Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 EQ2 bude zadarmo
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 01/09/2010 :  14:23:35  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 01/09/2010 :  18:50:38  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Ten kdo mel (bohuzel) tu cest poznat Deadlyho ingame vi, ze nema cenu reagovat. Chovani reznickyho psa naprosto odpovida jeho projevu zde na foru. EQ2 hral "svym retard" stylem, a ten rozhodne neprezentuje vetsinu normalnich casual i HC hracu. Reprezentuje maximalne 2% hracskeho odpadu co nabizi kazda MMO v mensi ci vetsi mire. Proto jsou jeho nazory i posty totalne mimo misu a namisto argumentu se rad prezentuje vulgarismy, ktere se snazi vydavat za vtipne, ale ani to neumi.
Takovych lidi jsem za dobu co se pohybuji mezi MMO komunitou poznal vice. Nekteri nasli i tu odvahu se projevit IRL a clovek mel sanci na ne zmenit alespon trosku nazor.
Pochybuji o tom, ze se mi nekdy povede Deadlyho (alias TDK) potkat osobne.... dost mozna ma co skryvat, dost mozna je takovej jako byl ingame nebo na chatu, je tu i pravdepodobnost ze v realu je normalni.

Kazdopadne reagovat na nej je hazenim hrachu na zed a berte to vsichni jako moje doporuceni, jak se s timto lidskym odpadem vyrovnat. Takze stop spam a casem to tu zase od tech sracek promaznu.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 01/09/2010 :  23:00:34  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Ten kdo mel (bohuzel) tu cest poznat Deadlyho ingame vi, ze nema cenu reagovat. Chovani reznickyho psa naprosto odpovida jeho projevu zde na foru. EQ2 hral "svym retard" stylem, a ten rozhodne neprezentuje vetsinu normalnich casual i HC hracu. Reprezentuje maximalne 2% hracskeho odpadu co nabizi kazda MMO v mensi ci vetsi mire. Proto jsou jeho nazory i posty totalne mimo misu a namisto argumentu se rad prezentuje vulgarismy, ktere se snazi vydavat za vtipne, ale ani to neumi.
Takovych lidi jsem za dobu co se pohybuji mezi MMO komunitou poznal vice. Nekteri nasli i tu odvahu se projevit IRL a clovek mel sanci na ne zmenit alespon trosku nazor.
Pochybuji o tom, ze se mi nekdy povede Deadlyho (alias TDK) potkat osobne.... dost mozna ma co skryvat, dost mozna je takovej jako byl ingame nebo na chatu, je tu i pravdepodobnost ze v realu je normalni.

Kazdopadne reagovat na nej je hazenim hrachu na zed a berte to vsichni jako moje doporuceni, jak se s timto lidskym odpadem vyrovnat. Takze stop spam a casem to tu zase od tech sracek promaznu.




Hele nehrál u mě v guildě tvůj syn ? Co ? pane Kuzmíku ? aspoň se něco naučil,když byl jeho otec hrdině na PVP serveru neustále zalezlej na jednom raidu 3x jinak.
No copak screny nestačí ? Mám ti poslat domů moje proprděné trenky ze hraní EQ2 ? Co šmudlo ? Koukám,že Mrdy nebo jak se ten troll pojmenoval, si běžel vybrečet srdíčko za kamrády. Já mám pravopis v piči totál, to je co ? Přímo skandální, nemravné, pohoršující....šokující

Já ti prozradím tajemstvý chceš ? Jasně že chceš. Já jsem totiž ALFA samec. Ve hře, v životě, v postely, prostě je to tak. Chápu, že ostatní samečky ve stádu to asi dráždí,ale to je tak všechno, co s tím můžou udělat. Mám totál v piči tebe a i trolly, které si na mě Murdy zavolal. Jako jsem měl v piči vaší povedenou guildu ve hře a klíďo se bez ní obešel, což někteří ehmm nemohli rozdejchat.Taková je ralita. Tady to můžu napsat otevřeně, jsme všichni velcí kluci ne.
Tak šulíni jedem, čekam pořádnou porci kvalitního flame, klidně o mé povaze a chování a pod., to přímo zbožnuji. Dnešní várka luxusního flame (díky Kuzmíkovi, Mrdy hoodně slabé), sklidila na VT mega úspěch. Tak pokračujem:-)Člověk by si myslel, že je EQ2 vprdeli a ejhle, jak se dá ještě krásně pobavit.

