Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Dark Age of Camelot
 DAoC - General
 billing bug
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 12/04/2010 :  13:49:24  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
http://www.camelotherald.com/news/

Jeste nekdo si cvaknul daoc za 10tisic jako ja? Sem zvedav jak jim bude trvat dlouho nez mi prachy vratej...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 12/04/2010 :  15:09:01  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

http://www.camelotherald.com/news/

Jeste nekdo si cvaknul daoc za 10tisic jako ja? Sem zvedav jak jim bude trvat dlouho nez mi prachy vratej...



ufff

abych si radši oddělal kartu z billingu v Darkfallu, abych náhodou nelepil díru v řeckym rozpočtu, Aventurine by to určitě nevrátilo do 3 dní, to by bylo na 3 doby ledový
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 12/04/2010 :  15:26:08  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
zatim rekord co sem cetl na vn boardech. Borcovi to ztrhlo 61x 72doláču

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 12/04/2010 :  16:53:37  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
asi to prilis nepotesi, ale podobnej problem meli u WARu a jsou reporty o lidech kterym snad strhli 1k dolacu apod.

no mmo
Go to Top of Page

Elwanelyn
Starting Member

36 Posts

Posted - 12/04/2010 :  18:09:47  Show Profile Send Elwanelyn a Private Message  Reply with Quote
tyden epic failu pro EA Mythic
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 13/04/2010 :  10:36:10  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
cumim jak blazen, prachy mam z5 na uctu...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 13/04/2010 :  12:10:15  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
chlapi,dejte si tam limit pro nezabezpeceny prenosy,neblbnete :)
jsou 2druhy internetovy platby,zabezpecena (piny/prevody na ucty a shit,jako v obchode) a nezabezpeceny (staci cislo ze zadni strany karty)
Pointa ma bejt v tom,ze si kazdej nastavi limit (treba 2k mesicne) a vic mu nejde utratit tim nezabezpecenym prenosem. Z tohodle pak clovek plati hry a vselijaky blbosti,a kdyz si chce koupit neco vetsiho,bud to nacpe na paypal a zaplati odtamtud (protoze paypal muze stornovat/vratit platbu)
vzdycky to jde vykoumat tak,aby se clovek neomezoval a zaroven mel nejaky zabezpeceni.
Vzdyt klidne i treba 5k mesicne na ten nezabezpecenej,ale at to ma limit
Vidite jak lehky to pro ne bylo,pro nekoho 10k pryc pro nekoho 60..co kdyz to priste nevratej?..bude hrmodanej proces na bahamach,interpol a stihani,ale vite jak..

www.boiians.cz
Go to Top of Page

cancerman
New Member

Cancer

191 Posts

Posted - 21/04/2010 :  09:24:48  Show Profile Send cancerman a Private Message  Reply with Quote
mam virtualni kartu KB ... nastavenej limit 3K/tyden ... pokud chci platit vetsi obnos ma 24 hodin si nechavam limit zrusit (telefon na KB) ...


pisu jak prase ... no a?

DP1 DP2 WWIIOL Teiravon SWG EQ2 EVE DAoC Vanguard Warhammer Online STO ... proste skoro secko /mimo WoW!/

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000