Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Trial
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

revi
New Member

450 Posts

Posted - 06/03/2009 :  11:41:56  Show Profile Send revi a Private Message  Reply with Quote
http://www.games.tiscali.cz/news/news.asp?id=31820&r=top
kdo to psal neviděl Warhammera ani z rychlíku, ale snad je to pravda

K registraci do bezplatné zkušební verze postupujte podle následujících kroků:
- Přejděte na stránku www.war-europe.com/trywar
- Založte si „zkušební účet“
- Stáhněte si klienta
- Začněte hrát!

+ spoustu času :)

AO - Revi - trox MA 220/27/70 http://auno.org/ao/equip.php?saveid=59939
WAR - Etharion - Order - Bohemia

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 06/03/2009 :  11:56:18  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Kdyby to někdo náhodou zvažoval za Order, stavte se za náma na Karak-Azgal

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Lianna
Starting Member

48 Posts

Posted - 06/03/2009 :  12:48:45  Show Profile  Visit Lianna's Homepage Send Lianna a Private Message  Reply with Quote
Core RP server Burlok vita vsechny nove zajemce o hru v temnem prostredi, ale s dustojnym chovanim a normalnimi jmeny. Nalepkou "RP" server odrazuje vsechny slabonervni majitele vynalezavych prezdivek typu KptCool nebo IpwnU. Jinak vetsina hracu predevsim hraje OOC a skutecne RP potkate v nekolika vybranych gildach nebo skupinach.
Na serveru pusobi dve velice kvalitni ceske gildy - Beyond Insanity za Destruction a Ki Rin za Order, jejichz uderne skupiny rozsevaji strach a zkazu. Obe srdecne uvitaji prijemne a schopne hrace. Pokud by Beyond Insanity s timto tvrzenim nesouhlasila, predem se omlouvam. :)

Edited by - Lianna on 06/03/2009 12:49:20
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 06/03/2009 :  14:33:14  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak zrovna pomaham znamemu stim trialem.. nejak mu neprisel mejl s aktivacnim linkem, me taky ne..
a kdyz spustim a nainstalim ten jejich warpatcher (direct downloader) tak mi to zustane viset v pameti a nic se neukaze.. wtf??


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 06/03/2009 :  19:35:31  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

tak zrovna pomaham znamemu stim trialem.. nejak mu neprisel mejl s aktivacnim linkem, me taky ne..
a kdyz spustim a nainstalim ten jejich warpatcher (direct downloader) tak mi to zustane viset v pameti a nic se neukaze.. wtf??

Patchoval som 3 mega asi hodinu. Ten patcher nevisi, on ide, ale neuveritelne pomaly. Zjavne pol planety stiahlo trial a teraz patchuju ...

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 06/03/2009 19:35:50
Go to Top of Page

Socialka
Starting Member

20 Posts

Posted - 07/03/2009 :  07:55:39  Show Profile Send Socialka a Private Message  Reply with Quote
Já to mám stažené a samozřejmě založený účet. Nicméně...objeví se mi mmythic patcher a když se přihlásím,tak se patch okno objeví tak na sekundu. Pak mně to hodí zpět do mythic patcheru a píše to autentication failed a že mám znova vepsat přihlašovací údaje...
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 07/03/2009 :  19:59:08  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
Chystam sa to vyskusat... typujem to na destruction.... este neviem co... moc som WAR nestudoval, a tak uvidime... ale vyzera to ako wow (nehovorim o grafike) v inom svete... neham sa prekvapit... nejaka rada na zaciatok ?
popripade niekto kto nema co robit... ?

Edited by - Scathain on 07/03/2009 22:49:24
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 07/03/2009 :  21:22:59  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scathain

Chystam sa to vyskusat... typujem to na destruction.... este neviem co... moc som WAR nestudoval, a tak uvidime... ale vidion to ako WOW v inom kabate... neham sa prekvapit... nejaka rada na zaciatok ?
popripade niekto kto nema co robit... ?



