Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 EQ2 bude zadarmo
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

James
New Member

205 Posts

Posted - 24/08/2010 :  22:03:52  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by James
Ještě se zeptám trochu blbě, když jsem dřív hrál přes klasickou subscr. a platil přes Ebanku pomocí služby, kterou následně zrušili, neexistuje nyní něco jako Paysec pro placení onlinovek? Kdyby někdo mohl lehké info PMkem, budu rád. Vůbec se v tom nyní neorientuji, tak 4 roky jsem nehrál :)




Myslis paysec jako virtualni kreditku?
Rada bank ted chysta, nebo uz ma "virtualni" kreditku kde si muzes nastavovat limity online v jejich elektronickym bankovnictvi.


Jojo myslel jsem něco jako virtuální kreditku, kterou naplním určitým obnosem a budu schopen platit přes net přímo. Podobně jako Paysec například na letenky/jízdenky. Obávám se, že moje studentské konto u GE Money toto umět nebude. Ještě to prozkoumám, díky za reakci.

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/08/2010 :  09:02:25  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Milan

Tak momentálně Wizard, Millanius, lvl20. A jsem hodně spokojený. Zážitek jako když jsem hrál Vanguard. Rozlehlý svět, skvělá grafika, i přes free verzi se mi zdá, že mám spoustu možností co dělat. Škoda, že se tam nedá stavět barák jako ve VG.
Apropo, jak se dá pořídit kůn? Kolik tak stojí? U stable mastera jsem viděl ceny třeba 10 platin a podobně.


Hochu ty vůbec netušíš, do čeho jsi se pustil. Neboj však brzo poznáš, co je SOE zač, když jsi to zjevně hraním VG nepochopil.
Už se těším na tvoje rakce za pár týdnů.



Ty máš nějaký trauma z dětství? Trpíš potřebou prezentovat svoje hloupý kecy při každý příležitosti, a navíc se neustále opakovat jako malý dítě? Že nemáš rád EQ2 už tady všichni vědí, psal jsi to už asi 50x a furt to nestačí, pokaždý cejtíš opětovnou potřebu vyblejt se tu znovu, to mi hlava nebere. Zkus aspoň pochopit, že EQ2 nikdy nebyla, neni a nebude PvP hra, vždycky byla primárně PvE založená, a co se PvE obsahu týče, patřila ke špičce. Taky mam k SOE spoustu výhrad, ale to co tu poslední dobou předvádíš ty, to už neni ani vtipný, spíš jenom ubohý.



Aby ti nepraskla žilka na čele mamrde. Mě je nějaké PVP uprdele, myslel jsem něco jiného, však na to přijde časem sám. Opláchni si přirození vlažnou vodou, to prej pomáhá
Odliv lidí ze hry je především na PVE serverech a proč asi ? Kvůli PVP ? EQ2 je moje nejoblíbenější MMORPG, jenomže tohle už není EQ2,ale parodie na WoW.



Jako vždycky jsi opět nezklamal, používáním vulgárních výrazů jen potvrzuješ svou nízkou inteligenci, tvůj neskrývaný pozitivní vztah k pánským přirozením zde na Imperiu bude dozajista jen odrazem tvé skryté homosexuality Co se žilek na čele týče, já jsem v pohodě, to u tebe to spíš vypadá že zbrunátníš a dostáváš se do infarktózních stavů kdykoli, když vidíš nějaký příspěvek s tématem EQ2

EDIT: to že jsi zeditoval oslovení "mamrde" na "nerváku" úroveň tvého příspěvku nikterak nezvyšuje, spíš naopak



Ale jdi ty můj šmudlo. Vzrušuju tě ? Chtěl bys pořádnýho chlapáka co ?
Mamrda jsem nepoužil, protože na průměrné pičáre, jako jsi TY, jej nepoužívam a nervák, bylo výstižnější.Moje IQ nechť posoudí docenti a jiní centi, kteří mě na VŠ měli v pařátech. Můj vztah k mému přirození je vskutku pozitivní, jen si už nepovídáme, půjčuji ho na tohle mojí drahé polovičce. Když dostanu chuť si s čůrem popovídat, stačí tady na imperku, vždy se nějaký ozve. Pokud chceš surfovat na mé vlně, ty uličníku, můžeme Můžeme přejít od přirození k zadečkům, co ty zajdo nadrženej..... EQ RULEÉEEEEEEEEEEEEEEZ



Zase hodně dobrý, přidej si to do svý sbírky k ostatním genitálním příspěvkům. Mimochodem, to jak se tu oháníš studiem VŠ od tebe nevidim poprvé, trochu mi to připomíná paní Ing. Kačenovou, ta měla dokonce 2 vysoký
...to je ode mě k tvojí postavičce asi tak všechno, na týhle úrovni můžeš mluvit se svou drahou polovičkou, i když ta asi ví co jsi zač, tak raději vede konverzaci s tvým přirozením



Já tě fakt žeru. Tohle bude legendary rare post. Dokonce jsi přitáhl i svoje alty do debatky. Sice lehce dementní rekce,ale já si vážím každé. Já se ničím neoháním, VŠ už má dneska každé jelito, takže to brilatního ducha neznačí.EQ2 a její fanboys, to je vkutku neutuchající studnice mouder. Tolik píčovin na jednom místě od takového malého počtu lidí, to je opravdu možné jen tady. Až budu dělat další diplomku, oslovím Vás kamarádi, to bude matroš.
Jo mám se zeptat (mladá mě nedá pokoj), zda jsi fakt teplej a nebo to jenom hraješ. Já tipoval, že jsi buznička, mladá říká, že jsi jenom pičus, tak teď fakt nevím


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 25/08/2010 :  11:51:54  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK ... Tolik píčovin na jednom místě od takového malého počtu lidí, to je opravdu možné jen tady. ...



Teď jsi uhodil hřebík na hlavičku :)
Jen nevím, proč o sobě mluvíš jako o malém počtu lidí.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 25/08/2010 :  12:01:26  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Paysec? Nemá to být paypal? Papírové kreditky pro platbu pro internet teď má již každá banka. Přinejhorším si zřid bezplatný účet u Mbank (rada z doslechu).
Tak ten mount je asi zatím nedostupný. Lvl 22 a na solo to leze kurevsky pomalu. :-). Jinak reklamy tam je dost. Lidi si za reálné peníze již nakoupili mounty, koberce, takže vidím co bych si za moje dolárky taky mohl pořídít. :-)
k tomu OT: Pokud člověk chce diskutovat na foru, které nepodporuje "ignore", tak by se měl sám naučit ignorovat některé lidi tady a nereagovat na každou blbost.
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 25/08/2010 :  12:42:20  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

...k tomu OT: Pokud člověk chce diskutovat na foru, které nepodporuje "ignore", tak by se měl sám naučit ignorovat některé lidi tady a nereagovat na každou blbost.


Za ten OT se všem přítomným omlouvám, bohužel jsem se nechal zbytečně vyprudit a trochu se to zvrtlo

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 25/08/2010 :  13:17:13  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
jen tak ze srandy, jak jsi se jmenoval na Runny TDK?
kdyz sme spolu kdysi hrali...

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 25/08/2010 :  14:22:57  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by TDK ... Tolik píčovin na jednom místě od takového malého počtu lidí, to je opravdu možné jen tady. ...



Teď jsi uhodil hřebík na hlavičku :)
Jen nevím, proč o sobě mluvíš jako o malém počtu lidí.



To si taky uhodil hrebik na hlavicku. Vypada to, ze sam sebe povazuje minimalne za tri lidi;)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/08/2010 :  14:24:22  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

jen tak ze srandy, jak jsi se jmenoval na Runny TDK?
kdyz sme spolu kdysi hrali...



Duče Jinak pro kámoše Velkej Vezír,ale to už je dávno

Nějaký chary měl brácha,ale ten si s toho jen dělal prdel a brzo šel hrát zase ...se to tady bojím skoro napsat co.

Jinak pokud by tě zajímala moje rodina na PVP, můj kill steak a pod. můžu posloužit screny,pokud je vyhrabu, vytahoval jsem se s tím dost často na US fórech a dráždil místní chlapce. Jenomže s těma není taková prdel, jako s českým uko-ješitou. Tomu stačí opravdu velice málo
Můžeme to tady parádně rozjet. Takovej počet hlupců a arogantích sebestředných jelit nikde nenajdeš, v tom byl EQ2 opravdu unikát, a mě vždy potěší vydráždit tyhle hrdiny do ruda
Pak to večer čtu na VT a parádně se bavíme. Některý mám i vyzálohovaný za ty léta. Nezapomenutelný je jeden popis takového geroje z raidu, jak byl u toho, když ten velkej drsnej šmejd(pixel) padnul. Řvali jsme smíchy.



Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 25/08/2010 :  14:27:38  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
tak se nestyd a nahod

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/08/2010 :  19:30:40  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Tak bohužel s EQ2 jsem smáznul i screny, což mě mrzí. Ještě zkusím oživit záložní hadr a podívat se tam. Našel jsem jen pár screnů mého altíka pro zábavu Wanesy, která sice nedosahovala takových výsledků,ale na lvl 14 předvedla kill streak 214 (pro ostatní, to znamená, že zabila 214 lidí v řadě a neumřela) na low lvl.Tohle byl u mě opravdu velice průměrný výsledek, dávám to jen pro ilustraci, zkusím dohledat rangera, to byla jiná jízda

Jinak za zmínku stojí,že se na US fórech vedli dlouhé diskuze ohledně toho, zda jsem měl při hře zapnutý monitor a nebo se jednalo o takzvaný blind kill,preferovaný u hard core PVP hráčů. Mohu s určitostí říci,že na posledních 100 zabitých lidí jsem si pustil při hře zvuk.

Jinak pro hráče ostatních her, v EQ2 targety nestáli a nikdo se dobrovolně kupodivu nechtěl nechat zabít, takže každý kill byl zasloužený



Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 25/08/2010 19:34:38
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 25/08/2010 :  20:05:47  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Můžeme to tady parádně rozjet. Takovej počet hlupců a arogantích sebestředných jelit nikde nenajdeš, v tom byl EQ2 opravdu unikát, a mě vždy potěší vydráždit tyhle hrdiny do ruda


Jsi zbytecne skromny. Poslednich par tydnu se s tebou skoro nikdo nebavi o eq2 ale o tvych dusevnich vadach.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/08/2010 :  20:58:45  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by TDK
Můžeme to tady parádně rozjet. Takovej počet hlupců a arogantích sebestředných jelit nikde nenajdeš, v tom byl EQ2 opravdu unikát, a mě vždy potěší vydráždit tyhle hrdiny do ruda


Jsi zbytecne skromny. Poslednich par tydnu se s tebou skoro nikdo nebavi o eq2 ale o tvych dusevnich vadach.



Koukam samej doktor lidských důší a Kája Mařík No to věřím, že v tomhle se vyznáš, protože jsi to mohl dlouho dobu ve tvém herním kolektivu studovat. To byla pleáda exotů a exotíků. Tam snad bylo všechno.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 25/08/2010 :  21:33:01  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Koukam samej doktor lidských důší a Kája Mařík No to věřím, že v tomhle se vyznáš, protože jsi to mohl dlouho dobu ve tvém herním kolektivu studovat. To byla pleáda exotů a exotíků. Tam snad bylo všechno.


Jen laska a pratelstvi

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 25/08/2010 :  22:04:23  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
To byla pleáda exotů a exotíků. Tam snad bylo všechno.


Co je to ta pleáda, nevíte někdo? Možná to bude nějaká nemoc která postihuje mochomůrky

Nějak se to tu zvrhlo, byl bych pro to, abychom se na to už všichni vysrali a ponechali tenhle topic jeho původnímu účelu

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 25/08/2010 22:06:06
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/08/2010 :  22:09:36  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK
To byla pleáda exotů a exotíků. Tam snad bylo všechno.


Co je to ta pleáda, nevíte někdo? Možná to bude nějaká nemoc která postihuje mochomůrky

Nějak se to tu zvrhlo, byl bych pro to, abychom se na to už všichni vysrali a ponechali tenhle topic jeho původnímu účelu



Jenomže kdo sem pak bude chodit ? Nikdo ! léta tady bylo mrtvo, než jsem byl požádán, abych to tady oživil.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 25/08/2010 :  22:54:23  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Jenomže kdo sem pak bude chodit ? Nikdo ! léta tady bylo mrtvo, než jsem byl požádán, abych to tady oživil.


Bracha? Deda? Neba to tvoje mlada? Prasek si si vzal?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 26/08/2010 :  07:49:19  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

Tak bohužel s EQ2 jsem smáznul i screny, což mě mrzí. Ještě zkusím oživit záložní hadr a podívat se tam. Našel jsem jen pár screnů mého altíka pro zábavu Wanesy, která sice nedosahovala takových výsledků,ale na lvl 14 předvedla kill streak 214 (pro ostatní, to znamená, že zabila 214 lidí v řadě a neumřela) na low lvl.Tohle byl u mě opravdu velice průměrný výsledek, dávám to jen pro ilustraci, zkusím dohledat rangera, to byla jiná jízda

Jinak za zmínku stojí,že se na US fórech vedli dlouhé diskuze ohledně toho, zda jsem měl při hře zapnutý monitor a nebo se jednalo o takzvaný blind kill,preferovaný u hard core PVP hráčů. Mohu s určitostí říci,že na posledních 100 zabitých lidí jsem si pustil při hře zvuk.

Jinak pro hráče ostatních her, v EQ2 targety nestáli a nikdo se dobrovolně kupodivu nechtěl nechat zabít, takže každý kill byl zasloužený



Jojo tak je to jak jsem si myslel, fakt je to pan bozsky (ono se staci podivata na alty), co od nas z MdK na RE odesel protoze sme na neho byli zli, protoze za nim gu lieder co 10 lvl neprisel a nerekl, hele tady mas rare na armor a spelly a penize na kone, te prece musime podporovat :) v CL pak taky figuroval v nejakym pruseru, kdy se vyhazovali lidi z gu, no proste super :)
pak bylo ohlaseno pvp v eq2 a pul roku predtim byl desnej expert a kazdymu tvrdil, jak to bude fungovat, ikdyz se o tom nevedelo zatim nic a co vim, tak par lidi si te pamatuje i z Nagafenu z druhe strany a radsi no comment :)
ikdyz pardon, on to byl asi pan bratr nebo jina ta osoba blizka zijici v tve hlave :)
to je asi tak vse, amen :)

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 26/08/2010 :  09:54:14  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Tak to napíšeme jak to bylo doopravdy ne ? Tobě se trošku pletou hrušky z jablkama.
Začal jsem testovat hru na PVE, kde jsem nějakou low postavičku a čekal na PVP server. S tebou jsem se nikdy nebavil a nějaké MDK, či jiné CZ uskupení mě bylo opravdu volné a cz hráče jsem nevyhledával. Brácha možná v nějaké takové guildě byl, ale jemu to bylo jedno už v té době hrál něco jiného. Pak jsem rovnou začal hrát na PVP serveru Darathar tuším. Brácha tam spoluzakládal guildu a pak mi nechal účet a odešel. Časem se guilda spojila s Purity a dařilo se nám náramně. Po čase začalo na EU serveru PVP upadat a kamarád nám hodil lano, prej pojďtě k nám na Nagafen, máme pohodovou guildu. No to byla fakt pohoda. V době kdy já hrál PVP už opravdu nějaký ten pátek, jsme si udělali partu lidí s tím, že si to tedy užijeme pěkně od začátku. Bohužel to byla čistě PVE guilda a názorově jsme se značně rozcházeli. Moji kamarádi byli odejiti, ale mě bylo nabídnuto, že můžu zůstat, protože má m progres. Když jsem zjistil, že někteří „charakterní“ kamarádi mají svoje postavy na opačné straně a chodí lovit svoje vlastní lidi z guildy(když např. na VT zjistí, že jsou někde sami a dělají quest, přelogují na svoje záporáky a jdou ho zabít), jsem se slušně rozloučil a popřál hodně štěstí a odešel.
V té době jsme díky opravdu dobrým pvp výsledkům dostali lano od velké top pvp guildy Drakkarim, kde jsem to dotáhl až na důstojníka, jako většina našich kamarádů a guilda nás max. podporovala. Byli to opravdu zlaté časy a rád na to vzpomínám. Moje cz kamarády z pohodové guildy jsem občas potkal ve městě hodiny postávat na mole a nebo cestou na Raid, jinak jsem o nich nic nevěděl.
Pár z nich hrálo slušně PVP a o ostatní jsem se nezajímal, jako i o nějakou další cz komunitu, které jsem se obloukem vyhejbal, úplně mě stačilo číst masáže na jejich fórech. Možná pár chudáku a herních nul štvalo, že jsme se bez cz komunity obešli a měli jsem úspěch, holt šlo to i bez nich. Pak jsem sledoval jak většina cz komunity končí v hádkách a jen se bavil. Kdyby posledním patchem nezničili pvp, jsem tam dodnes. Teď už hraji něco jiného a opět v mezinárodní legii a stále s tou starou partou z EQ2. Zase valíme pvp a bavíme se nad problémy a breky cz hráčů, egomachrů a odborníků na všechno, kterých je tu dost. Píšu to jak to bylo, mě je fakt jedno co si o mě kdo myslí a nemám důvod si vymýšlet báje a pohádky na rozdíl o jiných, kteří sice ve hře nic nedokázali, ale zato na fórech jsou mega borci. Tímto chci poděkovat Mgr.Procházkové, že mě do té AJ dokopala a nejsem ve hrách odkázán na vedení českých švejků a jejich úžasných guild.
Já vím, že se tohle většině eq2odborníků asi moc nehodí a radši by si četli, jak jsem byl bez nich na dně a pod, ale opravdu jsem vděčný tomu, že jsem nemusel hrát v žádné cz legii a velice rychle jsem poznal co jsou tyhle lidi zač. Díky tomu jsem si hru užil a zjistil, že jinde to jde jinak a lidi si můžou pomáhat i bez rozdílu lvl, nemusí si každý hrát jen na svém písečku a herní podpora je pro všechny a ne jen pro určitou partu vyvolených. Samozřejmě jsou i vyjímky a neházím všechny do jednoho pytle.
Slušný hráči se ale většinou bojí oponovat těmhle herním hlupákům, já jim říkám „malá žába s velkou hubou“. Zamnou byli a jsou výsledky a tyhle tlučhubové dokážou akorát mlátit slámu na fórech a tím to taky končí. Já nemám problém těmhle hlupákům říct co si o nich myslím i když jim to působí zřejmě duševní kolaps. Já se při to náramně bavím. Mohl jsem si tady rejpnout daleko,daleko víc, ale i tohle bude dárek k pěknému flame. Tak jelita jsem Váš, tak do toho ukažte se.

