Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 Aktuální stav ?
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 06/05/2009 :  08:28:09  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
pises to jako by to byla tvoje guilda, pokud se rozhodnu je kontaktovat urcite to nebudu delat pres prostrednika ktery tam je jako recruit

lastfm
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 06/05/2009 :  08:41:16  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Jupí! Mám plnou hru a konečně je vidět animačka když jsem ve vlkovi (zkouším durida) a je vidět můj pet, kterého jsem neviděl.

Jen by mě zajímalo, kolegové druidové, na co je ten skill jak něco vybere ze země a pak k čemu je to morfování do vlka. Popis u toho skillu je jen, morfování do vlka a nic víc.


Shodou náhod mám taky druidku, aktuálně lvl 18. Morf do vlka je jen na vzhled, jinak to nemá vliv. Později dostaneš další spell - docela dobrý buff - se stejnou ikonkou. První otázku nechápu.
Jinak ke druidovi - dřív jsem si zoufal, jak je zranitelný, ale poslední dobou (jak jsem si naučil hlídat záda) mi začíná připadat naprosto smrtící.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 06/05/2009 :  08:53:36  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

pises to jako by to byla tvoje guilda, pokud se rozhodnu je kontaktovat urcite to nebudu delat pres prostrednika ktery tam je jako recruit



Pisu to pro nove prichozy lidi,kteri maji zajem. Tvoje jmeno uz v guilde znaji (jen pro jistotu jsem upozornil GL), takze to muzes vyskouset Vcera jsem koukal, jak jsi se placal na planich s tvoji plechovkou a davam ti tak 14 dni max. nez to zabalis. Mel jsem nutkani te pohladit sipem ,ale ja chudaky co se nemuzou branit nezabijim
Jeste laskuji s myslenkou te dat na kos list, abys mel to hrani takove pestrejsi, no uvidim jak je budes dale chovat



Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 06/05/2009 09:03:07
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 06/05/2009 :  09:14:30  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja
...



A jak se ti za druidku solují questy? Jde to v pohodě? Mě v trial islandu nešlo moc udělat ten temple.
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 06/05/2009 :  09:18:45  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
tak ja mam dotaz k VG, jaky mas nick ve VG pls?

co se tyce logovani na poho fora, tvoje ip ze ktere pises sedi na poh foru na ucet Krason, kterej byl ze stejne ip logovanej (Vary a Pelhrimov), Krason by mel byt Slovak a nebo se sakra zlepsil a cestina uz mu jde

na seriozni dotaz bych prosil seriozni odpoved, dekuji

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 06/05/2009 :  09:50:21  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

tak ja mam dotaz k VG, jaky mas nick ve VG pls?

co se tyce logovani na poho fora, tvoje ip ze ktere pises sedi na poh foru na ucet Krason, kterej byl ze stejne ip logovanej (Vary a Pelhrimov), Krason by mel byt Slovak a nebo se sakra zlepsil a cestina uz mu jde

na seriozni dotaz bych prosil seriozni odpoved, dekuji



Jinak tady mate mobil a staci zavolat a muzete to resit : 774 804 922
Zname se i osobne a vecer dojdu na VT CL.

Jinak pro PVP chtive nespamery, verte ze tato ukazka komunikace je standard zde na imperku ,ale herne je to naprosto naopak.Pokud nekdo hleda team lidi, kteri se chovaji normalne, pomahaji si a komunikuji na urovni napiste, budeme se tesit a radi pomuzeme. Zde je jaka koli reakce jen duvod pro dusevni chudaky na dalsi flame a nic podstatneho se stejne nedovite.Je to v kazdem topicu stejne. VG je skvela hra, ktera je zatim nedocenena a PVP je hodne drsne ,ale i zabavne.Dejte VG sanci a nenechte se znechutit.Stoji to za to
Vaznym zajemcum vse v poste. GL to all.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 06/05/2009 10:54:57
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 06/05/2009 :  10:01:47  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Bajaja
...



A jak se ti za druidku solují questy? Jde to v pohodě? Mě v trial islandu nešlo moc udělat ten temple.



