Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 Aktuální stav ?
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/04/2009 :  19:36:02  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Cau lidi chci se zeptat jaky je aktualni stav herni komunity VG.

Par otazek:

1. Je aktivni jeste nejaka CZ guilda ?
2. Hraje nejaka CZ komunita na PVP ?
3. Na PVE jsou udajne nejake PVP areny, jak to funguje ?
4. Jsou za PVP nejake revardy ?
5. Je hra aspon trosku updatovana ?
6. Celkove hra konci a nebo je tam stabilni komunita hracu ?
7. Jsou tam jeste ty velebugy a nebo uz to nejak za tu dobu poresili ?
8. Je tam pridany pro high lvl herni obsah ?
9. Planuji datac ?
10.Jaky mate pokud hrajete VG ze hry dojem ?

Dekuji predem za info.Delam takovou mensi recenzy pro jednoho zadavatele a uz VG nehraji nejaky ten patek.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 05/04/2009 :  22:53:44  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
1. ceska legie existuje ale kolik lidi tam hraje nevim. Hraji v darkwindu kde je cechu momentalne 9+.
2. myslim ze ne
3. normalne FFA ale je tam dost pusto
4. ano
5. ano cca kazdych 14 dnu
6. stabilni pro raid nadsence
7. nekdo rika vele bug ze nevidi rain ve vistach tak nevim, stale nejake jsou ale petice funguji a gm pomuze, mne nikdy nevadily
8. uz od ledna ma byt zvednut level na 55 ale zatim se tak nestalo
9. datac je prave to zvednuti s novou zonou PotA
10 adicted

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 06/04/2009 :  07:17:36  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Díky za info.Jeste prosimte upresni trosku tu PVP arenu, jak to presne funguje a jake revardy za to jsou ? Je o to aspon nejaky zajem ?

A jak je to s balancem charu ? Udajne uz tam funguje i housing a lodicky ?

Je moznost na PVP serveru bojovat na lodickach ?

Takze nejaky oficialni datac neplanuji (v budoucnu) ? Jen velke update ?

Vyuzivaji se karavany ?

Predem thx. za info.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 06/04/2009 10:54:08
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 06/04/2009 :  17:27:43  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
1. myslim ze na rewardy z areny lidi prdi a nevim ani jake jsou
2. kazdy char je jiny a balanc v PvP neni, ve vg jde nejvice o skill a classu ..vybaveni je az na konec. Rozdil mezi hraci muze byt propastny ikdyz vezmes dva stejne vybavene sorcerery. Byt dobry znamena znat svych 30+ abilit a vedet jak a kdy kterou pouzit v navaznosti na global cooldown ktery v jinych hrach vetsinou neni.
3. kazdy si muze poridit barak, postavit lze na vyhranenych mistech po celem svete, lodicek je hodne a spousty druhu ale pouzivaji se spise pro rybolov jelikoz mit letajiciho mounta je lepsi.
4. pvp na lodickach asi neni protoze cele pvp prej je na umreni
5. ne hra na to ani neni delana a uz ted je obrovska, staci osidlit mista kam ted nikdo neleze
6. ne, neni problem s presunama, pouziva se dost brotherhood.

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 06/04/2009 :  19:55:56  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Dekuji za info. Skoda toho PVP ze tam neni motivace jej hrat a ze s tim nic nedelaji, aspon ty areny, neboť hodne lidi ke hrani trosku toho pvp obcas potrebuje. Muzes jeste trosku popsat aktualni stav hry celkove s tveho pohledu, proc bych mel nekomu doporucit VG vyzkouset a hrat?

A jeste jaky char je podle tebe aktualne nejlepsi a jaky nejhorsi? Take ktery je nejhranejsi.

Diky.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 06/04/2009 19:58:55
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 17/04/2009 :  22:33:42  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Doplním já :-)

Byl jsem take premluven na vyzkouseni trialu.

Po trialu jsem si hru zase zaplatil ! Na EU PVE je nová guilda ROYAL ULTIMA (lidi co zapichli AOC a presunuli se do VG).

