Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 GuildWars
 Guild Wars 1 & 2 - General forum
 Guild Wars 2
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 03/09/2012 :  14:07:34  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
me to fungovalo

lastfm
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 03/09/2012 :  14:17:29  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Kámoš kupoval v pátek a také mu to jelo. V neděli jsem chtěl zařadit na třetí expící stupeň a zkusit 12tku s XP. Tak to jsem to nucen rozdělit do více dnů no.

Jinak v našem táboře začínám poslouchat brekot na téma.. nudné eventy, co má hra za smysl že se tu nemám hnát za epaxama (asi mysleli strukturované pvp) a takové keci o tom, že zlaté WoW.

Lidi by si měli uvědomit, že tohle je primárně PvP hra a PvE je tam jen na okrasu. Navíc pro mě je příjemnější dělat eventy než zabij 10x sheep, odevzdat a dostat quest na zabití 10x elder sheep a ve finále zabít Boss sheep.

Opravdu když poslochám ty "veterány" z WoW a jiných her tak mi přijde, že neví co chtějí. Neustále jsem slýchal to, že chtěl pvp kde nerozhoduje to, že to borec hraje o týden dýl a má o fialku navíc. Ted to maj. Pořád poslouchám, že je nebaví questy a recyklace mobů. Ted to maj.

Ve WoW pár dnů po patchy dungeony na první run. Včera 30 minut poslouchám jak je to těžké a musí si sehnat tougnes a předělat deff traity... Hráč MMO je zřejmě náročný..

Edited by - Azkaban on 03/09/2012 14:19:20
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 03/09/2012 :  15:15:16  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
No neviem.

Banku som kupil za goldy 1g asi 457 gemov u nas.
WvWvW cakacka asi 5 minut, mela riadna.
Az na bugy s Trade postom a bugnutym Survivorom na Monthly achievement je to fajn.
Insty boli tazke, mozno preto, ze sme tam boli prvy raz.
PvE s objavovanim a puzzles ma bavi.
Outfit a dye system je super.
Nema to poplatky :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "

Edited by - DarkFace on 04/09/2012 11:05:58
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 03/09/2012 :  16:18:57  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

za sebe mohu rici ze to je nejlepsi onlinovka za posledni velmi dlouhou dobu, i pres par bugu z nichz nejvic me tizi ten se slozenim party a moznosti vejit do dungu ve vecernich hodinach, je to proste bomba, a fakt si nepamatuju kdy naposledy jsem tohle o nejaky onlinovce prohlasil. Samozrejme bych si svoji vysnenou onlinovku predstavoval o dost jinak, tohle je proti tomu porad sracka, ale v porovnani s tim co mi bylo prodavano posledni roky, konecne neco co me fakt bavi. A dungy jsou naprosto uzasny, teda ten jeden co jsme byli v nedeli dopoledne kdy se tam dalo vejit.



To jsi psal fakt TY ? No musím než souhlasit

Jinak já asi hraji jinou hru, lognu se, uděláme partu, zahrajem, žádné problémy jen zábava. Lidi si pomáhají, žádný výraznější bug mi hru nezkazil. Je to zadarmo a jak tady někdo pomatene psal, kam by lidi asi tak odcházeli ? To mě opravdu rozesmálo, do WoW na pandy ?



Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 03/09/2012 16:28:12
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 03/09/2012 :  19:49:33  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Koukam, ze na aukru to jede uz dokonce za 1.3k a lidi to stejne kupujou. Pokud vim, dalo se to pred casem sehnat za min jak 9 kilek.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 03/09/2012 :  21:47:41  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
NCSoft čeká na statistiky a vytíženost serverů a bude do CZ distribuce nejdříve v polovině záři.

Něco podobného jako bylo s D3. Kdyby to někdo hodně potřeboval. Jsem teoreticky schopen něco sehnat, ale nevidím to dobře. Měl jsem 4 klíče pro známé, kdyby jim vybouchla objednávka ze zahraničí a ty už jsem prodal.

Edited by - Azkaban on 03/09/2012 21:49:25
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 03/09/2012 :  23:38:13  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Jak už tu bylo napsáno
http://aukro.cz/guild-wars-2-eu-skladem-doruceni-ihned-24-7-i2607037025.html

Koupili jsme 2 klíče a vše v pořádku.
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 04/09/2012 :  08:57:02  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK


To jsi psal fakt TY ? No musím než souhlasit

Jinak já asi hraji jinou hru, lognu se, uděláme partu, zahrajem, žádné problémy jen zábava. Lidi si pomáhají, žádný výraznější bug mi hru nezkazil. Je to zadarmo a jak tady někdo pomatene psal, kam by lidi asi tak odcházeli ? To mě opravdu rozesmálo, do WoW na pandy ?



