Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer budoucnost
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 23/09/2009 :  10:37:42  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ahoj,

jiz 10 mesicu jsem tuto hru nehral a chtel bych se zeptat, hraje to jeste nekdo ? A jestli jo, jak to s hrou vidite ? Udelali hodne zasadnich zmen, jsou hratelne siege apod ?

Premyslim, ze si zkusim trial.

e: a jeste se zeptam, jak je na tom eltharion, reze se to tam ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 23/09/2009 10:50:37

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 23/09/2009 :  10:57:31  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Sice furt mergujou servery, ale ty sou pak zas pěkně plný, takže se krásně jedou scenarka, bohužel na všech EN serverech pokud se nemýlim všude brutálně zerguje destro. Doomsayeři si můžou kvákat jak chtěj, ale ta hra má svoje fandy a ty ji budou hrát ještě dlouhou dobu. Co vim jen z alli chatu, tak dost lidí co "šli" do Aionu se radši rychle vrátili do WARu po pár dnech bety. Na Eltharionu nehraju, ale když si člověk pročte fora, tak ten server působí dost mrtvě.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 23/09/2009 :  11:08:44  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No co čtu já war fóra, tak se skoro nikdo z aion nevrátil, jedině snad z důvodu že je nebavilo čekat na frontu při připojování :) navíc taky za těch pár dní nemohli mít pvp v abyss tak prolezlé aby kvůli tomu hru opouštěli.

Shatteren : zkus a uvidíš, mě osobně přišlo že po tom co jsem se po roce vrátil se nic nezměnilo, chyby jsou pořád všude, serveru je málo, což není naštěstí až takový problém, ale narozdíl od Aion kde je počet sil stran regulovaný, tady nic regulované není a je to víceméně pořád jenom tupý zerg, kdo má více, vyhrává, samozřejmě najdou se vyjímky, ale ty zergy vedou a je pak jedno jestli máš guildu nebo ne, hlavně v T4.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 23/09/2009 :  11:28:40  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Zerg mi na te hre dost vadil no a hlavne ta nevyrovnanost stran... Hral jsem tehdy destro, tak bych asi zkusil Order.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 23/09/2009 :  11:38:45  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Chtel jsem se zeptat na to same, ale evidentne se toho moc nezmenilo. No nezbejva nez pockat dalsi rok. I tomu daoc to trvalo dlouho nez to dotahli ke slusnemu stavu.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 23/09/2009 :  22:54:21  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Hmm... je to porad v hroznym stavu... uz jen 3x stuck behem 10 minut. A Open RvR server snad jen 1 a low/low.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 24/09/2009 :  11:06:56  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Sice furt mergujou servery, ale ty sou pak zas pěkně plný, takže se krásně jedou scenarka ... Doomsayeři si můžou kvákat jak chtěj, ale ta hra má svoje fandy a ty ji budou hrát ještě dlouhou dobu...



Maly doomsayersky dotaz... servery sa nebudu mergovat donekonecna, uz ich moc nezostalo. Takze next step: zacnu ich vypinat.
Btw. ta hra sa moze premenovat na Warhammer: Scenarios forever, alebo RR Race.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 24/09/2009 :  23:41:00  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Vypada to zle no. Stale lagujici, semtam warpujici mobove, scenarka to alespon v T1 nespousti uz vubec. Zadny hraci v PQ zonach v T1.

Mno smazal jsem to.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 24/09/2009 :  23:55:17  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Tos asi hrál na nějakym neofiko serveru, ne?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/09/2009 :  00:23:38  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
lol, filda fanboi4life

MMOs failed.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 25/09/2009 :  12:36:42  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Ale prd. Lagy samozřejmě jsou, ale v t1 sem je teda nezaznamel, a přes sc tam člověk za den nalevlí z t1 do t2...popuje to fakt rychle.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 28/09/2009 :  09:34:29  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
S těma lagama fakt netuším, jak se vám to daří. Mám celkem podpruměrný připojení a lagy mám tak jednou za 14 dní :D.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 28/09/2009 :  11:27:04  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Dolf 80, grats Co teraz, zalozis novy char ?

MMO traveller
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 29/09/2009 :  18:57:55  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Potěší někoho, když fanboi Filda pošle Mythic i s jeho posranym novym "another great" patchem do tý nejtlustší prdele?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 29/09/2009 :  19:01:36  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
No rozhodne jsi me potesil svym trpelivym pristupem v dnesni uspechane dobe.

LOL ted to ctu...

