Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Lord of the Rings Online
 LOTR Online - General
 LOTRO BUDE ZADARMO
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 13/08/2010 :  15:08:37  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Takže nebudu moct hrát content, který už jsem si jednou koupil a budu za to samé platit znovu? To dost pochybuju, že by byli AŽ TAK drzí.

Věci co přidají v nových patchích, případně co jsou v datadisku, který jsem si nekoupil, to je pochopitelně jiná věc.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 13/08/2010 :  15:44:59  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
To je identicke s tim, ze bys tady ted whinoval jaky jsou to buzeranti, ze sis koupil datac, ale nedovoli ti ho hrat, pac neplatis "vstupne" tj. mesicni poplatky do hry.

Proste zadarmo to bude odnekud nekam /od nikud nikam temer/ a za dalsi veci zaplatis. Pokud mas zakoupenou Morii, tak je pravdepodobne, ze tam budes mit pristupne questy a dalsi content. Jestli ti poleze level, jestli budes moci mit vic nez 5g a spousta dalsich omezeni pro neplatiče, to je otazka. Za vsechny tyto picovinky se zrejme zacaluje mikrotransakcema.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 13/08/2010 :  15:50:41  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Me strasne bavi jak i nadprumerne inteligentni tvorove kdyz slysi "free to play" tak si to pletou se slovem "vse zadarmo" a asi myslej ze dostanou novej mercedes s plnou nadrzi. Omyl, uvedomte si, ze zadarmo ani kure nehrabe a budte radi za tu kolobezku co strejda Turbine pro vas nachystal, mikrotransakcni system je tam od toho aby vydelal na tech co neplatej vic nez na tech co calujou pravidelne /diky ti jeste jednou ooo turbine za zvyhodneny lifetime/. Tohle neni zadna dobrocinna akce :)

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 14/08/2010 :  11:08:27  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Rahman - stejne takhle nadaval jeden typek na US forku.
Ber to tak, ze tim ze si koupis quest pack neplatis za content (kterej uz mas jak si sam rekl) ale za moznost si ho prehrat na serveru Turbine/Codemasters. [coz si ostatne delal do tedka..]

Jinak na tom us forku lidi pisou ze moria/mirkwood maji kompletne zadarmo (pokud si teda koupis ten datadisk) jako ze uz zadne quest packy si kupovat nemuseli. Coz je fajn. Vlastne to znamena, ze jakmile dingnes ten level 50 tak mas lifetime za hubicku. Jen koupis 2 datadisky za par korun a hrajes bez jakejchkoliv dalsich poplatku (ano s omezenim na goldy, char sloty, inventar..)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 14/08/2010 11:11:34
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 14/08/2010 :  11:44:55  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Rahman - stejne takhle nadaval jeden typek na US forku.
Ber to tak, ze tim ze si koupis quest pack neplatis za content (kterej uz mas jak si sam rekl) ale za moznost si ho prehrat na serveru Turbine/Codemasters. [coz si ostatne delal do tedka..]



Tak pokud budes nadale platit za hrani tak to neni free2play, ze.

quote:
Originally posted by Rodier

Jinak na tom us forku lidi pisou ze moria/mirkwood maji kompletne zadarmo.



No to je to co pisu, zakladni hru + Morii mam koupenou, takze logicky ocekavam, ze mi to nebudou zkouset prodavat znovu. To by je asi kazdy rychle poslal do prdele.
Go to Top of Page

tonybal
Starting Member

26 Posts

Posted - 14/08/2010 :  11:53:09  Show Profile Send tonybal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Vlastne to znamena, ze jakmile dingnes ten level 50 tak mas lifetime za hubicku. Jen koupis 2 datadisky za par korun a hrajes bez jakejchkoliv dalsich poplatku (ano s omezenim na goldy, char sloty, inventar..)