Mě štve ten Trading post - nečekal jsem bezproblémový start, takže jinak souhlas, ale proč jim pořád nejede "aukce", to nechápu.

Jinak mě to baví hodně - pro casual hráče je to super. Ale věřím tomu, že rozpočítáno měsíčně to nebude o moc levnější, než WoW

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 04/09/2012 :  09:03:51  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
A co tam furt chcete za real prachy kupovat? já si vystačil s goldama na batohy.

Ano přiznám se že jsem hrál víc než více a žádný "casual" styl to nebyl, za poslední dva týdny. Takže 2 goldy jsem měl a na jeden slot batoh.

Banku řeším stejně jako v GW1 jedna založení altu kteří stojí v bance. Dalších klidně 3x70 slotu když jim narveš pořádné batohy.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 04/09/2012 09:04:39
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 04/09/2012 :  10:26:15  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

A co tam furt chcete za real prachy kupovat? já si vystačil s goldama na batohy.

Ano přiznám se že jsem hrál víc než více a žádný "casual" styl to nebyl, za poslední dva týdny. Takže 2 goldy jsem měl a na jeden slot batoh.

Banku řeším stejně jako v GW1 jedna založení altu kteří stojí v bance. Dalších klidně 3x70 slotu když jim narveš pořádné batohy.



Jsem lvl 37, hraju "na pohodu", jedu craft a mám 1 gold a cca 40 silver (kdyby jel TP, bylo by to asi víc :)). Banka je skoro plná a očekávám, že ji budu muset zvětšit a předpokládám, že to bude za real money.
Nikdy jsem za real money nic nekupoval do WoW ani nikam jinam - nikdy to nebylo potřeba. Na druhou stranu, když za WoW zaplatím cca 300 měsíčně, tak dát cca 500 za 2 měsíce na nákup gemů, abych si rozšířil banku a pak později za další sloty pro alty mi přijde OK.
Budu se snažit na většinu vydělat in-game, ale pochybuji, že se mi podaří tolik ušetřit a nějaký peníze do toho nejspíš nasypu.
Ale ten nápad s altem-bankou je dobrej :p Dík za tip

Darraque [MdK]

Edited by - Sorrow on 04/09/2012 10:26:53
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 04/09/2012 :  10:39:06  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

za sebe mohu rici ze to je nejlepsi onlinovka za posledni velmi dlouhou dobu.



Co přesně ti na tom přijde tak super? Zkus se, prosím, trochu rozepsat.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 04/09/2012 :  10:44:49  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

Do WoW na pandy ?




Jasně že do WoW na pandy. WoW je stále nejlepší klon WoW na trhu a každý datadisk poskytuje celkem solidní zábavu na pár měsíců - což je víc, než můžu říct prakticky o libovolné onlinovce za posledních pár let, snad s výjimkou warhammeru (kam jsem se opakovaně vracel).

Pro mě je to prostě sázka na jistotu a pve bez tanků a healerů s public questama a ve hře postavené na mikrotransakcích plus nějaká ta BGčka mi zatím jako žádné extra výhra nepřijde. Jsem vážně zvědavý, jestli za půl roku, až mě pandy přestanou bavit, ještě po nějakém GW2 štěkne pes, aby mělo smysl o tom uvažovat. Třeba jo, rád bych byl mile překvapen...

edit:
Abych teda byl férový: Měsíc strávený v TSW byl rozhodně za měsíc strávený ve WoW nevyměnil. Na druhou stranu pokud si mám vybírat mezi měsícem ve skvělé hře s tím, že pak už nebude co dělat, nebo několika měsíci v průměrné a dost ohrané hře, kde ovšem přibyl nový content a po celou dobu bude co dělat, zvolím to druhé (nebo ideálně kombianci obého, že ;-)).

Edited by - Rahman on 04/09/2012 10:48:03
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/09/2012 :  11:44:25  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
budu vypisovat jednotlive body jak me budou napadat

- discovery v craftu, obzvlaste cooking je pekne vypeceny s desitkami az stovkami surovin, to ze je lepsi craftit ruzne veci a ne 100x to same
- xp za craft, za harvest surovin za ress hrace
- dungeony bez tanka a healera kde se kazdej musi starat sam o svuj health a zaroven je potreba kooperace dle meho nazoru vetsi nez treba ve wow (tohle mi jako dedikovanymu healerovi ale zaroven i trochu vadi a ten heal mi i chybi)
- skakaci puzzliky, drtiva vetsina je primitivni ale jsou tam i hooodne drsny, kdo zkousel ten v metrica province muze potvrdit, vetsina lidi ho ale nejspis vubec neobjevi bo na mape neni oznaceny oroti klasickym vistam
- libi se mi system questu a public eventu, jejich ruznorodost a to jak zapadaji do dane situace
- hrozne se mi libi sharovani odmen mezi hraci
- vypada to ze bosove nemaj statickou loot table ale loot je random, tohle je pro me bomba, nevim jestli mi z daneho bose nepadne jeste neco lepsiho, neni to tak ze potrebuju zabit tohodle kvuli tomuhle a pak uz tam nemusim, to se mi fakt libi
- prepinani zbrani, system nauceni se abilit se zbrani je zajimavy ale cekal bych ze se bude opakovat pri kazde nove nandane zbrani a ne jen jednou pro kazdy druh zbrane, takto je vicemene zbytecny
- system barvicek
- mega super optimalizace pri tom jak ta hra vypada, tohle je neco se opravdu povedlo a co je temer naprosto jedinecne v porovnani s ostatnimi hrami