//Edit: Jinak za vše hovoří to, že když nás v AOC napadli lidi s Purity, tak mě jediného nezabili, protože jsem použil stejný nick z EQ2 a jejich leader mě napsal PM zda jsem to já a okamžitě mě hodil lano k nim do guildy s tím,že by chtěl semnou a s mojí partou hrát pvp i v AOC. Holt tohle českej honza těžko rozdejchává že
Ale abych to zas tak nehaněl, moje žena dlouho raidovala s MKD a byla celke spokojená.
Jinak já nejsem žádná herní hvězda, ale hru jsem si fakt užil a díky mezinárodnám guildám poznal i fajn lidi. Legrace byla, když jsme hráli celej večer PVP s jednou spřátelenou US guildou a po dvou hodinách jsme zjistily, že půlka lidí od nich v naší partě jsou češi, kteří utekli z RL na US server


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 26/08/2010 10:48:38
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 26/08/2010 :  11:15:18  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
Myslim že tady se každej může podívat jak to je doopravdy, TDK je zřejmě opravdu chronický krmič a lhář

http://everquest2.com/Nagafen/Wanessa/

....stačí se podívat na přehled charů v záložce "alts", jen se divím proč v těch imba guildách už není a proč si zakládal českou miniguildu ve které sám figuruje asi 4 krát

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 26/08/2010 11:19:28
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 26/08/2010 :  11:45:53  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy
.... a proč si zakládal českou miniguildu ve které sám figuruje asi 4 krát



To není on ... to je jeho brácha, děda, žena atd. :D
Prostě imba guilda ve které nejsou žádní češi ;-)
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 26/08/2010 :  12:33:03  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

Tak to napíšeme jak to bylo doopravdy ne ? Tobě se trošku pletou hrušky z jablkama.
Začal jsem testovat hru na PVE, kde jsem nějakou low postavičku a čekal na PVP server. S tebou jsem se nikdy nebavil a nějaké MDK, či jiné CZ uskupení mě bylo opravdu volné a cz hráče jsem nevyhledával. .....



chlapce tobe se to nejak plete a nebo v tech bratrech a podobnejch mas fakt bordel :)
cituji: "Vychazel jsem s tebou vzdycky dobre a castokrat jsi me poradil a pomohl..."
takze jedinej kdo tady v tom ma bordel jsi ty, protoze nejlepe tvrdis pokazdy neco jinyho co se ti hodi do kramu
ale jediny plus mas za to zes tentokrat nechal prirozeni doma a netahal je na forum :)

edit: jeste bys nam mohl napsat nick tve zeny kdyz raidovala s MdK, treba si ji budeme pamatovat

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye

Edited by - Kaz on 26/08/2010 12:41:54
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 26/08/2010 :  12:50:03  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

Myslim že tady se každej může podívat jak to je doopravdy, TDK je zřejmě opravdu chronický krmič a lhář

http://everquest2.com/Nagafen/Wanessa/

....stačí se podívat na přehled charů v záložce "alts", jen se divím proč v těch imba guildách už není a proč si zakládal českou miniguildu ve které sám figuruje asi 4 krát



Lol tak tohle mě dostalo. Ano měl jsem svojí mini guildu, kde byl leader Smrt a byla to guilda pro alty a hlavně na craft. Byl tam dokonce i synátor jedeno z místních,ale o tom se tady nebudu rozepisovat, takže to může povrdit. Jinak Drakkarim, Crusarders a moje rodná poslední US o 500 acc jsou minulostí, protože ty lidi s tím skončili a odešli jinam. Schválně jsem nezakryl jméno Wanessy na screnu, protže jsem čekal nějaký zábavný flame, to je fakt prdel


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/08/2010 :  12:53:32  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz


edit: jeste bys nam mohl napsat nick tve zeny kdyz raidovala s MdK, treba si ji budeme pamatovat



ve 13ti zadnou zenu mit nemuze

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 26/08/2010 :  12:57:54  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by TDK

Tak to napíšeme jak to bylo doopravdy ne ? Tobě se trošku pletou hrušky z jablkama.
Začal jsem testovat hru na PVE, kde jsem nějakou low postavičku a čekal na PVP server. S tebou jsem se nikdy nebavil a nějaké MDK, či jiné CZ uskupení mě bylo opravdu volné a cz hráče jsem nevyhledával. .....



chlapce tobe se to nejak plete a nebo v tech bratrech a podobnejch mas fakt bordel :)
cituji: "Vychazel jsem s tebou vzdycky dobre a castokrat jsi me poradil a pomohl..."
takze jedinej kdo tady v tom ma bordel jsi ty, protoze nejlepe tvrdis pokazdy neco jinyho co se ti hodi do kramu
ale jediny plus mas za to zes tentokrat nechal prirozeni doma a netahal je na forum :)

edit: jeste bys nam mohl napsat nick tve zeny kdyz raidovala s MdK, treba si ji budeme pamatovat



Jmenovala se Zubejda. Mrkni na net.
Jinak já nemá důvod proč něco překrucovat, já se hrou bavil,užil si skvělé pvp a dělat tady geroje ? Proč ? K čemu ? Mě je názor nějakého Murdyho, Kaze a ostatních úplně ukradený a tady se jen bavím.
Že vy nemáte úspěch na PVP no a co ? Zase máte dvoje červený trenky z raidu, který já nikdy neměl Hoši mě je cz komunitka uzadnice, nic nekroutím, je mi to prostě jedno a tento zábavný topic mě jen a jen baví. Vy oba dobře víte jak to bylo, jak se lidi kolem Vás chovali,ale mě je to uzadečku...naprosto jedno Já o nic nepřišel, kamarády mám dodnes a díky EQ dodnes hraji s úžasnou partou lidí, kteří si dovedou nesobecky pomáhat. Tebe to trole rozčiluje ? Proč ? Kdyby o něco šlo tak prosím, Já se tady hezkým dělat nemusím, právě naopak, jsem zlej zloun grrrrrAjedééém další flaméééééééééééééééééééé potřebuju matroš na večer


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 26/08/2010 13:04:06
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 26/08/2010 :  13:07:41  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by TDK

Tak to napíšeme jak to bylo doopravdy ne ? Tobě se trošku pletou hrušky z jablkama.
Začal jsem testovat hru na PVE, kde jsem nějakou low postavičku a čekal na PVP server. S tebou jsem se nikdy nebavil a nějaké MDK, či jiné CZ uskupení mě bylo opravdu volné a cz hráče jsem nevyhledával. .....