Ty si solujes templ ? Asi si zalozim jeste druida


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 06/05/2009 :  10:32:29  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
no to sedi od nekoho kdo je tak posranej strachy ze se boji byt i jen prozradit sve jmeno

predpokladam ze jsi ten hnup o 4 levely vys co kolem me vcera vecer skakal jak koza a bal se zautocit, koukal jsem na televizi a premyslel jestli stoji za to se zvedat

lastfm

Edited by - Rashaverak on 06/05/2009 10:35:44
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 06/05/2009 :  10:34:23  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Jinak pro PVP chtive nespamery, verte ze tato ukazka komunikace je standard zde na imperku ,ale herne je to naprosto naopak.Pokud nekdo hleda team lidi, kteri se chovaji normalne, pomahaji si a komunikuji na urovni napiste, budeme se tesit a radi pomuzeme


Wow ty uz si my? To ledacos vysvetluje

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 06/05/2009 :  10:36:07  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

no to sedi od nekoho kdo je tak posranej strachy ze se boji byt i jen prozradit sve jmeno



Presne tak.

Uz se tesim na Kazgorotha vecer na VT jak spadne smichy ze zidle, az mu reknu o co jde


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 06/05/2009 :  10:38:58  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
nejsem si ted jist kdo je kazgoroth, mam dojem ze jsem s nekym takovym hraval na pve serveru a byl to pohodovej clovek, o tobe netusim kdo jsi, vim jen ze se tu chovas jak trapny idiot a provokater.

lastfm
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 06/05/2009 :  10:43:37  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Rashaverak

no to sedi od nekoho kdo je tak posranej strachy ze se boji byt i jen prozradit sve jmeno



Presne tak.

Uz se tesim na Kazgorotha vecer na VT jak spadne smichy ze zidle, az mu reknu o co jde



Akorat me opravdu mrzi, ze tento topik byl zase zaspamovan a puvodni ucel jeho zalozeni je fuc. Zrejme kazda reakce slouzi jako zaminka na dalsi a dalsi predvadeni flame dovednosti. Ostatne jako vzdy a jako vsude. Je to skoda. Rozumna domluva neni mozna takze THE end.



Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 06/05/2009 10:55:28
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 06/05/2009 :  10:56:30  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

Akorat me opravdu mrzi, ze tento topik byl zase zaspamovan a puvodni ucel jeho zalozeni je fuc. Zrejme kazda reakce slouzi jako zaminka na dalsi a dalsi predvadeni flame dovednosti. Ostatne jako vzdy a jako vsude. Je to skoda. Rozumna domluva neni mozna takze THE end.





zkus se prosim nejprve podivat na formu komunikace kterou pouzivas ty sam, mozna se prestanes divit, takto to opet vyzniva pouze jako provokace, kterou to zrejme ma i byt

lastfm

Edited by - Rashaverak on 06/05/2009 10:57:10
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 06/05/2009 :  10:57:26  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

no to sedi od nekoho kdo je tak posranej strachy ze se boji byt i jen prozradit sve jmeno

predpokladam ze jsi ten hnup o 4 levely vys co kolem me vcera vecer skakal jak koza a bal se zautocit, koukal jsem na televizi a premyslel jestli stoji za to se zvedat



Ja bych te zabil pohledem kamarade a ani bys netusil odkud to priletlo Ale proc bych to delal, kdyz bys nemel sanci se branit? Az budes na 50 lvl bude to jine.

To jen k tvemu editacnimu dovetku. Ale ted uz opravdu THE END

Ja uvazuji tak, ze na PVP VG je tak malo lidi, ze delat tam nekomu ve hre jeste pakarnu ? To bych musel byt opravdu debil. Ta legrace prijde az na 50 lvl a do te doby at si kazdy expi jak uzna za vhodne.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 06/05/2009 11:01:40
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 06/05/2009 :  10:58:12  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

nejsem si ted jist kdo je kazgoroth, mam dojem ze jsem s nekym takovym hraval na pve serveru a byl to pohodovej clovek, o tobe netusim kdo jsi, vim jen ze se tu chovas jak trapny idiot a provokater.



to jsem ja, na RE warlock a na Nagafenu Morigu/conjuror, ve VG necro
a ze zidle spadnu tezko, mam vcelku pohodlne kresilko, presne tak jak doporucovali ve WHO

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 06/05/2009 :  11:01:52  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Ja bych te zabil pohledem kamarade a ani bys netusil odkud to priletlo Ale proc bych to delal, kdyz bys nemel sanci se branit? Az budes na 50 lvl bude to jine.



uz se par takovych naslo kteri to na me zkusili, ja lvl 14 oni 50. nebudu nic skryvat prohral jsem. vis, nevadi mi to, cekal jsem ze je nedam.

lastfm
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 06/05/2009 :  11:04:27  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Rashaverak

no to sedi od nekoho kdo je tak posranej strachy ze se boji byt i jen prozradit sve jmeno

predpokladam ze jsi ten hnup o 4 levely vys co kolem me vcera vecer skakal jak koza a bal se zautocit, koukal jsem na televizi a premyslel jestli stoji za to se zvedat



Ja bych te zabil pohledem kamarade a ani bys netusil odkud to priletlo Ale proc bych to delal, kdyz bys nemel sanci se branit? Az budes na 50 lvl bude to jine.