WOW v inom kabate?
Skus si zistit aspon zakladne fakty o WAR, inak budes sklamany...
WAR a WOW maju spolocne asi len ovladanie mysou.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 07/03/2009 :  22:51:58  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
Je to trial, o warhammeri nieco viem. sklamany nebudem, maximalne co sa moze stat ze budem prekvapeny, je to trial... a v pripade ze to nahodou nepojde... co sak sa nic nedeje... od toho je trial, maximalne sa mi to moze zapacit ale to pochybujem... ja mam rad prekvapenia... take zklamanie nehrozi kedze ocakavam najhorsie (podobnost s WOW)
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 08/03/2009 :  00:05:51  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
S tím,že to občas napíše že údaje jsou chybné ,byť je platný účet,je naprosto normální obvykle sic ne časté a musi se to zadat vickrát.

Jinak k té podobnosti světa asi takhle.Blizzard před tvorbou Warcraftu chtěl vytvořit hru z prostředí světa Warhammeru,nezískal však licenci. nicméně se nechtěl vzdát té myšlenky a proto vytvořil svět Warcraftu, od tohoto ta podobost. Stejně tak pro Starcraft využili jako inspiraci Warhammer 40K.

Mimochodem ten článek v odkazu úvodního postu je dost zajímavy chvalozpěv.Nevím jestli WAR dospěl,ale už zapoměl dodat,že trpí vážnou nemocí a doktoři neví, zda přežije či kolik mu zbýva života:)

Edited by - Lupus on 08/03/2009 00:11:28
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 08/03/2009 :  00:23:18  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
no aj to vsetko viem... respektive to su vseobecne zname informacie...tu podobnost s wow myslim v troska inom vyzname... (lame autotargeting, lame noloot, lame balance, lame pvp, atp...) viem ze si to pravdepodobne nekupim ale clovek nikdy nevie kym nevyskusa...

Edited by - Scathain on 08/03/2009 00:23:40
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 08/03/2009 :  04:04:19  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

tak zrovna pomaham znamemu stim trialem.. nejak mu neprisel mejl s aktivacnim linkem, me taky ne..
a kdyz spustim a nainstalim ten jejich warpatcher (direct downloader) tak mi to zustane viset v pameti a nic se neukaze.. wtf??



instaloval jsem hru přes patcher a u 85% mi to hodilo chybu a musel jsem nanovo, pak už to ale nešlo vůbec.. podobný problém s aplikací visící na pozadí, ale neaktivní. Stáhnul jsem to nakonec přes torrent, poměrně dost rychle, byli tam 3 seedi kolem 100-200kbs
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 08/03/2009 :  10:27:23  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
stiahnute z torrentu, nainstalovane, patchnute (za 15 sec som to mal opatchovane) spustene, a teraz to hram....
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 08/03/2009 :  13:09:57  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
A uz som to asi dohral, nuda, ukrutanska nuda, pvp resp RVR stoji za facku, questy klasika zabi/dones. tak vyuzijem tu 10 dnovu free verziu, ale nevidim tam nic co tych ludi na tom bavi. skratka PvP sux ala wow, questy... to si mozem zahrat lepsiu hru offline s lepsou grafikou a kludne aj multiplayer, nevidim ta nic co by ma bavilo...
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 08/03/2009 :  15:57:59  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scathain

A uz som to asi dohral, nuda, ukrutanska nuda, pvp resp RVR stoji za facku, questy klasika zabi/dones. tak vyuzijem tu 10 dnovu free verziu, ale nevidim tam nic co tych ludi na tom bavi. skratka PvP sux ala wow, questy... to si mozem zahrat lepsiu hru offline s lepsou grafikou a kludne aj multiplayer, nevidim ta nic co by ma bavilo...


Nebudeš postrádán....

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 08/03/2009 :  17:41:29  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sorrow

quote:
Originally posted by Scathain

A uz som to asi dohral, nuda, ukrutanska nuda, pvp resp RVR stoji za facku, questy klasika zabi/dones. tak vyuzijem tu 10 dnovu free verziu, ale nevidim tam nic co tych ludi na tom bavi. skratka PvP sux ala wow, questy... to si mozem zahrat lepsiu hru offline s lepsou grafikou a kludne aj multiplayer, nevidim ta nic co by ma bavilo...


Nebudeš postrádán....



Dohrat MMO hru v trial verzii za cca 10 hodin?
WAR neobhajujem ani nezatracujem, ale toto je smiesne.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 08/03/2009 :  19:04:44  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sorrow
Nebudeš postrádán....



???

quote:
Originally posted by DarkFace

Dohrat MMO hru v trial verzii za cca 10 hodin?
WAR neobhajujem ani nezatracujem, ale toto je smiesne.



