Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 zpet k EQ2
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 19/05/2009 :  14:55:31  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
rikal jsem si, ze bych zase zkusil EQ2, kdyz uz jsem si koupil DVD se vsim, co zatim vyslo, za asi 11 liber.

co budu hrat je asi jasne

a ze to bude na PvE plyne z toho, jak malo mam obvykle casu (= clovek nerad odchazi z PvPbez toho, aby se pomstil )

ted resim, jestli si proste pridat novy content na stary ucet (a stejne zahodit vetsinu postav), nebo si aktivovat novy a dostat 30 dnu free (tak jako tak chci hrat od lvl 1. jednak protoze si uz nic nepamatuju, jednak abych si uzil nove lowlvl zony)

no, kdyz o tom tak premyslim, tak na RE je stejne moje jmeno zabrane, takze bych si tak jako tak musel zaplatit aspon mesic, abych mohl tu starou postavu smazat

a navic mi na Venekoru hnije postava s asi 300pp.

nejake rady?

jo a jestli porad jeste existuje nejaky ten referral bonus a budu vytvaret novy ucet, muzu se tvarit, ze jsem dostal doporuceni...

Querio

Querio

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 19/05/2009 :  15:17:17  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
vlastne me jeste napadlo, ze kdyz jsem koncil, tak Fae byla uber rasa, prinejmensim na PvP mi to tak pripadalo.
jak moc to je pravda ve srovnani s mym oblibenym gnomem?
Go to Top of Page

1742
Starting Member

19 Posts

Posted - 21/05/2009 :  20:19:59  Show Profile Send 1742 a Private Message  Reply with Quote
Jestli jsou na nějakém normálním serveru, tak by bylo možná lepší jen přidat hru na starý účet. Jestli jsou na nějakém zapadákově, kde češi vůbec nejsou a víš, že chceš do cz guildy, tak můžeš rovnou vytvořit nový účet.

Ad. rasy, nemyslím si, že by tam byl rozdíl v síle (třeba jedna rasa by byla uber mage, druhá zas hodně slabý mage), hraj za to, co se ti líbí. Já hraju za half elfa a hra se mi líbí poměrně dost (hlavně začáteční lokace pro víly je skvělá). Ale třeba temný elf má pěknou abilitku, co ti umožní padat z jakékoliv výšky bez fall dmg :-).

Edited by - 1742 on 21/05/2009 20:20:33
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/05/2009 :  20:56:48  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Nemá to i normální elf?
Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 22/05/2009 :  13:16:31  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1742

Jestli jsou na nějakém normálním serveru, tak by bylo možná lepší jen přidat hru na starý účet. Jestli jsou na nějakém zapadákově, kde češi vůbec nejsou a víš, že chceš do cz guildy, tak můžeš rovnou vytvořit nový účet.

Ad. rasy, nemyslím si, že by tam byl rozdíl v síle (třeba jedna rasa by byla uber mage, druhá zas hodně slabý mage), hraj za to, co se ti líbí. Já hraju za half elfa a hra se mi líbí poměrně dost (hlavně začáteční lokace pro víly je skvělá). Ale třeba temný elf má pěknou abilitku, co ti umožní padat z jakékoliv výšky bez fall dmg :-).



Postavy jsou na Venekoru, kde hrat neplanuju, a na RE, kde hrat planuju, takze musim tak jako tak smazat to jmeno (protoze ho chci ). Takze tim se to resi. Navic je to muj hlavni ucet pro jine SOE hry (bez subscription), takze asi dava smysl si ho nechat.

Ze se rasy nijak zajimave nelisi z pohledu povolani, to se doufam nikdy moc nezmeni, ale napr. na PvP je no fall dmg celkem uzitecna vec. (Btw, to tu abilitu fakt maji elfove? Zni silnejsi nez to, co maji fae a jejich evil protejsky (u kterych si holt jeste nepamatuju jmeno, protoze driv neexistovaly)

A jestli myslis startovni misto pro Fae, tak to asi asi neshodneme na tom, co je skvele, protoze to misto jsem nenavidel (a zejmena pro rasy bez litani to musi byt extremni opruz). Ale treba to jsem jenom ja.