Ja jsem prevazne na US FFA PVP, kde zatim neni nejaka pure CZ/SK guilda (hosi tak do toho) ,ale lidi pomalu pribejvaj a focus zatim maximalni :-)

Vrele doporucuji aspon vyzkouset - hra dneska stoji tusim 250 kč (krabice a free mesic zadara).Byl jsem opravdu prekvapen.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 17/04/2009 22:34:29
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 18/04/2009 :  10:32:29  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
jo jo, je to bomba hra mi vime... a prave proto ji taky hrajeme :)
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 18/04/2009 :  13:09:14  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

jo jo, je to bomba hra mi vime... a prave proto ji taky hrajeme :)



Ja jsem byl opravdu prekvapen. Vsude se pise jen o DF, AOC, WoW atd., ale VG ticho a cekal jsem, ze tahle hra to uz ma zasebou. A koukam ze na tom hodne zamakali a lidi se pomalinku zacinaji vracet. Ja se zatim na US PVP bavim kralovsky, jak jsem se dlouho nebavil. Uvidim na vetsim lvl co bude dal, ale kazdemu doporucuji aspon ten trial. Bylo to prijemne prekvapeni.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 18/04/2009 :  16:25:55  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
VG si to proste podelal hned ze zacatku a tak stratil spoustu lidi ktery uz si nejspis nikdy neziska...
Co na tom ze ted jsou bugy opraveny a z VG je naprostu uzasna a skvela komplexni hra, svoji povest uz ma a ta je spatna, bohuzel :(
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/04/2009 :  18:17:06  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
VG je nádherná hra.

http://www.youtube.com/watch?v=vuB1Yt4KUaU
Go to Top of Page

Zdenda
Starting Member

10 Posts

Posted - 19/04/2009 :  13:36:02  Show Profile Send Zdenda a Private Message  Reply with Quote
Jak je natom Sartok (populace)
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 19/04/2009 :  16:43:11  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zdenda

Jak je natom Sartok (populace)




No na Halgaru PVE je rekl bych slusne plno. V trialu bylo kolem me porad cca 40+ lidi a sehnat partu nebyl problem.

Bohuzel na PVP je server US takze v nasem case nic moc. V trialu kolem me porad cca 15 hracu a pak v otevrenem svete vzdy nekoho potkam, ale v low zonach cca do 20 lvl moc lidi neni. Vsichni me zatim pomohli a niko me negangoval. Ptal jsem se amiku, tak vecer je to prej slusne ,ale vecer jejich casu. I tak se tam da docela dobre existovat i ted. Beham kolem Khalu a kazdou chvilku zahlidnu prijet nejakou velkou galeonu a v chatu je take slusny provoz. Zatim ,ale beham v low zonach, takze tam je to slabsi. Lidi se pomalinku vraceji ,ale na PVP, narozdil od PVE, zadne ceske guildy nejsou. Je to pozvanka pro ostatni znudene AOC, WoW a pod. Pro me je to vyzva se probit sam, ale velke PVP guildy se tam prej celkem dobre masiruji.

Nadruhou stranu hra se celkem pomalu zveda. Ziskat duveru a hrace nejaky ten cas potrva a jen je skoda ze to tak uspechali, ted je to paradni zabava.

Ma to i svoji kladnou straku, pokud je nekdo dobry v PVP rychle se jeho slava siri.Neni to o davu. Velke PVP osobnosti jsou vetsinou na kos liste PVP guild. Jednoho jsem potkal, zrovna ho nahanela nejaka guilda a hledala ho vsude mozne. Me nabufoval a popral hodne stesti a sel dal. Mohl me zabit pohledem. To byl hrac. Pak prifrcela skupina patracu a ptali se kde je. Samozrejme jsem ho neprozradil. Jak rikam zatim se bavim:-)

PS: Vcera ctu v chatu, ze nejaky top lvl pise ze daruje low lvl zdarma super vybavu, protoze toho ma moc a neni mu to nanic. Nez jsem tam dobehl (byl jsem v dungu), ctu v chatu ze manik se neobtezoval s hledanim targetu a kosil rovnou pred mestem equipu chtive zajemce. Vyplacel je na miste. Prislo me to docela vtipne i kdyz tem chudakum co se tam hnali asi moc ne:-)


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 19/04/2009 18:58:13
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 19/04/2009 :  22:15:41  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

VG je nádherná hra.