Ja som ju nedohral, proste bud ma nieco oslovi alebo nie, vyjadril som svoj nazor... len som povedal ze to proste nie je premna... asi mam vyssie/nizsie naroky na zabavu za peniaze... chyba je jednoznacne vomne, WAR je taky ako je... ak sa ti to zda smiesne tak sa krasne bav... Ja nic nezatracujem ani neobhajujem, vyskusal som, neoslovila ma, trial splnil svoju ulohu... bud to niekto chce alebo nie... prem mna jednoducha vec, pre teba ?

Edited by - Scathain on 08/03/2009 19:05:25
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 08/03/2009 :  21:00:57  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
ta horda to sou sračky, je jich 2x tolik a bojej se zaútočit
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 09/03/2009 :  12:46:46  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
Ja zatim krome SWG moc zkusenosti nemam s online hrami, kdyz pominu 1 vecer pred par lety na brnenske koleji K2 kde jsem proparil jeden vecer s WoW na neplacenem serveru a dale pak 2 dnu trialu u LOTR pred rokem, tak je WAR prvni fantazy onlinovka co jsem hral.

Co se mi libilo (dostal jsem se jen na 9lvl) tak bylo zobrazeni priblizne lokace na mape u jednotlivych ukolu. Celkem prijemne nauceni pricipu hry. Sice se mi u dvou ukolu stalo ze je nedokazu splnit protoze v te lokaci kde mi to ukazuje na mape neni ta osoba se kterou si mam promluvit ale to je drobnost.

Tady bych mel prvni maly dotaz:
1) Da se nastavit abych nemusel temer porad drzet prostredni tlacitko pro volny pohyb kamery? Dokaze se kamera nastavit tak aby se mi drzela za zady a kopirovala priblizne sklon terenu ? Kdyz beyim do kopce aby se mirne zvedla atd.. ? Nebo nastavit ten volny pohyb kamery on-off protoze 75% casu jsem drzel prostredni tlacitko na mysi a smeroval si kameru at dobre vidim .

Zkusil jsem i ty ukoly na mape jak prochazeji 3 fazemi , zabavne a zajimave - jen to asi trochu trpi neduhem ze je tam malo hracu cili se jich na ne moc neposbira - u jednoho se nas par naslo a nejaky zkuseny hrac nas pobral do grupy a ten ukol jsme "objeli" nekolikrat po sobe abychom neco nagrindili, ale urcite mi to pro zacatek prijde zajimave.
Vyzkousel jsem si i Quakovani (nevim jak se rika tem PvP instancim kde se clovek prihlasi a pak mu to za chvili napise ze je to ready jestli se chce pripojit) je skvele ze clovek nemusi nikam chodit ze se jen prihlasi a pak se reze , na tom malem levelu je to takova "surova rubacka" nikdo nic moc poradneho nema, vetsinou tam neni ani nejaky naskilovany uber hrac, cili se lidi tak nejak mydli a mydli, celkem zvlastni a zajimave zpestreni na tom malem levelu.

2) Nedokazu posoudit jak moc zabavne je to pak na vyssich levelech a proto se ptam, ma smysl tam chodit sam nebo je treba tam jit v sehrane skupine, ted se nebavim o 100% vyhre v dane PvP instanci ale o zabavnosti techto instanci v nesehrane-nahodne skupine?


No a na zaver jsem si zkusil i tu RvR lokaci na mape kde byly 4 checkpointy ktere se obsazovaly , mel jsem stesti ze se nas do skupiny poskladalo 6 lidi a celkem to bylo i zajimave, kratkodobe bitvy o jednotlive body atd...
No uvidime jestli to me zname chytne. Ja bych tomu sanci dal - ale uprimne se mi samotnemu zacinat nechce. Tohle jsem si zazil v SWG, kde jsem sice ceskou komunitu nasel hned (a napomocni byli) ale stejne kazdodenni levelovani cca 3 mesice vetsinou solo - abych se dostal na max level a mohl chodit na heroic instance - me celkem dostaly, tohle uz v zadne onlinovce delat nechci.

Ted se jeste nakonec zeptam - mozna hloupe ale jak jsem psal porovnavat to muzu jen s SWG coz je zanrove jina hra, ale principialne je to take onlinovka.

