Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 EQ2???
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Y0G1
Starting Member

14 Posts

Posted - 23/04/2009 :  17:25:01  Show Profile Send Y0G1 a Private Message  Reply with Quote
Zdarec chcel som sa opytat na tuto hru a to tak par informaciii ..oplati sa mi to zacat hrat ako novacikovy hraje to jeste stale dost lidi? ..je to neco jako wow ..raidy a nolifery ..a hromada sezrani casu co se tYce trailu jeste funguje?...+ mam doma jenom zakladni hru staci my to na hrani na ofiku nebo ..samozrejme mylsim po traile jesi mne to bude bavit dekuju za info

Lepratulka
Moderator

66 Posts

Posted - 29/04/2009 :  11:25:30  Show Profile Send Lepratulka a Private Message  Reply with Quote
Hra se stale hraje a lidi neni nikdy dost nikde. Vetsi ceske komunity uz jsou jen na EU serveru Runnyeye (PVE) Ceska legie a US serveru Nagafen (PVP) Pohodari. Zakladni hra se da hrat ale bude ti tam toho velice dost chybet takze doporucuju zakoupit nebo dokoupit posledni verzi hry The Shadow Odyssey ke stavajicimu accountu pokud uz hrajes, ktera obsahuje komplet vsechny datadisky a adventure packy v jednom za cenu jedne hry. Pokud to zakoupis jako digital download tak se priprav na poradnej nasup hra uz ma kolem 12 giga.


Stranky Ceske legie
http://everquest.neverwinter.cz/forum/index.php?

Ta Culikata :)))
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/05/2009 :  16:03:31  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Nějak se mi na ty stránky nedaří registrovat. Neznáš někoho osobně, že bych mu ve hře písnul?
Go to Top of Page

1742
Starting Member

19 Posts

Posted - 21/05/2009 :  20:16:28  Show Profile Send 1742 a Private Message  Reply with Quote
Můžeš napsat mě (balandys), já se zeptám, jestli je v guildě někdo na invite... Popř. se joinni na "cz" kanál (bez uvozovek) a tam si zakřič, jsou tam lidi, co můžou invitovat
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 27/05/2009 :  11:59:10  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
Mě také dřív dělala problém registrace, problém byl tuším v emailu.
Nechtěl brát gmail, nebo mu dělala problém tečka v textu před zavináčem.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 28/05/2009 :  10:18:03  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Už jsem tam. Gmail ani centrum mi to nebralo tak jsem zkusil seznam a hurá.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000