A vyzera na 99% presne ako namaxovany EverQuest2

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 19/04/2009 :  22:45:17  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by Gabriel

VG je nádherná hra.



A vyzera na 99% presne ako namaxovany EverQuest2



Akorat nezonujes a svet je very BIG. Jedu to naplno a je to opravdu podivana a atmosfera je uzasna.Doufam ze to vydrzi. Uz zacinam potkavat nejak moc lidi a pomalu se musim zacinat ohlizet a hlidat si zada. Dneska si me nejak dlouze prohlizeli o dost vetsi lvl, ale zrejme je odradil muj titul za 3 roky hrani s claimu, co jsem dostal, nebot jsem reaktivoval starej acc. Zrejme do me nesli, abych je nepojel s high lvl ,ale kdyby vedeli.........Nebyl to prijemny pocit ,ale to je ono. Bez pvp bych to nehral.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 19/04/2009 :  23:27:09  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Pár obrázků z dneška :



http://img208.imageshack.us/img208/3262/screenshot00105.jpg

http://img208.imageshack.us/img208/8159/screenshot00125.jpg

http://img208.imageshack.us/img208/2632/screenshot00140.jpg



Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 19/04/2009 23:33:15
Go to Top of Page

Draxy
Starting Member

72 Posts

Posted - 20/04/2009 :  13:14:10  Show Profile Send Draxy a Private Message  Reply with Quote
No nez bych aktivoval acc sem si radsi zahral trial a hra mi prisla porad stejna jak na zacatku mob na me 2x zautocil a byl pod texturou musel sem odcouvat abych ho sejmul a jednou sem musel plosnakama jinak to neslo no proste sem nepocitil zadnou zmenu od toho jak to fungovalo kdysy. Skoda protoze par veci se mi tam dost libilo.

ted jen Tera Wurm a WoT
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 20/04/2009 :  14:36:31  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Draxy

No nez bych aktivoval acc sem si radsi zahral trial a hra mi prisla porad stejna jak na zacatku mob na me 2x zautocil a byl pod texturou musel sem odcouvat abych ho sejmul a jednou sem musel plosnakama jinak to neslo no proste sem nepocitil zadnou zmenu od toho jak to fungovalo kdysy. Skoda protoze par veci se mi tam dost libilo.



Ja nevim ,ale me trial na US ficel bez problemu, testnul jsem 6 charu a vyrazil do sveta. Ja jsem byl uz v bete a muzu zodpovedne rici, ze hra je ted nekde jinde. Musis tomu dat trochu casu.
Hlavne na to uz mam PC, takze si to vychutnavam a zatim jsem nenarazil na pubertalni maniky co se bavi tim ,že maji o 6 lvl vice a genguji v low zonach vse co se hne, jak tomu bylo na zacatku.

Hra nepada a jede svizne i na max. nastaveni.Pád do do textur jsem zazil v bete jednou ve vode za celou dobu. Ve hre je hodne veci co jinde clovek nevidi a neni to pro me ohrany svet.Porad neco objevuji a ze tam nejsou kolem me tisice hracu me nejak nevadi.

Samozrejme to ma svoje mouchy, jako kazda hra ,ale ve srovnani se zacatkem je to... o 100% lepsi, aspon dle meho pohledu.Ja dam VG jeste jednu sanci.Jsem na PVP a PVE me moc nezajima a nejake bugle moby moc neresim, ve hre je tolik obsahu a hra je tak obrovska, ze kdyby tam nebyli bugy tak to ma svatozar. Jde o zabavu a funkcnost a to zatim splnuje na jednicku.

Hra dneska stoji 250 kč, takze za ty prachy (je tam mesic zadara) je to sranda.

LINK: http://www.hrypc.cz/index.php?810,vanguard-saga-of-heroes


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 20/04/2009 14:38:58
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 22/04/2009 :  08:26:27  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Mam takovou otazku, premyslim, ze bych to zkusil. Musim k tomu, abych testnul trial zadavat kreditku?
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 22/04/2009 :  11:36:50  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Mam takovou otazku, premyslim, ze bych to zkusil. Musim k tomu, abych testnul trial zadavat kreditku?


ahoj, nemusíš
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 22/04/2009 :  12:11:17  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Mam takovou otazku, premyslim, ze bych to zkusil. Musim k tomu, abych testnul trial zadavat kreditku?




