Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XIV
 Final Fantasy XIV - General
 Final Fantasy XIV - MMORPG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

maxa25
Starting Member

88 Posts

Posted - 31/08/2010 :  19:51:42  Show Profile  Send maxa25 an ICQ Message Send maxa25 a Private Message  Reply with Quote
Člověk by řek, že se SE za sedm let naučí mít trošku rozumnější downloader/patcher, je to stejná bolest jako kdysi u FFXI :-).Tady jsem našel mininávod jak obejít SE downloader přes normální torrent klient.

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/446/view/forums/thread/284347/page/1

Ale zatím to není o moc větší výhra tahám kolem 80-100kB/s.
Go to Top of Page

RinoaSVK
Starting Member

8 Posts

Posted - 31/08/2010 :  20:09:21  Show Profile Send RinoaSVK a Private Message  Reply with Quote
Murdy: čau no už to ide či skorej stoji na mieste a hádže len „Local connections“

Áno hrali sme spolu PWI v podstate sme spolu začínali a rozbiehali tvoj klan dúfam že si teraz zahráme spolu FFXIV
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 01/09/2010 :  02:19:00  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Me to ted jede full lajnou..
to co pisou na mmorpg.com je to co pouzivali lidi uz v CBT:

me to teda tenkrat neslo ale uz vim proc.. chce to mit v utorrent zaple DHT a peer exchange
Enable DHT network
Enable DHT on new torrents
Enable Local peer discovery

Hlavne to DHT, to zajisti vymenu dat mezi seedy a peery bez nutnosti kontaktovani trackeru [ktery vlastni SE a ktery blockuje utorrent..atd]

Takze:
C:\Users\<vase_jmeno>\Documents\My Games\FINAL FANTASY XIV Beta Version\downloads\ffxiv-beta\d96437e6\metainfo

Tam sou .torrent fajly, ty dejte otevrit v utorrent a ulozit JEN do
C:\Users\<vase_jmeno>\Documents\My Games\FINAL FANTASY XIV Beta Version\downloads\ffxiv-beta
protoze ty souburky v sobe obsahuji navic ono \d96437e6\patch
ve vysledku tak mate sosnute patche v
C:\Users\<vase_jmeno>\Documents\My Games\FINAL FANTASY XIV Beta Version\downloads\ffxiv-beta\d96437e6\patch
nyni staci pustit jejich patcher co sosne version list, ocheckuje ty stazene fajly a je to.


edit: pokud pouzivate torrent na nejake privatni sity, zase potom ty 3 moznosti vypnete, nebo vas zabanuji.. aspon to tak vetsinou byva. protoze presto bejvaj uniky dat.. lide pres vas tahaji a nemusi mit ratio..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 01/09/2010 02:33:10
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 01/09/2010 :  05:18:42  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hm by me zajimalo jake critical bugs se objevili ze odlozili start OB.

..tam prijel na vozejcku nakej japoncik z vedeni SE, zatrepal svym stareckym hnatem a pravil "kuci, tak tahle sracka ven nesmi!!" :-DD a bylo.



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/09/2010 :  08:07:49  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

hm by me zajimalo jake critical bugs se objevili ze odlozili start OB.

..tam prijel na vozejcku nakej japoncik z vedeni SE, zatrepal svym stareckym hnatem a pravil "kuci, tak tahle sracka ven nesmi!!" :-DD a bylo.





Toho jsou sice šílení japončíci schopni, ale zřejmě to tak nebude :-)
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 01/09/2010 :  08:34:18  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Mne "trosicku" vadi, ze to stahuje do dokuments.. a ja nemam a nemuzu mit na C vice mista. Takze fakt netusim jak to dostanu na svuj comp. Musim najit nejaky torrent ci co...

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 01/09/2010 08:34:34
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/09/2010 :  09:38:32  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Mne "trosicku" vadi, ze to stahuje do dokuments.. a ja nemam a nemuzu mit na C vice mista. Takze fakt netusim jak to dostanu na svuj comp. Musim najit nejaky torrent ci co...