Jinak to nemaž please, roky to tady bylo mrtvé a taková krásná zábava, kde to dneska najdeš. Pokud jsem příliš drsný, tak napiš, já malinko zvolním.

Ty vole sem vyhrábl Váš starej náborovej obrázek, Kuzmíku ty jsi ten s tím vějířem ne ? Vedle toho fialového šulína,to byl stoupa a nebo jak se ten exot jmenoval.






Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 01/09/2010 23:29:41
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 02/09/2010 :  08:06:53  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
LOL tak ted musim porusit sve doporuceni z minuleho prispevku :D

quote:
Originally posted by TDK

Já jsem totiž ALFA samec. Ve hře, v životě, v postely, prostě je to tak.




Ty nejses alfa.... ty jses obycejnej negramotnej forum troll co si honi ego (doufam ze jen ego) namachrovanejma hlaskama na forech a v RL jses uhrovitej pritroblej obeza co ho na zakladce fackuje i uklizecka. Na RL setkani si netroufas - mohl bys zjistit ze jsi nadaval treba Arayovi a pote by ses v ty hospode desem pokalel.

Musim rict, ze uz dneska nejses ani zabavnej - prilis se opakujes a primitvni sprostoty tu nikoho nezajimaj.

Reknu ti to asi takhle - bud se zacni chovat jako normalni clovek, nebo se priprav na banan.

gl bb

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/09/2010 :  08:39:32  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

nebo se priprav na banan.



myslim ze ted si musel nutne ucvrknout do katat :)

btw brutusi to co mas v podpisu, to je vogonska poezie ? :)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 02/09/2010 08:41:41
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 02/09/2010 :  11:11:38  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
ja nie som alfa samec?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 02/09/2010 :  15:21:24  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Zajímavá úvaha Kuzmiku, ovšem tvoje dedukce mi přijde tragicky chybná. Nemyslím, že je znatelný rozdíl mezi blbcem a schizofrenním blbcem, potenciál absolutní destrukce všeho, včetně sebe sama, je naprosto stejný. Bojím se toho, že náš schizofrenní troll je pouze jakousi přirozenou reakcí na rostoucí počet blbců a kamarily dalších blbců, jíž se obklopují. Toliko k tragičnosti celé situace, neplýtvejme hrachem, ještě se bude hoďit.

BTW: tento post je značně ovlivněn mou včerejší zkušeností ze setkání se schizofrenním blbem, ředitelem IT oddělení jedné nejmenované firmy

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 02/09/2010 15:32:38
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 02/09/2010 :  20:37:49  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Hele nehrál u mě v guildě tvůj syn ? Co ? pane Kuzmíku ? aspoň se něco naučil,když byl jeho otec hrdině na PVP serveru neustále zalezlej na jednom raidu 3x jinak.
No copak screny nestačí ? Mám ti poslat domů moje proprděné trenky ze hraní EQ2 ? Co šmudlo ? Koukám,že Mrdy nebo jak se ten troll pojmenoval, si běžel vybrečet srdíčko za kamrády. Já mám pravopis v piči totál, to je co ? Přímo skandální, nemravné, pohoršující....šokující


To ja nevim jestli u tebe v guilde hral muj syn
Mozny je vsechno a je mi to v celku jedno... jemu je 8 let a ja ho neridim, at si hraje kde chce a s kym chce. Co ja vim tak bral invite du jakykoli guildy na jakykoli svoji low level postave co si udelal... je mozny ze mezi uchylakama co rozesilaj nahodne invite si byl i ty a byl u vas. A obavam se, ze podle toho jak sem ho videl hrat se toho u vas moc nenaucil. Ale u nej je to pochopitelne, precijen je sance ze s vekem pride rozum, zkusenosti i nejaky ten herni skill.... coz u tebe nehrozi
Takze nejak nechapu souvislosti co to sem tahas?