k pvp jsem se jeste vubec nedostal, nebyl cas

co chybi

- funkcni guilda a party v primetimu
- personal noty na mape
- tech oznacenych mist na mape by mohlo byt i mene, at je vice objevovani a mene "harvest objevovani"
- resetovani potvor hlavne ve vode
- mounti
- personal housing / guild housing

lastfm

Edited by - Rashaverak on 04/09/2012 11:46:52
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 04/09/2012 :  11:45:15  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by TDK

Do WoW na pandy ?




Jasně že do WoW na pandy.


No mě je vlastně glancprdel jedno co hraješ. Pokud tě uspokojuje kinder hra v grafickém kabátku pro retardované slepice proč ne. GW2 je jiná hra i v tom, že grafika, pokud na to máš PC, opravdu bere dech, někdy se jen zastavím a kochám se. Je to pro mě velice uvěřitelný svět, kde se při hraní cítím velice dobře. Zóny jsou logicky poskládné a nikde žádná hluchá místa. Opravdu po hodně dlouhé době hra, co mě chytla za srdíčko. O hrách jako WoW, Mario,Minecraft atd., se tady snad ani nebudeme bavit, to je pro úplně jiné odddělení. Srovnávat WoW s GW2 nelze, mají společné jen to, že je to on-line.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 04/09/2012 :  12:40:24  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

budu vypisovat jednotlive body jak me budou napadat
- vypada to ze bosove nemaj statickou loot table ale loot je random, tohle je pro me bomba, nevim jestli mi z daneho bose nepadne jeste neco lepsiho, neni to tak ze potrebuju zabit tohodle kvuli tomuhle a pak uz tam nemusim, to se mi fakt libi



Tohle mi zas trochu zavání tím, že se v knečném důsledku vyplatí chodit jen na bosse s nejvyšším drop ratem. Jinak já osobně random loot nemám rád vůbec v žádné podobně. Mnohem raději sbírám 100 komponent, než zabíjím moba s 5% šancí na drop výrobku.

Celkově mi to přijde podobné jako featurelist TSW - ne ve smyslu obsahovém, ale v tom, že to jsou různé pěkné nápady, které z toho dělají zajímavou hru na jednorázové zahrání. Nic z toho mi ale nepřišlo jako něco, co by mě u té hry mělo držet několik let, jako to bylo třeba u Anarchy Online (nebo ostatně i u WoWka).
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 04/09/2012 :  13:17:37  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Rashaverak

budu vypisovat jednotlive body jak me budou napadat
- vypada to ze bosove nemaj statickou loot table ale loot je random, tohle je pro me bomba, nevim jestli mi z daneho bose nepadne jeste neco lepsiho, neni to tak ze potrebuju zabit tohodle kvuli tomuhle a pak uz tam nemusim, to se mi fakt libi



Tohle mi zas trochu zavání tím, že se v knečném důsledku vyplatí chodit jen na bosse s nejvyšším drop ratem. Jinak já osobně random loot nemám rád vůbec v žádné podobně. Mnohem raději sbírám 100 komponent, než zabíjím moba s 5% šancí na drop výrobku.

Celkově mi to přijde podobné jako featurelist TSW - ne ve smyslu obsahovém, ale v tom, že to jsou různé pěkné nápady, které z toho dělají zajímavou hru na jednorázové zahrání. Nic z toho mi ale nepřišlo jako něco, co by mě u té hry mělo držet několik let, jako to bylo třeba u Anarchy Online (nebo ostatně i u WoWka).



Na posuzování tohoto je ale trošku brzo, nemyslíš? Po týdnu hraní AO jsi také asi nevěděl, že u ní strávíš 2 roky života. U WoW to bylo určitě podobný. Důležitý bude, jak bude zvládnutý end-content, ale za sebe říkám, že i kdyby byl na prd, tak než vylevlím všechny classy, co si chci vyzkoušet, tak to nějaký čas zabere. A že pojedu mraky altů je jasná věc, protože:
- startovní lokace, co jsem zatím zkoušel jsou hodně jiný
- personal questy jsou zajímavý (není to žádná bomba, podle které by se dal natočit film, ale baví mě to a vždycky se těším)
- craft je super

Navíc pandy mě fakt nelákají - hlavně kvuli pandám.

