Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Mortal online
 Mortal Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 12

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 05/02/2010 :  09:25:25  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Mě sračky děsně přitahujou! musím to vyzkoušet!



Rekl bych ze ted je vhodna chvile koupit Lifetime sub. :D

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/02/2010 :  09:27:27  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
to snad neni pravda, vzdyt je to porad dokola, je to BETA! do launche to jako vzdy vsechno opravi, delate jako by jste nikdy betu nevideli, neuveritelne

lastfm
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 05/02/2010 :  09:35:20  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

to snad neni pravda, vzdyt je to porad dokola, je to BETA! do launche to jako vzdy vsechno opravi, delate jako by jste nikdy betu nevideli, neuveritelne



Tahle hláška se rozmohla hlavně v STO tam sem viděl na foru nebo chatu ve hře jak tohle lidi říkají snad 50x za hodinu.

Je to beetáááá počkejte oni mávnou kouzelným proutkem a za 14 dní bude vše OK.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 05/02/2010 09:39:59
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 05/02/2010 :  10:09:47  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
<sarkasmus>Já myslím, že účel vývoje MMORPG je vydat co největší *ukčars* , aby naštvali co nejvíce lidí v alfě, betě, openbetě a placené betě. To autory, co tomu věnují 5 let života, určitě nejvíce ukojí a tomuto cíli podřídí naprosto vše. </sarkasmus>

Trochu tolerance, prosím.

Pokud Vás to úplně strašně irituje, tak si stáhněte nějakej free "my first mmorpg kit" a můžete to celému světu nandat. Hodně štěstí :)

V jedné nejmenované mmmo sem v ostré verzi zatím nenašel jediný bug, který jsem reportnul během open bety. Doufám, že to samé se povede i v MO.

Go to Top of Page

hvezdosvit
Starting Member

hvezdosvit

45 Posts

Posted - 05/02/2010 :  10:39:10  Show Profile Send hvezdosvit a Private Message  Reply with Quote
Pripojit se je treba zkouset vickrat, u me to tak do deseti pokusu zatim vzdycky dopadlo.

Stahl jsem patch i detaily a posteloval NowEngine.ini (nebo tak nejak). V zalidnenych oblastech bohuzel stale velke lagy (utekl jsem z mesta a nekde cestou najednou dostavam zasahy odnikud a od nikoho), ale dobehl po pul hodine do jakesi vesnicky, par domu, par lidi a tam uz to docela slo, nerikam, ze hratelne, ale boj byl vicemene... proveditelny. Dokonce i prvni moby jsem potkal a vykuchal, jakesi listicky to byly.

Kazdopadne, tahle beta bude trvat dlouho, pockam si s hodnocenim na nejakou pozdejsi fazi.

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/02/2010 :  13:34:06  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
krecku problem je v tom ze po bete casto pomerne rychle nasleduje launch, pokud je to opravdu tomto stavu a planuji to spustit v blizke dobe pak nezbyva nez byt skepticky.

lastfm
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 05/02/2010 :  13:49:17  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
No, zažil jsem i betu, co trvala rok. Za tu dobu opravili dost bugů, zrychlili a zestabilnili klienta..

Uvidíme. Doufal jsem, že MO bude takový Oblivion online :)
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 05/02/2010 :  18:53:49  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

No, zažil jsem i betu, co trvala rok. Za tu dobu opravili dost bugů, zrychlili a zestabilnili klienta..