Kazdopadne se nejspis na RE brzy uvidime.
Go to Top of Page

1742
Starting Member

19 Posts

Posted - 23/05/2009 :  11:13:45  Show Profile Send 1742 a Private Message  Reply with Quote
No vzhledem k tomu, že RE je PvE server, tak to tě PvP zajímat moc nemusí :-). Každopádně no fall dmg se mi nezdá jako nic podstatného do PvP, spíše to zlepší cestování, kór v začáteční lokaci Fae. A tu abilitu mají jak Dark Elfové, tak Fae, popř. scouti mají zas staty na fall dmg, které se ti zlepšují každým dalším pádem z výšky a tobě to bere méně a méně HP...

Každopádně, jestli mě uvidíš, radím vyhnout se mi, o EQ2 toho vím maličko (aby ne, když jsem s ním začal před pár dny) a spíše to vypadá, že mé otázky jsou okolí nepříjemné (ale musím přiznat, že guilda CL velmi pomáhá) :-).
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 16/06/2009 :  19:33:43  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
sice pisu pozdě ale přece :)
glide (neboli slow fall) ma dneska uz kde kdo, krome fae, arasai, elfu, erutitů možná ještě někdo navic jí dává spoustu ruznejch ingame itemů (většina z nich bohužel z LoN kared) a da se i vyrobyt "glide v prášku" neboli tinkerer umi udelat padák na několik pouzití, takze mit glide jako racial ability je sice fajn ale neni to nejakej velkej problem pokud nemas

fae a arasai maji navic jeste schopnost high jump coz je vec ktera jim defato dava kridla, a to znamena ze kdyz skoci tak zustane chivily vyset ve vzduchu a zacne klesat az po par sekundach - s dobrejma speed buffama se takhle da preletet kdeco

Venekor uz neexistuje, tusim ze vsechny postavy z venekoru byly preneseny na US PvP Nagafen coz je misto kde celkem uspesne operuje ceska Guilda Pohodari na straně Gaynosu

jinak vítej zpátky Querio :)

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page

Edison
Starting Member

33 Posts

Posted - 14/10/2009 :  09:08:31  Show Profile Send Edison a Private Message  Reply with Quote
Na jakým serveru je největší česká komunita. Respektive jak to i obecně vypadá s touhle hrou? Hraje ještě pořád dost lidí? Zkusil sem trial a musím říct že by mě to asi možná zpátky zase chytlo.

Ex SWG - Milja Vesci <CzA>
Ex SWG Iptop Kekat
Ex LOTRO - Thodur - guardian
EQ2 - Thodur - Guardian
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 14/10/2009 :  09:53:44  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
PvE - Runnyeye - Česká legie
PvP - Nagafen - Pohodáři

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Edison
Starting Member

33 Posts

Posted - 14/10/2009 :  11:19:14  Show Profile Send Edison a Private Message  Reply with Quote
díky moc, to už fungujou jenom dvě guildy? víc jich není? a s hráčema obecně nemáte někdo přehled jak moc lidí to ještě hraje? nerad bych se zase někdy v budoucnu pouštěl do něčeho kde budu sám :D

Ex SWG - Milja Vesci <CzA>
Ex SWG Iptop Kekat
Ex LOTRO - Thodur - guardian
EQ2 - Thodur - Guardian
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 14/10/2009 :  12:09:24  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Asi je. Tohle jsou dve o kterych vim ze raidujou.
Nagafen patri k nejvytizenejsim serverum ve hre (protoze to je prakticky a za tyden i realne jedinny pvp server).
Jak je na tom Runny netusim.
Pickup jsem nikdy nedelal, takze nevim jestli je vetsi hruza si sehnat grupu, nebo s ni pak nekam jit:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 14/10/2009 :  13:01:56  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edison

díky moc, to už fungujou jenom dvě guildy? víc jich není? a s hráčema obecně nemáte někdo přehled jak moc lidí to ještě hraje? nerad bych se zase někdy v budoucnu pouštěl do něčeho kde budu sám :D



Moc lidi uz to nehraje ...