Jo no, přesně to jsem včera řešil taky, říkám si to stejně bude pitchovina jak mraky a skončilo to tím že tu pitchovinu si pro jistotu ani nevyzkouším
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 01/09/2010 :  09:50:18  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Shemiramoth

Mne "trosicku" vadi, ze to stahuje do dokuments.. a ja nemam a nemuzu mit na C vice mista. Takze fakt netusim jak to dostanu na svuj comp. Musim najit nejaky torrent ci co...



Jo no, přesně to jsem včera řešil taky, říkám si to stejně bude pitchovina jak mraky a skončilo to tím že tu pitchovinu si pro jistotu ani nevyzkouším


To je ovšem hodně stěžejní a důležitá informace, všichni jsou určitě rádi že to vědí. Asi pudu dneska třeba do krámu s "Najkama", abych jim řek že si myslim že jejich oblečení jsou sračky a že si ho nekoupim

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 01/09/2010 :  10:06:37  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Pokud si nekdo neumi premistit systemovy foldery (jako treba My Documents) kamkoliv tak si nema kupovat SSD :D

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

saiyaman
Starting Member

46 Posts

Posted - 01/09/2010 :  10:32:20  Show Profile Send saiyaman a Private Message  Reply with Quote
zda se ze odklad nebude dlouhy:

"FINAL FANTASY XIV Open Beta Test Postponed: Follow-up

We would like to take this opportunity to provide an update regarding the FINAL FANTASY XIV Open Beta Test, which was announced to be postponed on Aug. 31, 2010.

A critical issue where the client software for the open beta test would not respond on certain rare occasions has been addressed. As of now, we are in the final stages of preparation for the start of the FINAL FANTASY XIV Open Beta Test.

A new schedule will be released at a later date. Until then, we ask for your patience in this matter.
"

MMORPG turista
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/09/2010 :  12:46:43  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Pokud si nekdo neumi premistit systemovy foldery (jako treba My Documents) kamkoliv tak si nema kupovat SSD :D



A není jednodušší přidat možnost si nainstalovat hru, tam kde si vyberu? Japonci jsou fakt v některých věcech zaostalí jak opice.
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 01/09/2010 :  13:14:44  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by brutus

Pokud si nekdo neumi premistit systemovy foldery (jako treba My Documents) kamkoliv tak si nema kupovat SSD :D



A není jednodušší přidat možnost si nainstalovat hru, tam kde si vyberu? Japonci jsou fakt v některých věcech zaostalí jak opice.


Možnost instalace hry do jiného adresáře, nebo na jiný disk u FFXIV je, to kam se ukládají stažené soubory je věc jiná - jinak to není záležitost "zaostalosti" Japonců, podobně je řešených X launcherů, kde se obsah stahuje pomocí nějakého vlastního updateru a možnost zvolit si konkrétní soubor kam se budou data před vlastní instalací stahovat tam není, samozřejmě souhlasím s tím, že to přinejmenším není moc "user-friendly"

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 01/09/2010 :  14:20:18  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by brutus

Pokud si nekdo neumi premistit systemovy foldery (jako treba My Documents) kamkoliv tak si nema kupovat SSD :D



A není jednodušší přidat možnost si nainstalovat hru, tam kde si vyberu? Japonci jsou fakt v některých věcech zaostalí jak opice.



Jak pise Murdy - a navic je to vec i spousty dalsich aplikaci co pozivaji systemove adresare, ktere jsou standartne umistene na C .... a po pravde zmenit lokaci My Documents trva kratsi dobu nez co tady pisu tuhle odpoved :)) ....a pokud se nekdo boji regeditu tak jsou na to i utility co to udelaj za tebe :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

maxa25
Starting Member

88 Posts

Posted - 01/09/2010 :  14:29:48  Show Profile  Send maxa25 an ICQ Message Send maxa25 a Private Message  Reply with Quote
Tak to posunuli jen o den.

FINAL FANTASY XIV Open Beta Test Will Start on Sep. 2!

We would like to take this opportunity to provide an update regarding FINAL FANTASY XIV Open Beta Test, which was announced to be postponed on Aug. 31, 2010.

Along with the completion on investigation and correction of the critical issue, we have decided to begin FINAL FANTASY XIV Open Beta Test on Sep. 2, 2010 at 02:00 (GMT).

Starting on Sep. 2, 2010 at 02:00 (GMT), acquisition of registration code required for FINAL FANTASY XIV Open Beta Test will become available.