Takže i když se nechci pouštět na půdu proroků - myslím, že u GW nějakou dobu zůstanu.

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 04/09/2012 :  13:21:30  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
GW2 mě chytlo jako dlouho nic, vážně jsem nečekal že u toho budu schopen sedět i do půl paté ráno.

sPVP - zábava, skill (stejný gear pro všechny), žádný premade grupy

s PVP Turnaje - parta lidí, kdo chce hraje premade

WvWvW - zatím zergy, hraju thiefa tak spíš vyhledávám menší boje, čekám ale že čím déle budou lidi hrát tím kvalitnější WWW bude. Díky 3 různým stranám není o zábavu nouze.

(např. Strana A brání pevnost, strana B ji obsadí a během obsazování ji strana C vběhne do zad - otevřená brána - díky momentu překvapení zmasakruje hráče B a obsadí pevnost)

PVE - na to že je to tam jako něco "navíc" je to víc než solidní. Eventy super, někdy se od toho prostě nedá odejít. Návaznost eventů na sebe a případný BOSS (např. drak který vážně vypadá tak jak si draka představuju) Na 80lvl běhat sám po mapě je hodně těžké (schopnosti mobů jsou drsné). Proto jsou ti mobové více méně po jednom, protože to není vždy jednoduché.

Hra bez měsíčních poplatků, kde je možné za peníze koupit pár upgradů (banka, sloty pro batoh atd.) Nicméně není nutné do toho dát ani korunu. Nicméně už jsme zvyklí platit měsíčně za hru kterou chceme hrát protože nás baví a s tím jsem šel do GW2.

Problémy s aukcí a posíláním pošty: šlo o to, že měli v systému chyby, které pochopitelně hráči využívali. Navíc se dodělávalo zabezpečení účtů (vyplá pošta aby nebylo možné po odcizení acc. poslat vybavení a goldy jinam).

Do instancí se dostat v grupě moc nedá, což je špatně. Nicméně hra vás i na 80lvl "srazí" na lvl pro který je instance vytvořena, takže to výzva bude vždy.

Hra primárně o PVP s kvalitním PVE bez poplatků se zatím velkou hráčskou základnou.

Edited by - Luka on 04/09/2012 13:24:28
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 04/09/2012 :  22:09:50  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Trosku nechapu ty nadseny posty tu, ale je fakt, ze sem na GW zmenil nazor. Porad to ale rozhodne neni hra od ktere nedokazu odejit.

PvP battlegroundy me vcelku bavi. Sice mi neprijde ze by bylo nejak nutny mit zvlast nejakej skill, nebo je engineer strasne OP, nebo aspon ten build co hraju.

WvWvW zatim jen tupej zerg, kde jde jen o to nedostat se do targetu vic protivnikum. Zatim nebudu odsuzovat je mozny ze to za nakej cas bude fun hrat s vetsi partou lidi s nakou strategii.

PvE se uz po projiti dvou dungu z toho jednoho na explor mode nejevi jako nejhorsi pve z MMO ktery sem hral, ale rozhodne je na tech poslednejsich prickach.

Turnaje sem nezkusil, na ty se osobne dost tesim. Snad nezklamou.

Eventy tak ty sou asi nejslabsim clankem hry. Naprosto tupej zerg fest kde jen klikate ability. Nechapu kdo v tomhle vidi nejakou zabavu. WHO i rift je melo rozhodne zajimavejsi, nicmene porad boring.

Graficky je to dobry, combat neni uplne nejhorsi, animace postav a spellu sou slusny, jen jsou pruser ty lagy. Casto v combatu postava nedela co mackam kvuli strasnymu delay. Mozna az to nekdy pojede plynule tak si to vic uziju. Trosku me mrzi, ze sem zatim (lvl48) nepocitil nutnost chodit v parte. Dokonce mi spis prijde ze v parte to jde jeste pomalejs nez normalne, protze na sebe musite porad nekde cekat. Tak nejak se u kazde mmo tesim jak si vyrazim v parte s kamosema. Tu jsme sice v parte, ale kazdej jinde, protoze nas nic nenuti chodit spolu, spis naopak.

Svet je velkej a rozmanitej, spestreni sou ty ruzny cipoviny na mape a achievementy, nicmene nic revolucniho.

Craft neni nejhorsi a vcelku me bavi. Bohuzel zatim 175 huntsman a je naprosto useless. Vse co vyrobim rovnou rozkladam, protoze najdu daleko lepsi. Sem zvedavej jestli se to nekdy zmeni.

