Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 CZ/SK guilda URNA - server Chimaera
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 05/08/2008 :  01:20:30  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
Protože se objevili 2-4 lidi, co momentálně zkoušej hrát SWG a obrátili se na mě, tak jsem jim poradil a říkal jsem, že buďto můžou hrát na Eclipse s pár čechama (nevim kolik je tam teď aktivních lidí), nebo na Chimaeře, která má stále dobrou populaci.

Nevim nakonec jak se všichni rozhodli, každopádně jsem s dvěma čechama co hrajou trial založil s altem guildu URNA (útvar rychlého nasazení - aby to bylo něco co čech pozná, co se vejde do pěti písmen a co neni kravina) a doufám, že se jim hra bude líbit a zůstanou u ní. Kdokoliv česky/slovensky mluvící se do této guildy může k nám přidat, ať už jen zkouší trial nebo si založí na Chimaeře alta nebo si transferne main.

Hrát každej může jak ho to baví, já všem rád pomůžu, poradim a doufám, že z trialu přejdou na plnou a třeba v guildě za chvíli bude 5-10 aktivních hráčů. Najde se pěkný místo na město nebo někde nějaký přeberem (né exploitem) a je to. Až pak se bude řešit jestli budem Imperiálové nebo Rebelové, jestli se bude dávat PvP (který je 50% proč SWG hraju) atd. Jde jenom o zábavu a kdo chce, tak k nám zavítejte. Teď je docela dobrej čas si založit novej char a prožít si to, ve hře je víc contentu.

URNU na Chimaeře najdete minimálně dokud já budu SWG hrát, i kdybych tam byl jako jedinej čech. S mainem zatim zůstávám v anglický guildě Desert Sun, která je jedna z top guild jak v pvp, tak v pve. Doufám že i z URNY uděláme podobně kvalitní guildu a že si pár lidí SWG zase pořádně užije. Někdo od nás se vrhne i na crafting, kterej se teď vrací do módy když jsou crafted věci lepší a lepší a blíží se Droid Commander.

Chimaera je skvělej server. Vim že spousta SWG serverů je mrtvá, ale na Chimaeře je dost lidí jak na PvP, tak na PvE. I teď v jednu v noci sem si napsal do Heroic kanálu LFG na Heroic instance a dostal sem invite do nějaký grupy. A v Rebel kanále se lidi baví o tom, kolik je v Restussu imperiálů a kde.

Chápu, že někdo nikdy nebude chtít opustit svůj domovskej server, já sám bych to třeba neudělal, pokud ale někdo uvažujete, že Chimaeru vyzkoušíte, teď je ten vhodnej čas.

Jak je na tom SWG? Pořád žije

Nemusíte nikdo psát, pokud nenávidíte SWG. Je to jiná hra než bylo pre-CU a CU, neříkám že ne. Je to ale i jiná hra než bylo NGE. Na přelomu 2006/2007 se z ní stala opět slušná hra a od přelomu 2007/2008 to považuju za jednu z nejlepších MMO. Né počtem hráčů, ale kvalitama. Ty kvality tu sou a jsou to trochu jiný kvality než má WoW, AoC, EQ2 atd.

Chápu taky, pokud někdo už nechce sáhnout na nic od SOE. Taky nenávidim některý hry co mě nasraly a nenávidim některý lidi od SOE :P Pořád tu ale neni hra, co by pro mě a další hráče SWG nahradila. Bioware něco kutí, zatim ale neni jasný jaký to bude, jestli to polo-sandboxovýmu SWG bude konkurence (domečky, města, vesmír, craft, planety...) Myslim si, že SOE ví, jestli Bioware potopí SWG nebo ne. A momentálně SOE nevypadá, že by to s SWG vzdávalo ale právě naopak. Asi dva roky si každej den čtu SWG fóra, s vývojářema si posílám PMka (když mi odpoví ) a tvrdim, že na SWG pracuje nejvíc lidí od NGE a za poslední rok toho přidali absolutně nejvíc. Období 2005-2006 oproti tomu bylo totálně o ničem. A předtím to byla jiná hra, kterou dělali a z části hráli jiní lidé.