The frequency of exciting capital city invasions will be on the rise in update 1.3.2, as Fortresses are removed from the campaign.

To je fakt banda klaunu. Odstranej pevnosti a daj tomu ten spravnej PR spin, aby se uzivatele s IQ pod 80 tolik nezlobili.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 29/09/2009 19:22:43
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 29/09/2009 :  20:11:36  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
No sou zoufalý. Snad budou nucený do konce roku zavřít všechny servery, a třeba se za pár let dočkáme kvalitní Warhammer online od kvalitní společnosti. Jestli tenhle patch fakt vydaj, tak můžou udělat jeden společnej server pro EU a USA, kterej bude mít low/high population.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 29/09/2009 :  22:38:37  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
to by me zajimalo cim konkretne te tak rozcilili... protoze to ze "vypnou" fortressy vicemene oznamili uz pri 1.3.

no mmo
Go to Top of Page

Hokiag
New Member

264 Posts

Posted - 30/09/2009 :  11:08:27  Show Profile Send Hokiag a Private Message  Reply with Quote
WAR už dlouho nehraju, ale tohle je fakt pakárna. Fildo, zkus Aion, třeba by se Ti líbil, nezavrhuj zbytečně hru. Troufám si tvrdit, že lidi, kteří odešli z WARu do Aionu, se hned tak nevrátí. Pokud to mohu posoudit, zdá se mi Aion kvalitnější, i když je tam ten grind.
Jsme na Telemachu za Elyosáky
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 30/09/2009 :  11:17:45  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Potěší někoho, když fanboi Filda pošle Mythic i s jeho posranym novym "another great" patchem do tý nejtlustší prdele?



"Potesi" ma hlavne to, ze som pred 9 mesiacmi mal pravdu a fanboyi ste ma zato nenavideli. Ked sa budem nudit, pohladam si svoje stare prispevky, ale zatial som sa az tak moc nesekol a vsetko sa to postupne naplna.
Asi sa dam na vestecku karieru.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 30/09/2009 15:42:49
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 30/09/2009 :  16:08:05  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Spise bobrik mlceni by se ti hodil.

Btw jaky je duvod zruseni keepu z kampane? Nejak to ted nesleduju, tak nevim rozumny duvod. Napada me pouze technicka stranka veci...

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 30/09/2009 :  17:17:00  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Spise bobrik mlceni by se ti hodil.

Btw jaky je duvod zruseni keepu z kampane? Nejak to ted nesleduju, tak nevim rozumny duvod. Napada me pouze technicka stranka veci...



jediny...zrychleni pristupu k city siege. a vicemene jeho garance kazdou chvili...
proc zrychlovat pristup k city siege netusim...vzdycky jsem myslel, ze puvodni plan byl aby city siege byla tak 1 za mesic ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 30/09/2009 :  17:22:01  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
To Hoki: Aion určitě ne, viděl jsem možnosti char creatoru, který sou dotažený až do absolutní absurdity, a to mi stačí k tomu, abych tuhle hru dal do svýho black listu. Mobové se mi taky nelíběj, na pvp nevidim nic revolučního, a grindit se dá i ve free hrách. Dost lidí se už z Aionu vrátilo, rozhodně to neni WAR zabiják, jak každej prorokoval. WAW zabiják je WAR sám.

Forty vypnou protože maj pocit, že jen málo hráčů má možnost si "vychutnat" city siege, což je záležitost tak zabugovaná a nudná a zalagovaná, že o ni 3-6x denně nestojim. Taky je to asi proto, aby si lidi konečně sehnali warlord/sovereign, což ale bude v důsledku absolutně nemožné pro Order v Eu a pro destro v USA, a pro zergující stranu to bude otázka pár měsíců, ale ten set nakonec uplatněj leda někde v dungu, protože druhej realm to do jednoho zabalí.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 30/09/2009 :  17:24:15  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
jj vypada to, ze v zajmu udrzeni subscription se snazi lidi nafutrovat gearem, skoda, ze za 9 mesicu nepochopili, ze gear jaksi neni to kvuli cemu si lidi war kupovali.

no mmo
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 30/09/2009 :  19:28:12  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Musim rici, ze vlastne jedina vec, ktera me donutila skoncit je technicka stranka hry. Tzn. lagy lagy lagy. Pokud by hrat lagy nemela, tak ji hraju zrejme tedka bez nejakeho problemu. S hrou jsem nemel zadne vetsi problemy.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 30/09/2009 :  19:42:27  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Já přetrpim i lagy, stejnak mě bavěj hlavně scenka, kde je nemám. Ale prostě z tohodle patche mám fakt blbej pocit, i když ty předchozí někdy skončily taky ne úplně nejlíp, tak při čtení notes mi zářily očka, po přečtení 1.3.2 sem nasadil tvrdý východoněmecký wtf face.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 30/09/2009 :  23:04:50  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Problem spis je, ze MMO hraci maji hrozne nizky standardy, strasne snadno se pro neco nadchnou a slepe to branej, dokud je realita nebouchne do hlavy.