Secteno podtrzeno se zohlednenim faktu, ze je to bez poplatku to ujde. Platit za tohle mesicni poplatky by me ale nikdo rozhodne nedonutil.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 04/09/2012 22:14:38
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/09/2012 :  07:38:14  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Trosku nechapu ty nadseny posty tu, ale je fakt, ze sem na GW zmenil nazor. Porad to ale rozhodne neni hra od ktere nedokazu odejit.



Secteno podtrzeno se zohlednenim faktu, ze je to bez poplatku to ujde. Platit za tohle mesicni poplatky by me ale nikdo rozhodne nedonutil.



Běž si vyhonit,to je možná jediná činnost co tě bude uspokojovat. Tvoje ubrečené dokola posty, jak tě neustále něco nebaví, mě už nebaví.Už sem ti jednou psal mandolíno, že se na to máš vyprdnout a přijet ke mě makat na zahradu, a to tě sakra bude bavit, o to už se postarám.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 05/09/2012 07:40:23
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 05/09/2012 :  08:33:43  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Mandorallen

Trosku nechapu ty nadseny posty tu, ale je fakt, ze sem na GW zmenil nazor. Porad to ale rozhodne neni hra od ktere nedokazu odejit.



Secteno podtrzeno se zohlednenim faktu, ze je to bez poplatku to ujde. Platit za tohle mesicni poplatky by me ale nikdo rozhodne nedonutil.



Běž si vyhonit,to je možná jediná činnost co tě bude uspokojovat.


Hehe. Ale mas pravdu, neda sa to citat. Troska ohladuplnosti by nezaskodilo, hlada sandbox, ale stale pritom skusa vsetky nove MMO, ktore sa mu samozrejme nikdy nebudu pacit. To je v poriadku, mne je to jedno, ale preco ma potrebu poukazovat vo viacerych postoch, ze mu to nesedi. Ja som to hned pochopil z prveho postu, druhy a treti o tom istom uz ma otravuje. Keby to bola aspon konstruktivna kritika ...


MMO traveller

Edited by - Greydawn on 05/09/2012 08:35:26
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/09/2012 :  10:19:37  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Tož nám zapli trade post, trochu jsem se tomu včera věnoval a za zhruba 3 hodinky jsem vydělal cca 30 goldů. Vzhledem k tomu že současně spadli ceny diamatů o 30% jsem na burze nakupoval ... a 10 000 diamatů mi na pár dní jistě vystačí .
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 05/09/2012 :  10:46:30  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
jop konecne to zapli konecne som predal veci, co som skrblil v banke, vysledok je full lvl 80 exotic 6/6 berserker duelist centaur set a 4 lvl 80 exotic zbrane z mojho rangera sa stal mlyncek na maso hehe

MMO traveller
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 05/09/2012 :  10:58:47  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Tož nám zapli trade post, trochu jsem se tomu včera věnoval a za zhruba 3 hodinky jsem vydělal cca 30 goldů. Vzhledem k tomu že současně spadli ceny diamatů o 30% jsem na burze nakupoval ... a 10 000 diamatů mi na pár dní jistě vystačí .

Nechapu, jak muzes vydelat 30 goldu..wtf...

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/09/2012 :  11:27:26  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
njn a my idioti co jsme materialem co jsme nespotrebovali zasobovali ostatni craftery v guilde mame porad na lvl 75 15s :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 05/09/2012 11:27:41
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/09/2012 :  12:32:56  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by PRIBOO

Tož nám zapli trade post, trochu jsem se tomu včera věnoval a za zhruba 3 hodinky jsem vydělal cca 30 goldů. Vzhledem k tomu že současně spadli ceny diamatů o 30% jsem na burze nakupoval ... a 10 000 diamatů mi na pár dní jistě vystačí .

Nechapu, jak muzes vydelat 30 goldu..wtf...

Mno, craftem to nebude . Ale i tím se zatím neco málo vydělat dá, ovšem musíš vyrábet žlutý itemy lvl 35 ve svým craftu. To je jediný co se vyplatí vs. nákup matroše. Zatím.

Itemy nad 40 lvl už nemají a ani nikdy nebudou mít žádnou hodnotu. Nakoupíš si v AH 4x žlutej item, třeba luk za cenu 1s/kus. Šupneš to do té studně Zamora, nebo jak se to jmenuje, spalíš to a vznikne ti žlutej luk o X levelů vyšší. Když tam dáš třeba 3 luky + 1 žlutý boty, hodí to random item. Když se podíváš na AH, itemy lvl 50 - 60 - 70 - 80 se prodávají takřka za vendor cenu a craft itemy pod cenou matroše. Alespoň většina.