To jen k tvemu editacnimu dovetku. Ale ted uz opravdu THE END

Ja uvazuji tak, ze na PVP VG je tak malo lidi, ze delat tam nekomu ve hre jeste pakarnu ? To bych musel byt opravdu debil. Ta legrace prijde az na 50 lvl a do te doby at si kazdy expi jak uzna za vhodne.




covece podle chovani, bych ti tech 40 co by ti melo byt nehadal
jinak podle postu o zalozeni cizojazycne gildy to vypada, ze v Pohodarich s nama nehral

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 06/05/2009 :  11:05:27  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by TDK
Ja bych te zabil pohledem kamarade a ani bys netusil odkud to priletlo Ale proc bych to delal, kdyz bys nemel sanci se branit? Az budes na 50 lvl bude to jine.



uz se par takovych naslo kteri to na me zkusili, ja lvl 14 oni 50. nebudu nic skryvat prohral jsem. vis, nevadi mi to, cekal jsem ze je nedam.



Ostudo! Byli aspon dva?
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 06/05/2009 :  11:05:54  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Rashaverak

no to sedi od nekoho kdo je tak posranej strachy ze se boji byt i jen prozradit sve jmeno

predpokladam ze jsi ten hnup o 4 levely vys co kolem me vcera vecer skakal jak koza a bal se zautocit, koukal jsem na televizi a premyslel jestli stoji za to se zvedat



Ja bych te zabil pohledem kamarade a ani bys netusil odkud to priletlo Ale proc bych to delal, kdyz bys nemel sanci se branit? Az budes na 50 lvl bude to jine.

To jen k tvemu editacnimu dovetku. Ale ted uz opravdu THE END

Ja uvazuji tak, ze na PVP VG je tak malo lidi, ze delat tam nekomu ve hre jeste pakarnu ? To bych musel byt opravdu debil. Ta legrace prijde az na 50 lvl a do te doby at si kazdy expi jak uzna za vhodne.




covece podle chovani, bych ti tech 40 co by ti melo byt nehadal
jinak podle postu o zalozeni cizojazycne gildy to vypada, ze v Pohodarich s nama nehral



Odpoved mas s poste. Mas pravdu nechal jsem se vyprovokovat a take na tom spamu nesu cast zodpovednosti. Bohuzel.Ja jsem jen naivne doufal ,ze se tady najde par cechu a pujdem do VG dat tem amikum nazadek. Bohuzel to nevyslo,ale herni zivot jde dal.

Jdu si zabehat takze zatim Gl


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 06/05/2009 11:15:12
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 06/05/2009 :  21:29:24  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Bajaja
...



A jak se ti za druidku solují questy? Jde to v pohodě? Mě v trial islandu nešlo moc udělat ten temple.


Temple neznám, vrátil jsem se totiž ke své postavě, co už jsem od release měl zaparkovanou někde u Khalu. Na ostrově možná zkusím clerica. Zatím sóluju celkem úspěšně outdoorové questy, horší jsou uzavřené prostory kde se nedá běhat, tomu se vyhýbám.
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 07/05/2009 :  09:32:09  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
pokud pojedete na noob ostrove je tam treba ziskat 2 itemy jinak vas to pak bude mrzet.

1)lucky charm bracelet ... reward for main q adv series
2)pistalu na ae tanec ..nepamatuju si jmeno ale je to z dipla


druid je jeden z best solo a pvp class, priprav se ze jich bude mraky.Ma speed, ma burst dmg, ma snare, ma nekolik invulu, okeli's, inst heal, annoying pets, ant invis, ...=> nasty pvp class

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 07/05/2009 :  09:55:17  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
PvP moc nehraju. Docela se mi líbí, ale ještě zkouším paladina. Casteru a vubec dps najdeš vždy, ale o tanky je celkem nouze. Tak zkouším jaké to za paladina je. No zatím lvl 6 a docela se mi líbí.