3) Jak je to s "lepsim" vybavenim - uvedu priklad , v SWG jsou heroic questy nebo jak se tomu rika, chodi se tam v 8 lidech trvaji par hodin (nejkratsi cca 1 hodinu) a nakonci ma sanci vypadnou z posledniho bosse nejaky "nejlepsi predmet" jenze je 1 a jeste vypadnout nemusi. Cili sance na tyto predmety je mala (byvali i soucasni hraci SWG mi mohou oponovat ale moje zkusenost je ze z cca 40 heroicu jsem vylosoval ten nejlepsi predmet cca 3x , coz at se na me nikdo nezlobi je malo) , cili jedna se mi jestli kdyz budu hrat tydne cca 15 hodin jestli mam sanci se propracovat k nejakemu normalnimu vybaveni - nechci byt ten nejlepsi ale nechci umrit jako ovce v kazdem PvP jen proto ze nedokazu hrat 8 hodin denne a "vychodit si lepsi vybaveni".

4)Jak je to s temi boji o "hrady , mesta" nevim jestli se vyjadruji presne, jestli jsem to dobre pochopil tak jsou to nejake RvR lokace, konaji se pravidelne , chapu ze pres tyden se do toho asi lide nepohrnou - ja take ne, ale co treba o vikendu , je pravdepodobne ze se v pa,so tyto bitvy deji? Nebo je to jednou za nejaky cas ? (treba 1 za mesic?) A za jak dlouho se da toto uhrat , nekde jsem cetl ze tak jsou snad 2h locky tech instanci atd.. cili kdyz se to vezme od pocatku , tak za jak dlouho pokud se to podari je hlavni mesto dobyto ?

5)Ted obecny dotaz kdyz chodite na nejake ty RvR (nebo PvE) tak jdete jako guilda nebo se da sehnat misto i nejake jinak treba pres chat? A jak je to na mensich levelech ? Kdyz pominu ten uplny zacatek a obdobi trialu (relativne dost lidi) , tak to bude i na vyssich levelech stejne nebo je tam propast a velka komunita je az na nej levelech ?

6)Jak je to se skily a vybavenim pro PvP a PvE hru? V SWG to bohuzel je odliseno , takze si clovek musi zvolit jestli si to vybaveni a skily posklada pro PvP nebo PvE , sice se da hrat s obojim na oboji ale pripravuje se o cast vyhod a to je skoda.

Uff tolik textu snad si to nekdo precte a odpovi mi, predem dekuji.

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis

Edited by - Vlada on 09/03/2009 12:53:14
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 09/03/2009 :  14:32:23  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
precet jsem to .. odpovim ti .. zkus to :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 09/03/2009 :  15:06:19  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

precet jsem to .. odpovim ti .. zkus to :)


Presne tuhle odpoved jsem doufal ze nedostanu. Skoda te strucnosti kdyz jsi se uz prolouskal tim textem, mnohdy ty odpovedi mohly byt jednoslovne (na polovinu otazek) , snad bude nekdo sdilnejsi.

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 09/03/2009 :  15:17:40  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
ja som to precital tiez a mam dojem, ze cakas od tej hry nieco troku ine. Ale za pokus to stoji.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 09/03/2009 :  15:21:11  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
1) netusim... ja hraju v pohledu shora ktery mi vyhovuje
2) t1-3 nejlepsi expa/hour na expeni, zadny premade neni potreba, puguji obe strany a je to pak vic o aktualnim slozeni a tom jak moc jsou lidi lampy...
t4 byvalo pred 1.2 problem bez premadeu, protoze se pocitaji scenka proti locku zony takze to bylo narvany 40kovyma premadeama a obecne bych hraci v t4 nedoporucoval chodit scenka...
po 1.2 patchi bych ciste od oka rekl, ze scenarek hodne ubylo, protoze se vic spoleha na domination, prakticky to taky muze znamenat, ze ale proste scenka nepopuji
3)gear az do 40ky staci z questu/pq/pvp, jestli nekdy dojedes na 40 tak high end ekip urcite do te doby uz znat budes, nema smysl to rozebirat
4)rvr se v t4 hraje 24/7...
5)rvr se chodi vetsinou ve warbandach a to bud pug a nebo aliance/guilda... casto se v t4 zone koordinuje nekolik warband mezi sebou (kde nekolik muze byt i 10)
6)vsecko co mas funguje v pvp i pve, jedina vyjimka jsou wardy, ktere pak proti nekterym npc zlepsuji/snizuji dmg, opet se tyka az t4

no mmo
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 09/03/2009 :  16:37:02  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