Nevím jak hig end itemy a hig end crafty. Uvidíme. Žlutý itemy jsou ve většině případů bezcené.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 05/09/2012 :  12:43:51  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
za sebe muzu zatim jen napsat, ze je to novy tak me to bavi. Nic revolucniho v tom neni. Cejtim v tom asi nejvic rift, eq2, daoc, wowko. Coz neni na skodu.

WvW - zabavne, hlavne v male grupe, odchytavat opozdilce za raidem, nebo ukusovani raidu a nasledne zdrhani. Co me hodne zklamalo, je, ze tam neroste zadnej rank nebo neco takoveho (ala daoc). Na achievmenty sere pes... /nebo se pletu a prehledl sem neco?/

pve - nic noveho pod sluncem

eventy - v riftu byli lepsi

svet - prijemne prekvapeni, po dlouhe dobe obrovskej svet - super

craft - mirne zmateni ale asi se da...

spolecna banka pro vsechny alty me prijde silenost (skoda ze to neudelali jak v eq2)

spolecne nody me spis vadi

Treba udelaj ffa server! (blbost ja vim )

prijemna je variabilita specu. Jen doufam, ze to nakonec nedopadne tak jak to byva a neobjevi se jeden iwinspec pro kazdy povolani /nebo se pletu a uz se nasel /

btw proc se to jmenuje guild wars? Guildy si mohou vyhlasovat valky a pak bojovat i mimo wvw?

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive

Edited by - Dorlas on 05/09/2012 12:46:23
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/09/2012 :  14:27:00  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
2Priboo: prosím o základní návod jak na Aukci mých 55s rozmnožit během hodiny aspoň na 2g
Předem děkuji.


Noe

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/09/2012 :  15:21:16  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
a nevedel bys jak na ten samej ukol v realnem svete ?

lastfm
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/09/2012 :  15:22:21  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

njn a my idioti co jsme materialem co jsme nespotrebovali zasobovali ostatni craftery v guilde mame porad na lvl 75 15s :)



Ale zase těch spokojených členů guildy :o))
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/09/2012 :  15:23:30  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

2Priboo: prosím o základní návod jak na Aukci mých 55s rozmnožit během hodiny aspoň na 2g
Předem děkuji.
Noe, už takhle sám hejbu celkem dost s některýma cenama na AH. Tahám z tama itemy ve stovkách. Kdybych sem napsal, co a jak, tak se to pak nedá dělat :D. Ono to za pár dní, možná i hodin už asi stejně nepůjde :D. Když vydržíš hrát déle jak tejden a začneš v instancích používat i skilly, tak ti ty 2g věnuju .

Edited by - PRIBOO on 05/09/2012 15:24:59
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/09/2012 :  15:25:26  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

a nevedel bys jak na ten samej ukol v realnem svete ?



Kdysi v Indii do jedné vesnice přijel muž a oznámil vesničanům, že vykupuje opice a za každou dá 3 dolary.

Vesničané věděli,že v okolí je mnoho opic, a tak přestali hospodařit na své půdě a všichni šli chytat opice.
Muž opravdu koupil stovky opic za dohodnutou cenu.
Ale počet opic v přírodě se brutálně snížil.

Tím vesničané polevili v úsilí a vrátili se k farmaření.
Nato muž oznámil, že bude kupovat opice po 7 dolarech.
Toto znovu vyburcovalo vesničany a opět začali chytat opice.

Ale počty opic se zase snížily a lidé se vrátili na svoje farmy.
Muž zvýšil nabídku na 10 dolarů, ale již bylo velmi těžké chytit nějakou opici muž tedy oznámil, že bude kupovat opice za 50 dolarů za kus, a protože musí na čas odjet do města, bude ho zastupovat jeho asistent, který bude jeho jménem opice vykupovat.

Jakmile muž odjel, asistent svolal vesničany a řekl:
" Podívejte se, v těchto klecích je 5000 opic,které můj šéf už od vás koupil. Každá tahle opice má teď cenu 50 dolarů. Já vám je prodám za 30 dolarů; a až se šéf vrátí z města, vy mu je můžete prodat po 50 dolarech."

Vesničané dali dohromady všechny úspory a opice koupili zpět.
Od té doby už nikdy neviděli šéfa ani jeho asistenta.
Pouze opic bylo všude okolo jako na začátku - a peníze zmizely.