Tak to bych neřekl. Když si koupíš oba datáče tak budeš muset platit stejně nebo si pořídit lifetime . VIP se staneš, když budeš platit nejméně dva měsíce(myslím), a nebo máš lifetime. Pak máš skoro vše zadarmo. Jinak všude budeš platit a platit. A VIP dostanou každý měsíc 500 turbiňáků a další si budou muset koupit.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 14/08/2010 :  12:05:39  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Ostatně pokud hodlají prodávat věci, jako kolik goldů může mít postava u sebe (jestli to dobře chápu), tak jim s radostí budu přát ať brzo zkrachují. Nemám vůbec nic proti myšlence platit za content patche (klidně i po menších kusech), ale chtít po zákazníkovi aby platil za odstranení umělého omezení, to si doufam dělají prdel.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 16/08/2010 :  08:18:53  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
me tenhle pristup taky extremne sere, osobne se od "free" 2 play drzim jak nejdal muzu protoze nemam dost penez abych si to mohl dovolit

lastfm
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/08/2010 :  08:41:39  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
nastesti v pripade lotro je to udelano alespon z meho pohledu velmi citlive, ze clovek muze pokracovat i standardnim mesicnim paymentem a bude moci hrat tak jako doted

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 16/08/2010 :  09:29:30  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Ostatně pokud hodlají prodávat věci, jako kolik goldů může mít postava u sebe (jestli to dobře chápu), tak jim s radostí budu přát ať brzo zkrachují. Nemám vůbec nic proti myšlence platit za content patche (klidně i po menších kusech), ale chtít po zákazníkovi aby platil za odstranení umělého omezení, to si doufam dělají prdel.


Pokud jsem správně pochopil to, co je napsaný na CM fóru, tak bývalý předplatitel, který přestane platit (stane se premium), ztratí přístup na všechny questy kromě 3 startovacích lokací, zůstanou mu charsloty, bags a nolimit na gold. Vzhledem k tomu, že jsem si zaplatil původní hru s přístupem ke všemu contentu SOA/MOM/SOM, tak to pokládám za pěkný podraz. Za nový content bych možná byl ochoten platit, ale platit podruhé za to co jsem si už jednou zaplatil teda nebudu.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 16/08/2010 :  10:17:23  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Já teda pod free to play rozumím zadarmo si stáhnout clienta a mít přístup do základních lokací (tedy situace před vydáním dadisků).
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 16/08/2010 :  10:44:35  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
f2p si stáhne klienta, bude mít questy v 3 startovacích lokacích, zbytek musí koupit - ok, proč ne. Stejně s tímhle extended trialem daleko nedojde.
bývalý předplatitel (tedy ten co si koupil a aktivoval key na SoA) se stane automaticky premium, ale přístup bude mít jako f2p, tedy si bude muset znovu koupit Angmar, Trollshaws, atd. - to je podle mě podraz. Kupodivu pokud zaregistroval klíče na MoM/SoM, tak celý jejich content mu zůstane.
Lifetimer/aktuální předplatitel - bude VIP, přístup bez omezení.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 16/08/2010 :  10:56:54  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Vzdyt muzete dal platit mesicni poplatky, takze pro ty co normalne platili se vubec nic nezmeni
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 16/08/2010 :  11:43:04  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Vzdyt muzete dal platit mesicni poplatky, takze pro ty co normalne platili se vubec nic nezmeni




Přesně tak pro ty co hrajou lotro už několik let a maj 6 max charru je nemyslitelné nezaplatit, prostě f2p je pro nové hráče a ty budou spíše přítěž pro staré hráče.

Nevím co se stane až někdy pustítm Free lotro lognu se se starým accountem kde mam všechny sloty zabrané u každé postavy materialu a géček jak nasra**.
Client mi dá vybrat dva sloty, a co mě čeká? stejnak si budu muset zaplatit měsíc.

Celý LOTRo ztratilo rok a půl vývoje jen pro F2P kvůli novejm hráčum.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 16/08/2010 :  12:33:57  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Pokud to chápu správně, pokud jsi někdy zaplatil, žádný F2P se tě netýká. Když přestaneš platit, budeš mít neaktivní account.
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 16/08/2010 :  12:41:04  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Pokud to chápu správně, pokud jsi někdy zaplatil, žádný F2P se tě netýká. Když přestaneš platit, budeš mít neaktivní account.