1) netusim... ja hraju v pohledu shora ktery mi vyhovuje
2) t1-3 nejlepsi expa/hour na expeni, zadny premade neni potreba, puguji obe strany a je to pak vic o aktualnim slozeni a tom jak moc jsou lidi lampy...
t4 byvalo pred 1.2 problem bez premadeu, protoze se pocitaji scenka proti locku zony takze to bylo narvany 40kovyma premadeama a obecne bych hraci v t4 nedoporucoval chodit scenka...
po 1.2 patchi bych ciste od oka rekl, ze scenarek hodne ubylo, protoze se vic spoleha na domination, prakticky to taky muze znamenat, ze ale proste scenka nepopuji
3)gear az do 40ky staci z questu/pq/pvp, jestli nekdy dojedes na 40 tak high end ekip urcite do te doby uz znat budes, nema smysl to rozebirat
4)rvr se v t4 hraje 24/7...
5)rvr se chodi vetsinou ve warbandach a to bud pug a nebo aliance/guilda... casto se v t4 zone koordinuje nekolik warband mezi sebou (kde nekolik muze byt i 10)
6)vsecko co mas funguje v pvp i pve, jedina vyjimka jsou wardy, ktere pak proti nekterym npc zlepsuji/snizuji dmg, opet se tyka az t4


Veskrze pozitivni odpovedi, dekuji. Jediny dotaz je na ty t1-t4 , to je odstupnovano levelem nebo se pro prechod musi splnit questy - nebo jsem uplne mimo?

Wuuduu no ja snad ani moc od zadne hry neocekavam , jedine co uz nechci je grindit jako cernoch do umoru ani na level ani na vybaveni, cili jak psal celdric pokud se dostanu na 40lvl , coz znamena ze ji zacnu hrat a ze me tak dlouho udrzi tak proc ne.

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis

Edited by - Vlada on 09/03/2009 16:39:56
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 09/03/2009 :  16:50:59  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
1/ ohledně kamery přesně nevím, co myslíš, já si jí kolečkem oddálim na max a při běhu se mi vždy srovná za záda
2/ scenaria jsou podobné bez ohledu na level, někde je třeba více taktiky a správnou strategii, jinede stačí jen čistá síla, každej má asi svoje oblíbený a naopak
většina scenarií se hraje v náhodných partách (NP), kde se hráči vidí až tam, což obvykle znamená nesouhru, nedorozumění a často problémy v souhře lidí, každopádně neni výjimkou narazit na scenario, kde je sehraná parta. nejzábavnější je samozřejmě pokud sehraná parta potká sehranou partu, já mam scenaria jako dobrej doplněk hraní. někoho zkrátka baví víc, někoho méně
3/výbava "nehraje" velkou roli, pokud člověk nejede powergaming, i když dobrá výbava pomůže, správně mačkat čudliky skillů ve správnou chvíli a pořadí nezaručí. je to trochu nadneseně, ale já osobně mam annihilator set (slabý průměr) a momentálně ho nosim už 20 ranků, přitom v četných soubojích necítím nějaké znevýhodnění oproti rankem srovnatelným hráčům s lepší výbavou, zde spíše platí rovnice lepší výbava=dobrý pocit, že mam, co na sebe.
samozřejmě pokud bych hypoteticky hrál sám proti sobě to moje já s lepším vybavením by bylo zhruba 7x z 10 vítězem, rozdíl tam určitě je
4/válka trvá nepřetržitě, žádné time-outy, nic. dá se říct, že to, co dobiješ je třeba ihned bránit, aby to soupeř nezabral hned zpět. tohle je alfa a omega warhammeru. čím vyšší tier, tím houstne rvr. bojuje se všude a nepřetržitě.
5/ tak i tak, dá se sehnat parta přes chat, nebo se k někomu přidat, ale nej je to samo se známými v guildě
6/neni rozdíl mezi pvp/pve gearem, ale na vyšší instatnce je nutnost si opatřit gear, který te "pustí" tam jít a také ti zaručí jistou ochranu "ward system"


t1 = 1-11 , 22+ dostane chicken debuff, slepice-neudělá nic
t2 = 12-21, 32+ dostane chicken debuff
t3 = 22-31, otevřeno všem
t4 = 32-40, otevřeno všem



situace se asi liší různými servery, já hraju na eltharionu, kde jsou síly relativně vyrovnané a hraje zde dost lidí