Ne, nemusis a pokud se ti nejakou zvlastni nahodou hra libila, tak staci zaplatit smesnych 220,-Kč a udělat s trialu full. Treba na PVP opravdu vznikne nejaka ceska guilda a slapne amikum poradne na krk.

Zatim jsem ja, tusim jedinym hrajicim cechem na US PVP.
Snad zatim :-)

PS: jinak na PVE je cechu mraky ,ale to je tak pro zenske


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 22/04/2009 12:11:43
Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 22/04/2009 :  18:45:17  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
Jak je na tom Vanguard s pvp, respektive má cenu pro primárně pvp hráče Vanguard hrát ?

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 22/04/2009 :  19:15:58  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MooN

Jak je na tom Vanguard s pvp, respektive má cenu pro primárně pvp hráče Vanguard hrát ?



No ja ho hraji. Zatim sem nenarazil na zadne gangovani a spise si kazdy dava pozor nez na tebe sahne, nebot muze prijit odveta. Zatim zadni cesi jen US atd.Lide se chovaji slusne a vcera jsem zrovna kecal s amikem co zacal v sobotu s celou partou. Zivo je vecer, ci pozde v noci v US hernim case. Cim mam vetsi lvl, tim vic lidi potkavam a hlidam si zada. Zazil jsem zacatky FFA a to se neda srovnat. Deticky jsou zase zpatky ve WoW a hra ma uroven.
Pokud ale hledas nejake mega RvR, tak bohuzel. NA 50 lvl se udajne guildy mlati hlava nehlava ,ale ja jsem zatim low, takze se do tech zon nedostanu.
Potkavam maniky 30+ co maji velky fame s PVP. Kde ho nabrali netusim, v low zonach si hraci spise pomahaji.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/04/2009 :  23:47:56  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
existuje neco alespon priblizne podobneho balanci 1 vs 1 ? kdyz to zacalo bylo to tragicke a co si pamatuju nemeli absolutne zadnou intenci s pvp cokoliv delat, vzdy to pro ne bylo jen cosi bokem.

lastfm
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 23/04/2009 :  09:16:12  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

existuje neco alespon priblizne podobneho balanci 1 vs 1 ? kdyz to zacalo bylo to tragicke a co si pamatuju nemeli absolutne zadnou intenci s pvp cokoliv delat, vzdy to pro ne bylo jen cosi bokem.



No co jsem koukal tak nektre spelly upravili a mam rozjetych nekolik postav a jak to tak sleduji maji srovnatelne DMG. Zalezi tedy jak to zahraji. Jsem ,ale zatim na low lvl, takze tezko muzu soudit. Potkavam dost hracu na high lvl co maji ruzne chary a hodne fame. Nebeha tam jen 90% rangeru ci rogun jako jinde. Protoze je tam podstatne mene lidi nez na PVE, tak si dobre kazdy rozmejsli zda te bude pojizdet, nebot diky portum co pridali, tam je za par minutek pulka guildy a dostane nazadek. Je to tam celkem rozdeleno, takze kdyz se pridas do nejake vetsi PVP guildy, tak sis vybral a nasledky si neses sam. Ja jsem zatim bez guildy a vetsi lvl me nechavaji napokoji a spise pomuzou.
Hra me zatim porad bere, nebot je tam obsah, ktery neni aspon pro me okoukany a FFA se porad ohlizim odkud to prileti. Kazdy hrac je potencialni nepritel, takze to ma ty spravne koule. Tohle ale asi nebude vyhovovat vsem


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 23/04/2009 :  17:15:27  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
tak toto idem testnut :) vecer sosam :)
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 23/04/2009 :  17:21:00  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skuko

tak toto idem testnut :) vecer sosam :)



Drzim palce, je to boj o preziti zvlaste od 20+ lvl.Do 20 lvl je to celkem pohodicka, takovej single ,ale pak uz znacne prituhne

Jen nezapomen ze budes na US serveru, kde je herni spicka cca od 01:00-04:00 hod. Ale i vecer cca kolem 22:00 hod. se to slusne rozjizdi. Odpoledne je v zonach, kde zatim jsem mrtvo. Me to celkem vyhovuje, aspon se nemusim pretahovat o moby, jako na PVE tam se vcera stala fronta na namedy, az me to trosku sra..lo(protahoval jsem kamose trialem na PVE EU).


