Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 EQ2 bude zadarmo
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 27/07/2010 :  20:39:47  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Tak je to tu. Vec kterou si myslim hodne lidi cekalo uz mesice.
SoE kopiruje system od Turbine. System ktery je pry velmi uspesny.. no nevim.

V kazdem pripade to by nebylo SoE, kdyby neco neposralo. Konkretne mi prijde ze posrali to, ze "EQ2 Extended" jak nazivaji tuhle sluzbu, bude mit vlastni server, takze zde neni nic ve smyslu "zahraju par mesicu zadarmo a pote zaplatim at muzu hrat s ostatnima co plati..". Sice tam na tom Extended existuje i placena verze, ale nevim no..

http://everquest2.com/free_to_play/extended_faq


http://everquest2.com/_themes/default/images/extended/membershipMatrix.jpg


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 28/07/2010 :  08:23:52  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
kdyby to nahodou byla pravda, pak pro standartne platici zakazniky budou 4 rasy a 8 povolani, za zbytek si musi zaplatit :) nejspis je na case dat soe definitivni sbohem at se jim ten jejich extremne uspesny turbine system alespon u me nevyplati.

lastfm
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 28/07/2010 :  08:57:11  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
za pokus to stoji... co ine im ostava?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 28/07/2010 :  10:01:01  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

kdyby to nahodou byla pravda, pak pro standartne platici zakazniky budou 4 rasy a 8 povolani, za zbytek si musi zaplatit :) nejspis je na case dat soe definitivni sbohem at se jim ten jejich extremne uspesny turbine system alespon u me nevyplati.


Standardne placeny zakaznici na ostatnich serverech budou mit vswecko jako dosud.

Ten zvlastni server se vsim vsudy je totalni <>soevina...

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 28/07/2010 :  10:29:02  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Rashaverak

kdyby to nahodou byla pravda, pak pro standartne platici zakazniky budou 4 rasy a 8 povolani, za zbytek si musi zaplatit :) nejspis je na case dat soe definitivni sbohem at se jim ten jejich extremne uspesny turbine system alespon u me nevyplati.


Standardne placeny zakaznici na ostatnich serverech budou mit vswecko jako dosud.

Ten zvlastni server se vsim vsudy je totalni <>soevina...



Hoši Hoši o mrtvých jen dobře. Čest EQ2 a jeho památce.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 28/07/2010 :  14:39:20  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
EQ2 este ni eje mrvy... je na pristrojoch, nehybe sa, neje, ale "zije"

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 28/07/2010 :  17:39:46  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

EQ2 este ni eje mrvy... je na pristrojoch, nehybe sa, neje, ale "zije"



No oni ho brzo odpojí. Se musím smát, když mělo EQ2 dost platících jak SOE arogantně jednalo s komunitou a ejhle VG schválně potopili na úkor EQ2 a boží mlejny melou pomalu ale....

Mě tenhle konec docela mrzí, nechal jsem tam 5 let života a docela se mi stejská. Stačí si ale pustit některý wowkoidní video počin z poslední doby a chuť mě rychle přejde.Je to škoda.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 29/07/2010 :  09:09:09  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
nikde neviem najst, kolko maju teraz platiacich hracov.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 29/07/2010 :  09:30:35  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

nikde neviem najst, kolko maju teraz platiacich hracov.




Posledně jsem našel číslo cca 50-80 tis,ale to už je docela dlouho.
Já na tuhle hru hodne vzpomínám. Stejská se mi po krásných ránech v Comonlands, kraftu, kdy každá věc měla svojí hodnotu a byla radost něco vyrábět, po masivních bitvách na začátku PVP, po radosti z každé fabled pracně vydřené věci z raidu, po zaplněných městech, po reputaci co měli výrobci atd. Mluvím tady o začátcích EQ2, protože to co je z toho teď je hra pro instantní klikače a wowkoidni dětičky co chtějí mít všechno a hned.
Hra mě fakt hodně dala a jako jiný vzpomíná na krásnou dovolenou, já vzpomínám na všechny ty báječné lidi s kterýma jsem za ty léta hrál, kdy jsem se každý den těšil do hry atd.
Dnes už je to jiná hra,zjednodušená, stupidní klikačka bez lidí. Je to škoda, jak to dokázali za pár let zničit. Od SS každá další expanze táhla hru ke dnu.Fakt škoda.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 29/07/2010 09:33:42
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 29/07/2010 :  09:54:21  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
já vzpomínám na všechny ty báječné lidi s kterýma jsem za ty léta hrál, kdy jsem se každý den těšil do hry atd.


Už se nemůžu dočkat až na tebe budu jen vzpomínat: "jo to byly časy kdy TDK zasíral fórum vším možným".

Doufám, že to přijde brzy.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 29/07/2010 :  10:25:57  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by TDK
já vzpomínám na všechny ty báječné lidi s kterýma jsem za ty léta hrál, kdy jsem se každý den těšil do hry atd.


Už se nemůžu dočkat až na tebe budu jen vzpomínat: "jo to byly časy kdy TDK zasíral fórum vším možným".

Doufám, že to přijde brzy.



Člověče a ty jsi vylez z jaké prdele ? Tohle fórum drží na hladině už jen lidi jako Jace, Gorf, Wuuudu, Havran,Rashaverak atd.co se nebojí říkat pravdu a mít svůj názor. Je nás pár aktivních, ostatní přizdisráči jen čtou flame a nebo napíší jednou za půl roku ,že mají o dva lvl víc. V lepším případě lezou do zadku kamarádům, aby někdo náhodou něco nenamítal, že. Co tě nutí mě číst ? Já tvoje bláboly taky nečtu, tak se do mě nejebej ty šulíne.Jinak ohledně zasírání fóra píčovinama, jsem jen opravdu slabej odvar proti tobě.