We are looking forward to your participation in FINAL FANTASY XIV Open Beta Test!
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/09/2010 :  14:36:30  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by brutus

Pokud si nekdo neumi premistit systemovy foldery (jako treba My Documents) kamkoliv tak si nema kupovat SSD :D



A není jednodušší přidat možnost si nainstalovat hru, tam kde si vyberu? Japonci jsou fakt v některých věcech zaostalí jak opice.



Jak pise Murdy - a navic je to vec i spousty dalsich aplikaci co pozivaji systemove adresare, ktere jsou standartne umistene na C .... a po pravde zmenit lokaci My Documents trva kratsi dobu nez co tady pisu tuhle odpoved :)) ....a pokud se nekdo boji regeditu tak jsou na to i utility co to udelaj za tebe :)



No tak stahoval jsem spousty sraček ale že by se některá chtěla to co stáhne vyloženě pouze srát na Cčko, tak takovou nepamatuju.
Je to možná blbost, ale věřím že by se pak ve hře těch problémů zase jiných našlo daleko více, u kterých bych nepřestal kroutit hlavou. Takže nasrat a NEXT

Edited by - spajdr on 01/09/2010 14:36:56
Go to Top of Page

maxa25
Starting Member

88 Posts

Posted - 01/09/2010 :  14:55:15  Show Profile  Send maxa25 an ICQ Message Send maxa25 a Private Message  Reply with Quote
quote:

No tak stahoval jsem spousty sraček ale že by se některá chtěla to co stáhne vyloženě pouze srát na Cčko, tak takovou nepamatuju.
Je to možná blbost, ale věřím že by se pak ve hře těch problémů zase jiných našlo daleko více, u kterých bych nepřestal kroutit hlavou. Takže nasrat a NEXT



Tak sis nám tady vylil srdce a co se týče FF, ta to asi bez tebe přežije.

Jinak zpátky k topicu, na kterým serveru hrajete či budete hrát?
Go to Top of Page

saiyaman
Starting Member

46 Posts

Posted - 01/09/2010 :  15:42:07  Show Profile Send saiyaman a Private Message  Reply with Quote
tak novy zacatek bety je ve ctvrtek (4 rano):
"
FINAL FANTASY XIV Open Beta Test Will Start on Sep. 2!

We would like to take this opportunity to provide an update regarding FINAL FANTASY XIV Open Beta Test, which was announced to be postponed on Aug. 31, 2010.

Along with the completion on investigation and correction of the critical issue, we have decided to begin FINAL FANTASY XIV Open Beta Test on Sep. 2, 2010 at 02:00 (GMT).

Starting on Sep. 2, 2010 at 02:00 (GMT), acquisition of registration code required for FINAL FANTASY XIV Open Beta Test will become available.
"

Co se tyka serveru tak pro betu vyberu asi nahodne, pak se uvidi.

MMORPG turista
Go to Top of Page

FUFICEK
New Member

112 Posts

Posted - 01/09/2010 :  15:59:02  Show Profile  Send FUFICEK an ICQ Message Send FUFICEK a Private Message  Reply with Quote
Jelikož se asi přeci jen bude hra lépe ovládat padem, nemáte někdo tip na nějakej padík? Nebo je jedno, kterej vzít? Podle mě v nich moc rozdíl asi nebude.

Pokud zase kecám nesmysly, tak mi to prosím promiňte.
Go to Top of Page

saiyaman
Starting Member

46 Posts

Posted - 01/09/2010 :  16:12:21  Show Profile Send saiyaman a Private Message  Reply with Quote
rozhodne Xbox 360 pad.

MMORPG turista
Go to Top of Page

RinoaSVK
Starting Member

8 Posts

Posted - 01/09/2010 :  16:26:31  Show Profile Send RinoaSVK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Ak si nekdo neumi premiestnit Systémový folder ( edited by treba Dokumenty ) kamkoľvek Tak si NEMA kupovať SSD : D



quote:
Neni jednoduchšie pridať možnosť si nainštalovať hru , tam kde si vyberiem ? Japonci sú fakt v niektorých veciach zaostalí Ako opice .