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 23/04/2009 17:26:02
Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 23/04/2009 :  17:24:33  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
ktory server? nech tam niesom sam jak kul v plote... :)

ja nepotrebujem "pretahovat" ide mi akurat o to mat nejakeho kontaktneho cloveka na otazky ohladom hernych mechanizmov alebo tak...uz mam co-to "odMMOckovane" :)

Edited by - skuko on 23/04/2009 17:30:51
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 23/04/2009 :  18:15:41  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skuko

ktory server? nech tam niesom sam jak kul v plote... :)

ja nepotrebujem "pretahovat" ide mi akurat o to mat nejakeho kontaktneho cloveka na otazky ohladom hernych mechanizmov alebo tak...uz mam co-to "odMMOckovane" :)



OMFG jak jde skuko na pvp server tak to bych skoro založil druidku a reactivoval account :-)
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 23/04/2009 :  19:55:27  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
PVP server je jen jeden :-)


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 25/04/2009 :  22:06:20  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
quote:

OMFG jak jde skuko na pvp server tak to bych skoro založil druidku a reactivoval account :-)



druid a bear/wolf shaman jsou overpowered v pvp a asi se to hnedka nezmeni. Obecne rozdily jsou hodne velke. Best rasovka bezkonkurencne 10sec invul araba.

PvP bych hral ale vetsina se na to brzo vysere a pak neni skym hrat takze uz to nehraju a jsem na pve.

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/04/2009 :  23:37:12  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Kdyby nekdo zakladal na PVP grupu ci sel dal a odvazne guildu napiste. Zatim beham sam a invaity do US guild odmitam, kvuli jejich valkam a kos listum. Vcera vnoci prijelo do khalu asi 30+a porad dalsi a dalsi lode cumel sem jako puk a docela mela. Bohuzel cca v 02:30 hod.

http://img516.imageshack.us/img516/9555/khallode.jpg




Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 26/04/2009 :  12:45:29  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
asi ti tezko nekdo napise kdyz neuvedes svoje jmeno :)

lastfm
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 26/04/2009 :  18:08:34  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

asi ti tezko nekdo napise kdyz neuvedes svoje jmeno :)



To je karma, pokud mam potkat nejakeho cecha stane se i bez jmena :-)o guilde nemluve

Pokud to nekdo mysli se hranim na PVP vazne a na delsi dobu a chce zalozit guildu rad pomuzu. Pokud ne haůůů zůstanu vlk samotar

PS: Rashaverak - ted mas tusim 4 lvl, pokud to vytahnes na PVP level tak se ozvu sam


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 26/04/2009 18:16:52
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 26/04/2009 :  22:03:41  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
se mnou moc nepocitej me ted bere eq2, spis vyuzivam station access a koukam na sirsi portfolio soe

lastfm
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 26/04/2009 :  22:06:36  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

se mnou moc nepocitej me ted bere eq2, spis vyuzivam station access a koukam na sirsi portfolio soe



Ja stebou nepocital Jak rikam Karma



Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 29/04/2009 :  15:03:53  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem se rozhodl dát VG nějaký ten měsíc šanci. Momentálně mě to baví, uvidíme co za pár týdnů.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 29/04/2009 :  18:38:37  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja

Tak jsem se rozhodl dát VG nějaký ten měsíc šanci. Momentálně mě to baví, uvidíme co za pár týdnů.



Bude guildicka na pvp ? aspon small ?


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 30/04/2009 :  07:42:51  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Bajaja

Tak jsem se rozhodl dát VG nějaký ten měsíc šanci. Momentálně mě to baví, uvidíme co za pár týdnů.



Bude guildicka na pvp ? aspon small ?