Když přestaneš platit, tak budeš premium member (o stupeň výš než obyčejný f2p), tj. budeš moct stále hrát.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 16/08/2010 :  12:52:47  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
No, to hoši trochu moc překombinovali. Tohle je kravina.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/08/2010 :  12:53:11  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Teos


Pokud jsem správně pochopil to, co je napsaný na CM fóru, tak bývalý předplatitel, který přestane platit (stane se premium), ztratí přístup na všechny questy kromě 3 startovacích lokací, zůstanou mu charsloty, bags a nolimit na gold. Vzhledem k tomu, že jsem si zaplatil původní hru s přístupem ke všemu contentu SOA/MOM/SOM, tak to pokládám za pěkný podraz. Za nový content bych možná byl ochoten platit, ale platit podruhé za to co jsem si už jednou zaplatil teda nebudu.


nemusis si nic platit znovu, proste a jednoduse si zaplatis mesicni poplatek a tak se ti znovu jakozto vip uzivateli zpristupni i ten content, kterej mas pristupnej ted,
pokud tedy ale predpokladas, ze protoze jsi jednou zaplatil za datadisk budes uz hrat porad zadarmo tak ano to jses vedle a je to spravne protoze jinak by to byl podraz na ty co si prave zaplatili jeste lifetime membership navic, kdyz si zaplatis ten tak ano, budes mit pristupnej veskerej content co jsi si doposud koupil a nebudes muset platit zadny mesicni poplatkya jen si za mikrotransakce poridis content / picovinky co budes chtit

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 16/08/2010 :  13:13:51  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

jinak by to byl podraz na ty co si prave zaplatili jeste lifetime membership navic



Proč by měl být? S lifetime membershipem nebudeš muset platit za unlockování nového contentu v nových patchích a datadiscích, což je pro standardního hráče ekvivalent měsíčních poplatků. Ty sis pouze navíc předplatil měsíční poplatky, ale stávající hru a datadisky sis koupil úplně stejně jako já.

Pokud nehodlají nic nového přidávat a chtějí jen podojit hráče za něco, co už si jednou zaplatili, tak je to dost smutné. A pokud hodlají dělat nové updaty, tak přece není důvod řešit starý content pro staré hráče, ten už beztak mají povětšinou projitý.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/08/2010 :  13:25:29  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Pertha

jinak by to byl podraz na ty co si prave zaplatili jeste lifetime membership navic



Proč by měl být? S lifetime membershipem nebudeš muset platit za unlockování nového contentu v nových patchích a datadiscích, což je pro standardního hráče ekvivalent měsíčních poplatků. Ty sis pouze navíc předplatil měsíční poplatky, ale stávající hru a datadisky sis koupil úplně stejně jako já.

Pokud nehodlají nic nového přidávat a chtějí jen podojit hráče za něco, co už si jednou zaplatili, tak je to dost smutné. A pokud hodlají dělat nové updaty, tak přece není důvod řešit starý content pro staré hráče, ten už beztak mají povětšinou projitý.



to neni ale prave vubec pravda vy vubec nechapete ten system jak je nastavenej
jako lifetime mebership jsem si samozrejme musel normalne koupit morii i mirkwood

je to system mesicnich poplatku s mikrotransakcema navic , kde zaplacenim mesicniho poplatku dostanete jako bonus mesicne cast fufniku do mikrotransakci
bez zaplaceni mesicnich poplatku mate dostupnej free trial neomezenej casove bez datadisku , hratelnej ale i s uctem co uz nekdy mel zaplaceno jako supr bonus

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 16/08/2010 13:26:11
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 16/08/2010 :  13:28:36  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Jako liftime jsi oproštěn od mesíčních polatku ale musíš si kupovat datadisky které do budoucna vyjdou. Pokud to chápu správně.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 16/08/2010 13:29:04
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 16/08/2010 :  13:34:27  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote

V klidu pockejte, az zacne zloutnout listi - neklamny to naznak, ze se blizi podzim. Pak si pustte Lotro a uvidite, jaka bude realita.