Vrr a jedémmmm pryč odsať...jak říká Liška v mé navigaci


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 29/07/2010 10:33:15
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 29/07/2010 :  10:45:32  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Člověče a ty jsi vylez z jaké prdele ?


Aaaa to by mnohe vysvetlovalo!
Ja totiz narozdil od tebe vylezl z te druhe diry.

Jinak by mne zajimalo, jestli se takovej Rash a ostatni co jsi vyjmenoval radi mezi "vas", kde mas byt i ty.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 29/07/2010 :  17:54:20  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
sorry za offtopic nicmene mi prijde zvlastni ze by byl jeden server kde by lidi platili a meli vsechno v ramci platby a potom druhy server kde by platili tu samou castku ale meli by omezeny vyber ras a povolani ... trosku nesmysl ne ?

lastfm
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 29/07/2010 :  20:23:17  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

sorry za offtopic nicmene mi prijde zvlastni ze by byl jeden server kde by lidi platili a meli vsechno v ramci platby a potom druhy server kde by platili tu samou castku ale meli by omezeny vyber ras a povolani ... trosku nesmysl ne ?


SOE no...

Rekl bych, ze to budou nejak menit. Ale zatim to tak podle ofiko materialu je.
Ze prej si lidi vydyndali, ze by jim froobove (AO vyraz pro F2P hrace) kazili hru nebo tak neco.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 30/07/2010 :  06:30:50  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by TDK
Člověče a ty jsi vylez z jaké prdele ?


Aaaa to by mnohe vysvetlovalo!
Ja totiz narozdil od tebe vylezl z te druhe diry.




Jo z nosu, tak to jsi pak pěknej sopl, tak to taky lecos vysvetluje. Mě je uprdele z čeho jsi vylezl, jen tam zase zalez a nemrdej se tady do slušnejch a poctivejch lidí, kteří to myslí dobře !!!


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 30/07/2010 :  10:03:04  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by TDK
Člověče a ty jsi vylez z jaké prdele ?


Aaaa to by mnohe vysvetlovalo!
Ja totiz narozdil od tebe vylezl z te druhe diry.




Jo z nosu, tak to jsi pak pěknej sopl, tak to taky lecos vysvetluje. Mě je uprdele z čeho jsi vylezl, jen tam zase zalez a nemrdej se tady do slušnejch a poctivejch lidí, kteří to myslí dobře !!!


Zapomnel si rict jeste obycejnejch. A kteri to omysli uprimne.

Edit: BTW proc si porad mykas? Jeste ti nedoslo ze si individualni exot?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 30/07/2010 10:04:03
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 30/07/2010 :  17:07:29  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by TDK
Člověče a ty jsi vylez z jaké prdele ?


Aaaa to by mnohe vysvetlovalo!
Ja totiz narozdil od tebe vylezl z te druhe diry.




Jo z nosu, tak to jsi pak pěknej sopl, tak to taky lecos vysvetluje. Mě je uprdele z čeho jsi vylezl, jen tam zase zalez a nemrdej se tady do slušnejch a poctivejch lidí, kteří to myslí dobře !!!


Zapomnel si rict jeste obycejnejch. A kteri to omysli uprimne.

Edit: BTW proc si porad mykas? Jeste ti nedoslo ze si individualni exot?



Co je ? Co se to děje? Já myslel, že jako extra mrdák to snad pochopíš napoprvé. Já ti prostě nedám chápeš to ? Chceš mi lízat koule ? co buzničko, tak to máš smůlu. Už mi nepiš soukromé PM, nevolej mi, nepiš mi sms, je konec chápeš to, prostě konec !


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 30/07/2010 :  17:44:46  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Co je ? Co se to děje? Já myslel, že jako extra mrdák to snad pochopíš napoprvé. Já ti prostě nedám chápeš to ? Chceš mi lízat koule ? co buzničko, tak to máš smůlu. Už mi nepiš soukromé PM, nevolej mi, nepiš mi sms, je konec chápeš to, prostě konec !



Koncis tu? Super! Pa.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 30/07/2010 :  17:58:32  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
to chce hlavne klud.

Mam taky dotaz, ako by froobovia kazili hru... v sucasnom stave v akom je EQ2, ked je na jesnom serveri kolko, 500 ludi?

Vidim to na HC raid guildy, ktore su teraz po jednej na server a tesia sa, ze maju avatarov, "first server finished" raidy a pod len a len pre seba.

To su ludia, co sa tesia z poloprazdnych EQ serverov a im by free hraci mohli nejak kazit tu ich divnu hru?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 30/07/2010 :  18:30:54  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by TDK
Co je ? Co se to děje? Já myslel, že jako extra mrdák to snad pochopíš napoprvé. Já ti prostě nedám chápeš to ? Chceš mi lízat koule ? co buzničko, tak to máš smůlu. Už mi nepiš soukromé PM, nevolej mi, nepiš mi sms, je konec chápeš to, prostě konec !



Koncis tu? Super! Pa.



Ty vůbec nevíš koho jsi vyvolal z pekla. To už NIKY neskončí,budu tě pořád sledovat, budu připravenej na tvojí chybu, budu za tebou až si budeš holit přirození,budu tvoje noční můra,budu číhat v každém tmavém koutě tvojí zkažené úchylné duše,už nikdy to nebude jako dřív. Není pro tebe cesty zpátky.Dokonce o mě natočili písničku, tak si to pořádně poslechni.Už si pro tebe jduuuuuuuuuuuuuuuuuuuu LINK: http://www.vii.sk/video/jrwb4qymk0/kabat-silnej-jako-vul/


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 30/07/2010 18:36:34
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 30/07/2010 :  23:45:33  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

to chce hlavne klud.