No neviem či to bude tím že by boli Japonci zaostalí skorej to bude tým že sa v dnešnej dobe sa pohybujeme v stovkách giga a nerátajú z tým že bude mať niekto malí HDD kúp väčší necháš viacej miesta na C a máš po probléme.

Edited by - RinoaSVK on 01/09/2010 16:32:18
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 01/09/2010 :  16:27:15  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FUFICEK

Jelikož se asi přeci jen bude hra lépe ovládat padem, nemáte někdo tip na nějakej padík? Nebo je jedno, kterej vzít? Podle mě v nich moc rozdíl asi nebude.


Já jsem někdy před cca 2 lety koupil Logitech Rumblepad 2, v podstatě jde o hodně věrnou kopii klasického PS2 ovladače, a jsem naprosto spokojenej, ovladač krásně sedí do rukou, nebolí z něj ruce, dodávanej softík je imo hodně dobrej, jak už to u Logitechu bejvá :) Cena byla tehdy okolo 500-600 Kč tušim

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 01/09/2010 16:28:29
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 01/09/2010 :  16:31:55  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
MS X360 také ok

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 01/09/2010 :  16:44:57  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

MS X360 také ok


Ovladač je to určitě dobrej, já bych měl ale asi dost problém si zvyknout na to umístění levé analogové páčky, dá se na ní vůbec dosáhnou palcem ? Možná je to hloupá otázka, ale já jsem XBox nikdy neměl, tak netušim

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 01/09/2010 16:46:09
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/09/2010 :  17:43:56  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by Khostri

MS X360 také ok


Ovladač je to určitě dobrej, já bych měl ale asi dost problém si zvyknout na to umístění levé analogové páčky, dá se na ní vůbec dosáhnou palcem ? Možná je to hloupá otázka, ale já jsem XBox nikdy neměl, tak netušim



Bez problémů.
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 01/09/2010 :  18:20:37  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maxa25

quote:

No tak stahoval jsem spousty sraček ale že by se některá chtěla to co stáhne vyloženě pouze srát na Cčko, tak takovou nepamatuju.
Je to možná blbost, ale věřím že by se pak ve hře těch problémů zase jiných našlo daleko více, u kterých bych nepřestal kroutit hlavou. Takže nasrat a NEXT



Tak sis nám tady vylil srdce a co se týče FF, ta to asi bez tebe přežije.

Jinak zpátky k topicu, na kterým serveru hrajete či budete hrát?


Netuším jak to bude při launchi se jmény serverů, ale je dost dobře možný, že vzhledem k počtu serverů SE použijí klasická FF jména, jako tomu bylo u FFXI, takže v případě, že bude k dispozici "Shiva", šel bych už jen z nostalgie nejradši tam, jinak bych to viděl až podle konkrétního server listu
V případě že volba serverů možná nebude a udělají něco na způsob World Pass, jako to bylo ve FFXI, bude to asi trochu složitější .)

Ještě přikládám link, kterej se může hodit, servery jsou zatím nepojmenované:
http://ffxiv-status.com/

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 01/09/2010 18:34:06
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/09/2010 :  18:22:00  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Je někdo z brna kdo má staženou betu ?
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/09/2010 :  08:32:13  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
tady se clovek dovi ale spoustu uzitecnejch unformaci :)

ze spider to hrat nebude protoze ho ma malyho
ze murdy ma kratke palce, a gabriel pro zmenu dlouhe

uz se tesim na dalsi info

lastfm
Go to Top of Page

maxa25
Starting Member

88 Posts

Posted - 02/09/2010 :  09:10:02  Show Profile  Send maxa25 an ICQ Message Send maxa25 a Private Message  Reply with Quote
Tak už máme i názvy serverů, převzato z http://ffxiv-status.com/. Akorát netuším zda to jsou US/EU servery nebo obojí.
FFXIV SERVER LIST

Figaro World:
Istory World:
Trabia World:
Besaid World:
Wutai World:
Lindblum World:
Mysidia World:
Gysahl World:
Kashuan World:
Cornelia World:


Jinak betu se mi podařílo stáhnout, bohužel apply to betatest se zatím nekoná, jelikož to mají přetížený.