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 14/10/2009 :  13:13:49  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Otazka jak moc, nebo jak malo lidi to hraje je tezka k zodpovezeni. Pro nekoho malo, pro nekoho moc

Co se tyka ceske komunity, tak na Nagafenu (PvP) je aktivni CZ/SK komunita citajici zhruba 30+ hracu. Vetsina v guilde Pohodari, pak jednotlivci v internacionalnich guildach nebo v pidi guildach jako je Rychla Rota atp. Celkove je Nagafen nejlidnatejsi server v cele EQ2. Ne kazdymu ale musi tolik lidi vyhovovat a nemusi mu vyhovovat ani PvP.

Na Runnyeye je aktivnich cechu nejspis vice, odhaduji 40+ (presne pocty ale neznam). Raiduje tam Ceska Legie, kde je asi vetsina tech aktivnich. Pak sem podle roosteru videl ze par lidi drzi jeste MdK (asi raidujou spolecne s CL) a dost mozna ze se tam najde taky par jedincu hrajicich v mezinarodnich guildach ci mensich guildickach citajicich par clenu.

Na ostatnich serverech taky urcite hraji CZ/SK hraci, ale kdyz ano, jsou to jednotlivci v mezinarodnich guildach, ale o nekom konkretne nevim.

Takze ja myslim ze celkove vztato je s kym hrat a je ta moznost si i vybirat. Jestli ovsem nekdo potrebuje mit guildu o 100+ lidech, tak v tom mu CZ/SK komunita v EQ2 nepomuze.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Edison
Starting Member

33 Posts

Posted - 14/10/2009 :  15:02:15  Show Profile Send Edison a Private Message  Reply with Quote
Moc děkuju všem za odpovědi.
Nepotřebuju guildu o 100 lidech, jde mi o nějakou pomoc, raid atd, radši pujdu s čechem, se kterým se znám případně z guildy než s PUGem.
Co se obecné lidnatosti týče jde mi o to, aby třeba fungoval nějak obchod (poptávka/nabídka) i u nižšších levelů kvůli craftu atp.

Ex SWG - Milja Vesci <CzA>
Ex SWG Iptop Kekat
Ex LOTRO - Thodur - guardian
EQ2 - Thodur - Guardian
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 14/10/2009 :  15:21:15  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Tak obchod funguje urcite.
To "radsi pujdu s cechem" muze byt drobet problem.
Ale to je asi u vsech starsich MMO.
Vetsina lidi je high level, sem tam se ukaze novacek, mozna neci alt, ale na nejaky grupovy hrani je nejlepsi do toho vlitnout s nejakejma kamosema.
EQ2 je multiplayer:-) Solo se da v pohode vylevelovat, a urcite se da i solo pomerne dlouho v eq2 blbnout. S necim tezsim ti urcite nekdo pomuze.
Ale driv nebo pozdeji to proste chce grupu. A samozrejme nejlepe s rozmyslem postavenou. A tady se ti budou hodit ty kamosi:-)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Edison
Starting Member

33 Posts

Posted - 14/10/2009 :  15:31:05  Show Profile Send Edison a Private Message  Reply with Quote
S tím počítam že bych do toho nešel sám :) díkes


Ex SWG - Milja Vesci <CzA>
Ex SWG Iptop Kekat
Ex LOTRO - Thodur - guardian
EQ2 - Thodur - Guardian
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 14/10/2009 :  15:55:00  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edison

S tím počítam že bych do toho nešel sám :) díkes


Supr v tom případě, máš za každou duši ode mne 10pp do začátku ať to máte jednodušší.
Teda pokud půjdete na Nagafen:D

PS: Dovolil bych si vám pak připojit názor co tak zhruba hrát podle toho co je aktuálně lepší na hraní a případně i pro raid

Edit: Ding

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 14/10/2009 15:55:44
Go to Top of Page

Carl
Starting Member

55 Posts

Posted - 15/10/2009 :  09:20:58  Show Profile Send Carl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
Supr v tom případě, máš za každou duši ode mne 10pp do začátku ať to máte jednodušší.
Teda pokud půjdete na Nagafen:D

PS: Dovolil bych si vám pak připojit názor co tak zhruba hrát podle toho co je aktuálně lepší na hraní a případně i pro raid

Edit: Ding



10pp... no to ses teda nepredal :-)

jinak pokud tam pujdete tak doporucuju to resit s uz existujicima hracema pres friend account. kdyz vam lidi (80) budou ochotny pomoct tak se da vylevelit i pri beznem vecernim hrani na 80 treba za dva tydny (jde to i mnohem rychlejc)

co bys doporucil jako zadouci pro raid momentalne?