Mam taky dotaz, ako by froobovia kazili hru... v sucasnom stave v akom je EQ2, ked je na jesnom serveri kolko, 500 ludi?

Vidim to na HC raid guildy, ktore su teraz po jednej na server a tesia sa, ze maju avatarov, "first server finished" raidy a pod len a len pre seba.

To su ludia, co sa tesia z poloprazdnych EQ serverov a im by free hraci mohli nejak kazit tu ich divnu hru?


Sorry ale si informacne dost mimo. Avatary uz davno zrusili. O naplnenosti serveru a jinych veci muzes diskutovat s TDK. Kazdopadne na ofiko forech lidi hodne mrmlaji jako ze jim budou froobove kempit namedy atp.

Tomu ze nedava smysl zakladat specialni froob server davam za pravdu, ale SOE v tehle vecech slo vzdy "proti" proudu. Jinak receno byli mimo.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 31/07/2010 :  12:04:51  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
smysl zalozeni EQ2x serveru je v tom ze tam muzou uplatnit jinej ruleset nez na normalnich serverech aniz by jejich staly zakaznici moc brecely, podle me tam budou za station cash prodavat ruzny veci ktery na normalich serverech nejsou

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 06/08/2010 :  06:32:16  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Posledně jsem našel číslo cca 50-80 tis,ale to už je docela dlouho.
Já na tuhle hru hodne vzpomínám. Stejská se mi po krásných ránech v Comonlands, kraftu, kdy každá věc měla svojí hodnotu a byla radost něco vyrábět, po masivních bitvách na začátku PVP, po radosti z každé fabled pracně vydřené věci z raidu, po zaplněných městech, po reputaci co měli výrobci atd. Mluvím tady o začátcích EQ2, protože to co je z toho teď je hra pro instantní klikače a wowkoidni dětičky co chtějí mít všechno a hned.
Hra mě fakt hodně dala a jako jiný vzpomíná na krásnou dovolenou, já vzpomínám na všechny ty báječné lidi s kterýma jsem za ty léta hrál, kdy jsem se každý den těšil do hry atd.
Dnes už je to jiná hra,zjednodušená, stupidní klikačka bez lidí. Je to škoda, jak to dokázali za pár let zničit. Od SS každá další expanze táhla hru ke dnu.Fakt škoda.



S tímto musím do puntíku souhlasit. Už i ty raidy za nic nestojí. A místo aby udělali merge serverů, aby těch pár lidí co ještě hraje hrálo pospolu, tak udělají tento pokus, který ten zbytek rozdrobí na další servery, kde budou hrát "zadarmo" a pak už opravdu "Ať poslední za sebou zhasne".
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 06/08/2010 :  11:05:01  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
To není špatný nápad, dát poslednímu předplatiteli skill/ikonku "Shut-down server"
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 06/08/2010 :  14:46:15  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
hlave titul :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 10/08/2010 :  09:35:47  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RED EYE

smysl zalozeni EQ2x serveru je v tom ze tam muzou uplatnit jinej ruleset nez na normalnich serverech aniz by jejich staly zakaznici moc brecely, podle me tam budou za station cash prodavat ruzny veci ktery na normalich serverech nejsou


Zatím snad všechny "před vydáním AAA" MMO brali F2P jako lepší trial, případně jedinný obchodní model.
SOE na to jde lišácky a bude provozovat jednu hru na dvou obchodních modelech. A tak budou muset hru uzpůsobit tu jednomu modelu, tu druhému.
A vzhledem k tomu, že "F2P" je asi hlavním podpisem nového producenta, tak se dá bohužel tušit, kam se nyní bude soustředit práce SOE.

Mimochodem něco podobného je na eq2wire. Větší <> než balancování aby měly oba dva modely podobně uživatelů jsem ještě nežral...

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 10/08/2010 :  18:54:49  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
no ja verim v Rift ToL ... a nez vyjde tak to s EQ2 jeste asi nejak vadrzim

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 18/08/2010 :  10:00:09  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Jde se někomu připojit na server. Furt to píše "Server 1 is busy. Try later" Tak nevím jestli je tam tolik natěšených hráčů a nebo to ještě nezapli.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 18/08/2010 :  12:26:41  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Jde se někomu připojit na server. Furt to píše "Server 1 is busy. Try later" Tak nevím jestli je tam tolik natěšených hráčů a nebo to ještě nezapli.



Musíš počkat, až se jeden z těch deseti odlogne


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 18/08/2010 :  15:04:24  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Jde se někomu připojit na server. Furt to píše "Server 1 is busy. Try later" Tak nevím jestli je tam tolik natěšených hráčů a nebo to ještě nezapli.


Neni to jeste v bete/alfe? Rozumej musis si udelat testcopy na ten server a musej ti aktivovat ucet pro to nebo tak neco (a musis byt standardni platici zakaznik atm.)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 18/08/2010 :  17:38:37  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Milan

Jde se někomu připojit na server. Furt to píše "Server 1 is busy. Try later" Tak nevím jestli je tam tolik natěšených hráčů a nebo to ještě nezapli.


Neni to jeste v bete/alfe? Rozumej musis si udelat testcopy na ten server a musej ti aktivovat ucet pro to nebo tak neco (a musis byt standardni platici zakaznik atm.)


To tuším platilo pro Alfu. Ted do bety se může lognout každý.
Stále zkouším logovat a stále stejné. Server busy. Podle mého, tam mají lehký přetlak na ten jeden server, co pro to vyhradili.