Tak uvidíme kdo z postav nakonec vyhraje, ale hra se mi celkově líbí. Ve WoW nebo AoC jsem měl nutkání rychle doject na max lvl. Zde hledám každej quest.

Godlike: Jak mluvíš o těch Lucky charm bracelet k čemu to je? Dostal jsem pár takových ruzných charm, ale popravdě ještě jsem neměl čas se tím zajímat. Zatím jsem jen questoval a snažil se craftovat. Na tyhle věci jsem se chtěl podívat až budu 10/10/10 :)

Ještě jedna věc. Založil jsem si jen ze zajímavosti Temného elfa a začal v jeho domovině. Byl jsem mile překvapený jak je to tam krásné. Čekal jsem temnou hnusnou díru :o)
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 07/05/2009 :  10:13:58  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban
Ještě jedna věc. Založil jsem si jen ze zajímavosti Temného elfa a začal v jeho domovině. Byl jsem mile překvapený jak je to tam krásné. Čekal jsem temnou hnusnou díru :o)


Jojo, ty startovaci lokace u vsech maji svoje kouzlo, nub island je taky fajn, ale holt doma je doma a clovek se tam rad vraci i pres celej kontinent:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 07/05/2009 :  11:22:11  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Ještě jeden dotaz. Když začnu hrat ve startovací lokaci. Je tam také tak krásně udělané to questovani na craft a diplomacii?

Další otazka. Na nub islandu si můžu koupit na 10 minut pegase. Takhle probíhá cestování i v ostré hře? Od kdy můžu mít normálního mounta nebo lítacího. Nebo cestování probíhá stejně jako třeba ve WoW, kde přeletím z fixního bodu do druhého bodu?

Díky za info.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 07/05/2009 :  11:33:23  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Ještě jeden dotaz. Když začnu hrat ve startovací lokaci. Je tam také tak krásně udělané to questovani na craft a diplomacii?

Další otazka. Na nub islandu si můžu koupit na 10 minut pegase. Takhle probíhá cestování i v ostré hře? Od kdy můžu mít normálního mounta nebo lítacího. Nebo cestování probíhá stejně jako třeba ve WoW, kde přeletím z fixního bodu do druhého bodu?

Díky za info.


Adv questy, zakladni diplomacie a zakladni harvest tam je. Nevim jestli craft.
Jinak se tady cestuje primarne pres portaly. Litaci mounti riditelni sou na omezenou dobu v nekterych mistech, nejsem si jisty jestli jsou omezeni i na chunky krome casu.
Az budes moc velkej tak tam je nejakej megaquest (hlavni grupovy pridavek za dva roky:)) na vlastniho litaciho mounta.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 07/05/2009 :  11:40:13  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
A normální koník je od jakého lvl?
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 07/05/2009 :  12:16:20  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

A normální koník je od jakého lvl?


Nevim, ja hral barda:)
Ale rekl bych ze tak kazdejch 10 levelu/100 craft/diplo atd nejakej bude.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 07/05/2009 :  12:51:06  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
nejpozdeji od lvl 10 si muzes za par silveru koupit kone + 40 speed, obcas jsou i z diplomacy questu napriklad. kazdych 10 levelu jsou pak rychlejsi, potom od nejakeho levelu jsou advanced mounti na ty je quest a na 40-50 mas questy na litace, nevim presne mozna je to az od 50tky

lastfm
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 08/05/2009 :  13:06:23  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

A normální koník je od jakého lvl?



-KUN lvl 10,20,30,40,diplo questy
-SHADOWHOUND,UNICORN 25-30 quest serie
-FACTION MOUNTY(20+ ruznych) lvl 30 a lvl 50
-PEGAS letaci, pomaly za mega faction
-GRIFFON letaci, vyborna quest serie pro lvl 45+, raid update je nejrychlejsi ve hre
-WYVERN letaci, raid only, kill Kota a drop vejce z Dresly

