Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - Questy/Buildy/Hinty
 Craft - blacksmith
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 11/02/2011 :  10:07:32  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Chtěl bych se zeptat na jednu věc ohledně craftu. Zatím mám poměrně low level crafty a sanžím se nalevelit craft na tolik, abych si mohl vyrobit vlastní gear na hraní na dalších pár levelů i když většinu gearu dostávám z questů, ale stále je to tak nějak, že polovina věcí je lěpší craftit a druhá polovina je lepší na tom levelu z questů. Nicméně zaráží mě jedna věc. Uvedu příklad. U black bmitha je jeden breast plate na tuším 35 (skill level) a další až na 100. Mezi tím je jeden na 80, který je ale rare drop. Koukal jsem z čeho padá a kde a jaký má drop rate a v podstatě nemá cenu se za tím hnát, protože mnohem rychleji naskilluju tu 100-ku a vyrobím si ten další. Fakt tedy je, že rare není v tomto případě zase tak rare. Jediná věc, která by mě možná v tomto případě zajímala je, že ten brest plate má nějaký unikátní vzhled. Funguje to takhle i potom dále na vyšších craft levelech ?

No teď jsem ještě zjistil, že jeden zdroj uvádí u toho bp armor 131 a WOW wiki armor 162. Pokud je to 162, tak potom chápu tu raritu, protože ten další cop můžu craftit na skill levelu 100 je pouze armor 143.


Pro mnohé je tohle asi nuda, ale já se snažím každou oblast, kterou projdu při levelování využít úplně na plno. Baví mě to a chci aby mě WoW nějakou dobu vydrželo.

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 11/02/2011 :  10:29:18  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ja myslim ze crafti co vycraftis ale lepsi veci mas z random dungu z pytliku :) mam bs naplno a hodi se to akorat a delani der do veci ... protoze na konci to chce tolik materialu ze je lepsi zustat modrej a farmit repky .. teda pokud nemas zbytecnych 20k goldu na trenink skillu a pak dalsich 20-50k goldu na to abysis udelal jednu vec

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 11/02/2011 :  13:38:36  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
To je pravda podle toho co jsem kde četl, ale nějak mě baví běhat ve svém. Mám z toho dobrej pocit. :-)
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 11/02/2011 :  14:00:03  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Hodně enginering produktu ma skvely popisy. Fakt jsem se u některých nasmál. Připomělo mě to jednu skvělou humornou pasáž z nějaké fantasy knížky, která už nevím jak se jmenovala, ale ta pasáž byla o Gnomech a jejich vynálezech.

Jen jeden příklad za jiné.

Nigr invulnerability belt:

Chrání uživatele silovým polem do 4000 dmg. Ve "VZÁCNÝCH" případech uživatel obdrží dmg navíc. :-)

A podobné hlášky jsou u plno Gnómských receptů :)
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 11/02/2011 :  14:15:22  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
oni ty pripady nekdy nejsou tak uplne vzacny :) me treba teleport do gadgetzanu ktery byl tusim ultrasafe obvykle telepotroval nekam doprostred pouste nebo 150 metru nad zem :) to je pak tepve vesely :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 11/02/2011 :  14:20:24  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Tuším, že u toho ultrasave teleporteru je tuším dokonce poznámka, že je dobré mít po ruce vždy padák + lékárničku, protože prý "nikdy nevíte" co se stane.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 11/02/2011 :  14:27:22  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
jo presne to tam pisou :)

Safely transport yourself to Gadgetzan in Tanaris! Emphasis on Safe! Yup, nothing bad could ever happen while using this device!

taky te to jeste obcas v cosi promeni :) je to vesela hracka a je jich takovejch vic a to je dobre :) engineering doporucuju :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

huhla
New Member

163 Posts

Posted - 11/02/2011 :  15:13:40  Show Profile  Send huhla an ICQ Message Send huhla a Private Message  Reply with Quote
na ty craftene veci se muzes vykaslat, pri levelovani se ti nikdy nepodari mit vlastni craftene veci, vzdycky te vyjde levneji/rychleji mit odmeny za questy/ drop z dungu/ neco koupit na AH
craft se vyplati jen pro specialni "enchanty" (pro BS jsou to diry navic pro gemy) a na max levlu pro 1-2 itemy nez sezenes lepsi z raidovani
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 11/02/2011 :  15:26:23  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Nějaký důvod, proč to ve hře vůbec je ? Chápu, že kdyby bylo lepší z craftu, tak není důvod raidovat + questit. když je lepší z questů, tak není důvod vůbec craftit. Těžko mezi tím najít nějaký balance. Napadá mě snad jen to, že by z raid bossů padal pytek rare matroše, ze kterého by se teprve vycraftil rare equip. To už by mělo důvod pro craft.

Zajímavě to bylo řešené třeba v Asherons Call. Z mobů padali běžně jako loot zbraně/části brnění a další věci. Věc se dala sešrotit a zbylo z ní určité množství materiálu kvality takové, jak kvalitně byl ten předmět udělaný. (kvalita neměla nic společného se staty toho předmětu). Fígl byl v tom, že třeba zbraň z dobrého materiálu mohla mýt dobré staty, ale už nešla moc vylepšit. Občas padla zbraň, která měla super staty a byla z nekvalitního materiálu a tu šlo právě hodně vylepšit dalším materiálem. Nicméně tam nešlo věci vyrábět tak jako ve WoW. Craft tam byl postavený na jiném principu. Obchodovalo se s materiálem dobré kvality + s drop itemy s dobrou konfigurací materiál/staty.


Edited by - ehivar on 11/02/2011 15:29:38
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 11/02/2011 :  22:48:12  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
Crafty maj ted momentalne smysl na max skillu. Kazda specka ti pridava nakejch 80 do jednoho statu. Bs ma 2 diry navic na gemy, jwl ma epicky gemy ktery sou dvojnasobne silny oproti normalnim apod.

Smolne i po patchy je nejlepci lw se svym enchantem na bracery.

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 12/02/2011 :  07:48:30  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Tak zatim kolem levelu 20 sem mel z craftu vyrazne lepsi veci, nez jsem dostal za plneni questu. Do levelu 20 neexistuje z Q skoro zadne jewelery. To co si vyrobil sice neni zadna slava, ale je to alespon neco. Akorat je to tak, ze jsem sice uz moihl byt level 25-30, kdybych prdel na craft, ale kdyz me to desne bavi.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000