Uvidíme. Doufal jsem, že MO bude takový Oblivion online :)


No jo ale lidi už mají doma zaslaný krabice s hrou,těm bych raději neříkal že beta může trvat ještě rok

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

hvezdosvit
Starting Member

hvezdosvit

45 Posts

Posted - 08/02/2010 :  09:11:22  Show Profile Send hvezdosvit a Private Message  Reply with Quote
Nekde jsem myslim cet, ze klient z te krabice uz stejne nefunguje a je treba stahnout novy...
Ale krabice je to pekna ;)
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 08/02/2010 :  09:55:26  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hvezdosvit

Nekde jsem myslim cet, ze klient z te krabice uz stejne nefunguje a je treba stahnout novy...
Ale krabice je to pekna ;)



To je něakej sociální pokus co lidi vydržej?
Nebo je to marketingovej pokus, jak nedělat MMO ?


https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 08/02/2010 :  10:33:41  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
MO me vcelku laka. Moc sem teda nevidel, ale z tech traileru to vypadalo vcelku pekne. Libilo se mi hlavne prostredi a to ze to bylo vic goticky nez DF. Combat co sem videl se mi moc nelibil, ale tezko neco hodnotit z videa. Co sem slysel od hracu co hrali betu tak ze je tam jeste fakt tuna veci co je potreba odladit a ze je to moc nebralo.

Osobne ale doufam ze MO bude propadak :). Protoze ja planuju zustat v DF kterej uz je konecne bez zasadnejsich bugu a vcelku odladenej. Placat se zas nekde odznova, prozivat nervy s balancem a bugama se mi proste nechce. Takze doufam ze MO bude sracka a lidi zustanou pripadne se vrati do DF :D.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 08/02/2010 :  16:52:04  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
takto by to melo vypadat http://www.youtube.com/watch?v=t3Uzec2fckU
Bez těch pruseru :)
to už by se dalo.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 08/02/2010 :  20:53:24  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

takto by to melo vypadat http://www.youtube.com/watch?v=t3Uzec2fckU
Bez těch pruseru :)
to už by se dalo.


To jsem nepochopil. Takhle právě MO již vypadá. Mob mlátí na druhou stranu než stojí hráč. I když je v dohledu cca 5 mobů tak to škube.
Apropo jede to někomu. Jsem chtěl testnout novej patch a nemohu se připojit. Klienta jsem stahovat před týdnem a mám verzi 121719.
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 09/02/2010 :  09:04:10  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by Zarel

takto by to melo vypadat http://www.youtube.com/watch?v=t3Uzec2fckU
Bez těch pruseru :)
to už by se dalo.


To jsem nepochopil. Takhle právě MO již vypadá. Mob mlátí na druhou stranu než stojí hráč. I když je v dohledu cca 5 mobů tak to škube.
Apropo jede to někomu. Jsem chtěl testnout novej patch a nemohu se připojit. Klienta jsem stahovat před týdnem a mám verzi 121719.


Už druhej den to nejsem schopen rozchodit.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 09/02/2010 :  10:00:45  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk


Už druhej den to nejsem schopen rozchodit.



tobe se nedari rozchodit neco do stavu kdy to nefunguje ? :) to mas blby :)

lastfm
Go to Top of Page

Sheepa
Starting Member

38 Posts

Posted - 09/02/2010 :  11:19:10  Show Profile  Visit Sheepa's Homepage Send Sheepa a Private Message  Reply with Quote
Jednu výhodu ten Mortal má... S partou z práce asi 6 lidí jsme se na něj děsně těšili a když začala open beta, tak jsme celý radostní se NALAGOVALI do hry. :-D Když opomeneme ty lagy, který jsou opravdu krutý, tak hra si zaslouží tak minimálně ještě tři čtvrtě roku tvrdého vývoje. :-)) Z toho důvodu jsme se nasrali a všichni jsme si koupili Darkfall. :-D Takže k oné výhodě: Díky znechucení z mortalu dělá tato hra promo Darkfallu, který je na tom podstatně lépe.