Teďka nás čeká Hoth, Droid Commander, virtuální karetní hra a snad další věci. Pokud to SOE myslí vážně mělo by pohnout s enginem, což mimochodem kvuli Hothu právě teď možná dělaj. Přinejmenšim programujou AT-AT a Snowspeedery aby pořádně fungovaly a možná pudou i ovládat (polemizovalo se o skloubení vesmírnýho engine s pozemnim). Netrpělivě čekám na reportáže ze SOE Fan Faire, který má bejt letošní rok zase o něco větší, předvedou tam tu karetní hru, ukážou něco o Hothu, řeknou jaký maj plány pro další rok (chceme datadisk!) a budou jako každej rok odpovídat na dotazy šílenejch hráčů co na ně budou pořvávat v kostýmech stormtrooperů.

Takže dokud tu nebude lepší hra (EVE, EQ2, WoW, Vanguard, AoC nepovažuju za lepší), mě najdete v SWG a můžete se přidat do cz/sk guildy URNA na Chimaeře. Třeba se pak přesunem do KOTORO když to bude stát za to!

Příští měsíc nebudu tolik aktivní, nebude tolik času, většinu dní v tejdnu tam ale na pár hodin budu. O invite si můžete psát tady nebo ve hře na chary Audool, Sugest nebo Dargnon.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera

Edited by - Dargnon on 05/08/2008 01:31:18

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 05/08/2008 :  07:18:21  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
no klidne k vam svyho alta z chimaery hodim :) bohuzel o transferu nemuze byt ani rec, to jedine, kdyby se presunula cela nase gilda

jinak asi vim, kdo jsou ti 2 cesi, protoze sem ti tam 2 sam poslal, kdyz uz ses na serveru s dobrou populaci

ted tu do ptku nebudu, ale o vikendu se muzem dohodnout

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 05/08/2008 :  10:30:44  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Jsem jeden z tech noobu v SWG, testuji hru par dni a musim rict ze na me zapusobila, ma vybornou atmosferu a zda se ze je tu dost contentu,

V tuhle chvili jsem druhy clen URNY a doufam ze se jeste par lidi prida, URNA nema v tuhle chvili prilis velike ambice, protoze ceska populace na Chimaere je zda se dost mala, ale kdo vi treba se to zlepsi :)

Pokud na Chimaere jste, budete, nebo aspon planujete skusit trial tak se ozvete ingame ( Sugest Macikojc ) pripadne na ICQ : 109097733, Skype :Geckon1.
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 05/08/2008 :  21:36:05  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
hm hm...zeby som transferol vsetky styri postavy? ((:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 05/08/2008 :  21:41:28  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
http://forums.station.sony.com/swg/posts/list.m?topic_id=718478

Oznámili že v Battle at Echo Base bude vehicular combat - to znamená, budem ovládat vozidla co budou hezky střílet... že by AT-AT a snowspeedery?

A ta instance je prej obrovská, velký bitevní pole a složitá podzemní základna.

Na Fan Faire bude dvouhodinová diskuse o SWGčku a jeho vývoji.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 05/08/2008 :  21:44:23  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Já mám na Chimaeře taky jednu 90tku,se potom ozvu.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 06/08/2008 :  08:18:27  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

hm hm...zeby som transferol vsetky styri postavy? ((:


stačí ti ktomu 200 babek a věřit že se ti toho ztratí co nejmíň btw robíku ty jseš v swg stále aktivní a nebo už jenom běháš z medvědem kolem Bree ?

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 06/08/2008 :  09:02:45  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

quote:
Originally posted by robiwan

hm hm...zeby som transferol vsetky styri postavy? ((:


stačí ti ktomu 200 babek a věřit že se ti toho ztratí co nejmíň btw robíku ty jseš v swg stále aktivní a nebo už jenom běháš z medvědem kolem Bree ?

ak sa za aktivitu pocita to, ze sa raz za dva tyzdne prihlasim, aby som stiahol patche, relistoval vendorov a vybral si nejaky ten reward, co sa aktualne dava, tak som aktivny (:

nejak ma momentalne SWG nedokaze zaujat prave kvoli tomu hardcore kolekciovemu grindu a kvoli prilis malo ludom na Eclipse...200 bubakov nie je zas tak vela, prave naopak, je to cim dalej tym menej :D

inak vraj sa uz veci pri transfere uz nestracaju (:

a nahodou uz nebeham okolo Bree ale okolo Ost Guruthu...po 14 mesiacoch celkom uspech, ne (:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 06/08/2008 :  09:51:32  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Kolik, ze stoji transfer jake jsou jehomoznosti? Ze bych si transfernul Kellinu.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 06/08/2008 :  10:11:16  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Miky

Kolik, ze stoji transfer jake jsou jehomoznosti? Ze bych si transfernul Kellinu.