Sice me tyhle zerg hry s primitivnim combat systemem nijak neberou, ale kdyby jo, tak urcite do Aionu jdu, jelikoz je to vlastne WAR (akorat fungujici).
Je potreba pretrpet ty emo xichty, rozplizly textury a trapnou bitmapu misto oblohy, ale ty velky bitky tam jdou (to, ze to defacto zaplava prolinajicich se bilych jmen pozirajici cervene tecky pominu, ale jak rikam... uspokojit MMO hrace je dneska piece of cake).

MMOs failed.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 30/09/2009 :  23:45:58  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
A nemaj je naopak moc vysoký, kdž tu jejich famózní jedinečnou hru po prvnim měsíci leavnou a hned na ni nadávaj?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 01/10/2009 :  00:04:25  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ne tak WAR byl vyjimka. Takhle spatnou hru s tak vysokym budgetem se dlouho nepodarilo udelat.

Nicmene urcite jim to preju. Za ty jejich arogantni velkohuby hlasky a ignoranci by si zaslouzili jeste vetsi narez.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 01/10/2009 :  06:14:58  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
ve war se mi libli Pq ale jinak content na prd. boje o hrady lagovali.. hruza.. stacilo aby se par lidi postavilo do uzke ulicky a nikdo neprosel..

AION ma originalni pvP
kde jinde mas pvp za letu ?
kde jinde mas pvp stylem ze se nekde na nepratelskym uzemi objevi brana t ji prolezes a uz kosis nebohe nepratele kteri delaji nicnetusici questy? a ty brany se objevuji kazdych par minut.

v jake jine hre mas neinstancovane dungy ve kterejch se lidi mydli vo cestu k bossovi? mas moznost zabirat pevnosti ze kterejch mas zisk?

kdo to mysli s pvp vazne jde bud do dfo(fail) nebo do aion.

kdyby predelali daoc do war engine nebo dali verzi bez datadisku zdarma, hralo by to vic lidi nez war


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/10/2009 :  07:58:55  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
WAR je dobrej napad, ale dela to asi vazne blba company.. Vsechny ty napady na papire znej tak uzasne, ale je to spatne zpracovany. Ted uz bych se to bal hrat dal, protoze ta low populace vsude me strasi.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 01/10/2009 :  10:08:20  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
Co udělá nový patch, tak to jsem opravdu zvědav . Dát my možnost získat soveringy tímhle způsobem, to opravdu nemuselo být.Osobně bych kromě crestů nic nevypínal a nic nezapínal, soustředil se čistě na balanc postav. Přece jenom aby mě sundal tank během 10 sekund bez možnosti obrany , protože odkop atd prostě vykryje, my nepřipadá zrovna v pohodě.
Co se týče Aionu, to si počkám pár měsíců jak se to bude vypadat, protože NCSoft je pro mě záruka walkerů a botů. A něco dělat ve hře , která má ledacos podobného s Lineage, tak na to jsem dost opatrný. Akce , kdy parta (6 lidí) nawolkerovaných rusáků smázne celou guildu my moc vtipné nepřipadali. A hraní si nepředstavuji jakou soutěž v tom, kdo líp nastaví walkera a muže mít déle zapnuté PC. Kdyby tohle Lineage měl ošetřený a tvůrci všechny podrazy tohoto typu přímo nepodporovali, tak u něj sedím ještě dneska.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/10/2009 :  10:35:52  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Vecna: Kdo nebo co je to walker ? To jsou ti bufferi co za tebou furt bezej a buffuji/healuji ? Myslim ze to bylo v Lineage 1.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 01/10/2009 :  13:08:41  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
Walker - program, který tě zastoupí při hraní, nemusíš spouštět ani klienta. V podstatě to vypadá tak, že máš před sebou tabulku, tam vidíš tabulky, minimapu s tečkama a zadáš si mraky pokynů co to má dělat(velmi zjednodušeně popsano, jsou ruzné verze ,ale na pochopení o co jde to snad stačí). Klasicky mu dáš ukol zabijet moby, když umře tak se vrátí z vesnice na dané místo .
Ostatní , kteří jedou fer , tě samozřejmě vidí jako klasickou postavu. Poznat se to dá podle trochu atypického chování a třeba podle toho, že dotyčného 50 x zabiječ a pokaždý dojde a zase začne mlátit moby, nebo jsou na to specialní programy na odhalování těhle darečků.
V praxi to vypadá tak, že máš normální hráče a walkery. Ti to zapnou jdou do práce , škol a podobně a mezitím expí a získavají peníze, výbavu , suroviny. Samozřejmě nakonec prohraje normální hráč, protože nemuže konkurovat někomu kdo získává vše 24 hodin, zatímco on 3 :D. No a právě hrou , kde tohle svinstvo bylo snad nejvíc je Lineage od NCsoft. Tvurci se s obranou proti tomuhle vůbec neobtěžovali, naopak přímo to podporovali, bylo jim jedno za co platíš, jestli za normálního klienta nebo za zaplýho walkera.
Něco takového existuje i pro WH, ale tam je právě neskutečná výhoda renown ranku, protože tak dokonalý program ,aby nahradil realného hráče hned tak někdo nevypustí. Samozřejmě o ruzné ulety se ledaskdo pokouší, ale nezastoupí tě to všude.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/10/2009 :  13:29:18  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tak to je drsny, jsem nevedel. Kazdopadne tenhle program by byl asi Darkfall friendly, alespon par tydnu po releasu