Darkfall - Sheepa Stark

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 09/02/2010 :  12:09:04  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Yurekk


Už druhej den to nejsem schopen rozchodit.



tobe se nedari rozchodit neco do stavu kdy to nefunguje ? :) to mas blby :)


nepročítal jsem fóra,jestli to vůbec má fungovat,ono kliknutí na launcher kterej mě vyhodí chybovou hlášku a nazývat to snahou o rozchození bylo pravda trochu nadsazený.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion

Edited by - Yurekk on 09/02/2010 12:10:08
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 09/02/2010 :  12:48:37  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sheepa

Jednu výhodu ten Mortal má... S partou z práce asi 6 lidí jsme se na něj děsně těšili a když začala open beta, tak jsme celý radostní se NALAGOVALI do hry. :-D Když opomeneme ty lagy, který jsou opravdu krutý, tak hra si zaslouží tak minimálně ještě tři čtvrtě roku tvrdého vývoje. :-)) Z toho důvodu jsme se nasrali a všichni jsme si koupili Darkfall. :-D Takže k oné výhodě: Díky znechucení z mortalu dělá tato hra promo Darkfallu, který je na tom podstatně lépe.



Vtipné :)

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Elwanelyn
Starting Member

36 Posts

Posted - 09/02/2010 :  12:59:48  Show Profile Send Elwanelyn a Private Message  Reply with Quote
Yurek: zde najdeš řešení

http://www.mortalonline.com/forums/33241-big-broken-launcher-thread.html
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/02/2010 :  13:21:51  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sheepa

Jednu výhodu ten Mortal má... S partou z práce asi 6 lidí jsme se na něj děsně těšili a když začala open beta, tak jsme celý radostní se NALAGOVALI do hry. :-D Když opomeneme ty lagy, který jsou opravdu krutý, tak hra si zaslouží tak minimálně ještě tři čtvrtě roku tvrdého vývoje. :-)) Z toho důvodu jsme se nasrali a všichni jsme si koupili Darkfall. :-D Takže k oné výhodě: Díky znechucení z mortalu dělá tato hra promo Darkfallu, který je na tom podstatně lépe.



Přesně z toho důvodu jsem se o tu hru ani moc nezajímal, cíluje prakticky stejný zákazníky a navíc je to stejně amatérskej projekt. Darkfall už za ten rok dali do celkem utěšenýho stavu a znova nic takovýho podstupovat nehodlám.

To si myslím řekne dost lidí a vypadá to na vlnu návratu do Darkfallu, zrovna nedávno jsem koukal, že se vrátila celá guilda, co odešla z Darkfallu a půl roku čekala na Mortal.
Go to Top of Page

Elwanelyn
Starting Member

36 Posts

Posted - 09/02/2010 :  13:56:22  Show Profile Send Elwanelyn a Private Message  Reply with Quote
No pokud viděli, že Star Vault není schopný zprovoznit ani pořádně patcher tak se jim nedivim, ze se vrátili .

....ach jo další FAIL.

Edited by - Elwanelyn on 09/02/2010 13:57:56
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 09/02/2010 :  15:42:18  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elwanelyn

Yurek: zde najdeš řešení

http://www.mortalonline.com/forums/33241-big-broken-launcher-thread.html


zkusím,dík

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 09/02/2010 :  16:14:06  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Z MO fóra:
quote:
Hahah, that's funny thatguy. Because last time I had half an hours worth of all my timber stolen from me, it was while I was literally whaking the thief in the head with my axe. Yes, while I was attacking him, he casually stole items from my inventory, then ran away.

I even chased him for awhile. That got me nowhere. He even stopped to steal from other gatherers while he ran from me.

So, does SV really plan on releasing MO with a system that allows you to steal while being hit with an axe, AND allows you to dash away?


Jaký je Váš názor na okrádání ostatních hráčů? Vyhovuje Vám, jak je systém nastaven?
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 09/02/2010 :  17:57:14  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Z MO fóra:
[quote]Hahah, that's funny thatguy. Because last time I had half an hours worth of all my timber stolen from me, it was while I was literally whaking the thief in the head with my axe. Yes, while I was attacking him, he casually stole items from my inventory, then ran away.

I even chased him for awhile. That got me nowhere. He even stopped to steal from other gatherers while he ran from me.

So, does SV really plan on releasing MO with a system that allows you to steal while being hit with an axe, AND allows you to dash away?