FAQ o transferoch su tu http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=28343

fakticky mozes dat transfernut 1. iba holu postavu, alebo 2. postavu s obsahom inventara, baglov a datapadu (vratane vozidiel, lodi, spakovanych domov a vendorov) s vynimkou factory crates, crafterskych schem a natazenych surovin (akychkolvek)

cennik bez DPH 17,5%:

For moving characters on the same account from one Galaxy to a different Galaxy:
Each Character (without items) $30.00
Each Character (with items) $50.00

For moving characters from one of your accounts to one of your other accounts but not changing to a different Galaxy:
Each Character (without items) $30.00
Each Character (with items) $50.00

For moving characters from one of your accounts to one of your other accounts and changing to a different Galaxy:
Each Character (without items) $60.00
Each Character (with items) $100.00

In addition to the fees described above, if you are a resident of a European Union country or territory, you will also be charged VAT (Value Added Tax) equal to 17.5% of the applicable fee.

EDIT: ked transfernes Kellinu, tak v Bohemii uz nebude mat asi nikto hrajuci miliciu ((:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)


Edited by - robiwan on 06/08/2008 10:17:33
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 06/08/2008 :  16:17:11  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Diky moc za info. Mylis se, ja nejsem hrajici postava, ktera ma milici v Bohemii, jsem neaktivni postava s milici v Bohemii.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 06/08/2008 :  19:35:55  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
Tak neváhejte a poďte k nám, invitnout vás můžou Audool, Sugest a Fragmnet/Fragmet (?).

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 08/08/2008 :  18:27:14  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
kolik ze tam hraje lidi?

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 08/08/2008 :  18:42:09  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

kolik ze tam hraje lidi?



V guildě jsme tři, o invite si nikdo nepíše :(

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 08/08/2008 :  21:22:37  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
ja se ozvu o invite :) uz sem zpet doma

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 08/08/2008 :  22:31:11  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Mno Chimaera ma oproti Eclipse naprosto famózní populaci,ale je to tam kua samej rebel

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 08/08/2008 :  22:33:08  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

Mno Chimaera ma oproti Eclipse naprosto famózní populaci,ale je to tam kua samej rebel

Rebel?!?! Nejak si to pomaaalu zacinam rozmyslet.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 09/08/2008 :  14:39:39  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
A my jsme taky rebelové Vezmem ale i impíky. Je to tu celkem vyrovnaný, třeba včera Restuss byl tak 30 na 25.

A už je nás v URNĚ 6 :)

Pokud má někdo problémy s placenim, za 230 kč na účet vám pošlu na mail kód na 30 dní.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera

Edited by - Dargnon on 09/08/2008 22:27:38
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 09/08/2008 :  23:39:21  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
V tom pripadku prichazi na radu character transfer.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 11/08/2008 :  02:52:24  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
Seznam hráčů:

Leader: Audool - trader (structures)

Casia' - medic
Sugest - commnado
Wyndia - jedi
Dosec - jedi
Fragmnet - trader (munitions)
Valaigon - jedi


SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 11/08/2008 :  02:56:38  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
URNA - groupfoto

http://img395.imageshack.us/img395/2566/urnaqu8.jpg

EDIT: uplatnil som svoje moderatorske pravomoci a ten megaobrazok som trochu umravnil (:

inak pekne (:

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG

Edited by - robiwan on 11/08/2008 10:47:55
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 11/08/2008 :  07:47:23  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Hmm,kdy se to fotilo a co jsem zase kde dělal ?

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 11/08/2008 :  09:01:33  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

Hmm,kdy se to fotilo a co jsem zase kde dělal ?

Vzdycky chodis na ventrilo, kdyz se temer nic nedeje.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 11/08/2008 :  10:23:33  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

Hmm,kdy se to fotilo a co jsem zase kde dělal ?