Ale nech si to pro sebe, aby se o tomhle nedověděl Kalousek


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 05/09/2012 15:28:05
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 05/09/2012 :  15:29:20  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO
Šupneš to do té studně Zamora


Jaka studna omg..je videt, ze mam jeste velky nedostatky.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 05/09/2012 15:33:19
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/09/2012 :  15:55:47  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Co taková koupě petů za gemy a následný prodej na aukci? :)
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 05/09/2012 :  15:58:01  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Omlouvam se ze bombuju nejakou dulezitou debatu ale jenom chci zdelit ze pokud by se nekdo chctel zbavit gw2 uctu, at da vedet, jsem porad tu. Sluzebnicek! :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/09/2012 :  16:11:57  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
koupim 2 gw ucty, kazdy za 400 a nepretrhnete se s nabidkami

lastfm
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/09/2012 :  16:36:29  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

koupim 2 gw ucty, kazdy za 400 a nepretrhnete se s nabidkami



Pokud je ta cena v eurech, napiš kde se sejdem a nebo jak to chceš poslat Ale rychle než se tady strhne mela


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 06/09/2012 09:26:21
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 05/09/2012 :  17:07:42  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Na AH si normálně hrající člověk nemůže nikdy vydělat. Ty ceny jsou uplně v hajzlu na urovni výkupu vendora dá se říct.

Ore se tam válí po desetitisících a kůže jsem si myslel že bude horší ale i té tam je jak sraček.

To je ještě horší než D3 RMAH. Lidi pumpujou do hry matroše jak kráva na armory ale co až si každej vyrobí? jedinej craft kterej odčerpává surovinu ze hry je cooking.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 05/09/2012 :  17:20:37  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Omlouvam se ze bombuju nejakou dulezitou debatu ale jenom chci zdelit ze pokud by se nekdo chctel zbavit gw2 uctu, at da vedet, jsem porad tu. Sluzebnicek! :)



proc si nekde nekoupis cdkey ?

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 05/09/2012 :  17:25:30  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
To je nejakej narodni rys Cechu, ze krome tetovani si CZ znacek na prirozeni prodavaji accounty s jednou polochudou postavou za litr, kdyz cena hry klesne na desetinu te pri vydani, a naopak kdyz je trzni cena na 1300, nabizej 400? Obcas se tady fakt ztracim, mozna mi to nekdo vysvetli.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 05/09/2012 :  17:33:43  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Colldor

Omlouvam se ze bombuju nejakou dulezitou debatu ale jenom chci zdelit ze pokud by se nekdo chctel zbavit gw2 uctu, at da vedet, jsem porad tu. Sluzebnicek! :)



proc si nekde nekoupis cdkey ?



No nakonec budu muset, chtel jsem skusit usetrsit ale asi to nepude :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 05/09/2012 :  19:11:10  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Mandorallen

Trosku nechapu ty nadseny posty tu, ale je fakt, ze sem na GW zmenil nazor. Porad to ale rozhodne neni hra od ktere nedokazu odejit.



Secteno podtrzeno se zohlednenim faktu, ze je to bez poplatku to ujde. Platit za tohle mesicni poplatky by me ale nikdo rozhodne nedonutil.



Běž si vyhonit,to je možná jediná činnost co tě bude uspokojovat. Tvoje ubrečené dokola posty, jak tě neustále něco nebaví, mě už nebaví.Už sem ti jednou psal mandolíno, že se na to máš vyprdnout a přijet ke mě makat na zahradu, a to tě sakra bude bavit, o to už se postarám.

No vidis to. A ja tu zase porad dokola ctu posty od lidi kteri porad dokola pisou jak je vsechno super a vlastne je ta hra naprosto dokonala. Proste klasicky posty fanboyu. Tohle je diskuzni forum a kazdej ma pravo vyjadrit svuj nazor at uz je kladnej ci zapornej. Na zaver jsem hru zhodnotil kladne a tak jak si myslim ze si to zaslouzi. Alespon teda z meho pohledu, pohledu cloveka, kterej se nesnazi presvedcit sam sebe o tom, ze ta hra je super jen proto, ze za ni dal 50eur.

Honit si nepotrebuju, mam pravidelny sex s clovekem ktereho miluju. Jestli tobe honeni pomaha, chybi ti sex a na kurvu nemas love tak klidne prijed na zahradu ke me. Za 200 kila na hodinu se mi muzes starat o travnik, strihat tuje a dalsi praseciny. Zjevne te prace na zahrade bavi tak si muzes privydelat naky kacky a jit se odreagovat do bordelu.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 05/09/2012 19:16:23
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/09/2012 :  19:47:58  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Mandorallen

Trosku nechapu ty nadseny posty tu, ale je fakt, ze sem na GW zmenil nazor. Porad to ale rozhodne neni hra od ktere nedokazu odejit.



Secteno podtrzeno se zohlednenim faktu, ze je to bez poplatku to ujde. Platit za tohle mesicni poplatky by me ale nikdo rozhodne nedonutil.



Běž si vyhonit,to je možná jediná činnost co tě bude uspokojovat. Tvoje ubrečené dokola posty, jak tě neustále něco nebaví, mě už nebaví.Už sem ti jednou psal mandolíno, že se na to máš vyprdnout a přijet ke mě makat na zahradu, a to tě sakra bude bavit, o to už se postarám.