Tem netrpelivejsim doporucuji si nejprve nastudovat vsechny dostupne informace a teprve potom neco psat na forum. Obracene to jde taky, ale clovek jen ze sebe dela pitomce, jak mnohy priklad doklada.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 16/08/2010 :  13:36:44  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Jako liftime jsi oproštěn od mesíčních polatku ale musíš si kupovat datadisky které do budoucna vyjdou. Pokud to chápu správně.



Velmi pravdepodobne tomu tak bude (a v tuto chvili i je, za nakup dalsiho contentu = placeneho datadisku plati vsichni). Nicmene platič a lifetimer budou dostavat mesicne pravidelny prisun bodu, ktere muzou rozfofrovat, takze se da ocekavat, ze jim nejaky ten bodik zbyde i treba na nakup datadisku.

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 16/08/2010 13:37:30
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 16/08/2010 :  14:11:34  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy





Tak samozrejme, ze nespekujulu o tom, jak to bude, ale o tom, co by pripadne varianty znamenaly pro me.

Jak uz jsem psal, tak u me to, zda budu lotro hrat (potazmo za to cokoliv platit) zavisi dost na tom, zda presvedcim dostatek spoluhracu na grupovy content (pokud mozno takovych, co to jeste nemaji vsechno projite s deseti altama). A oboji to dost zavisi na tom, zda bude obchodni model prijatelny.

Pokud po me budou chtit, abych platil za neco, co jsem si uz jednou koupil, tak si proste najdu jinou zabavu. Ta hra neni az tak uzasna a skvela, aby si to mohli dovolit. Obzvlaste za situace, kdy zhruba ve stejne dobe zrejme vyjde datadisk WoWu, protoze lotro je beztak jen kopie wowka (a everquestu, proste her questovaciho/raidovaciho typu).
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/08/2010 :  22:54:06  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
10.zari to je to datum
http://www.gamespot.com/news/6273838.html


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/08/2010 :  23:08:29  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
to stim "koupil jsem si zakladni hru a oni mi ted ten content prodavaj znova" jak rikam, berte to tak, ze nebudete platit za quest packy ale za moznost si je znova prehrat - avsak tentokrat casove bez limitu. to je prece skvele ne?

drive:
- koupil sis zakladni hru a musel si platit poplatky aby sis hru uzil a byl si omezenej casem - moh si hrat jen po dobu kdy si platil poplatky

ted:
- hru si kupovat nemusis, jen si calnes poplatek aby sis hru uzil ale nebudes omezenej casem (muzes si ji uzivat rok za ten 1 poplatek).

v podstate takovej lifetime membership za par dolaru (s omezenim na sloty, goldy).


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 18/08/2010 23:10:22
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 18/08/2010 :  23:41:58  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Kdo chce hrát normálně a není socka a pako, stejně si prostě zaplatí na čtvrt/půl roku a nebude vymýšlet píčoviny.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 19/08/2010 :  06:59:58  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Kdo chce hrát normálně a není socka a pako, stejně si prostě zaplatí na čtvrt/půl roku a nebude vymýšlet píčoviny.




souhlas asi jediná možná volba pro "normální" hraní

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 19/08/2010 :  09:16:54  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Kdo chce hrát normálně a není socka a pako, stejně si prostě zaplatí na čtvrt/půl roku a nebude vymýšlet píčoviny.



Nejvyhodnejsi je "prestehovat" si adresu na chvili do ameriky a koupit zvyhodneny lifetime - jeho cena vychazi zhruba na 7 mesicnich poplatku.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/08/2010 :  09:27:55  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Lifetime uz se koupit neda, akce platila do konce cervence.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/08/2010 :  09:39:18  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
"koupil jsem si zakladni hru a oni mi ted ten content prodavaj znova"

To je totalni nepochopeni noveho systemu placeni. Drive si clovek koupil krabici a za hrani musel platit mesicni poplatky. Kolikrat se mi stalo, ze z casovych duvodu jsem se do hry lognul treba jen parkrat za mesic a zaplatil jsem, jako bych hral kazdy den. Ted si nemusis kupovat zakladni krabici, az projdes startovaci lokace (ktere nejsou vybec male), koupis si za par dolaru dalsi lokaci a v klidu si ji projdes. Muze ti to trvat jak dlouho budes chtit a pak si proste prikoupis dalsi lokaci. Takze pro ne hardcore hrace je to vyrazna uspora penez. Hardcore hrac si stejne nastavi mesicni poplatky, aby mel hru bez omezeni.