Fotilo se to v nedeli, coz byl budec SWG den .. od rana se nam povedlo zdvojnasobit pocet clenu guildy Podarilo se nam postavit River Camp a a ja jsem si s Dromem lehce 15 hodin v kuse poexpil proste super nedele v galaxii :)

jo a MIMOCHODEM ... Dargnon chytil taaakovouhle rybu ( smrdela, ale presto ji zrejme snedl )

Sugest Macikojc - lvl 40 commando
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 11/08/2008 :  10:29:04  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
No s tím campem je to blbý,sklady mám generic domečky,ale hlavní sídlo mám medium tatoo a ten na Talus myslím neplácnu

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 11/08/2008 :  10:50:37  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
ok, tak som sa rozhodol, ze transfernem tento alebo buduci tyzden na Chimaeru (mozno aktivujem aj to tretie neaktivne konto a presuniem aj tych)

blbe je, ze budem musiet premenovat Roba a Feyda

a este blbsie je, ze ten transfer bude logisticky velmi narocny...vsetky baraky, suroviny, tovarne...je mi z toho normalne zle

inak neuvazovali ste o presunuti mesta na planetu, kde sa daju postavit Tatooine domy? lebo mam fakticky len take, a napr. akvarko sa mi vobec nechce rozoberat a stavat v generickom (:

http://picasaweb.google.com/robiw4n/StarWarsGalaxies/photo#5043657648972491458

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)


Edited by - robiwan on 11/08/2008 10:53:21
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 11/08/2008 :  11:01:14  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan akvarko sa mi vobec nechce rozoberat a stavat v generickom (:

http://picasaweb.google.com/robiw4n/StarWarsGalaxies/photo#5043657648972491458




lol, tak to docela chapu :)

Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 11/08/2008 :  11:24:30  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Paráda Robíku,ale ty suroviny co píšeš,budeš muset prodat na Eclipse,protože ty transfer nevezme a vzhledem k tomu že obchod na Eclipse je na bodě mrazu,tak to hned tak nebude,musíš tam zanechat jednoho špióna,kterej se potom z kapitálem ze surovin přesune později
ad ty domečky,já taky nebudu ten tatoo předělávat,mám tam 298 itemů a do toho bych se neodhodlal,takže já mám zatím sídliště na Loku.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 11/08/2008 :  11:25:36  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
prave si prechadzam baraky a skrine...mam tam kopec blbosti, ktore mozem zmazat ((:

kto chce nejake suroviny na grind, tak nech sa ozve, mozem mu ich na Eclipse nastrkat do vendora (:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 11/08/2008 :  11:35:51  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Tak to vyresme dvemi zakladnami, dohodnete se na lokaci te druhe a dejte nam pak souradnice :)
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 11/08/2008 :  16:24:28  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
Víte co, uděláme ty města opravdu dvě až to pude. Jedno na Talusu, to bych udělal jako takový reprezentativní, udržovaný s malejma domama a pak sídliště na Loku nebo Tatooine. Anebo jen jedno, to se uvidí :) Ale aby jsme se do něj vešli.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera

Edited by - Dargnon on 11/08/2008 17:47:07
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 11/08/2008 :  20:29:57  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
no, tak uz som skoro pobaleny

suroviny som daroval Stormwatcherovi aj s krabicami (:

v nasledujucich dnoch transfernem...mozno uz zajtra cast

za Eclipse mi bude smutno

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 11/08/2008 :  21:04:49  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Nebreč,je to jenom poloprázdnej server,tellovat na Eclipse můžeš i z Chimaery
edit : pokud máš problémy z místem tak to transferuje i vše co máš v bance,já banku vypustil úplně z hlavy a ověřoval si to až po transferu

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion

Edited by - Yurekk on 11/08/2008 21:07:41
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 11/08/2008 :  21:21:31  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Ja tohoto poznatku bleskurychle vyuzil.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 11/08/2008 :  21:47:14  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
banky nepotrebujem, zas tolko vela veci nemam (:

a okrem toho vela blbosti som dal do vendora u postavy, ktoru nebudem musiet premenovat, takze by to malo byt ok

prve dve postavy sa uz transferuju...zaujali ma len dve veci:

1. formular trval na tom, ze si mam vybrat nejaky US stat, tak som si vybral Hawaii ((:

2. bola tam takato hlaska: Even though you are moving with items, this process will still delete any factory crates, credits, resources, certain datapad items (factory schematics, spaceships, and packed up houses), and structures associated with your character. Are you SURE you want to proceed?

tak uvidim ((:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)


Edited by - robiwan on 11/08/2008 21:47:31
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 11/08/2008 :  22:04:43  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
hm, tak transfer mi nepresiel

ked ste premenovavali postavy pri transfere, tak ste tam doplnali s novym prvym menom aj priezvisko, alebo ste do tej kolonky s novym menom davali len nove prve meno?

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 12/08/2008 :  02:06:35  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
V sobotu ve tři hodiny ráno bude live stream na adrese http://videonewswire.com//event.asp?id=50659 z Fan Faire. Lord Smedleyxis bude mít druhej výrořní projev komunitě, budou se ukazovat připravovaný hry, novinky atd. Doufám že ukážou i Hoth.

Co lepšího dělat ve tři ráno než koukat na tohle že :D


Edit - Na Corellia se uvolnil city slot! Sever mapy nelaguje, aspoň ne teď ráno, zkusíme to večer a pokud najdem oblast kde nebudou lagy, mužem oficiálně založit River Camp :D Řeky tu jsou pěkný.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera

Edited by - Dargnon on 12/08/2008 05:45:15
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 12/08/2008 :  05:56:36  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
no tak 4x mi transfer zlyhal z Eclipse na Chimaeru

prvy dovod: REASON: Invalid Character Name (wtf? to meno bolo a je volne...neobsahuje nepovolene znaky a pri normalnej tvorbe postavy sa da pouzit...)

druhy az stvrty dovod: REASON: Service Violation (please review) or Generic Fail (may work later)

je skvele, ako im tie sluzby funguju, hlavne ked za kazdy pokus si zablokovali na mojej karte poplatok, ktory si sice nakoniec nestiahnu, ale dva tyzdne mi bude blokovat uverovy ramec, ktory nie je nekonecny...

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 12/08/2008 :  06:44:48  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

no tak 4x mi transfer zlyhal z Eclipse na Chimaeru
...



To je mi líto, zkus jim napsat ať ti vysvětlí proč to nejde. A ty peníze by ti snad mohli odblokovat neni to zrovna malá částka, tohle by mě vytočilo.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 12/08/2008 :  06:52:01  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Když jsem zadal stát Czech Republic tak už to na US státu netrvalo a vyplňovat jsem ho nemusel,no a ty jména nevím,jedno jsem dal jenom křestní a druhá postava křestní i příjmení a žádnej problém jsem neměl,tak to mě taky mrzí že s tím máš takový problémy

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 12/08/2008 :  07:00:25  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
no odpisal som im po kazdom zlyhani (v tom oznamovacom maile pisali, ze mam odpovedat, ak chcem vediet podrobnosti)...a kazdy mail bol o nieco viac nasratejsi

napisal som z tej postavy aj in-game ticket

tie blokacie sa bohuzial nedaju zrusit, nie je to v moci SOE...uz som to niekolkokrat riesil s inymi e-shopmi, aj s mojou bankou a proste treba pockat jeden dva tyzdne a ona ta blokacia zmizne sama, ked nebude potvrdena

vyskusam to este raz po dnesnom restarte a uvidim

to Yurekk: no to vies, Slovakia je 51. stat USA :DD, ale v tom podla mna problem nie je, kedze to je len billing info a zvysok bol spravny...Czech Rep. zadat nemozem, pretoze potom by mi asi nepresla platba (:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 12/08/2008 :  07:23:38  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Aha no já už dlouho hvězdy na US vlajce nepočítal,takže tento další přírůstek jsem nějak nepostřehl,no v každým případě platby všech mmo v dolarech vám závidím

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 12/08/2008 :  10:01:46  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
no ma to aspon jedno pozitivum...pojdem si konecne do banky vybavit zvysenie uveroveho ramca :D