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 02/09/2010 :  21:08:02  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by TDK
Hele nehrál u mě v guildě tvůj syn ? Co ? pane Kuzmíku ? aspoň se něco naučil,když byl jeho otec hrdině na PVP serveru neustále zalezlej na jednom raidu 3x jinak.
No copak screny nestačí ? Mám ti poslat domů moje proprděné trenky ze hraní EQ2 ? Co šmudlo ? Koukám,že Mrdy nebo jak se ten troll pojmenoval, si běžel vybrečet srdíčko za kamrády. Já mám pravopis v piči totál, to je co ? Přímo skandální, nemravné, pohoršující....šokující


To ja nevim jestli u tebe v guilde hral muj syn
Mozny je vsechno a je mi to v celku jedno... jemu je 8 let a ja ho neridim, at si hraje kde chce a s kym chce. Co ja vim tak bral invite du jakykoli guildy na jakykoli svoji low level postave co si udelal... je mozny ze mezi uchylakama co rozesilaj nahodne invite si byl i ty a byl u vas. A obavam se, ze podle toho jak sem ho videl hrat se toho u vas moc nenaucil. Ale u nej je to pochopitelne, precijen je sance ze s vekem pride rozum, zkusenosti i nejaky ten herni skill.... coz u tebe nehrozi
Takze nejak nechapu souvislosti co to sem tahas?


Jak z Hvězdných Válek to drama je. Jako syn pto tebe byl a teprve ted zjistil jsi, on k temné straně síly přidal se.
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 03/09/2010 :  00:11:31  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Ja to cele nestiham sledovat. Ale chapu dobre ze EQ2 skoncilo a ted se to hraje tady?

Jinak bych take rad videl TDK a terawatta na nejakem RL srazu. Vse by se vyjasnilo, atmosfera procistila. TDK by nam vysvetlil, jak to myslel. terawatt by se nam zase ukazal, abychom videli. jak vypada ten co se styka s IT reditely nejmenovanych firem.....

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 03/09/2010 :  12:08:56  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

Ja to cele nestiham sledovat. Ale chapu dobre ze EQ2 skoncilo a ted se to hraje tady?

Jinak bych take rad videl TDK a terawatta na nejakem RL srazu. Vse by se vyjasnilo, atmosfera procistila. TDK by nam vysvetlil, jak to myslel. terawatt by se nam zase ukazal, abychom videli. jak vypada ten co se styka s IT reditely nejmenovanych firem.....



Máš naprostou pravdu filuto, slováci by mně uchlastali k smrti vodkou tak decentně, že bych ve smrtelné křeči stihl umlátit prázdnou flaškou TDK.
Piju koštovanou domáci slivovici, nebo Jameson :)

jinak Wuuduu, jsi máslo, (slovenský alfa samec) -> http://www.stream.cz/video/511474-sokujici-rom-ma-22-deti-nepamatuje-si-jejich-jmena

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 03/09/2010 12:34:22
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 03/09/2010 :  14:09:54  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
tak sa uspokojim s BETA SAMCOM... beta v0.92

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 03/09/2010 :  19:22:59  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
No jak regovat na tolik fanoušků, tolik inteligentních reakcí bez hrubek,tolik vlídných argumetů...etc. Jsem na rozpacích kamarádi.Tak vyberu si třebááááá----Brutus. Ostatní odpustí,možná až příště.

I ty brute, moje první rekce byla,že ti postnu profil s face a opravdu to dotáhnu do RL s tebou a nechám se překvapit tvojí reakcí.Ona asi bude stejná, jako když podobný troll v COD, když jsem dělal admina, mě přesvědčil a přišel na Flóru do fitka. Pak následovalo promiňte pane, byla to jen sranda a hošík odfrčel domů.To mi ještě kluci s posilky říkali,že za rohem na něj čekalo plné auto kamarádů. Ale pokud to chceš hnát dokrajnosti, proč ne, pošli mě na tebe kontaktní údaje, já se dostavím, můžeš se ukázat, udělám si na tebe čas. Tentokrát budeš možná překvapenej, no uvidíme jakej jseš bombarďák.

Jinak si neodpustím jednu fotečku a jdu se připravovat na banán, takže se už asi nikdy neuvidíme,protože ten banán bude doživotní, až sem dám Brutusovu fotku.Když někdo dostane Banán na registračku a nebo Ip, tak už se s tím nedá nic dělat a nijak se to nedá obejít,takže je semnou asi ámen.Budete mi chybět...už...už nemůžu psááááád dálll mám v očích slzzzyyyy.....éééééééééééé...........
Na závěr abych neochudil ostatní přidávám pár autentických slov, která mě napadla: Píča, hovno, buzna, mamrd,píčus,velkej píčus....etc.







Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 03/09/2010 21:41:42
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 03/09/2010 :  20:25:39  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
Zase mi to nedalo, když sem TDK vytrvale postuje svoje fotky, budiž, ta poslední z obýváku už je sice trochu moc, ale proti gustu....
Takže jsem si dovolil na základě postů našeho "nadsamce" též vytvořit jeho portrét, odrážel jsem se od dosud známých faktů, tak, jak nám jse sám TDK sdělil:

1. výraz Alfa samec si mylně vysvětluje jako označení toho, kdo je v daném kolektivu největší čůrák
2. na základě toho, že se sám prezentuje jako geniální nadčlověk a kulturista, půjde o klasický zakomplexovaný typ prdelního ksichtu, kříženého s "čuráčí" hlavou
3. pravopis má totálně v píči - dlouho jsem váhal kde tu píču asi bude mít, pak jsem dospěl k závěru, že zřejmě jedině na hlavě, což má pro něj alespoň tu výhodu, že může kopulovat sám se sebou, evidentně mu nic jiného nezbývá
4. tělesnou stavbu a velikost přirození jsem též odvodil z příspěvků na tomto foru, všiměte si, že nemá "koule"

Výsledek je tento, všem se omlouvám za nízkou kvalitu provedení, nechtěl jsem do toho investovat víc než 10 minut času, taky se omlouvám za další házení hrachu na zeď, ale nedalo mi to

EDIT: P.S.: to zrcadlo, ve kterym se TDK vidí jako nabušenej Alfa samec jsem tam nekreslil, to už by bylo moc práce, ale myslim že si ho každej dokáže domyslet

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 03/09/2010 20:42:12
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 03/09/2010 :  20:42:44  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote

Nekreslíš náhodou do Reflexu?
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 03/09/2010 :  21:08:54  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Lol Murdaku to bych do tebe nerekl:D

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 03/09/2010 :  21:28:25  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Tak všechny ty dny, kdy jsem se nezasmál, byly k ničemu...

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 03/09/2010 :  21:40:48  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
No když jsme u těch obrázků......ale Murdy fakt dobrýUdělal jsem si z toho v práci tapetu
Ještě že jsem takovej samec, jinak by mě nikdo nevěnoval pozornost, to zase budu aspoň tejden nafoukanej.Kluci budou na VT uchcávat smíchy.Zatím vede Brutus,no řekněte KDO TOHLE MÁ ?
Hele nemohl by ještě někdo napsat něco o mé chrakteru, nebo udělam můj psycho profil please......

//Edit: Jinak Murdy, představ si situaci,kdy sedíš s kámoši na předzahrádce a kolem projdou dvě ženský. Jedna umí bezchybně pravopis a když někdo udělá někde hrubku, je schopná ho za to mrdat tejden,jinak má brejle,vlasy jak pochcanou slámu a jedničky kozy a břicho. Pak projde druhá, které je pravopis ukradený,ale je to Alfa samice, pevný trojky, krásný zadeček,prostě kus. Tak co Murdy za kým se otočíš ? A Takhle to funguje i obráceně. Ty umíš své partnerce bezchybně napsat vzkaz na ledničku a já jí to umím v postely udělat tak, že ještě druhý den se jí rozklepou kolena, když si na to zasněně vzpomene. Co myslíš Murdy copak je lepší ? Tohle je rozdíl mezi Alfa samcem a těmi ostatními samečky.Každý umíme něco jiného.
[/URL]


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 04/09/2010 10:22:31
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 03/09/2010 :  21:56:32  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

ja nie som alfa samec?



Jasně že jsi brácho, je nás tu málo ,ale jsme tu a víme o sobě.Nesmíš to ale říkat nahlas, protože tohle strašně ostatní samečky dráždí.Stačí ty pohledy jejich samiček a to ještě neví, co s nima děláme, když oni pro ně vydělávaj penízkyPššššš radši si to nech pro sebe


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 04/09/2010 :  10:24:26  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
pravopis ti je v zivote vicemene na hovno...
ale poradne vymrdat zenskou to je vec k nezaplaceni :)
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 04/09/2010 :  11:25:57  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
Jsem rád že jsem aspoň pár lidí pobavil
Toje: taky bych to do sebe neřekl, nějak to samo vyplynulo :D
...jinak do Reflexu nekreslim :)

