Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Lord of the Rings Online
 LOTR Online - General
 Prosba o vzajemnou solidaritu
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 14/04/2009 :  19:48:28  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
*

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis

Edited by - Vlada on 27/02/2012 20:47:22

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/04/2009 :  19:52:00  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
za kolik mi prodas goldy ? klidne na mail

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 14/04/2009 :  19:54:54  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
*

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis

Edited by - Vlada on 27/02/2012 20:46:00
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 15/04/2009 :  06:04:33  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
*

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis

Edited by - Vlada on 27/02/2012 20:46:09
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 17/04/2009 :  12:23:45  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
to je klasika, jednou za čas se prostě na někoho usměje smůla a i jinak ok společnost se zabejčí a ne a ne... Držím palce.

Btw. Posílání mailů kýmkoli jiným nemá žádnej význam.
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 17/04/2009 :  13:22:07  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
*

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis

Edited by - Vlada on 27/02/2012 20:46:18
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 17/04/2009 :  21:51:29  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Ja ti pomuzu. Pouzij tento link : http://vanguard.station.sony.com/isleofdawn/

Vedle napisu nahore Vanguard klikni na posledni obrazek vpravo-stahni klienta a cca za 1 hodinu si budes luxusne uzivat hru. Naslednou aktivaci po 14 dnech zvladne i muj kocour.Nebudes litovat.

Lotro? Na to rychle zapomenes.



Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 18/04/2009 :  13:43:54  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
*

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis

Edited by - Vlada on 27/02/2012 20:46:30
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 24/04/2009 :  16:26:05  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
*

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis

Edited by - Vlada on 27/02/2012 20:46:42
Go to Top of Page

Kusovka
Starting Member

45 Posts

Posted - 25/04/2009 :  14:38:48  Show Profile  Send Kusovka an ICQ Message Send Kusovka a Private Message  Reply with Quote
No nic moc refund :-) Blizzard sa stará o zákaznikov lepšie. Raz som dával transfer na iný server a u blizzu sa vyskytla nejaká chyba, týždeň nešli dokončiť transfery a keď sa to vyriešilo tak som dostal transfer zdarma a mesiac hrania k tomu :-).

Terorizing WoW Forums since june2005.
Offline Gamer
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 25/04/2009 :  15:12:35  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Asi správně odhadnuli, že jim za tu hozenou kost budeš dělat někde na forech zadáčo reklamu

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Trimanius
Moderator

6302 Posts

Posted - 26/04/2009 :  00:29:22  Show Profile  Send Trimanius an ICQ Message Send Trimanius a Private Message  Reply with Quote
Kusovko, nejen ja "rad" vzpominam na casy, kdy Blizzard necitil takovou (byt malou) konkurenci a choval se v dialogu s hraci (podpora, herni help posty, refundace etc) tak, ze bys az plakal. Tim zde nechci nadhazovat tema pro oblibeny spam, ale zase bych je tolik nevychvaloval a vety "Blizzard sa stará o zákaznikov lepšie" bych si rozmyslel (nic ve zlem) ...

Kazdopadne to podstatne - Vlado, -grts- k vyreseni problemu a vitej ve hre (a poradne si ji uzij) ...

Human Guardian Markethia - leader kinshipu SeY (The Lord of the Rings Online na serveru Laurelin)
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 01/07/2009 :  08:18:08  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
*

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis

Edited by - Vlada on 27/02/2012 20:46:52
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/09/2009 :  23:48:32  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
jak to dopadlo?

ja mel ted podobnej problem s Microsoftem. Mel jsem u nich subscription na Xbox Live.. koncilo to 24.8. v ten den jsem to bloknul. za par dni koukam v bance ze mi strhli 1 platbu. Rikam si, tak jsem to nestih. kouknu na xbox a prd. 0 clenstvi.. tak jim pisu, nejdriv mi 10x napisou ze pisu na podporu do jine krajiny, tak jim pisu ze jsem v UK [mel jsem UK ucet] za tejden se mi ozvou ze to oni nemuzou resit pres email at jim zavolam.

Debilove. u Final Fantasy Online mi omylem strhavali 3 mesice platby presto ze jsem to mel zrusene, uz jsem si ani nepamatoval heslo. Stacili jim 2 emaily a ucet opravdu zrusili a prachy poslali zpet.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 10/09/2009 :  12:10:04  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
*

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis

Edited by - Vlada on 27/02/2012 20:47:01
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 28/02/2012 :  14:16:04  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Tohle je ovšem skill jako prase, po třech letech po sobě editovat příspěvky


Jak to dopadlo, ať to bylo co chtělo?
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 29/02/2012 :  12:20:41  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Tohle je ovšem skill jako prase, po třech letech po sobě editovat příspěvky


Jak to dopadlo, ať to bylo co chtělo?



Zametl po sobe pekne stopy!!
Taky by me zajimalo jak to dopadlo!


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 28/04/2013 :  12:15:47  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
Po ~2 letech jsem se zde ukazal a vidim ze v tomto foru jsou vsude * .
Moje prace to neni, zvlastni je ze ostatni prispevky "zahvezdickovane" nejsou. Osud.

Dopadlo to tehdy tak, ze jsem musel presvedcit sveho providera aby mi dal verejnou jedinecnou IP adresu a po 2-3 telefonatech do Anglie na CODEMASTER a nekolika emailech a cca 30 dnech me odblokovali ucet.
Holt mit verejnou sdilenou IP adresu pro X-tisicove sidliste nedela dobrotu.

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000