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

zdena
Starting Member

45 Posts

Posted - 09/05/2009 :  12:59:52  Show Profile Send zdena a Private Message  Reply with Quote
pokud dobre pamatuji kun za diplo questy je od lvl 1 a pozdeji se da upgradovat
ale protoze jen blazen by vynechal trial ostrov a nechal si uniknout unikatni vec Bracelet Of Lucky Charm(zlepsuje se co 10 lvl), tak na tom moc nezalezi.
ale kazdy by si mel koupit kone od toho 10 lvl (i bard)

bagl kone ma totiz jednu krasnou vlastnost.
po smrti v nem zustanou i veci ktere nejsou SoulBond, ozivovaci kameny, nahradni strelivo, jidlo a urcite veci do questu ktere tez nejsou oznaceny SB/Quest a dalsi potrebne veci.
proste takove uzitecne drobnosti, ktere po necekane smrti mohou chybet

Edited by - zdena on 09/05/2009 13:01:24
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 10/05/2009 :  10:45:41  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Po smrti.. vida. Mám zatím jen jeden char na 11 lvl, ale ani nevím co smrt ve VG obnáší. Zatím jsem zaslechl jen něco o tom, že přijdeš o expa a musíš pro hrobeček.

Edit: Po pravdě po tom co jsem se opustil trial ostrov a objevil se někde nevím kde jsem zmatenej a radši jsem šel zkusit další postavu:o) Takže ted mám obrovský problém jestli Necra nebo Druida :o)

Edited by - Azkaban on 10/05/2009 10:48:31
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 11/05/2009 :  09:51:57  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
pvp druid, na pve nevim

v pvp diky starfallu onehitne tanka kdyz se zadari, jedna vec je neprikladat pvp velkou dulezitost druha vec je na pvp srat kompletne, starfall me presvedcil ze dev ve vg jsou druhej pripad.

btw hra je neuveritelne zabugovana, co se tyce kontentu a celistvosti tak je samozrejme mnohem dal nez hry jako aoc nebo war ale co se tyce bugu tak je na tom hur nez tyhle hry po vydani, za par dni se mi zbuglo snad uplne vse,

questy ktere nejdou dokoncit protoze se neprovede urcity trigger nebo se provede ale na moby nejde zautocit

mobove - mizeji ve stencha, propadavaji se

craft - vycraftil jsem po pul hodinove namaze vec ktera neexistuje ma preskrtnutou ikonku super vec misto rare brneni

ui - specialne chat, propadnul jsem svetem a zabil se, coz lze resit jedine privolanim hrobecku a prislusnou ztratou xp

vsechno tohle tu bylo uz pred dvema rokoma, ted se to stava tak o 99% mene ale stava se to porad.

za 3 tydny jsem nezazil jedinej update nebo bugfix, dochazi k nim vubec jeste ? vzdy po nalogovani se jen obevi hlaska nepouzivejte xp potiony jsou bugnute, fix as soona s possible ... 3 tydny

a jeste jedna vec, tu komunitu ktera je na pvp serveru jsem snad jeste nezazil, jeden kreten vedle druheho, a tim nemyslim ze me 50tka prejede, to se nestava dokonce i kdyz nejakou potkam, (v 99% jsem v cele zone sam) ale kdyz se snazim s nekym komunikovat, takova ignorance, zpusob komunikace petiletych deti apod. (aspon tdk zapadne) narazil jsem jen vyjimecne na normalni lidi, rekneme tak 10% z tech 100 co to hraji v eu case, coz neni opravdu mnoho, predpokladam ze na pve je komunita znacne lepsi jak co to kvality tak co do kvantity.




lastfm

Edited by - Rashaverak on 11/05/2009 09:56:53
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 11/05/2009 :  10:42:01  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
btw hra je neuveritelne zabugovana



To je zvlastni s timhle jsem se nesetkal (naposledy jsem hral prosinec-unor).
S bugy ktere popisujes jsem se bud vubec nepotkal nebo naprosto vyjmecne (jako treba propadnuti skrz teren za 3 mesice intenzivniho hrani cca 2x?) - a po pravde ani rok z5 bych nedokazal rict ze je VG neuveritelne zabugovany.... mam 2x 50 2x 40+ a par lev 10 - prolezl jsem vetsinu zon a splnil mraky questu - a z bugem u questu jsem se potkal jednou (nefungoval mne trigeer u Lucent Circle ranku - a GM to opravil celkem promptne).