Lituji, jsem na Halgaru (PvE).
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/04/2009 :  08:49:30  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
I já se vydal na Halgar. Takže se přesouvám ve spamování do tohoto fora :P
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 30/04/2009 :  10:02:57  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Bude guildicka na pvp ? aspon small ?


Dost mozna brzy jo, aspon na leto

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 30/04/2009 :  12:32:44  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Jezis lidi jak na PVE ? To se jako kamaradit s kazdym a hantit equip abych ho jako ze mel? A na co ? Na dalsiho moba ? Vam neschazi to napeti, ze kazdy kolemjdouci muze byt nepritel ? Ze nevite co se stane za 15 minut az prijdete do mesta a nebo jestli ten manik co si Vas prohlizi neco nechysta ? To Vas uspokoji mlatit predem naprogramovany script ? 20 sec damage a ukrok doleva,15 sec dotka a ukrok vpravo etc. Tohle Vas vazne uspokoji ?

Jestli jsou tady i hraci co maji " KOULE " tak muzem na PVP zalozit guildu a naklepat jim zadnice. Vzhledem k poctu hracu muzeme rychle dosahnout znacne proslulosti.Tak do toho rad se pridam

PS: omluvte moji lehce impulsivni reakci,ale tohle nechapu (PVE je pro zenske-puvodne).

Např: Tuhle na me sahl o 5 lvl vetsi trouba a zabil jsem ho diky rasove abilitce jen tak tak a na konci boje jsem mel 1% HP a to sem byl v low hadrech. To byl pocit. Manik pak radsi utekl z lokace. Tohle na PVE jaksi nezazijete


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 30/04/2009 12:39:49
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 30/04/2009 :  12:45:46  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
...


http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=21322

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 30/04/2009 :  13:09:59  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

...To Vas uspokoji mlatit predem naprogramovany script ? 20 sec damage a ukrok doleva,15 sec dotka a ukrok vpravo etc. Tohle Vas vazne uspokoji ?...


Tomu sa hovori Spartakiada... a potom masturbacia nad novymi cervenymi trenkami s dvoma pasikmi. A tyzden na to dalsia spartakiada a nove cervene trenky s troma pasikmi.
Ziadna vyzva, ziadne nebezpecenstvo, ziadny adrenalin... nic.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 30/04/2009 :  13:45:53  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
to je porad dokola jak u blbejch, kazdymu vyhovuje jiny styl hrani, nekdo si chce sednou a odreagovat se a ne byt porad ve strehu protoze za stromem se schovava zakerny TDK co mu chce vzit i spodky a uriznout koule :)

at si hraje kazdej co se mu libi a je blbost mu rikat ze je trubka a pod, jen proto ze pvp nerad :)

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 30/04/2009 :  13:54:28  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

to je porad dokola jak u blbejch, kazdymu vyhovuje jiny styl hrani, nekdo si chce sednou a odreagovat se a ne byt porad ve strehu protoze za stromem se schovava zakerny TDK co mu chce vzit i spodky a uriznout koule :)

at si hraje kazdej co se mu libi a je blbost mu rikat ze je trubka a pod, jen proto ze pvp nerad :)


A nekomu vyhovuje prudit ty modreruzovoservrovy zevly a cekat na reakci!;)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 30/04/2009 :  13:56:16  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

...ne byt porad ve strehu protoze za stromem se schovava zakerny TDK co mu chce vzit i spodky a uriznout koule...



hehe...

Ale inak mas pravdu a tu ti tu nik neberie, TDK sa len pytal (pri bruseni noza), co vas na tom precvicovani naucenych cvikov, furt dokola tych istych, bavi.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/04/2009 :  14:08:03  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Většinou hrajou na PvE serverech lidé co jsou mi povahově a stylem hraní bližší než na PvP serverech. Když cítím potřebu si pořádně zařádit tak si pustím CSko, BF2 nebo Americas Army. V těchto hrách hrají lidé co mají stejné podmínky. Ne jako v MMORPG hrách, kde rozhoduje čas jaký trávíš s postavou.

Vysvětlím. Když jsem dobrej v CSku tak je velice pravděpodobné, že když si pustím BF2 tak mi to také pude krásně od ruky. Zatímco, když si zapnu WAR, AoC nebo WoW a budu hrát za rasu co mě sice baví, ale je to gymp tak dostanu šípem od prvního Rangera co mě uvidí jak si pižlám svou skupinku mobů.