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 12/08/2008 :  14:38:05  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Me to fungovalo korektne i kdyz nektere popisky jsou dosti matouci. Protoze na Chimaera uz nejaka Kellina je, dostal jsem vyzvu k prejmenovani, coz jsem provedl tak, ze do urceneho pole jsem vyplnil "Jmeno Prijmeni" a vzalo to.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 12/08/2008 :  15:06:38  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
no tak to si mal stastie...tiez som vyplnil Meno Priezvisko, a 4x to proste zlyhalo radovo v minutach po zadani objednavky

dokonca 2x mi transfer service automaticky vytvorila na Chimaere postavu so zvolenym menom, ale ta sa objavila az po doruceni mailu, ze transfer sa nepodaril...bola cista, uplne hola a bolo to lvl1 (!) commando pred starportom v Mos Eisley...

vyzeralo to, akokeby proste vytvorili novu postavu a dalej nic...samozrejme som ju po dvoch hodinach vzdy zmazal (: teraz dufam, ze ta rezervacia mojho noveho mena nebude trvat dva mesiace ale len niekolko hodin a bude sa dat po restarte pouzit znovu (:

povodna postava so vsetkym je stale na Eclipse uplne nedotknuta tam, kde som ju zaparkoval (:

Amici stale spia, takze na moje maily a ticket este neodpovedali (: som fakt zvedavy, pretoze podla fora malo vela ludi uz taky isty problem, takze o nom vedia a pravdepodobne to riesia manualnym transferom

EDIT: po tomto budem asi expertom na trasnfery v SWG

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)


Edited by - robiwan on 12/08/2008 15:07:05
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 12/08/2008 :  15:34:05  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Kolik si člověk užije srandy za 50 babek na char,to je asi nějakej novej placenej content

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 12/08/2008 :  15:38:09  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

Kolik si člověk užije srandy za 50 babek na char,to je asi nějakej novej placenej content

Character Transfer Expasion 50$ incl. 17,5% VAT.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 12/08/2008 :  17:36:33  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
jj...uzivam si novu mini hru...pokus cislo 5 is pending (:

EDIT: SWG Character Move: There was a problem with your order ...

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)


Edited by - robiwan on 12/08/2008 17:44:20
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 12/08/2008 :  18:50:44  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Hmm tak to už je nějaký divný,co ty tam vyvádíš ?

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 12/08/2008 :  19:31:52  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
ja sa len pokusam o transfer, zabugovanu sluzbu ponuka SOE a robi mi to SOE

mam za sebou siesty pokus a ani ten sa nepodaril, moja postava stale parkuje na Eclipse a na Chimaere sa zasa objavilo hole lvl1 comando spolu s mailom o probleme!

pouzil som neexistujuce meno na Chimaere (a mozne mena, ktore by sa mi pacili, sa fakt rychlo minaju), v bagli, inventari a spakovanych domoch som nemal ziadne suroviny, factory krabice ani schemy, cudzie biolinkovane veci a prototype gifty som dal prec, a postava nema vendorov, lebo nieje trader

takze predpokladam, ze by s tym nemali mat vobec ziadny problem, ale evidentne maju

v USA je pomaly obed vo vsetkych casovych pasmach, maju odo mna uz 5 mailov, jeden ingame ticket a este som poslal PM aj slecne Valare na forum...doteraz ziadna odozva, asi je im fuk, ze chcem premiestnit sest psotav po 50 usbubakov a ze nie som ochotny platit za hru na fakticky mrtvom serveri...minimalne by sa mohli ozvat ze o probleme vedia

jedina vec, co som este neskusal, je post na oficialne forum, len do toho sa mi velmi nechce, pretoze co som si precital o tomto probleme, tak na to cervene mena obvykle nereagovali alebo odkazali na ignorantsku CSR alebo iba napisali, ze je to znamy bug, a ze sa pracuje na jeho odstraneni...

spravanie SOE je prinajnemsom co sa tyka customer service velmi divne...a zacina ma nasierat coraz viacej...dalej uz pumpovat svoju kreditku na marne pokusy o transfer nemienim...

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)


Edited by - robiwan on 12/08/2008 19:32:11
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 13/08/2008 :  00:59:44  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
Vykašli se na to teď a počkej si, co ti odpoví. Něco napsat musej.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,24 seconds. on eygor Snitz Forums 2000