chlapce tobe se to nejak plete a nebo v tech bratrech a podobnejch mas fakt bordel :)
cituji: "Vychazel jsem s tebou vzdycky dobre a castokrat jsi me poradil a pomohl..."
takze jedinej kdo tady v tom ma bordel jsi ty, protoze nejlepe tvrdis pokazdy neco jinyho co se ti hodi do kramu
ale jediny plus mas za to zes tentokrat nechal prirozeni doma a netahal je na forum :)

edit: jeste bys nam mohl napsat nick tve zeny kdyz raidovala s MdK, treba si ji budeme pamatovat



Jmenovala se Zubejda. Mrkni na net.
Jinak já nemá důvod proč něco překrucovat, já se hrou bavil,užil si skvělé pvp a dělat tady geroje ? Proč ? K čemu ? Mě je názor nějakého Murdyho, Kaze a ostatních úplně ukradený a tady se jen bavím.
Že vy nemáte úspěch na PVP no a co ? Zase máte dvoje červený trenky z raidu, který já nikdy neměl Hoši mě je cz komunitka uzadnice, nic nekroutím, je mi to prostě jedno a tento zábavný topic mě jen a jen baví. Vy oba dobře víte jak to bylo, jak se lidi kolem Vás chovali,ale mě je to uzadečku...naprosto jedno Já o nic nepřišel, kamarády mám dodnes a díky EQ dodnes hraji s úžasnou partou lidí, kteří si dovedou nesobecky pomáhat. Tebe to trole rozčiluje ? Proč ? Kdyby o něco šlo tak prosím, Já se tady hezkým dělat nemusím, právě naopak, jsem zlej zloun



nastesti si te dost lidi z tvyho pusobeni pamatuje, takze te nebude brat vazne a ty velky kecy o super gilde a rulovani v pvp, to jsou taky jen tvoje slova a kdo vi jak to bylo ve skutecnosti...
tomuhle foru neprinasis vubec nic rozumnyho, a akorat ze sebe delas vola, ale kdyz on te Deadly navedl ze se tu pobavis, ze? :)

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 26/08/2010 :  13:12:34  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Jmenovala se Zubejda. Mrkni na net.
Jinak já nemá důvod proč něco překrucovat, já se hrou bavil,užil si skvělé pvp a dělat tady geroje ? Proč ? K čemu ? Mě je názor nějakého Murdyho, Kaze a ostatních úplně ukradený a tady se jen bavím.
Že vy nemáte úspěch na PVP no a co ? Zase máte dvoje červený trenky z raidu, který já nikdy neměl Hoši mě je cz komunitka uzadnice, nic nekroutím, je mi to prostě jedno a tento zábavný topic mě jen a jen baví. Vy oba dobře víte jak to bylo, jak se lidi kolem Vás chovali,ale mě je to uzadečku...naprosto jedno Já o nic nepřišel, kamarády mám dodnes a díky EQ dodnes hraji s úžasnou partou lidí, kteří si dovedou nesobecky pomáhat. Tebe to trole rozčiluje ? Proč ? Kdyby o něco šlo tak prosím, Já se tady hezkým dělat nemusím, právě naopak, jsem zlej zloun grrrrrAjedééém další flaméééééééééééééééééééé potřebuju matroš na večer


Jo, obzvlášť ten tvuj TOP char (kterej je na lvlu 80 navlečenej v samejch sux legendarkách a mastercraftu, bez jedinýho kousku PvP equipu) svědčí o tom jak sis to v PvP dával. Pro tebe prostě PvP bylo evidentně gankování v partě na low lvlu, to je neskutečnej ownage, běhat po low zonách s partou dalších 3-4 lidí a gankovat solo chudáky, nedivim se že jsi na sebe tak pyšnej
...k tomu krmení, myslim že tady každej vidí, že plácáš pokaždý něco jinýho, sám máš tak vyhrabáno že si nepamatuješ co jsi psal včera, například by mě zajímal ten tvůj Ranger, se kterym jsi to v PvP tak ohromě dával, ve výčtu tvých charů totiž žádný Ranger ani není

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 26/08/2010 13:19:09
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 26/08/2010 :  13:22:39  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by TDK

Tak to napíšeme jak to bylo doopravdy ne ? Tobě se trošku pletou hrušky z jablkama.
Začal jsem testovat hru na PVE, kde jsem nějakou low postavičku a čekal na PVP server. S tebou jsem se nikdy nebavil a nějaké MDK, či jiné CZ uskupení mě bylo opravdu volné a cz hráče jsem nevyhledával. .....



chlapce tobe se to nejak plete a nebo v tech bratrech a podobnejch mas fakt bordel :)
cituji: "Vychazel jsem s tebou vzdycky dobre a castokrat jsi me poradil a pomohl..."
takze jedinej kdo tady v tom ma bordel jsi ty, protoze nejlepe tvrdis pokazdy neco jinyho co se ti hodi do kramu
ale jediny plus mas za to zes tentokrat nechal prirozeni doma a netahal je na forum :)

edit: jeste bys nam mohl napsat nick tve zeny kdyz raidovala s MdK, treba si ji budeme pamatovat



Jmenovala se Zubejda. Mrkni na net.
Jinak já nemá důvod proč něco překrucovat, já se hrou bavil,užil si skvělé pvp a dělat tady geroje ? Proč ? K čemu ? Mě je názor nějakého Murdyho, Kaze a ostatních úplně ukradený a tady se jen bavím.
Že vy nemáte úspěch na PVP no a co ? Zase máte dvoje červený trenky z raidu, který já nikdy neměl Hoši mě je cz komunitka uzadnice, nic nekroutím, je mi to prostě jedno a tento zábavný topic mě jen a jen baví. Vy oba dobře víte jak to bylo, jak se lidi kolem Vás chovali,ale mě je to uzadečku...naprosto jedno Já o nic nepřišel, kamarády mám dodnes a díky EQ dodnes hraji s úžasnou partou lidí, kteří si dovedou nesobecky pomáhat. Tebe to trole rozčiluje ? Proč ? Kdyby o něco šlo tak prosím, Já se tady hezkým dělat nemusím, právě naopak, jsem zlej zloun



nastesti si te dost lidi z tvyho pusobeni pamatuje, takze te nebude brat vazne a ty velky kecy o super gilde a rulovani v pvp, to jsou taky jen tvoje slova a kdo vi jak to bylo ve skutecnosti...
tomuhle foru neprinasis vubec nic rozumnyho, a akorat ze sebe delas vola, ale kdyz on te Deadly navedl ze se tu pobavis, ze? :)



No vidíš mě si pamatují i po 6 letech a tebe si nepamatuje nikdo. Pochop,že mě tady o nic nejde, nesnažím se udělat dojem, nechci tě dostat do postele, je mě jedno zda semnou chceš mít dvojdomek.
Píši co jsem viděl a zažil. Já mám takové zážitky, někdo zase makové.
Někomu elitářství, arogance a hloupost vyhovovala no a mě né.Hledal jsem jinde a našel. Chtěl se bavit a bavil. Třeba mojí ženě to u Vás vyhovovalo. Mě to zase uspokojovalo ve velkém mezinárodní pvp guildě.
A co. Tady se mi někteří trolové snaží pořád oponovat a ukazovat tu pravou svatou svojí pravdu. Ježiš mě je to fakt jedno,moje zkušenost je cz komunitě se velkým obloukem vyhnout a nelituji toho. Ale jiný zrovna tohle vyhledává. Mám mu proto oponovat. Z mého pohledu jste se(né všichny,ale většina) chovali jako banda arogantních zmetků. Vám to třeba přišlo jako vpohodě. Proč ne, naštestí jsou i jiné guildy, jiní lidé. Můj názor a zkušenost nevyvrací tvůjnázor a dojem.Ty taky nemáš stejného ptáka jako já. Jen diskutuji a volím způsob mě vlastní. To,že někdo neudrží emoce na uzdě jen svědčí o tom,že jsem asi ťal do živého.No a co, hra s panďulákem v barevném pixelově.Pan´dulák byl špatný, neutrální, dobrý ? A co ? Nikde není napsáno,že bude všechno báječné. Taky nebylo a já se jen zařídil podle toho. Vyhazoval jsem lidi z guildy, zlo oplatil zlem, dobro dobrem, hajzla jsem sejmul,férového hráče vybavil a pomohl mu. Můj svět můj boj.Vidíš a dodnes si mě lidi pamatují a to i z mezinárodních guild. Buď ve zlém a nebo v dobrém. Ničeho nelituji, naopak. Uff, a teď zase trošku odlehčeného flame please, třeba o tom,jakou mám zvrácenou povahu, to mě baví ze všeho nejvíc.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 26/08/2010 :  13:27:17  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK
Jmenovala se Zubejda. Mrkni na net.
Jinak já nemá důvod proč něco překrucovat, já se hrou bavil,užil si skvělé pvp a dělat tady geroje ? Proč ? K čemu ? Mě je názor nějakého Murdyho, Kaze a ostatních úplně ukradený a tady se jen bavím.
Že vy nemáte úspěch na PVP no a co ? Zase máte dvoje červený trenky z raidu, který já nikdy neměl Hoši mě je cz komunitka uzadnice, nic nekroutím, je mi to prostě jedno a tento zábavný topic mě jen a jen baví. Vy oba dobře víte jak to bylo, jak se lidi kolem Vás chovali,ale mě je to uzadečku...naprosto jedno Já o nic nepřišel, kamarády mám dodnes a díky EQ dodnes hraji s úžasnou partou lidí, kteří si dovedou nesobecky pomáhat. Tebe to trole rozčiluje ? Proč ? Kdyby o něco šlo tak prosím, Já se tady hezkým dělat nemusím, právě naopak, jsem zlej zloun grrrrrAjedééém další flaméééééééééééééééééééé potřebuju matroš na večer


