Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 FAQ
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 01/06/2008 :  13:16:04  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Nekdo se tady ptal na staty a lepsi vysvelteni. To hra nepodporuje a nikde to neni. Bud to FC releasne pozdeji aenbo to spise necha na hracis, kteri si vsechny tyhle udaje sami zjisti, a pak nekde napisou. ;-)


Nebo ani funcom sam nevi ;)

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 03/06/2008 :  10:09:05  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
Jak se dají vydělat peníze kolem levelu 30+ ?
Mám všehovšudy nějakých 20S a tuším, že řidičák bude stát 1G. Má cenu prodávat zelené itemy v aukci? Zdá se mi, že si každý vystačí s věcma z quest rewardů. Je tedy grindování potvor jediný způsob jak si vydělávat?

Lexon
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 03/06/2008 :  11:32:45  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lexon

Jak se dají vydělat peníze kolem levelu 30+ ?
Mám všehovšudy nějakých 20S a tuším, že řidičák bude stát 1G. Má cenu prodávat zelené itemy v aukci? Zdá se mi, že si každý vystačí s věcma z quest rewardů. Je tedy grindování potvor jediný způsob jak si vydělávat?

mozna suroviny na craft, jen tipuji

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 03/06/2008 :  12:12:28  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
A kde se dají naučit gathering profese? Někde v tom velkým městě? Tam jsem ještě nebyl a jinde jsem nic jako gatherer trenéra nenašel. Nicméně ložiska čehosi už ano, takže se to pokusím natrénovat (až to najdu).

Lexon
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/06/2008 :  12:37:05  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lexon

A kde se dají naučit gathering profese? Někde v tom velkým městě? Tam jsem ještě nebyl a jinde jsem nic jako gatherer trenéra nenašel. Nicméně ložiska čehosi už ano, takže se to pokusím natrénovat (až to najdu).



vzdy v zone pro guildovni mesta takze poitain, purple lotus swarm a laceish plains

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 04/06/2008 :  18:47:52  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Muj problem:

Od lvl 15 nemohu nabrat pokracovani destiny questu a sice - Awakening III - soldier

Po Splneni awakening II mi to napsalo at se vratim na 15lvl - To jsem udelal - splnil q: Gaining str II a od te doby nic. Nikdo se mnou nemluvi. V night timu je tam pouze Sigurd - Tina tam vubec neni a vsechny ostatni postavy se mnou nemluvej. Prolezl sem celou mapu, vsude zkousel zazonovat - prokecal sem vsechny npc a nic.

Jiz 2x sem daval petici. U prvni sem po jiste dobe musel offline a v teto chvili moji petici funcom smazal. 2hou sem zadal a po cca hodine sem 94 ve fronte.

Atm sem lvl 21, mam splnene vsechny q a nemam co delat. Rodier mi v obecnem pokecu psal neco o tom, ze se da opustit ostrov i bez destiny q, to by me sice sralo, ale asi bych do toho sel. Takze prosim help...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 04/06/2008 :  20:39:00  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Ten quest je buglý, musí se plnit v určitém pořadí. Kamarádovi z guildy nabídlo GMko, že mu ten quest "splní".
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 04/06/2008 :  23:57:40  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
chapu ze tam maj nakej bordel. Ale nechapu to v jakym poradi. Delal sem to v tom nejlogictejsim poradi co to slo.

Az budes 15 jdi za trenerem - Sem lvl 15 jdu za trenerem - done - a dal hovno nikdo nemluvi nic se nedeje

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/06/2008 :  00:43:16  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Osobně si myslím že než to pořeší GM, tak je rychlejší si udělat novou postavu, protože to jde celkem rychle :)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/06/2008 :  06:29:37  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

chapu ze tam maj nakej bordel. Ale nechapu to v jakym poradi. Delal sem to v tom nejlogictejsim poradi co to slo.

Az budes 15 jdi za trenerem - Sem lvl 15 jdu za trenerem - done - a dal hovno nikdo nemluvi nic se nedeje



Nevím jestli to je bug nebo normální ale s jednou postavou jsem v jednom případě měl trenéra ne v hospodě, ale u té vědmy jak k ní jdeš hned na začátku. Nicméně to bylo v betě a nemám už tušení s jakým archetypem.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 05/06/2008 :  11:31:07  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Po trech dnes se mi konecne venovalo GMko - quest mi nandal sam a sem rdy pokracovat.