Edited by - Carl on 15/10/2009 09:21:28
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/10/2009 :  09:58:17  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carl
co bys doporucil jako zadouci pro raid momentalne?


Spis mi jde o to aby si neudelali grupu skcek, protoze ty sou husty dneska ze joo:)
Ale aby si tam udelali misto i pro nakej support.

Zaraiduje si kazdej dobre hranej char, a chary co chybi ted budou za tri mesice prebyvat.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Edison
Starting Member

33 Posts

Posted - 15/10/2009 :  12:29:43  Show Profile Send Edison a Private Message  Reply with Quote
Takhle, není to aktuální, ale předpokládám že nás pujde víc a my se tak nějak vždycky doplňujem. Někdo rád plechovky, jinej magii, máme tam i vyloženou zdravotní sestřičku (healera) a většinou to vychází že sme dobře doplněná a složená parta. A co se týče levelování, tak rozhodně nikdo z nás nebude chtít bejt 80ka za dva týdny, rádi se bavíme, nehuntíme expy k nejrychlejší cestě k 80ce, prostě si to užíváme prozkoumáváme, lehký RP, nečtem návody do instancí atd.

Ex SWG - Milja Vesci <CzA>
Ex SWG Iptop Kekat
Ex LOTRO - Thodur - guardian
EQ2 - Thodur - Guardian
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/10/2009 :  13:03:24  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Tank, heal, chanter, bard. To je povinny minimum:-)
S tim ze u tanku a healu si muzete vybrat hodne dobre, nebo hodne spatne:-) A za 4 mesice (datac) muze byt dnes hodne dobry hodne spatny:-) A na 80ce je to uplne neco jinyho nez pred ni. To je ale bordel co:-)
Ale i hodne spatne kdyz je hodne dobre zahrany je hodny dobry:-)

GL.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 15/10/2009 :  15:31:58  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Edison

S tím počítam že bych do toho nešel sám :) díkes


Edit: Ding


GRATS!!!! Jen takovy divny forum sis k tomu musel vybrat!


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/10/2009 :  16:26:36  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Koukám v EQII se zastavil čas už dávno, stále ty samé lamerské guildy s debilním jménem včetně těch lidí tam

Edited by - spajdr on 15/10/2009 16:26:51
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 15/10/2009 :  23:42:47  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
zdar, jak je to s vama co zacinate? mozna bych se pripojil s nejakym altem. vic jak rok jsem to nehrál tak mam celkem i chuť se na to mrknout... snad to za tu dobu moc hardwarove naročnostně nepovyskočilo :)
Go to Top of Page

Edison
Starting Member

33 Posts

Posted - 16/10/2009 :  08:21:14  Show Profile Send Edison a Private Message  Reply with Quote
Nejsem ještě rozhodnutej, navíc info o novém datadisku..., možná to odložím na ten únor, nic neuchvátám :) Zatím sem si dal trial a vzpomínám na starý dobrý časy, i když je to celkem dost jiný než bejvalo :)

Ex SWG - Milja Vesci <CzA>
Ex SWG Iptop Kekat
Ex LOTRO - Thodur - guardian
EQ2 - Thodur - Guardian

Edited by - Edison on 16/10/2009 08:35:44
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 16/10/2009 :  08:32:22  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

zdar, jak je to s vama co zacinate? mozna bych se pripojil s nejakym altem. vic jak rok jsem to nehrál tak mam celkem i chuť se na to mrknout... snad to za tu dobu moc hardwarove naročnostně nepovyskočilo :)



Právě že to jede lépe jak dřív, přidali podporu pro dualcore procesory a stíny se dají zapnout i přes grafiku, dříve to byla čiště záležitost procesoru a výkon šel pak do sraček.
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 17/10/2009 :  21:09:28  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
---