Edit den 2 23:00 : Tak změnili lancher a již jde vytvořit postava. Bohužel i když má prý server light zátěž, píše mi to, že žádný server není dostupný. Nehledě na to že vytvořená postava se nechce uložit a stále mění vzhled. Tak jíž aspoň vím proč lidi na to SOE stále nadávají.
Edit den 2 23:03 : Tak start se podle fora odkládá na 19.8.2010.

Edit den 3 12:33 : Server je stále dole. Hra nejede a nikdo neví kdy to bude. Jediné co funguje jsou platby. Na forech se rozšiřuje fáma, že posilují server harampádím, co vyrvávájí ze serverů již skoro skrachovalých her SWG/Vanguard/ a PoTBS

Edited by - Milan on 19/08/2010 12:37:21
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 19/08/2010 :  18:48:22  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Milan

Jde se někomu připojit na server. Furt to píše "Server 1 is busy. Try later" Tak nevím jestli je tam tolik natěšených hráčů a nebo to ještě nezapli.


Neni to jeste v bete/alfe? Rozumej musis si udelat testcopy na ten server a musej ti aktivovat ucet pro to nebo tak neco (a musis byt standardni platici zakaznik atm.)


To tuším platilo pro Alfu. Ted do bety se může lognout každý.
Stále zkouším logovat a stále stejné. Server busy. Podle mého, tam mají lehký přetlak na ten jeden server, co pro to vyhradili.

Edit den 2 23:00 : Tak změnili lancher a již jde vytvořit postava. Bohužel i když má prý server light zátěž, píše mi to, že žádný server není dostupný. Nehledě na to že vytvořená postava se nechce uložit a stále mění vzhled. Tak jíž aspoň vím proč lidi na to SOE stále nadávají.
Edit den 2 23:03 : Tak start se podle fora odkládá na 19.8.2010.

Edit den 3 12:33 : Server je stále dole. Hra nejede a nikdo neví kdy to bude. Jediné co funguje jsou platby. Na forech se rozšiřuje fáma, že posilují server harampádím, co vyrvávájí ze serverů již skoro skrachovalých her SWG/Vanguard/ a PoTBS



Jestli posunuli start na 19.8., zřejmě to spustí až večer, předpokládám že půjde o US server, takže v době kdy jsi psal poslední edit, bylo v US něco myslím 3:33 ráno - to neni uplně nejlepší čas na launch - teď je podle PST 9:48 AM :)

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 19/08/2010 :  19:34:30  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Oni používají PDT (pacific "daylight???" time) Takže odečtu 8 hodin a jsem na našem času. Koukám, že to tu fakt nikdo nesleduje.
Jinak to ještě neběží.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 19/08/2010 :  19:43:30  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Oni používají PDT (pacific "daylight???" time) Takže odečtu 8 hodin a jsem na našem času. Koukám, že to tu fakt nikdo nesleduje.
Jinak to ještě neběží.



A kdo by tuhle mrtvolu taky sledoval


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 20/08/2010 :  12:04:32  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Tak již to jede. Kdo chce zde je první krok http://launch.soe.com/eq2x/
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 20/08/2010 :  19:09:29  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Tak již to jede. Kdo chce



Obávám se že nikdo nechce


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 21/08/2010 :  00:01:15  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Milan

Tak již to jede. Kdo chce



Obávám se že nikdo nechce


To neni o tobe

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 23/08/2010 :  17:55:16  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Milan

Tak již to jede. Kdo chce



Obávám se že nikdo nechce


To neni o tobe



Národ sobě


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 23/08/2010 :  18:40:04  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Tak momentálně Wizard, Millanius, lvl20. A jsem hodně spokojený. Zážitek jako když jsem hrál Vanguard. Rozlehlý svět, skvělá grafika, i přes free verzi se mi zdá, že mám spoustu možností co dělat. Škoda, že se tam nedá stavět barák jako ve VG.
Apropo, jak se dá pořídit kůn? Kolik tak stojí? U stable mastera jsem viděl ceny třeba 10 platin a podobně. To se mi zdá trošku moc né? Je to tak i na oficiále? Nebo je na to nějaký Q jako ve VG?
Mobové 20+ mi začínají nějak moc resistovat kouzla. Udělal jsem něco špatně? Pod lvl 20 to bylo OK.
Jinak moje chatrné kosti by uvítali nějakého tanka, kdyby se do toho chtěl někdo pustit... :-)
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 23/08/2010 :  18:51:25  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Tak momentálně Wizard, Millanius, lvl20. A jsem hodně spokojený. Zážitek jako když jsem hrál Vanguard. Rozlehlý svět, skvělá grafika, i přes free verzi se mi zdá, že mám spoustu možností co dělat. Škoda, že se tam nedá stavět barák jako ve VG.
Apropo, jak se dá pořídit kůn? Kolik tak stojí? U stable mastera jsem viděl ceny třeba 10 platin a podobně. To se mi zdá trošku moc né? Je to tak i na oficiále? Nebo je na to nějaký Q jako ve VG?
Mobové 20+ mi začínají nějak moc resistovat kouzla. Udělal jsem něco špatně? Pod lvl 20 to bylo OK.
Jinak moje chatrné kosti by uvítali nějakého tanka, kdyby se do toho chtěl někdo pustit... :-)



Nejlevnější koně na klasický verzi jsou kolem 2,5 PP, mounty jde získat i z questů, případně dropu. Na wiki je celkem obstojnej guide, můžeš to teda porovnat :)
http://eq2.wikia.com/wiki/Mounts

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 24/08/2010 :  07:37:04  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Tak momentálně Wizard, Millanius, lvl20. A jsem hodně spokojený. Zážitek jako když jsem hrál Vanguard. Rozlehlý svět, skvělá grafika, i přes free verzi se mi zdá, že mám spoustu možností co dělat. Škoda, že se tam nedá stavět barák jako ve VG.
Apropo, jak se dá pořídit kůn? Kolik tak stojí? U stable mastera jsem viděl ceny třeba 10 platin a podobně.