Trosku divne bylo ze na otazku: "kde byl problem" odpovedel: "Ja nevim..."

Mno ale je to vyresene...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/06/2008 :  12:17:22  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas


Trosku divne bylo ze na otazku: "kde byl problem" odpovedel: "Ja nevim..."




to je tim, ze tyhle veci vicemene resi obdoba ARK z ao, tj "zamestnanci" z rad hracu :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 05/06/2008 :  15:15:52  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Healy v AoC jsou selfcast a fungují pouze na "party members a self" ??? > (lvl 13 PoM)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/06/2008 :  15:18:51  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mám ToS 44 lvl. Mám 3 healy. 2x dotky a 1x větší co mě healne tak za 600. Všechny jsou self a party.. Je to super.. nestarám se o manu o nic a v klidu si bouchám a sem tam hodím hotku nebo velkej heal když někdo chcípá.. neztrácím čas targetnutím jeho :)
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 05/06/2008 :  15:23:41  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Mám ToS 44 lvl. Mám 3 healy. 2x dotky a 1x větší co mě healne tak za 600. Všechny jsou self a party.. Je to super.. nestarám se o manu o nic a v klidu si bouchám a sem tam hodím hotku nebo velkej heal když někdo chcípá.. neztrácím čas targetnutím jeho :)



To chválím, ale party jsou přece max. 6 lidí ne ?

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/06/2008 :  15:35:20  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Ted te trošku nechápu :)

Ano party jsou pro sest lidi a když pouziješ tu hotku nebo heal tak se to aplikuje na všechny lidi v partě. Nevím kolik musí být vzdálenost a navíc jedena moje hotka dokonce healuje i lidi mimo partu do 6y ode mne.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 05/06/2008 :  15:43:12  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Ted te trošku nechápu :)
jedena moje hotka dokonce healuje i lidi mimo partu do 6y ode mne.



Já nechápu co je "trošku nechápat", ptal jsem se, jestli může healer castit healy na lidi mimo svoji partu? tvoje dvě odpovědi si protiřečí.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 05/06/2008 :  15:44:16  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

...healuje i lidi mimo partu do 6y ode mne.


Idealni do PvP :D

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/06/2008 :  15:47:16  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by Azkaban

Ted te trošku nechápu :)
jedena moje hotka dokonce healuje i lidi mimo partu do 6y ode mne.



Já nechápu co je "trošku nechápat", ptal jsem se, jestli může healer castit healy na lidi mimo svoji partu? tvoje dvě odpovědi si protiřečí.



Tyhle vidle. Jen jedna hotka co zatím mám healuje i lidi co nejsou se mnou v partě, ale já hraji na PvE serveru..
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 06/06/2008 :  12:57:19  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
Jak je to s chatem ve hře (General/OOC)? Když jsem v jedné instanci tak tam je jiný chat než ten který je v další paralelní instanci?

Lexon
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 06/06/2008 :  15:06:00  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lexon

Jak je to s chatem ve hře (General/OOC)? Když jsem v jedné instanci tak tam je jiný chat než ten který je v další paralelní instanci?


OOC je spolecne pro vsechny instance jedne zony pokud jsi v Old Tarantii vidis v OOC psal vsechny z Thor, Nu,....... instance
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 06/06/2008 :  15:08:16  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Healy v AoC jsou selfcast a fungují pouze na "party members a self" ??? > (lvl 13 PoM)


lvl 5 hotka je jen teamova, lvl 10 healne i mimo team, lvl 15 taky healne mimo team
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 06/06/2008 :  20:50:44  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xMANx

quote:
Originally posted by terawatt

Healy v AoC jsou selfcast a fungují pouze na "party members a self" ??? > (lvl 13 PoM)


lvl 5 hotka je jen teamova, lvl 10 healne i mimo team, lvl 15 taky healne mimo team



Ale jen friendly targety, červený (např. hráče v PVP zóně) ne.
Go to Top of Page

Rapax
Starting Member

78 Posts

Posted - 09/06/2008 :  11:18:29  Show Profile Send Rapax a Private Message  Reply with Quote
Zdravím, nedávno jsem začal hrát AoC, ale to je vedlejší.