Jo, obzvlášť ten tvuj TOP char (kterej je na lvlu 80 navlečenej v samejch sux legendarkách a mastercraftu, bez jedinýho kousku PvP equipu) svědčí o tom jak sis to v PvP dával. Pro tebe prostě PvP bylo evidentně gankování v partě na low lvlu, to je neskutečnej ownage, běhat po low zonách s partou dalších 3-4 lidí a gankovat solo chudáky, nedivim se že jsi na sebe tak pyšnej
...k tomu krmení, myslim že tady každej vidí, že plácáš pokaždý něco jinýho, sám máš tak vyhrabáno že si nepamatuješ co jsi psal včera, například by mě zajímal ten tvůj Ranger, se kterym jsi to v PvP tak ohromě dával, ve výčtu tvých charů totiž žádný Ranger ani není



Jinak Murdy na tohle jsem čekal. Ranger byl smáznutej, potřeboval jsem místo(mám jeho screny),ale mám pro tebe lahůdku,večer extra pro tebe dodám.Budeš valit oči ohledně gangování low lvl (byla restrikce levelů takže to nešlo). Našel jsem včera super screny,ale počkej do večera, to pukneš závistí. Tenhle topic dostává ty správné koule, to je paráda. Můj PVP char byl Agro, ten 80 sátkovej né, toho sem podědil a jen dotáhl na lvl, nic víc, neměl snad ani titul myslím.
Ale večer budeš koukat,mám to na druhém hadru, hned jak to přetáhnu bude to tady

//Edit: Jinak ten neexistující Ranger byl v Pohodářích, to jen tak naokrajMožná,že ale nebyli ani Pohodáři, možná se mi to jen zdálo
Škoda,že pozítří odjíždím na dvolenku, tohle mě bude fakt chybět
Kam se hrabou US fóra Jste opravdu jelita echh tedy Elita
Takže papaá večer brouku, už se moc těším

Jo Murdy mám jednu osobní otázečku, vím,že mi do toho nic není,ale pokud to půjde prosím napiš to, koho jsi o posledních volbách volil ?Tedy pokud jsi byl volit.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 26/08/2010 13:37:08
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 26/08/2010 :  13:56:08  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Ranger byl smáznutej, potřeboval jsem místo(mám jeho screny),ale mám pro tebe lahůdku,večer extra pro tebe dodám.Budeš valit oči ohledně gangování low lvl (byla restrikce levelů takže to nešlo)................
....Jo Murdy mám jednu osobní otázečku, vím,že mi do toho nic není,ale pokud to půjde prosím napiš to, koho jsi o posledních volbách volil ?Tedy pokud jsi byl volit.


Takovou odpověď jsem přesně čekal, je mi jasný že jsi musel smáznout imba super Rangera, abys měl místo na svoje chary lvl. 7, 9, 12 a 14, to by asi udělal každej
...k restrikci - ta samozřejmě byla, ovšem to nikomu nebránilo ani v low zonách zagrupit a pojíždět chary v rozmezí +-4(8) lvly, tvuj screen s Wanessou je evidentně z jednoho takovýho imba "huntu"

Co se mého politického přesvědčení týče, do toho Ti vážně vůbec nic není
Jinak by mě taky zajímala odpověď na Kazovu otázku, jak je možné, že jednou píšeš jak jste spolu dobře vycházeli, a následně tvrdíš naprostej opak, cituju "S tebou jsem se nikdy nebavil". To už máš v tý hlavě opravdu až takovej bordel?
Nepochybuju že tvoje další odpověď bude opět ukázkou krystalicky čistý demagogie a žvástů

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 26/08/2010 13:57:09
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 26/08/2010 :  14:27:10  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK
Ranger byl smáznutej, potřeboval jsem místo(mám jeho screny),ale mám pro tebe lahůdku,večer extra pro tebe dodám.Budeš valit oči ohledně gangování low lvl (byla restrikce levelů takže to nešlo)................
....Jo Murdy mám jednu osobní otázečku, vím,že mi do toho nic není,ale pokud to půjde prosím napiš to, koho jsi o posledních volbách volil ?Tedy pokud jsi byl volit.


Takovou odpověď jsem přesně čekal, je mi jasný že jsi musel smáznout imba super Rangera, abys měl místo na svoje chary lvl. 7, 9, 12 a 14, to by asi udělal každej
...k restrikci - ta samozřejmě byla, ovšem to nikomu nebránilo ani v low zonách zagrupit a pojíždět chary v rozmezí +-4(8) lvly, tvuj screen s Wanessou je evidentně z jednoho takovýho imba "huntu"

Co se mého politického přesvědčení týče, do toho Ti vážně vůbec nic není
Jinak by mě taky zajímala odpověď na Kazovu otázku, jak je možné, že jednou píšeš jak jste spolu dobře vycházeli, a následně tvrdíš naprostej opak, cituju "S tebou jsem se nikdy nebavil". To už máš v tý hlavě opravdu až takovej bordel?
Nepochybuju že tvoje další odpověď bude opět ukázkou krystalicky čistý demagogie a žvástů



Hele počkej na screny. To budeš valit bulvy. Jinak tady rozebíráme věci z roku 2005-6, takže pokud je něco méně přesné, může být.
No někdy jsem raidovně zaskočil z jiným charem,ale to sem nepatří to by zase byloMám 3 acc, tedy měl jsem.Jinak Agro není lvl 7 a PVP bylo od lvl 10,ale počkej na večer budeš koukat.
Ranger byl smáznutej kvůli AA, protože byl špatně postavenej a já tenkrát nutně potřeboval místo na další postavu, nehrál jsem na acc sám. Pak se koupil další,takže už to bylo ok. Murdy mě už to s tebou začíná malinko nudit. Ze začátku jsi se snažil,ale teď je to slabota.
Já tuším koho jsi volil,přesně to na tebe sedí. No škoda,že to nenapíšeš,třeba se pletu. Jinak za to se nemusíš stydět ne ?
//Edit: neroste ti u nosu bradavice co ?

///Edi-ta Jinak Murdy snaž se pochopit, že v EQ2 na PVP prostě hráli i lidi, kteří nejsou poserové, pvp umí, baví je to jsou úspěšní. Já vím,že tady v cz se úspěch nenosí a každý se radši raduje z cizího neštěstí. Já jsem prostě měl štěstí na dobré pvp hráče, kteří své řemeslo bravurně ovládali a byla to radost.
Já třeba nemám problém zde na plné koule napsat, že příkladem MDK byla top PVE guilda, stejně jako Pohodáři na Nagafenu, patřili k top PVE špičce.To neznamená,že bych k nim chtěl patřit. Můj zájem byl PVP a proto jsem hledal to nejlepší. Bohužel tvoje malost ti nedovoluje tohle chápat. Už se těším až večer postnu screny, jaké hovadiny na nich budeš hledat,aby jsi dokázal,že to nešlo a pod. Tohle stigma czkářů, je to, co mě prostě smrdí a nemůžu to překousnout. V mezinárodních guildách je to o něčem trošku jiném.
Tenhle odstavec si přečti aspoň 2x, než vypotíš nějakou bejkárnu.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 26/08/2010 15:15:31
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 26/08/2010 :  15:39:55  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
Ty jsi mi ale neuvěřitelnej lolek, potkat exota tvýho formátu se poštěstí jen jednou za život, některým lidem vůbec

Až tvoje příspěvky převýší úroveň projevu mentálně retardovanýho gibona po konzumaci 10-ti 12° piv, můžeme v konverzaci pokračovat, do té doby se loučím, myslím že už si každý udělal obrázek co a jak

EDIT:
quote:
Originally posted by TDK
...Můj PVP char byl Agro, ten 80 sátkovej né...