Edited by - Jelente on 09/03/2009 17:40:24
Go to Top of Page

Georgis
Starting Member

5 Posts

Posted - 09/03/2009 :  21:23:15  Show Profile  Send Georgis an ICQ Message Send Georgis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jelente
t1 = 1-11 , 22+ dostane chicken debuff, slepice-neudělá nic
t2 = 12-21, 32+ dostane chicken debuff
t3 = 22-31, otevřeno všem
t4 = 32-40, otevřeno všem



Tohle platí jen na Open RvR serverech.
Na Core serveru dostane hráč slepici už v tieru o jeden stupeň nižším (v T1 na 12+ atd.), ale zase jen v RvR zónách. Jinde se může pohybovat bez omezení bez ohledu na level.
Go to Top of Page

Feodaron
Starting Member

6 Posts

Posted - 15/03/2009 :  19:32:07  Show Profile Send Feodaron a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Socialka

Já to mám stažené a samozřejmě založený účet. Nicméně...objeví se mi mmythic patcher a když se přihlásím,tak se patch okno objeví tak na sekundu. Pak mně to hodí zpět do mythic patcheru a píše to autentication failed a že mám znova vepsat přihlašovací údaje...


Nepodařilo se tohle někomu už nějak vyřešit? Já se snažím o přihlášení, ale stále mi to vypisuje tuhle hlášku.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 16/03/2009 :  06:34:51  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Treba ti pomuze tohle:

Hi again,

I'll forward this information back to the Operations team. We'll continue to ivnestigate these issues further.

So we can be 100% sure can anyone still experience the problem please ensure they're logging in with their Product Account information and with the correct password? (The product account profile can be found at http://accounts.eamythic.com it is an orange box with subscription information in it.) The set password button is found directly beneath the Product Account profile, this will reset the password for only your game login.

Thanks all,

James Nichols
Community Forums Manager
Warhammer Online: Age of Reckoning


Edit: Takova hloupost, doufam, ze ti dosel potvrzujici email, pomoci, ktereho si autentizujes account. Nekterym to taky nedojde.
Edit2: Pokud se lognes na master account, mel bys mit aktivni ucet, pokud ne, ucet neni zalozeny (aktivni). Jestli se lognes, tak pouzij ten postup nahore.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 16/03/2009 06:42:21
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 16/03/2009 :  08:38:52  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jelente

situace se asi liší různými servery, já hraju na eltharionu, kde jsou síly relativně vyrovnané a hraje zde dost lidí

Neviem, ci by si toto iste napisal aj dnes, ked je na Eltharione 4x a mozno aj viac Orderu z DBM a IC sa sieguje kazdy den

MMO traveller
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 16/03/2009 :  10:29:24  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Jelente

situace se asi liší různými servery, já hraju na eltharionu, kde jsou síly relativně vyrovnané a hraje zde dost lidí

Neviem, ci by si toto iste napisal aj dnes, ked je na Eltharione 4x a mozno aj viac Orderu z DBM a IC sa sieguje kazdy den


neboj to se zase zmeni jako tomu bylo uz nejmene trikrat.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 16/03/2009 :  11:54:39  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Jelente

situace se asi liší různými servery, já hraju na eltharionu, kde jsou síly relativně vyrovnané a hraje zde dost lidí

Neviem, ci by si toto iste napisal aj dnes, ked je na Eltharione 4x a mozno aj viac Orderu z DBM a IC sa sieguje kazdy den


jak je libo.
hraju na serveru eltharion, kde jsou síly relatině vyrovnané a hraje zde dost lidí.
bylo to tak dříve, je to tak teď a hádej co? zítra se nic nezmění.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 16/03/2009 :  12:24:03  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dragnor

quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Jelente

situace se asi liší různými servery, já hraju na eltharionu, kde jsou síly relativně vyrovnané a hraje zde dost lidí