Hochu ty vůbec netušíš, do čeho jsi se pustil. Neboj však brzo poznáš, co je SOE zač, když jsi to zjevně hraním VG nepochopil.
Už se těším na tvoje rakce za pár týdnů.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 24/08/2010 :  08:56:55  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Milan

Tak momentálně Wizard, Millanius, lvl20. A jsem hodně spokojený. Zážitek jako když jsem hrál Vanguard. Rozlehlý svět, skvělá grafika, i přes free verzi se mi zdá, že mám spoustu možností co dělat. Škoda, že se tam nedá stavět barák jako ve VG.
Apropo, jak se dá pořídit kůn? Kolik tak stojí? U stable mastera jsem viděl ceny třeba 10 platin a podobně.


Hochu ty vůbec netušíš, do čeho jsi se pustil. Neboj však brzo poznáš, co je SOE zač, když jsi to zjevně hraním VG nepochopil.
Už se těším na tvoje rakce za pár týdnů.



Ty máš nějaký trauma z dětství? Trpíš potřebou prezentovat svoje hloupý kecy při každý příležitosti, a navíc se neustále opakovat jako malý dítě? Že nemáš rád EQ2 už tady všichni vědí, psal jsi to už asi 50x a furt to nestačí, pokaždý cejtíš opětovnou potřebu vyblejt se tu znovu, to mi hlava nebere. Zkus aspoň pochopit, že EQ2 nikdy nebyla, neni a nebude PvP hra, vždycky byla primárně PvE založená, a co se PvE obsahu týče, patřila ke špičce. Taky mam k SOE spoustu výhrad, ale to co tu poslední dobou předvádíš ty, to už neni ani vtipný, spíš jenom ubohý.

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

Edison
Starting Member

33 Posts

Posted - 24/08/2010 :  09:35:52  Show Profile Send Edison a Private Message  Reply with Quote
Hraju opětovně už 8 měsíců (standardní subscripci!!!), je tam hromada zábavy, není co řešit, lidí míň to je pravda, ale grupu složíme dycky, vždycky seženu pomoc na quest, riaduje se (spolupracují 3 guildy) atd... dokonce i guilda se nám po malých krůčcích rozrůstá, prodej na aukci funguje 100% nemám o peníze nouzi denně prodávám, možná ti co tu furt postujou něco o 500 lidech na serveru, nebo případně jak moc je ta hra mrtvá (ano je stará a nidky asi už nebude mít plný servery i když .. kdo ví), by si jí měli zkusit protože mám takovej pocit že ji zatraceně dlouho nehráli (jestli vůbec) a vaří tady ty svoje příspěvky jen tak z vody. Já sem moc spokojenej, tolik contentu jako má tahle hra jen tak něco nemá, esli vůbec, datadisk vyšel v únoru, v lednu vyjde další, to by se asi pro 50.000 předplatitelů moc nevyplatilo ne? ;) nic není bez chyby to je asi všem jasný a i tady se nejde spousta věcí, americké zjednodušování zásáhlo i EQ, ale pořád je to skvělá zábava.
Takže ať si každej zkusí a hraje co se mu líbí, jen se snažím věci trochu uvest na pravou míru, já osobně radši kvalitní hru byť s menší základnou na serveru (jsem po osmi měsících lvl 40 - cap je 90 - stoopuju levelování protože si chci užít všechno), než tisíce hráčů v jedné lokaci, u hry která mě nebaví nebo nemá co nabídnout .... takže rozhodnutí je na každým z nás, nemá cenu tady soudit, když člověk přesně neví.
Jetě vysvětlím jak tady někdo naznačil problém s platbou u extended verze, že jsou si podobné s klasickou subscripcí.
35 dolarů za přesun postavy z Extended do Live se dá vysvětlit zcela jednodudše a to tím že Extended je hra uplně zdarma tzn. stahneš a hraješ, takže těch 35 dolarů je poplatek za převod postavy a hlavně oficiální nákup hry a jejích datadisků tak jako to udělali doposud všichni hráči klasické Live verze. Pokud je někomu podivná shoda EQ2 Extended silver účtu a klasické subscripce na EQ2 Live pak je vysvětlení takové: jelikož jsou to jednorázové poplatky tzn. chci měsíc prodávat na aukci nebo jinou fičurku kterou nabízí gold verze? Zaplatím si 14,99 a měsíc hraju gold, další měsíc na to už nechci platit? Ok neplať a spadáš do Bronze (případně silver) a hraješ dál s omezením. Kdežto u EQ2 Live (klasika subscripce) kde neexistují omezení má za následek nezaplacení = neaktivní účet = nemožnost jakéhokoli hraní.

Takže klidně zkoušejte, extended servery jsou momentálně celkem hodně nabušený a plný lidma, je to zadara (nejsou tam uplně ty stejný klasický mikroplatby jako jinde že si třeba lidi dokupujou vstupy do instancí atd.) a teřba vás to chytne jako mě a další lidi od nás a třeba se pak rozhodnete přejít na klasickej server a užívat si hru s náma. Takže proč ne.