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 11/05/2009 :  10:48:47  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já si omylem vzal jiný craft a nešlo to u NPC přehodit a tak jsem napsal Magic Ticket. Druhej den jsem si na to vzpomněl a šlo to.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 11/05/2009 :  11:03:43  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

To je zvlastni s timhle jsem se nesetkal (naposledy jsem hral prosinec-unor).



pokud to porovnavam se stavem her jako aoc nebo war kdyz vysli, tak 2 roky po vydani je v ni tehle zakladnich bugu vic, coz je dost spatne.

lastfm
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 11/05/2009 :  11:54:17  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

aspon tdk zapadne





Me si vubec neber do huby ty nulo. Dal jsem ti par tydnu a vida jak to slo rychle.

Komunikace je naprosto v poradku, pokud se nechovate jako hovado a hrajete v top case na US.Presne tenhle ubreceny post jsem cekal.
Kdyz na to nemas tak to nehraj,ale nekydej na to hnuj.

PS: ty bugy jsem nezazil ani jednou a je to jen duvod proc se pan PVP presunul na PVE. Preci nenapise, ze se s toho podelal.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 11/05/2009 11:55:39
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 11/05/2009 :  12:54:49  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
premylsim kdo se tady chova jako hovado.. a po precteni par postu vis nevim kdo kde breci. ty NULO

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 11/05/2009 :  13:09:09  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

PS: ty bugy jsem nezazil ani jednou a je to jen duvod proc se pan PVP presunul na PVE. Preci nenapise, ze se s toho podelal.



napsal jsem jen nijak nezaujaty objektivni komentar ke stavu vg, nechapu proc sis z toho vydedukoval tyhle sracky, zrejme podle sebe soudis ostatni



lastfm
Go to Top of Page

zdena
Starting Member

45 Posts

Posted - 11/05/2009 :  13:27:21  Show Profile Send zdena a Private Message  Reply with Quote
co se tyka bugu:
nejde rict ze neexistuji ale zase tak moc jich neni. a to zebych propadl pod teren pri prechodu pres zonu a nasledkem toho umrel se mi stalo jen jednou (za rok a pul hrani)v river walley nad tou rekou co tece nad skalou.
klasicke propadnuti se muze stat, ale taky to neni caste

VG bylo zabugovane do leta od dne vydani, pak zbyly bugy jen pro nesnesitelne stouraly

za celou dobu jsem si pozval GM na asistenci jen jednou kdy mi do gryffin q se neobjevil v OT prsten do Q po zabiti jednoho z knightu.
GM napravil vse do 12h od nahlaseni a jeste se omluvil ze me ve hre driv nevidel ( sem to hlasil ve 3 rano)

no myslim ze vetsina lidi hraje vanguarda prave aby si odpocinula od jistych typku z pvp( globalne)
mihochodem porovnavat VG a WAR nebo AOC je jako bys srovnaval modely o 3000 dilcich a 750
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 11/05/2009 :  17:22:51  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zdena

co se tyka bugu:
nejde rict ze neexistuji ale zase tak moc jich neni.



Na co to tady vysvetlujes. To nechapes ze jim nejde o hru. Podivej se na posty Havrana a jeho fake kamarada.Porad to same. Tyhle herni sraci nikdy nic nedotahnou dokonce. Stridaji guildy a hry jako ponozky a kdyz tady nekdo na lvl 15 pise o hre jako by byla neratelna o necem svedci.

Tyhle exoti jsou ve hre spise vyjimka a VG je fajn a komunita az na par tehle priblbliku vpohode. Nastesti jim to vydrzi tak jeste 14 dni a pak odtahnou otravovat jinam. Nekdo holt hraje a nekdo holt spamuje a zasira fora.

PVP je hratelne prevazne v US case. Jinak je vetsina hracu na 50 lvl a altiky maji na loveni low hracu, jak uz to tak na FFA bejva. Jinak je VG naprosto vpohode gamesa nesrovnatelne lepsi nez pri startu, kdy to bylo opravdu nehratelne. Jen skoda tech lidi co se do VG uz nikdy nevrati.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 11/05/2009 17:31:28
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 12/05/2009 :  08:42:28  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
prosimte copak jsi ty dotahl do konce krom toho ze sis ho tak max dokazal prelestit?

vis hovno co stridam nebo nestridam a o nejakym psani furt neceho dokola doporucuju zarolovat o par stranek dodzadu a precist si ty sracky co si vyplodil