TDK, ty jsi opravdu neskutečně hloupej trouba...já na pravopis u lidí víceméně seru, mam spoustu kámošů, který píšou ještě hůř než ty. To, na co jsem poukazoval, bylo, že někomu nadáváš do retardů a přitom sám píšeš jak z pomocný školy, ty od tý doby machruješ s tim, jak máš pravopis totálně vpiči, vlastně teda považuješ všechny, kdo nepíšou tak prasácky jako ty za kretény? Ten obrázek co jsi postnul ani nedává smysl, nezasvěcená osoba by z toho usoudila, že píšu jako ty
Jinak je naprosto jasný, že si uhrovatej pičus, kterej má metr šedesát, v životě si nevrznul, honíš si péro na hajzlu nad těma dementbíma obrázkama co sem postuješ a myslíš si že jsou vtipný, v životě si určitě totální nula s podřadnou prací, protože takovýhle pičusové ze sebe většinou díky anonymitě internetu dělaj největší borce, přitom jsi naprostej odpad, jestli mi sem napíšeš, kam ti můžu přijít rozkopat držku (EDIT: no nebudu to hrotit, po ránu bejvám moc našláplnutej :D), ale milerád se na tebe zajdu podívat, když už nic jinýho, rád bych viděl jak takovej Alfa nabušenej pornoherec s VŠ diplomem vypadá, nebo bychom mohli udělat nějakej meeting TDK + lidi z imperia, společný fota se superčlověkem alias Alfa samcem a tak

EDIT: zajímalo by mě, kolik z tvých příspěvků za rok a půl tvýho působení tady, bylo vůbec o něčem, nebo jestli jsou to všechno stejný sračky co postuješ to tohoto topicu, a pak se nad nima tlemíš se svou partou fiktivních kámošů na VT ?
btw, co si to za alfa samce, když v pátek celej večer zevluješ u kompu ? neměl bys mrdat ?

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 04/09/2010 12:08:12
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 04/09/2010 :  14:22:02  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:

EDIT: zajímalo by mě, kolik z tvých příspěvků za rok a půl tvýho působení tady, bylo vůbec o něčem, nebo jestli jsou to všechno stejný sračky co postuješ to tohoto topicu, a pak se nad nima tlemíš se svou partou fiktivních kámošů na VT ?



soucet prispevku s hodnotou vyssi nez nula lidi Jace TDK a spol je 0

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/09/2010 :  19:10:09  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Murdy pokud jsi vzpomínám, tak první hrdina jsi byl TY, kdo se do mě začal navážet. Chtěl jsi tady nad starým TDK dělat machry a dostal jsi přes šulína. Když jsem tě utřel screny, začal jsi tady honit češtinu.I tohle nedopadlo dobře, tak jsi rozebral můj chrakter, pak sem přišel dělat bubáka Brutus a i když tohle nezabralo, vylejváš si tady srdíčko, no jako dlaždič od strabagu. Forum borec Brutus mě bohužel nekontaktoval a věř, že já nemám potřebu si na nic hrát. To že mám VŠ je dnes běžná věc,každý snad může studovat, pokud nemá v hlavě bobek. Cvičím 12let protože je to můj koníček. Není to žádná exotika, můžeš taky. Dělám bojové sporty,které dělá dalších tisíce lidí no a co? Mám rád ženský, auta, svojí čízu 85 9mm a občas zapařím MMORPG. Mám dobrou partu kámošů, kteří semnou cvičí a hrajou MMORPG, to taky není žádný extrém. Možná bys měl někdy vypnout PC a vyrazit ven. Já jsem si už před lety řekl,že to co tady popisuješ nebudu. Nemám proto žádný problém se s nějakým hrdinou s fóra potkat v reálu, už sem to jednou udělal.Snažím se mít balanc mezi PC a RL. Sem se chodím bavit, každý si sem může napsat co chce, beru to z nadlehu,ale když se do mě začne někdo navážet, tak přijde reakce z mé strany. Tvůj obrázek mě pobavil fakt dobrý, takhle jsem se sám sobě dlouho nezasmál.
Jinak pokud nemáš nadhled a bereš to osobně ok, já se tady snažit o zábavu nemusím,může tady bejt zase mrtvo. Podívej se na první topiky, psal jsem,že se tady můžem pobavit a zval každého na letní flame. Pokdud to neumíš rozdejchat, tvoje věc, mě uražení ješitové nebaví.Tady si můžu hrát na blbce, neopravovat Cz a pod. Je to můj relax oproti reálu, protože tam bych byl zlej chlapec.Tady mě urážky nevadí, beru to jako součást flame. Zklamu tě, nejsem uhrovitý 160cm trol. Pokud tohle nebereš jako srandu končíme !
Nedopustím si poslední fotku....
//edit:já tu nebyl Murdy, jen se neodhlašuji :-)akorát jsem to dal přečíst klukům.Nad tvojím obrázkem se smáli asi 10 minut. Jinak ve slově "dementbíma" máš chybu :-)Mě to nevadí, odpouštím ti jí.



Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 05/09/2010 19:18:08
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/09/2010 :  19:50:20  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
co rikaj ti tvi kamosi ze skupinovyho cviceni ze sem davas jejich fotky doeditovany v paintbrushi ?

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 05/09/2010 :  20:33:20  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

co rikaj ti tvi kamosi ze skupinovyho cviceni ze sem davas jejich fotky doeditovany v paintbrushi ?


Já myslim že to nemá cenu, TDK evidentně neni normální a trpí vážnou duševní poruchou, neměli bychom ho asi nadále podporovat v jeho narcistický sebeprezentaci, skutečnost, že se nás (mě) snaží přesvědčit o tom, že vlastní střelnou zbraň a dělá bojová umění, pouze svědčí o faktu, že má nasráno v kalhotech

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 05/09/2010 :  21:07:00  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
Nejvtipnější na tom je, že jak si TDK snaží "zachovat tvář" a ještě z diskuze vyjít vítězně, tak ze sebe dělá ještě většího debila než je
Já vím, těžko si to představit

Je to jak tekutý písek, čím víc se z toho snaží vyhrabat, tím víc se do toho zahrabává ...

Edited by - Shelaida on 06/09/2010 08:36:21
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 06/09/2010 :  08:47:03  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
tak po dovolene jsem se takhle uz dlouho nepobavil

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 06/09/2010 :  09:12:40  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

Nejvtipnější na tom je, že jak si TDK snaží "zachovat tvář" a ještě z diskuze vyjít vítězně, tak ze sebe dělá ještě většího debila než je...



Ja si zas myslim, ze si to este nepochopil (a mam dojem, ze vas je viac), o co mu ide. Nevies citat medzi riadkami?
A to len preto, ze vsetko beries smrtelne vazne, ako raidy v EQ...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 06/09/2010 :  09:17:57  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by Shelaida

Nejvtipnější na tom je, že jak si TDK snaží "zachovat tvář" a ještě z diskuze vyjít vítězně, tak ze sebe dělá ještě většího debila než je...



Ja si zas myslim, ze si to este nepochopil (a mam dojem, ze vas je viac), o co mu ide. Nevies citat medzi riadkami?
A to len preto, ze vsetko beries smrtelne vazne, ako raidy v EQ...



Ono to totiž ani chápat nejde. Nejdřív se tu kasá, že je tak dobrej, že by mohl dělat ředitele zeměkoule a pak když napíše post a v dalším si odporuje, tak ho člověk ani nemůže brát vážně

Ale pobaví to, to jo
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 06/09/2010 :  10:45:19  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
je to rozhodne hodnotne cteni. STK pobavil a MurdoSlav taky

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive

Edited by - Dorlas on 06/09/2010 10:45:37
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 06/09/2010 :  11:51:26  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

je to rozhodne hodnotne cteni. STK pobavil a MurdoSlav taky


Tak hodnotným čtením bych to nenazval, rozhodně se hodí vědět, že existují místa, kde se může kterýkoli blb, zcela bez postihu projevit v celé své noblesní blbosti a že ho lze bez postihu ignorovat. Zkušenost k nezaplacení, než vás vypustí do tragikomického světa plného zakrslých, uhrovitých kulturistů a vysokoškolsky vzdělaných lidí s hovnem v hlavě :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 06/09/2010 :  14:26:59  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by Shelaida

Nejvtipnější na tom je, že jak si TDK snaží "zachovat tvář" a ještě z diskuze vyjít vítězně, tak ze sebe dělá ještě většího debila než je...



Ja si zas myslim, ze si to este nepochopil (a mam dojem, ze vas je viac), o co mu ide. Nevies citat medzi riadkami?
A to len preto, ze vsetko beries smrtelne vazne, ako raidy v EQ...


Číst mezi řádky....hmm, asi tam bude skrytý nějaký poselství, lol, skoro jako bible

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 06/09/2010 :  14:34:51  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy
Číst mezi řádky....hmm, asi tam bude skrytý nějaký poselství, lol, skoro jako bible



jj úplná šifra mistra TDK
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 06/09/2010 :  17:10:01  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by Shelaida

Nejvtipnější na tom je, že jak si TDK snaží "zachovat tvář" a ještě z diskuze vyjít vítězně, tak ze sebe dělá ještě většího debila než je...