Edited by - tempest on 19/10/2009 10:13:49
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 20/10/2009 :  16:05:54  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
Ja osobne teda sem zastance mezinarodnich guild protože čistě CZ/SK guildy trpí mnoha neduhy, od ponorkové nemoci po nedostatek hraču

Pokud by ste se rozhodly hrat na US sereru Najena tak take muzu poskytnout financni a knowhow pomoc do zacatku :) na Najene jsme asi 4 cesi v raidguilde Remnant co tam presla z RE, jinak je to hodne mezinarodni server, tak 50% obyvatelstva jsou ruzne jine narodnosti nez americane, hodne australanu, japoncu a tak, ve vysledku je ten server aktivnejsi nez Runnyeye a to v jakykoliv case :)

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon

Edited by - RED EYE on 20/10/2009 16:10:18
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 09/12/2009 :  19:31:02  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
mimochodem, jen tak jsem zabloudil do svyho acc managementu a koukam ze mi tam jede 21 dni Eq2... jdu to prubnout...
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 09/12/2009 :  20:02:25  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
zabludim aj ja :-)

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Carl
Starting Member

55 Posts

Posted - 10/12/2009 :  23:44:42  Show Profile Send Carl a Private Message  Reply with Quote
tak na nagafen :-)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 13/12/2009 :  11:36:17  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hm tak ja nic no.. ani ostatni lidi ze znamejch jen miras


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Terudit
Moderator

185 Posts

Posted - 19/12/2009 :  01:07:28  Show Profile  Send Terudit an ICQ Message Send Terudit a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

hm tak ja nic no.. ani ostatni lidi ze znamejch jen miras



Jedno velké UF!
Go to Top of Page

Edison
Starting Member

33 Posts

Posted - 18/01/2010 :  09:17:55  Show Profile Send Edison a Private Message  Reply with Quote
Tak my nakonec hrajeme na Runnyeye a jsme zatím 4, musím říct že mě to zase zatraceně chytlo, je to fakt parádně komplexní hra. Jediný co mě mrzí je, zatím tam kde se pohybuju, nic moc lidnatost, ale uvidíme.

Ex SWG - Milja Vesci <CzA>
Ex SWG Iptop Kekat
Ex LOTRO - Thodur - guardian
EQ2 - Thodur - Guardian
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 18/01/2010 :  14:56:29  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
neuvidime... tych zopar ludi, co tam zostalo sedi v guildhalloch a cakaju na raidy.

Mal som teraz tie volne dni do konca roka... mrtvo. Presiel som vela lokacii, nikde nikto. Za ten mesiac som videl JEDNU grupu, inak len raz za dlhy cas osameleho solistu.
Myslel som si, ze tie dva levely do 80 dotlacim, ale nie... skoda casu.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 18/01/2010 :  15:27:04  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

neuvidime... tych zopar ludi, co tam zostalo sedi v guildhalloch a cakaju na raidy.


Dovolim si spis tvrdit ze cekaji na datac. Ty tri mesice o ktere protahli standardni DD cyklus jsou zatracene znat.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Edison
Starting Member

33 Posts

Posted - 19/01/2010 :  08:41:34  Show Profile Send Edison a Private Message  Reply with Quote
Tak já sem s tím do toho šel, že to nehrajou vyloženě úplný masy, tady někdo psal že problém vytvořit grupu není a že je furt dost lidí co to hraje jen jsou už vyšší levely (bůh žehnej mentoringu), sem tam potkávám low levely to zas jako jo, v Quyenosu jsou lidi ale prostě skupinky po jednom, dvou třech. Jasně nečekal sem narváno že se ani neprotluču k sejfu v bance, a ani to nepotřebuju k dobrýmu hraní, i když by to bylo parádní. No uvidíme hra mě baví a ve 4 si zatím dost užíváme, ale přijdou časy kdy to nezvládnem v tak malé skupince a budem muset vyhledat guildu a nebo PUG, uvidíme třeba to pujde, zkusím se spojit s Veteránama nebo Ceskou Legií.