Prdel :-). Asi si hodil 1D20 a hodil 20, takže se mu povedlo ho okrást. Nebo měl brutálně vyskillovaný okrádací skill

Boiians leader
http://www.boiians.cz

Edited by - Stirius on 09/02/2010 17:58:12
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/02/2010 :  08:51:46  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
takze nekdo pribeh coz ty podle toho co pisete uvidis za cca 3 minuty, dalsi 3 minuty trva nez ho prastis, to je dost casu na okradeni.

lastfm
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 10/02/2010 :  09:42:04  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
To je pomalu dost času i na osouložení :)
Go to Top of Page

Wawar
Starting Member

25 Posts

Posted - 10/02/2010 :  11:01:32  Show Profile  Visit Wawar's Homepage  Send Wawar an ICQ Message Send Wawar a Private Message  Reply with Quote
Já to hraji nějaký týden a když jdeš dál od města je to hratelné :) Pokud se ale dostanu do města nebo do lokace kde je více hráčů jsou tam velké lagy :( 30s až 2minuty)


=BiA= Steel panthers
Go to Top of Page

Sheepa
Starting Member

38 Posts

Posted - 10/02/2010 :  12:35:58  Show Profile  Visit Sheepa's Homepage Send Sheepa a Private Message  Reply with Quote
V současné době je to hra pro lidi, kteří se fakt děsně nudí a nebo mají pevné nervy... :-D

Darkfall - Sheepa Stark

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 11/02/2010 :  10:57:36  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
No já myslím, že je pomalu čas připomenout si již klasickou recenzi Anarchy Online
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 15/02/2010 :  11:31:13  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

No já myslím, že je pomalu čas připomenout si již klasickou recenzi Anarchy Online



Ty vole, na co si ti dnešní hráči stěžují? Vždyť teď v betách už vlastně funguje úplně všechno!

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/02/2010 :  22:34:21  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Z mmorpg.com

Known issues after the latest patch:
.
.
.
"Invisible gazelles still attacking randomly."

lol, jako hra to bude asi tezkej fail, ale cist si o tom je nekdy prdel

MMOs failed.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 27/02/2010 :  22:10:24  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Tak po měsicí opět napatchováno, cca 3gb, a zjištěno, že je to stále nehratelné....zapinám odpočet do konce měsíce března. Pak to znova testnu.
*Ve městě hra do 5 min spadne. A pokud nespadne klient, tak server.
Lagy už jsou skoro v pohodě. Pokud tedy to, že postava máchne mečem tak každé sudé zmáčknutí myši, je mojim skilem a ne lagem.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 15/03/2010 :  14:28:22  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jezis ty blazni to chtej fakt v breznu spustit. Tak to se nemuzu dockat.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 15/03/2010 :  15:23:48  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Tohle smrdí tak neskutečným failem, že to asi zkusím

Edited by - Octopuss on 15/03/2010 15:24:07
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 15/03/2010 :  17:10:48  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
http://www.mortalonline.com/news/march-13-03-10

lastfm
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 15/03/2010 :  18:36:47  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Ten trailer se mi docela líbí. Nějaké aktuální shrnutí hry?

Hmm..

Q: How much will it cost?
A: Mortal Online will require a monthly fee similar to other MMOGs on the market. 14.25€ (including VAT) for customers from the EU and 14.25$ (no VAT) for everybody else, plus the initial cost for the client (includes 1 free month).

Zase někdo, kdo neví jakej je kurz dolaru a eura?

Edited by - WereHamster on 15/03/2010 18:39:09
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/03/2010 :  19:00:50  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Byl bych docela rad, kdyby to fail nebyl. Prece jen to vypada zajimaveji nez zastaraly Darkfall.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 15/03/2010 :  19:14:01  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ono to z traileru vypada zajimave a dost dobre, ale jakmile se dostanete do hry, je situace diametralne odlisna.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/03/2010 :  19:16:56  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Nevite nekdo, jak se dostat do ty open bety ? Je tam jen klient ke stazeni.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 15/03/2010 :  20:03:39  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
zaplatis 5 babek a dostanes se tam

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 15/03/2010 :  21:38:21  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote

We are very happy to announce that Mortal Online will launch in March 2010. As most of you know, we implemented the features planned for release and even managed to get in a few more that were initially planned for post-release. We are currently focussing solely on bugfixing and polish.