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 12/05/2009 08:44:47
Go to Top of Page

zdena
Starting Member

45 Posts

Posted - 12/05/2009 :  09:26:06  Show Profile Send zdena a Private Message  Reply with Quote
ja jen pro normalni lidi pisu aktualnejsi stav.
VG tech 1. nekolik mesicu byl opravdu hodne nedodelany, ale kdyz se bavim s lidma co prijdu novi, zjistuji ze cekaji neco otresneho a jsou pak nesmirne prekvapeni-nadseni tim jak VG vypada a doopravdy se hraje,

na jednu stranu je to lepsi nez kdyby cekali uzasnou hru a videli neco prumerneho ze?
ale na druhou stranu je dost lidi, kteri diky necim "zasvecenym" recem hru nezkusi ani na trialu.
to mi je jich pak lito
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 12/05/2009 :  11:01:51  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
no ja diky TDK tohle nezkusim urcite .. pokud to hrajou takovy borci jako on tak jsem za to i rad :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 12/05/2009 :  14:09:49  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Vratil sem se do VG po necelych 2 letech a jedinou zmenu (pozitivni) co sem zatim zaregistroval je, ze uz postavicka pri plavani neskace ve vode, ale skutecne plave . Jinak sem si diky EQ odvykl na global CD a ted se mi tezko znova na to zvyka, zvlaste kdyz je to dost ovlivneno pingem a clovek musi reagovat mackanim chainu a counter atacku. To neberu jako vytku, ale spise, ze si na to musim znova zvykat . Jedina vec co me dost ale toci je, ze se neustale zasekavam o neviditelne prekazky obzvlaste na schodech a nebo nekam zapadnete (nemyslim propadnuti texturou).
Proste za ty 2 dny co to hraji zatim nevidim nic noveho (nebavim se o contentu), ale jde poznat snizeni obtiznosti a celkove zjednoduseni (hlavne transport, coz je plus).

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 12/05/2009 :  14:50:32  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

Vratil sem se do VG po necelych 2 letech a jedinou zmenu (pozitivni) co sem zatim zaregistroval je, ze uz postavicka pri plavani neskace ve vode, ale skutecne plave .


Plavani spravili uz pred rokem, si proste desne out:p

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 12/05/2009 :  18:51:19  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

Jedina vec co me dost ale toci je, ze se neustale zasekavam o neviditelne prekazky obzvlaste na schodech a nebo nekam zapadnete (nemyslim propadnuti texturou).



To je takovy detail ze jsem ho uz ani nezminoval.

Bavim se jak se tu par hlupacku rociluje ze jsem si dovolil napsat neco negativniho o hre ktera je zrovna bavi :) ja vg hraju a bavim se pri nem zatim, to ale nic nemeni na tom ze oproti jinym hram je podstatne vice zabugovany. Napsal jsem take ze bugu je ve hre cca 99% mene nez pri spusteni, to se ale asi nehodilo do kramu tak to bylo preskoceno proto abyste mohli rozpoutat flame i kdyz vlastne borci typu jdk, tkg, kcs apod. zadne argumenty nepotrebuji

lastfm

Edited by - Rashaverak on 12/05/2009 18:53:53
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 13/05/2009 :  07:28:55  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já s tebou souhlasím. Je pravda, že za měsíc jsem nevylezl z ostrova, ale narazil jsem na plno takových drobných vad. Jsou to ale vady jiné než v AoC nebo WAR. Tam jsi na jejich odstranění musel čekat. Tady stačí restartnout clienta nebo použit příkaz. Setkávám se s tím, že nemohu sesednou z mounta, nebo mi zmizí karty při diplomacii, nejde mi vytěžit surovina, utoči na mě mob na kterého nemohu zautočit.. některé quest místa musím několikrát projít, abych splnil atd.. jsou to drobnosti... doufám, že tyto drobnosti s přibývajícím levelem nebudou přibívat.

Edit: hrbka :P

Edited by - Azkaban on 13/05/2009 07:47:21
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 13/05/2009 :  07:45:38  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

doufám, že tyto drobnosti s přibívajícím levelem nebudou přibívat.



urcite nebudou

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 13/05/2009 :  23:06:49  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
lol tady je mi hold expertu. Kdyz nekdo cirou nahodou dojedete na pve na max level a budete chtit raidit v HC guilde ozvete se a ja si Vas proklepnu :)

Updaty nejsou tedka protoze se pripravuje ten velky, pota + zvyseni levlu na 55.

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 17/05/2009 :  17:52:11  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Neplánujete někdo rozject na PvE novou postavu? Začínám si připadat jak v singlovce. Za 2 hodinky hraní nepotkám ani živáčka, pokud nezabrousím k aukci.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000