Ja si zas myslim, ze si to este nepochopil (a mam dojem, ze vas je viac), o co mu ide. Nevies citat medzi riadkami?
A to len preto, ze vsetko beries smrtelne vazne, ako raidy v EQ...



Číst mezi řádky....hmm, asi tam bude skrytý nějaký poselství, lol, skoro jako bible


vole si to nepochopil...
to nemuzes cist jen ocima, musis i srdickem!

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive

Edited by - Dorlas on 06/09/2010 17:10:40
Go to Top of Page

arxonn
Starting Member

29 Posts

Posted - 09/09/2010 :  16:11:52  Show Profile  Send arxonn an ICQ Message Send arxonn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu



A to len preto, ze vsetko beries smrtelne vazne, ako raidy v EQ...


Ale raidy v EQ jsou smrtelne vazna zalezitost.

EQ II:
Arxon 90/250 Defiler
Jeanete 90/200 Fury
Silvanas 80/200 Warlock
VG: Arxon 50 Bloodmage (retired)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 10/09/2010 :  10:42:25  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by Wuuduu

quote:
Originally posted by Shelaida

Nejvtipnější na tom je, že jak si TDK snaží "zachovat tvář" a ještě z diskuze vyjít vítězně, tak ze sebe dělá ještě většího debila než je...



Ja si zas myslim, ze si to este nepochopil (a mam dojem, ze vas je viac), o co mu ide. Nevies citat medzi riadkami?
A to len preto, ze vsetko beries smrtelne vazne, ako raidy v EQ...



Číst mezi řádky....hmm, asi tam bude skrytý nějaký poselství, lol, skoro jako bible


vole si to nepochopil...
to nemuzes cist jen ocima, musis i srdickem!


A penisem.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 10/09/2010 :  23:38:13  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Sem dopadl jako Kaz
Vratim se z dovolene, kouknu na forum a frci to tu porad.... Murdak se teda prekonal a musim tu ilustraci pochvalit... je videt ze jako predlohu pouzil originalni fotku.. To ti ji TDK poslal?

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 11/09/2010 :  10:21:07  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
mozno pouzil original fotku... svoju.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 11/09/2010 :  10:33:05  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

mozno pouzil original fotku... svoju.


Hmm, koukám že ty jsi taky moc inteligence nepobral

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 12/09/2010 :  21:20:21  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Já už nic nepíšu, protože je to nuda. Jak píše Wuuudu komunita, která bere barevnej pixel jako rovnocenej lidskému hráči, je....no copak je ?

No a reakce Murdyho a jeho guildovních posil, alter altíků, ala pixel bojovníků, mě nebere.

Prvotní záměr byl lehké letní flame, poškádlit trolly, když se už neplácaj po fórech, jaký jsou to killeři mobů a nedohadujou se o dkp a pod.Bohužel Vaše breky mě nudí a bombarďák Brutus se už taky neukázal, tak holt zase silné plky akorát na fóru-klasika.
No jedu k moři na dovču chlapci, tak se tady nesežerte, já se ještě vrátím. Fotky od móře posílát nebudu, mám Vás v piči...tak GL
Ale jednu fotečku si neodpustím...Murdíku fotečkááááá...








Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 12/09/2010 21:45:15
Go to Top of Page

Lekarnik
New Member

280 Posts

Posted - 13/09/2010 :  14:27:19  Show Profile  Send Lekarnik an ICQ Message Send Lekarnik a Private Message  Reply with Quote
Jaaa si porad rikal...kdo je to ten TDK...pak jsem videl screen Rolland..a uz me to je jasny..
Stejny vylevy delal i na Hofylandu v EQ2 klubu,kdyz jeste existoval.. :-D:-D A dela stale v AION klubu.. :D :D :D
Clovek co sam rikal,ze nejvetsi skill pvp je do 20tyho lvl.. :D:D:D a odesel z Pohodaru s tim,ze to jsou lamy...