Jo tak to sry, to se musim omluvit, jestli si fakt ownoval PvP na 60 lvlu navlečenej v lvl 42 Mastercafted equipu, včetně zbraně, klobouk dolu, ale člověk by řek že po tom hustodémonskym killování budeš mít nějakej PvP ekip

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 26/08/2010 18:39:37
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 26/08/2010 :  19:22:49  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Já vím,že tady v cz se úspěch nenosí a každý se radši raduje z cizího neštěstí.


Ty si jeste nekde nezaregistroval, ze prdel si tu delaj z tebe a ne z lidi ktery meli nahodou stejnej tag pod jmenem jako ty?
A ty se furt ohanis uspechama cizejch:p

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 26/08/2010 :  20:21:37  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Á hoši to neunesly a končí. Opět ta naše česká malost že ?
Ale jak jsem řekl, tak slovo dodržím. Samozřejmě můžete tady vymejšlet fantastické teorie o tom,že to bylo inscenované, domluvené,nebo,že to není moje, někdo mi screny poslal a nebo že mi to sestříhal děda na promítačce.Bohužel na first hadru jsem smáznul EQ2 a tím přišel o spoustů screnů a videí , nenapadlo mě, že to budu někdy potřebovat.Ale i tyhle pro ilustraci stačí.

Takže co je k vidění.Píše se rok 2005-6.
První screny jsou o údajně neexistujícím rangerovy, následuje obrázek kde "gangujeme" na 19 lvl -41lvl, na lvl 16 lvl 30 lvl,na 17-31,na 18-30, na 23-40 lvl. Také na ukázku na lvl 25 mám 1000 zabitých a 29 smrtí.
Jistě si pak každý udělá názor sám, já to ani nemusím dál komentovat. Takovejch screnům mám vagón,ale i kdyby tady postoval donekonečna, tak místní fanboys budou vždy tvrdit opak. No jak píši, každý normální člověl si udělá názor sám.
Chtěl bych požádat místní znalce PVP ,aby taky postly nějaké screny a pokud nemají, když máme EQ2 zadara udělali fast low lvl a ukázali jak snadné to je, zabíjet s tímhle lvl rozdílem. A nebo malé žáby s velkou hubou jen kuňkají na fórech a tím to končí ? To snad ne.
EDIT// jména na screnech jsou začerněna, protože tyhle lidi semnou pořád hrají a já nehci, aby si o ně kdejaký tlučhuba případně otíral hubu.K equipu, Ranger mě na 25 lvl tolik reputačky, že jsem na něj měl PVP eqiup až do max lvl, to samé další char Agro atd. To SK bylo přetransferováno z Daratharu a PVP s ním nikdo nehrál.

Pokud jsem někomu způsobyl duševní újmu na jeho egu, předem se tímto omlouvám.Chlapci je to jen hra na panáčky, to není reálný život.
Já tohle beru jako fakt prdel a kluci na PVE měli zase super equip ,který já nikdy neměl, protože sem hrál only pvp. Bohužel s dokurveným update a datáčem nám SOE spláchlo hračky do kanálu a byl čas změnit gamesu. Ohledně obrázků, tak tyhle pro nás high chary na nás vždy dělali pošklebky a provokovali a pak najednou s hrůzou koukali,že ty lowáči na ně útočí. Tohle nás vždy bavilo 100x víc, než nějaké nahánění stejných levelů.











Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 01/09/2010 08:38:48
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 26/08/2010 :  20:33:16  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Dotaz. Má ta hra nějaký Quest tracker. Na těch prvních zonách pro lvl 1-20 se mi quest krásně vyznačil na mapě. Ted jsem v zonách pro lvl 20-30 a na mapě nic není. Zmáčknul jsem něco a nebo to je normální? Popřípadě existuje nějaký plug-in.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 26/08/2010 :  21:00:47  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Dotaz. Má ta hra nějaký Quest tracker. Na těch prvních zonách pro lvl 1-20 se mi quest krásně vyznačil na mapě. Ted jsem v zonách pro lvl 20-30 a na mapě nic není. Zmáčknul jsem něco a nebo to je normální? Popřípadě existuje nějaký plug-in.


http://maps.eq2interface.com/

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 26/08/2010 :  21:05:53  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Takovejch screnům mám vagón,ale i kdyby tady postoval donekonečna, tak místní fanboys budou vždy tvrdit opak.



Fanboys ceho? EQcka? Ted ho pomlouvas?
Tu vetu s tema panackama si opakuj casto!

Kazdopadne kazdej si na tebe udela nazor i bez screenu (a ti co nekdy hrali pvp eq2, takze chapou co vidi na tech screenech si ho jeste okoreni)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 26/08/2010 :  21:43:31  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by TDK
Takovejch screnům mám vagón,ale i kdyby tady postoval donekonečna, tak místní fanboys budou vždy tvrdit opak.



Fanboys ceho? EQcka? Ted ho pomlouvas?
Tu vetu s tema panackama si opakuj casto!

Kazdopadne kazdej si na tebe udela nazor i bez screenu (a ti co nekdy hrali pvp eq2, takze chapou co vidi na tech screenech si ho jeste okoreni)



Já jsem hrál PVP, užil si ho, nemám potřebu něco dokazovat,jen reaguji na to,že tady někdo tvrdil,že jsme akorát gangovali low lvl a podobné hlouposti. Tímhle letním flame jsem se jen pobavil. Tak to je a jinak to ani neberu. Lidi co tam v té době hráli ví o co jde a ostatní se doufám náramně pobavili jako já a tím to asi ukončím. Už to nemá pointu.
Dnešní EQ2 je už jiná hra, než v roce 2005 a co bylo se už nevrátí.
Future - TERA !
//Edit spíše jsem čekal, že někdo napíše " jsi žabař", hele já mám tohle a postne screny a pod. Bohužel to sklouzlo jen k urážkám na úrovni 15 letých pubescentů a komentářů oničem na základě, jedna paní povídala.
No nic........


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 26/08/2010 22:00:57
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 27/08/2010 :  14:11:42  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
tak zpet k EQ2 extended...

Uz sem se zde ptal bez reakce (post zmizel v plamenech)...
Pokud vlastnim bronze/silver a zaplatim treba jen na mesic gold abych mohl hrat gold classy, po te si zalozim gold classu a hraju a po mesici gold sub skonci...
Jak to bude dal? bude mozne stale vyuzivat moji postavu s gold povolanim i kdyz budu mit jen silver/bronze?, nebo si budu muset opet zaplatit...
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 27/08/2010 :  15:26:08  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

tak zpet k EQ2 extended...

Uz sem se zde ptal bez reakce (post zmizel v plamenech)...
Pokud vlastnim bronze/silver a zaplatim treba jen na mesic gold abych mohl hrat gold classy, po te si zalozim gold classu a hraju a po mesici gold sub skonci...
Jak to bude dal? bude mozne stale vyuzivat moji postavu s gold povolanim i kdyz budu mit jen silver/bronze?, nebo si budu muset opet zaplatit...


Duvody sou asi dva.
1) Extended tu moc lidi nehraje
2) ptas se na veci, ktery najdes v zakladnim infu o EQ2e: http://everquest2.com/free_to_play/extended_faq

"Classes: If you had characters from any of the Classes not available to Silver or Free members, then those characters will be unavailable to you until you renew to Gold membership status. You can still play any character class allowed on the Free or Silver memberships"

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 27/08/2010 :  15:33:24  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
FAQ sem sice cetl ale evidentne ne poradne...
Dekuji za odpoved, kazdopadne sem se dozvedel novinku(alespon pro mne) ze na silver ucet bude mozno si dokupovat jak rasy tak povolani, ted jeste co to bude stat...
Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 29/08/2010 :  12:04:20  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
Já jsem klidně připravený jim to cvaknout, momentálně mi nejvíc vadí absence různých drobností typu /shout. Také je úplně mrtvý OOC kanál, z 1čky jsem byl zvyklý na neustálou konverzaci nebo obchodování, zde je to úplně tiché a člověku nezbývá než využít čistě LFG/LFM funkci a posílat telly. Včera mě také trochu zaskočil fakt, že mě nabrala nějaká high-lvl postava, použila mentor (zatím jsem si nezjistil co to přesně je), vyčistila za mě o 10 lvl vyšší dung a dala mi během 2 hodin 3 levely.