Ex SWG - Milja Vesci <CzA>
Ex SWG Iptop Kekat
Ex LOTRO - Thodur - guardian
EQ2 - Thodur - Guardian
Go to Top of Page

Lepratulka
Moderator

66 Posts

Posted - 19/01/2010 :  09:34:21  Show Profile Send Lepratulka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edison

Tak já sem s tím do toho šel, že to nehrajou vyloženě úplný masy, tady někdo psal že problém vytvořit grupu není a že je furt dost lidí co to hraje jen jsou už vyšší levely (bůh žehnej mentoringu), sem tam potkávám low levely to zas jako jo, v Quyenosu jsou lidi ale prostě skupinky po jednom, dvou třech. Jasně nečekal sem narváno že se ani neprotluču k sejfu v bance, a ani to nepotřebuju k dobrýmu hraní, i když by to bylo parádní. No uvidíme hra mě baví a ve 4 si zatím dost užíváme, ale přijdou časy kdy to nezvládnem v tak malé skupince a budem muset vyhledat guildu a nebo PUG, uvidíme třeba to pujde, zkusím se spojit s Veteránama nebo Ceskou Legií.



Pripoj se na CZ kanal ve hre a zkus si rict o prijeti nebo v seznamu gild zkus cinknout na ceskou legii.

Ta Culikata :)))
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 19/01/2010 :  10:52:41  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edison

...narváno že se ani neprotluču k sejfu v bance, a ani to nepotřebuju k dobrýmu hraní, i když by to bylo parádní...


Stare dobre casy... su uz minulostou, co sa ovsem nikdy nevrati.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 20/01/2010 :  01:41:00  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Tak ono taky zalezi na vyberu serveru.... co vim tak Runnyeye nepatri mezi ty nejlidnatejsi. Co vim, tak ze nejlidnatejsi je jiz delsi dobu Nagafen (PvP server - a lidi je fakt mraky), pak nejakej US RP server... to je myslim Antonia Bayle nebo jak se to jmenuje a pak jeste jeden US server s podporou tech plateb za dolary.... jak je na tom zbytek netusim.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Edison
Starting Member

33 Posts

Posted - 20/01/2010 :  08:27:02  Show Profile Send Edison a Private Message  Reply with Quote
PvP nás nebere, a pak sme hledali něco v Evropě.

Ex SWG - Milja Vesci <CzA>
Ex SWG Iptop Kekat
Ex LOTRO - Thodur - guardian
EQ2 - Thodur - Guardian
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 20/01/2010 :  10:55:34  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edison
a pak sme hledali něco v Evropě.


Neco s horsim supportem a patchema jo? Jiny rozdil Nagafen US/Runnyeye EU moc neni. Pac je to jedinej PvP server, tak tam jsou vsecky casovy zony.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Edison
Starting Member

33 Posts

Posted - 20/01/2010 :  12:04:58  Show Profile Send Edison a Private Message  Reply with Quote
Jak sem psal PvP nás nebere, takže Nagafen vypdal ihned na začátku, zbytek výběru už se týkal Evropy a nakonec díky Veterans a Český Legii, padlo slovo na RE. Uvidíme jak to bude v následujících měsících vypadat. Taky asi s tím tochu zahejbe datadisk i když žádnej ultra nával lidí si pod ním neslibuju.

Ex SWG - Milja Vesci <CzA>
Ex SWG Iptop Kekat
Ex LOTRO - Thodur - guardian
EQ2 - Thodur - Guardian
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 20/01/2010 :  16:07:21  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
moc sa na datadisk netes, lebo vsetko pod nim sa totalne vyprazdni, ako bude kazdy tlacit mainov na max level do druheho dna a snazit sa doraidovat nove lokacie do konca mesiaca. Potom pridu na rad prvi alti, potom druhi...
Po pol roku nastane nuda a zase sa to vyprazni a bude sa cakat na novy datac.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 20/01/2010 :  20:47:07  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
ja jenom nechapu proc lidi nehrajou na pvp serveru? vzdyt je tam pve uplne stejny jako na pvp a navic k tomu jako bonus nejaka populace na vsech levelech. hrat na serveru kde kolem sebe clovek uvidi za hodinu tak jednoho jinyho hrace je uplna zvrhlost, to uz radeji hrat solo hru offline. Navic by mne celkem zajimolo co delate ne pve kdyz jste lvl 80? to sedite v gh a meditujete? :)
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 20/01/2010 :  21:20:10  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