PS: rozdělení serverů je největší volovina co tam kdo mohl vymyslet, a jsou navíc sami proti sobě, když free hráči nemůžou vidět ty ostatní platící co by mohli mít na sobě co by mohli mít za mounty atd... sami se o tuhle reklamu zadarmo připravili, pro mě z nepochopitelných důvodů.

Ex SWG - Milja Vesci <CzA>
Ex SWG Iptop Kekat
Ex LOTRO - Thodur - guardian
EQ2 - Thodur - Guardian

Edited by - Edison on 24/08/2010 09:38:22
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 24/08/2010 :  13:23:57  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Milan

Tak momentálně Wizard, Millanius, lvl20. A jsem hodně spokojený. Zážitek jako když jsem hrál Vanguard. Rozlehlý svět, skvělá grafika, i přes free verzi se mi zdá, že mám spoustu možností co dělat. Škoda, že se tam nedá stavět barák jako ve VG.
Apropo, jak se dá pořídit kůn? Kolik tak stojí? U stable mastera jsem viděl ceny třeba 10 platin a podobně.


Hochu ty vůbec netušíš, do čeho jsi se pustil. Neboj však brzo poznáš, co je SOE zač, když jsi to zjevně hraním VG nepochopil.
Už se těším na tvoje rakce za pár týdnů.



Ty máš nějaký trauma z dětství? Trpíš potřebou prezentovat svoje hloupý kecy při každý příležitosti, a navíc se neustále opakovat jako malý dítě? Že nemáš rád EQ2 už tady všichni vědí, psal jsi to už asi 50x a furt to nestačí, pokaždý cejtíš opětovnou potřebu vyblejt se tu znovu, to mi hlava nebere. Zkus aspoň pochopit, že EQ2 nikdy nebyla, neni a nebude PvP hra, vždycky byla primárně PvE založená, a co se PvE obsahu týče, patřila ke špičce. Taky mam k SOE spoustu výhrad, ale to co tu poslední dobou předvádíš ty, to už neni ani vtipný, spíš jenom ubohý.



Aby ti nepraskla žilka na čele nerváku. Mě je nějaké PVP uprdele, myslel jsem něco jiného, však na to přijde časem sám. Opláchni si přirození vlažnou vodou, to prej pomáhá
Odliv lidí ze hry je především na PVE serverech a proč asi ? Kvůli PVP ? EQ2 je moje nejoblíbenější MMORPG, jenomže tohle už není EQ2,ale parodie na WoW.
To,že nějaký jouda tady začne nadšeně objevovat tuhle mrtvolu, to už tady bylo, stejně jako ve VG a pod. Za pár týdnů bublina splaskne a the end.
Mě stačilo, když ukazovali jak vytváří nové zóny a jaké mají se hrou plány. Už jen ten Ogrimar tam schází.
Já jsem samozřejmě oprášil starej acc a mrknul se na tuhle novotu. Udělal si novej char, vydržel dvě hodiny a pozvracel si monitor. Jak ty blitky tekli na stůl, tak jsem si rychle přimoměl,že tohle už fakt ne.Pokud někdo chce marnit čas, EQ2 je tou nejlepší volbou. Pokud se něco změní, budu první, co to tady bude chválit,ale zatím...... THE PEACE


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 24/08/2010 13:40:16
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 24/08/2010 :  13:42:58  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Milan

Tak momentálně Wizard, Millanius, lvl20. A jsem hodně spokojený. Zážitek jako když jsem hrál Vanguard. Rozlehlý svět, skvělá grafika, i přes free verzi se mi zdá, že mám spoustu možností co dělat. Škoda, že se tam nedá stavět barák jako ve VG.
Apropo, jak se dá pořídit kůn? Kolik tak stojí? U stable mastera jsem viděl ceny třeba 10 platin a podobně.


Hochu ty vůbec netušíš, do čeho jsi se pustil. Neboj však brzo poznáš, co je SOE zač, když jsi to zjevně hraním VG nepochopil.
Už se těším na tvoje rakce za pár týdnů.



Ty máš nějaký trauma z dětství? Trpíš potřebou prezentovat svoje hloupý kecy při každý příležitosti, a navíc se neustále opakovat jako malý dítě? Že nemáš rád EQ2 už tady všichni vědí, psal jsi to už asi 50x a furt to nestačí, pokaždý cejtíš opětovnou potřebu vyblejt se tu znovu, to mi hlava nebere. Zkus aspoň pochopit, že EQ2 nikdy nebyla, neni a nebude PvP hra, vždycky byla primárně PvE založená, a co se PvE obsahu týče, patřila ke špičce. Taky mam k SOE spoustu výhrad, ale to co tu poslední dobou předvádíš ty, to už neni ani vtipný, spíš jenom ubohý.



Aby ti nepraskla žilka na čele mamrde. Mě je nějaké PVP uprdele, myslel jsem něco jiného, však na to přijde časem sám. Opláchni si přirození vlažnou vodou, to prej pomáhá
Odliv lidí ze hry je především na PVE serverech a proč asi ? Kvůli PVP ? EQ2 je moje nejoblíbenější MMORPG, jenomže tohle už není EQ2,ale parodie na WoW.