Po zverejneni jejich umyslu zavest do LOTRA F2P, na me sli mrakoty. Ale casem s pribyvajicimi informacemi se mi to zacina libit. Tento model v podstate zachranil jejich druhe MMO Dungeons&Dragons Online. Hlavnim cilem bylo prinest penize pro vyvoj a rozsirovani obsahu, coz mohu coby lifetimer jen kvitovat.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 19/08/2010 :  13:05:50  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Lifetime uz se koupit neda, akce platila do konce cervence.



Kdyby to nejak neslo tak to sem nepisu, ze ano. Akce skoncila pro Evropu, ale v US stale plati moznost zvyhodneneho nakupu. Jsou to tri dny co si ho kolega z kinshipu poridil.

Postup je trosku krkolomny, ale funkcni v tuto chvili - jak to bude za mesic, az v US bude platit f2p je tezko rict, ale doted to slo takto:

1) zaregistrovat se na codemasters a stahnout trial
2) koupit krabici nebo digital download (je potreba CD key pro funkcni account)
3) mesic je hra zadaco, je potreba dat do udaju americkou adresu
4) po vyprseni bude nabidnuty zpusob platby, jeden z nich je zvyhodneny lifetime
5) teoreticky je mozne, ze ten lifetime je mozne zakoupit uz v prubehu toho free mesice - neovereno


STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/08/2010 :  13:17:04  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

quote:
Originally posted by Almych

Lifetime uz se koupit neda, akce platila do konce cervence.



Kdyby to nejak neslo tak to sem nepisu, ze ano. Akce skoncila pro Evropu, ale v US stale plati moznost zvyhodneneho nakupu. Jsou to tri dny co si ho kolega z kinshipu poridil.

Postup je trosku krkolomny, ale funkcni v tuto chvili - jak to bude za mesic, az v US bude platit f2p je tezko rict, ale doted to slo takto:

1) zaregistrovat se na codemasters a stahnout trial
2) koupit krabici nebo digital download (je potreba CD key pro funkcni account)
3) mesic je hra zadaco, je potreba dat do udaju americkou adresu
4) po vyprseni bude nabidnuty zpusob platby, jeden z nich je zvyhodneny lifetime
5) teoreticky je mozne, ze ten lifetime je mozne zakoupit uz v prubehu toho free mesice - neovereno





v pripade jiz hrajiciho cloveka
vynechat body 1- 3
misto toho Zrusit subskripci
prestehovat se v detailech do ameriky
pockat az vyprsi platnost uctu a pak v obnoveni subskripce pri moznosti one time budou dve poolozky normalni za 300$ a wlcome back za 150$

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 19/08/2010 :  13:38:15  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Diky za upresneni

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 19/08/2010 :  16:50:57  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
No takovýhle vychcánkovství je na facku. Kdo se o tohle bude snažit, přeju mu ať mu zabannujou účet za podvod.
Jako by nestačilo, že lifetime jako takový za plnou cenu se vyplatí jako svině.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 19/08/2010 :  17:46:24  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Vím, že je US beta na ten free mode. Bude ten free model i v EU (beta mě netíží)? Jsem docela zvědavý na jejich přepočet na eura :)
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/08/2010 :  08:40:28  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
US a EU servery jsou co se tyce obsahu a mechanizmu zcela indenticke. Hru vyviji Turbine, Codemasters v EU jen provozuje servery (dodneska jsem to nepochopil). Jediny rozdil je v ruznych promo akcich.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 20/08/2010 :  11:46:20  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Vím, že je US beta na ten free mode. Bude ten free model i v EU (beta mě netíží)? Jsem docela zvědavý na jejich přepočet na eura :)




Hmm nevím ale já platím LOTRo u Codies v EU v dolarech. Už několik let se divím že to nezatrhnou.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 20/08/2010 13:05:01
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 20/08/2010 :  15:39:32  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
F2P spuštěn od 10.září.