Dnes byl downtime a měl vyjít patch, ale nejde mi stáhnout, píše to Downloading Patch Information, ale nestahuje se nic. Mám se obávat nebo to je normální?

A druhá věc - kde mohu sehnat nějakou utilitku na odstranění přiblblého intra na začátku? Link v topicu UI addony nefunguje.

Díky.
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 09/06/2008 :  11:26:11  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Udajne by to meli mit posunuty do 12:00 naseho casu
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 09/06/2008 :  11:27:54  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rapax

Zdravím, nedávno jsem začal hrát AoC, ale to je vedlejší.

Dnes byl downtime a měl vyjít patch, ale nejde mi stáhnout, píše to Downloading Patch Information, ale nestahuje se nic. Mám se obávat nebo to je normální?

A druhá věc - kde mohu sehnat nějakou utilitku na odstranění přiblblého intra na začátku? Link v topicu UI addony nefunguje.

Díky.


Patch půjde stahovat až to tam domiklikujou. Je to prodlouženo na 11:00 GMT to je pro nás +2h. Pokud to tedy už nezmění, tak se patchování spustí někdy kolem 13h u nás.
Ten "add-on" se stáhl. O důvodech můžem spekulovat.

Lexon
Go to Top of Page

Rapax
Starting Member

78 Posts

Posted - 09/06/2008 :  11:32:50  Show Profile Send Rapax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lexon

quote:
Originally posted by Rapax

Zdravím, nedávno jsem začal hrát AoC, ale to je vedlejší.

Dnes byl downtime a měl vyjít patch, ale nejde mi stáhnout, píše to Downloading Patch Information, ale nestahuje se nic. Mám se obávat nebo to je normální?

A druhá věc - kde mohu sehnat nějakou utilitku na odstranění přiblblého intra na začátku? Link v topicu UI addony nefunguje.

Díky.


Patch půjde stahovat až to tam domiklikujou. Je to prodlouženo na 11:00 GMT to je pro nás +2h. Pokud to tedy už nezmění, tak se patchování spustí někdy kolem 13h u nás.
Ten "add-on" se stáhl. O důvodech můžem spekulovat.


Fajn, díky.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/06/2008 :  12:38:13  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
update notes 9.6.2008
http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?p=366191#post366191
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 09/06/2008 :  12:59:38  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
Velice pekné, pokud takhle dlouhý note bude mit každý patch tak jsem spokojený.

Btw.. Demonologist byl tak špatně na tom? protože koukám, že samej boost=)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 09/06/2008 :  13:00:54  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mage

* Contract of Protection, Protection of Set, and Runed Flesh now have 1 hour cooldown.

Tohle se mi moooc líbí :)
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 09/06/2008 :  13:07:44  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
a co to je za spelly? =)

Edited by - Waiden on 09/06/2008 13:08:01
Go to Top of Page

Rapax
Starting Member

78 Posts

Posted - 09/06/2008 :  13:08:45  Show Profile Send Rapax a Private Message  Reply with Quote
Hmm, tak už je po jedné hodině a patch stahovat nejde
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 09/06/2008 :  13:09:23  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Waiden

Velice pekné, pokud takhle dlouhý note bude mit každý patch tak jsem spokojený.

Btw.. Demonologist byl tak špatně na tom? protože koukám, že samej boost=)
.
.
a co to je za spelly? =)



Jo demonologist na tom opravdu dobře nebyl, do lvl cca 25 celkem v pohodě, ale potom to šlo s dmg a schopnosti přežít dolů. Nejhorší zatím v tomto směru pro mě byly levely 45-49. Nad 50 se to trochu zlepšilo, jsem teď 55 tak uvidíme jak výš.

To jsou dmg shieldy, nejdřív mlatí do něj a pak teprve do hp. Ten Ward se regeneruje tuším každých 25 nebo 35s teď přesně nevím. To drží demonologistu naživu dalo by se říct, protože nejde nijak zabránit pokud máš víc mobů, aby k tobě ani jeden nedosšel na blízko.

Edited by - Xantus on 09/06/2008 13:12:07
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 09/06/2008 :  13:14:06  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rapax

Hmm, tak už je po jedné hodině a patch stahovat nejde


Ještě tam hodinku přihodili, takže čekáme na 14:00h. S tímhle prodlužováním downtimů mě už štvou, je to téměř pokaždém patchi.

