokud to nejde použít třeba na Stridery/Stalkery, tak se mi to zdá vcelku zbytečné.
Dál zatím nemohu soudit. Lvl 30 ještě nejsme.



Polarity Gun je maso už od levelu 15 i v té základní verzi. Zkusil jsem všechny zbraně co jsou od levelu 15, net gun, injection gun atd. Nic z toho na polarity nemá.
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 03/12/2007 :  11:51:49  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
Jsou i jiné dmgtype pro polarity guns než electric/fire/cold? Abych řekl pravdu tak mě zatím pol. guns moc nepřesvědčily, dmg sice relativně slušná a rychlá, ale co mob to zásobník. Na mým levelu tak jdu s creditama do záporu, zisk z moba nepokryje náklady na jeho zabití. Stojí za to maxovat ten skill?
Se shieldem jsem si zvykl běhat neustále, mech armor + shield vydrží opravdu hodně.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 03/12/2007 :  11:53:51  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Teos

Jsou i jiné dmgtype pro polarity guns než electric/fire/cold? Abych řekl pravdu tak mě zatím pol. guns moc nepřesvědčily, dmg sice relativně slušná a rychlá, ale co mob to zásobník. Na mým levelu tak jdu s creditama do záporu, zisk z moba nepokryje náklady na jeho zabití. Stojí za to maxovat ten skill?
Se shieldem jsem si zvykl běhat neustále, mech armor + shield vydrží opravdu hodně.



No tak to nechápu jak to děláš, já s tím nemám problém. S polarity gun se musí střílet ve dvou sekundových dávkách. Pak maximalizuješ její účinek.
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 03/12/2007 :  11:58:04  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Teos

Jsou i jiné dmgtype pro polarity guns než electric/fire/cold? Abych řekl pravdu tak mě zatím pol. guns moc nepřesvědčily, dmg sice relativně slušná a rychlá, ale co mob to zásobník. Na mým levelu tak jdu s creditama do záporu, zisk z moba nepokryje náklady na jeho zabití. Stojí za to maxovat ten skill?
Se shieldem jsem si zvykl běhat neustále, mech armor + shield vydrží opravdu hodně.



No tak to nechápu jak to děláš, já s tím nemám problém. S polarity gun se musí střílet ve dvou sekundových dávkách. Pak maximalizuješ její účinek.


No to bude možná ten problém, podle popisu funkce by to hlavní hit mělo dát úměrně podle délky předchozí dávky. Takže jsem běžně sundal moba dlouhou dávkou do půlky a závěrečný hit ho zabil. Zkusím teda krátký dávky a uvidím.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/12/2007 :  12:14:11  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
pokud tomu rozumim tak na polarity guny nebude fungovat firearms talent takze jednoduse vymenit ty dva ?
http://zeus.jrq.ch/trcb/?x=50361321111000005005505465502108108108
hack jsem premyslel a cetl ze je vhodny do pvp predevsim odstaveni shield bota protivnika napr.

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 04/12/2007 :  10:50:09  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jinak sem narazil na docela dobrej topic venujici se engineerovi / demolitionistovi
hack tam vychvaluje prave proti predatorum a stalkerum
http://forums.tentonhammer.com/showthread.php?t=21159

ale mam otazku k polarity gunum, vzhledem k tomu ze jsem nikde nevidel EMP polarity gun a snad ani neni ingame , jak bojujete proti mechanical cilum ?

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

toik
Starting Member

3 Posts

Posted - 04/12/2007 :  10:57:46  Show Profile Send toik a Private Message  Reply with Quote
polarity gun jsou jen icq, electric a fire

od 33 levelu jsou pro fire a icq naboje - high grade canister ammunition, což stojí cca 36 jeden, takže si asi šupem založim nějakej farmící clon :) finančně se to utáhnout nedá...

proti mechanickym cilum bojuju tak, že plantuju emp bomby :) když to zkombinuješ s fůzí, tak dáváš pomalu instanty ;)
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 04/12/2007 :  11:55:45  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
Polarity guns s krátkýma dávkama a max skillem už stojí za to používat. Ale cena munice je hrozná, teď mě stojí 1 výstřel 16 creditů. Včera jsem s tím solnul kardash atta colony v plains a spotřeboval jsem cca 3.5k munice = naprosto prodělečný.
Go to Top of Page

Jeru
Starting Member

7 Posts

Posted - 25/12/2007 :  21:30:08  Show Profile  Send Jeru an ICQ Message Send Jeru a Private Message  Reply with Quote
jak je nejlepsi rozhazovat body pro postavu, ktera bude enginer? nevim co budu potrebovat.. zda vice zivoty, manu ci co:) a u skillu tez moc nevim :) mam hru dva dny :) diky za info :)
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 26/12/2007 :  09:19:41  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jeru

jak je nejlepsi rozhazovat body pro postavu, ktera bude enginer? nevim co budu potrebovat.. zda vice zivoty, manu ci co:) a u skillu tez moc nevim :) mam hru dva dny :) diky za info :)


Co se týče atributů, tam záleží na příštím patchi, který jejich význam bude hodně měnit. Osobně zatím dávám nejvíc do mind, power není nikdy dost.
Ze skillů maxovat firearms (pol guny žerou děsně prachů), shield extender a turrets. Tohle je naprostá nutnost, vše ostatní pouze pokud budou zbývat body. Co se týče botů, tak teoreticky vypadají dobře, ale prakticky mají hodně problémů. Jsou pomalí, drazí (multibota necastím, pouze občas shield bota, je 2x levnější), občas se chovají nepředvídatelně, vydrží jen max 4 minuty a v průběhu boje je dost velký problém sehnat dost power na recast. Ostatní skilly jsem ještě nezkoušel (trap, mines, hack, atd).

Edited by - Teos on 26/12/2007 09:21:35
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000