Neviem, ci by si toto iste napisal aj dnes, ked je na Eltharione 4x a mozno aj viac Orderu z DBM a IC sa sieguje kazdy den


neboj to se zase zmeni jako tomu bylo uz nejmene trikrat.

no to pevne dufam, ale skus aj napisat, akym sposobom by sa to malo zmenit, asi do toho vidis az velmi dobre. Order by musel zase odmigrovat spat, lenze pri kazdodennom IC obliehani a totalnej zerg ownage vsade kam sa pozries, to nevidim ruzovo. MOZNO ak to bude pokracovat dalej takto, ako napr vcera, ked priblizne 10 warband na strane orderu "vyhladilo" elfsky front za asi 2 hodiny !! vcetne pevnosti a nasa aliancia uplne znechutena zaliezla do LV/BS pocas IC obliehania ... mozno to orderakov prestane bavit, ked na serveri nebude ziadna challenge.

takze pardon za off-topic, ale na eltharion jedine za order, ak si trialisti chcu uzit

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 16/03/2009 12:24:56
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 17/03/2009 :  12:36:48  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn
no to pevne dufam, ale skus aj napisat, akym sposobom by sa to malo zmenit,

takze pardon za off-topic, ale na eltharion jedine za order, ak si trialisti chcu uzit



mno jak si napsal, za chvili to nektere guildy, jedince prestane bavit a odmigrujou na jiny server, kde je lepsi balanc a naopak. tak jak se to uz stalo, ono historie se neustale opakuje. kazdopadne, ale samotne IC destro ted 15.3. branilo dobre svadeli jsme tam dobre bitvy o bo-cka.

A k tem trialistum si myslim, ze klidne na eltharion muzou pac v tier 1-2 to je vyrovnane ba bych rek ze ma mirnou prevahu destro.

Edited by - Dragnor on 17/03/2009 12:41:56
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 17/03/2009 :  12:56:50  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
trialovat se dá jen na core serverech.

myslím, pvp server neni pro měkkýše a začátečníky příliš dobrá volba, denně slyšim v region čatech mraky nářků, že toho, či onoho zase zabili a místo vlastního umu si berou do hubiček OP slayerů, přeboost DoKů, rychlé boty goblinů, čepice witch elfek, dlouhý hůlky BWček a snad všechny možný i nemožný výmluvy od lagů, přes zatmění slunce po nečekaný příchod jara....
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 17/03/2009 :  13:03:05  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jelente

trialovat se dá jen na core serverech.

Muzes potom transfernout kam chces.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 17/03/2009 :  13:12:23  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jelente

trialovat se dá jen na core serverech.

myslím, pvp server neni pro měkkýše a začátečníky příliš dobrá volba, denně slyšim v region čatech mraky nářků, že toho, či onoho zase zabili a místo vlastního umu si berou do hubiček OP slayerů, přeboost DoKů, rychlé boty goblinů, čepice witch elfek, dlouhý hůlky BWček a snad všechny možný i nemožný výmluvy od lagů, přes zatmění slunce po nečekaný příchod jara....



To jaro se mi dost líbí, to jsem ještě nepoužil, díky za tip!

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

donnybachatek
Starting Member

5 Posts

Posted - 23/06/2009 :  09:24:48  Show Profile  Send donnybachatek an ICQ Message Send donnybachatek a Private Message  Reply with Quote
Ahoj mam problem naistaloval sem vse v poho ... a kdyz najedu do hry ukazou se mi na vyber jen dva servery a ani na jeden nejde kliknout hned to chce upgrade dekuji za odpoved

baf
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 23/06/2009 :  09:47:24  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by donnybachatek

Ahoj mam problem naistaloval sem vse v poho ... a kdyz najedu do hry ukazou se mi na vyber jen dva servery a ani na jeden nejde kliknout hned to chce upgrade dekuji za odpoved

udelej upgrade?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

donnybachatek
Starting Member

5 Posts

Posted - 23/06/2009 :  09:55:49  Show Profile  Send donnybachatek an ICQ Message Send donnybachatek a Private Message  Reply with Quote
nemuzu jelikoz nemam kod ne ? sem chtel si to nejdriv zkusit ten trial to jako nejde bo co ?

baf
Go to Top of Page

donnybachatek
Starting Member

5 Posts

Posted - 23/06/2009 :  09:57:27  Show Profile  Send donnybachatek an ICQ Message Send donnybachatek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by donnybachatek

