Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - nábor
 Vodnik, přihláška MDK
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Vodnik
New Member

153 Posts

Posted - 17/03/2010 :  21:47:55  Show Profile  Send Vodnik an ICQ Message Send Vodnik a Private Message  Reply with Quote
1) Vodnik, lock, armory
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=vodnik
WoW hraju od bety, tohle je main char založený asi půl roku po startu WoW, první hunter sedí dodnes na schodech v Ironforge na jiném serveru. Aktuálně hraju hlavně v demo buildu, dps je srovnatelné s affli/destro a raid buff se hodí, ale je mi to celkem jedno, klidně respecnu.

2) Real life - věk 41 (njn, žádnej perspektivní mlaďoch nejsem), lokace Praha

3) Předchozí guildy - Dead Can Dance, MDK, Immune (vše do lvl 60 včetně), Turpe Lucrum (TBC, WOTLK). Z MDK jsem kdysi v rámci slučování přešel do Immune, pak v rámci zmatků a opětovného dělení na Immune/MDK po startu TBC šel za RL kamarády do Turpe Lucrum. V Turpe jsem byl tuším asi 3 roky, většinu času jako GM, pak se věci začaly kazit, takže jsem se stáhnul do ústraní a následně guildu před časem radši opustil. Guilda to byla malá a prakticky všichni se znali osobně, o to víc mě to mrzí. Teď máme s pár exTurpe mikro guildu STS Chvojkovice Brod, v podstatě kvůli společnému chatu.

4) Herní zkušenosti preWotLK- když nepočítám lama období v preTBC (pár raidů s Immune v AQ20, AQ40, MC, ale fakt pár) tak naplno jsem začal až v TBC, díky velikosti guildy jsme kromě poctivě odprogressovaného KZ, ZA složili jen polopugy do TK a SSC, dali GL a ML, SWP ani omylem.

5) Herní zkušenosti WotLK - Naxx10, Naxx25, UD10, TC10, TC25, ToGC10 4/5, ICC10 6/12, ICC25 4/12 (to chodím výhradně s pugy tak to podle toho vypadá, na Saurfangovi se pravidelně raid rozpadne).

6) Herní čas - jsem léta zvyklý na raidovací rytmus Čt, Ne, Út 20-24, ale bez problémů se přizpůsobím i jinému

7) Známí v guildě - pár jich bude, otázka je kolik si mě pamatuje. Určitě Rummy, předpokládám že Gurrshael, Sebastian a možná Pucek by si Vodníka mohli z opékacích prasečích akcí u Drewina v hájence vybavit.

8) Hledám hlavně pohodovou partu, s kterou bych třeba odprogressoval i bosse co pugy vidí jen z dálky. A už jsem dlouho neslyšel Arayu tak krásně řvát jako kdysi v MC.

Doufám, že to není moc dlouhý a někdo dočetl až sem :-)

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 17/03/2010 :  22:56:07  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
Samozrejme si pamatuju a rad Te mezi nama zase uvidim.
Go to Top of Page

Nataniel
New Member

334 Posts

Posted - 17/03/2010 :  23:17:35  Show Profile  Send Nataniel an ICQ Message Send Nataniel a Private Message  Reply with Quote
..

Edited by - Nataniel on 19/03/2010 15:53:51
Go to Top of Page

pucek
Moderator

967 Posts

Posted - 19/03/2010 :  13:11:30  Show Profile  Send pucek an ICQ Message Send pucek a Private Message  Reply with Quote
nemame dost lid na zkousku to muzeme zkusit az budes on tak se mi nahlas dalsi raid je v nedeli 21.3.010

WOW - Undead/Warlock [Drakthul]
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000