Edited by - maxa25 on 02/09/2010 09:11:34
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 02/09/2010 :  09:21:48  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by Khostri

MS X360 také ok


Ovladač je to určitě dobrej, já bych měl ale asi dost problém si zvyknout na to umístění levé analogové páčky, dá se na ní vůbec dosáhnou palcem ? Možná je to hloupá otázka, ale já jsem XBox nikdy neměl, tak netušim


V pohodě. Mám i PS2, takže mám oba pady a nemám problém s přepínáním.
X360 pad si nadefinuješ tlačítka stejně jako na Playstationu a skoro nic nepoznáš. Já jsem třeba zvyklý mít Cancel nahoře (trojúhelník) a akci dole (křížek), tak si to stejně definuju i na microsoftím ovladači.
Páčka je také v poho.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 02/09/2010 :  09:36:13  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Ja si kvuli FF poridil tohle: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=29077

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

FUFICEK
New Member

112 Posts

Posted - 02/09/2010 :  11:20:05  Show Profile  Send FUFICEK an ICQ Message Send FUFICEK a Private Message  Reply with Quote
Teda musím říct, že tohle je asi technicky nejubožejší spuštění open bety, co jsem zatím viděl. Jste už někdo vůbec ve hře? Mě to teda zase až tak netrápí, když to dopadne dobře tak mam clienta až za dva dny

Pokud zase kecám nesmysly, tak mi to prosím promiňte.
Go to Top of Page

maxa25
Starting Member

88 Posts

Posted - 02/09/2010 :  11:27:07  Show Profile  Send maxa25 an ICQ Message Send maxa25 a Private Message  Reply with Quote
Klienta naštěstí mám, stahnul sem ten největší file přes utorrent sice to bylo taky peklo, ale za den to bylo doma.

Klíč nemám, jelikož je to stále přetížený, ale vzhledem k tomu, že jsem v práci mě to tolik netrápí...prozatím.

EDIT: již jsem zaregistrován

Jinak můj první návrh na server je: server Cornelia ( dle ffxivcore na se na něj přesouvají EU hráči )

EDIT: druhý návrh na popud TSP a Menelwy je: server Trabia

Edited by - maxa25 on 02/09/2010 15:42:43
Go to Top of Page

FUFICEK
New Member

112 Posts

Posted - 02/09/2010 :  11:51:15  Show Profile  Send FUFICEK an ICQ Message Send FUFICEK a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem konečně protlačil svůj požadavek na beta key a už ho mám i zaregistrovanej. Teď jen vykoumat, proč se mi ten client stahuje tak nahovno i přes utorrent (download max. 25kB/s). Netušíte někdo, čím by to mohlo být?

EDIT: Popřípadě nemáte někdo nějakej slušnej tracker?

Pokud zase kecám nesmysly, tak mi to prosím promiňte.

Edited by - FUFICEK on 02/09/2010 11:54:20
Go to Top of Page

nixdorf
Starting Member

5 Posts

Posted - 02/09/2010 :  12:38:56  Show Profile  Send nixdorf an ICQ Message Send nixdorf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maxa25

Klienta naštěstí mám, stahnul sem ten největší file přes utorrent sice to bylo taky peklo, ale za den to bylo doma.

Klíč nemám, jelikož je to stále přetížený, ale vzhledem k tomu, že jsem v práci mě to tolik netrápí...prozatím.

Jinak můj první návrh na server je: EU Server Cornelia


jsem teda na Cornelii, mesto Limsa Lominsa
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 02/09/2010 :  12:43:28  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Tak uz nekdo na ffxivcore postnul rozdily mezi rasama:


Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

FUFICEK
New Member

112 Posts

Posted - 02/09/2010 :  13:52:50  Show Profile  Send FUFICEK an ICQ Message Send FUFICEK a Private Message  Reply with Quote
Tak pokud u někoho selhaly všechny metody downloadu jako u mě, už je možnost direct downloadu.Nějaká dobrá duše to uploadla

http://www.ffxivcore.com/topic/12719-open-beta-megauploadutorrent-links-install-instructions/

Řiďte se podle instrukcí a mělo by to klapnout.

Pokud zase kecám nesmysly, tak mi to prosím promiňte.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 02/09/2010 :  16:39:45  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Co v té tabulce znamená hodnota 3-T?