Jako vždycky jsi opět nezklamal, používáním vulgárních výrazů jen potvrzuješ svou nízkou inteligenci, tvůj neskrývaný pozitivní vztah k pánským přirozením zde na Imperiu bude dozajista jen odrazem tvé skryté homosexuality Co se žilek na čele týče, já jsem v pohodě, to u tebe to spíš vypadá že zbrunátníš a dostáváš se do infarktózních stavů kdykoli, když vidíš nějaký příspěvek s tématem EQ2

EDIT: to že jsi zeditoval oslovení "mamrde" na "nerváku" úroveň tvého příspěvku nikterak nezvyšuje, spíš naopak

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 24/08/2010 13:44:20
Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 24/08/2010 :  16:07:54  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Tak momentálně Wizard, Millanius, lvl20. A jsem hodně spokojený. Zážitek jako když jsem hrál Vanguard. Rozlehlý svět, skvělá grafika, i přes free verzi se mi zdá, že mám spoustu možností co dělat. Škoda, že se tam nedá stavět barák jako ve VG.
Apropo, jak se dá pořídit kůn? Kolik tak stojí? U stable mastera jsem viděl ceny třeba 10 platin a podobně. To se mi zdá trošku moc né? Je to tak i na oficiále? Nebo je na to nějaký Q jako ve VG?
Mobové 20+ mi začínají nějak moc resistovat kouzla. Udělal jsem něco špatně? Pod lvl 20 to bylo OK.
Jinak moje chatrné kosti by uvítali nějakého tanka, kdyby se do toho chtěl někdo pustit... :-)


Nainstaloval jsem to včera spíše orientačně, hrál jsem to kdysi v betě. Trochu mě překvapuje, že se nikde negrupuje i když je v zóně 80 lidí. Asi ti nebudu stačit s lvlem, neplánuji hrát intenzivně, ale kdyby náhodou, tak Inkv. Volsak, nyní lvl 13.

Ještě se zeptám trochu blbě, když jsem dřív hrál přes klasickou subscr. a platil přes Ebanku pomocí služby, kterou následně zrušili, neexistuje nyní něco jako Paysec pro placení onlinovek? Kdyby někdo mohl lehké info PMkem, budu rád. Vůbec se v tom nyní neorientuji, tak 4 roky jsem nehrál :)


EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus

Edited by - James on 24/08/2010 16:08:23
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 24/08/2010 :  19:15:42  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
a mne se libi ze k tomu udelali konecne jakz takz schudnej launcher... :)

edit: btw zajimalo by mne jak to je s gold classama? Pokud si treba zaplatim gold a vezmu furyho a dalsi mesic uz nezaplatim takze slitnu na bronze nebo silver(tudiz nebudu mit pristup ke gold classam), budu nejak teda postihnut nebo neco podobneho?

Edited by - Mag1cWalker on 24/08/2010 19:19:45
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 24/08/2010 :  19:17:02  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Milan

Tak momentálně Wizard, Millanius, lvl20. A jsem hodně spokojený. Zážitek jako když jsem hrál Vanguard. Rozlehlý svět, skvělá grafika, i přes free verzi se mi zdá, že mám spoustu možností co dělat. Škoda, že se tam nedá stavět barák jako ve VG.
Apropo, jak se dá pořídit kůn? Kolik tak stojí? U stable mastera jsem viděl ceny třeba 10 platin a podobně.


Hochu ty vůbec netušíš, do čeho jsi se pustil. Neboj však brzo poznáš, co je SOE zač, když jsi to zjevně hraním VG nepochopil.
Už se těším na tvoje rakce za pár týdnů.



Ty máš nějaký trauma z dětství? Trpíš potřebou prezentovat svoje hloupý kecy při každý příležitosti, a navíc se neustále opakovat jako malý dítě? Že nemáš rád EQ2 už tady všichni vědí, psal jsi to už asi 50x a furt to nestačí, pokaždý cejtíš opětovnou potřebu vyblejt se tu znovu, to mi hlava nebere. Zkus aspoň pochopit, že EQ2 nikdy nebyla, neni a nebude PvP hra, vždycky byla primárně PvE založená, a co se PvE obsahu týče, patřila ke špičce. Taky mam k SOE spoustu výhrad, ale to co tu poslední dobou předvádíš ty, to už neni ani vtipný, spíš jenom ubohý.



Aby ti nepraskla žilka na čele mamrde. Mě je nějaké PVP uprdele, myslel jsem něco jiného, však na to přijde časem sám. Opláchni si přirození vlažnou vodou, to prej pomáhá
Odliv lidí ze hry je především na PVE serverech a proč asi ? Kvůli PVP ? EQ2 je moje nejoblíbenější MMORPG, jenomže tohle už není EQ2,ale parodie na WoW.



Jako vždycky jsi opět nezklamal, používáním vulgárních výrazů jen potvrzuješ svou nízkou inteligenci, tvůj neskrývaný pozitivní vztah k pánským přirozením zde na Imperiu bude dozajista jen odrazem tvé skryté homosexuality Co se žilek na čele týče, já jsem v pohodě, to u tebe to spíš vypadá že zbrunátníš a dostáváš se do infarktózních stavů kdykoli, když vidíš nějaký příspěvek s tématem EQ2

EDIT: to že jsi zeditoval oslovení "mamrde" na "nerváku" úroveň tvého příspěvku nikterak nezvyšuje, spíš naopak



Ale jdi ty můj šmudlo. Vzrušuju tě ? Chtěl bys pořádnýho chlapáka co ?
Mamrda jsem nepoužil, protože na průměrné pičáre, jako jsi TY, jej nepoužívam a nervák, bylo výstižnější.Moje IQ nechť posoudí docenti a jiní centi, kteří mě na VŠ měli v pařátech. Můj vztah k mému přirození je vskutku pozitivní, jen si už nepovídáme, půjčuji ho na tohle mojí drahé polovičce. Když dostanu chuť si s čůrem popovídat, stačí tady na imperku, vždy se nějaký ozve. Pokud chceš surfovat na mé vlně, ty uličníku, můžeme Můžeme přejít od přirození k zadečkům, co ty zajdo nadrženej..... EQ RULEÉEEEEEEEEEEEEEEZ