Nevím jestli tady psal Milan něco o koních, nějak se v tom ztrácím, ale koně jsem sehnal asi za 2 hodiny questování v New Hallasu. Docela mě překvapila zábavnost, návaznost a dokonce i skvělý příběh celé linie na jehož konci jsem koně získal.

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 29/08/2010 :  13:28:43  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by James

Já jsem klidně připravený jim to cvaknout, momentálně mi nejvíc vadí absence různých drobností typu /shout. Také je úplně mrtvý OOC kanál, z 1čky jsem byl zvyklý na neustálou konverzaci nebo obchodování, zde je to úplně tiché a člověku nezbývá než využít čistě LFG/LFM funkci a posílat telly. Včera mě také trochu zaskočil fakt, že mě nabrala nějaká high-lvl postava, použila mentor (zatím jsem si nezjistil co to přesně je), vyčistila za mě o 10 lvl vyšší dung a dala mi během 2 hodin 3 levely.

Nevím jestli tady psal Milan něco o koních, nějak se v tom ztrácím, ale koně jsem sehnal asi za 2 hodiny questování v New Hallasu. Docela mě překvapila zábavnost, návaznost a dokonce i skvělý příběh celé linie na jehož konci jsem koně získal.


Dneska hazím uninstal na Mafii, tak zase začnu hrát EQ2. Kde přesně začínal ten Q na koně? Pamatuješ?
Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 29/08/2010 :  13:40:43  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by James

Já jsem klidně připravený jim to cvaknout, momentálně mi nejvíc vadí absence různých drobností typu /shout. Také je úplně mrtvý OOC kanál, z 1čky jsem byl zvyklý na neustálou konverzaci nebo obchodování, zde je to úplně tiché a člověku nezbývá než využít čistě LFG/LFM funkci a posílat telly. Včera mě také trochu zaskočil fakt, že mě nabrala nějaká high-lvl postava, použila mentor (zatím jsem si nezjistil co to přesně je), vyčistila za mě o 10 lvl vyšší dung a dala mi během 2 hodin 3 levely.

Nevím jestli tady psal Milan něco o koních, nějak se v tom ztrácím, ale koně jsem sehnal asi za 2 hodiny questování v New Hallasu. Docela mě překvapila zábavnost, návaznost a dokonce i skvělý příběh celé linie na jehož konci jsem koně získal.


Dneska hazím uninstal na Mafii, tak zase začnu hrát EQ2. Kde přesně začínal ten Q na koně? Pamatuješ?


Cituji z fóra ...

NEW HALAS: Follow Belka Thunderheart questline that starts with Displaced and Discouraged in the Great Shelf. Belka Thunderheart finally gives a quest to report to Jagged Spires which opens up the Cragged Spires section.

Cragged Spire
Complete Nothing To Waste from Thirin Veliumdelver to open up Knut but you have to progress in both Thrin's and Knuts at the same time to keep Knut offering quests, so do Knut's imp's quest as soon as you
can and then check Knut every time Thrinin gives you a quest as they often want you to go to the same spot. Eventually Ordin has you exploring the underwater cave, that's where you want to be with Knut as well.
I went ahead and did the first Ordin quest, since it took me to the same place I was going for Knut, not sure if you have to. Run Knut Orcbane/s questline through Sometimes you feel like a Gnut to get mount. (toons who have done the quests before can't get this mount)


Ještě by to chtělo něco, i tak se běhá dost pomalu, ale lepší než drátem do oka :). Kdyžtak se mi ozvi ve hře, můžeme třeba grupnout. Jsem nyní cca lvl 27.


EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus

Edited by - James on 29/08/2010 13:41:11
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 29/08/2010 :  19:40:25  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
ty vole na tuhle blitku se kdysi stala fronta?

mag1cwalkere to snad nemyslis vazne. koukej se pridat k boianum a 10.9. nastup do lotra :)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 01/09/2010 :  08:41:23  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

ty vole na tuhle blitku se kdysi stala fronta?

mag1cwalkere to snad nemyslis vazne. koukej se pridat k boianum a 10.9. nastup do lotra :)



Tahle blitka je nejlepší PVE hra, která kdy vyšla. Bohužel taky nejdokurvenější hra ohledně PVP.Pokud někdo hledá opravdu TOP only PVE, tak si EQ2 opravdu užije.Nejlepší content je do 60 lvl, pak už je to jen nastavovaná kaše,ale pokud si chce někdo projít opravdu všechno, tak má na hodně dlouho co dělat.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 01/09/2010 08:43:48
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 01/09/2010 :  09:41:37  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Rodier

ty vole na tuhle blitku se kdysi stala fronta?

mag1cwalkere to snad nemyslis vazne. koukej se pridat k boianum a 10.9. nastup do lotra :)



Tahle blitka je nejlepší PVE hra, která kdy vyšla. Bohužel taky nejdokurvenější hra ohledně PVP.Pokud někdo hledá opravdu TOP only PVE, tak si EQ2 opravdu užije.Nejlepší content je do 60 lvl, pak už je to jen nastavovaná kaše,ale pokud si chce někdo projít opravdu všechno, tak má na hodně dlouho co dělat.


quote:
Posted - 24/08/2010 Originally posted by TDK

Odliv lidí ze hry je především na PVE serverech a proč asi ? Kvůli PVP ? EQ2 je moje nejoblíbenější MMORPG, jenomže tohle už není EQ2,ale parodie na WoW.
To,že nějaký jouda tady začne nadšeně objevovat tuhle mrtvolu, to už tady bylo, stejně jako ve VG a pod. Za pár týdnů bublina splaskne a the end.
Mě stačilo, když ukazovali jak vytváří nové zóny a jaké mají se hrou plány. Už jen ten Ogrimar tam schází.
Já jsem samozřejmě oprášil starej acc a mrknul se na tuhle novotu. Udělal si novej char, vydržel dvě hodiny a pozvracel si monitor. Jak ty blitky tekli na stůl, tak jsem si rychle přimoměl,že tohle už fakt ne.Pokud někdo chce marnit čas, EQ2 je tou nejlepší volbou. Pokud se něco změní, budu první, co to tady bude chválit,ale zatím...... THE PEACE

Tak jak to vlastně je ? Jsem z toho zmatený a nejistý, je to teda nejlepší PVE, nebo jen sračka dobrá k marnění času, ty názory se dost lišej, i když jde o jednu osobu a časový úsek jednoho týdne

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 01/09/2010 :  11:38:39  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Rodier

ty vole na tuhle blitku se kdysi stala fronta?

mag1cwalkere to snad nemyslis vazne. koukej se pridat k boianum a 10.9. nastup do lotra :)



Tahle blitka je nejlepší PVE hra, která kdy vyšla. Bohužel taky nejdokurvenější hra ohledně PVP.Pokud někdo hledá opravdu TOP only PVE, tak si EQ2 opravdu užije.Nejlepší content je do 60 lvl, pak už je to jen nastavovaná kaše,ale pokud si chce někdo projít opravdu všechno, tak má na hodně dlouho co dělat.


quote:
Posted - 24/08/2010 Originally posted by TDK

Odliv lidí ze hry je především na PVE serverech a proč asi ? Kvůli PVP ? EQ2 je moje nejoblíbenější MMORPG, jenomže tohle už není EQ2,ale parodie na WoW.
To,že nějaký jouda tady začne nadšeně objevovat tuhle mrtvolu, to už tady bylo, stejně jako ve VG a pod. Za pár týdnů bublina splaskne a the end.
Mě stačilo, když ukazovali jak vytváří nové zóny a jaké mají se hrou plány. Už jen ten Ogrimar tam schází.
Já jsem samozřejmě oprášil starej acc a mrknul se na tuhle novotu. Udělal si novej char, vydržel dvě hodiny a pozvracel si monitor. Jak ty blitky tekli na stůl, tak jsem si rychle přimoměl,že tohle už fakt ne.Pokud někdo chce marnit čas, EQ2 je tou nejlepší volbou. Pokud se něco změní, budu první, co to tady bude chválit,ale zatím...... THE PEACE

Tak jak to vlastně je ? Jsem z toho zmatený a nejistý, je to teda nejlepší PVE, nebo jen sračka dobrá k marnění času, ty názory se dost lišej, i když jde o jednu osobu a časový úsek jednoho týdne



Hele retardo, co takhle si číst posty celé a né jen první větu. To už je asi po páté, co si toho u tebe všímám. Tobě foreste nějak unikají souvislosti hádám. Když ti to nevyšlo předtím v PVP a udělal jsi ze sebe šaška, tak se opět snažíš mlžit a hledat něco za každou cenu ?
Já psal do 60 lvl, pokud má někdo zájem si to projít celé. Jinak samozřejmostí je fakt,že je to marnění času, protože SOE tuhle hru vítězně dotáhne až do naprostého krachu. Ale pokud má někdo čas a chuť EQ2 toho dává mnoho. Bohužel hrát MMORPG bez lidí je trošku out.