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 01/10/2009 :  14:33:37  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Mno takže walker je normální bot, kterej funguje snad v každý asijský MMO. V Aoinu jich budou mraky určitě, NC z toho má prachy, a jestli někoho banujou, tak leda nějaký free boty, ze kterejch nemaj škváru.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 01/10/2009 :  16:05:02  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Mno takže walker je normální bot, kterej funguje snad v každý asijský MMO. V Aoinu jich budou mraky určitě, NC z toho má prachy, a jestli někoho banujou, tak leda nějaký free boty, ze kterejch nemaj škváru.

Uz zabanovali vice jak 200k accountu. Takze zrejme neco delaji.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 01/10/2009 :  16:18:32  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Filda LNL

Mno takže walker je normální bot, kterej funguje snad v každý asijský MMO. V Aoinu jich budou mraky určitě, NC z toho má prachy, a jestli někoho banujou, tak leda nějaký free boty, ze kterejch nemaj škváru.

Uz zabanovali vice jak 200k accountu. Takze zrejme neco delaji.



No řikám, free boty, ze kterejch jim nic nekape zabanujou, aby to vypadalo, že něco dělaj. Viz hry jako silkroad, každej tejden ti hodili list zabanovejch jmen, ale ty známý firmy co botily 24/7 a ownili jen díky botovi si tam neviděl nikdy, protože si za to platili.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 01/10/2009 :  16:21:09  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jak by se mohly free boti dostat do placeny hry? Snad na jednom uctu muzes hrat jednu postavu v danej okamzik ne?

MMOs failed.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 01/10/2009 :  16:41:09  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Zaplatíš si herní acc a k tomu si stáhneš bota zadara, nebo si zaplatíš acců víc a stáhneš nějakej multiclient. Takže přijdou maximálně o prachy z pár měsíců subskripce, ale zas můžou machrovat, jak banujou.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 01/10/2009 :  16:44:42  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tak jasny, ale majitele botu porad musej platit za accounty. Co se placenych botu tyce, tak ty penize stejne snad jdou nekomu jinymu nez NCSoftu... Pochybuju, ze by NCSoft nejak maskovane prodaval boty do svy vlastni hry, ale tak tady je to asi jedno. Kdybych hral aion, tak si taky urcite bota stahnu, protoze to by me z toho grindu musel trefit slak.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 01/10/2009 :  19:44:59  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Jo, a z čeho máš na startu hry nejvíc peněz? Z prodeje krabic. Ty prachy jim po banu pořád zůstanou. A když nad tim tak uvažuju, tak možná ani ty free boty moc banovat nebudou, aby se nepřipravili o peníze, možná třeba až v době, kdy ten člověk dlouho neobnoví účet :)NC sám boty prodávat nebude, na to sou specializovaný společnosti, ale NC s nima bude mít něco jako kartelovou dohodu.

Viz tohle (už sem to jednou postoval do Aion fora):

http://thenoob.winterfell.cz/strip227.html

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 01/10/2009 :  20:19:18  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Kartelovou dohodu s bot makerama urcite mit nebudou, jelikoz kdyby to vyplavalo na povrch, tak jim to dost uskodi.