Takže PvP zdar.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 30/04/2009 :  14:33:02  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Vysvětlím. Když jsem dobrej v CSku tak je velice pravděpodobné, že když si pustím BF2 tak mi to také pude krásně od ruky. Zatímco, když si zapnu WAR, AoC nebo WoW a budu hrát za rasu co mě sice baví, ale je to gymp tak dostanu šípem od prvního Rangera co mě uvidí jak si pižlám svou skupinku mobů.

Takže PvP zdar.



Tak si to tady rekneme otevrene panove ne ? Proc hrajete PVE ? No preci proto ze tam vas nikdo nezabije. O to jde. Hodne PVE-ckaru se povazuji za TOP hrace (i kdyz to nereknou) a tim ze odchodili 10 000 raidu a dali 1mil mobu si domnivaji ze jsou herni polobozi.

Pak dojdou na PVP, kde je kazdemu jedno zda ma za sebou 1 a nebo 1000 raidu,ale rozhoduje situace, schopnosti, stres a pod. A nasi top hraci s PVE nesnesou jen predstavu, ze by je pojel nejaky zelenac v low hadrech. Vetsinou jsou zalezli i na PVP v dungach a nebo safe zonach a na PVP chodi jen v trojnasobne presile. Tak to ve skutecnosti je. Co si tady budeme nalhavat ze.

Ja to neodsuzuji ja to chapu. V realu take neni kazdy v armade.
Me proste ta, jak rika wuudu, vecna mobscrip spatakiada nestaci k plnohodnotnemu hrani. Potrebuji vyzvu a neni to jen o nejakem pojizdeni nekoho. PVP ma hodne stranek a moznosti.

Ja osobne vidim ze delat PVE ma vyznam jen pro nabrani dobreho equipu pro PVP coz me da vetsi sanci prezit. A to je to proc to hraji. Proto si vazim kazdeho PVE-ckare, ktery dojde na PVP a pomuze lidem nabrat equip, aby pak lepe obstali na PVP a na oplatku si zahraje pekne PVP.

Ale to je na kazdem na co ma zaludek a hlavu.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 30/04/2009 14:34:16
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 30/04/2009 :  15:19:03  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
a podle tebe je herni polobuh ten co si nkd ena intenretu precte jaka postava je nejlepsi .. tu pak nejak dolevluje a v hadrech pak dokazuje ostatnim jakej je skiller ze si precet jak ma mackat tlacitka ?

to si delas legraci :) pve a pvp nemuzes motat dohormady :) pve je o souhre s ostatnimu a naucenim se neceho ... pvp je vic individualisticky je to hlavne o reflexech a zapaleni ... vetsina pvp hracu jsou deti ... vetsina pve hracu deti nejsou .. proc asi?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 30/04/2009 15:21:05
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 30/04/2009 :  15:43:48  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

Jezis lidi jak na PVE ? To se jako kamaradit s kazdym a hantit equip abych ho jako ze mel? A na co ? Na dalsiho moba ? Vam neschazi to napeti, ze kazdy kolemjdouci muze byt nepritel ? Ze nevite co se stane za 15 minut az prijdete do mesta a nebo jestli ten manik co si Vas prohlizi neco nechysta ? To Vas uspokoji mlatit predem naprogramovany script ? 20 sec damage a ukrok doleva,15 sec dotka a ukrok vpravo etc. Tohle Vas vazne uspokoji ?


Měl by ses víc uvolnit. Ta naběhlá žíla na tvým čele nevěstí nic dobrýho.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 30/04/2009 :  16:25:31  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem naprosto v klidu a bavim se rekci PVE ckaru co maji sto a jeden duvod proc je PVP nanic a pritom se jen boji. To je cele

Ja to chapu kazdy na to proste nema. Ohledne PVE, tak to muze hrat i muj kocour, staci se projit po klavesnici

Ale jak rikam nikomu PVP necpu, je nastesti dost odolnych a schopnych lidicek ho hrat, takze no problemos amigos.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 30/04/2009 16:29:20
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,72 seconds. on eygor Snitz Forums 2000