ja jenom nechapu proc lidi nehrajou na pvp serveru? vzdyt je tam pve uplne stejny jako na pvp a navic k tomu jako bonus nejaka populace na vsech levelech. hrat na serveru kde kolem sebe clovek uvidi za hodinu tak jednoho jinyho hrace je uplna zvrhlost, to uz radeji hrat solo hru offline. Navic by mne celkem zajimolo co delate ne pve kdyz jste lvl 80? to sedite v gh a meditujete? :)


Viz vyse, cekaji na datac:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Edison
Starting Member

33 Posts

Posted - 20/01/2010 :  23:24:55  Show Profile Send Edison a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

moc sa na datadisk netes, lebo vsetko pod nim sa totalne vyprazdni, ako bude kazdy tlacit mainov na max level do druheho dna a snazit sa doraidovat nove lokacie do konca mesiaca. Potom pridu na rad prvi alti, potom druhi...
Po pol roku nastane nuda a zase sa to vyprazni a bude sa cakat na novy datac.




Já nemyslel na ty co tam jsou a hrajou, ale nový dušičky, který by to mohlo přitáhnout, aspoň tak to dykcy všude jinde bylo.

Ex SWG - Milja Vesci <CzA>
Ex SWG Iptop Kekat
Ex LOTRO - Thodur - guardian
EQ2 - Thodur - Guardian
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 21/01/2010 :  10:12:55  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
mam strach, ze v pripade EQ2 je mnozstvo novych dusiciek mensie, ako mnozstvo umierajucich/mrtvych dusiciek.

rychlo, rychlo utekaj, powerleveluj na max. level, inak ta samota zacne tazit... a asap joini nejku guildu.Na raidy sa budes musiet poriadne dovybavit, nafarmit AA, takze ani na max. leveli to zo zaciatku nebudes mat uplne ruzove a o nejakych hi-end raidoch to asi nebude.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Edison
Starting Member

33 Posts

Posted - 21/01/2010 :  10:29:43  Show Profile Send Edison a Private Message  Reply with Quote
No tak tohle je v každý onlinovce ,to mě nemsuíš radit, zažíval jsem to všude ale nějak se začínat musí. Nikdy sem nikde bez práce nedostal top equip a šel do nejtěžší instance jako první v pořadí, to je normálka, chápu že se mi to snažíš znechutit ale tohle je zcela nromální běžný postup, který znám odevšad.
Co se týče dušiček, no uvidíme tedy. Zatím je t super, i ve 4 zvládáme docela dost, sem tam se někdo joine, tedka už komunikujem i na CZ chatu takže si myslím že když bude třeba najde se někdo kdo nám pomůže. A instance taky nejsou uplně všechno. Makám na SP bodech na mounta, rád bych větší bejvák atd atd. Čili náplňe je hromada.

Ex SWG - Milja Vesci <CzA>
Ex SWG Iptop Kekat
Ex LOTRO - Thodur - guardian
EQ2 - Thodur - Guardian
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 21/01/2010 :  11:17:43  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edison
Čili náplňe je hromada.


Řekl bych že v tuto chvíli patří EQ2 ke hrám s nejvíc grp contentu. Až tak moc, že některej grp content převádí na sólo.
S full grupou nemusíte udělat jedinej solo quest, a asi nebude problém se dostat blízko max levelu a AA.
(A asi nebude problem v jedne grupe dat nejaky starsi x4 raidy, vzhledem k tomu kam se dostal rozvoj charu)

Jo pro nove zacinajici grupu, ktera si proleze vsechen grp content je to zabava na hodne dlouho.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 21/01/2010 :  15:06:59  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
nechcem ti to znechutit, EQ2 je super hra... teda, bola, tak pred dvoma a viac rokmi.
Len sa snazim trosku schladit tvoj optimizmus a nadsenie, na realnu uroven.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,22 seconds. on eygor Snitz Forums 2000