Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Dotaz: Reaktivace stareho accountu, nebo novy?
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 20/08/2009 :  14:57:20  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Stale jeste mam k dispozici 5 let stary account. O low level chary mi v zasade nejde, otazka zni, co vyjde vyhodneji, kdyz chci ziskat vsechny adventure a expansion packy. Upgradovat stary account, nebo zalozit uplne novy?


V account managementu jsou tyhle informace dokonale skryte. Dokonce jsem ani nenasel nejakou moznost, jak dokupovat jednotlive adventure/expansion packy ke svemu staremu accountu. Dost mozna by to mohlo byt tim, ze je mam automaticky aktivovane. Bohuzel vsak netusim, co z vypsanych polozek je co, takze jestli nekdo muzete tuhle domenku potvrdit/vyvratit. Vypis aktivovanych polozek:

Enabled Features:
Entitlement: Auction Beta
Entitlement: Desert of Flames + In-Game Item: Genie Bottle
Entitlement: Echoes of Faydwer
Entitlement: Kingdom of Sky
Entitlement: Rise of Kunark
Entitlement: The Bloodline Chronicles
Entitlement: The Fallen Dynasty
Entitlement: The Splitpaw Saga

+ par ingame itemu a bonusu, coz predpokladam neni podstatne.

V online store mi to tri adventure packy oznacuje jako uz aktivovane (coz odpovida predchozimu vypisu) a nabizi mi to The Shadow Oddesy pack (za 40$), pravdepodobne bez aktivace na mesic hrani, protoze se jedna o prikoupeni ke stavajicimu accountu, nebo Everquest II starter pack (za 20$), opet bez mesice herniho casu.

Co mi neni jasne je, jestli tyto packy obsahuji neco, co jeste nemam, a jestli se to neco neda nahodou nejak dokoupit zvlast. Pokud totiz neda, tak mi vychazi, ze zalozit novy account znamena dostat k tomu rovnou mesic gameplaye, zatimco upgradovat stary znamena zacvakat za spoustu veci ktere uz mam aktitovane a navic si muset zaplatit herni cas.

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 20/08/2009 :  18:02:52  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
kupis si posledny a mas vsetky co kedy vysli zadarmo, vratane tych adv. packov atd.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 20/08/2009 :  18:16:12  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

kupis si posledny a mas vsetky co kedy vysli zadarmo, vratane tych adv. packov atd.



To je mi jasne, to je ta cena 40$, ktera zarhnuje jeden mesic, pokud to pouziju na novy account. Neodpovida to ale na otazku, co by stalo upgradnout do stejneho stavu muj stavajici account a reaktivovat ho.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 20/08/2009 :  19:37:44  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
account sa "upgraduje" prave tou kupou posledneho datadisku.
Znie to inak, ale v skutocnosti si ten datac kupis, ako keby si si kupoval uplne novu hru.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 20/08/2009 :  20:06:56  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

account sa "upgraduje" prave tou kupou posledneho datadisku.
Znie to inak, ale v skutocnosti si ten datac kupis, ako keby si si kupoval uplne novu hru.



Aha, takze pak mam jeste moznost ciste jen reaktivovat subscription a hrat bez posledniho datadisku, to by mozna stalo za uvahu, prozatim.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/08/2009 :  20:33:15  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
muzes hrat bez datadisku ale znevyhodnuje te to treba co se tyka AA pointu, pro novy account nevidim duvod, 5 let stary bude mit spoustu veteran rewardu, staci se na nej lognout a zakoupit v ramci nej vse co potrebujes, nejlepe tedy ten produkt ktery vcetne nejnovejsiho datadisku obsahuje i vsechny ostatni, pokud ti jich hybi vic, urcite se vyplati.

lastfm
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 20/08/2009 :  21:19:53  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
No a úpkud si trpelivej, muzes cekat do unora na edalsi datac. Ten bude pro zmenu se vsim a opet za plnou cenu;)
BTW pres friend system se da poridit take vse zadarmo, ale opet bez posledniho datadisku

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 21/08/2009 :  00:07:00  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
bez posledneho si vlastne nezahras

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 21/08/2009 :  00:43:51  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

bez posledneho si vlastne nezahras



Jestli myslis nezaraidujes, tak tomu celkem i verim, pokud uz se raiduji jen nejvyssi zony. Ovlivnuje to nejak hru na 1-79?
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 21/08/2009 :  08:18:11  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ano, dej na sebe nejaky kontakt, muzem pokecat

lastfm
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 21/08/2009 :  14:04:05  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Wuuduu

bez posledneho si vlastne nezahras



Jestli myslis nezaraidujes, tak tomu celkem i verim, pokud uz se raiduji jen nejvyssi zony. Ovlivnuje to nejak hru na 1-79?


V poslednim dataci pribylo cca 20 instanci pro level od 50-80. Takze grupovou hru na levelu 80 rozhodne. V roku je instanci cca 6 a ty nikdo nechodi uz.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 21/08/2009 :  15:49:03  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
Jestli myslis nezaraidujes, tak tomu celkem i verim, pokud uz se raiduji jen nejvyssi zony. Ovlivnuje to nejak hru na 1-79?