Ahoj mam problem naistaloval sem vse v poho ... a kdyz najedu do hry ukazou se mi na vyber jen dva servery a ani na jeden nejde kliknout hned to chce upgrade dekuji za odpoved

udelej upgrade?



kdyby si mi s tim nejak pomohl byl bych moc vdecny

baf
Go to Top of Page

donnybachatek
Starting Member

5 Posts

Posted - 23/06/2009 :  12:17:44  Show Profile  Send donnybachatek an ICQ Message Send donnybachatek a Private Message  Reply with Quote
podle me ani trial nejde ted sem se rigistroval podruhe vsechno ok ale ve hre jen dva servery na ktere nejde kliknout proc ?

baf
Go to Top of Page

neogen
Starting Member

21 Posts

Posted - 29/06/2009 :  20:17:39  Show Profile Send neogen a Private Message  Reply with Quote
Stale to laguje?
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 29/06/2009 :  21:00:47  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Mě to začne debilně lagovat, když to mám dlouho zaplý, ale jinak je to poslední dobou skoro bez lagů.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 01/07/2009 :  08:16:14  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Lagy nie su vobec ziadne, pretoze uz to hra iba Ninjagon, Filda a ja.

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 02/07/2009 06:42:10
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 18/02/2010 :  12:16:11  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jen takový malý dotaz. Kdysi jsem hrál WAR na slabší mašině pod Wxp. Ted jsem nainstaloval trial dal vše na max i v nastavení grafiky a furt mi to připada trošku jako zoubkaté a ty postavy jako neplynulé. Je to jen tím trial clientem, nebo takhle vypadá hra pořád a jen jsem to před tím rokem a něco nezaregistroval?
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 18/02/2010 :  12:28:17  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Takhle vypadal trial i u me. Tak tezko rict, na druhou stranu vlastne lehko, je to porad tak za*rany, proc by nekdo daval trial osekanej o grafiku a performance hry.. aby odpudil hrace ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Elwanelyn
Starting Member

36 Posts

Posted - 18/02/2010 :  12:29:58  Show Profile Send Elwanelyn a Private Message  Reply with Quote
nemáš stream verzi klienta?

Edited by - Elwanelyn on 18/02/2010 12:31:52
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 18/02/2010 :  16:33:52  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Mám staženo po tom co jsem si znova zakladal trial account ze stránek. Mělo to asi 1.8GB. Nectěl jsem právě stahovat plnou, protože kamarádi nemaji account a ještě nevíme jestli do toho pudeme.

Takže čistě teoreticky by to mohlo ve full být lepší? Předem díky za reakce.
Go to Top of Page

Elwanelyn
Starting Member

36 Posts

Posted - 18/02/2010 :  16:44:24  Show Profile Send Elwanelyn a Private Message  Reply with Quote
no tak 1,8gb klient neni full ale stream...full klient má přes 9gb...a na max detaily žádný zoubky nepociťuji :D

btw: kde hrajes a za co :D
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 19/02/2010 :  09:26:23  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
v klientovi nejde nastavit filtrování textur ani AA afaik, pokud to vynutíš v ovladačích vypadá to pak podstatně líp...


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 19/02/2010 :  09:51:11  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aragorn

v klientovi nejde nastavit filtrování textur ani AA afaik, pokud to vynutíš v ovladačích vypadá to pak podstatně líp...



Jop, to jsem právě udělal. No ale třebas když jsem v battlegroundu nebo zabíjím moby. Tak proti mě běží jakoby trhaně a nemají plynulej pohyb. V BG to vypada celkem komicky. Uvidím. Stáhnu plného clienta.. určo to bude lepší.

Jinak zatím hrajeme za Order na nějakem core serveru. Každopádně když bude většina pro tak začneme od začátku na nějakém serveru kde hraje nějaký ten čech. Zatím překecávám at hrajeme za Destro, ale kluci chtěj být nevím proč trpaslíci.

Hraju zatím za BW protože inžu jsem prenechal kamaradovi. Ještě bych chtěl zkusit toho elfiho huntera. Popřípadě slayera nebo nějakého z tanků, ale jestli je to pořád Ranged vs Ranged. Tak raději zustanu v zádu s tím BWčkem.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000