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

FUFICEK
New Member

112 Posts

Posted - 03/09/2010 :  11:17:23  Show Profile  Send FUFICEK an ICQ Message Send FUFICEK a Private Message  Reply with Quote
Tak první dojmy veskrze pozitivní. Až na ty technický problémy, ale to se doufejme vychytá. Crashlo mi to zatím pouze jednou. BTW netušíte někdo jak přijít k nástrojům na sběr surovin a craft? Nějaké základní by přeci mělo jít koupit ...

EDIT: no a teď to pro změnu vypadá, že po novém patchi nejde nalogovat(hra crashne)!!!BOŽE!!!

Edit2: Tak to bylo patrně pouze přetížením lobby serveru chvíli potom, co najel. Po asi půl hodince už začal standartně hlásit error a teď už jsem se dokonce nalogoval.

Pokud zase kecám nesmysly, tak mi to prosím promiňte.

Edited by - FUFICEK on 03/09/2010 11:48:09
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 03/09/2010 :  13:12:04  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
fuficku tva prvni open beta ? imo to zbytecne hrotis, vyroky jako "technicky nejubožejší spuštění open bety" proto ze ti nejede download jsou mimo misu.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 03/09/2010 13:13:29
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 03/09/2010 :  13:19:28  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

fuficku tva prvni open beta ? imo to zbytecne hrotis, vyroky jako "technicky nejubožejší spuštění open bety" proto ze ti nejede download jsou mimo misu.



Uh,, zrovna jsem se chystal napsat nějaký littleflamelike příspěvek na téma - není třeba ty prožitky z bety tak hrotit. :-)
Go to Top of Page

saiyaman
Starting Member

46 Posts

Posted - 03/09/2010 :  14:18:16  Show Profile Send saiyaman a Private Message  Reply with Quote
asi tak, cekal jsem to horsi. I kdyz FPS jsem cekal trochu vyssi.
PS: koukal jsem na krafteni (armor) a je to sila. Ve hre neni seznam receptu, takze se clovek musi divat jinam nebo sam zkouset co jde zkombinovat. Jeden priklad : Bronze Chainmail
Hempen Tabard x1,
Bronze Chainmail Vest x1,
Bronze Rings x1,
Bronze Chain Sleeves x1,
Taupe Sheep Leather x1,
9 x Earth Shard
Jak vidite je potreba vystup z jinych specializaci.
K tomu dodam ze NPC skoro nic hotovyho neprodavaj.
hru by meli prejmenovat na Crafter Fantasy

MMORPG turista

Edited by - saiyaman on 03/09/2010 14:32:30
Go to Top of Page

FUFICEK
New Member

112 Posts

Posted - 03/09/2010 :  14:48:28  Show Profile  Send FUFICEK an ICQ Message Send FUFICEK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by saiyaman

asi tak, cekal jsem to horsi. I kdyz FPS jsem cekal trochu vyssi.
PS: koukal jsem na krafteni (armor) a je to sila. Ve hre neni seznam receptu, takze se clovek musi divat jinam nebo sam zkouset co jde zkombinovat. Jeden priklad : Bronze Chainmail
Hempen Tabard x1,
Bronze Chainmail Vest x1,
Bronze Rings x1,
Bronze Chain Sleeves x1,
Taupe Sheep Leather x1,
9 x Earth Shard
Jak vidite je potreba vystup z jinych specializaci.
K tomu dodam ze NPC skoro nic hotovyho neprodavaj.
hru by meli prejmenovat na Crafter Fantasy



Spis crafter exthasy Btw právě řešim, jak se dostat do ostatních měst kvůli nakoupení nástrojů na harvest a craft. V každém městě je pouze nějaká guilda a pro zbytek si asi člověk musí pocestovat.

Pokud zase kecám nesmysly, tak mi to prosím promiňte.
Go to Top of Page

FUFICEK
New Member

112 Posts

Posted - 03/09/2010 :  14:55:53  Show Profile  Send FUFICEK an ICQ Message Send FUFICEK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

fuficku tva prvni open beta ? imo to zbytecne hrotis, vyroky jako "technicky nejubožejší spuštění open bety" proto ze ti nejede download jsou mimo misu.