Pro ty co neumějí anglicky jsem to oznámení přeložil.
S hrdostí Vám oznamuje, že nám docházejí peníze a tak jsme se rozhodli to šoupnout na trh. Jak jistě víte, snažili jsme se do vydání přidat všechny věci, co jsme Vám naslibovali. Serem na to! Do vydání se ted hlavně zaměřujeme na bugy a Poláky.

Edited by - Milan on 15/03/2010 21:39:07
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/03/2010 :  21:52:48  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Pet babek ? Tak to no way ! Ja si chci zahrat free demo abych vedel jestli MO skipnout, popripade vyckat 2 mesice.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 17/03/2010 :  16:33:07  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Byl bych docela rad, kdyby to fail nebyl. Prece jen to vypada zajimaveji nez zastaraly Darkfall.


Ty sis něco šňupnul? Co je na DF zastaralýho?
Go to Top of Page

bam
Starting Member

34 Posts

Posted - 17/03/2010 :  16:35:45  Show Profile  Send bam an ICQ Message Send bam a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=RRn3PvaTwjI

nejsrandovnejsi video z mmorpg her co jsem kdy videl

konkretne 0.38 lepivé sereprase , a potom prasatka se zrychlenim bugatti veyron

Edited by - bam on 17/03/2010 16:38:23
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/03/2010 :  16:55:00  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by Shatteren

Byl bych docela rad, kdyby to fail nebyl. Prece jen to vypada zajimaveji nez zastaraly Darkfall.


Ty sis něco šňupnul? Co je na DF zastaralýho?

Hehe ten byl dobrej.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 17/03/2010 :  17:31:49  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem nainstalil a pustil betu (žádné peníze po mě nikdo nechtěl).
Vylezl jsem z města, spadnul do řeky a utonul. Resnul. Odinstaloval.

Smutné.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 17/03/2010 :  18:08:56  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Tak jsem nainstalil a pustil betu (žádné peníze po mě nikdo nechtěl).
Vylezl jsem z města, spadnul do řeky a utonul. Resnul. Odinstaloval.

Smutné.



no nedělal bych ukvapený závěry, třeba to ještě dopadne

to jsem takto jednou nainstaloval betu nejmenované hry, vyšel z města, tam mě nějakým podivným způsobem ukousala želva

tak jsem si řekl, "wtf ? kde to jsme aby mě zabíjela želva" , vypnul to a odinstaloval no a takto jsem přišel o DAOC
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 17/03/2010 :  18:49:18  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ono uz nainstalovat to, opatchovat a spustit, aby to bezelo 5 minut bez crashe, je udajne velkej uspech.

Jestli MO neco dokaze, tak je to navyseni populace DF.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 17/03/2010 :  22:35:45  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by Shatteren

Byl bych docela rad, kdyby to fail nebyl. Prece jen to vypada zajimaveji nez zastaraly Darkfall.


Ty sis něco šňupnul? Co je na DF zastaralýho?

Hehe ten byl dobrej.


Rád si to nechám vysvětlit. Co je na rok starý hře zastaralýho?
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/03/2010 :  22:46:21  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
To opravdu myslis vazne ?

Hra byla zastarala jeste nez se dostala do bety.

Nepohyblive npc (to je vskutku pruser, protoze oni to udelat neumeji, proto nejsou ve hre zadny guardi, ale primitivni strazni veze), opravdu nic moc grafika, zadny poradny animace, zadna dynamika prostredi a protoze neni uz technicky mozny, aby neco takoveho do hry pridali, tak je to zastaraly.
Tim nerikam, ze je DF sracka, tim rikam, proc je to pro me zastarala hra[.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page
Page: of 12  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,31 seconds. on eygor Snitz Forums 2000