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 24/08/2010 19:18:57
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 24/08/2010 :  20:26:06  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Ale jdi ty můj šmudlo. Vzrušuju tě ? Chtěl bys pořádnýho chlapáka co ?
Mamrda jsem nepoužil, protože na průměrné pičáre, jako jsi TY, jej nepoužívam a nervák, bylo výstižnější.Moje IQ nechť posoudí docenti a jiní centi, kteří mě na VŠ měli v pařátech. Můj vztah k mému přirození je vskutku pozitivní, jen si už nepovídáme, půjčuji ho na tohle mojí drahé polovičce. Když dostanu chuť si s čůrem popovídat, stačí tady na imperku, vždy se nějaký ozve. Pokud chceš surfovat na mé vlně, ty uličníku, můžeme Můžeme přejít od přirození k zadečkům, co ty zajdo nadrženej..... EQ RULEÉEEEEEEEEEEEEEEZ


Ty si mamrda pouzil ty telatko bozi...
ALe to s tou druhou polovickou by ty docenty mohlo zajimat.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 24/08/2010 :  20:27:23  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by James
Ještě se zeptám trochu blbě, když jsem dřív hrál přes klasickou subscr. a platil přes Ebanku pomocí služby, kterou následně zrušili, neexistuje nyní něco jako Paysec pro placení onlinovek? Kdyby někdo mohl lehké info PMkem, budu rád. Vůbec se v tom nyní neorientuji, tak 4 roky jsem nehrál :)




Myslis paysec jako virtualni kreditku?
Rada bank ted chysta, nebo uz ma "virtualni" kreditku kde si muzes nastavovat limity online v jejich elektronickym bankovnictvi.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 24/08/2010 :  20:52:03  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Milan

Tak momentálně Wizard, Millanius, lvl20. A jsem hodně spokojený. Zážitek jako když jsem hrál Vanguard. Rozlehlý svět, skvělá grafika, i přes free verzi se mi zdá, že mám spoustu možností co dělat. Škoda, že se tam nedá stavět barák jako ve VG.
Apropo, jak se dá pořídit kůn? Kolik tak stojí? U stable mastera jsem viděl ceny třeba 10 platin a podobně.


Hochu ty vůbec netušíš, do čeho jsi se pustil. Neboj však brzo poznáš, co je SOE zač, když jsi to zjevně hraním VG nepochopil.
Už se těším na tvoje rakce za pár týdnů.



Ty máš nějaký trauma z dětství? Trpíš potřebou prezentovat svoje hloupý kecy při každý příležitosti, a navíc se neustále opakovat jako malý dítě? Že nemáš rád EQ2 už tady všichni vědí, psal jsi to už asi 50x a furt to nestačí, pokaždý cejtíš opětovnou potřebu vyblejt se tu znovu, to mi hlava nebere. Zkus aspoň pochopit, že EQ2 nikdy nebyla, neni a nebude PvP hra, vždycky byla primárně PvE založená, a co se PvE obsahu týče, patřila ke špičce. Taky mam k SOE spoustu výhrad, ale to co tu poslední dobou předvádíš ty, to už neni ani vtipný, spíš jenom ubohý.



Aby ti nepraskla žilka na čele mamrde. Mě je nějaké PVP uprdele, myslel jsem něco jiného, však na to přijde časem sám. Opláchni si přirození vlažnou vodou, to prej pomáhá
Odliv lidí ze hry je především na PVE serverech a proč asi ? Kvůli PVP ? EQ2 je moje nejoblíbenější MMORPG, jenomže tohle už není EQ2,ale parodie na WoW.



Jako vždycky jsi opět nezklamal, používáním vulgárních výrazů jen potvrzuješ svou nízkou inteligenci, tvůj neskrývaný pozitivní vztah k pánským přirozením zde na Imperiu bude dozajista jen odrazem tvé skryté homosexuality Co se žilek na čele týče, já jsem v pohodě, to u tebe to spíš vypadá že zbrunátníš a dostáváš se do infarktózních stavů kdykoli, když vidíš nějaký příspěvek s tématem EQ2

EDIT: to že jsi zeditoval oslovení "mamrde" na "nerváku" úroveň tvého příspěvku nikterak nezvyšuje, spíš naopak



Ale jdi ty můj šmudlo. Vzrušuju tě ? Chtěl bys pořádnýho chlapáka co ?
Mamrda jsem nepoužil, protože na průměrné pičáre, jako jsi TY, jej nepoužívam a nervák, bylo výstižnější.Moje IQ nechť posoudí docenti a jiní centi, kteří mě na VŠ měli v pařátech. Můj vztah k mému přirození je vskutku pozitivní, jen si už nepovídáme, půjčuji ho na tohle mojí drahé polovičce. Když dostanu chuť si s čůrem popovídat, stačí tady na imperku, vždy se nějaký ozve. Pokud chceš surfovat na mé vlně, ty uličníku, můžeme Můžeme přejít od přirození k zadečkům, co ty zajdo nadrženej..... EQ RULEÉEEEEEEEEEEEEEEZ



Zase hodně dobrý, přidej si to do svý sbírky k ostatním genitálním příspěvkům. Mimochodem, to jak se tu oháníš studiem VŠ od tebe nevidim poprvé, trochu mi to připomíná paní Ing. Kačenovou, ta měla dokonce 2 vysoký
...to je ode mě k tvojí postavičce asi tak všechno, na týhle úrovni můžeš mluvit se svou drahou polovičkou, i když ta asi ví co jsi zač, tak raději vede konverzaci s tvým přirozením

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000