Lexon
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 09/06/2008 :  13:42:22  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xantus

quote:
Originally posted by Waiden

Velice pekné, pokud takhle dlouhý note bude mit každý patch tak jsem spokojený.

Btw.. Demonologist byl tak špatně na tom? protože koukám, že samej boost=)
.
.
a co to je za spelly? =)



Jo demonologist na tom opravdu dobře nebyl, do lvl cca 25 celkem v pohodě, ale potom to šlo s dmg a schopnosti přežít dolů. Nejhorší zatím v tomto směru pro mě byly levely 45-49. Nad 50 se to trochu zlepšilo, jsem teď 55 tak uvidíme jak výš.

To jsou dmg shieldy, nejdřív mlatí do něj a pak teprve do hp. Ten Ward se regeneruje tuším každých 25 nebo 35s teď přesně nevím. To drží demonologistu naživu dalo by se říct, protože nejde nijak zabránit pokud máš víc mobů, aby k tobě ani jeden nedosšel na blízko.



Hraju ted za HoX a je to k nezaplacení. Jen jsem na něj furt zapomínal, když měl cd 5 minut. K nezaplacení buff.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 09/06/2008 :  13:55:32  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Pozor socketed itemy porad crashuji klienta. Neni to opravene. Budou o tom informovat detailneji. Nevim jestli to crashuje zase kdyz na to clovek najede mysi anebo uz z jineho duvodu.:-)

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

uw
Starting Member

2 Posts

Posted - 15/06/2008 :  12:04:14  Show Profile Send uw a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, právě jsem doinstaloval hru a uvažuju jestli má cenu teď dělat účet, když za 14 dní jedu na pár týdnů pryč. Tak se bych se rád zeptal jak to vlastně je s uváděným hraním zdarma na počátečních levelech. Kdysi jsem o tom někde čet a teď o tom nemůžu nikde nic konkrétního najít. Předem díky.
Go to Top of Page

Rapax
Starting Member

78 Posts

Posted - 15/06/2008 :  12:16:54  Show Profile Send Rapax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by uw

Ahoj, právě jsem doinstaloval hru a uvažuju jestli má cenu teď dělat účet, když za 14 dní jedu na pár týdnů pryč. Tak se bych se rád zeptal jak to vlastně je s uváděným hraním zdarma na počátečních levelech. Kdysi jsem o tom někde čet a teď o tom nemůžu nikde nic konkrétního najít. Předem díky.



To je víceméně blbost. Normálně založíš účet s tím, že tam dáš předplacenou kartu nebo informace z kreditky (nic platit nebudeš, ja mám Visu Electron, kterou ani neberou a fungovalo to) a pak máš 30 dní zdarma, potom musíš platit.
Go to Top of Page

uw
Starting Member

2 Posts

Posted - 15/06/2008 :  12:31:09  Show Profile Send uw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rapax
To je víceméně blbost. Normálně založíš účet s tím, že tam dáš předplacenou kartu nebo informace z kreditky (nic platit nebudeš, ja mám Visu Electron, kterou ani neberou a fungovalo to) a pak máš 30 dní zdarma, potom musíš platit.


Takže se mi hned po vytvoření účtu začne normálně odpočítávat čas stejně jako třeba u WoW?
Go to Top of Page

Rapax
Starting Member

78 Posts

Posted - 15/06/2008 :  13:28:05  Show Profile Send Rapax a Private Message  Reply with Quote
Ano.
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 08/07/2011 :  22:54:34  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
netusite jak je to tedka s tim f2p modem a starsima acc ? ve faq pisou ze acc bez problemu pojede tedka na free ale ac se bez problemu dostanu acc managmentu na webu tak do hry ne(pise hlasku o spatnym hesle nebo useru) které mam ale dobre... nevíte zda je v tom nejakej dalsi hacek ? diky


Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 09/07/2011 :  00:19:04  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
me se stary acc aktivoval bez problemu, pokud mas vice postav tak si na muzes unlocknout 3.
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 12/07/2011 :  20:33:20  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
muzu jen 2
jinak bylo to tim ze nove vygenerovane heslo ktere mi poslal server nefungovalo do hry a jen do webu ale nove co sem si vytvoril sam uz jo... divny


Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,21 seconds. on eygor Snitz Forums 2000