Cely EQ2 je uz davno len a len o tom, ze akonahle vyjde novy datac, vsetci powerleveluju na max. level a uz sa chodia len nove veci, skoro 95% ludi na nizsich leveloch len nahana XP, aby boli rychlo "in" na max. level. Ak sa nahodou ide nejaky nizsi boss, je to len preto, ze ho na nieco treba, nie pre "fun" ale na rychlost.

Ale ja som z EQ2 odisiel pred rokom, mozno sa stal zazrak a vsetko sa mavnutim carovneho prutika zmenilo, hehe

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 21/08/2009 15:50:06
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 21/08/2009 :  15:50:55  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Cely EQ2 je uz davno len a len o tom, ze akonahle vyjde novy datac, vsetci powerleveluju na max. level a uz sa chodia len nove veci, skoro 95% ludi na nizsich leveloch len nahana XP, aby boli rychlo "in" na max. level. Ak sa nahodou ide nejaky nizsi moss, je to len preto, ze ho na nieco treba, nie pre "fun" ale na rychlost.

Ale ja som z EQ2 odisiel rped rokom, mozno sa stal zazrak a vsetko sa mavnutim carovneho prutika zmenilo, hehe



to zalezi jen od toho s kym hrajes a pripadne do jakeho herniho stylu se ty sam nechas zatahnout, ale ano obecne vetsina lidi to tak dela, nicmene ne vsichni

lastfm
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 22/08/2009 :  14:04:44  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
tak by to malo byt. Hras teraz aktualne EQ2?
Pred rokom to proste bolo tak a pocet ludi v EQ2 moc nerastie neviem, ci sa vyrojili stovky low level charov, co si uzivaju kazdy quest

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 22/08/2009 :  17:02:30  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

tak by to malo byt. Hras teraz aktualne EQ2?
Pred rokom to proste bolo tak a pocet ludi v EQ2 moc nerastie neviem, ci sa vyrojili stovky low level charov, co si uzivaju kazdy quest



Já např. dělám to, že mám nějaké lvl 80 chary a pak alty s vypnutou adventure i quest expu a jedu questy
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 22/08/2009 :  19:22:33  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
trosku nuda... kol dokola, milionkrat ten isty quest, len iny alt.
Spartakiada, prepokladam, ze to davas zo zavretymi ocami

To pre novacika nie je fun, ked hra s niekym kto presne vie, co, kedy, ako... tu sa postav, tam sa stane to a to, potom urob dva kroky rovno, potom bum, tri kroky vpravo... jj, pametam si aj toto.

Do levelu 77 som spravil 724 questov a uz ma to fakt ale naozaj brutalne nebavilo. Zabi 10 chrobacikov, zabi 20 medvedikov, zabi 100 vtacikov, pozbieraj 5 kamienkov, pozbieraj 10 kvetiniek, pozbieraj 500 sudov - donekonecna.
Ked vidim to tvoje cislo porobenych questov... mam z toho zimomriavky a vlasy dupkom.



Sranda, ze zabitych NPC mam skoro tolko ako ty... - za polovicne mnozstvo questov a podstatne kratsiu dobu hrania, a to som bol healer - Inq.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 22/08/2009 19:27:58
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 24/08/2009 :  07:34:21  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu
Sranda, ze zabitych NPC mam skoro tolko ako ty... - za polovicne mnozstvo questov a podstatne kratsiu dobu hrania, a to som bol healer - Inq.



Na mém templovi :

Jsem na tom asi jako ty

Jinak charů mám více a to nepočítám ty vytvořené a Runnyeye, pak po přechodu na Nagafen smazané a vytvořené 80 na Nagafenu. Následně smazané a vylevelované zase na Runnyeye. To vše na několika altech. Safra, pak ty questy nemám znát nazpaměť

Edited by - Shelaida on 24/08/2009 07:35:26
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 24/08/2009 :  09:31:52  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
rozmyslal som, ze preco mam tolko killov, questy ma moc nebrali, powerleveling detto... ale som do vydania dementneho RoK-u vela raidoval, to bude asi pricina. Nie su z toho mnozstva hotovych questov, ale killy hej.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 25/08/2009 :  14:26:19  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
hrat EQ2 a neraidovat je vylozene smutné, protoze raidy v poslednich 2 expansionech jsou uz na vysi, neni to jen tank & spank ,ale u raidovani se musi myslet a je vyzadovana maximalni soustredenost po vsech clenech raidu. Jeden clovek nevi co má dělat nebo se nesoustredi a wipne cely raid.

jinak jak uz rekl Toje v TSO je spousty instanci s velmi zajimavim obsahem, které určitě stoji za projití. Obtiznost instanci je od hodne lehkych az po hodne tezke ktere se naroky na hrace vyrovnaji raidzonam. Navic dodaly 2 x2 raid zony kam muzou jit guildy ktere nedaji dohromady 24 lidi a pripravuje se dalsi x2 instance v pristim GU

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000