Z obchodniho hlediska neni duvod banovat boty. Cash za krabici maji jistej a staly prachy mesicne, tak proc by to delali.

Co se hracu tyce, tak staci nakej ten PR spin. Marketingovy oddeleni nebo community manageri na forum postnou, jak hrozne lovej boty a kolik jich zabanovali. Ty cisla, co vetsinou zverejnuji, jsou podivne vysoky a samozrejme zaokrouhleny.

Taky to muzou delat tak, ze boty nechaj chvili bezet, pak je zabanuji a budou doufat, ze si jejich majitel koupi novy krabice, protoze mu to chvili vynaselo. To uz jsou ale dohady.

Kazdopadne kdybych byl majitel/vetsinovej akcionar NCSoftu, tak ty boty necham bezet... koneckoncu mi vydelaji dost penez a hraci dneska sezerou uplne vsechno. Nakej odliv hracu do jinych MMO dneska nikdo stejne neresi, kdyz ty hry vychazeji jak na bezicim pasu.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 01/10/2009 20:22:57
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 25/10/2009 :  09:01:42  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, jak je to s hracema ve WHO? Teď ? ...

Co se dívám podle xfire xstats, tak je co do hranosti na cca stejný úrovni jako LotRO, takže by tam zas tak málo lidí být nemuselo ne?

Co jsem tak zpozoroval tak na massively každou chvíli ohlašujou nějaký update, jak to s tou hrou vypadá?

Hrál jsem jen betu, ale málokdy do hry vtrhnu hned při startu, radši si pár měsíců počkám co z toho vyleze po ostrym startu a několikaměsíční zkušenosti hráčů.

Dnes by mě už ale celkem zajímalo, jestli má WHO potenciál, nebo ne e.

Díky
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 25/10/2009 :  09:45:28  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
WH po posledním update konečně běhá dobře všem, zasadní věci fungují jak mají. Populace je vícemeně stabilizivaná, jediný server co má dlouhodobě problemy s populací a nechtějí ho sloučit je poslední RvR server Eltharion.Osobně předpokládám, že s počtem lidí to takhle nějakou dobu zůstane.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/10/2009 :  11:19:22  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Zkus si trial a uvidis, jestli te to chytne.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 25/10/2009 :  11:43:29  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Trial by tě měl chytnout určitě. Kdybys chtěl hrát za Order, tak na Karak - Azgalu potřebujem posily. Pravidelnej přísun destráků zaručen.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 26/10/2009 :  19:52:15  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
tak a uz to mam zaplaceno :-)

Ted jen nemam potuchy co si mam vzit za postavu :-D


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 26/10/2009 :  20:19:41  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Ty jo, ty už nevíš, co máš hrát, Antariane

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Foltest
Starting Member

37 Posts

Posted - 27/10/2009 :  14:37:43  Show Profile Send Foltest a Private Message  Reply with Quote
mno ja ais po mesici a neco grindu v aionu se zase vratim k waru :D

Foltinka - KoBS - RR 5X
Foltest - WP - XX

Foltest - chosen - RR 71
Folticka - DoK - RR 5X

Aion omyl: Foltest - Templar - 37
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 27/10/2009 :  14:50:15  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Stitius: já vím je to se mnou hrozny:-) někdo zakládá alty a já hraju další hry:-))) hraju teď championy a warhammer :-) premejslim nad lotrem lifetime účtem (to jen tak do sbírky kdyby to bylo někdy v budoucnuzajimavy)

zkusil jsem si dungeons ale to je f2p a stejně to cloveka asi bude nutit si tam něco zaplatit a jsem linek to nějak víc studovat


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 02/11/2009 :  00:39:20  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
tak myslim ze jako hra je to super:-D je to zabavne a hraje se to fajn. Jedinej a dost podstatnej problem je totalni nevyrovnanost jednotlivych stran na vsech serverech:-(

Karak Azgal (prevaha destra)
Karak Norn (preva destra)
etharion (prevaha order)

a to jsou vlastne anglicky servery. Zbytek je nemeckej, spanelskej, nemeckej. Chtelo by to aby zavedli neco cim by srovnali strany. Myslim, ze kdyby povolili prechody celych guild a na druhou stranu neudelali by vubec spatne. Proste by clovek zmenil stranu, vybral postavu a bylo by. Zkratka neco podobneho jako zavedli ve wowku ale ve velkem a bez poplatku. Nebo zavest zvyhodneni pro stranu ktera dostava kotel apodobne.


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000