No vidis to. A ja tu zase porad dokola ctu posty od lidi kteri porad dokola pisou jak je vsechno super a vlastne je ta hra naprosto dokonala. Proste klasicky posty fanboyu. Tohle je diskuzni forum a kazdej ma pravo vyjadrit svuj nazor at uz je kladnej ci zapornej. Na zaver jsem hru zhodnotil kladne a tak jak si myslim ze si to zaslouzi. Alespon teda z meho pohledu, pohledu cloveka, kterej se nesnazi presvedcit sam sebe o tom, ze ta hra je super jen proto, ze za ni dal 50eur.

Honit si nepotrebuju, mam pravidelny sex s clovekem ktereho miluju. Jestli tobe honeni pomaha, chybi ti sex a na kurvu nemas love tak klidne prijed na zahradu ke me. Za 200 kila na hodinu se mi muzes starat o travnik, strihat tuje a dalsi praseciny. Zjevne te prace na zahrade bavi tak si muzes privydelat naky kacky a jit se odreagovat do bordelu.



Už asi potřetí čtu, že jsi za to dal 50éček, koukám že jsi poprvé v životě něco platil v eurech, tak z toho máš velikonoce. My ostatní jsme asi hru dostali zadarmo

Já vím že máš sex s tím koho miluješ, že paní pravačku pozdravuju

Jinak díky za lákavou nabídku, ale já se chodím odreagovat sem na tvoje postíky a pod., pokud ti tedy nevyrostl na zahradě troll tvého formátu, to by mohla bejt sranda počítám

Předpokládám, že budeš prodávat acc, za 50 éček+ odškodnění


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 05/09/2012 19:48:33
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 05/09/2012 :  20:16:28  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Whatever. Moje nabidka stale plati. A navic ti zaplatim i cestu do 50km od brna. Sekacku a nuzky na strihani stromku si vozit nemusis.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 05/09/2012 :  20:49:24  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Na AH si normálně hrající člověk nemůže nikdy vydělat. Ty ceny jsou uplně v hajzlu na urovni výkupu vendora dá se říct.

Ore se tam válí po desetitisících a kůže jsem si myslel že bude horší ale i té tam je jak sraček.

To je ještě horší než D3 RMAH. Lidi pumpujou do hry matroše jak kráva na armory ale co až si každej vyrobí? jedinej craft kterej odčerpává surovinu ze hry je cooking.


Já stejně nikdy nepochopím proč se nad ekonomikou hry u žádné onlinovky nikdy ani trochu nezamyslí. Vždyť by to nebyl zas takový problém...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 05/09/2012 :  22:04:25  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Nemuzu si pomoci, ale za ty roky rokouci mi prijde, ze nejlepe fungovala ekonomika v SWG. Dle meho nazoru, nejlepsi craft, co jsem mel kdy cest poznat. Tedy hlavne nejlepsi komunita ohledne techto profesi.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 05/09/2012 :  22:06:59  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Whatever. Moje nabidka stale plati. A navic ti zaplatim i cestu do 50km od brna. Sekacku a nuzky na strihani stromku si vozit nemusis.



Lol do Brna jo? No tak tim se lecos vysvětluje

Hele víš co si Pražáci myslí o Brňácích ?......vůbec nic


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/09/2012 :  22:08:23  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

To je nejakej narodni rys Cechu, ze krome tetovani si CZ znacek na prirozeni prodavaji accounty s jednou polochudou postavou za litr, kdyz cena hry klesne na desetinu te pri vydani, a naopak kdyz je trzni cena na 1300, nabizej 400? Obcas se tady fakt ztracim, mozna mi to nekdo vysvetli.



zajed si do turecka tam ti to vysvetli, nebo hledej ve slovniku pod pojmem smlouvani

lastfm
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 05/09/2012 :  22:09:54  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
2hodiny tu nikdo nenapise ani prd a kdyz spadne server tak hned pisete co?

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 06/09/2012 :  01:41:29  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Retardovany Aukro! Kliknul jsem 3x na kup ted tlacitko u toho gw2 klice, protoze jsem chtel videt zpusoby platby a mnozstvi ktere tam mam nejde zmenit... kdyz to vymazu v sekci "moje aukro" tak se to tvari ze to uz tam nemam, ale pri kazdem dalsim pokusu to koupit, mam tam zase o jednou kopii navic. Ted jsem na cisle 11 kusu cd-key... a nejde to zmenit primo pri placeni. Nevim...

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 06/09/2012 :  01:49:40  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Colldor: dobres jim to tam vykoupil :) Radsi tomu typkovi napis, protoze takhle mu vznikla skoda na poplatcich, za coz asi nebude moc rad. Primo v ty aukci mas napsany, jak je mozny platit.

Rashaverak: tohle neni smlouvani, to uz hranici se zmrdstvim.

MMOs failed.
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000