One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/08/2010 :  19:31:46  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Hmm nevím ale já platím LOTRo u Codies v EU v dolarech. Už několik let se divím že to nezatrhnou.



Tohle jsem tez nepobral. Jak meli tu nabidku na 50% na lifetime, tak to nejlevneji vychazelo v librach, takze se vsichni na par minut stehovali do Velke Britanie. Cena v dolarech byla full, nikoliv 50%. Nekdo z Codies to vysvetloval, ze anglicani plati v librach, zeme co maji euro eurama a zbytek v dolarech i kdyz jsou z EU. Ale PROC, to nikdo nebyl schopnej vysvetlit. Stale se schovavali za marketing. Ja jen doufam, ze casem dojde jako u DDO ke slouceni pod Turbine, proteze Codies pro me znamenaji evropskou verzi SOE. Kdo ma zkusenost, vi o cem mluvim.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 21/08/2010 :  21:38:13  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Nj. Tiez som sa ulakomil a zaplatil to, pokial som nezistil, ze v librach to vyjde asi o 30 euro menej. Potom som sa chvilku natahoval s Billing, ale vratili mi dolare a kupil som si to v librach.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

tonybal
Starting Member

26 Posts

Posted - 09/09/2010 :  15:05:45  Show Profile Send tonybal a Private Message  Reply with Quote
Tak to vypadá že Evropě to 10.9. nebude. Codemastrs to jaksi zase posr… Tak nevím kdy to F2P začne.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 09/09/2010 :  16:18:07  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak amici uz jedou od vcera
a koukam ze Codies zase nabizi lifetime

Lifetime membership - No further subscription fees

$299.99 inc. Tax

$150.00 inc. Tax - Welcome Back Offer

pekna cena :) (https://cogaccounts.codemasters.com/ - > reactivate -> one time fee..)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 09/09/2010 :  17:12:01  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tonybal

Tak to vypadá že Evropě to 10.9. nebude. Codemastrs to jaksi zase posr… Tak nevím kdy to F2P začne.


Jen jsou rozumný a čekají až se Amíci poserou z tý hromady bugů a vydají první patch :P Mně se ten přístup líbí.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 09/09/2010 :  18:45:41  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by tonybal

Tak to vypadá že Evropě to 10.9. nebude. Codemastrs to jaksi zase posr… Tak nevím kdy to F2P začne.


Jen jsou rozumný a čekají až se Amíci poserou z tý hromady bugů a vydají první patch :P Mně se ten přístup líbí.



dev nebo admin post na EU foru mluvil o nečem jako během následujících "weeks" se EU dozví kdy se dočká , takže těžko říct kdy to bude týdny nebo možná i více jak měsíc :)

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 10/09/2010 :  07:09:20  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
uprimne mam nazor, ze udelali rozhodne dobre, ze to neposlali na svet hned :-) Takhle to nechaji USA otestovat a pak se to v klidu vyda s mensim poctem bugu a funkcni.


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 10/09/2010 :  07:11:25  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
mimochodem ... lifetime membership se temer vzdy vyplati kupovat ne jako obyvatel USA!!! 150 dolaru ale jako obyvatel GB - protoze pak je to za 75 liber :-) I kdyz nevim jak je ta nabidka upravena ted.


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 11/09/2010 :  10:42:48  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
Normálně to od včera funguje, i když avizovali zpoždění. Jsou trochu lagy, asi se tam přeci jen nahrnulo spousta nových hráčů, to i přesto, že jsou nové (a asi liduprázdné) servery Riddermark, Crickhollow, Dwarrowdelf a Imladris. :)

One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 11/09/2010 :  20:33:19  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Tak to asi hraješ na americkejch serverech, protože v Evropě to fakt ještě není.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 12/09/2010 :  10:57:11  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Tak to asi hraješ na americkejch serverech, protože v Evropě to fakt ještě není.



Ja zaplaceny account zarucene nemam a na evropske servery naloguju, takze imho ma pravdu.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000