Karotka 65 Dwarf Guardian
LOTRO - Gilrain - Heroes of Bohemia
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 13/09/2010 :  14:54:30  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
A jéje bacha hoši! Do fitka chodi, VŠ má a ještě si klidně jede k MOŘI! Jeď třeba do prdele ty blbe koho to zajímá
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 13/09/2010 :  18:36:58  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Itchyl

A jéje bacha hoši! Do fitka chodi, VŠ má a ještě si klidně jede k MOŘI! Jeď třeba do prdele ty blbe koho to zajímá



No právě že nikoho. Ale jemu to stále nedochází
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 13/09/2010 :  19:11:04  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Itchyl

A jéje bacha hoši! Do fitka chodi, VŠ má a ještě si klidně jede k MOŘI! Jeď třeba do prdele ty blbe koho to zajímá


Mno a podle te poslední fotky navštěvuje FAKT hodně divný porno stránky.....Ale vlastně proč ne...
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 14/09/2010 :  09:07:29  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lekarnik

Jaaa si porad rikal...kdo je to ten TDK...pak jsem videl screen Rolland..a uz me to je jasny..
Stejny vylevy delal i na Hofylandu v EQ2 klubu,kdyz jeste existoval.. :-D:-D A dela stale v AION klubu.. :D :D :D
Clovek co sam rikal,ze nejvetsi skill pvp je do 20tyho lvl.. :D:D:D a odesel z Pohodaru s tim,ze to jsou lamy...



a pritom co si pamatuju, tak na eq2 forech se ptali, v te dobe myslim vysel Conan, jestli Pohodari jeste hraji, myslim ze se jmenovite ptali na Duse a jeho grupu, ze s nima jedinejma se da aspon delat vyrovnany pvp, myslim ze to byli lidi z Onyxu
kupodivu nikde jsem nenarazil na zminku o tom jak si lidi posteskli, ze kde ze je Roland, ten to pvp ruloval, divny... :)

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye

Edited by - Kaz on 14/09/2010 09:09:43
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 14/09/2010 :  13:43:34  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz
...kupodivu nikde jsem nenarazil na zminku o tom jak si lidi posteskli, ze kde ze je Roland, ten to pvp ruloval, divny... :)


No voni totiz nevedeli jestli je nejvetsi ruller Roland nebo Deadlyshade

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 14/09/2010 :  14:21:27  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Itchyl

A jéje bacha hoši! Do fitka chodi, VŠ má a ještě si klidně jede k MOŘI! Jeď třeba do prdele ty blbe koho to zajímá

Socany určitě, ty si maj na koho ukázat a postěžovat si jak jsme
my mladý posrali volby. Otázkou je, jsou zde přítomni nějací socani ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Lekarnik
New Member

280 Posts

Posted - 14/09/2010 :  15:40:49  Show Profile  Send Lekarnik an ICQ Message Send Lekarnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz
a pritom co si pamatuju, tak na eq2 forech se ptali, v te dobe myslim vysel Conan, jestli Pohodari jeste hraji, myslim ze se jmenovite ptali na Duse a jeho grupu, ze s nima jedinejma se da aspon delat vyrovnany pvp, myslim ze to byli lidi z Onyxu
kupodivu nikde jsem nenarazil na zminku o tom jak si lidi posteskli, ze kde ze je Roland, ten to pvp ruloval, divny... :)



No me mrzi,ze jsem si neschoval tu hlasku,co hodil...tu jsem mel v EQ klubu...a rezali jsme se z toho vsichni.. :D :D :D
Clovek co delal jedine tak zlo a ne pvp...moc dobre si pamatuju jak hnusne utocil na sefovou...
Ale hlavne,ze byl "ubah skilled"

Karotka 65 Dwarf Guardian
LOTRO - Gilrain - Heroes of Bohemia
Go to Top of Page

esetrone
Starting Member

57 Posts

Posted - 14/09/2010 :  15:57:54  Show Profile  Send esetrone an ICQ Message Send esetrone a Private Message  Reply with Quote
no paráda , jsem si myslel že si přečtu třeba o tom kdo hraje na free a místo toho to bylo šest stránek sraček , ale aspon se to tu zas rozjelo ne
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 14/09/2010 :  16:44:43  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lekarnik
No me mrzi,ze jsem si neschoval tu hlasku,co hodil...tu jsem mel v EQ klubu...a rezali jsme se z toho vsichni.. :D :D :D
Clovek co delal jedine tak zlo a ne pvp...moc dobre si pamatuju jak hnusne utocil na sefovou...
Ale hlavne,ze byl "ubah skilled"


myslis neco ve smyslu "ja jsem v uber pvp guilde a nějaka bezvyznamna CZ komunita mě vůbec nezajímá" ?
takhle nejak to bylo myslim

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000