Kdepak, první rozhodně není. Ale odhadem asi druhá nejhorší. Opravdu si nemyslím, že je v pořádku, aby se při open betě dělo něco podobného. Přeci jen by to měl být už především jenom zátěžový test finálního produktu. Ohledně technických problémů jsem ochoten leccos překousnout, ale tohle prostě bylo moc. A pokud nemáš nic k tématu, tak přestaň prudit, a bez si honit posty jinam.

Pokud zase kecám nesmysly, tak mi to prosím promiňte.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 03/09/2010 :  15:22:38  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FUFICEK

quote:
Originally posted by Rashaverak

fuficku tva prvni open beta ? imo to zbytecne hrotis, vyroky jako "technicky nejubožejší spuštění open bety" proto ze ti nejede download jsou mimo misu.



Kdepak, první rozhodně není. Ale odhadem asi druhá nejhorší. Opravdu si nemyslím, že je v pořádku, aby se při open betě dělo něco podobného. Přeci jen by to měl být už především jenom zátěžový test finálního produktu. Ohledně technických problémů jsem ochoten leccos překousnout, ale tohle prostě bylo moc. A pokud nemáš nic k tématu, tak přestaň prudit, a bez si honit posty jinam.



lolik.... a co bys rekl na hru kde cca prvnich 14 dni po ostrem startu EU verze (v dobe kdy US verze bezi uz pul roku) pravidelne v podvecer zacnou lagy ze nejde lootovat, pote co te hra kopne cekas frontu i hodinu, nejde nalogovat atd atd? (pokud se nepletu tak se ta sracka jmenovala nejak jako WOW - asi uz zkrachovala :D

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 03/09/2010 :  16:54:16  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jeden potouchly dotaz, vim, ze se tady nekolikrat omilalo, ale lze prenastavit kompletne ovladani? Udelat to trosku PC friendly? Pokud ne, tak to nebudu ani zkouset, protoze tohle me neuveritelne sralo na FFXI. Kdyz neumi dev udelat mapovani klaves dle libosti, tak by nemel delat radeji nic. Ale nebudu predbihat, treba me prekvapite.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

saiyaman
Starting Member

46 Posts

Posted - 03/09/2010 :  16:58:53  Show Profile Send saiyaman a Private Message  Reply with Quote
jde namapovat jen neco. Sipky prenastavit nejdou.

MMORPG turista
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 03/09/2010 :  17:00:19  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Jeden potouchly dotaz, vim, ze se tady nekolikrat omilalo, ale lze prenastavit kompletne ovladani? Udelat to trosku PC friendly? Pokud ne, tak to nebudu ani zkouset, protoze tohle me neuveritelne sralo na FFXI. Kdyz neumi dev udelat mapovani klaves dle libosti, tak by nemel delat radeji nic. Ale nebudu predbihat, treba me prekvapite.



prozatim je v configu jen moznost konfigurovat gamepad (koupil jsem Logitech Rumblepad a facha to OK)
zadny jiny controller konfigurovat nejde... ale PRY slibili ze to umozni...(pry protoze je to z for/nejakeho rozhovoru)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

saiyaman
Starting Member

46 Posts

Posted - 03/09/2010 :  17:18:31  Show Profile Send saiyaman a Private Message  Reply with Quote
ve hre v configuration jdou prenastavit nektery shortcuty.
PS: Jinak ja zatim problem s ovladanim nemam (kl+mys). Zvyknul jsem si rychle.

MMORPG turista

Edited by - saiyaman on 03/09/2010 17:19:37
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 03/09/2010 :  17:23:21  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Oo dekuji za odpovedi.

To Brutus: Prave, taky jsem kdysi kdesi cetl, ze by to melo jit plne namapovat. Tak snad to bude pravda.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/09/2010 :  17:26:32  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
1 velkej rar klienta
http://www.techpowerup.com/downloads/1863/mirrors.php
100 mb party
http://www.mediafire.com/?ejf83vi1b18ok
(obsahuje jen patche, nejdrive treba sosnout setup nainstalovat a spustit aby vytvoril prislusne slozky v documents/my games/ff14/download/d9..../


ad xbox ovladac - ja mel PS2 potom x360 ted PS3 a pravdou je, ze ten xbox ovladac je nejvic prirozena vec na ruku i kdyz se ti to zda "vejs"...


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 04/09/2010 15:07:36
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000