Murdy pokud se nezmůžeš na nějakou, aspoň malinko plodnou diskuzy, nemám už na tebe nějak chuť, jsi jako kolovrátek made in china.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 01/09/2010 :  11:56:49  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Rodier

ty vole na tuhle blitku se kdysi stala fronta?

mag1cwalkere to snad nemyslis vazne. koukej se pridat k boianum a 10.9. nastup do lotra :)



Tahle blitka je nejlepší PVE hra, která kdy vyšla. Bohužel taky nejdokurvenější hra ohledně PVP.Pokud někdo hledá opravdu TOP only PVE, tak si EQ2 opravdu užije.Nejlepší content je do 60 lvl, pak už je to jen nastavovaná kaše,ale pokud si chce někdo projít opravdu všechno, tak má na hodně dlouho co dělat.


quote:
Posted - 24/08/2010 Originally posted by TDK

Odliv lidí ze hry je především na PVE serverech a proč asi ? Kvůli PVP ? EQ2 je moje nejoblíbenější MMORPG, jenomže tohle už není EQ2,ale parodie na WoW.
To,že nějaký jouda tady začne nadšeně objevovat tuhle mrtvolu, to už tady bylo, stejně jako ve VG a pod. Za pár týdnů bublina splaskne a the end.
Mě stačilo, když ukazovali jak vytváří nové zóny a jaké mají se hrou plány. Už jen ten Ogrimar tam schází.
Já jsem samozřejmě oprášil starej acc a mrknul se na tuhle novotu. Udělal si novej char, vydržel dvě hodiny a pozvracel si monitor. Jak ty blitky tekli na stůl, tak jsem si rychle přimoměl,že tohle už fakt ne.Pokud někdo chce marnit čas, EQ2 je tou nejlepší volbou. Pokud se něco změní, budu první, co to tady bude chválit,ale zatím...... THE PEACE

Tak jak to vlastně je ? Jsem z toho zmatený a nejistý, je to teda nejlepší PVE, nebo jen sračka dobrá k marnění času, ty názory se dost lišej, i když jde o jednu osobu a časový úsek jednoho týdne



Hele retardo, co takhle si číst posty celé a né jen první větu. To už je asi po páté, co si toho u tebe všímám. Tobě foreste nějak unikají souvislosti hádám. Když ti to nevyšlo předtím v PVP a udělal jsi ze sebe šaška, tak se opět snažíš mlžit a hledat něco za každou cenu ?
Já psal do 60 lvl, pokud má někdo zájem si to projít celé. Jinak samozřejmostí je fakt,že je to marnění času, protože SOE tuhle hru vítězně dotáhne až do naprostého krachu. Ale pokud má někdo čas a chuť EQ2 toho dává mnoho. Bohužel hrát MMORPG bez lidí je trošku out.

Murdy pokud se nezmůžeš na nějakou, aspoň malinko plodnou diskuzy, nemám už na tebe nějak chuť, jsi jako kolovrátek made in china.


Nauč se aspoň psát česky debile, když už tady blábolíš o tom jak máš VŠ, pochybuju že máš středoškolský vzdělání, buzno vymaštěná
Jestli jsi nepochopil, kdo tu ze sebe udělal debila, jsi ještě hloupější chudáček, než to vypadalo

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 01/09/2010 :  12:13:43  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Rodier

ty vole na tuhle blitku se kdysi stala fronta?

mag1cwalkere to snad nemyslis vazne. koukej se pridat k boianum a 10.9. nastup do lotra :)



Tahle blitka je nejlepší PVE hra, která kdy vyšla. Bohužel taky nejdokurvenější hra ohledně PVP.Pokud někdo hledá opravdu TOP only PVE, tak si EQ2 opravdu užije.Nejlepší content je do 60 lvl, pak už je to jen nastavovaná kaše,ale pokud si chce někdo projít opravdu všechno, tak má na hodně dlouho co dělat.


quote:
Posted - 24/08/2010 Originally posted by TDK

Odliv lidí ze hry je především na PVE serverech a proč asi ? Kvůli PVP ? EQ2 je moje nejoblíbenější MMORPG, jenomže tohle už není EQ2,ale parodie na WoW.
To,že nějaký jouda tady začne nadšeně objevovat tuhle mrtvolu, to už tady bylo, stejně jako ve VG a pod. Za pár týdnů bublina splaskne a the end.
Mě stačilo, když ukazovali jak vytváří nové zóny a jaké mají se hrou plány. Už jen ten Ogrimar tam schází.
Já jsem samozřejmě oprášil starej acc a mrknul se na tuhle novotu. Udělal si novej char, vydržel dvě hodiny a pozvracel si monitor. Jak ty blitky tekli na stůl, tak jsem si rychle přimoměl,že tohle už fakt ne.Pokud někdo chce marnit čas, EQ2 je tou nejlepší volbou. Pokud se něco změní, budu první, co to tady bude chválit,ale zatím...... THE PEACE

Tak jak to vlastně je ? Jsem z toho zmatený a nejistý, je to teda nejlepší PVE, nebo jen sračka dobrá k marnění času, ty názory se dost lišej, i když jde o jednu osobu a časový úsek jednoho týdne



Hele retardo, co takhle si číst posty celé a né jen první větu. To už je asi po páté, co si toho u tebe všímám. Tobě foreste nějak unikají souvislosti hádám. Když ti to nevyšlo předtím v PVP a udělal jsi ze sebe šaška, tak se opět snažíš mlžit a hledat něco za každou cenu ?
Já psal do 60 lvl, pokud má někdo zájem si to projít celé. Jinak samozřejmostí je fakt,že je to marnění času, protože SOE tuhle hru vítězně dotáhne až do naprostého krachu. Ale pokud má někdo čas a chuť EQ2 toho dává mnoho. Bohužel hrát MMORPG bez lidí je trošku out.

Murdy pokud se nezmůžeš na nějakou, aspoň malinko plodnou diskuzy, nemám už na tebe nějak chuť, jsi jako kolovrátek made in china.


Nauč se aspoň psát česky debile, když už tady blábolíš o tom jak máš VŠ, pochybuju že máš středoškolský vzdělání, buzno vymaštěná
Jestli jsi nepochopil, kdo tu ze sebe udělal debila, jsi ještě hloupější chudáček, než to vypadalo



Tady se nám někdo urazil, panáček dostal přes svého ego šulínka.
Hmm utíkej za maminkou, ona ti to pofouká. Když na to nemáš, tak se do mě neser pičáre.

Citát only for you :
"Mluv na ně fialově, mluv na ně modře, všechno jedno, stále na tebe zírá banda tupých obličejů"

//Edit: jinak už mě nudíš Murdy, takže mě asi ani nebudeš stát za reakci, už jsi nudný šášo, předveď něco zábavnějšíhoJinak vidíš i když mám VŠ, tak mám pravopis totálně v piči. To jsou věci co ? Jeden by nevěřil.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 01/09/2010 12:25:38
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 01/09/2010 :  12:32:43  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
Urážet jsi začal opět ty, to jen pro pořádek, já jsem spíš přeladil na jinou notu, protože jsem zjistil že nemá význam pokoušet se s tebou o debatu na nějaké úrovni, byla tu nuda, tak jsem to trochu pošťouchnul a Ty ses samozřejmě chytnul
Skutečnost, že někdo, kdo je schopen napsat slovo "diskuzy" a další podobný perly, nadává jiným do retardů je přinejmenším smutná, stejně tak jako ten citát, který jsi speciálně pro mě uvedl, každý přemýšlející člověk vidí že se týká spíš tvého případu. Tvoje přesvědčení, že ty jsi ten borec, který tady z podobných diskuzí vychází vítězně je také velice úsměvné

EDIT: btw, co ty vlastně víš o contentu na lvlu 60+ ?

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 01/09/2010 12:38:11
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,31 seconds. on eygor Snitz Forums 2000